Lakiery hybrydowe - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-20, 17:31   #2641
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czarna0709 Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie wiżażystki Ja przygode z hybrydami zaczęłam od... wczoraj ;P Zakupiłam sobie na allegro zestaw do hybrydy z Tifftonu - tak na początek. I coś mnie dręczy, bardzo się dziś zdenerwowałam Wczoraj jak tylko przyszeł do mnie zestaw zrobiłam sobie od razu hybrydki Kolorami 10 i 28, wszystko robiłam tak jak w instrukcji: blok, skorki, clener, baza,kolor x2,top i clener. A dzisaj natomiast robiłam paznokcie mojej mamie kolorem 17 a jej koleżance kolorem 32, i wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że wszystko robiłam zgodnie z instrukcją a przy końcowym przemywaniu paznokci clinerem one zrobiły się matowe i lakier tak jakby się przeżedził, są przebłyski w obu przypadkach czyli w przypadku mojej mamy i jej koleżanki, moje paznokcie wyglądają ślicznie.... więc moje Drogie wiecie może czym to może być spowodowane i dlaczego tak się stało??? Przecież wszystko robiłam tak jak sobie wczoraj a takie cuda się stały??? O co wogóle chodzi??? Byłabym wdzięczna za odpowiedźi
Problem może tu być w topie tiftona. Oni kolorki maja spoko nic nie mogę zarzucić a pracuje głównie na nich teraz. Niestety ja używam bazy gelish. Topu eco i gelish i nic mi się z tiftonem nie dzieje złego. Radze na początek zainwestować w lepszy top i bazę kolorki sobie zostawić.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:31   #2642
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja trochę z innej beczki ale ponieważ była tu kiedyś o tym mowa to piszę- zakupiłam sally hansen instant cuticle remover- kilka z Was pisało że jest świetny. No i oniemiałam. Moje skórki są suche i brzydkie- odstają, kruszą się, jak je zacznę pocierać to leci pył jak z kredy. Pozostawało tylko odpychanie i niestety wycinanie a jak wiadomo po tym skórki odrastają jeszcze gorsze. Żadne środki do zmiękczania i usuwania skórek nie dawały rady. A tu o dziwo-po 1 min odsunęłam skórki wraz z błonkami, nie było potrzeby używania cążek a skórki wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki jestem w szoku i dziękuję za rekomendacje
też zakupiłam ten specyfik i testowałam na jednym palcu u stopy, akurat na największych paznokciach mam mega wielkie skórki i błonki, które odrastają w mgnienu oka:/ po użyciu sally hansen i odczekaniu pół minuty, drewnianym patyczkiem odsunęłam skórki i przetarłam całość, też byłam w szoku palec bez śladu jakiejkolwiek skórki super produkt
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:40   #2643
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja trochę z innej beczki ale ponieważ była tu kiedyś o tym mowa to piszę- zakupiłam sally hansen instant cuticle remover- kilka z Was pisało że jest świetny. No i oniemiałam. Moje skórki są suche i brzydkie- odstają, kruszą się, jak je zacznę pocierać to leci pył jak z kredy. Pozostawało tylko odpychanie i niestety wycinanie a jak wiadomo po tym skórki odrastają jeszcze gorsze. Żadne środki do zmiękczania i usuwania skórek nie dawały rady. A tu o dziwo-po 1 min odsunęłam skórki wraz z błonkami, nie było potrzeby używania cążek a skórki wyglądają jak po wizycie u kosmetyczki jestem w szoku i dziękuję za rekomendacje
Ekstraaa... Czyli znowu kusicie i namawiacie na kolejne zakupy Tym bardziej, że nienawidzę nawet kawałka skórki i usuwam i usuwam i usuwam....
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 18:52   #2644
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jajagna polecam z czystym sumieniem na allegro już za 8-9 zł + przesyłka w drogeriach 26-35, więc różnica spora
ja mam pytanie niekoniecznie pasujące do tego wątku no ale, nie pierwsze i nie ostatnie heheh .... temat oliwek do skórek, macie jakieś fajne i sprawdzone? szukam jakiejś bogatej w olejki i witaminy, coś jak http://allegro.pl/nail-tek-renew-oli...971856904.html lub http://allegro.pl/cytrusowy-olejek-d...962517263.html .. miał ktoś coś podobnego i sprawdzonego?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:23   #2645
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja mam oliwke z gelisha. Dostalam w gratisie na allegro widzialam po 20 cos zl. Ladnie pachnie, dobrze odzywia i nie jest mega tlusta. Uzywalam nawet do zmiekczania skorek przed mani

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 19:52   #2646
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe

alttari ja też mam problem z tiftonem a łączę go z cz,u ciebie nic sie nie zmywa z topem??
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:07   #2647
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Problem może tu być w topie tiftona. Oni kolorki maja spoko nic nie mogę zarzucić a pracuje głównie na nich teraz. Niestety ja używam bazy gelish. Topu eco i gelish i nic mi się z tiftonem nie dzieje złego. Radze na początek zainwestować w lepszy top i bazę kolorki sobie zostawić.
Dobrze wiedzieć
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 20:08   #2648
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez JAMILAWKS2544 Pokaż wiadomość
Ubolewam nad tym ze hybryda nie jest dla mnie, trzyma sie na paznokciach dwa trzy dni
...
robisz samodzielnie czy w salonie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:15   #2649
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
można jakieś zdjęcie?
To i ja się ujawnię, jako że jestem gorącą orędowniczką topu Eco. To jest CZ 123, top Eco, dzień 6 - i trzeba uwierzyć na słowo, że zdjęcie tego blasku nie oddaje. W rzeczywistości błyszczy ładniej


---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jajagna polecam z czystym sumieniem na allegro już za 8-9 zł + przesyłka w drogeriach 26-35, więc różnica spora
Jesteś kochana, dzięki
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:15   #2650
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jajagna masz większe foto? śliczny ten kolor
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:28   #2651
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jajagna masz większe foto? śliczny ten kolor
Mam, ale na nim widać wszystkie niedociągnięcia (nie oczyściłam odrostu, no i się jeszcze ciągle uczę), więc nie pokazuj nikomu
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-20, 20:33   #2652
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe

wiecie coś o promocjach np.cz, estetq, ata ,bo walentynkowa promocje cz przegapiłam
a możecie polecić jakiś tańszy top?
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:35   #2653
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolorek boski lubię takie ja kupiłam sobie korektor w pisaku taki do paznokci, wspaniale sprawdza się przy jakichkolwiek niedociągnięciach wystarczy napełnić zmywaczem, cleanerem czy acetonem (ja napełniłam cleanerem bo używam tylko do hybryd), na allegro z 3 wkładami za niecałe3-4 zł plus dodatkowe końcówki 10 szt. poniżej 2 zł świetny też do korygowania linii uśmiechu przy frenchu... polecam każdej
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:35   #2654
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jajagna polecam z czystym sumieniem na allegro już za 8-9 zł + przesyłka w drogeriach 26-35, więc różnica spora
ja mam pytanie niekoniecznie pasujące do tego wątku no ale, nie pierwsze i nie ostatnie heheh .... temat oliwek do skórek, macie jakieś fajne i sprawdzone? szukam jakiejś bogatej w olejki i witaminy, coś jak http://allegro.pl/nail-tek-renew-oli...971856904.html lub http://allegro.pl/cytrusowy-olejek-d...962517263.html .. miał ktoś coś podobnego i sprawdzonego?
Ja mam z gabrielle nails ale jakiegoś szału nie robi. Chcę ją zużyć i kupić seven heaven z indigo-pachnie nieziemsko a kremy mają bardzo dobre więc zakładam że oliwka będzie nienajgorsza
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:38   #2655
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
Ja mam z gabrielle nails ale jakiegoś szału nie robi. Chcę ją zużyć i kupić seven heaven z indigo-pachnie nieziemsko a kremy mają bardzo dobre więc zakładam że oliwka będzie nienajgorsza
...
ojjjjj taaaakkkk,oliwko Indigo pachną przebosko,trzymają zapach lepiej niż perfumy o danej nucie...i b.ładnie pielęgnują....a z innych olejków to może Regenerum z apteki,olej kokosowy,no i odżywka w olejku z Herome.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:42   #2656
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
kolorek boski lubię takie ja kupiłam sobie korektor w pisaku taki do paznokci, wspaniale sprawdza się przy jakichkolwiek niedociągnięciach wystarczy napełnić zmywaczem, cleanerem czy acetonem (ja napełniłam cleanerem bo używam tylko do hybryd), na allegro z 3 wkładami za niecałe3-4 zł plus dodatkowe końcówki 10 szt. poniżej 2 zł świetny też do korygowania linii uśmiechu przy frenchu... polecam każdej
Chyba Cię ozłocę! Z moimi hybrydami to chyba jak z jazdą samochodem: pierwsze były nieporadne, ale poprawne. Teraz poczułam się pewniej i szaleję: zalewam skórki, nie dociągam boków, zdarza mi się zapomnieć o wolnym brzegu... No koszmar. Taki korektor jest mi absolutnie niezbędny (jak zresztą widać ), zaraz będę zamawiać!
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 20:50   #2657
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

jak każda chyba, z czasem nabiera się wprawy

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

dzięki Laseczki za porady odnośnie oliwek zaraz poczytam o każdej z nich i zamówię jakąś, ostatnio mam fazę na pielęgnację rąk i skórek
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 21:14   #2658
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

A ja właśnie zamówiłam korektor i dziwnym trafem ten sam sprzedawca miał też i Instant Cuticle Remover Sally Hansen (i jeszcze zupełnie przy okazji moją ulubioną trwałą pomadkę) Teraz będę czytać o oliwkach...
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-20, 22:33   #2659
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja mam tą oliwkę z NailTeka i jest ok, ma bardzo delikatny zapach taki jakby cytrusowy. I na plus dla mnie jest to ze ma zakraplacz używam ją naprzemiennie z oliwką którą sama zmieszałam :p


Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-21, 05:03   #2660
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ewica84 Pokaż wiadomość
alttari ja też mam problem z tiftonem a łączę go z cz,u ciebie nic sie nie zmywa z topem??
Nic absolutnie nic się z topem nie zmywa
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 07:38   #2661
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Jajagna ktory to sprzedawca?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 07:52   #2662
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Jajagna ktory to sprzedawca?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Roses, napiszę dokładnie jak wrócę z pracy. To jest Mystic-coś tam? Mają dużo Revlonu, Sally Hansen i inne kosmetyki. Kupowałam już od nich, bardzo sympatyczny kontakt i oryginalny produkt, tak więc mogę polecić. Dokładne dane prześlę po południu.
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 08:05   #2663
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny ja jeszcze w temacie skórek- zakładając że robicie mani średnio co 2 tyg to czy w tym czasie odpychacie narastające skórki?czy nic z nimi nie robicie (oczywiście oprócz oliwki, kremowania etc.) do następnego mani? Jeśli po tygodniu mani chciałabym użyć sally hansem do usunięcia i odepchnięcia skórek to ma to sens? nie wpłynie negatywnie na hybrydę na pazurze?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 08:29   #2664
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja nic nie robie, ale mysle, ze jakbys odsuneła skórki nic by sie nie stało.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 08:52   #2665
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe

Znam mystic. Kupowalam juz nieraz u nich

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:07   #2666
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Roses, napiszę dokładnie jak wrócę z pracy. To jest Mystic-coś tam? Mają dużo Revlonu, Sally Hansen i inne kosmetyki. Kupowałam już od nich, bardzo sympatyczny kontakt i oryginalny produkt, tak więc mogę polecić. Dokładne dane prześlę po południu.
Ja też mogę poprosić?
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:29   #2667
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Lakiery hybrydowe

Kadyrka, napiszę dokładnie co i jak po południu na wątku, to chyba nie będzie problem.
Roses, Mystic, albo raczej Mistic...? Chyba raczej jakoś tak. Muszę się upewnić, że na all jest to ten sam sklep co sklep internetowy, bo w necie jakby mniej produktów jest z tego co widzę, a w robocie nie mam dostępu do allegro i nie mogę sprawdzić.
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:38   #2668
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Kadyrka, napiszę dokładnie co i jak po południu na wątku, to chyba nie będzie problem.
Roses, Mystic, albo raczej Mistic...? Chyba raczej jakoś tak. Muszę się upewnić, że na all jest to ten sam sklep co sklep internetowy, bo w necie jakby mniej produktów jest z tego co widzę, a w robocie nie mam dostępu do allegro i nie mogę sprawdzić.
Ok,to czekam i z góry dziękuję.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 09:59   #2669
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Mam, ale na nim widać wszystkie niedociągnięcia (nie oczyściłam odrostu, no i się jeszcze ciągle uczę), więc nie pokazuj nikomu

Śliczny kolor
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-21, 11:46   #2670
czarna0709
Raczkowanie
 
Avatar czarna0709
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Problem może tu być w topie tiftona. Oni kolorki maja spoko nic nie mogę zarzucić a pracuje głównie na nich teraz. Niestety ja używam bazy gelish. Topu eco i gelish i nic mi się z tiftonem nie dzieje złego. Radze na początek zainwestować w lepszy top i bazę kolorki sobie zostawić.

zastanawiam się czy to faktycznie chodzi o bazę i o top a nie o coś innego skoro robiłam sobie dzień wcześniej paznokcie i mi wszystko wyszło ok. 3 dni mineły i do tej pory mi się trzymają i wszystkie błyszczą. A robiłam je na bazie i topie tifftona.
czarna0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.