brassilian effect - majtki powiększające pośladki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 19:45   #1
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27

brassilian effect - majtki powiększające pośladki


Hej, od jakiegos czasu mam bizka na punkcie własnej pupy, chciałabym żeby była bardziej wypukła. Ćwiczę T.Webb, 8min buns od ponad 6 miesięcy i jakieś efekty są, ale chciałabym mieć bardziej uniesione te pośladki, szczególnie gdy zakładam obcisłą sukienkę, a w zimie takie majtki mogą pełnić fukncję ocieplacza kiedy i tak nosimy rajstopy pod spodnie

Któraś z Wizażanek miała doświadczenie z majtkami tego typu? Na allegro jest tego wysyp, dłuższe, krótsze, a'la spodenki czy rajstopy (te raczej odpadają, bo głównie wyszczuplają). Głównie inteteresują mnie takie z wkładkami..
Nie ma co się oszukiwać, faceci uwielbiają takie pupy Mam stałego TŻta, nie mam nic do ukrycia, ale myslę że raz na jakiś czas można załozyć takie cacko...
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:27   #2
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: brassilian effect - majtki powiększające pośladki

Ja tylko w tv to widziałam to jeśli ktoś ma faktycznie płaską pupę to warto nosić coś takiego chociażby żeby fajnie się z tym czuć ja niestety albo na szczęście nie potrzebuje czegoś takiego ale ciekawa jestem jak to się sprawuje.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.