MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-20, 20:18   #2551
EdithSwan
Przyczajenie
 
Avatar EdithSwan
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 28
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;88072024]No chyba że takie jest przyjęte założenie, to się zgodzę.

Czyli możesz kupić, założyć raz i oddać.
Nigdzie nie jest napisane ile czasu możesz przymierzać [/QUOTE]

Haha, dobre ja kiedys dostalam z Zalando kurtke jeansowa z bonusem w kieszeni w postaci napoczetej paczki fajek pewnie ktos przymierzal i sobie przy okazji zajaral - to tez chyba nie jest zabronione, przynajmniej nigdzie nie czytalam po odeslaniu kurtki (razem z „gratisem“) dostalam maila z przeprosinami i kod znizkowy na nastepne zakupy
EdithSwan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-20, 20:40   #2552
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez EdithSwan Pokaż wiadomość
Haha, dobre ja kiedys dostalam z Zalando kurtke jeansowa z bonusem w kieszeni w postaci napoczetej paczki fajek pewnie ktos przymierzal i sobie przy okazji zajaral - to tez chyba nie jest zabronione, przynajmniej nigdzie nie czytalam po odeslaniu kurtki (razem z „gratisem“) dostalam maila z przeprosinami i kod znizkowy na nastepne zakupy
Ostatnio trafiły mi się na Zalando dwie podniszczone rzeczy. Bluzka z wadą ale chyba fabryczną A nie wynikającą z użytkowania. Ale ze spódnicą byla masakra: ewidentnie noszona, male plamy, zaciągnięcia itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 15:45   #2553
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez EdithSwan Pokaż wiadomość
Haha, dobre ja kiedys dostalam z Zalando kurtke jeansowa z bonusem w kieszeni w postaci napoczetej paczki fajek pewnie ktos przymierzal i sobie przy okazji zajaral - to tez chyba nie jest zabronione, przynajmniej nigdzie nie czytalam po odeslaniu kurtki (razem z „gratisem“) dostalam maila z przeprosinami i kod znizkowy na nastepne zakupy
To przynajmniej z całej tej sytuacji byłaś do "przodu" o kod zniżkowy
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-21, 17:54   #2554
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Mail jest, że ostatnie dni wyprzedaży a wiele rzeczy nie przecenili bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 07:55   #2555
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniasadow Pokaż wiadomość
Mail jest, że ostatnie dni wyprzedaży a wiele rzeczy nie przecenili bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie! też liczyłam jeszcze na jakieś obniżki konkretne...w szczególności, że niektóre ubrania są jak widać w ilościach hurtowych jeszcze...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 08:05   #2556
aniasadow
Raczkowanie
 
Avatar aniasadow
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

W tamtym roku na koniec co tydzień w czwartek coś przeceniali, w tym część przecenili szybko 60-70%, reszta pozostała z obniżką np 45%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniasadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-22, 08:46   #2557
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja się nie spodziewałam już dalszych obniżek, ale konkretnych dorzutek tak. Czyli obserwujcie fasony i kolory- wrócą za rok z doszytą kieszonką...

edit: Zrobiłam pierwsze zamówienie w tej wyprzedaży hahah
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2020-08-22 o 17:44
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-23, 14:43   #2558
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja się nie spodziewałam już dalszych obniżek, ale konkretnych dorzutek tak. Czyli obserwujcie fasony i kolory- wrócą za rok z doszytą kieszonką...

edit: Zrobiłam pierwsze zamówienie w tej wyprzedaży hahah
Powiedziałabym: oby tak było. Zamiast obniżyć ceny na maksa, spalą towar albo wywiozą na wysypisko. Przeraża mnie ilość ciuchów, które zostają na wyprzedaży nie tylko w Massimo. Wolę mniej , dobrej jakości i stąd mój ogromny zawód, że jakość w Massimo (a kupuję tu od lat) drastycznie spada. Nie tylko dwa sweterki z nowej kolekcji (pisałam we wcześniejszym poście) są fatalnej jakości. Kupiłam top (nowa kolekcja a już ich nie ma), taki drapowany na dekolcie (był w 2 kolorach szary i ecru). Dostałam szmatkę jak z bazaru, najgorszej jakości lurex, od spodu na tym drapowanym dekolcie prześwitywaniu podwinięcie materiału. Miało po pewnie zapobiegać prześwitywaniu biustonosza, ale wyglądało nie lepiej. Na zdjęciu: śliczności, w rzeczywistości: szmatka.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-23, 15:43   #2559
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Powiedziałabym: oby tak było. Zamiast obniżyć ceny na maksa, spalą towar albo wywiozą na wysypisko. Przeraża mnie ilość ciuchów, które zostają na wyprzedaży nie tylko w Massimo. Wolę mniej , dobrej jakości i stąd mój ogromny zawód, że jakość w Massimo (a kupuję tu od lat) drastycznie spada. Nie tylko dwa sweterki z nowej kolekcji (pisałam we wcześniejszym poście) są fatalnej jakości. Kupiłam top (nowa kolekcja a już ich nie ma), taki drapowany na dekolcie (był w 2 kolorach szary i ecru). Dostałam szmatkę jak z bazaru, najgorszej jakości lurex, od spodu na tym drapowanym dekolcie prześwitywaniu podwinięcie materiału. Miało po pewnie zapobiegać prześwitywaniu biustonosza, ale wyglądało nie lepiej. Na zdjęciu: śliczności, w rzeczywistości: szmatka.
I w 100% się zgadzam.
W MD robiłam swego czasu spore zakupy, jednak od kilku kolekcji nie ma w czym wybierać. Fasony powtarzalne a materiały jakościowo nie powalają. To już nie jest to MD co parę lat temu. Szkoda.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 10:21   #2560
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Powiedziałabym: oby tak było. Zamiast obniżyć ceny na maksa, spalą towar albo wywiozą na wysypisko. Przeraża mnie ilość ciuchów, które zostają na wyprzedaży nie tylko w Massimo. Wolę mniej , dobrej jakości i stąd mój ogromny zawód, że jakość w Massimo (a kupuję tu od lat) drastycznie spada. Nie tylko dwa sweterki z nowej kolekcji (pisałam we wcześniejszym poście) są fatalnej jakości. Kupiłam top (nowa kolekcja a już ich nie ma), taki drapowany na dekolcie (był w 2 kolorach szary i ecru). Dostałam szmatkę jak z bazaru, najgorszej jakości lurex, od spodu na tym drapowanym dekolcie prześwitywaniu podwinięcie materiału. Miało po pewnie zapobiegać prześwitywaniu biustonosza, ale wyglądało nie lepiej. Na zdjęciu: śliczności, w rzeczywistości: szmatka.

100% zgoda

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;88087786]I w 100% się zgadzam.
W MD robiłam swego czasu spore zakupy, jednak od kilku kolekcji nie ma w czym wybierać. Fasony powtarzalne a materiały jakościowo nie powalają. To już nie jest to MD co parę lat temu. Szkoda.[/QUOTE]


No i kiedyś ubrania były ponadczasowe a dzisiaj wszystko tak "cholernie modne", że nosisz sezon i tyle. Stare kolekcje były chyba bardziej kobiece. Idzie do mnie tylko jedna sukienka i zastanawiam się czy też nie będzie zwrot. Mierzyłam ją wcześniej stacjo i rękawy nietoperza trochę mnie denerwują.

https://static.massimodutti.net/3/ph...um&imwidth=500

Edytowane przez Anilorka78
Czas edycji: 2020-08-24 o 10:28
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 15:02   #2561
charade
Rozeznanie
 
Avatar charade
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 969
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

I ja dołączam do gorzkich żali nad jakością! Z jednej strony się oczywiście cieszę, że szukamy jakichś bardziej przyjaznych dla środowiska alternatyw, ale jak widzę ten wszechobecny u nich lyocell i acetat w cenie jedwabiu i bawełny, to mnie szlag trafia.



Zamówiłam śliwkowy jedwab z summer specials i dla darmowej dostawy wzięłam czarny wełniany płaszcz na macanki. I jeszcze nie przyszedł, a już jestem zła, bo jest z domieszką. I mój mąż cztery lata temu kupował z domieszką kaszmiru, a do mnie w tej samej cenie idzie z domieszką... nylonu.
charade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-24, 16:48   #2562
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Anilorka78 Pokaż wiadomość
100% zgoda

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------




No i kiedyś ubrania były ponadczasowe a dzisiaj wszystko tak "cholernie modne", że nosisz sezon i tyle. Stare kolekcje były chyba bardziej kobiece. Idzie do mnie tylko jedna sukienka i zastanawiam się czy też nie będzie zwrot. Mierzyłam ją wcześniej stacjo i rękawy nietoperza trochę mnie denerwują.

https://static.massimodutti.net/3/ph...um&imwidth=500
Też wzięłam tę sukienkę bo mi się podobała i lubie taki styl...jednak cena troche przeraża...a jeśli chodzi o krój to niestety ale góra bardzo denerwująca...ja wzięłam rozmiar 40 gdzie z massimo mam typowo 36, czasem coś 38 a czasem 34 a tu 40!!! rękawy pomimo tego rozmiaru są jakieś 'ciągnące', na szczęście w talii jest gumka i nie widzę większej różnicy miedzy 38 a tą 40 właśnie...na plus większy rozmiar jest dłuższy więc sięga mi prawie do kolan.

Jeśli chodzi o jakość to fakt...ja dziś z rozrzewnieniem wyciągałam kardigan wełna z jedwabiem...
Jesli chodzi o obniżki też tego nie rozumiem...jakby stałym klientom dać możliwość zakupu w fajnej cenie to by te ciuchy poszły a tak to jak piszecie...spalą lub trafią na allegro...za 2 razy tyle co na obniżce...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 17:42   #2563
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Też wzięłam tę sukienkę bo mi się podobała i lubie taki styl...jednak cena troche przeraża...a jeśli chodzi o krój to niestety ale góra bardzo denerwująca...ja wzięłam rozmiar 40 gdzie z massimo mam typowo 36, czasem coś 38 a czasem 34 a tu 40!!! rękawy pomimo tego rozmiaru są jakieś 'ciągnące', na szczęście w talii jest gumka i nie widzę większej różnicy miedzy 38 a tą 40 właśnie...na plus większy rozmiar jest dłuższy więc sięga mi prawie do kolan.

Jeśli chodzi o jakość to fakt...ja dziś z rozrzewnieniem wyciągałam kardigan wełna z jedwabiem...
Jesli chodzi o obniżki też tego nie rozumiem...jakby stałym klientom dać możliwość zakupu w fajnej cenie to by te ciuchy poszły a tak to jak piszecie...spalą lub trafią na allegro...za 2 razy tyle co na obniżce...

Rozmiarówka zawsze mnie zaskakuje w MD. No i te rękawy są denerwujące. Ciężko będzie po kubek z półki sięgnąć albo sandały zapiąć A tak poważnie, to faktycznie cena jest średnia. Ja sobie tłumaczę, że to jedna z trzech rzeczy kupionych ogólnie na wyprzedażach w tym sezonie. Ale się zobaczy
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 17:51   #2564
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Anilorka78 Pokaż wiadomość
Rozmiarówka zawsze mnie zaskakuje w MD. No i te rękawy są denerwujące. Ciężko będzie po kubek z półki sięgnąć albo sandały zapiąć A tak poważnie, to faktycznie cena jest średnia. Ja sobie tłumaczę, że to jedna z trzech rzeczy kupionych ogólnie na wyprzedażach w tym sezonie. Ale się zobaczy
Ja parę rzeczy kupiłam teraz ale ta kiecka podobała mi się od początku i nawet rozważałam kupno w full price ale bez przesady...uważam że za 100% len lub jedwab można dać ale nie za miks...Pani jeszcze mnie uprzedziła, że one w praniu kurczą się do 5 % więc dobra wskazówka...naprawdę ta kiecka ładna ale by w niej stać ale poruszać się to już wyczyn...myślę, że to dlatego taka duża ilość jej zwrotów po zakupie bo po prostu jest niewygodna...
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 18:31   #2565
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Ja też dołączam do klubu tęskniących za dawną jakością ubrań (wszędzie) bo to niestety już nie tylko w Massimo jest widoczne.
Na tej wyprzedaży w MD kupiłam tylko 2 sweterki. Słabo, ale cóż - taka kolekcja i taka jakość
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 19:00   #2566
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez weezie Pokaż wiadomość
Ja parę rzeczy kupiłam teraz ale ta kiecka podobała mi się od początku i nawet rozważałam kupno w full price ale bez przesady...uważam że za 100% len lub jedwab można dać ale nie za miks...Pani jeszcze mnie uprzedziła, że one w praniu kurczą się do 5 % więc dobra wskazówka...naprawdę ta kiecka ładna ale by w niej stać ale poruszać się to już wyczyn...myślę, że to dlatego taka duża ilość jej zwrotów po zakupie bo po prostu jest niewygodna...

To się zmartwiłam tym 5% kurczeniem bo długość mi odpowiada w tej mojej 38. Czyli trzeba brać 42 i liczyć na to że po praniu góra się skurczy a dół zostanie śliczniusi
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 19:59   #2567
weezie
Raczkowanie
 
Avatar weezie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 414
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Anilorka78 Pokaż wiadomość
To się zmartwiłam tym 5% kurczeniem bo długość mi odpowiada w tej mojej 38. Czyli trzeba brać 42 i liczyć na to że po praniu góra się skurczy a dół zostanie śliczniusi
ha ha nie no nie ma co liczyć na kurczenie się myślę ale chyba pierwszy raz oficjalnie w MD usłyszałam, że coś się kurczy
weezie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-24, 21:09   #2568
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja też dołączam do klubu tęskniących za dawną jakością ubrań (wszędzie) bo to niestety już nie tylko w Massimo jest widoczne.
Na tej wyprzedaży w MD kupiłam tylko 2 sweterki. Słabo, ale cóż - taka kolekcja i taka jakość
Niestety, idą na ilość a nie jakość
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-25, 07:39   #2569
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Któraś z was ma te sandały?
https://www.massimodutti.com/pl/kobi...ml?colorId=709
Zamówiłam i się zastanawiam czy da się w tym chodzić
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-26, 21:28   #2570
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez charade Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rzeczy zakupione online można oddawać bez metek. To się tyczy wszystkich sklepów w ogóle
No raczej w trakcie tej wyprzedaży kupiłam w Zarze sukienkę, która miała owszem metkę papierową od sukienki, którą chciałam, ale wyglądała zupełnie inaczej, miała inną cenę i inną metkę wewnętrzną niż papierowa, więc gdyby mi zrobili zwrot na podstawie metki papierowej, a nie wewnętrznej to by dopiero było
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-28, 21:24   #2571
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Powiem Wam, że podnoszenie cen jest wkurzające! Pierwszy raz się z tym spotkałam w massimo i jestem w szoku! pisałam tu niedawno o woskowanych spodniach, siostra mierzyła je i cyknęła fotkę metce żeby wiedzieć jaki rozmiar wziąć. Dziś poszła do massimo, bo o nich myślała i chciała je kupić, na zdjęciu w telefonie (mierzyła je chyba pod koniec lipca?) cena 179 zł, a dziś w sklepie 199 zł! To są kpiny, bo to jednak 20 zł
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 10:32   #2572
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Zamówiłam dokładnie 3 rzeczy- płaszcz, sukienkę i bluzkę i wszystko idzie do zwrotu... Na tej wyprzedaży zero...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 10:41   #2573
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że podnoszenie cen jest wkurzające! Pierwszy raz się z tym spotkałam w massimo i jestem w szoku! pisałam tu niedawno o woskowanych spodniach, siostra mierzyła je i cyknęła fotkę metce żeby wiedzieć jaki rozmiar wziąć. Dziś poszła do massimo, bo o nich myślała i chciała je kupić, na zdjęciu w telefonie (mierzyła je chyba pod koniec lipca?) cena 179 zł, a dziś w sklepie 199 zł! To są kpiny, bo to jednak 20 zł
Jeżeli pierwsze ceny były kalkulowane w marcu, różnice prawdopodobnie wynikają ze wzrostu kursu EURO
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 11:51   #2574
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jeżeli pierwsze ceny były kalkulowane w marcu, różnice prawdopodobnie wynikają ze wzrostu kursu EURO
Nie, no jak w marcu, jak spodnie są od lata to chyba kolekcja teraz jesienna jest.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 12:09   #2575
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Poza tym, jakie to ma znaczenie? Jesteśmy w Polsce i płacimy w PLN a nie w euro.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 12:19   #2576
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poza tym, jakie to ma znaczenie? Jesteśmy w Polsce i płacimy w PLN a nie w euro.
A poza tym siostra ma zdjęcie sprzed miesiąca z inną ceną, mogłam jej powiedzieć w sklepie żeby to pokazała i spytała co to za praktyki. Może jej wspomnę żeby tak zrobiła jak tam będzie.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:28   #2577
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Poza tym, jakie to ma znaczenie? Jesteśmy w Polsce i płacimy w PLN a nie w euro.
Ale MD płaci w EURO lub dolarach za towar, spodziewam się wszędzie podwyżek, w innych sklepach też. Często kupujemy towar jeszcze niezapłacony dostawcy (długie terminy płatności), a ceny ustalane są w walucie.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie, no jak w marcu, jak spodnie są od lata to chyba kolekcja teraz jesienna jest.
Wydaje mi się, że zamówienie u dostawcy i ustalenie ceny było przed marcem. I jeżeli MD teraz decyduje się na podwyżki, to spodziewam się, że nowe rzeczy będą w cenach wyższych, niż w poprzednich kolekcjach. Chciałabym się pomylić, ale nawet rzeczy na wyprzedaży nie zostały bardziej przecenione, a w krajach, gdzie walutą jest E były większe obniżki Wpływ może też mieć sytuacja w sklepach, u nas praktycznie pustki, ludzie mało kupują stacjonarnie. MD ponosi koszty, a obroty są nieduże. Siostra mówiła, że w Berlinie ludzie w sklepach kupują ubrania tak, jak przed epidemią, nie widzi różnicy.

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2020-08-29 o 13:30
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:32   #2578
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ale MD płaci w EURO lub dolarach za towar, spodziewam się wszędzie podwyżek, w innych sklepach też. Często kupujemy towar jeszcze niezapłacony dostawcy (długie terminy płatności), a ceny ustalane są w walucie.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Wydaje mi się, że zamówienie u dostawcy i ustalenie ceny było przed marcem. I jeżeli MD teraz decyduje się na podwyżki, to spodziewam się, że nowe rzeczy będą w cenach wyższych, niż w poprzednich kolekcjach. Chciałabym się pomylić, ale nawet rzeczy na wyprzedaży nie zostały bardziej przecenione, a w krajach, gdzie walutą jest E były większe obniżki Wpływ może też mieć sytuacja w sklepach, u nas praktycznie pustki, ludzie mało kupują stacjonarnie. MD ponosi koszty, a obroty są nieduże. Siostra mówiła, że w Berlinie ludzie w sklepach kupują ubrania tak, jak przed epidemią, nie widzi różnicy.
Pokrętna ta Twoja logika i idąc tym tropem po spadku kursów powinnyśmy mieć taniej. To nie kredyt we frankach żebym musiała odwiedzić kantor czy stronę NBP przed zakupami...

Kompletnie nie boli mnie praktyka podwyższania cen, no niestety takie prawo sprzedawcy i pewnie ma coś na celu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:37   #2579
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ale MD płaci w EURO lub dolarach za towar, spodziewam się wszędzie podwyżek, w innych sklepach też. Często kupujemy towar jeszcze niezapłacony dostawcy (długie terminy płatności), a ceny ustalane są w walucie.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------



Wydaje mi się, że zamówienie u dostawcy i ustalenie ceny było przed marcem. I jeżeli MD teraz decyduje się na podwyżki, to spodziewam się, że nowe rzeczy będą w cenach wyższych, niż w poprzednich kolekcjach. Chciałabym się pomylić, ale nawet rzeczy na wyprzedaży nie zostały bardziej przecenione, a w krajach, gdzie walutą jest E były większe obniżki Wpływ może też mieć sytuacja w sklepach, u nas praktycznie pustki, ludzie mało kupują stacjonarnie. MD ponosi koszty, a obroty są nieduże. Siostra mówiła, że w Berlinie ludzie w sklepach kupują ubrania tak, jak przed epidemią, nie widzi różnicy.
No tak, ale siostra ma zdjęcie papierowej metki z ceną i refem z końca lipca, dziś ta sama rzecz ten sam ref. jest droższy. Moim zdaniem sprawa nadaje się do UKOiKu. Nie zmienia się reguł w trakcie rozumiem, że nowe towary maja inne ceny niż oni wycenili sobie powiedzmy przed latem, ale to, co jest na sklepie powinno mieć ceny jakie miały od początku. Jak dla mnie fatalna polityka firmy.



Przy okazji zdaję relację, bo wyprałam kropkową błękitną sukienkę (wiskoza/poliester), której według metki nie powinno się prać. Zmierzyłam jej długość przed praniem i po taka sama, ale ciut podszewka w niektórych miejscach się wyciągnęła ale możliwe, że wcześniej była krzywa tylko się aż tak nie przyglądałam, jak po praniu po praniu prawie z lupą ją oglądałam wyprałam w letniej wodzie w woolite potem płyn do płukania też w letniej wodzie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pokrętna ta Twoja logika i idąc tym tropem po spadku kursów powinnyśmy mieć taniej. To nie kredyt we frankach żebym musiała odwiedzić kantor czy stronę NBP przed zakupami...

Kompletnie nie boli mnie praktyka podwyższania cen, no niestety takie prawo sprzedawcy i pewnie ma coś na celu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Całkowicie się zgadzam te wszystkie zmiany to zawsze klient musi rozumieć i zawsze one są jakoś na korzyść firm, a nie klienta podejrzewam, że zaraz te podwyższone rzeczy wrzucą do special price i wtedy spadną od tej podwyższonej, co w ogólnym rozrachunku aż taką obniżką nie będzie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2020-08-29 o 13:39
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-29, 13:46   #2580
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Pokrętna ta Twoja logika i idąc tym tropem po spadku kursów powinnyśmy mieć taniej. To nie kredyt we frankach żebym musiała odwiedzić kantor czy stronę NBP przed zakupami...

Kompletnie nie boli mnie praktyka podwyższania cen, no niestety takie prawo sprzedawcy i pewnie ma coś na celu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To prawda, ale zwykle sprzedawca woli zarobić więcej

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No tak, ale siostra ma zdjęcie papierowej metki z ceną i refem z końca lipca, dziś ta sama rzecz ten sam ref. jest droższy. Moim zdaniem sprawa nadaje się do UKOiKu. Nie zmienia się reguł w trakcie rozumiem, że nowe towary maja inne ceny niż oni wycenili sobie powiedzmy przed latem, ale to, co jest na sklepie powinno mieć ceny jakie miały od początku. Jak dla mnie fatalna polityka firmy.



Przy okazji zdaję relację, bo wyprałam kropkową błękitną sukienkę (wiskoza/poliester), której według metki nie powinno się prać. Zmierzyłam jej długość przed praniem i po taka sama, ale ciut podszewka w niektórych miejscach się wyciągnęła ale możliwe, że wcześniej była krzywa tylko się aż tak nie przyglądałam, jak po praniu po praniu prawie z lupą ją oglądałam wyprałam w letniej wodzie w woolite potem płyn do płukania też w letniej wodzie.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------



Całkowicie się zgadzam te wszystkie zmiany to zawsze klient musi rozumieć i zawsze one są jakoś na korzyść firm, a nie klienta podejrzewam, że zaraz te podwyższone rzeczy wrzucą do special price i wtedy spadną od tej podwyższonej, co w ogólnym rozrachunku aż taką obniżką nie będzie
Akurat podwyżka przed obniżką to raczej zaszkodziła, chyba, że większość klientów nie zauważy i na to liczą
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.