nasza kawalerka :) jakieś pomysły? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 14:39   #1
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536

nasza kawalerka :) jakieś pomysły?


kochane moje nie dawno wynajęliśmy z tż-tem kawalerke..kukałam na rózne wątki na wasze pomysły i na stronki..nie które są fantastyczne..chciałabym was prosić o pomoc jak urządzić takie mieszkanko jakie meble kupić? mamy tylko fotele i wersalke rzokładana nowa taka ładniutka w zielono beżowym kolrze.. teraz jak wrócimy z zagranicy w grudniu chcielibyśmy jakoś pomalować (myślałam o jakimś zielonym i pomarańczowym kolorku.tylko nie wiem jak go połączyć)i urządzić się tylko jak ustawić te meble? na której sćianie? (głównie chodzi mi o pokój)myślałam też o stole do jedzenia..taka malutka jadalnia... ponieważ mamy tylko niziutki szklany stolik.hmm no nie wiem chcemy położyć jakieś fajne panele na podłodze ..dywan mamy w zielono pomarańczowo beżowe ,,maziaki,, taki puchaty..a co dalej..

gdyby któreś dziewczynki miały pomysł to proszę o rady bo ja mam zupełną pustke..chciałabym tylko żeby to mieszkanko było nowoczesne jasne i przytulne..

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułunnk.jpg (25,1 KB, 189 załadowań)
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:55   #2
Izumi
Wtajemniczenie
 
Avatar Izumi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 448
Dot.: nasza kawalerka :) jakieś pomysły?

Można prosić jakieś wymiary??
Izumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 07:06   #3
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: nasza kawalerka :) jakieś pomysły?

oj wymiarki no tak z tego wszystkiego zapomnialam pokoj ma 3.5 m na 6 m dlugosci głównie nam o niego chodzi .. kuchnia i przedpokój malutkie tylko nie pamietam wymiarów..ale tam chcemy tylko pomalowac na jakies jasne kolorki zeby powiekszyc optycznie
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:40   #4
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: nasza kawalerka :) jakieś pomysły?

to moja propozycja. Widzialam podobną kawalerkę i taki uklad dobrze się sprawdza



projekt.jpg
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 12:51   #5
simlock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: nasza kawalerka :) jakieś pomysły?

Zdecydowanie przydała by się jakaś szafa, może mały stolik, ale nie taki pod wazon z kwiatkami tylko trochę większy, żeby od czasu do czasu można było przy nim zjeść wspólny posiłek. Co do kolorów to nie bardzo jestem w stanie doradzić, do zielonego i pomarańczowego pasuje brązowy, ale żeby to naprawdę ładnie wyglądało trzeba z dużym rozmysłem dobierać kolory. Co do nowoczesnego wystroju, no cóż każdy co innego uzna za nowoczesność, jedni wybiorą skórę z chromem, inni będą się raczej skłaniać ku meblom o jakiś skomplikowanych kształtach, lub co gorsza ku błyszczącym regałom z srebra i szkła. Ja widziałem bardzo fajne meble w komandorze, ale założę się, że nie jest to jedyny producent który robi meble w takim nowoczesnym, a jednocześnie kolorowym wzornictwie. Warto się porozglądać.
simlock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 23:00   #6
ashaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 61
Dot.: nasza kawalerka :) jakieś pomysły?

masz może jakiś pomysł w jakim stylu chciałabyś urządzić to mieszkanie ? może coś orientalnego ? stonowanego ? czy bardziej dynamiczna architektura wnętrz ?
ashaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.