Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-16, 14:39   #3721
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 615
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie padnie na Brauna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry wybór ��
0235a76bf37a0c9e786a33d682e03cfb1aa33c8b_653ef22455ebf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 14:40   #3722
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Czy z tymi depilatorami laserowymi do domowego użytku nie jest tak, że one dają super efekty tylko dopóki ich się używa? Tzn. trzeba raz na jakiś czas zabieg powtarzać, bo jak się przestanie korzystać z urządzenia to włoski odrastają, bo nie są usuwane na stałe tylko zostają "uśpione"?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Głównie to, że wszystkie są nazywane laserowymi, a mało który z nich taki jest. Większość ma lampy, bo to są depilatory IPL. One właśnie usypiają mieszki włosowe, ale ich nie niszczą bo mają za małą moc. Dlatego włosy odrastają po jakimś czasie.
Na rynku są też prawdziwe depilatory laserowe, z wiązką lasera zamiast lampy. One niszczą mieszki włosowe po iluś tam zabiegach i włosy już nie odrastają. Trzeba tylko pamiętać że i jedne i drugie działają tylko na włosy w fazie wzrostu, a o ile dobrze pamiętam trzeba około 7 lat żeby większość włosów na ciele przeszła w odpowiednią fazę wzrostu. Więc i w jednym i drugim przypadku jest to zabawa na lata i po kilku czy kilkunastu latach zawsze mogą się pojawić włosy które przez te wszystkie lata po prostu nie rosły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 14:58   #3723
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

może ktoś orientuje się czy w Pepco lub Kik' u są pokrowce na ubrania ?
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 15:08   #3724
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
może ktoś orientuje się czy w Pepco lub Kik' u są pokrowce na ubrania ?
Powinny być w Pepco. Pojawiają się co jakiś czas i są w tym dziale z akcesoriami do sprzątania.

edit
Rossmann też ma pokrowce
https://www.rossmann.pl/Produkt/Prze...zt,320604,8318
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-06-16 o 15:09 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 15:52   #3725
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja lubię jeasny z Big Star. dobrze się trzymają, materiał też jest ok. nie wiem czy mają w ofercie białe, ale tak czy inaczej polecam.



Krakowa
Dziękuję Widzę, ze mają białe jeansy.
Czy w takich sklepach typu Levis, Lee,Big Star też są sezonowe wyprzedaże? Niemal w każdym sklepie z ubraniami białe jeansy są, tylko albo bardzo cienkie, jak leginsy , albo udziwnione dziurami, zaszewkami a ja szukam klasyków z grubego jeansu.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 16:01   #3726
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję Widzę, ze mają białe jeansy.
Czy w takich sklepach typu Levis, Lee,Big Star też są sezonowe wyprzedaże? Niemal w każdym sklepie z ubraniami białe jeansy są, tylko albo bardzo cienkie, jak leginsy , albo udziwnione dziurami, zaszewkami a ja szukam klasyków z grubego jeansu.
wyprzedaże są też, ale ceny nadal pozostają dość wysokie zazywczaj może poszukaj outletów tych marek?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 16:13   #3727
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Hej. Skrócę tu mój problem. Myśle, ze dość poważny. Kiedyś przeszłam ropne zapalenie kości. Jako dziecko. Później jako nastolatka. Wiem, ze byłam leczona w szpitalu.
Teraz w mojej zdrowej nodze bardzo boli mnie biodro. Nie mogę siedzieć. A spędzam po 12h na wózku. Dałam sobie odpoczynek, ale na niewiele to się zdało. Z każdym dniem jest gorzej. Czy na rtg wyjdzie Ew jakieś zapalenie? Nie chce iść do mojego ortopedy. Bo dużo kosztuje. Nie wiem o jakie Ew badanie prosić rodzinnego? Byłam się zapisać na NFZ do ortopedy, ale mimo pierwszeństwa mam termin za 2 miesiące najwcześniej. Brałam maść. Nie pomogło. Biodro jest trochę spuchnięte, ale zwaliłam to na upały- stopy tez mi puchną. Czy ktoś miał jakieś zapalenie stawów? 1 dzień miałam 39 temperatury i tyle. Niestety dziś jest tak fatalnie, ze już nie wiem jak się układać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 16:50   #3728
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Że masz zapalenie wyjdzie z wyników krwi, crp i ob, ale skoro Cię to boli to to już chyba wiadomo, że zapalenie jest...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 16:55   #3729
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86910094]Że masz zapalenie wyjdzie z wyników krwi, crp i ob, ale skoro Cię to boli to to już chyba wiadomo, że zapalenie jest...[/QUOTE]


Dalej mam nadzieje, ze to przejdzie , ale jutro ide zapytać co i jak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:00   #3730
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
niezmiennie od lat na kamien polecam nabłyszczacz do zmywarek. przelac do jakiegos psikacza popsikac zostawic na chwilke i spłukac
Dzięki za patent. Wypróbuję u siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:03   #3731
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Chcemy pierwszy raz zaprosić rodziców na obiad. Co możemy podać?
Rodzice jedzą bardzo tradycyjnie (kotlety, rolady, kurczak pieczony, mięso w tradycyjnym sosie, rosół, pomidorowa, itp.). Po pierwsze nie mam szans by dorównać ich kuchni, po drugie chciałabym jednak, by spróbowali czegoś innego, ale równie w miarę tradycyjnego. Wszelkie chińczyki, krewetki, dania hinduskie itp. odpadają, bo to nie ich smaki.
Polecacie jakąś zupę i drugie danie?
Ja bym zrobiła polędwiczki wieprzowe, to bardzo proste do obrobienia mięso, a może wyjść bardzo efektownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 17:07   #3732
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86910167]Ja bym zrobiła polędwiczki wieprzowe, to bardzo proste do obrobienia mięso, a może wyjść bardzo efektownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Z tym, że łatwo je przeciągnąć

Ja bym podała zupę krem (i tu dowolność, albo idziemy w sezon i np z pomidorów czy jarzynową albo w coś bardziej "innego" np groszkową czy z białych warzyw). Na drugie danie podałabym np roladki z kurczaka z nadzieniem (i znów albo klasyk: ser, szynka albo zdrowiej: papryka, cebula, ogórek) z młodymi ziemniaczkami i jakimś dodatkiem: mizeria, sałata z jogurtem, surówka z marchewki czy młodej kapusty etc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:08   #3733
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Luxanna Pokaż wiadomość
Dzięki, Twoja odpowiedź dała mi podpowiedź, że w sumie to razem z ogniskiem zbiegło się odstawienie jednych tabletek od psychiatry i po googlowaniu teraz widzę, że miałam też dodatkowe objawy takie jak wymioty, złe samopoczucie, nudności (a zwaliłam to na alkohol). Więc już się przestaję stresować, wyczytałam, że jak do 3 tygodni skutki odstawienia nie przejdą, to wtedy trzeba się wybrać do lekarza. Tak więc na razie idę założyć sweter i cierpliwie czekać
Koniecznie trzymaj rękę na pulsie. U mnie wiele lat trwały takie objawy dziwne. Chodziłam od lekarza do lekarza. Sama łączyłam pewne faktu, np to przebywanie na słońcu, które mnie zabijało. A okazało się, że to choroba autoimmunologiczną, która dawała całe spectrum objawow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:09   #3734
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:11   #3735
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86910167]Ja bym zrobiła polędwiczki wieprzowe, to bardzo proste do obrobienia mięso, a może wyjść bardzo efektownie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja bardzo lubię polędwiczki wieprzowe przygotowane jak wątróbka, tzn. pokrojone na plastry, obtoczone w mące i usmażone na patelni. Do tego duszona cebulka i gotowane ziemniaczki, wychodzi szybkie i pyszne danie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ulgowy 18 zł, normalny 28 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:12   #3736
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Dziękuję Widzę, ze mają białe jeansy.
Czy w takich sklepach typu Levis, Lee,Big Star też są sezonowe wyprzedaże? Niemal w każdym sklepie z ubraniami białe jeansy są, tylko albo bardzo cienkie, jak leginsy , albo udziwnione dziurami, zaszewkami a ja szukam klasyków z grubego jeansu.
BigStar ma często promocje na drugą rzecz 50%taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:13   #3737
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

W temacie kulinarnym polecam krem z kapusty plus chips z boczku albo chłodnik z awokado. Pyszne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:15   #3738
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Hej. Skrócę tu mój problem. Myśle, ze dość poważny. Kiedyś przeszłam ropne zapalenie kości. Jako dziecko. Później jako nastolatka. Wiem, ze byłam leczona w szpitalu.
Teraz w mojej zdrowej nodze bardzo boli mnie biodro. Nie mogę siedzieć. A spędzam po 12h na wózku. Dałam sobie odpoczynek, ale na niewiele to się zdało. Z każdym dniem jest gorzej. Czy na rtg wyjdzie Ew jakieś zapalenie? Nie chce iść do mojego ortopedy. Bo dużo kosztuje. Nie wiem o jakie Ew badanie prosić rodzinnego? Byłam się zapisać na NFZ do ortopedy, ale mimo pierwszeństwa mam termin za 2 miesiące najwcześniej. Brałam maść. Nie pomogło. Biodro jest trochę spuchnięte, ale zwaliłam to na upały- stopy tez mi puchną. Czy ktoś miał jakieś zapalenie stawów? 1 dzień miałam 39 temperatury i tyle. Niestety dziś jest tak fatalnie, ze już nie wiem jak się układać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to być reumatoidalnr zapalenie stawów. Od lekarza pierwszego kontaktu pełna morfologia, crp, kreatynina i jeszcze jedno pod kątem zapalenia stawów eGFR. Obecne warunki atmosferyczne mogą pobudzać jakąś chorobę immunologiczny więc polecam zrobić przeciwciała ANA. To już da fajny o raz co się dzieje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II

Edytowane przez Natuś-77
Czas edycji: 2019-06-16 o 17:20
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:20   #3739
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Może to być reumatoidalnr zapalenie stawów. Od lekarza pierwszego kontaktu pełna morfologia, crp, kreatynina i jest jeszcze jedno badanie pod kątem zapalenia stawów. Obecne warunki atmosferyczne mogą pobudzać jakąś chorobę immunologiczny więc polecam zrobić przeciwciała ANA. To już da fajny o raz co się dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czy te przeciwciała da mi lekarz rodzinny? Wczoraj byłam na masażu u fizjo. Dziś rozważam czy na sor nie podejdę. Wiem, ze tam się życie ratuje. A nie palec czy ból brzucha, ale jestem już na skraju wycia. Wzięłam pyralginę. Generalnie nie mam leków przeciwzapalnych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 17:20   #3740
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
A moge spytac skąd jestes? Bo u mnie nikogo takkeigo nie widac - raz starsza panią widziałam.
Zakochalam się w tej parasolce, ale 169złotych???
https://www.miadora.pl/czarne-koty-p...korzana-raczka
Ja dziś widziałam kobietę ze śliczną parasolką,ale ona była z jakiegoś takiego materiału jak wachlarze się robi

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziwia mnie odpowiedzi ze juz za pozno bo do 3 dob po kontakcie z chorym mozna sie zaszczepic i w ten sposob uniknac choroby lub zlagodzic objawy.Szczepionka na ospe wietrzną to swieza sprawa i nigdy nie byla i nie jest obowiazkowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie to jej mąż mógł o to zapytać lekarza albo lekarz zasugerować sam, w końcu to rodzinny

My mamy w naszych książeczkach zdrowia szczepienia w latach 70 tych, ale nie mogę nic znaleźć czy były obowiązkowe

Choć mama mi też mówiła,że chorowalam

Poczytałam,że jeszcze kiedyś była ospa prawdziwa , a w książeczce napisane przeciw ospie tak ogólnie


Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Hej. Skrócę tu mój problem. Myśle, ze dość poważny. Kiedyś przeszłam ropne zapalenie kości. Jako dziecko. Później jako nastolatka. Wiem, ze byłam leczona w szpitalu.
Teraz w mojej zdrowej nodze bardzo boli mnie biodro. Nie mogę siedzieć. A spędzam po 12h na wózku. Dałam sobie odpoczynek, ale na niewiele to się zdało. Z każdym dniem jest gorzej. Czy na rtg wyjdzie Ew jakieś zapalenie? Nie chce iść do mojego ortopedy. Bo dużo kosztuje. Nie wiem o jakie Ew badanie prosić rodzinnego? Byłam się zapisać na NFZ do ortopedy, ale mimo pierwszeństwa mam termin za 2 miesiące najwcześniej. Brałam maść. Nie pomogło. Biodro jest trochę spuchnięte, ale zwaliłam to na upały- stopy tez mi puchną. Czy ktoś miał jakieś zapalenie stawów? 1 dzień miałam 39 temperatury i tyle. Niestety dziś jest tak fatalnie, ze już nie wiem jak się układać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję, oby szybko przeszło


Co do rtg, to ostatnio ciocia robiła i przy dużym bolu wychodzi nieczytelne , musiała iść na rezonans, ale to chodziło o kręgosłup i rwę. I czytając o tym natrafiłam na artykuł, że właśnie jak już dochodzi do dużego bólu to wyjdzie rtg nieczytelne. Przy tak wysokiej temperaturze pewnie jest stan zapalny
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2019-06-16 o 22:33
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:22   #3741
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy te przeciwciała da mi lekarz rodzinny? Wczoraj byłam na masażu u fizjo. Dziś rozważam czy na sor nie podejdę. Wiem, ze tam się życie ratuje. A nie palec czy ból brzucha, ale jestem już na skraju wycia. Wzięłam pyralginę. Generalnie nie mam leków przeciwzapalnych


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba wszystkie skierowania dostaniesz od lekarza rodzinnego. Nie pamiętam czy ANA.
A co do leków to muszą być przeciwzapalne a nie Pyralgina. Wyślij kogoś do apteki.
Na SoRze ci raczej nie pomogą. Jedynie naczekasz się, nerwów napsujesz a ewentualnie dadzą jakiś ogólnie dostępny środek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:29   #3742
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie jeśli chce zostać zwolniona 1 września. Mam w pracy jeden miesiąc wypowiedzenia. Może być np. 10 lipca czy np. 30 lipca?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:30   #3743
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie jeśli chce zostać zwolniona 1 września. Mam w pracy jeden miesiąc wypowiedzenia. Może być np. 10 lipca czy np. 30 lipca?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Najpóźniej ostatniego dnia roboczego lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:31   #3744
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Ja dziś widziałam kobietę ze śliczną parasolką,ale ona była z jakiegoś takiego materiału jak wachlarze się robi


W sumie to jej mąż mógł o to zapytać lekarza albo lekarz zasugerować sam, w końcu to rodzinny

My mamy w naszych książeczkach zdrowia szczepienia w latach 70 tych, ale nie mogę nic znaleźć czy były obowiązkowe

Choć mama mi też mówiła,że gotowałam

Poczytałam,że jeszcze kiedyś była ospa prawdziwa , a w książeczce napisane przeciw ospie tak ogólnie



Współczuję, oby szybko przeszło


Co do rtg, to ostatnio ciocia robiła i przy dużym bolu wychodzi nieczytelne , musiała iść na rezonans, ale to chodziło o kręgosłup i rwę. I czytając o tym natrafiłam na artykuł, że właśnie jak już dochodzi do dużego bólu to wyjdzie rtg nieczytelne. Przy tak wysokiej temperaturze pewnie jest stan zapalny

Temperaturę miałam 1 dzień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie skierowania dostaniesz od lekarza rodzinnego. Nie pamiętam czy ANA.
A co do leków to muszą być przeciwzapalne a nie Pyralgina. Wyślij kogoś do apteki.
Na SoRze ci raczej nie pomogą. Jedynie naczekasz się, nerwów napsujesz a ewentualnie dadzą jakiś ogólnie dostępny środek.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzieki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:35   #3745
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
W temacie kulinarnym polecam krem z kapusty plus chips z boczku albo chłodnik z awokado. Pyszne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ja chce przepis!

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 17:48   #3746
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Kiedy powinnam złożyć wypowiedzenie jeśli chce zostać zwolniona 1 września. Mam w pracy jeden miesiąc wypowiedzenia. Może być np. 10 lipca czy np. 30 lipca?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka
Może być i 1 lipca i 31 lipca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 18:13   #3747
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[QUOTE=agafisia;86910279]Ooo ja chce przepis!

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu

m.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/przepis-zupa-krem-z-mlodej-kapusty,151739,mariwanna. html
nie robię takiej gęstej, ze lycha stoi i pomijam pestki

Dodaj https
Mam dużo ciecierzycy. Jaka pastę polecacie? Myśle o vege smalcu, ale jak wydobyć smak skwarków ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez NinaSimone
Czas edycji: 2019-06-16 o 18:43
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 18:33   #3748
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Polecicie mi może jakiś sensowny plecak lub torbę na laptopa, najlepiej plecak damski i jakiś ładniejszy, nie taki typowo męski

Coś do użytku codziennego.



Aaaa i jeszcze sensowny kubek podróżny do kawy z którego napewno się nie wyleje jak włożę do tej torby ale dość mały wielkością.

Edytowane przez 52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Czas edycji: 2019-06-16 o 18:35
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 18:44   #3749
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;86910403]Polecicie mi może jakiś sensowny plecak lub torbę na laptopa, najlepiej plecak damski i jakiś ładniejszy, nie taki typowo męski

Coś do użytku codziennego.



Aaaa i jeszcze sensowny kubek podróżny do kawy z którego napewno się nie wyleje jak włożę do tej torby ale dość mały wielkością.[/QUOTE]


Mam kubek byron od contigo. Jestem b zadowolona. Są dwie pojemności


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 18:48   #3750
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

[QUOTE=NinaSimone;86910364]
Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
Ooo ja chce przepis!

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu

m./przepis-zupa-krem-z-mlodej-kapusty,151739,mariwanna. html
nie robię takiej gęstej, ze lycha stoi i pomijam pestki

Dodaj https
Mam dużo ciecierzycy. Jaka pastę polecacie? Myśle o vege smalcu, ale jak wydobyć smak skwarków ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co u mnie widać link z trupich czaszek... Nie wejdę nie da się kliknąć...

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-04 10:45:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.