Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-22, 07:38   #1231
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Uuuu to strasznie dlugo. Moze w takim razie jakos donosze ten mani ktory mam aktualnie na pazurach
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 08:53   #1232
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
jak tak dalej będzie z dostępnością harda to bede musiała zamawiać od razu jak tylko sie pojawi, nie czekając aż obecny mi sie skończy

zdecydowanie nie są podobne. 064 jest stonowany, 046 to żarówa, tylko na stronie wygląda tak delikatnie
Dzięki na zdjęciach wyglądają prawie tak samo...
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:06   #1233
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
gdzie się podziały czasy że się siedziało i czytało po 200 stron wcześniejszych postów...
Moze poprostu z braku czasu??? Ja mam 2 letniego synka, przy ktorym naprawde ciezko cos konkretnego zrobic, a wieczorem mam tyle obowiazkow, ze naprawde ciezko znalesc czas na czytanie wszystkich stron...

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

zmieniajac temat, dziewczyny gdzie najtaniej kupie semilaca z opcja wysylki za granice? i ktory sem. jest waszym BEST OF THE BEST?
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:08   #1234
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ktory ladniejszy? Night in venice czy starlight night?
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 09:30   #1235
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez spioszka Pokaż wiadomość
Moze poprostu z braku czasu??? Ja mam 2 letniego synka, przy ktorym naprawde ciezko cos konkretnego zrobic, a wieczorem mam tyle obowiazkow, ze naprawde ciezko znalesc czas na czytanie wszystkich stron...

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

zmieniajac temat, dziewczyny gdzie najtaniej kupie semilaca z opcja wysylki za granice? i ktory sem. jest waszym BEST OF THE BEST?
nie Ty jedna- pracuję na pełen etat, po przyjściu z pracy mam etat Pani Domu i dwuletnią córkę.
Dla chcącego nic trudnego
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:08   #1236
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
nie Ty jedna- pracuję na pełen etat, po przyjściu z pracy mam etat Pani Domu i dwuletnią córkę.
Dla chcącego nic trudnego
No to tylko pogratulowac takiej organizacji! Zazdroszcze Ja chyba mam poprostu inne, wazniejsze dla mnie priorytety... Tak czy siak staram sie jak moge i podczytuje w miare mozliwosci
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:10   #1237
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

moja uwaga co do czytania ilości stron wstecz nie była skierowana do Ciebie więc nie wiem czemu się tak unosisz?
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 10:13   #1238
spioszka
Raczkowanie
 
Avatar spioszka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Londyn/Brodnica
Wiadomości: 397
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
moja uwaga co do czytania ilości stron wstecz nie była skierowana do Ciebie więc nie wiem czemu się tak unosisz?
Po czym wnosisz ,ze sie unosze?
Wiem,ze nie byl do mnie, ale ja jestem w podobnej sytuacji, bo tez nie przeczytalam wszystkich
__________________
Moj robaszek


5 cykl staran
ostatnia@-29/11/11
http://enpr.pl/1837
spioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:16   #1239
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

staję tu w obronie Dziewczyn które po raz milionowy muszą odpowiadać na pytanie zadawane sto razy i przewijające się nie sto stron wstecz ale 1-2. Mam chwilę- siadam i czytam; nie mam to tego nie robię. Dla niektórych najłatwiej wpaść na forum i zadac pytanie niż zadać sobie trochę trudu. Tu jest cały sęk.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:30   #1240
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziś miałam robić hybrydy a wczoraj wieczorem jeden paznokieć się złamał zostało mi tak 2-3 mm wolnego brzegu, jako że mój mikołaj w grudniu przyniósł mi harda spróbowałam przedłużyć. Nigdy wcześniej nie przedłużałam paznokci na szablonach na tipsie tylko kilka razy. Jakie było me zdziwienie kiedy się udało Oby tylko wytrzymał jak nadłużej, trzymajcie kciuki Oczywiście dam wam znać ile się ostatecznie trzymał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150121_211050.jpg (57,4 KB, 138 załadowań)
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 10:58   #1241
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Musiałam się dobrze przyjrzeć, żeby wiedzieć który połamany był Nic nie widać

Będę czekała na info odnośnie trwałości, bo cały czas rozmyślam nad kupnem harda
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 11:12   #1242
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

izaa29 ja też jak robiłam pierwszy raz na szablonie to byłam zdziwiona że to już i że się udało
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:43   #1243
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Madzia na domowy uzytek jak najbardziej sie nada ten zestaw, sama mam podobna lampe z ata tez 9w tylko moja kosztowala wiecej niz caly ten zestaw co pokazujesz
Na blogach widzialam ze dziewczyny sa zadowolone wiec bierz i testuj.
Bardzo dziękuję za odpowiedź, przynajmniej jedna osóbka była skłonna i mi doradziła na tym forum
Zastanawiam się jeszcze czy nie lepiej kupić LED, ale tunelówkę i do tego skompletować sobie swój zestaw potrzebnych rzeczy? Tylko co jeśli nie będzie mi szło, zniechęcę się itp. i co wtedy z nią zrobię a jednak sama lampa LED to spory wydatek z tego co orientowałam się na allegro
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 11:45   #1244
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

kompaktową led 9w kupisz już za 100zł. Jak będziesz miała dobre produkty to trochę ćwiczeń i będzie dobrze
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:14   #1245
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
kompaktową led 9w kupisz już za 100zł. Jak będziesz miała dobre produkty to trochę ćwiczeń i będzie dobrze
Chciałabym robić paznokcie sobie tylko lakierami Semilac - mają multum pochlebnych opinii i kolory, które mnie w 100% zadowalają (tak myślę po zdjęciach ).
Chociaż jeśli mnie kiedyś zainteresuje inny kolor z innej firmy, myślicie, że ta lampka z Semilac da rade utrwalić?
Wiem, wiem, głupie pytania, ale wolę spytać niż potem sama rozmyślać

I jeszcze jedno "mądre" pytanko czym różni się blok biały mini http://pazurki.com.pl/blok-bialy-mini.html od polerki klepsydry lub innych polerek 4-stronnych? http://pazurki.com.pl/polerka-klepsydra.html
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:18   #1246
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
Chciałabym robić paznokcie sobie tylko lakierami Semilac - mają multum pochlebnych opinii i kolory, które mnie w 100% zadowalają (tak myślę po zdjęciach ).
Chociaż jeśli mnie kiedyś zainteresuje inny kolor z innej firmy, myślicie, że ta lampka z Semilac da rade utrwalić?
Wiem, wiem, głupie pytania, ale wolę spytać niż potem sama rozmyślać

I jeszcze jedno "mądre" pytanko czym różni się blok biały mini http://pazurki.com.pl/blok-bialy-mini.html od polerki klepsydry lub innych polerek 4-stronnych? http://pazurki.com.pl/polerka-klepsydra.html
Blok ma przeważnie 1 gradację (czasami 2), a polerka 3 plus stronę polerującą
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:47   #1247
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
Chciałabym robić paznokcie sobie tylko lakierami Semilac - mają multum pochlebnych opinii i kolory, które mnie w 100% zadowalają (tak myślę po zdjęciach ).
Chociaż jeśli mnie kiedyś zainteresuje inny kolor z innej firmy, myślicie, że ta lampka z Semilac da rade utrwalić?
Wiem, wiem, głupie pytania, ale wolę spytać niż potem sama rozmyślać

I jeszcze jedno "mądre" pytanko czym różni się blok biały mini http://pazurki.com.pl/blok-bialy-mini.html od polerki klepsydry lub innych polerek 4-stronnych? http://pazurki.com.pl/polerka-klepsydra.html
lampa nie jest dedykowana tylko do semilaców-utwardzisz w niej także hybrydy innych firm. To tak jak z rogalami 12w led- ja kupowałam w CZ ktoś inny w innej firmie a to jedna i ta sama lampa
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 12:49   #1248
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
Chciałabym robić paznokcie sobie tylko lakierami Semilac - mają multum pochlebnych opinii i kolory, które mnie w 100% zadowalają (tak myślę po zdjęciach ).
Chociaż jeśli mnie kiedyś zainteresuje inny kolor z innej firmy, myślicie, że ta lampka z Semilac da rade utrwalić?
Wiem, wiem, głupie pytania, ale wolę spytać niż potem sama rozmyślać
Spokojnie da radę. Ja mam tę lampkę i utwardzam nią Semilac,CZ,Estetiq,Silcar i top ECO. Z taniutkimi lakierami które wypróbowywałam z Allegro też dała sobie radę.

Małe spostrzeżenie po wypróbowaniu harda.
Do tej pory stosowałam myk Roses z oprószaniem bazy pudrem akrylowym i wykańczałam mani topem ECO. Tym razem w miejsce pudru akrylowego dałam harda i wykończyłam topem Semilaca. Paznokcie są zdecydowanie bardziej elastyczne i się wyginają przy np. wkładaniu ręki do kieszeni spodni(tak obrazowo chciałam ),co nie bardzo mi się podoba.
I teraz nie wiem-czy top ECO jest twardszy,czy hard mniej usztywnia niż oprószanie. Następnym razem dam dwie warstwy harda.
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:11   #1249
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziś miałam robić hybrydy a wczoraj wieczorem jeden paznokieć się złamał zostało mi tak 2-3 mm wolnego brzegu, jako że mój mikołaj w grudniu przyniósł mi harda spróbowałam przedłużyć.
Wow, świetny efekt

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
kompaktową led 9w kupisz już za 100zł. Jak będziesz miała dobre produkty to trochę ćwiczeń i będzie dobrze
Ja mam właśnie taką i jest dla mnie wystarczająca. Utwardza w 30-45 sekund, od razu wszystkie palce. Na domowy użytek jest ok

__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-22, 13:11   #1250
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez spioszka Pokaż wiadomość
-

zmieniajac temat, dziewczyny gdzie najtaniej kupie semilaca z opcja wysylki za granice? i ktory sem. jest waszym BEST OF THE BEST?
trudne pytanie o ten best of the best mam 26 lakierów semilac i ponad połowa z nich to lakiery bez których sobie nie wyobrażam mojego lakierowego pudełka

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Ktory ladniejszy? Night in venice czy starlight night?
starlight night moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziś miałam robić hybrydy a wczoraj wieczorem jeden paznokieć się złamał zostało mi tak 2-3 mm wolnego brzegu, jako że mój mikołaj w grudniu przyniósł mi harda spróbowałam przedłużyć. Nigdy wcześniej nie przedłużałam paznokci na szablonach na tipsie tylko kilka razy. Jakie było me zdziwienie kiedy się udało Oby tylko wytrzymał jak nadłużej, trzymajcie kciuki Oczywiście dam wam znać ile się ostatecznie trzymał
świetnie wyszło akurat mam złamany dokładnie ten sam paznokieć i też mam przedłużony czubek jak u Ciebie moje obecne przedłużenie hardem trzyma od dnia 11go stycznia
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:26   #1251
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, a co sądzicie o tej lampie:

http://allegro.pl/uv6-lampa-uv-do-pa...009253098.html

Lepsza niż ta malutka z Diamond-Cosmetics za 99zł? Czy bez różnicy?

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

No cóż.... nie ma to jak zwlekać z zakupami i gdy się człowiek obudzi to już zestawu startowego nie ma na stronie :/ A było się słuchać chłopaka, który powtarzał od kilku dni "kup ten zestaw, no zamów go" No to po ptokach heh....

Edytowane przez madzia0503
Czas edycji: 2015-01-22 o 13:27
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 13:47   #1252
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

na pewno jest mocniejsza no i zabudowana z tyłu. Niestety nie porównam jej do tej od DC bo nie posiadam
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 14:38   #1253
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Musiałam się dobrze przyjrzeć, żeby wiedzieć który połamany był Nic nie widać
Będę czekała na info odnośnie trwałości, bo cały czas rozmyślam nad kupnem harda
Na pewno dam znać mam nadzieję, że nie prędko

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
izaa29 ja też jak robiłam pierwszy raz na szablonie to byłam zdziwiona że to już i że się udało
Ja raz kiedyś próbowałam żelem ale mam jakiś taki lipny ten żel bo pomimokilku warstw przedłużenie odeszło razem z szablonem Tu postępowałam tak samo i wszystko się trzyma

Cytat:
Napisane przez Puntodivista Pokaż wiadomość
Wow, świetny efekt
Teraz będę polecać każdemu harda

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
świetnie wyszło akurat mam złamany dokładnie ten sam paznokieć i też mam przedłużony czubek jak u Ciebie moje obecne przedłużenie hardem trzyma od dnia 11go stycznia
Oby trzymało się równie długo może w końcu nie będę musiała skracać reszty paznokci kiedy jeden się złamie
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 15:25   #1254
dzastab
Przyczajenie
 
Avatar dzastab
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 19
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Dziewczyny, mam problem..
dowiedziałam sie ze kuzynka kiedys dostala lampe uv, wiec stweirdzialam ze odkupie od niej skoro nie uzywala ani razu zamiast kupowac na all i czekac az przyjdzie.
dzis odebralam, okazalo sie ze to lampa uv 15W
mozna nia utwardzac hybryde ?
wklejam zdjecie w razie czego
http://img19.olx.pl/images_tablicapl...a-gornicza.jpg

nie wiem czy mam trzymac zamiast 2 min 5 minut czy ja rzucic w kat i kupic 36w ?
dzastab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 16:33   #1255
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Przedłużaliście hardem wszystkie paznokcie? ja do tej pory przedłużałam tylko jak któryś się złamał, zastanawiam się jak będą się trzymać wszystkie.

dostałam 074 jest super
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 19:44   #1256
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kadyrka Pokaż wiadomość
Małe spostrzeżenie po wypróbowaniu harda.
Do tej pory stosowałam myk Roses z oprószaniem bazy pudrem akrylowym i wykańczałam mani topem ECO. Tym razem w miejsce pudru akrylowego dałam harda i wykończyłam topem Semilaca. Paznokcie są zdecydowanie bardziej elastyczne i się wyginają przy np. wkładaniu ręki do kieszeni spodni(tak obrazowo chciałam ),co nie bardzo mi się podoba.
I teraz nie wiem-czy top ECO jest twardszy,czy hard mniej usztywnia niż oprószanie. Następnym razem dam dwie warstwy harda.
Jak juz przetestujesz twardość z dwoma warstwami harda, to daj proszę znać, co według Ciebie lepiej sie sprawdza, dwie warstwy harda czy puder akrylowy ?
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 20:34   #1257
aniaa92g
Raczkowanie
 
Avatar aniaa92g
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 386
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziś miałam robić hybrydy a wczoraj wieczorem jeden paznokieć się złamał zostało mi tak 2-3 mm wolnego brzegu, jako że mój mikołaj w grudniu przyniósł mi harda spróbowałam przedłużyć. Nigdy wcześniej nie przedłużałam paznokci na szablonach na tipsie tylko kilka razy. Jakie było me zdziwienie kiedy się udało Oby tylko wytrzymał jak nadłużej, trzymajcie kciuki Oczywiście dam wam znać ile się ostatecznie trzymał
zazdroszczę harda
aniaa92g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-22, 21:38   #1258
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Jakie szczescie, ze harda mam juz od wrzesnia, nie musze teraz na niego polowac
Zamowilam dzis starlight night, glitter red (chcialam 026 ale w sabince nie maja), bialy i mardi gras. Chcialam jeszcze biszkopta i szary ale tez nie maja
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 07:47   #1259
kadyrka
Rozeznanie
 
Avatar kadyrka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 954
GG do kadyrka
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
Jak juz przetestujesz twardość z dwoma warstwami harda, to daj proszę znać, co według Ciebie lepiej sie sprawdza, dwie warstwy harda czy puder akrylowy ?
Oczywiście. To tak gdzieś za dwa tygodnie. Obecne noszę tydzień,ale zmieniam zazwyczaj co 3,bo w moim wieku pazuryry już tak szybko nie rosną .
__________________
KADYRKA

No i stało się. Ukończyłam kurs stylizacji paznokci.
kadyrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-23, 08:33   #1260
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Jakie szczescie, ze harda mam juz od wrzesnia, nie musze teraz na niego polowac
Zamowilam dzis starlight night, glitter red (chcialam 026 ale w sabince nie maja), bialy i mardi gras. Chcialam jeszcze biszkopta i szary ale tez nie maja
Też wczoraj zamówiłam wzięłam w końcu plum, black plum, gold disco i top.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:42.