Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-16, 21:42   #1
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Angry

Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu


Nie polecam salonu Trendey Hair w Poznaniu na ulicy Bukowskiej Pani ktora scinala mi wlosy kompletnie nie wie jak wyglada cieniowanie!!!! Nie mowiac juz o farbowaniu,chcialam balayage w chlodnych odcieniach blondu i bezu a tymczasem niespodzianka wlosy cale pofarbowane na blond nie ma sladu balayagu!!!
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:09   #2
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu

Ja bym nie zapłaciła za usługę, której nie chciałam.
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 22:31   #3
emma3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3
Dot.: Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu

Dziewczyny, ja w przyszłym tygodniu przyjeżdzam służbowo do Poznania i mam ochotę wybrać sie do fryzjera na balejaż. Czy możecie mi polecić solidny salon w okolicach Starówki? Dzięki!
emma3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 12:24   #4
mruff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 235
Wink Dot.: Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu

podobno swietny jest Pan Grzegorz na mielzynskiego przy okraglaku
mruff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 12:56   #5
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Wink Dot.: Nie polecam salonu Trendy Hair w Poznaniu

Ja też jestem głęboko rozczarowana tym salonem tyle że w innym mieście. Poprosiłam o lekkie cieniowanie włosów bo je zapuszczam. Pani wykazała się kompletnym brakiem profesjonalizmu!!! Tak mnie wystrzygła że jak do tego wracam pamięcią to mi sie ciśnienie podnosi. Obcięła mnie właściewie tylko na czubku głowy co sprawiło że moje naturalnie falowane włosy gdzieś znikły. Wyszłam z jakimś dziwnym eksperymentem na głowie. Pani wyraźnie nie radziła siebie z odcinaniem, chyba nie wiedziała za bardzo co robi i jak z tego wybrnąć. Wymodelowanie też porażka. W domu umyłam włosy i spróbowałam układać jak zawsze. No niestety nic z tego nie wyszło. Na drugi dzień poszłam z reklamacją, właściecielka chciała mi dać darmowy karnet na wizyte. Spytałam się co może zrobić aby to poprawić. Popatrzyła na moją głowę i ze "szczerym" uśmiechem oddała pieniądze jakie zapłaciłam za usługę. Poszłam do innego salonu a tam za połowę ceny dziewczyna poprawiła moją fryzurę niestety musiała sporo obciąć żeby czubek głowy posował do reszty. Powiedziała ze pani w Trendy obcięła mnie na panującą modę 'wiatr we włosach'. Tylko że ona zupełnie nie nadawała sie do moich delikatnych falowanych włosów. Zapuszczam włosy dalej - salonu Trendy unikam. A wszystkim którzy są niezadowoneni z usługi radzę iść aby poprawili albo odzyskać swoje pieniądze. TO NAM SIĘ NALEŻY!!! pozdrawiam!
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.