Moje kiepskie małżeństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-25, 11:18   #1
monmxx
Przyczajenie
 
Avatar monmxx
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2

Moje kiepskie małżeństwo


Witajcie,
Od prawie 8 lat jestem mężatką. Wyszłam za mąż młodo za mężczyznę, który myślałam ze mi zapewni wygodne i fajne życie. Jak go poznałam to myślałam że złapałam Pana Boga za nogi.
Jego rodzina była dobrze sytuowana a on mi niczego nie żałował. Pobraliśmy się po kilku miesiącach.
Potem zaczęły wychodzić problemy. On dość dużo pracuje a po pracy niczego ciekawego nie robimy. Nie mamy żadnych rozrywek, nie zabiera mnie nigdzie na wakacje mimo że go stać na to, ostatni raz na wakacjach byliśmy może z 5 lat temu dokładnie nawet nie pamiętam. Do tego jego matka mnie nie znosi.
My się już chyba nawet nie lubimy jako para. Wszystko mnie w nim denerwuje.
Głupio mi o tym pisać na forum ale kilka lat temu miałam romans. Ale nic z tego nie wyszło bo bałam się że jak mojego męża zostawię to nie będę już miała takiego życia jakie mam z nim. Tamten mężczyzna był normalnym facetem, nie miał firmy ani super sytuacji finansowej.
Jak gdzieś wychodzimy to pokazujemy się na zewnątrz jako idealna para a w rzeczywiscości w domu nawet nie spędzamy razem czasu i ciągle się o coś kłócimy. Żeby nie było ja wiem że nie jestem święta bo mam charakterek i zdarza mi się go zwyzywać od impotentów (nie mogę zajść w ciąże) a on mnie od materialistek które nie mają celu w życiu.
Zmarnował mi całą młodość. Nic nie mam z życia. Inne koleżanki mają jakoś fajnych normalnych facetów, z którymi spędzaja razem fajnie czas, jeżdżą z nimi co roku na wakacje. A ja mam jego. Już nawet przestaliśmy się starać o to dziecko bo nie mamy na siebie ochoty przez to wszystko. Przestał dawać mi pieniądze na wiele rzeczybo według niego za dużo wydaję na ciuchy. Tylko ze ja też pracuję i to na cały etat i tak samo mi się należy. A ze nie zarabiam tyle co on to chyba może coś dołożyć jak jesteśmy małżeństwem? Wcześniej sam mi kupował co chwile coś nowego a teraz nagle twierdzi że tyle nie potrzebuje.
Od kilku lat wogóle nie jestem szczęśliwa. Chciałam od niego odejść ale jak odejść jak przyzwyczaiłam sie do tego standardu który mi zapewnia? Niestety mamy to tak uregulowane ze jak się rozwiedziemy to mi się nic nie należy od niego.
W tym wieku (mam 30) nie znajdę już drugiego takiego. Dodam że mieszkamy w małej miejscowości.
Nie wiem czego oczekuje po tym wątku, chyba chciałam się tylko wygadać.
monmxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 14:05   #2
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Mam nadzieję, że to troll.
Jeśli nie, to on Ci nie zmarnował całej młodości. Ty to zrobiłaś podejmując takie decyzje, a nie inne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 14:11   #3
FajnaMarta
Raczkowanie
 
Avatar FajnaMarta
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 267
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Sama zmarnowałaś sobie młodość. Ale myślę, a nawet mam nadzieję, że jesteś trollem. Chociaż kto wie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FajnaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 15:00   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Chyba troll od braci samców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 15:26   #5
monmxx
Przyczajenie
 
Avatar monmxx
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 2
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

No ok, może przesadziłam bo przedstawiłam moją sytuację tylko w czarnych barwach i brzmi to fatalnie ale są też dobre chwile (raz kiedyś ale są) ale chciałam się w tym wątku skupić na rzeczach, z którymi mam problem.
Ktoś jest w podobnej sytuacji i może mi coć doradzic? Czy jest sens w tym tkwić czy spróbować coś zmienić?
monmxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 15:30   #6
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Ojeju, no to proste. Wybierz czy wolisz wygodne życie, czy związek z kimś Ci bliskim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 15:31   #7
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Może to troll, a może niestety nie. Mam koleżankę , która jest w identycznej sytuacji, tylko ona jest starsza i mają dwoje dzieci. Od lat cierpi, żyje marzeniami o prawdziwej miłości i czułości ale tkwi w tej złotej klatce do której sama weszła.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-25, 16:18   #8
Tyven
Raczkowanie
 
Avatar Tyven
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 412
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Chyba troll od braci samców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O tym samym pomyślałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 19:07   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Słuchaj trollu, z dobrym trollowym wątkiem jest jak z pizzą: im mniej składników, tym lepiej. Jeżeli szpikujesz wątek kontrowersjami, to rób to umiejętnie. A nie że nagromadzenie sensacji i seksistowskich fantazji pt. interesowana baba lecąca na kasę, nie rozwodząca się, bo kasa, ale "oczywiście" zdradzająca męża, tylko tamten za biedny, aby do niego odeszła. No trollu, za dużo tego na raz. Na "Trudne sprawy" rzadko się to jednak nabieramy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 22:29   #10
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Cytat:
Napisane przez monmxx Pokaż wiadomość
Witajcie,
Od prawie 8 lat jestem mężatką. Wyszłam za mąż młodo za mężczyznę, który myślałam ze mi zapewni wygodne i fajne życie. Jak go poznałam to myślałam że złapałam Pana Boga za nogi.
Jego rodzina była dobrze sytuowana a on mi niczego nie żałował. Pobraliśmy się po kilku miesiącach.
Potem zaczęły wychodzić problemy. On dość dużo pracuje a po pracy niczego ciekawego nie robimy. Nie mamy żadnych rozrywek, nie zabiera mnie nigdzie na wakacje mimo że go stać na to, ostatni raz na wakacjach byliśmy może z 5 lat temu dokładnie nawet nie pamiętam. Do tego jego matka mnie nie znosi.
My się już chyba nawet nie lubimy jako para. Wszystko mnie w nim denerwuje.
Głupio mi o tym pisać na forum ale kilka lat temu miałam romans. Ale nic z tego nie wyszło bo bałam się że jak mojego męża zostawię to nie będę już miała takiego życia jakie mam z nim. Tamten mężczyzna był normalnym facetem, nie miał firmy ani super sytuacji finansowej.
Jak gdzieś wychodzimy to pokazujemy się na zewnątrz jako idealna para a w rzeczywiscości w domu nawet nie spędzamy razem czasu i ciągle się o coś kłócimy. Żeby nie było ja wiem że nie jestem święta bo mam charakterek i zdarza mi się go zwyzywać od impotentów (nie mogę zajść w ciąże) a on mnie od materialistek które nie mają celu w życiu.
Zmarnował mi całą młodość. Nic nie mam z życia. Inne koleżanki mają jakoś fajnych normalnych facetów, z którymi spędzaja razem fajnie czas, jeżdżą z nimi co roku na wakacje. A ja mam jego. Już nawet przestaliśmy się starać o to dziecko bo nie mamy na siebie ochoty przez to wszystko. Przestał dawać mi pieniądze na wiele rzeczybo według niego za dużo wydaję na ciuchy. Tylko ze ja też pracuję i to na cały etat i tak samo mi się należy. A ze nie zarabiam tyle co on to chyba może coś dołożyć jak jesteśmy małżeństwem? Wcześniej sam mi kupował co chwile coś nowego a teraz nagle twierdzi że tyle nie potrzebuje.
Od kilku lat wogóle nie jestem szczęśliwa. Chciałam od niego odejść ale jak odejść jak przyzwyczaiłam sie do tego standardu który mi zapewnia? Niestety mamy to tak uregulowane ze jak się rozwiedziemy to mi się nic nie należy od niego.
W tym wieku (mam 30) nie znajdę już drugiego takiego. Dodam że mieszkamy w małej miejscowości.
Nie wiem czego oczekuje po tym wątku, chyba chciałam się tylko wygadać.
Na 99% jesteś trollem, a na 1% pustakiem.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Słuchaj trollu, z dobrym trollowym wątkiem jest jak z pizzą: im mniej składników, tym lepiej. Jeżeli szpikujesz wątek kontrowersjami, to rób to umiejętnie. A nie że nagromadzenie sensacji i seksistowskich fantazji pt. interesowana baba lecąca na kasę, nie rozwodząca się, bo kasa, ale "oczywiście" zdradzająca męża, tylko tamten za biedny, aby do niego odeszła. No trollu, za dużo tego na raz. Na "Trudne sprawy" rzadko się to jednak nabieramy.
Bracia samcy nie mają zbyt wysokiego IQ (raczej takie na poziomie gotowanego ziemniaka), to i trolling marny.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-25, 22:31   #11
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Również pozdrawiamy szanownych kolegów z innego forum .

Matko, z daleka wali trollem .
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-26, 20:02   #12
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

Fajnie napisane. Tak, żeby broń boże ktoś nie pomylił się i nie pomyslał, że to prawda. Uśmiałam się od pierwszego do ostatniego zdania.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 05:40   #13
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

To nie on Ci życie zmarnował, sama je sobie zmarnowałaś. On Cię kijem do ołtarza nie gonił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 13:44   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Moje kiepskie małżeństwo

fajny troll.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-27 14:44:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.