Slow fashion - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-02, 09:04   #1201
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy- wystawienie worka za drzwi jak się za 15 minut wychodzi z domu to nie przestępstwo. A poza tym te rzeczy, które się zostawia w tych miejscach jak powyżej to dla ktoś też mogą być "smieci".
Nie przesadzajmy. Worek śmierdzącego czegoś pod nogami przechodzących ludzi i paleta cieni włożona do specjalnego kosza wiszącego na ścianie, to nie jest to samo.
Mnie śmieci pod drzwiami też maksymalnie wkurzają. Jak nie chcę zapomnieć o zabraniu worka, to stawiam go pod drzwiami ale od strony mieszkania. Nie uszczęśliwiamy w ten sposób na swojej klatce sąsiadów i też myślałam, że to norma. Może właśnie dlatego nikt nie protestuje na wyłożony rocznik Twojego Stylu, kryminały, czy czy organiczne paluszki.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2019-10-02 o 09:10
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 12:14   #1202
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy. Worek śmierdzącego czegoś pod nogami przechodzących ludzi i paleta cieni włożona do specjalnego kosza wiszącego na ścianie, to nie jest to samo.
Mnie śmieci pod drzwiami też maksymalnie wkurzają. Jak nie chcę zapomnieć o zabraniu worka, to stawiam go pod drzwiami ale od strony mieszkania. Nie uszczęśliwiamy w ten sposób na swojej klatce sąsiadów i też myślałam, że to norma. Może właśnie dlatego nikt nie protestuje na wyłożony rocznik Twojego Stylu, kryminały, czy czy organiczne paluszki.
Nijak się nie mogę z Tobą zgodzić. Akurat u mnie są 3 mieszkania i koło mojego nikt nie przechodzi. A poza tym śmieci mam w worku i nigdy mi się nie zdarzyło żeby smierdzialy- nie wiem, co bym musiała tam mieć.

Poza tym nie chce generalizowac, bo co dla jednego jest przydatne to dla drugiego śmieci. Szczerze jakbym zobaczyła taki rocznik magazynu to pewnie by mi szczęka opadła tak jak Tobie na mój worek śmieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 20:11   #1203
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Niektórzy mają sąsiadów, że im worek na śmieci pozostawiony przez 20 minut przed mieszkaniem (przed wyniesieniem), przeszkadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie tez ten widok mierzwi, ale chyba bym nie potrafiła zwrócić uwagi
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 22:17   #1204
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
mnie tez ten widok mierzwi, ale chyba bym nie potrafiła zwrócić uwagi
Mnie denerwują wózki dla dzieci i rowery, ale- że tak powiem- jestem w stanie zrozumieć "potrzebę" i biorę to na klatę.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 13:28   #1205
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Slow fashion

U mnie na klatce nie ma tego problemu, ale niski blok, klatka mała, zaledwie 8 rodzin
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 20:49   #1206
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

Mi worki nie przeszkadzają pod drzwiami o ile nie śmierdzą. Bardziej denerwują mnie rowery oparte o balustrade i poręcz, która służy do trzymania. .. jak schodze z 2 dzieci to mam problem z tym. Jedno na rękach, a drugie musi się trzymać. Jeszcze pilnuj żeby sobie oka nie wybilo kierownicą. .. wkurza mnie to. Pod schodami jest miejsce na wózki i rowery. No , ale tam prócz tego stoją auta terenowe i inne zabawki. Zamiast w domu.

Ja wystawiam przed drzwi worki wieczorem do wyniesienia rano. Ale moje mieszkanie jest jedyne na moim piętrze. I na samej górze. Nikt tu nie chodzi i nikomu nie przeszkadza. Inni sąsiedzi mają szafki na buty przy drzwiach. To już dla mnie nie jest poważne. W przypadku zwykłego pożaru droga ewakuacjna utrudniona. Tak samo zabawki poukładane na schodach. Klatka obok. Szok. W mojej na szczęście tak nie ma.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Dodam tylko, że moja mama ma normalnie kosz na śmieci przed drzwiami. Jeszcze z czasów, gdy opiekowała się u nas swoimi leżącymi rodzicami. Wrzucala tam pieluchy i nikt z tego afery nie robił. Bo wiedział jaka jest sytuacja. Teraz wrzuca tam śmieci. Nie śmierdzą, więc nikt się nie czepia.

Mari nie ma u Ciebie miejsca na wózki?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 21:28   #1207
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mi worki nie przeszkadzają pod drzwiami o ile nie śmierdzą. Bardziej denerwują mnie rowery oparte o balustrade i poręcz, która służy do trzymania. .. jak schodze z 2 dzieci to mam problem z tym. Jedno na rękach, a drugie musi się trzymać. Jeszcze pilnuj żeby sobie oka nie wybilo kierownicą. .. wkurza mnie to. Pod schodami jest miejsce na wózki i rowery. No , ale tam prócz tego stoją auta terenowe i inne zabawki. Zamiast w domu.

Ja wystawiam przed drzwi worki wieczorem do wyniesienia rano. Ale moje mieszkanie jest jedyne na moim piętrze. I na samej górze. Nikt tu nie chodzi i nikomu nie przeszkadza. Inni sąsiedzi mają szafki na buty przy drzwiach. To już dla mnie nie jest poważne. W przypadku zwykłego pożaru droga ewakuacjna utrudniona. Tak samo zabawki poukładane na schodach. Klatka obok. Szok. W mojej na szczęście tak nie ma.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Dodam tylko, że moja mama ma normalnie kosz na śmieci przed drzwiami. Jeszcze z czasów, gdy opiekowała się u nas swoimi leżącymi rodzicami. Wrzucala tam pieluchy i nikt z tego afery nie robił. Bo wiedział jaka jest sytuacja. Teraz wrzuca tam śmieci. Nie śmierdzą, więc nikt się nie czepia.

Mari nie ma u Ciebie miejsca na wózki?
Ja w ogóle nie rozumiem problemu smierdzenia śmieci. Wszystko wynoszą regularnie, zwykle codziennie i nigdy nikt na mnie nawet krzywo nie spojrzal. Poza tym naprzeciwko mieszka starsze małżeństwo i oni też zostawiają śmieci i nikogo to też nie razi, bo wcale się nie dziwię, że będą latać z każdym workiem czy butelka (widzę po tym, że oni też segreguja).

U mnie jako tako miejsca na wózki nie ma, jest przedsionek klatki, potem część przed piwnicą, gdzie jest pierwsza część skrzynek na listy. Wiem, że w niektórych blokach jest coś takiego jak wozkownia, ale u mnie brak. Rowery trzyma się w piwnicach, wózki to różnie. Natomiast koleżanka zostawiła po spacerze z dzieckiem wózek na dole dosłownie na 2-3 h az maz wroci z pracy, bo nie była się w stanie z nim wtargac po schodach i ktoś wysypal jej do wózka śmieci w tym mokre. Ewidentnie komuś ten wózek tak strasznie wadzil...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 22:08   #1208
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

O masakra. Co za ludzie...
No.to jak nie ma takiego miejsca to nic dziwnego że wozki stoja wszędzie.
U mnie nie ma piwnic. Są komórki lokatorskie , ale na moim piętrze. Ja akurat niestety nie mam
W kazdym raazie praktycznie nikt nic tu nie nosi. Pod schodami stoją wózki. Aktualnie tylko mój bo.to jedynie 5 mieszkan. Moje są najmłodsze w tej klatce.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Odnośnie tego wnoszenia wózka. To ja u.mojej mamy sama niestety nie wejdę do domu
Wózka na dole nie zostawię bo zniknie po 5 min
A jest tak ciężki , że samego go nawet nie podniose. Gdzie dwoje dzieci. Także jak nie ma kto mi pomóc to jest ogromny problem. Tz czasami musi zostawiać mi auto pod blokiem i jedzie tramwajem albo idzie na piechote do pracy. Wtedy wozek mam w bagażnik. Jakoś wejdę powoli na 4 piętro. Gorzej , że właśnie zrobili strefę. Nie wiem co teraz zrobię
W pn musze jechać do lekarza z dwójką i jest problem.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 04:06   #1209
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
O masakra. Co za ludzie...
No.to jak nie ma takiego miejsca to nic dziwnego że wozki stoja wszędzie.
U mnie nie ma piwnic. Są komórki lokatorskie , ale na moim piętrze. Ja akurat niestety nie mam
W kazdym raazie praktycznie nikt nic tu nie nosi. Pod schodami stoją wózki. Aktualnie tylko mój bo.to jedynie 5 mieszkan. Moje są najmłodsze w tej klatce.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Odnośnie tego wnoszenia wózka. To ja u.mojej mamy sama niestety nie wejdę do domu
Wózka na dole nie zostawię bo zniknie po 5 min
A jest tak ciężki , że samego go nawet nie podniose. Gdzie dwoje dzieci. Także jak nie ma kto mi pomóc to jest ogromny problem. Tz czasami musi zostawiać mi auto pod blokiem i jedzie tramwajem albo idzie na piechote do pracy. Wtedy wozek mam w bagażnik. Jakoś wejdę powoli na 4 piętro. Gorzej , że właśnie zrobili strefę. Nie wiem co teraz zrobię
W pn musze jechać do lekarza z dwójką i jest problem.
Dlatego ja nie mam pretensji do nikogo o wózki czy rowery, jedynie opisuje, jak to wygląda. Postawić jedno i drugie na dole to strach, tak jak poszesz- 5 minut i może nie być, ale co taka dziewczyna z dzieckiem ba ręku ma zrobic. Na szczescie o zadnym incydencie z wozkami nie slyszalam, bo kradzieze rowerow z piwnic to standard... komorek lokatorskich nie ma jako takich, sa tylko pomieszczenia na polpietrach, ale tez nie kazdy ma, a wozek i rower to tam by sje zmiescil na styk.

Ja nie mam dzieci, ale z tego, co mi koleżanki opowiadają to u mnie w mieście też jest bardzo mało rozwiązań dla matek z dziećmi (ojców z dziecmi).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 07:33   #1210
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

W nowych blokach tobą wszędzie takie miejsca. Właśnie pod schodami. Wózkownia. W garażu. Gorzej w starych.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 08:14   #1211
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
W nowych blokach tobą wszędzie takie miejsca. Właśnie pod schodami. Wózkownia. W garażu. Gorzej w starych.
No ja niestety w starym mieszkam. W nowych to już ktoś pomyślał, ale też czasy się zmieniły. Teraz zaczęły się kradzieże wózków, chociaż z drugiej strony kiedyś ktoś ukradł mi wycieraczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 10:44   #1212
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Slow fashion

Zmienię na chwilę temat

Poszukuję na zimę kompletu, najlepiej kaszmirowego - czapka + szalik, w niezwalającej z nóg cenie możecie polecić jakieś marki? Widzę kaszmiry w Mango, ale różne opinie o nich słyszałam i nie jestem przekonana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:04   #1213
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Zmienię na chwilę temat

Poszukuję na zimę kompletu, najlepiej kaszmirowego - czapka + szalik, w niezwalającej z nóg cenie możecie polecić jakieś marki? Widzę kaszmiry w Mango, ale różne opinie o nich słyszałam i nie jestem przekonana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam super wełniane szale z Lookah
https://lokaah.pl/sklep/szale-chusty...eple-welniane/
Kupowałam w stacjonarnym sklepie ( nawet trochę taniej ).
Mam 100% wełna, prałam już i wyglądają jak nowe.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:05   #1214
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No ja niestety w starym mieszkam. W nowych to już ktoś pomyślał, ale też czasy się zmieniły. Teraz zaczęły się kradzieże wózków, chociaż z drugiej strony kiedyś ktoś ukradł mi wycieraczke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:10   #1215
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Zmienię na chwilę temat

Poszukuję na zimę kompletu, najlepiej kaszmirowego - czapka + szalik, w niezwalającej z nóg cenie możecie polecić jakieś marki? Widzę kaszmiry w Mango, ale różne opinie o nich słyszałam i nie jestem przekonana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocno odradzam kaszmir z Mango, fatalna jakosc.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 12:11   #1216
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

Może hm premium? Akurat jest kod
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 14:42   #1217
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Serio
Serio, fajna była...z Miss Etoile. Cytat z filmu "podłość ludzka nie zna granic"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 15:33   #1218
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Może hm premium? Akurat jest kod
Jaki kod? Skorzystałabym.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-04, 18:13   #1219
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jaki kod? Skorzystałabym.
Podpinam się
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 20:38   #1220
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Zmienię na chwilę temat

Poszukuję na zimę kompletu, najlepiej kaszmirowego - czapka + szalik, w niezwalającej z nóg cenie możecie polecić jakieś marki? Widzę kaszmiry w Mango, ale różne opinie o nich słyszałam i nie jestem przekonana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jutro od 7n ano w limango będą kaszmirowe komplety, swetry itp., ale szczerze to nie wiem, jak z jakością. Firma Just Cashmere.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 11:57   #1221
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja mam super wełniane szale z Lookah
https://lokaah.pl/sklep/szale-chusty...eple-welniane/
Kupowałam w stacjonarnym sklepie ( nawet trochę taniej ).
Mam 100% wełna, prałam już i wyglądają jak nowe.
Dziękuję! Znam ten sklep głównie z biżuterii
Cytat:
Napisane przez xslovenka Pokaż wiadomość
Jutro od 7n ano w limango będą kaszmirowe komplety, swetry itp., ale szczerze to nie wiem, jak z jakością. Firma Just Cashmere.
Kupiłam ostatnio właśnie na limango kaszmirowe swetry, ale nie trafiłam rozmiarem niestety i musiałam zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 12:17   #1222
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja mam super wełniane szale z Lookah
https://lokaah.pl/sklep/szale-chusty...eple-welniane/
Kupowałam w stacjonarnym sklepie ( nawet trochę taniej ).
Mam 100% wełna, prałam już i wyglądają jak nowe.
Piękne te szale, ale weszłam w kilka i każdy ma skład 80% akryl i 20% wełna, chociaż cała zakładka jest podpisana jako szale wełniane
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 12:20   #1223
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Piękne te szale, ale weszłam w kilka i każdy ma skład 80% akryl i 20% wełna, chociaż cała zakładka jest podpisana jako szale wełniane
Ja mam wełniane fulary z Massimo Dutti i jestem zadowolona. Teraz widzę, że też mają ze 100% wełny w cenie od 179 chyba.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 15:58   #1224
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Slow fashion

Jak macie rozplanowaną szafę? Co gdzie się w niej znajduje? Robię porządki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować aby było wygodnie i przejrzyście. Jeansy na wieszakach czy poskładane na półce?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 19:38   #1225
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jak macie rozplanowaną szafę? Co gdzie się w niej znajduje? Robię porządki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować aby było wygodnie i przejrzyście. Jeansy na wieszakach czy poskładane na półce?
Różnie.
To co się bardziej gniecie to wisi na wieszakach np. koszule, bluzki. T-shirty i swetry mam poskładane. Wszystkie sukienki, żakiety, materiałowe spodnie, spodiumy, kostiumy wiszą.
Jeansy akurat mam poskładane na półce.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 19:49   #1226
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Dziękuję! Znam ten sklep głównie z biżuterii
Kupiłam ostatnio właśnie na limango kaszmirowe swetry, ale nie trafiłam rozmiarem niestety i musiałam zwrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to były swetry tej firmy? Jak Ci się jakościowo podobały? Cienizna i tandeta czy całkiem w porządku? A jak rozmiarowo, bo widzę że według tabeli powinnam brać L, mimo, że zazwyczaj noszę S i M? Właśnie się zstanawiam czy jakiegoś swetra nie zamówić, ale nie wiem czy są tylko lekko luźne czy bardziej opięte, czy totalnie oversize i należy brać swój rozmiar nie patrząc na tabelę.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 19:56   #1227
xslovenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 253
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jak macie rozplanowaną szafę? Co gdzie się w niej znajduje? Robię porządki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować aby było wygodnie i przejrzyście. Jeansy na wieszakach czy poskładane na półce?
U mnie pierwsza zasada to ułożenie kolorystycznie plus od np. topów, krótkich rękawów po długie itp. Tylko w ten sposób jestem w stanie jakoś dobrać ciuchy, gdy otwieram szafę mam przejrzyście. Na półkach trzymam tylko dżinsy i jakieś stare dresy po domu, reszta na wieszakach. Kiedyś miałam tylko półki i po tygodniu był taki armagedon i ciągłe układanie na nowo, przekładanie, że miałam dość. Jedynie jakieś kurtki, płaszcze wiszą sobie na samym końcu bez wzgledu na kolor.
xslovenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:13   #1228
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Piękne te szale, ale weszłam w kilka i każdy ma skład 80% akryl i 20% wełna, chociaż cała zakładka jest podpisana jako szale wełniane
Stacjonarnie były ze 100% wełny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:40   #1229
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Jak macie rozplanowaną szafę? Co gdzie się w niej znajduje? Robię porządki i zastanawiam się jak to wszystko zorganizować aby było wygodnie i przejrzyście. Jeansy na wieszakach czy poskładane na półce?
Jeansy na półkach. Wszystko prócz koszul. Żakietów. Sukienek i spodni na kant. Reszta poukładana rękawami i rodzajami. Kolorystycznie.
W garderobie mam też torebki i biżuterię.


Kod hm 9915
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-05, 21:59   #1230
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Slow fashion

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Zmienię na chwilę temat

Poszukuję na zimę kompletu, najlepiej kaszmirowego - czapka + szalik, w niezwalającej z nóg cenie możecie polecić jakieś marki? Widzę kaszmiry w Mango, ale różne opinie o nich słyszałam i nie jestem przekonana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W c&a mają takie kaszmirowe komplety, nawet z rękawiczkami w bardzo rozsądnej cenie. Niestety nie wiem jak z jakością.
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-16 19:03:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.