Stara kontra Nowa milosc ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 19:46   #1
malaJO
Przyczajenie
 
Avatar malaJO
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego królestwa ^^
Wiadomości: 12

Stara kontra Nowa milosc ?


Hej. Piszę do Was pierwszy raz, bo mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 2 lata. Wiadomo na początku nie widzieliśmy świata poza sobą, a teraz widzimy. Tzn. ja widzę. Czuję, że w nasz zwiazek wkradla sie rutyna. Kazdy dzien wyglada praktycznie tak samo, szczegolnie, ze oboje sie uczymy i praktycznie nie ma na nic czasu. Jestem osobą bardzo aktywną, ciekawą świata i ludzi. Lubię nowe rzeczy, wyzwania, przygody... Związek z moim chłopakiem mi tego nie dostarcza. Więc po co z nim jestem ? Nie wiem, kocham go, przyzwyczaiłam się do niego, mam w nim wsparcie. Ale to nie w tym problem... Jestem w nowej klasie i poznalam kogos. Na poczatku nasza znajomosc byla tylko na stopie kolezenkiej, az do momentu kiedy zaczelismy pisac na GG. Dlugie rozmowy na GG, mile sms, w szkole ulotne spojrzenia. Dzisiaj zerwalam sie z dwoch lekcji z nim, bylo naprawde fajnie. On mnie zaprosil do siebie, na dlugi weekend. Jest fanem filmow i mamy razem ogladac. Nie wiem co to dla niego oznacza... Czy na pewno filmy. W kazdym badz razie chcialabym pojechac, ale... no wlasnie. Czuje, ze w ten sposob zdradzam swojego TZta i jest mi z tym zle. Kumpelka mowi, ze to tylko ulotna znajomosc, ze nie warto zrywac z chlopakiem przez to. Ze wszystko sie zmieni, a ja znow wroce do mojego chlopaka. A jak nie? A jak sie zakocham? Co wtedy mam zrobic... ?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-11-30 o 16:52
malaJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:09   #2
gohnia
Raczkowanie
 
Avatar gohnia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 302
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Trudno powiedzieć o co pytasz... o to czy masz pojechać na ten weekend? o to czy masz kontynuować/rozwijać nową znajomość? o to czy byc dalej ze swoim chłopakiem?

Ja wyznaję taką zasadę jeśli chodzi o związek: nie rób niczego o czym nie mogłabyś powiedzieć szczerze swojemu TŻ, czy to ze wstydu czy np. dlatego, że go to zaboli.

Postaw sprawę jasno, jeśli Ci związek nie odpowiada to go skończ, a nie szukaj dla tego wymówki w postaci kogoś innego. Dzięki temu będziesz w porządku wobec siebie samej, swojego obecnego chłopaka i także tego ewentualnego nowego, który nie będzie mial podstaw żeby czuć się jak "zamiennik".
__________________
nic nie jest takie na jakie wygląda

12 czerwca 2010
gohnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:14   #3
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Cytat:
Napisane przez malaJO Pokaż wiadomość
Hej. Piszę do Was pierwszy raz, bo mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 2 lata. Wiadomo na początku nie widzieliśmy świata poza sobą, a teraz widzimy. Tzn. ja widzę. Czuję, że w nasz zwiazek wkradla sie rutyna. Kazdy dzien wyglada praktycznie tak samo, szczegolnie, ze oboje sie uczymy i praktycznie nie ma na nic czasu. Jestem osobą bardzo aktywną, ciekawą świata i ludzi. Lubię nowe rzeczy, wyzwania, przygody... Związek z moim chłopakiem mi tego nie dostarcza. Więc po co z nim jestem ? Nie wiem, kocham go, przyzwyczaiłam się do niego, mam w nim wsparcie. Ale to nie w tym problem... Jestem w nowej klasie i poznalam kogos. Na poczatku nasza znajomosc byla tylko na stopie kolezenkiej, az do momentu kiedy zaczelismy pisac na GG. Dlugie rozmowy na GG, mile sms, w szkole ulotne spojrzenia. Dzisiaj zerwalam sie z dwoch lekcji z nim, bylo naprawde fajnie. On mnie zaprosil do siebie, na dlugi weekend. Jest fanem filmow i mamy razem ogladac. Nie wiem co to dla niego oznacza... Czy na pewno filmy. W kazdym badz razie chcialabym pojechac, ale... no wlasnie. Czuje, ze w ten sposob zdradzam swojego TZta i jest mi z tym zle. Kumpelka mowi, ze to tylko ulotna znajomosc, ze nie warto zrywac z chlopakiem przez to. Ze wszystko sie zmieni, a ja znow wroce do mojego chlopaka. A jak nie? A jak sie zakocham? Co wtedy mam zrobic... ?
No cóż, jeśli nie miałabyś nic przeciwko temu, żeby twój chłopak pojechał do jakiejś laski na łikend "filmy oglądać" , to jedź i baw się dobrze.

Drobna rada tylko:
może najpierw z nim zerwij, a nie rób z niego balona czy jakiejś rezerwy, w razie jakby z tym nowym ci nie wyszło
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 20:26   #4
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

zgadzaam sie
ja bym chyba rozszarpala mojego tz gdyby wyjechal do kolezanki "ogladac filmy" na kilka dni. podejrzewam, ze twoja reakcja nie byla by inna. nie mozesz tak bawic sie jego uczuciami i rzucac go jezeli zakochasz sie w innym. jesli czujesz cos do tego drugiego chlopaka to zerwij ze swoim teraz
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:13   #5
Nelkaa
Zadomowienie
 
Avatar Nelkaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 199
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Zgadzam się z dziewczynami, jakby mój tż tak mi zrobił to pewnie z patelnią bym go przywitała.
Musisz się mocno zastanowić czy chcesz być ze swoim tż-tem czy nie, a może porozmawiaj szczerze z nim i przełamcie codzienną rutynę, zróbcie coś innego, zwariowanego, spróbujcie przeżyć waszą miłość na nowo żeby później nie żałować.
__________________
..połamane skrzydła, zgubiona aureola - taki ze mnie Anioł....



MOJE TWORY BIŻUTERYJNE
Nelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:18   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Ile Wy macie lat??

Jeśli nie odpowiada Ci związek z obecnym chłopakiem, jeśli wkradła się rutyna, to zastanów się czy go nadal kochasz czy nie. Jeśli tak, to odpuść sobie tego "nowego" i zajmij się naprawianiem związku z obecnym. Jeśli nie, to z nim zerwij i szukaj szczęścia z nowym.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:34   #7
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

a czy on na pewno sie nadal stara o ciebie?
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-05, 22:34   #8
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

No coz. Jesli chcez byc fair wobec tz-ta to najpierw z nim zerwij, a potem jedz na weekend filmy ogladac.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:11   #9
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

malaJO - z jednej strony masz podpis jaki masz, a z drugiej spotykasz się potajemnie z innym... Mateuszowi byłoby bardzo przykro, gdyby się dowiedział.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 06:03   #10
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Miałam podobną sytuację.
Zerwałam, nie żałuje.
Mimo, że nie wyszło z tamtym chłopakiem...
lepiej mi bez niego, poznaje nowych facetow, nowego TZ

nie liczylabym ze tylko o filmy chodzi
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 07:39   #11
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

odnosnie tytułu - żadna to miłośc, ani nowa ani stara
chlopaka nie kochasz, bo inaczej nie polecialabys na pierwszego lepszego , ktory ci sms wysle
nowego tez nei kochasz tylko jest.... nowy
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 08:24   #12
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Także miałam podobną sytuację. Podobną, bo nie było innego chłopaka, ale była rutyna, przyzwyczajenie, nie miłość.

Zerwałam po 3 latach, miałam wszystkiego dość. Obudziłam się na drugi dzień z uśmiechem na twarzy. Nie żałuje.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 09:28   #13
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Zmiany mogą być fajne
Jak męczy cię obecny związek - nad czym się zastanawiasz?

Edit: Ale twoja sygnaturka daje sporo do myślenia))

Edytowane przez stilll
Czas edycji: 2008-11-06 o 09:30
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 09:35   #14
moniak88
Raczkowanie
 
Avatar moniak88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 109
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

malaJO jeśli widzisz już ten świat tak normalnie to sadzę ze sie wypaliło coś miedzy wami... Jeśli Ci naprawde zależy na TŻ'cie to pogadaj z nim o tym co jest miedzy wami a potem zdecydujcie co dajlej z tym zwiazkeim robić, ale nic nie wspominaj o tym NOWYM!

Wiec jesli po rozmowie wyniknie ewidentnie że to koniec będziesz mogla ze spokojnym sumieniem oglądać filmy u 'nowego'.
Ale jeśli nadal bedzeicie razem radze zrezygnować z umawiania sie na samotne spotkania z 'nowym' - uświadomienei go że jesteś jednak z Tż.
__________________
Hell is empty
All the devils are here
moniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 22:39   #15
mkal84
Przyczajenie
 
Avatar mkal84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

dla mnie taka postawa to egozim.

Niestety SZACUNEK to takie słowo, o którym niestety coraz częściej zapomina się w związkach. Flirtowanie przez wielkie F, umawianie się na oglądanie filmów w weekendy,za tym wszystkim szereg podtekstów... to jest po prostu niepoważne. Chcesz się zabawić, szukać wrażeń, Twoje prawo, ale może wcześniej warto zastanowić się jak zamknąć poprzedni rozdział?

Kant powiedział kiedyś kilka mądrych słów, pod którymi się podpisuję... w tym przypadku szczególnie.

Edytowane przez mkal84
Czas edycji: 2008-11-06 o 22:40
mkal84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 00:00   #16
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Stara kontra Nowa milosc ?

Cytat:
Napisane przez malaJO Pokaż wiadomość
Hej. Piszę do Was pierwszy raz, bo mam problem z którym nie potrafię sobie poradzić. Otóż jestem z moim chłopakiem już prawie 2 lata. Wiadomo na początku nie widzieliśmy świata poza sobą, a teraz widzimy. Tzn. ja widzę. Czuję, że w nasz zwiazek wkradla sie rutyna. Kazdy dzien wyglada praktycznie tak samo, szczegolnie, ze oboje sie uczymy i praktycznie nie ma na nic czasu. Jestem osobą bardzo aktywną, ciekawą świata i ludzi. Lubię nowe rzeczy, wyzwania, przygody... Związek z moim chłopakiem mi tego nie dostarcza. Więc po co z nim jestem ? Nie wiem, kocham go, przyzwyczaiłam się do niego, mam w nim wsparcie. Ale to nie w tym problem... Jestem w nowej klasie i poznalam kogos. Na poczatku nasza znajomosc byla tylko na stopie kolezenkiej, az do momentu kiedy zaczelismy pisac na GG. Dlugie rozmowy na GG, mile sms, w szkole ulotne spojrzenia. Dzisiaj zerwalam sie z dwoch lekcji z nim, bylo naprawde fajnie. On mnie zaprosil do siebie, na dlugi weekend. Jest fanem filmow i mamy razem ogladac. Nie wiem co to dla niego oznacza... Czy na pewno filmy. W kazdym badz razie chcialabym pojechac, ale... no wlasnie. Czuje, ze w ten sposob zdradzam swojego TZta i jest mi z tym zle. Kumpelka mowi, ze to tylko ulotna znajomosc, ze nie warto zrywac z chlopakiem przez to. Ze wszystko sie zmieni, a ja znow wroce do mojego chlopaka. A jak nie? A jak sie zakocham? Co wtedy mam zrobic... ?
Jakbyś kochała, to byś się nie zastanawiała nad tym wszystkim.
Bo miłość to oddanie drugiej osobie, gdzie nie ma czasu na flirty, podrywy, czułe słówka i spotkania z innymi.
Bo miłość to także wierność.
To spokój dusz w siebie wpatrzonych, nawet wtedy, gdy są od siebie setki kilometrów.
To zapewnienie tej drugiej osobie wszystkiego, co chcemy zapewnić sobie.
Albo i kochasz... miłością niedojrzałą, więc daj szansę swojemu tż na miłość u kogoś innego i zostaw go w spokoju.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.