od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:((( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-25, 22:17   #1
just_my_imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5

od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((


Sama nie potrafie sobie z tym poradzic kochane wizażanki...Myslałam że miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje, tydzień temu moja teoria legła w gruzach. Mój tata załatwiał z nim interesy i ja wybrałam się razem z nim, zupełnie przypadkowo , bo nie miałam co robić...i gdy go zobaczyłam po prostu mnie trafiło. Uśmiechnął się , przywitał ...a w oczach miał cos takiego...po prostu "to coś". I choc tak ogromne wywarł an mnie wrażenie, to robiłam wszystko zeby mu tyko tego nie okazać...w efekcie nie odezwałam sie słowem, czuję się teraz fatalnie Mogłam przeciez coś zagadać, wiem na pewno że nie mam szans go już spotkać Eh myślałam ,że takie historie pojawiają się w życiu nastolatek, a ja mam 25...Pocieszcie mnie jakoś kochane, może wam przytrafilo się cos podobnegoMoże to nie miłośc od pierwszego wejrzenia-może just_my_imagination
just_my_imagination jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 07:44   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Moge napisac ze mnie tez trafilo za pierwszym razem gdy zobacyzlam mojego TZ i tak juz to trwa ponad 7 lat
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 07:57   #3
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

J gdy zobaczyłam mojego TŻ powiedziałam sobie, ze nie mogę tak po prostu tego zostawić i już 2 lata minęły...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 08:28   #4
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez just_my_imagination
Sama nie potrafie sobie z tym poradzic kochane wizażanki...Myslałam że miłość od pierwszego wejrzenia nie istnieje, tydzień temu moja teoria legła w gruzach. Mój tata załatwiał z nim interesy i ja wybrałam się razem z nim, zupełnie przypadkowo , bo nie miałam co robić...i gdy go zobaczyłam po prostu mnie trafiło. Uśmiechnął się , przywitał ...a w oczach miał cos takiego...po prostu "to coś". I choc tak ogromne wywarł an mnie wrażenie, to robiłam wszystko zeby mu tyko tego nie okazać...w efekcie nie odezwałam sie słowem, czuję się teraz fatalnie Mogłam przeciez coś zagadać, wiem na pewno że nie mam szans go już spotkać Eh myślałam ,że takie historie pojawiają się w życiu nastolatek, a ja mam 25...Pocieszcie mnie jakoś kochane, może wam przytrafilo się cos podobnegoMoże to nie miłośc od pierwszego wejrzenia-może just_my_imagination
Mogę ci powiedzieć tylko jedno najważniejsze zdanie:
Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje ja miałam kiedyś podobnym przypadek i mnie cholernie wzieło... Wydaje mi się że napewno jeszcze kiedyś tego gostka spotkasz...
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:05   #5
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Ja też myślałam, że to niemożliwe,życie nas zaskakuje To właściwie mój TŻ zakochał się we mnie od pierwszego wejrzenia, na początku nie dał tego po sobie odczuć,ale długo nie wytrzymał,po dwóch dniach powiedział co jest grane,stwierdził, że nie może mi pozwolić odejść.No i jesteśmy już razem 6 miesięcy

just my imagination może spróbuj znaleźć z nim kontakt,przecież Twój tata go zna.Weź sprawę w swoje ręce, może on też na to czeka? Powodzenia
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:22   #6
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

ja nigdy nie przeżyłam miłośći od pierwszego wejrzenia w ścisłym tych słów znaczeniu moja obecna miłość była od któregoś tam z kolei wejrzenia
natomiast mój TŻ często wspomnia i opowiada jak to jego "strzeliło" na mój widok ( ), jak był we mnie wpatrzony z wywieszonym językiem i jak po moim wyjściu nie mógł o mnie zapomnieć i wszędzie mnie "widział" /to tak w skrócie jego słowa /

więc na tej podstawie mogę stwierdzić, że jednak "to coś" istnieje, bo ta nasza miłość trwa od ponad roku i wiem że trwac będzie

ktosia86 ma rację, spróbuj znaleźć kontakt przez tatę, może tata jeszcze będzie się z nim spotykał i będziesz miała szanse.
Powodzenia... miłości czasem troszkę trzeba pomóc
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 09:29   #7
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

u mnie moze to nie byla milosc od razu, ale na pewno zauroczenie jak go tylko zobaczylam to zamarlam
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 09:42   #8
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

gdy zobaczyłam pierwszy raz mojego tżta to serce mi mocniej zabiło,pierwszy raz poczułam cos takiego,jestesmy razem do dzis
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 12:44   #9
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

To ja napiszę coś odwrotnego: Zakochałam się od pierwszego wejrzenia 2 razy. Za każdym razem po jakims czasie, kiedy zafascynowanie i zauroczenie mijało, patrzyłam na nich i myślałam "cholerka, przecież on jest taki nudny i beznadziejny" Z TŻ znałam się dłuuugo (chodziliśmy razem do liceum), a dopiero w wakacje przed maturą stwierdziłam, że to najfajniejszy facet jakiego kiedykolwiek spotkałam tak więc nie wierzę w miłość od pierwszego wejrzenia, wierzę tylko w zauroczenie, któremu do dziś potrafię czasem uledz, ale to tylko niegroźne zauroczenia, które po jakimś czasie mijają
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 13:24   #10
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

A czy można się zakochać po tym jak śnił Ci się On. ?
Bo u mnie tak jest chyba.
Najpierw sen,potem skojarzenie a teraz wielkie( ?) zauroczenie/zabujanie.

Ahhh


windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 14:53   #11
oniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar oniaczeq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 649
GG do oniaczeq
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

zauroczenie od pierwszego wejrzenia...tak własnie poznalam mojego meza
oniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 15:55   #12
herbatka_
Raczkowanie
 
Avatar herbatka_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Może trochę więcej wiary w siebie i w przeznaczenie
__________________
Anioły są wśród nas.....
herbatka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 16:05   #13
just_my_imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Dzięki kochane za miłe słowa Cała noc oka nie zmrużyłam i coraz bardziej trace nadzieję.Może i byłoby lepiej, ale ta moja okropna niesmiałość, mam czasami ochote się za nią porządnie wychłostać Widzicie bo u mnie wszystko jest na odwrót- jak mi sie ktoś nie podoba to moge z nim flirtowac godzinami, a jak się podoba to robię się lodowata księżniczką a serducho aż się wyrywa i potem cierpie..tak mi z tym źle
Cytat:
Napisane przez gwiazdkaa
Mogę ci powiedzieć tylko jedno najważniejsze zdanie:

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje ja miałam kiedyś podobnym przypadek i mnie cholernie wzieło... Wydaje mi się że napewno jeszcze kiedyś tego gostka spotkasz...
gwiazdkoo-chciałabym w to wierzyć.Od zaraz wznoszę modły w tej intencji
just_my_imagination jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 18:40   #14
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Nigdy nie wiadomo co przyniesie nam los
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 00:36   #15
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

zakochanie (nie wiem jak jest z miłością... ) od pierwszego wejrzenia istnieje... 3 razy tak się zauroczyłam. widzę kolesia np. na imprezie i BUM niestety w moich przypadkach dobrze się to nie kończyło...
pierwszy przypadek - beznadziejny, do dziś nie poznałam tego faceta, a chodzimy razem to szkoły. na szczęście już mi zupełnie przeszło
drugi przypadek - chłopak był DJem na imprezie, uznałam że tak tego nie zostawię, żeby nie wyszło jak z "pierwszym przypadkiem", wzięłam sprawę w swoje ręce i poznałam go... okazał się kompetnym burakiem i jeszcze napytałam sobie biedy, bo mu sie spodobałam trzeba było go spławić
trzeci przypadek - w tę sobotę mnie "siekło". na imprezie. poznałam go, spodobałam mu się, ale tak głupio wyszło, że on na chwilę zniknął (poszedł szukać kolegi z którym miał wracać do domu), a ja miałam zaczekać, ale musiałam już się zmyć na busa i nie zdążyliśmy wymienić się numerami telefonu pewnie już nigdy się nie zobaczymy... a chłopak był naprawdę wartościowy

poproś tatę o kontakt do tego faceta. to przecież nie średniowiecze, dziewczyna może dzwonić do chłopaka albo spotkaj się z nim "przypadkiem" gdybym tylko mogła zdobyć w jakiś sposób numer chłopaka który mi się podoba na pewno bym to zrobiła! szukałam już wśród znajomych, ale nikt go nie zna trudno...
ale mam nadzieję że Tobie się uda coś z tym zrobić. nie warto siedzieć i czekać. szczęściu trzeba pomóc
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 11:43   #16
herbatka_
Raczkowanie
 
Avatar herbatka_
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez windykatorka
A czy można się zakochać po tym jak śnił Ci się On. ?
Bo u mnie tak jest chyba.
Najpierw sen,potem skojarzenie a teraz wielkie( ?) zauroczenie/zabujanie.

Ahhh


Windykatorko rozumię ,że twój wybranek ci się przyśnił a potem go spotkałaś? Bo jeśli tak to jest prze4znaczenie Znajoma miała kiedyś taką podobną sytuację, wysniła sobie mężą I sa bardzo szczęśliwym małżeństwem
__________________
Anioły są wśród nas.....
herbatka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:28   #17
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez herbatka_
Windykatorko rozumię ,że twój wybranek ci się przyśnił a potem go spotkałaś? Bo jeśli tak to jest prze4znaczenie Znajoma miała kiedyś taką podobną sytuację, wysniła sobie mężą I sa bardzo szczęśliwym małżeństwem

Hmmm... chyba coś jest w tych snach...
Ja co prawda nie wyśniłam mojego TŻ jako takiego, ale zanim go poznałam miałam sen, w którym wypowiadałam przysięgę małżeńską z imieniem Tomasz w jej treści......... no i teraz mam Tomasza, mojego przyszłego męża
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 13:44   #18
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez herbatka_
Windykatorko rozumię ,że twój wybranek ci się przyśnił a potem go spotkałaś? Bo jeśli tak to jest prze4znaczenie Znajoma miała kiedyś taką podobną sytuację, wysniła sobie mężą I sa bardzo szczęśliwym małżeństwem
Tak
Najpierw mi się przyśnił.
Potem go spotkałam i coś mi w sercu ożyło
Wiedziałam,że skąś go znam.

Ale narazie go nie poznałam jeszcze tak osobiście.
Niestety
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 14:29   #19
just_my_imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez Kattie7
Hmmm... chyba coś jest w tych snach...
Ja co prawda nie wyśniłam mojego TŻ jako takiego, ale zanim go poznałam miałam sen, w którym wypowiadałam przysięgę małżeńską z imieniem Tomasz w jej treści......... no i teraz mam Tomasza, mojego przyszłego męża
kattie7-gratulacje i zyczę dużo szczęścia

windykatorko-moze ty masz więcej odwagi niż ja
Dzisiaj chciałam do niego zadzwonić, no ale co ja mu powiem Jak on mnie pewnie nie pamięta i i będzie obciach że hej .Zresztą nie jestem dziewczyna z inicjatywą, wolę raczej jak sie facet koło mnie zakręci...eh chyba dam sobie spokój i poczekam co przyniesie los...może zdarzy sie jakiś cud
just_my_imagination jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-28, 18:10   #20
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez just_my_imagination
kattie7-gratulacje i zyczę dużo szczęścia

windykatorko-moze ty masz więcej odwagi niż ja
Dzisiaj chciałam do niego zadzwonić, no ale co ja mu powiem Jak on mnie pewnie nie pamięta i i będzie obciach że hej .Zresztą nie jestem dziewczyna z inicjatywą, wolę raczej jak sie facet koło mnie zakręci...eh chyba dam sobie spokój i poczekam co przyniesie los...może zdarzy sie jakiś cud
Dziękuję
I Tobie również życzę mnóstwo szczęścia

A może spróbuj jakoś "przypadkowo" ( ) go spotkać i wtedy będzie łatwiej jak Cię będzie widział, bo szybciej sobie przypomni Wówczas możesz zagadać coś w stylu: "pamietasz mnie? byłam wtedy z moim tatą tu i tu, załatwialiście to i to".... do tego kuszący uśmiech i słodka minka...
ja bym tak zagrała na Twoim miejscu
powodzenia i troszkę odwagi i wiary w siebie
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 12:32   #21
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Ohh.
Dziewczy,dziewczyny.
Jeśli to jest przeznaczenie(jakbym bardzo chciała żeby było ) to w końcu coś ruszy bardziej.
Ale narazie nie jest super.
Ale źle też nie
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:01   #22
just_my_imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Kattie7- masz rację ztym przypadkowym spotkaniem prawie od tygodnia nie moge zmrużyć oka, chodzę niewyspana, czy to mozliwe żeby aż tak mnie wzięło Na razie kombinuje co by tu przypadkowo zrobić.Jak tak dlaje pójdzie to popadne w poważna bezsenność
just_my_imagination jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 16:56   #23
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez just_my_imagination
Kattie7- masz rację ztym przypadkowym spotkaniem prawie od tygodnia nie moge zmrużyć oka, chodzę niewyspana, czy to mozliwe żeby aż tak mnie wzięło Na razie kombinuje co by tu przypadkowo zrobić.Jak tak dlaje pójdzie to popadne w poważna bezsenność
ehhh.... po Tobie Kobieto wzięło Cie na amen

rób jak mówię, będzie dobrze
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 17:46   #24
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

nigdy nie wierzylam, ze istnieje cos takiego, ale mnie dosieglo..zobaczylam go pierwszy raz i od razu moje serduszko zabilo mocniej....
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 21:15   #25
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez windykatorka
Ohh.
Dziewczy,dziewczyny.
Jeśli to jest przeznaczenie(jakbym bardzo chciała żeby było ) to w końcu coś ruszy bardziej.
Ale narazie nie jest super.
Ale źle też nie
Ojj teraz to jest źle.
Ten który miał być mi niby przeznaczony,podobno ma dziewczyne.
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 22:46   #26
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

ja zakochałam sie w moim TŻ od pierwszego wejrzenia i go zdobyłam ;D jestesmy ze soba ponad rok jest bosko. dlatego odpowiadam na temat wątku: kurcze, to jest możliwe !!!!!!!!!!!!!!!!
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 09:42   #27
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Też nie wierzyłam w miłość od pierwszego wejrzenia..Do czasu zobaczyłam go i...piorun mnie strzelił tak to dziś określam mowę mi odebrało na jego widok, przez kilka chwil tylko na niego patrzyłam, aż w końcu wydukałam "Cześć" i ...już chciałam zwiewać Zatrzymał mnie, szliśmy, a ja kompletnie nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje. Paplałam bez ładu i składu, gestykulując przy tym żywo. I unikałam Jego spojrzenia, by się w nim nie zatopić..A pod koniec spaceru pomyliłam drogę do domu. Tak u mnie wyglądała miłość od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory czyli od ponad 3 lat jest miłością na dobre i na złe.
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 10:57   #28
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Wiecie co? Tak czytam Wasze posty i skojarzył mi się wiersz Staffa. Może się Wam spodoba, wg mnie jest piękny.

Leopold Staff
Więc można kochać...

Więc można kochać i nie wiedzieć o tem?
Po przypadkowym, najkrótszym spotkaniu
Dłoń sobie wzajem podać w pożegnaniu
I w dusz spokoju odejść - z bezpowrotem...

Lecz już nazajutrz, ledwo po rozstaniu,
W dzień ów zabłądzić pamięci przelotem
I stając, jakby przed czemś cudnem, złotem,
Uczuć się nagle sercem - na wygnaniu!

I odtąd wracać wstecz, wciąż i na próżno,
Przesiewać przeszłość wspomnienia przetakiem,
By coś w niej znaleźć, co było żywotem!

Lecz smęt mży jeno szarym suchym makiem,
Jak proch w klepsydrze, co szemrze: "Za późno!..."
Ach, można kochać i nie wiedzieć o tem!
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 11:04   #29
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Cytat:
Napisane przez Joey
Wiecie co? Tak czytam Wasze posty i skojarzył mi się wiersz Staffa. Może się Wam spodoba, wg mnie jest piękny.

Leopold Staff
Więc można kochać...

Więc można kochać i nie wiedzieć o tem?
Po przypadkowym, najkrótszym spotkaniu
Dłoń sobie wzajem podać w pożegnaniu
I w dusz spokoju odejść - z bezpowrotem...

Lecz już nazajutrz, ledwo po rozstaniu,
W dzień ów zabłądzić pamięci przelotem
I stając, jakby przed czemś cudnem, złotem,
Uczuć się nagle sercem - na wygnaniu!

I odtąd wracać wstecz, wciąż i na próżno,
Przesiewać przeszłość wspomnienia przetakiem,
By coś w niej znaleźć, co było żywotem!

Lecz smęt mży jeno szarym suchym makiem,
Jak proch w klepsydrze, co szemrze: "Za późno!..."
Ach, można kochać i nie wiedzieć o tem!
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-02, 20:01   #30
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: od pierwszego wejrzenia?To przecież niemożliwe:(((

Też nie wierzyłam, aż mnie dopadło .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.