Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie? - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 09:20   #2341
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Puntodivista podrzucisz link
Poszukaj, to nie boli
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:27   #2342
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

no właśnie przeszukałam watek z wzornikami lakierów hybrydowych i nie znalazłam.....albo ja jakaś ślepa jestem....albo szukam źle

ale znalazłam coś z Tiftona nr 29.....są tańsze......na zdjęciu ładny, ale nie wiem jak w realu.
Ma ktoś może? Tiftony chyba nie są takie złe i się odmaczają. Na własny użytek chyba wystarczy, jak sądzicie?

Edytowane przez ahali123
Czas edycji: 2015-03-13 o 09:31
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:27   #2343
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

ladne szare ma CZ , np pst 5 i ktorys tam jeszcze taki jasniejszy
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 09:30   #2344
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

a z semilaca jaki koral polecacie?
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 10:29   #2345
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ja to jednak tygodnia z jednym lakierem nie potrafię wytrzymać. Już bym coś zmieniała, domalowywała.
Póki co poczekam dodatkowy tydzień by mieć dłuższy odrost. Wypróbuję wtedy odnawianie hybrydy i może mieszanie topu ze zwykłym holograficznym. To podobno genialna metoda na zużycie zwykłych lakierów gdy już popadnie się w hybrydomaniactwo.

I zastanawiam się nad moim pierwszym stemplowaniem.
W innym wątku spodobało mi się pastelowe ombre semilaciem a na to białe esy-floresy ze stempla.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:24   #2346
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Hej, dziewczyny mam problem, nie wiem czy któraś zadawała już tutaj to pytanie pęknął mi paznokieć w połowie... niestety w miejscu, gdzie jest mięso :/ (wiem, jakość zdjęcia nie powala na kolana). Mam hybrydy na paznokciach i teraz pytanie, co mam zrobić? zdjąć hybrydy i nałożyć na nowo na tego złamanego, żeby nie pękał dalej, a po prostu jak odrośnie więcej to go ściąć? Dodam, że nie mam harda do pomocy :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150313_131542.jpg (61,1 KB, 130 załadowań)
__________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 12:54   #2347
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

spiłować ile się da i naprawić najlepiej hardem z proszkiem porcelanowym a jak nie to bazą z proszkiem porcelanowym, ewentualnie naprawić jedwabiem. Inaczej pęknięcie będzie się pogłębiać i będziesz musiała go obciąć (przerabiałam to nieraz). Pomysł na torebkę od herbaty + klej raczej nie za wiele pomoże.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 13:05   #2348
madzia0503
Raczkowanie
 
Avatar madzia0503
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 93
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ok, dzięki, a jeszcze głupie pytanie: gdzie mogę kupić proszek porcelanowy? I ile kosztuje?
__________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty"
madzia0503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 13:20   #2349
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

zestaw ekspresowy sunflower. Jest do niego link w watku "baza sprawdzonych sprzedawców"
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 17:19   #2350
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

A właściwie czym różni się porcelana od akrylu sypanego na bazę?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 19:51   #2351
ewelinaw6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Inka litości. Zdjęcia, opisy, wszystko juz bylo
hmmm. litosci, jak ktos nie ma ochoty to niech nie odpowiada a pytac zawsze chyba wolno. Napewno wszystko było ale przegladać prawie 80 stron ciezko czasem. Tak naprawde to wiekszosc informacji o których tu sie dyskutuje mozna w necie znalesc ale forum jest po to żeby pytać i dyskutować właśnie...
no chyba ze sie mylę!?
niedługo strach się tu będzie odezwać bo moze 'juz było'!?

odpowiadając na pytanie, mnie top matowy sprawuje sie ok ale kolor zmieniam zwykle po około tygodniu. Fajnie wyglada szczególnie w wersji 'sweterkowej' ale szczerze przyznam że dłużej niż tydzień go nie nosiłam
ewelinaw6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 20:02   #2352
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ewelina, nie zgodzę się z Tobą. Zadając po raz setny to samo pytanie, nie pozwalacie rozwijać się wątkowi - gdyby każda z nas zadawała pytanie, zamiast szukać, to nie poszłybyśmy ani o krok do przodu i żadna z nas nie wiedziałaby np. o nowych hybrydach, metodach porcelany, proszku, odnowy itd., także nowe hybrydomaniaczki postarajcie się zrozumieć i nas - obserwujemy ten wątek, żeby utrwalać wiedzę i ją pogłębiać, a nie prowadzić wszystkich za rączkę. Poza tym do tego służy wyszukiwarka.

Edytowane przez samantagrey
Czas edycji: 2015-03-13 o 20:04
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 20:44   #2353
ewelinaw6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez samantagrey Pokaż wiadomość
Ewelina, nie zgodzę się z Tobą. Zadając po raz setny to samo pytanie, nie pozwalacie rozwijać się wątkowi - gdyby każda z nas zadawała pytanie, zamiast szukać, to nie poszłybyśmy ani o krok do przodu i żadna z nas nie wiedziałaby np. o nowych hybrydach, metodach porcelany, proszku, odnowy itd., także nowe hybrydomaniaczki postarajcie się zrozumieć i nas - obserwujemy ten wątek, żeby utrwalać wiedzę i ją pogłębiać, a nie prowadzić wszystkich za rączkę. Poza tym do tego służy wyszukiwarka.
Jasne ze bylo tylko mnie chodzi o to ze w tym watku kazdy ma prawo pytac! Rozumie iz czesc dziewczyn udziela sie tu czesto (i czesto sluzy radami, zeby nie bylo ze o to mam pretensje przypadkiem) i zna sie na temacie ale sa tez amatorki ktore szukaja kogos kto je wlasnie poprowadzi. Gdzie maja isc??? Podobno nie ma glupich pytan...Kurcze, to nie jest prywatne czy 'branzowe' forum dla zaawansowanych. Jesli ktos nie ma ochoty moze kolejny raz nie odpisywa ale teksty w stylu 'listosci...' to nie jest odpowiedz jaka bym chciala dostac na zadane pytanie. Mozna odeslac kogos do strony skoro wiadomo 'ze to bylo'. Nie kazdy jest tu od zawsze, prosze dziewczyny, troche wyrozumialosci dla nowych w temacie
ewelinaw6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 21:31   #2354
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez ewelinaw6 Pokaż wiadomość
Napewno wszystko było ale przegladać prawie 80 stron ciezko czasem.
Wystarczy użyć wyszukiwarki, zajmuje to krócej niż czekanie na odpowiedź
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:19   #2355
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

O widzę, że znów ten sam temat wałkujemy Litości czy nie - prawda jest taka, że wyszukiwarka ma swoje zastosowanie. Forum to kopalnia wiedzy, ale trzeba się samemu przez nią przedrzeć na początek a dopiero potem dopytywać.

Moim zdaniem chęć zdobycia wiedzy nie polega tylko na pytaniu, ale przede wszystkim na szukaniu.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-13, 23:37   #2356
MallaMi
Rozeznanie
 
Avatar MallaMi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 881
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez madzia0503 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny mam problem, nie wiem czy któraś zadawała już tutaj to pytanie pęknął mi paznokieć w połowie... niestety w miejscu, gdzie jest mięso :/ (wiem, jakość zdjęcia nie powala na kolana). Mam hybrydy na paznokciach i teraz pytanie, co mam zrobić? zdjąć hybrydy i nałożyć na nowo na tego złamanego, żeby nie pękał dalej, a po prostu jak odrośnie więcej to go ściąć? Dodam, że nie mam harda do pomocy :/
mi też ostatnio tak mocno pękł paznokieć, zdjęłam hybrydę tak jak zawsze skróciłam długość i potem:
baza
na mokry hard kawałek torebki od herbaty
później jeszcze dwie warstwy harda tak dla pewności
kolor i top
wszystko się super trzyma, po 2,5tyg jak robiłam nowy mani nie odmaczałam tego paznokcia tylko spiłowałam kolor i skróciłam długość. reszta potem tak jak zawsze baza, hard, kolor, top.
Hard jest super, naprawdę warto go mieć w swojej kolekcji
MallaMi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 00:58   #2357
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Nie będę wchodzić w dyskusję o podawaniu całej wiedzy na tacy. Jesteśmy na forum krócej lub dłużej. Średnio co dwie strony pojawia się ktoś z takim samym pytaniem i ewidentnie widać, że nawet nie użył szukajki.

Wracając do tematu wątku. Hard jest ciekawym rozwiązaniem. Do utwardzania wole jego niż akryl Mógłby być tylko ciut rzadszy.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2015-03-14 o 00:59
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 06:52   #2358
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ale z drugiej strony dziewczyna dobrze mówi ze to jest forum na którym się szuka informacji na dany temat szczególnie będąc nowym. A tu się uskutecznia rozmowy jak na forum branżowym... No chyba po to się wchodzi na forum urodowe żeby zadać pytanie a nie przeskakiwac pierdyliard stron... A już szczególnie jak forum działa jak chce i szukają nie działa jak trzeba

Nabazgrane w notesie za pomocą tapatalka
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 08:01   #2359
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Z Diabliczką się zgadzam. Sama dość dorze korzystam z wyszukiwarki tej i google a jednak często jest tak, że nie znajduje mi nic po czym zadaję pytanie i nagle ktoś odsyła mnie do swojej wiadomości z w tym wątku. Dlaczego wyszukiwarka jej nie znalazła skoro w treści było wpisane przeze mnie hasło?
Bo jest nieidealna. A poza tym wiele osób nie używa polskich znaków, przez co też jest różnica czy wpiszę "usuwanie wągrów" czy "usuwanie wagrow". Nie mówiąc, że ktoś może nazywać dany problem tak a ktoś pisać na forum o tym samym używając innego określenia. Nie ma zmiłuj, nie znajdziesz wtedy choć jest.

Natomiast jeśli widać, że coś jest co chwilę wałkowane a pytanie i tak się powtarza to naprawdę wystarczyło przejrzeć kilka ostatnich stron.

Choć rozumiem też, że niektórzy naprawdę używają forum tylko dla informacji. Wchodzą, pytają i kończą. Bez zbędnych ploteczek i długich poszukiwań.

Chciałam wam wstawić wczoraj moje hybrydy ale chyba piątek trzynastego dał o sobie znać bo wyjątkowo nic nie wyszło i skończyłam z klasycznym lakierem, który i tak zepsułam przy myciu Nic mi wczoraj nie wychodziło.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-14, 12:29   #2360
Szczurzynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Zrobiłam tak jak niektórzy mi poradzili jakiś czas temu, czyli dokładniej zmatowilam płytkę i przejechałam żelem do skorek po płytce, patyczkiem odepchalam te mini skorki i hybryda rzeczywiście trzyma się dłużej, mi ok tygodnia, ale w sumie odpowiada mi taki wynik.
Ale mam kolejny problem ;\ odcień 023 Banana strasznie mi się zapowietrza. Nie wiem dlaczego, nakładam go tak jak inne kolory, i właśnie tylko z tym odcieniem mam problem. Mam jeszcze kolory 047, 048 i 070 i z nimi tak jak pisalam nie ma problemu. Jestem trochę zła, bo kolor bardzo ładny. Kładłam go ma różne sposoby, 3 cienkie warstwy, 2 troszkę grubsze warstwy i za każdym razem to samo. Użyłam tego koloru ze 4 razy i nie wiem co z nim teraz mam zrobić ;\ do tego ma w środku jakieś paprochy (jakby takie ciemne opiłki?), 047 też je ma, ale chyba mniej. Nie wiem czy kupiec więcej semilaców, jutro kupie hybrydę neonail i jeśli będzie ok, to przy neonail pozostane.
Ale się rozpisalam

Edytowane przez Szczurzynka
Czas edycji: 2015-03-14 o 12:30
Szczurzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 13:19   #2361
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Szczurzynka Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak jak niektórzy mi poradzili jakiś czas temu, czyli dokładniej zmatowilam płytkę i przejechałam żelem do skorek po płytce, patyczkiem odepchalam te mini skorki i hybryda rzeczywiście trzyma się dłużej, mi ok tygodnia, ale w sumie odpowiada mi taki wynik.
Ale mam kolejny problem ;\ odcień 023 Banana strasznie mi się zapowietrza. Nie wiem dlaczego, nakładam go tak jak inne kolory, i właśnie tylko z tym odcieniem mam problem. Mam jeszcze kolory 047, 048 i 070 i z nimi tak jak pisalam nie ma problemu. Jestem trochę zła, bo kolor bardzo ładny. Kładłam go ma różne sposoby, 3 cienkie warstwy, 2 troszkę grubsze warstwy i za każdym razem to samo. Użyłam tego koloru ze 4 razy i nie wiem co z nim teraz mam zrobić ;\ do tego ma w środku jakieś paprochy (jakby takie ciemne opiłki?), 047 też je ma, ale chyba mniej. Nie wiem czy kupiec więcej semilaców, jutro kupie hybrydę neonail i jeśli będzie ok, to przy neonail pozostane.
Ale się rozpisalam
Ja matuje plytke tzn bloczkiem przejezdzam tuz przed cleanerem i nakladaniem bazy
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 17:04   #2362
Szczurzynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja matuje plytke tzn bloczkiem przejezdzam tuz przed cleanerem i nakladaniem bazy
Ja też
Szczurzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:16   #2363
AudreyS
Zadomowienie
 
Avatar AudreyS
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 288
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Witam, czy ktoś może doradzić, który kolor z Semilac będzie odpowiednikiem Russian Roulette z Essie?
__________________
Wymienię zapachy <klik>
AudreyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 13:03   #2364
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

slynny w indigo syreni pyl, moze wiecie gdzie cos takiego kupic :?:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...c187a919d20289
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 14:42   #2365
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
slynny w indigo syreni pyl, moze wiecie gdzie cos takiego kupic :?:

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...c187a919d20289
...
ale to jest ten pyłek? czy jakiś rodzaj hybrydy poświatowej? fajnie wygląda,taka satyna.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 14:54   #2366
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

to jest jakis pylek, ktory daje efekt syrenki
__________________
<ciach_reklama>
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 18:00   #2367
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Ma być dostępny na ich stronie niebawem, ciekawe ile będzie kosztował
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 18:16   #2368
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

to pewnie pył holo. Tai jakis super wypasiony jets strasznie drogi.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 21:56   #2369
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Super wyglada na białym, szarym i czarnym na miętowym też. Raz kładłam na koral i efekt byl taki sobie.
próbowałam też na innych jasnych kolorkach i wygląda ładnie, np na różowym, brzoskwiniowym itd...

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Nie będę wchodzić w dyskusję o podawaniu całej wiedzy na tacy. Jesteśmy na forum krócej lub dłużej. Średnio co dwie strony pojawia się ktoś z takim samym pytaniem i ewidentnie widać, że nawet nie użył szukajki.

Wracając do tematu wątku. Hard jest ciekawym rozwiązaniem. Do utwardzania wole jego niż akryl Mógłby być tylko ciut rzadszy.
a mój hard mógłby być gęstszy :/ jest rzadki i spływa z pazurków zanim włożę do lampy ;/przy utwardzaniu tylko ok ale przy przedłużaniu jest ciężko, cały nadbudowany paznokieć rozpływa się ;/
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 08:07   #2370
BBeatriXX
Przyczajenie
 
Avatar BBeatriXX
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: woj. małopolskie
Wiadomości: 10
Dot.: Hybrydy SEMILAC? Znacie, co sadzicie?

Czy Wam też tak często te lakiery uciekają z brzegów, a zwłaszcza czarny ? Macie jakieś sposoby na to ?
__________________
.
BBeatriXX jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-18 10:48:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.