Dziewczyna przestała kochać. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-07, 23:54   #1
Kuba119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4

Dziewczyna przestała kochać.


Czesc,

To pierwszy w moim zyciu taki post, prosze o wyrozumialosc. Bylismy razem 2.5roku. Wszystko bylo idealnie az do dwoch miesiecy wstecz. Cos bylo nie tak i to czulem. Przestala okazywac uczucia jak kiedys, dziwnie mi sie z nia czasami pisalo i rozmiawialo przez telefon, ale gdy sie widzielismy wydawalo sie wszystko w porzadku. Naprawde zle zaczelo sie robic gdy pojechala miesiac temu na tydzien z kolezanka do Grecji. Przez ostatnie 2 dni pobytu odpisywala mi dosyc rzadko, co godzine czasem dwie. Wiedziala ze tesknie, jestem w Polsce sam i brakuje mi jej. Gdy wrocila dziwnie sie zachowywala, ale wracalo powoli do normy. Tydzien temu pojechala do znajomej do Amsterdamu. Przez ostatnie 3 z 5 dni pobytu odpisywala jednym zdaniem. Mowila ze nie chce wyciagac telefonu, bo jest z kolezanka... denerwowalem sie strasznie i martwilem co sie dzieje. Myslalem ze cos sie zadzialo w tej grecji, ze zrobila jakies swinstwo i teraz sa tego skutki... przysiega ze nie i wierze jej, przez 2 lata nigdy nie klamala. Ostatni dzien pobytu w Amsterdamie. Wyszedlem ze znajomymi, i po 2 piwach nalegalem zeby powiedziala mi co sie dzieje bo juz nie moglem wytrzymac takiej presji. Powiedziala ze od ponad miesiaca nie czuje do mnie tego "czegos", ze uczucie jej ucieklo i nie wie czy jestem osoba z ktora chce byc do konca zycia. W jednej chwili zawalil mi sie caly swiat, czulem pustke i nie wiedzialem co ze soba zrobic. Nastepnego dnia uswiadomilem sobie, ze tak naprawde to po czesci moja wina, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to uczucie minelo przeze mnie. Zarabiam w domu, chodze na studia co 2 weekend, ze znajomymi zerwalem kontakt juz ponad 2 lata temu. Wpadlem w rutyne i monotonnie. Codziennie to samo, wstawanie po 12-13, zarabianie, troche uczenia sie i spotykanie sie z dziewczyna 1-2 razy w tygodniu. Zazwyczaj nie robilismy tez nic ciekawego a napewno nic spontanicznego. Raz na miesiac poszlismy do kina moze do restauracji albo jakiegos baru, czasem moze 2 razy. Ale wszystko bylo ustalane przed, tak naprawde nigdy nie rzucilem propozycji tego samego dnia i nie podjechalem po nia mowiac ze idziemy na randke... nie mialem tez co nowego powiedziec, skoro wszystko robie w domu, zrobilem sie po prostu nie interesujacy...oczywiscie traktowalem ja dobrze, staralem sie, kupowalem co jakis czas czy to pluszaka czy jakas bransoletke, kwiaty itd. Zawsze bylem dla niej dostepny i to tez mogl byc efekt wypalenia sie uczucia. Z tego co rozumiem ludzi, gdy ktos jest zawsze dostepny i druga osoba to wie to z czasem mu sie znudzi?

Napewno zamierzam sie zmienic, od 2 tygodni odnawiam kontakty ze znajomymi, niedlugo razem wyjdziemy na piwo. Od tego tygodnia jeszcze zapisze sie na silownie i postaram sie skonczyc rzeczy, ktore mialem zrobic w wakacje. Ale najwazniejsze pytanie, ktore chcialbym tutaj zadac to, czy moge ja jakos odzyskac? Czy dobrze rozumiem, ze to glownie przeze mnie uczucie sie wypalilo? Jeszcze chcialbym dodac, ze na poczatku zwiazku nie bylem dla niej taki dostepny jak teraz, wychodzilem ze znajomymi, silownia itd, nie mialem tyle czasu co teraz.

Z gory dziekuje za rady oraz prosze o wyrozumialosc, jest to moj pierwszy tego typu post.
Kuba119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 06:03   #2
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Kuba, chłopie nie możesz się obwiniać, coś skończyło (coś nowego się zacznie) Jesteście jeszcze młodzi, a takie uczucia nie często mają swój happy end. Musisz przetrwać ten gorszy czas, zająć się sobą - to świetny pomysł!
Nie jestem też do końca zwolenniczką tej metody 'niedostępności' mnie to akurat odrzuca więc nie wyrzucaj sobie błędów, że to tylko Twoja wina, bo tak nie jest. Wiadomo, fajnie sobie wszystko przemyśleć, by kiedyś wchodząc w następny związek, być mądrzejszym o te doświadczenia, ale nie wszystko da się tak na chłodno przeanalizować.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:33   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Moim zdaniem niepotrzebnie się obwiniasz. Tzn nie zniechęcam cię do odnowienia kontaktu ze znajomymi czy siłowni, ale prawda jest taka, że życie większości dorosłych ludzi tak wygląda praca/studia, dom, raz na jakiś czas jakieś wyjście, wyjazd czy impreza. Po prostu trzeba tak się dobrać, żeby tempo życia pasowało obojgu, a nie na siłę się zmieniać. Ktoś kto lubi gonić króliczka to niezbyt dobry materiał na jakikolwiek dłuższy związek, bo będzie miał problem z docenieniem codzienności z drugą osobą.
Według mnie twojej dziewczynie zwyczajnie minął okres zakochania i związek zamiast przejść w fazę miłości/przyjaźni się wypalił. Zdarza się. Widocznie to nie ta. Jedyne gdzie dopatrywałabym się ewentualnego błędu to dość rzadkie spotkania. Większość dłuższych związku, które znam po 2 latach już mieszkała lub aktywnie dążyła do zamieszkania razem. Życie razem, wspólne wicie gniazdka i snucie planów dość mocno zbliża. Poza tym to dobry test dla związku czy w ogóle dwóm osobom jest po drodze.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:39   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87232686]Moim zdaniem niepotrzebnie się obwiniasz. Tzn nie zniechęcam cię do odnowienia kontaktu ze znajomymi czy siłowni, ale prawda jest taka, że życie większości dorosłych ludzi tak wygląda praca/studia, dom, raz na jakiś czas jakieś wyjście, wyjazd czy impreza. Po prostu trzeba tak się dobrać, żeby tempo życia pasowało obojgu, a nie na siłę się zmieniać. Ktoś kto lubi gonić króliczka to niezbyt dobry materiał na jakikolwiek dłuższy związek, bo będzie miał problem z docenieniem codzienności z drugą osobą.
Według mnie twojej dziewczynie zwyczajnie minął okres zakochania i związek zamiast przejść w fazę miłości/przyjaźni się wypalił. Zdarza się. Widocznie to nie ta. Jedyne gdzie dopatrywałabym się ewentualnego błędu to dość rzadkie spotkania. Większość dłuższych związku, które znam po 2 latach już mieszkała lub aktywnie dążyła do zamieszkania razem. Życie razem, wspólne wicie gniazdka i snucie planów dość mocno zbliża. Poza tym to dobry test dla związku czy w ogóle dwóm osobom jest po drodze.[/QUOTE]

Święte słowa (i świetny koci avatar).
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 08:41   #5
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Cytat:
Napisane przez Kuba119 Pokaż wiadomość
Czesc,

To pierwszy w moim zyciu taki post, prosze o wyrozumialosc. Bylismy razem 2.5roku. Wszystko bylo idealnie az do dwoch miesiecy wstecz. Cos bylo nie tak i to czulem. Przestala okazywac uczucia jak kiedys, dziwnie mi sie z nia czasami pisalo i rozmiawialo przez telefon, ale gdy sie widzielismy wydawalo sie wszystko w porzadku. Naprawde zle zaczelo sie robic gdy pojechala miesiac temu na tydzien z kolezanka do Grecji. Przez ostatnie 2 dni pobytu odpisywala mi dosyc rzadko, co godzine czasem dwie. Wiedziala ze tesknie, jestem w Polsce sam i brakuje mi jej. Gdy wrocila dziwnie sie zachowywala, ale wracalo powoli do normy. Tydzien temu pojechala do znajomej do Amsterdamu. Przez ostatnie 3 z 5 dni pobytu odpisywala jednym zdaniem. Mowila ze nie chce wyciagac telefonu, bo jest z kolezanka... denerwowalem sie strasznie i martwilem co sie dzieje. Myslalem ze cos sie zadzialo w tej grecji, ze zrobila jakies swinstwo i teraz sa tego skutki... przysiega ze nie i wierze jej, przez 2 lata nigdy nie klamala. Ostatni dzien pobytu w Amsterdamie. Wyszedlem ze znajomymi, i po 2 piwach nalegalem zeby powiedziala mi co sie dzieje bo juz nie moglem wytrzymac takiej presji. Powiedziala ze od ponad miesiaca nie czuje do mnie tego "czegos", ze uczucie jej ucieklo i nie wie czy jestem osoba z ktora chce byc do konca zycia. W jednej chwili zawalil mi sie caly swiat, czulem pustke i nie wiedzialem co ze soba zrobic. Nastepnego dnia uswiadomilem sobie, ze tak naprawde to po czesci moja wina, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to uczucie minelo przeze mnie. Zarabiam w domu, chodze na studia co 2 weekend, ze znajomymi zerwalem kontakt juz ponad 2 lata temu. Wpadlem w rutyne i monotonnie. Codziennie to samo, wstawanie po 12-13, zarabianie, troche uczenia sie i spotykanie sie z dziewczyna 1-2 razy w tygodniu. Zazwyczaj nie robilismy tez nic ciekawego a napewno nic spontanicznego. Raz na miesiac poszlismy do kina moze do restauracji albo jakiegos baru, czasem moze 2 razy. Ale wszystko bylo ustalane przed, tak naprawde nigdy nie rzucilem propozycji tego samego dnia i nie podjechalem po nia mowiac ze idziemy na randke... nie mialem tez co nowego powiedziec, skoro wszystko robie w domu, zrobilem sie po prostu nie interesujacy...oczywiscie traktowalem ja dobrze, staralem sie, kupowalem co jakis czas czy to pluszaka czy jakas bransoletke, kwiaty itd. Zawsze bylem dla niej dostepny i to tez mogl byc efekt wypalenia sie uczucia. Z tego co rozumiem ludzi, gdy ktos jest zawsze dostepny i druga osoba to wie to z czasem mu sie znudzi?

Napewno zamierzam sie zmienic, od 2 tygodni odnawiam kontakty ze znajomymi, niedlugo razem wyjdziemy na piwo. Od tego tygodnia jeszcze zapisze sie na silownie i postaram sie skonczyc rzeczy, ktore mialem zrobic w wakacje. Ale najwazniejsze pytanie, ktore chcialbym tutaj zadac to, czy moge ja jakos odzyskac? Czy dobrze rozumiem, ze to glownie przeze mnie uczucie sie wypalilo? Jeszcze chcialbym dodac, ze na poczatku zwiazku nie bylem dla niej taki dostepny jak teraz, wychodzilem ze znajomymi, silownia itd, nie mialem tyle czasu co teraz.

Z gory dziekuje za rady oraz prosze o wyrozumialosc, jest to moj pierwszy tego typu post.
To mnie uderzyło.
Odpisywanie co godzinę to dla mnie jest często, a nie rzadko.

Laska jest na wakacjach, pewnie są zajęta, zwiedzają i może zwyczajnie szanuje też swoją koleżankę i jej czas, a Ty godziny nie możesz wytrzymać bez wiadomości. Jak ja jestem na wakacjach to telefon może raz na pól dnia wyciągam, chyba że robię zdjęcia.

Nawet na co dzień nie odpisuje tak często :/ Wole się spotkać lub porozmawiać przez telefon niż co chwilę odpisywać, bo to cholernie rozpraszajace - nieważne czy pracuję, czy oglądam serial na Netflixie.

Dodam, że jeżdziłam na wakacje sama bez faceta albo on beze mnie i naprawdę, jak ja byłam na wyjeździe to nie zawsze jest zasięg / czas / Wifi żeby nawet odebrać wiadomość a jak facet wyjeżdża to szanuje, że jest obecnie czymś zajęty i nie wisi na telefonie non stop.

Brzmisz mega bluszczowato, chociaż nie wiem czy mialeś tak od początku czy to zaczęło się dopiero gdy zacząłeś wyczuwać że coś jest nie tak.

Ale generalnie tak jak napisała Mija62, nie ma co się obwiniać. Związek tworzą dwie osoby i obie powinny o niego dbać, więc jeżeli dziewczynie przeszkadzała monotonnia, to też mogła wczesniej otworzyć buzię i o tym z Tobą porozmawiać.

Nikt Ci nie powie czy to dokładnie Twoja wina, jedyną osobą, która może Ci to wyjaśnić to Twoja była. Chociaż nie zawsze to jest proste, bo czasami po prostu uczucie przechodzi i nie da się wskazać jednej, konkretnej przyczyny, która to spowodowała.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2019-10-08 o 08:46
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 09:06   #6
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87232686]Moim zdaniem niepotrzebnie się obwiniasz. Tzn nie zniechęcam cię do odnowienia kontaktu ze znajomymi czy siłowni, ale prawda jest taka, że życie większości dorosłych ludzi tak wygląda praca/studia, dom, raz na jakiś czas jakieś wyjście, wyjazd czy impreza. Po prostu trzeba tak się dobrać, żeby tempo życia pasowało obojgu, a nie na siłę się zmieniać. Ktoś kto lubi gonić króliczka to niezbyt dobry materiał na jakikolwiek dłuższy związek, bo będzie miał problem z docenieniem codzienności z drugą osobą.
Według mnie twojej dziewczynie zwyczajnie minął okres zakochania i związek zamiast przejść w fazę miłości/przyjaźni się wypalił. Zdarza się. Widocznie to nie ta. Jedyne gdzie dopatrywałabym się ewentualnego błędu to dość rzadkie spotkania. Większość dłuższych związku, które znam po 2 latach już mieszkała lub aktywnie dążyła do zamieszkania razem. Życie razem, wspólne wicie gniazdka i snucie planów dość mocno zbliża. Poza tym to dobry test dla związku czy w ogóle dwóm osobom jest po drodze.[/QUOTE]

Absolutnie sie zgadzam z powyzszym

Nie doszukuj sie winy w sobie. Fajnie, ze chcesz cos zmienic (dla siebie!!), ale tez nie traktuj swojej codziennosci jako jakiejs strasznej wady czy bledu.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 09:23   #7
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Cytat:
Napisane przez Kuba119 Pokaż wiadomość
Czesc,

To pierwszy w moim zyciu taki post, prosze o wyrozumialosc. Bylismy razem 2.5roku. Wszystko bylo idealnie az do dwoch miesiecy wstecz. Cos bylo nie tak i to czulem. Przestala okazywac uczucia jak kiedys, dziwnie mi sie z nia czasami pisalo i rozmiawialo przez telefon, ale gdy sie widzielismy wydawalo sie wszystko w porzadku. Naprawde zle zaczelo sie robic gdy pojechala miesiac temu na tydzien z kolezanka do Grecji. Przez ostatnie 2 dni pobytu odpisywala mi dosyc rzadko, co godzine czasem dwie. Wiedziala ze tesknie, jestem w Polsce sam i brakuje mi jej. Gdy wrocila dziwnie sie zachowywala, ale wracalo powoli do normy. Tydzien temu pojechala do znajomej do Amsterdamu. Przez ostatnie 3 z 5 dni pobytu odpisywala jednym zdaniem. Mowila ze nie chce wyciagac telefonu, bo jest z kolezanka... denerwowalem sie strasznie i martwilem co sie dzieje. Myslalem ze cos sie zadzialo w tej grecji, ze zrobila jakies swinstwo i teraz sa tego skutki... przysiega ze nie i wierze jej, przez 2 lata nigdy nie klamala. Ostatni dzien pobytu w Amsterdamie. Wyszedlem ze znajomymi, i po 2 piwach nalegalem zeby powiedziala mi co sie dzieje bo juz nie moglem wytrzymac takiej presji. Powiedziala ze od ponad miesiaca nie czuje do mnie tego "czegos", ze uczucie jej ucieklo i nie wie czy jestem osoba z ktora chce byc do konca zycia. W jednej chwili zawalil mi sie caly swiat, czulem pustke i nie wiedzialem co ze soba zrobic. Nastepnego dnia uswiadomilem sobie, ze tak naprawde to po czesci moja wina, przynajmniej tak mi sie wydaje, ze to uczucie minelo przeze mnie. Zarabiam w domu, chodze na studia co 2 weekend, ze znajomymi zerwalem kontakt juz ponad 2 lata temu. Wpadlem w rutyne i monotonnie. Codziennie to samo, wstawanie po 12-13, zarabianie, troche uczenia sie i spotykanie sie z dziewczyna 1-2 razy w tygodniu. Zazwyczaj nie robilismy tez nic ciekawego a napewno nic spontanicznego. Raz na miesiac poszlismy do kina moze do restauracji albo jakiegos baru, czasem moze 2 razy. Ale wszystko bylo ustalane przed, tak naprawde nigdy nie rzucilem propozycji tego samego dnia i nie podjechalem po nia mowiac ze idziemy na randke... nie mialem tez co nowego powiedziec, skoro wszystko robie w domu, zrobilem sie po prostu nie interesujacy...oczywiscie traktowalem ja dobrze, staralem sie, kupowalem co jakis czas czy to pluszaka czy jakas bransoletke, kwiaty itd. Zawsze bylem dla niej dostepny i to tez mogl byc efekt wypalenia sie uczucia. Z tego co rozumiem ludzi, gdy ktos jest zawsze dostepny i druga osoba to wie to z czasem mu sie znudzi?

Napewno zamierzam sie zmienic, od 2 tygodni odnawiam kontakty ze znajomymi, niedlugo razem wyjdziemy na piwo. Od tego tygodnia jeszcze zapisze sie na silownie i postaram sie skonczyc rzeczy, ktore mialem zrobic w wakacje. Ale najwazniejsze pytanie, ktore chcialbym tutaj zadac to, czy moge ja jakos odzyskac? Czy dobrze rozumiem, ze to glownie przeze mnie uczucie sie wypalilo? Jeszcze chcialbym dodac, ze na poczatku zwiazku nie bylem dla niej taki dostepny jak teraz, wychodzilem ze znajomymi, silownia itd, nie mialem tyle czasu co teraz.

Z gory dziekuje za rady oraz prosze o wyrozumialosc, jest to moj pierwszy tego typu post.
Dlaczego przestałeś robić te rzeczy?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 09:33   #8
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

1. Tak jak wyżej ktoś wspomniał, mnie również uderzyła bluszczowatość podczas jej wakacji. Chłopie serio? Kontakt co godzina to rzadkość? Wystarczy jak rano i wieczorem się odezwie że wszystko ok i opowie co robiła. A nie spowiadanie co chwilę. Zbrzydłyby mi wakacje po pierwszym dniu.

2. Tak, brak spontaniczności i planowanie wszystkiego może popsuć, ale po pierwsze to nie jedyny powód wypalenia związku, a po drugie ona też miała prawo zabrać Ciebie na randkę, czy rzucić jakimś pomysłem. To że jesteś facetem nie oznacza, że masz brać 100% odpowiedzialności za randki i pomysły, jak kobieta Cię kocha/jest zauroczona to też wyskoczy z propozycją.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:25   #9
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Cholery bym dostala jakby mi facet co godzina wypisywal. Szczerze mowiac ja na plaze w ogole nie biore telefonu.
Moze poczula sie osaczona , przyparta do muru?
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 10:34   #10
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Z jednej strony rozumiem twoj niepokoj, ale z drugiej zachowales sie lekko parannoicznie i nic dziwnego, że skoro i tak czula wypalenie to tylko pogorszyles sytuacje tym pisaniem i marudzeniem.

A co do pytania to coz, wypalenie z reguly rzadko rokuje na jakis powrot uczucia, zwlaszcza ze jezeli teraz zaczniesz do niej uderzac to ona prawdopodobnie doskonale wyczuje twoja nachalnosc i desperacje zeby do ciebie wrocila.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:07   #11
Wiraccocha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 134
GG do Wiraccocha
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

po pierwsze nie szukaj winy w sobie, gdyby kochała to by nie odeszła (albo przynajmniej próbowała ratować, jeśliby coś się psuło).

po drugie pytanie - czemu widywaliście się tylko 1-2 razy w tygodniu?
Wiraccocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 11:21   #12
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Wiraccocha Pokaż wiadomość
po drugie pytanie - czemu widywaliście się tylko 1-2 razy w tygodniu?
A co to ma do rzeczy? Każdy ma inne potrzeby co do kontaktu. Jedni muszą ćwierkać co dwa dni, inni dwa razy na tydzień.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:59   #13
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Dla mnie wyjazdy za granicę z przyjaciółkami to nie jest coś normalnego kiedy jest się w związku. Tutaj Grecja, za chwilę Amsterdam. Z resztą psuć się zaczęło właśnie od czasu tych wyjazdów i ja bym właśnie tam szukał przyczyn rozpadu związku i jej wątpliwości. W końcu niektórzy twierdzą, że zdrada za granicą się nie liczy, nie?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 12:05   #14
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Dla mnie wyjazdy za granicę z przyjaciółkami to nie jest coś normalnego kiedy jest się w związku. Tutaj Grecja, za chwilę Amsterdam. Z resztą psuć się zaczęło właśnie od czasu tych wyjazdów i ja bym właśnie tam szukał przyczyn rozpadu związku i jej wątpliwości. W końcu niektórzy twierdzą, że zdrada za granicą się nie liczy, nie?
Lol. Moja dobra kumpela niedługo przyjeżdża do mnie, do Amsterdamu właśnie, SAMA. A ma faceta xd uuu, no naprawdę NIENORMALNA

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 12:49   #15
d0f8cc7a8b605fa9bd976e2389cc718171c45616_65a3241729e88
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 64
Dot.: Dziewczyna przestala kochac

Treść usunięta
d0f8cc7a8b605fa9bd976e2389cc718171c45616_65a3241729e88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 13:55   #16
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87233215]A co to ma do rzeczy? Każdy ma inne potrzeby co do kontaktu. Jedni muszą ćwierkać co dwa dni, inni dwa razy na tydzień.[/QUOTE]

Ma prawdopodobnie to do rzeczy, że zakladajac ze ona miala inne potrzeby to mogla byc bardzo prosta przyczyna "wypalenia".
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 17:38   #17
Kuba119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Rzadko sie widywalismy bo ona studiuje medycyne, ma bardzo malo czasu od roku.
Wiem, straszine schrzanilem z tym dzwonieniem i pisaniem... Zawsze do siebie pisalismy, wiec po prostu wpadlem w jakas paranoje jak nagle zaczela rzadziej odpowiadac. Nie powinienem tyle wypisywac i sie zloscic jak byla na wakacjach. To napewno musze w sobie zmienic.
Mimo wszystko, wczoraj pisala do mnie, ze teskni nadal mnie bardzo kocha (nie w sensie "romantycznym", chodzi o sentyment) nie wie jak sobie beze mnie poradzi... Staram sie nie odpisywac zeby wszystko sobie przemyslec, co zrobilem zle, co ona zrobila itd. Zrozumialem przynajmniej, ze zwiazek stal sie bardzo monotonny i przede wszystkim ja stalem sie zwyczajnie nudny. Jak zaczynalismy zwiazek to tak wcale nie bylo, bardzo czesto bylo tak, ze albo ja albo ona nagle po 20minutach byla u mnie albo ja u niej praktycznie bez zapowiedzi, to wygaslo po jakims czasie. Mogla cos zrobic na wakacjach dlatego teraz ma wyrzuty sumienia i pisze te rzeczy, nie wiem juz sam... w grecji miala problemy tam na dole wiec seks napewno odpada, ale sa jeszcez inne opcje jesli chodzi o zdrade.
Nie wiem juz sam co o tym myslec, ale zauwazylem przynajmniej jakie bledy ja robilem i postaram sie ich nie popelnic nastepnym razem. Mysle, ze daloby sie jeszcze to uczucie na nowo rozpalic, ale mowila, ze " nie wie czy da sie to naprawic".
Kuba119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 17:47   #18
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Kuba119 Pokaż wiadomość
Rzadko sie widywalismy bo ona studiuje medycyne, ma bardzo malo czasu od roku.
A mieliście w ogóle perspektywę zamieszkać razem? Właśnie po to ludzie to robią, żeby się widywać częściej, bo ciężko wygospodarować czas na randeczki jak masz studia/pracę.

Cytat:
Mimo wszystko, wczoraj pisala do mnie, ze teskni nadal mnie bardzo kocha (nie w sensie "romantycznym", chodzi o sentyment) nie wie jak sobie beze mnie poradzi...
Niech się zdecyduje. Na twoim miejscu, jeśli nie ma zamiaru do ciebie wracać, to bym ją zablokowała. Trzeba być masochistą, żeby cieszyć się na takie wiadomości od ex.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 17:47   #19
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Ale to normalne że związek ewoluuje, emocje opadają, staje się stabilny. Nie da się przez całe życie ciągle zaskakiwać i żyć chwilą. Natomiast niektóre pary to przetrwają, a inne nie i tutaj wychodzi zgranie oraz miłość. U was tego zabrakło, bywa.

Jak ona Ci pisze że kocha z sentymentu, to zerwij z nią raz a porządnie. Nic z tego nie będzie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-08, 17:50   #20
Kuba119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Tak srednio jak narazie z ta perspektywa, rodzice jej oplacaja studia i nawet o tym za bardzo nie rozmawialismy zeby sie wyprowadzic niedlugo.
Nie to, ze sie ciesze jak pisze takie rzeczy, po prostu mam w glebi cicha nadzieje, ze moze sie to jakos ulozy...
Kuba119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:01   #21
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Kuba119 Pokaż wiadomość
Tak srednio jak narazie z ta perspektywa, rodzice jej oplacaja studia i nawet o tym za bardzo nie rozmawialismy zeby sie wyprowadzic niedlugo.
Nie to, ze sie ciesze jak pisze takie rzeczy, po prostu mam w glebi cicha nadzieje, ze moze sie to jakos ulozy...
Ale jak ułoży skoro ona cię nie kocha? Gdyby kochała to by chciała z tobą być nawet kiedy minęła faza zakochania, nowości i zaskakiwania. W tym momencie to wygląda tak, że ona interesuje się tobą tylko z przyzwyczajenia oraz dlatego, że nie znalazła sobie nowego adoratora. Miej trochę szacunku do siebie i nie daj się tak traktować. W 99% to się kończy tak: ona się będzie chciała przyjaźnić, ty będziesz liczył na związek, a w końcu poznasz jej nową miłość życia i w 5 min przestaniesz dla niej istnieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:05   #22
Kuba119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87234258]Ale jak ułoży skoro ona cię nie kocha? Gdyby kochała to by chciała z tobą być nawet kiedy minęła faza zakochania, nowości i zaskakiwania. W tym momencie to wygląda tak, że ona interesuje się tobą tylko z przyzwyczajenia oraz dlatego, że nie znalazła sobie nowego adoratora. Miej trochę szacunku do siebie i nie daj się tak traktować. W 99% to się kończy tak: ona się będzie chciała przyjaźnić, ty będziesz liczył na związek, a w końcu poznasz jej nową miłość życia i w 5 min przestaniesz dla niej istnieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Czyli tak naprawde nie mam co zwklekac z tym spotkaniem. Wyjasnie wszystko i sie rozstaniemy jak nalezy...
Kuba119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:07   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87234258]Ale jak ułoży skoro ona cię nie kocha? Gdyby kochała to by chciała z tobą być nawet kiedy minęła faza zakochania, nowości i zaskakiwania. W tym momencie to wygląda tak, że ona interesuje się tobą tylko z przyzwyczajenia oraz dlatego, że nie znalazła sobie nowego adoratora. Miej trochę szacunku do siebie i nie daj się tak traktować. W 99% to się kończy tak: ona się będzie chciała przyjaźnić, ty będziesz liczył na związek, a w końcu poznasz jej nową miłość życia i w 5 min przestaniesz dla niej istnieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

I tyle w temacie. Jesteś zapchajdziurą, ona nawet nie udaje że jest inaczej, więc masz o tyle łatwiej.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:19   #24
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Kuba119 Pokaż wiadomość
Czyli tak naprawde nie mam co zwklekac z tym spotkaniem. Wyjasnie wszystko i sie rozstaniemy jak nalezy...
Na twoim miejscu porozmawiałabym z nią szczerze. Jeśli Ci zależy to powiedz o tym, ale też o tym, że satysfakcjonuje cię tylko związek. Nie żadne wspominki czy przyjaźnie. Powiedz, że rozumiesz swój błąd z osaczaniem i to się nie powtórzy (a potem trzymaj się tego jak 11 przykazania). Natomiast jak ona dalej nie będzie wiedzieć czy to da się naprawić, czy cię kocha no to masz jasność. Kończycie znajomość i każdy idzie w swoją stronę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 18:33   #25
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87234337]Na twoim miejscu porozmawiałabym z nią szczerze. Jeśli Ci zależy to powiedz o tym, ale też o tym, że satysfakcjonuje cię tylko związek. Nie żadne wspominki czy przyjaźnie. Powiedz, że rozumiesz swój błąd z osaczaniem i to się nie powtórzy (a potem trzymaj się tego jak 11 przykazania). Natomiast jak ona dalej nie będzie wiedzieć czy to da się naprawić, czy cię kocha no to masz jasność. Kończycie znajomość i każdy idzie w swoją stronę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jaki błąd z osaczeniem? On sobie sam przecież go wmawia i tak tłumaczy sytuację, że osaczał i że stał się nudny. Ona mu powiedziała, że raczej go nie kocha (przynajmniej nie romantycznie, czyli nie pociąga jej seksualnie) i nie wie czy sobie wyobraża z nim dalsze życie. Dlaczego? Najprostszą odpowiedzią jest to, że miała ciekawe przygody w Grecji, a potem w Holandii... On na dodatek jest przekonany, że nici ze zdrady i seksu na wyjeździe bo miała jakieś tam problemy. Mogła je "mieć" dla niego, ale magicznie zniknęły za granicą. Mogę się założyć, że jak zacznie naciskać na szczerość, zapewni że wybaczy cokolwiek, to na jaw może wyjść parę przykrych seksualnych historii. Np. jak to "dała się ponieść chwili, był alkohol" itp.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 19:46   #26
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Jaki błąd z osaczeniem? On sobie sam przecież go wmawia i tak tłumaczy sytuację, że osaczał i że stał się nudny.
Przyznał, że oczekiwał, że będzie non stop pod telefonem i denerwował się jak nie odpisywała dłużej niż godzinę. Dla mnie to osaczanie.

Cytat:
Ona mu powiedziała, że raczej go nie kocha (przynajmniej nie romantycznie, czyli nie pociąga jej seksualnie) i nie wie czy sobie wyobraża z nim dalsze życie. Dlaczego? Najprostszą odpowiedzią jest to, że miała ciekawe przygody w Grecji, a potem w Holandii... On na dodatek jest przekonany, że nici ze zdrady i seksu na wyjeździe bo miała jakieś tam problemy. Mogła je "mieć" dla niego, ale magicznie zniknęły za granicą. Mogę się założyć, że jak zacznie naciskać na szczerość, zapewni że wybaczy cokolwiek, to na jaw może wyjść parę przykrych seksualnych historii. Np. jak to "dała się ponieść chwili, był alkohol" itp.
Ić stont z tymi swoimi mizoginistycznymi teoriami. Już się enty raz powtarzasz z tym, że dziewczyny o niczym innym nie marzą jak o zagranicznym siurku
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 11:53   #27
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;87234625]



Ić stont z tymi swoimi mizoginistycznymi teoriami. Już się enty raz powtarzasz z tym, że dziewczyny o niczym innym nie marzą jak o zagranicznym siurku [/QUOTE]


Najlepiej w ciemnym kolorze


Autorze, normalna sprawa, zakochanie minęło, dziewczyna Cię zostawiła bo Cię nie kocha. Nie widzę tu szans do powrotu. Takie stopniowe nieodpisywanie, ignorowanie, opryskliwe traktowanie, to typowe uwalnianie się od niekochanego już partnera. Zajmij się sobą, idź na tą siłownię, pogadaj ze znajomymi.



Jak na studiach zrywałam z eksem, to jemu też się wydawało że mu się świat zawalił, a po miesiącu poznał swoją obecną żonę i jest szczęśliwym ojcem rodziny
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 12:13   #28
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Napiszcie jeszcze coś o czym nie wspomniałem. Każda krytyka w stronę zachowania kobiety to teraz mizoginia.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 13:58   #29
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Napiszcie jeszcze coś o czym nie wspomniałem. Każda krytyka w stronę zachowania kobiety to teraz mizoginia.
Ale gdzie ta krytyka? Teorie z tyłka o tym ze na pewno sie puscila to jest twoim zdaniem krytyka? xD
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-09, 20:19   #30
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Dziewczyna przestała kochać.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Napiszcie jeszcze coś o czym nie wspomniałem. Każda krytyka w stronę zachowania kobiety to teraz mizoginia.
Naprawdę uważasz, że dla kobiet wyjazd za granicę = [złe słowo] z każdym napotkanym facetem?


Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2019-10-09 o 20:41 Powód: złe słowo
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 15:50:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.