Chłopak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-16, 20:53   #1
ilouvromance2
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance2
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: fws/ple
Wiadomości: 455

Chłopak


Dziewczyny bardzo chiałabym miec chłopaka tylko,ze ja kompletnie nie znam sie na podrywaniu ,na tych gadkach i trikach. Czesto mam kogos na oku ale, nie wiem co do niego napisac i tak czekam czekami i nic z tego nie wynika. Po drugie mój problem jeszcze polega na tym ,ze nie akceptuje swojego wygladu i uwazam ,ze jestem brzydka sama nie wiem jak mam poprawic swoj wyglad

Pomórzcie mi prosze
__________________
Kasiulek;D

Przytyć!!!
Pić skrzypek ,łykać belisske!
Motywuje sie

Edytowane przez ilouvromance2
Czas edycji: 2008-11-17 o 05:47
ilouvromance2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:14   #2
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Chłopak

Po 1: na wizazu jest masa watkow na temat tego jak podrywac chlopakow, jak przelamywac niesmialosc, co im sie podoba u dziewczyn i jakie lubia, itp. - wystarczy dobrze poszukac

Po 2: przejdz na "moje metamorfozy", wklej fotke a niezastapione (jak zawsze) wizazanki ocenia czy aby na pewno jestes taka brzydka (zakladam, ze nie) i pomoga (w razie koniecznosci) "naprawic" pewne niedociagniecia Twojej urody

Pzdr
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 21:22   #3
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez ilouvromance2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bardzo chiałabym miec chłopaka tylko,ze ja kompletnie nie znam sie na podrywaniu ,na tych gadkach i trikach. Czesto mam kogos na oku ale, nie wiem co do niego napisac i tak czekam czekami i nic z tego nie wynika. Po drugie mój problem jeszcze polega na tym ,ze nie akceptuje swojego wygladu i uwazam ,ze jestem brzydka sama nie wiem jak mam poprawic swoj wyglad

Pomórzcie mi prosze
Moim zdaniem te triki i sztuczki nie są tak ważne, jak akceptacja samego siebie. Zastanów się: w jaki sposób masz się komuś spodobać, skoro sama się sobie nie podobasz? Takie rzeczy ludzie wyczuwają podświadomie - dlatego nie tylko piękne dziewczyny mają facetów Myślę, że powinnaś popracować nad akceptacją samej siebie - wiem, bo sama miałam kiedyś z tym ogromny problem Na szczęście to już za mną Mówisz, że nie wiesz jak poprawić swój wygląd - przede wszystkim zastanów się, co Ci się tak naprawdę nie podoba i czy są rzeczywiste powody, żeby Ci się to nie podobało Często zdarza się, że uważamy za brzydkie coś, co tak naprawdę brzydkie nie jest Ale może zmiana fryzury, albo ubierania pozwoli Ci na polubienie siebie - pamiętaj tylko, że czegokolwiek byś ze sobą nie robiła, musisz w tym pozostać sobą! Nie możesz zrobić sobie fryzury, która być może podoba się innym, a Tobie nie - Ty masz się czuć dobrze w swoim ciele
A jeśli chodzi o kontakty z facetami, to powiedziałabym tylko tyle: bądź sobą i nie "lataj" za facetami Im bardziej się szuka, tym trudniej znaleźć

Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale nie potrafię się streszczać Mam nadzieję, że wybaczysz Życzę powodzenia
__________________
"Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią"
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 22:10   #4
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Chłopak

Czekaj , czekaj miłość sama do Ciebie przyjdzieKażda z nas ma jakieś kompleksy.Moim kompleksem jest np. młody wygląd.Na początku mnie to wkurzało ,że inni brali mnie za 15 latke, ale przywykłam do tegoZaakceptuj siebieBądz taka jaka jestes, a na pewno jakiś chłopak w końcu Cię zauważy.
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 00:19   #5
Oleszko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Chłopak

daj fotke to powiem Ci w czym problem :P
Oleszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:18   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Chłopak

chłopak to nie jest jakieś zwierzątko, które trzeba sobie upolować, żeby mieć. Na pewno masz jakichś kolegów, trzeba zacząć z nimi rozmawiać i tam się rozejrzeć. Trikami to się można co najwyżej ośmieszyć.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:03   #7
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Cześć dziewczyny.!

Postanowiłam zwrócić się do Was z pewną sprawą-problemem, który nurtuje mnie od pewnego czasu. Zacznę od tego, że mam 19 lat i jestem dosyć nieśmiała, jeśli chodzi o chłopaków i sprawy sercowe.
Sprawa wygląda następująco: W ubiegłe wakacje, przez 2 miesiące pracowałam, pracował tam także pewien chłopak, który jest strasznie przystojny i zupełnie w moim typie, po prostu mi się podoba. Przez te 2 miesiące (chociaż on pracował chyba jeszcze krócej) w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, jedynie cześć-cześć. Jakoś tak wyszło, z resztą zbytnio nie było czasu na rozmowę, pracowaliśmy na różnych zmianach, więc codziennie się nie widywaliśmy. Na naszej-klasie mamy siebie w znajomych, ja mam nawet jego numer gg. Od pewnego czasu dość często spotykamy się na ulicy, mówimy sobie 'cześć', on nawet mojej mamie 'dzień dobry'. I tutaj pojawia się problem, chciałabym do niego napisać, odezwać się, pogadać, dowiedzieć się co u niego słychać. Ale czy to wypada? Na pewno chłopak będzie zdziwiony, że się do niego odzywam, będzie się zastanawiał o co mi chodzi. A mi po prostu na nim zależy, jest mega przystojny i strasznie sympatyczny, ma piękny uśmiech i pomyślałam, że może moglibyśmy się bliżej poznać. Ja bym bardzo chciała. Problem też w tym, że nie wiem czy on ma dziewczynę, w każdym razie ja go nigdy z żadną nie widziałam.

Może nie wyraziłam się dość sensownie, może zbyt chaotycznie - przepraszam, ale jestem trochę podekscytowana tą całą sytuacją. Nie jestem pewna czy powinnam do niego napisać i dlatego piszę tutaj, bo chcę poznać Wasze zdanie na ten temat, pomożecie?

Pozdrawiam.!
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 00:23   #8
OneLoveOneHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 147
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.!

Postanowiłam zwrócić się do Was z pewną sprawą-problemem, który nurtuje mnie od pewnego czasu. Zacznę od tego, że mam 19 lat i jestem dosyć nieśmiała, jeśli chodzi o chłopaków i sprawy sercowe.
Sprawa wygląda następująco: W ubiegłe wakacje, przez 2 miesiące pracowałam, pracował tam także pewien chłopak, który jest strasznie przystojny i zupełnie w moim typie, po prostu mi się podoba. Przez te 2 miesiące (chociaż on pracował chyba jeszcze krócej) w ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy, jedynie cześć-cześć. Jakoś tak wyszło, z resztą zbytnio nie było czasu na rozmowę, pracowaliśmy na różnych zmianach, więc codziennie się nie widywaliśmy. Na naszej-klasie mamy siebie w znajomych, ja mam nawet jego numer gg. Od pewnego czasu dość często spotykamy się na ulicy, mówimy sobie 'cześć', on nawet mojej mamie 'dzień dobry'. I tutaj pojawia się problem, chciałabym do niego napisać, odezwać się, pogadać, dowiedzieć się co u niego słychać. Ale czy to wypada? Na pewno chłopak będzie zdziwiony, że się do niego odzywam, będzie się zastanawiał o co mi chodzi. A mi po prostu na nim zależy, jest mega przystojny i strasznie sympatyczny, ma piękny uśmiech i pomyślałam, że może moglibyśmy się bliżej poznać. Ja bym bardzo chciała. Problem też w tym, że nie wiem czy on ma dziewczynę, w każdym razie ja go nigdy z żadną nie widziałam.

Może nie wyraziłam się dość sensownie, może zbyt chaotycznie - przepraszam, ale jestem trochę podekscytowana tą całą sytuacją. Nie jestem pewna czy powinnam do niego napisać i dlatego piszę tutaj, bo chcę poznać Wasze zdanie na ten temat, pomożecie?

Pozdrawiam.!
Hmmm już chyba zakładałaś taki sam wątek
OneLoveOneHeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 10:45   #9
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Tak, po prostu chciałam mieć większą szansę na odpowiedzi. Chyba to nic złego?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:38   #10
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Chłopak

Ja często miałam wątpliwości czy się odzywać pierwsza....i robiłam to, pisałam...a później ZAWSZE żałowałam. Dlatego ja jestem za tym, żeby zostawić wolną rękę chłopakom. Jak się spodobałaś to pierwszy się odezwie. I znajdzie każdy sposób na to, żeby z Tobą pogadać, napisać, dowiedzieć się co u ciebie.

Byłam długo sama....wpadałam w jakąś desperację....ale wiem, ze najlepszym rozwiazaniem jest cierpliwosc. Nic na siłę. Co ma być to będzie, ot co.
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:07   #11
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Tak, po prostu chciałam mieć większą szansę na odpowiedzi. Chyba to nic złego?
robisz tylko przez to bałagan

ja bym się nie odezwała do chłopaka, z którym mogłabym wcześniej pogadać- a mimo to kontakt był tylko na cześć-cześć
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 15:19   #12
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja często miałam wątpliwości czy się odzywać pierwsza....i robiłam to, pisałam...a później ZAWSZE żałowałam. Dlatego ja jestem za tym, żeby zostawić wolną rękę chłopakom. Jak się spodobałaś to pierwszy się odezwie. I znajdzie każdy sposób na to, żeby z Tobą pogadać, napisać, dowiedzieć się co u ciebie.

Byłam długo sama....wpadałam w jakąś desperację....ale wiem, ze najlepszym rozwiazaniem jest cierpliwosc. Nic na siłę. Co ma być to będzie, ot co.
Kurcze, może masz i rację... Na pewno masz rację. Ale on jest taki przystojny... Nie mogę przestać o nim myśleć.

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
robisz tylko przez to bałagan
Ale ja nie zakładałam nowego wątku, pisałam w wątku już istniejącym, a więc żadnego bałaganu nie robię.
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:43   #13
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez kar0link4 Pokaż wiadomość
Kurcze, może masz i rację... Na pewno masz rację. Ale on jest taki przystojny... Nie mogę przestać o nim myśleć.


Ale ja nie zakładałam nowego wątku, pisałam w wątku już istniejącym, a więc żadnego bałaganu nie robię.
w sumie, to już lepiej by było jakbyś założyła 1 nowy watek, a nie dopisywała się do DWÓCH starych- o to mi chodziło, ale to tak na marginesie tylko, bo nie o tym temat
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 16:18   #14
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja często miałam wątpliwości czy się odzywać pierwsza....i robiłam to, pisałam...a później ZAWSZE żałowałam. Dlatego ja jestem za tym, żeby zostawić wolną rękę chłopakom. Jak się spodobałaś to pierwszy się odezwie. I znajdzie każdy sposób na to, żeby z Tobą pogadać, napisać, dowiedzieć się co u ciebie.

Byłam długo sama....wpadałam w jakąś desperację....ale wiem, ze najlepszym rozwiazaniem jest cierpliwosc. Nic na siłę. Co ma być to będzie, ot co.
No ok. Ale jeśli chłopak jest na tyle nieśmiały, że się nie odezwie pierwszy, mimo, że mu zależy i czeka aż dziewczyna pierwsza da jakiś znak? Co w takiej sytuacji?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:49   #15
kar0link4
Zadomowienie
 
Avatar kar0link4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie/Pomorskie
Wiadomości: 1 958
GG do kar0link4
Dot.: Chłopak

Napisałam do niego na n-k Był trochę zdziwiony, ale cieszył się, że się do niego odezwałam, napisał co i jak u niego, ja natomiast napisałam co u mnie i tak w zasadzie, jak na razie rozmowa się urwała. Nie wiem, być może, że jeszcze coś napisze, bo napisałam mu, że jakby co to ma pisać, to ja chętnie pogadam

A o co mogłabym go jeszcze zapytać, żeby tak po prostu zagadać?
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."
- Paulo Coelho

Czasami potrzeba odrobiny szaleństwa, by postawić kolejny krok.

Nieustanna marzycielka.!
kar0link4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.