Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-08, 15:10   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em

Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?


Może głupi tytuł, ale...
Poszukałam trochę na forum i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie, był wątek w jaki sposób można ożywić związek, czy jakoś urozmaicić codzienność, ale ja mam inny problem, czuje się zaniedbana, mój TŻ chyba zapomniał, że jestem kobieta, jego kobieta i że trzeba się troche wysilić od czasu do czasu. Wiem, że z czasem wkrada się rutyna, ok, ja nie potrzebuje weekendów w spa, czy nieustających kolacji w drogich restauracjach. Chce, żeby mnie zauważył, postarał się trochę, jakoś pokazał, że mu zależy. Wkurza mnie to w facetach, że jak już "mają swoje" to im się wydaje, że to koniec wysiłku i tak będzie zawsze.


Aha, no i pewnie napiszecie wychodź ze znajomymi, zajmij się swoimi sprawami - to od razu dziękuje, bo tyle to sama wiem

Jak mu pokazać, że jak nie ruszy d*** to nie będzie tak zawsze?

PS:Oczywiście kocham go, tak, na pewno go kocham i on na pewno kocha mnie, nie mamy po 16 lat, a jesteśmy razem już ponad 5 lat.
__________________





Edytowane przez monika_em
Czas edycji: 2010-08-08 o 15:12
monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:13   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Po wielu latach małżeństwa (udanego) wiem, że najlepiej działają na mężczyzn komunikaty wprost. Najczęstszy błąd, jaki robią młode kobiety i dziewczyny, to oczekiwanie, że on SIĘ DOMYŚLI, nie, nie domyśli się, jeśli tego nie powiesz.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:15   #3
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Jak mu pokazać, że jak nie ruszy d*** to nie będzie tak zawsze?
Facet sie nie domysli, powiedz mu to.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:15   #4
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Po wielu latach małżeństwa (udanego) wiem, że najlepiej działają na mężczyzn komunikaty wprost. Najczęstszy błąd, jaki robią młode kobiety i dziewczyny, to oczekiwanie, że on SIĘ DOMYŚLI, nie, nie domyśli się, jeśli tego nie powiesz.

To nie mój problem, ja zawsze mówie wszystko wprost i bez ogródek, co niestety jego denerwuje i zawsze słysze " czy Ty musisz być taka bezpośrednia?" I z tego co mówie, on wnioskuje tyle, że jestem bezpośrednia, a resztę puszcza mimo uszu... Chyba nie wszyscy faceci lubią konkrety
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:17   #5
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

No to po kolei: JAK pokazuje to, ze zapomniał, że jesteś jego kobietą?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:18   #6
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Moze jak poczuje sie zagrozony, to wtedy bedzie bardziej sie staral.
Wiesz gierki na dluzsza mete sie nie sprawdzaja.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 15:24   #7
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

a wy mieszkacie razem ? Może te rady są serio banalne ale musisz wychodzić ale przede wszystkim mieć pasję. TŻ zawsze narzekał że nie mam hobby a teraz zajmuję się moją rybką, wizażem, mam pracę, uczę się filozofii na poprawkę i kiedy wyjechał na tydzień to nawet nie zatęskniłam a on pojękiwał że chce do mnie dzisiaj wraca.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 15:25   #8
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Mi też by się przydał jakiś złoty przepis na to.
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:13   #9
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Jak? Nie zauważa mnie, jak sie staram dla niego wygladać wystrzałowo, zawsze ładnie pachnąco, nie zwraca uwagi na to, że mu gotuję, robię kawkę, nie mysli w ogole o tym, że mam lepsze rzeczy do roboty, a jednak to dla niego robie, nie zauwaza moich potrzeb, nie rozmawia ze mną, zabiera mnie na mecze, na motor, do swojej rodziny, na grilla z kumplami, a jak chce iść do kina, coś zjeść na spacer to nie ma ochoty, nie mówi mi zadnych komplementów, jak przychodzi do mnie, bierze laptopa i siedzi w necie, pozniej spi, bo jest zmeczony, a pozniej jedzie do domu i juz nie jest zmeczony, nie słucha co mówie itd. Mam powody czy histeryzuje?

*********
Przed chwilą przyjechał, przyszedł przutulił mnie i zapytał co mam taka mine, powiedziałam wprost, że nie podoba mi się że nie dostzrega moich potrzeb, nie zauwaza mnie, i chyba zapomina ze ejstem jego dziewczyna, powiedziałm wszytsko, spokojnie, bez podnoszenia głosu, a on? Norma, wściekł sie, nie miał sobie nic do zarzucenia, na wszystko miał odpowiedź (idiotyczną), to ja robie problemy, kiedy on uwaza ze wszstko jest super, szukam dziury w całym, robie awantury,a tak w ogole to on sie nie bedzie ze mną kłocił, powiedział kilka niemiłych rzeczy obraził się i pojechał - tak wygladała rozmowa.
Wiecie ja go kocham, ale mam wrażenie, że on jest na poziomie rozwoju jakiegoś królika szablozębnego;/
Zawsze wszytsko to moja wina, ja robie problemy itd,
__________________





Edytowane przez monika_em
Czas edycji: 2010-08-08 o 17:18
monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 17:22   #10
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Jak? Nie zauważa mnie, jak sie staram dla niego wygladać wystrzałowo, zawsze ładnie pachnąco, nie zwraca uwagi na to, że mu gotuję, robię kawkę, nie mysli w ogole o tym, że mam lepsze rzeczy do roboty, a jednak to dla niego robie, nie zauwaza moich potrzeb, nie rozmawia ze mną, zabiera mnie na mecze, na motor, do swojej rodziny, na grilla z kumplami, a jak chce iść do kina, coś zjeść na spacer to nie ma ochoty, nie mówi mi zadnych komplementów, jak przychodzi do mnie, bierze laptopa i siedzi w necie, pozniej spi, bo jest zmeczony, a pozniej jedzie do domu i juz nie jest zmeczony, nie słucha co mówie itd. Mam powody czy histeryzuje?

*********
Przed chwilą przyjechał, przyszedł przutulił mnie i zapytał co mam taka mine, powiedziałam wprost, że nie podoba mi się że nie dostzrega moich potrzeb, nie zauwaza mnie, i chyba zapomina ze ejstem jego dziewczyna, powiedziałm wszytsko, spokojnie, bez podnoszenia głosu, a on? Norma, wściekł sie, nie miał sobie nic do zarzucenia, na wszystko miał odpowiedź (idiotyczną), to ja robie problemy, kiedy on uwaza ze wszstko jest super, szukam dziury w całym, robie awantury,a tak w ogole to on sie nie bedzie ze mną kłocił, powiedział kilka niemiłych rzeczy obraził się i pojechał - tak wygladała rozmowa.
Wiecie ja go kocham, ale mam wrażenie, że on jest na poziomie rozwoju jakiegoś królika szablozębnego;/
Zawsze wszytsko to moja wina, ja robie problemy itd,
On nie widzi tego jak sie starasz bo ma to na codzien.
Sama widzisz rozmowy nic nie daja, wiec postaw sprawe jasno,albo zmieni swoje podejscie do Ciebie, albo sie pozegnacie. Bez zadnych ceregieli, jak zobaczy ze Cie traci to moze sie obudzi.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:26   #11
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Ale tj bez sensu zrywać z kimiś kogo się kocha, przez kryzys.
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 18:32   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Ale tj bez sensu zrywać z kimiś kogo się kocha, przez kryzys.
Wolisz być w związku, w którym owszem, kochasz, ale jesteś niedoceniana?

Gość wypiera Twoje komunikaty, bo już to z Tobą przerabiał i wie, że pogadasz, pogadasz, a potem wszystko wróci do normy. Jego normy. Znowu przyniesiesz kawkę i takie tam.

Niektórzy doceniają dopiero, jak stracą. Albo jak zawiśnie nad nimi groźba utraty.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:35   #13
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Ale tj bez sensu zrywać z kimiś kogo się kocha, przez kryzys.
Uwazasz ze kryzysem jest brak szacunku i zrozumienia dla Ciebie?
Widocznie jest pewny ze go nie rzucisz, dlatego pozwala sobie na tak wiele.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:37   #14
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
On nie widzi tego jak sie starasz bo ma to na codzien.
Sama widzisz rozmowy nic nie daja, wiec postaw sprawe jasno,albo zmieni swoje podejscie do Ciebie, albo sie pozegnacie. Bez zadnych ceregieli, jak zobaczy ze Cie traci to moze sie obudzi.
Dobry pomysł
Dodam coś jeszcze: przestań się starać. Nie rób kawki, ciasteczek, obiadków. Nie nadskakuj misiowi. Zajmij się sobą: spotykaj się z koleżankami, zapisz się na jakieś zajęcia (może salsa solo? sexy dance? basen?), znajdź sobie jakieś hobby. I nadal wyglądaj pięknie jak zawsze, maluj się, uśmiechaj. Jeśli Twój TŻ przyjdzie do Ciebie i zasiądzie przed kompem lub położy się spać, przegoń go: albo zajmie się Tobą, albo niech idzie spać do swojego domu, bo szkoda Twojego czasu. Przestaw sobie hierarchię: Ty bądź dla siebie na pierwszym miejscu, a Twój TŻ niech będzie na miejscu drugim
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:39   #15
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Jak? Nie zauważa mnie, jak sie staram dla niego wygladać wystrzałowo, zawsze ładnie pachnąco, nie zwraca uwagi na to, że mu gotuję, robię kawkę, nie mysli w ogole o tym, że mam lepsze rzeczy do roboty, a jednak to dla niego robie,
Moze rob to dla SIEBIE?
Co do gotowania- a kto Ci karze gotowac? Ja mieszkam z Tzem i dla nas jest logiczne,ze gotujemy na zmiane! Rany , a jakby mi jeszcze nie podziekowal ladnie,to by sie pozegnal z ciepla zupka na codzien,heh.
A czy on robi te ladne rzeczy dla Ciebie? Nie wyobrazam sobie, wiesz, ze ja jestem super a jemu to rybka :/ Przestan robic polowe rzeczy, ktore robisz, bo widzisz,ze nie docenia i tak. Zamiast tego SOBIE kawke zrob a on niech sie ruszy po swoj kubeczek :/
I nie gotuj, jesli on Ci nie gotuje! Matko.



Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
nie zauwaza moich potrzeb, nie rozmawia ze mną, zabiera mnie na mecze, na motor, do swojej rodziny, na grilla z kumplami, a jak chce iść do kina, coś zjeść na spacer to nie ma ochoty
,

Wiesz moj tez bagatelizowal "moje pomyslu" wiec zaczelam sobie jaja robic, np "ale wiem,ze to moj pomysl, wiec i tak nic z tego nie bedzie" albo "no wiedzialam-to byl moj pomysl, wiec pewnie nie pojdziemy" tak pol serio i zajarzyl w koncu. Teraz zawsze mnei wysluchuje! Moze czasem trzeba tak dosadnie zazartowac,zeby sytuacje nakreslic facetom.
A jak nie chce z Toba tam, gdzie Ty, to nie idz tam, gdzie on chce. Proste. Ja nie stac go na kompromis, to po co TY sie wysilasz? Nie rozumiem...


Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
nie mówi mi zadnych komplementów, jak przychodzi do mnie, bierze laptopa i siedzi w necie, pozniej spi, bo jest zmeczony, a pozniej jedzie do domu i juz nie jest zmeczony, nie słucha co mówie itd. Mam powody czy histeryzuje?
Chyba chlop mysli,ze "zaklepana i zostanie" :/ Powiedz moze mu zartem,ze nie jestes mieszkaniem spoldzielczym,ze NIE bedzie Cie mial przez zasiedzenie moze?

*********
Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Przed chwilą przyjechał, przyszedł przutulił mnie i zapytał co mam taka mine, powiedziałam wprost, że nie podoba mi się że nie dostzrega moich potrzeb, nie zauwaza mnie, i chyba zapomina ze ejstem jego dziewczyna, powiedziałm wszytsko, spokojnie, bez podnoszenia głosu, a on? Norma, wściekł sie, nie miał sobie nic do zarzucenia, na wszystko miał odpowiedź (idiotyczną), to ja robie problemy, kiedy on uwaza ze wszstko jest super, szukam dziury w całym, robie awantury,a tak w ogole to on sie nie bedzie ze mną kłocił, powiedział kilka niemiłych rzeczy obraził się i pojechał - tak wygladała rozmowa.
No i powiedziala dziewczyna wprost a facet olal. Wiesz, ja na Twoim miejscu bym mu ignora zarzucila na jakis czas i zajela sie soba. Widac, on ma swoje zycie i nim zyje a Ty niestety skupiasz sie na WAS...
Przestan sie tak dla niego starac i za nim latac, moze chociaz zazdrosny sie wiecej stanie...
Ogolnie, nie wroze ladnie, bo on nawet nie ma ochoty Cie zrozumiec i wysluchac :/ Nieladnie.
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.

Edytowane przez Ivi 1988
Czas edycji: 2010-08-08 o 18:41
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:54   #16
caroline87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 159
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Ciężki przypadek ten Twój TŻ. Może taka jego natura, zawsze taki był? Dziwne, że się wkurzył kiedy mu to powiedziałaś wprost. Typowy facet przejął by się i zmienił swoje zachowanie... oczywiście nie dłużej niż na dwa dni. Ale to że się zdenerwował to dziwne... Jedyne co zostało to spróbować olewać go tak samo jak on Ciebie, może wtedy dotrze.

PS. Kocham Cie za tego królika szablozębnego, genialne
Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Wiecie ja go kocham, ale mam wrażenie, że on jest na poziomie rozwoju jakiegoś królika szablozębnego;/
caroline87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:56   #17
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez monika_em Pokaż wiadomość
Ale tj bez sensu zrywać z kimiś kogo się kocha, przez kryzys.
w takim razie przestań mu nadskakiwac, bo widze,że rozpieszczasz go do ganic możliwości tu kawka, tam śniadanko i facet myśli,że to mu się należy jak psu kość, zrób sobie wolne, totalnie go zlej i nie udogadnij mu życia, zobaczysz jak się szybko zreflektuje, jak ważna jesteś
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 18:58   #18
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez caroline87 Pokaż wiadomość

PS. Kocham Cie za tego królika szablozębnego, genialne
Taaa, mnie się od razu przypomniały kurozaury z filmu "RRRrrrr"
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:04   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

to przestań wokół niego skakać i stań się zołzą.
Jak ja mojego kilka razy opieprzę, że nie, nie wstanę teraz od kompa i nie pójdę mu zrobić kawy, bo on sam też dwie nogi ma i siedzi przy kompie. To następnym razem, jak mu kawę zrobię to zawsze ślicznie dziękuje i przytuli.
Bo wie, że to nie jest tak, że mu "się należy", tylko, że ja poświęcam kawałek swojego czasu aby mu zrobić przyjemność.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 19:05   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Czego wymagasz od faceta, jakie miał / ma obowiązki w tym związku? Czy jest dawanie i branie po równo, czy zaczęłaś dużo dawać z siebie, a jemu odpuszczasz dla świętego spokoju?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:05   #21
caroline87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 159
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

W sumie każdy facet ma coś z takiego kurozaura...
caroline87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:21   #22
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

a po co mu w ogóle gotujesz ? Jesteś jego żoną ? Nie, więc niech radzi sobie sam. Ja z TŻ gotuję parę razy w roku wspólnie, jak jest u mnie to je to co zrobiła moja mama albo Pudliszki

WIĘC

gdy dostał ode mnie wspaniale upieczone ciasto snickers to oczy mu się wybałuszyły i nawet kolegę zaprosił żeby mnie pochwalić a jego mama pękała z zazdrości i próbowała mu gadać że pewnie się otruje.
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:28   #23
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Jak nie docenia i nie zauwaza,to powiadam Ci zaprzestan tego
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:15   #24
Patryskaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Koniec świata;D
Wiadomości: 135
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Jeśli starci to może dopiero doceni jaki miał skarb i znów zacznie zabiegać o Twoje względy
Patryskaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 21:21   #25
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Magicznego sposobu to chyba nie ma. Skoro rozmowy przynoszą odwrotny skutek to moze terapia wstrząsowa? Nie staraj sie, nei spełniaj jego zachcianek, przyjmij go czasem w domu w dresie i z nieułożonymi włosami, nie rób jeść i pić
Jak zapyta czemu taka zmiana to mu powiesz, ze jak sie starałaś to miał to gdzieś to myślałaś że nie zauważy zmiany
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:01   #26
Ofelia 20
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 826
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

monika_em - myślę, ze od razu stawiac sprawe "zmien się albo się pożegnamy" to nie jest dobry pomysł. Tzn trzeba się z tym liczyć, że można się naprawde i na zawsze pożegnać, a Ty chyba nie chcesz sie rozstawać. Jesteście 5 lat razem, jak ludzie się ciagle widzą, wszystko o sobie wiedzą, to już czasami są po prostu sobą troche zmeczeni, ale to się często zdarza. Ty chcesz większego zainteresowania, on uważa, że jest ok i budzi się w nim agresja.

Ale myśle, ze jak mu nie zrobisz i nie podasz kawki, nie ugotujesz obiadu i tego typu rzeczy to mu się oczy otworzą. Facet ma to wszystko na codzien i myśli, że to się nie zmieni, a to czy Cię weźmie do kina, na kolacje czy nie, nie ma wplywu na Twój stosunek do niego.

Może jakis wyjazd na weeknd z przyjaciólkami czy cos takiego? Skoro słowa nie docierają, to spróbuj czynami otworzyc mu oczy
Ofelia 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 22:21   #27
emancypantka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 318
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

ehh z tymi facetami... Też miałam ten problem w poprzednim związku.. postawiłam spawę jasno... albo zacznie mnie traktowac jak kobietę albo sie rozstajemy ... nie poslutkowało to sie rozstaliśmy po 4 latach. Przy czym z faceta strony wielkie żale do mojej osoby... "czuje się oszukany przez Ciebie do tej pory nic Tobie nie przeszkadzało a teraz takie numery" byłam nieugięta i postawiłam na swoimi.
z Tym tekstem, że nic mi nie przeszkadzało to miał na myśli to, że do tej pory gdy był konflikt, coś mi nie pasiło to powiedziałam swoje ale mowił ze przesadzam jak zwykle wymyślam pierdoły.... no to wpajałam w siebie ze rzeczywiście "wymyślam *******y" tak na mnie wpływał przy czym całe otoczenie widziało co on ze mna robi jak psychicznie mnie niszczy a ja przecież zasługiwałam na to by czuć się kobietą...
dzięki bogu jest już to za mna...
__________________
emancypantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 06:19   #28
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
On nie widzi tego jak sie starasz bo ma to na codzien.
Dokladnie.


Autorko. Poczytaj sobie ksiazke "Dlaczego męzczyźni kochaja/poslubiaja zołzy"
Tam, w prosty sposob, autorka wytlumaczyla w czym rzecz.

Cytat:
Napisane przez givemethereason Pokaż wiadomość
dziewczyny dzieki za założenie tego wątku też mam problem z moim TŻ... pryjechal dzis do mnie o 16 zaczal myc auto (tak sie umowilismy) do 18.30 po czym poinformowal mnie ze o 20 jedzie zawiesc brata na dyskoteke ;( myslalam ze skoro to niedziela to pojdziemy razem na spacer do parku czy co... a ona na to "nie moglas mi wczesniej powiedziec? jak chcesz mozesz jechac ze mna go odwieźć" no to sie zgodzilam ...
mial racje
Cytat:
Napisane przez givemethereason Pokaż wiadomość
wiec zaproponowalam mu ze w czwartek pojdziemy do klubu rozerwac sie na karaoke... a on ze nie pojdzie bo idzie na 4 do pracy!!!!!!!!!!!!!!!! kur** mać myślalam ze oszaleje!
calkiem racjonalny powod, a Ty robisz problemy.

Mozecie isc przeciez w piatek albo sobote.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło

Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2010-08-09 o 07:24 Powód: jestem w pracy i pisalam skrotami ;]
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 06:24   #29
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Poczytaj ksiazke "Dlaczego męzczyźni kochaja/poslubiaja zołzy"
Tam, w prosty sposob, autorka wytlumaczyla w czym rzecz.
Nie trzeba czytac ksiazek zeby zrozumiec niektore zachowania ludzi
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 07:23   #30
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Jak przypomnieć TŻ, że jestem Kobietą?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie trzeba czytac ksiazek zeby zrozumiec niektore zachowania ludzi
No wiesz. Na przykladzie autorki widzimy, ze czasem to nie jest takie jasne i klarowne
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.