Film studniówkowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-22, 08:50   #31
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Film studniówkowy

To jak będzie to nagranie to niech nie przyjdzie do szkoły?
U mnie było powiadomienie dzień wcześnie,że przyjdzie z kamerą koleś nas nagrać i właśnie połowy klasy nie było.
Tylko,że to lipa jest,ponieważ jak nie mam połowy klasy to potem jak zaczyna się studniówka to muszę każdemu tłumaczyć kto jest kto,bo przecież nikt nie wie czy to osoba towarzysząca jest z mojej klasy czy nie.
A jeśli chodzi o samą studniówkę to niech o tym nie myśli.A poza tym zawsze jest tak,że jest kilka osób,które kochaja kamerę i pchają się do niej strasznie i poł studniowki to sa tylko oni
Moze tez zrobic tak,że odkleic wstażeczkę,która karzą doczepić do sukienki i partnera garniaka,zeby wiedziec kogo nagrywac.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 09:06   #32
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Film studniówkowy

Ale własciwie w czym tu jest problem?
Dziewczyna nie nagrywa "wstepu" ale na studniówke idzie, więc na filmie tak czy tak będzie. A kto zabroni ten film kupic rodzicom? W końcu są dorośli, dysponują pieniedzmi, mogą sobie chyba kupić film studniówkowy własnego dziecka? Tak dla siebie? Żeby czasem poogladać? A może lubią?
Wiecie, tak to czasem jest, że rodzice lubia własne dzieci i czasem nawet są na tyle sentymentalni że lubia sobie swoje dziecko na filmie ze studniówki poogladać.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:06   #33
xxzxczx me
Raczkowanie
 
Avatar xxzxczx me
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 265
Dot.: Film studniówkowy

Osobiście uważam, że siostrzenica nie powinna robić nic wbrew sobie ani po to, żeby reszta dała jej spokój. Rodzina powinna to zrozumieć, zwłaszcza, że nie wyłamuje się z całej studniówki, tylko z początku filmu. Na jej miejscu też bym nie chciała występować w takim sztucznym przedstawieniu "A teraz Kasia podnosi liście i rzuca w Tomka! Joasia staje z tyłu i chichocze, zerkając w stronę kamery!" - żenujące
Już lepsze są amatorskie filmiki kręcone na różnych wycieczkach, czy klasowych wypadach na miasto. Jak dla mnie to dużo lepszy wstęp do filmu studniówkowego. Śmiechy, żarty, nic na siłę. A nie ustalona data i godzina "spontanicznego" kręcenia.
xxzxczx me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:16   #34
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Film studniówkowy

Przyznam się szczerze, że ja też nie chciałam brać udziału w filmikach studniówkowych - nie lubię jak ktoś mnie filmuje w różnych dziwnych sytuacjach,dawniej byłam nieśmiała, poza tym jestem mega-niefotogeniczna Co prawda studniówkę miałam parę lat temu, ale do tej pory żałuję, że się ukrywałam, żeby nie było mnie za dużo na filmie - inni świetnie się bawili pozując do kamery, w ogóle zresztą film wyszedł genialnie, można umrzeć ze śmiechu Gdybym mogła jeszcze raz iść na studniówkę, wtedy na pewno nie uciekałabym przed kamerą Warto więc się zastanowić, bo film to świetna pamiątka, a studniówkę (swoją) ma się tylko raz w życiu
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.