Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-10, 10:02   #1
pupusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 64

Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?


Najlepiej zacznę od początku, żeby jak najlepiej przekazać to co chcę i to co czuję.
Wyjechałam nad polskie morze z przyjaciółkami,w jednym z klubów imprezę, karaoke prowadzi bardzo przystojny facet-, wygadany, pewny siebie. Od pierwszego dnia złapaliśmy kontakt wzrokowy, uśmiechał się. Zauważyły to moje koleżanki, ale także obcy ludzie, którzy nawet pytali mnie czy jesteśmy parą bo ponoć "widać jak między nami iskrzy ". Namawiał mnie żebyśmy wspólnie śpiewali piosenki, bardzo często zagadywał. Pewnego dnia kucnął obok mnie i zaśpiewał cała zwrotkę pięknej piosenki patrząc mi w oczy. Zaczarował mnie. Codziennie dużo gadaliśmy, aż w końcu zaprosił mnie do restauracji. Tańczyliśmy, pocałował mnie- mimo że mam 23 lata, ten pocałunek zrobił na mnie tak ogromne wrażenie jak na nastolatce, która robi to pierwszy raz- był tak romantyczny, nie do opisania. Przytulaliśmy się. Na drugi dzień poszliśmy na spacer. Było równie wspaniale, pocałunki, trzymanie za ręce i ten wzrok... którego nie mogę wyrzucić z pamięci. Rafał ma swoją firmę , któregoś dnia wpisałam jej nazwę w google. Okazało się że ma żonę i dwójkę dzieci- to jest potwierdzona informacja. Nie powiedziałam mu,że wiem o tym. Poszłam się z nim pożegnać- podałam mu rękę, przytuliłam i odeszłam. Nie wiedział czemu jestem taka "inna", oznajmiłam mu że nie ma sensu zaczynać czegoś, czego nie będziemy mogli skończyć. Teraz jestem już w swoim mieście i nie mogę przestać o tym wszystkim myśleć. Nie wiem co mam robić. czuje się źle, że całowałam się z żonatym facetem, jak pomyśle o jego żonie... ale przecież nie wiedziałam. Czuje się jak zabawka, jak chwilowa odskocznia od małżeńskich problemów. Czy to oznacza, że ja mu się wcale nie podobałam, że byłam tą tylko "naiwną"? Jestem uczuciową osobą i muszę stwierdzić, że mnie zranił.Dziewczyny, pomóżcie mi to jakoś ogarnąć,co mam o tym wszystkim myśleć. Dlaczego on zrobił coś takiego,ma naprawdę piękną żonę. Między nami zaiskrzyło jestem pewna,jego wzrok nie mógł kłamać
PS: Nie uprawialiśmy seksu, więc nie chciał mnie tylko wykorzystać
pupusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:17   #2
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Czuje się jak zabawka, jak chwilowa odskocznia od małżeńskich problemów. Czy to oznacza, że ja mu się wcale nie podobałam, że byłam tą tylko "naiwną"? Jestem uczuciową osobą i muszę stwierdzić, że mnie zranił.Dziewczyny, pomóżcie mi to jakoś ogarnąć,co mam o tym wszystkim myśleć. Dlaczego on zrobił coś takiego,ma naprawdę piękną żonę. Między nami zaiskrzyło jestem pewna,jego wzrok nie mógł kłamać
PS: Nie uprawialiśmy seksu, więc nie chciał mnie tylko wykorzystać
byłaś zabawką,odskocznią,byłaś zapewne jedną z wielu dziewczyn które poderwał na imprezie, iskrzyć może wiele razy i w wielu przypadkach, szczegolnie jak za dużo się wypije itd...a to że cie nie "przeleciał"wynikało pewnie z przyczyn raczej organizacyjnych niż dobrych intencji

co teraz?
twojej winy w tym nie widze, nie byłas poinformowana, pytać o stan cywilny nie masz obowiązku...potraktuj to jak wspomnienie z urlopu a nie tragedie zyciową...i nie warto tego roztrzasac

Edytowane przez new woman in town
Czas edycji: 2010-08-10 o 10:18
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:20   #3
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

to ze nie upraswialiscie seksu nie znaczy ze na dluzsza mete on by nie chcial. ten facet to swinia i tyle. znalazl sobie panienke do zabawy. zapomnij o tej przygodzie, on nie jest wart tego by zaprzatac sobie nim mysli, od tego ma zone
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:25   #4
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Zgadzam się z "przedpiszącymi". Potraktuj to jako wspomnienie z wakacji i cenną nauczkę, że niektórzy faceci to straszne dupki. Na pewno mu się podobałaś i to akurat powinno połechtać Twoją babską próżność. I niczego poza tym łechtać nie powinno.
Serdeczne wyrazy współczucia dla jego żony (bez cienia sarkazmu).
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:30   #5
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
to ze nie upraswialiscie seksu nie znaczy ze na dluzsza mete on by nie chcial. ten facet to swinia i tyle. znalazl sobie panienke do zabawy. zapomnij o tej przygodzie, on nie jest wart tego by zaprzatac sobie nim mysli, od tego ma zone
ZGADZAM SIE!
o tym samym pomyslalam.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:31   #6
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez jajagna Pokaż wiadomość
Zgadzam się z "przedpiszącymi". Potraktuj to jako wspomnienie z wakacji i cenną nauczkę, że niektórzy faceci to straszne dupki. Na pewno mu się podobałaś i to akurat powinno połechtać Twoją babską próżność. I niczego poza tym łechtać nie powinno.
Serdeczne wyrazy współczucia dla jego żony (bez cienia sarkazmu).
dokładnie, ja też winy w tobie nie widzę, co najwyżej- powiedziałabym, że musisz być super laską, skoro podobasz się nawet żonatym, ustatkowanym facetom
Głowa do góry, gdzieś tam jest twój książę i właśnie podkuwa konia na poszukiwania swojej księżniczki...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:35   #7
menorka
Rozeznanie
 
Avatar menorka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 828
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Zapomnij o nim, myśl jak o wakacyjnej przygodzie, o czymś co było i się skończyło. On wykorzystał Cię, nie ma w tym ani trochę Twojej winy, przecież nikt na początku nie pyta o stan cywilny. Trzeba przyjąć do wiadomości, że w życiu pośród wielu fajnych facetów można spotkac i dupków.
Współczuje jego żonie tylko, Ty pewnie też, nie roztrząsaj już tego, było minęło, plusem jest to, że zdobyłaś jakieś nowe doświadczenie życiowe, trzymaj się
__________________
Nie narzekaj, że masz pod górę skoro wspinasz się na szczyt.

***


menorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 10:38   #8
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Daj na luz i zapomnij o nim. Byłaś przygodą (podejrzewam, ze nie jedną) wakacyjną i tyle.
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 10:54   #9
pupusia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 64
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Macie zapewne wszystkie racje, ale mi jak na razie jest trochę ciężko, tak nagle zmienić tok myślenia. Żal mi jest jego żony, na moje babskie oko naprawdę niezła z niej laska i nie rozumiem czego on wciąż szuka mając przy sobie taką kobietę...
pupusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:06   #10
jajagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 97
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Macie zapewne wszystkie racje, ale mi jak na razie jest trochę ciężko, tak nagle zmienić tok myślenia. Żal mi jest jego żony, na moje babskie oko naprawdę niezła z niej laska i nie rozumiem czego on wciąż szuka mając przy sobie taką kobietę...
A to na całe szczęście nie Twój problem. Tym bardziej, że odpowiedź na to może być banalnie prosta albo szalenie skomplikowana.
E, Papuśka, zajmij się czymś bardziej konstruktywnym, co?
jajagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:06   #11
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Macie zapewne wszystkie racje, ale mi jak na razie jest trochę ciężko, tak nagle zmienić tok myślenia. Żal mi jest jego żony, na moje babskie oko naprawdę niezła z niej laska i nie rozumiem czego on wciąż szuka mając przy sobie taką kobietę...
Jak to czego szuka? nowych wrażeń
Widocznie to taki typ, który nie ma we krwi monogamii wbrew pozorom takich jest sporo.
A to, że mu się podobałaś wynika tylko z tego, że jesteś atrakcyjna i tyle. Maślane oczy nie oznaczają od razu miłości po grób
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 11:12   #12
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Macie zapewne wszystkie racje, ale mi jak na razie jest trochę ciężko, tak nagle zmienić tok myślenia. Żal mi jest jego żony, na moje babskie oko naprawdę niezła z niej laska i nie rozumiem czego on wciąż szuka mając przy sobie taką kobietę...
Bo po prostu już tak ma. Są takie osoby, które mając przy boku Miss Świata i tak będą szukały dodatkowych "wrażeń". To jest taki typ człowieka i nie ma sensu rozmyślac dlaczego on to robi, a może ma problemy w małżeństwie. On to robi bo widocznie ma "taki sposób na życie".
A Tobie autorko radzę, żebyś nie zamartwiała się tym, dlaczego on to robi, a zapamiętała to jako miły wakacyjny romans. Było miło, minęło.
Nie ma tu chocby najmniejszej Twojej winy, nie pisało mu na czole, że ma żonę i dzieci. Nie mogłaś tego przewidziec.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:12   #13
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Widocznie jest jakiś niedojrzały i po prostu podły. To, że żona jest niezłą laską nie znaczy, że są szczęśliwi- może być wredną niezłą laską.
Aczkolwiek na moje oko, sytuacja jest może nieprzyjemna, ale chyba nie powinnaś się zadręczać:
1. OK, wykorzystał Cię może, ale spędziłaś miło czas i masz jakieś wspomnienia- smutne, ale po części interesujące, a za jakiś czas, kiedy emocje opadną, będzie Ci się przyjemnie o tym myślało.
2. To jest tylko ich (jego i jego żony) sprawa, co się dzieje w małżeństwie i jak podchodzą do kwestii zdrady. Może są w separacji? Tak do końca tego nie wiemy i nie dowiemy się stu procent prawdy.
3. Poruszył w Tobie czułe struny i to oczywiste, że jesteś zawiedziona, ale za jakiś czas będziesz z kimś innym, przecież jeden facet, nawet cudowny, to nie koniec świata.
4. Nic już w tym wszystkim nie zmienisz, więc nie myśl o tym.
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:17   #14
Kasia***
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 144
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Macie zapewne wszystkie racje, ale mi jak na razie jest trochę ciężko, tak nagle zmienić tok myślenia. Żal mi jest jego żony, na moje babskie oko naprawdę niezła z niej laska i nie rozumiem czego on wciąż szuka mając przy sobie taką kobietę...

Dla tego typu faceta w takim momencie nie istostna jest atrakcyjna żona, ale NOWY obiekt. W życiu dość często widziałam tego typu sytuacje. Mnie najbardziej szkoda jest kobiet, które są związane z takimi mężczyznami. Biedne, naiwne i nieświadome z kim tak naprawde żyja. Pewnie w domu jest przykładnym i czułym mężem.

Edytowane przez Kasia***
Czas edycji: 2010-08-10 o 11:20
Kasia*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 11:41   #15
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez Kasia*** Pokaż wiadomość
Dla tego typu faceta w takim momencie nie istostna jest atrakcyjna żona, ale NOWY obiekt. W życiu dość często widziałam tego typu sytuacje. Mnie najbardziej szkoda jest kobiet, które są związane z takimi mężczyznami. Biedne, naiwne i nieświadome z kim tak naprawde żyja. Pewnie w domu jest przykładnym i czułym mężem.
mnie także, zwłaszcza, że tacy "tajniacy" potrafią się zazwyczaj idealnie kamuflować, dla żony mają maskę wspaniałego męża i tatusia ich dziecka, a poza domem to zupełnie inna osoba. To niemalże jak rozdwojenie jaźni
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:15   #16
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
mnie także, zwłaszcza, że tacy "tajniacy" potrafią się zazwyczaj idealnie kamuflować, dla żony mają maskę wspaniałego męża i tatusia ich dziecka, a poza domem to zupełnie inna osoba. To niemalże jak rozdwojenie jaźni
Niby masz rację, ale... Czasem mam wrażenie, że niektóre kobiety nie chcą widziec nikogo innego jak właśnie idealnego męża czy ojca.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:18   #17
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

No teraz to już tylko pozostaje ci zapomnieć o tej "przygodzie".
Nie ma w tym twojej winy, przecież nie wiedziałaś.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:29   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Najlepiej zacznę od początku, żeby jak najlepiej przekazać to co chcę i to co czuję.
Wyjechałam nad polskie morze z przyjaciółkami,w jednym z klubów imprezę, karaoke prowadzi bardzo przystojny facet-, wygadany, pewny siebie. Od pierwszego dnia złapaliśmy kontakt wzrokowy, uśmiechał się. Zauważyły to moje koleżanki, ale także obcy ludzie, którzy nawet pytali mnie czy jesteśmy parą bo ponoć "widać jak między nami iskrzy ". Namawiał mnie żebyśmy wspólnie śpiewali piosenki, bardzo często zagadywał. Pewnego dnia kucnął obok mnie i zaśpiewał cała zwrotkę pięknej piosenki patrząc mi w oczy. Zaczarował mnie. Codziennie dużo gadaliśmy, aż w końcu zaprosił mnie do restauracji. Tańczyliśmy, pocałował mnie- mimo że mam 23 lata, ten pocałunek zrobił na mnie tak ogromne wrażenie jak na nastolatce, która robi to pierwszy raz- był tak romantyczny, nie do opisania. Przytulaliśmy się. Na drugi dzień poszliśmy na spacer. Było równie wspaniale, pocałunki, trzymanie za ręce i ten wzrok... którego nie mogę wyrzucić z pamięci. Rafał ma swoją firmę , któregoś dnia wpisałam jej nazwę w google. Okazało się że ma żonę i dwójkę dzieci- to jest potwierdzona informacja. Nie powiedziałam mu,że wiem o tym. Poszłam się z nim pożegnać- podałam mu rękę, przytuliłam i odeszłam. Nie wiedział czemu jestem taka "inna", oznajmiłam mu że nie ma sensu zaczynać czegoś, czego nie będziemy mogli skończyć.
(...)
Dałaś się złapać na mega klasyczny podryw wakacyjny, a teraz wielki szok... No błagam. Patrzenie w oczy, śpiewanie karaoke etc. - już wybierałaś fason sukni ślubnej na podstawie tych niewiele kosztujących faceta chwytów i zagrań pod publiczkę? Podejrzewam, że on tak bajeruje 2-3 dziewczyny miesięcznie. Czemu to robi? Typowy zdrajca, w dodatku pracujący w takim zawodzie, który ułatwia zdradę, daje wiele okazji do poznawania ładnych, chętnych na znajomość dziewcząt.

Tu nie ma czego roztrząsać i nad czym się zastanawiać. Po prostu następnym razem nie łap się na takie numery, tylko rozmawiaj z facetem zachowując w miarę trzeźwy umyśl, idź na randkę bez obiecywania sobie czegokolwiek; nie dawaj się tak łatwo i tanio bajerować i nie rób sobie jakiś wielkich nadzei na podstawie spojrzeń. Aktor i tyle, bajerant - mało takich, życia nie znasz? I tak dobrze, że coś się tknęło i sprawdziłaś go w necie.

A czy chciał wykorzystać? Chciał się dobrze bawić z Tobą - tyle. Przecież z każdą dziewczyną z którą się mizia, czy całuje nie trzeba się od razu zaręczać, chodzić? Obiecywał Ci cokolwiek? Nie. Miło spędził czas, Ty również, póki się nie dowiedziałaś, że to nie jest wstęp do "chodzenia ze sobą", a do zwykłego romansu.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-08-10 o 12:35
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:38   #19
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dałaś się złapać na mega klasyczny podryw wakacyjny, a teraz wielki szok... No błagam. Patrzenie w oczy, śpiewanie karaoke etc. - już wybierałaś fason sukni ślubnej na podstawie tych niewiele kosztujących faceta chwytów i zagrań pod publiczkę? Podejrzewam, że on tak bajeruje 2-3 dziewczyny miesięcznie. Czemu to robi? Typowy zdrajca, w dodatku pracujący w takim zawodzie, który ułatwia zdradę, daje wiele okazji do poznawania ładnych, chętnych na znajomość dziewcząt.

Tu nie ma czego roztrząsać i nad czym się zastanawiać. Po prostu następnym razem nie łap się na takie numery, tylko rozmawiaj z facetem zachowując w miarę trzeźwy umyśl, idź na randkę bez obiecywania sobie czegokolwiek; nie dawaj się tak łatwo i tanio bajerować i nie rób sobie jakiś wielkich nadzei na podstawie spojrzeń. Aktor i tyle, bajerant - mało takich, życia nie znasz? I tak dobrze, że coś się tknęło i sprawdziłaś go w necie.

A czy chciał wykorzystać? Chciał się dobrze bawić z Tobą - tyle. Przecież z każdą dziewczyną z którą się mizia, czy całuje nie trzeba się od razu zaręczać, chodzić? Obiecywał Ci cokolwiek? Nie. Miło spędził czas, Ty również, póki się nie dowiedziałaś, że to nie jest wstęp do "chodzenia ze sobą", a do zwykłego romansu.
Otóż to. Nic dodać nic ująć. Może tylko to, że na przyszłość szczerze radzę nie opierać poczucia własnej wartości na tym czy i jakiemu facetowi się podobasz lub nie. Dziwi mnie, że się teraz zastanawiasz czy mu się naprawdę podobałaś czy tylko ściemniał. Jakie to ma teraz znaczenie ?
A to co Cię spotkało potraktuj jak kolejne życiowe doświadczenie. Oby to było jedyne tak przykre.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-08-10 o 12:43
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 13:17   #20
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez pupusia10 Pokaż wiadomość
Najlepiej zacznę od początku, żeby jak najlepiej przekazać to co chcę i to co czuję.
Wyjechałam nad polskie morze z przyjaciółkami,w jednym z klubów imprezę, karaoke prowadzi bardzo przystojny facet-, wygadany, pewny siebie. Od pierwszego dnia złapaliśmy kontakt wzrokowy, uśmiechał się. Zauważyły to moje koleżanki, ale także obcy ludzie, którzy nawet pytali mnie czy jesteśmy parą bo ponoć "widać jak między nami iskrzy ". Namawiał mnie żebyśmy wspólnie śpiewali piosenki, bardzo często zagadywał. Pewnego dnia kucnął obok mnie i zaśpiewał cała zwrotkę pięknej piosenki patrząc mi w oczy. Zaczarował mnie. Codziennie dużo gadaliśmy, aż w końcu zaprosił mnie do restauracji. Tańczyliśmy, pocałował mnie- mimo że mam 23 lata, ten pocałunek zrobił na mnie tak ogromne wrażenie jak na nastolatce, która robi to pierwszy raz- był tak romantyczny, nie do opisania. Przytulaliśmy się. Na drugi dzień poszliśmy na spacer. Było równie wspaniale, pocałunki, trzymanie za ręce i ten wzrok... którego nie mogę wyrzucić z pamięci. Rafał ma swoją firmę , któregoś dnia wpisałam jej nazwę w google. Okazało się że ma żonę i dwójkę dzieci- to jest potwierdzona informacja. Nie powiedziałam mu,że wiem o tym. Poszłam się z nim pożegnać- podałam mu rękę, przytuliłam i odeszłam. Nie wiedział czemu jestem taka "inna", oznajmiłam mu że nie ma sensu zaczynać czegoś, czego nie będziemy mogli skończyć. Teraz jestem już w swoim mieście i nie mogę przestać o tym wszystkim myśleć. Nie wiem co mam robić. czuje się źle, że całowałam się z żonatym facetem, jak pomyśle o jego żonie... ale przecież nie wiedziałam. Czuje się jak zabawka, jak chwilowa odskocznia od małżeńskich problemów. Czy to oznacza, że ja mu się wcale nie podobałam, że byłam tą tylko "naiwną"? Jestem uczuciową osobą i muszę stwierdzić, że mnie zranił.Dziewczyny, pomóżcie mi to jakoś ogarnąć,co mam o tym wszystkim myśleć. Dlaczego on zrobił coś takiego,ma naprawdę piękną żonę. Między nami zaiskrzyło jestem pewna,jego wzrok nie mógł kłamać
PS: Nie uprawialiśmy seksu, więc nie chciał mnie tylko wykorzystać
W prasie typu "Pani domu" nazywają to romansem wakacyjnym, wakacyjną miłością

Zapomnij o dupku
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 15:07   #21
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
Niby masz rację, ale... Czasem mam wrażenie, że niektóre kobiety nie chcą widziec nikogo innego jak właśnie idealnego męża czy ojca.
tak też bywa, nawet niedawno na pewnym wątku miałyśmy tego dowód gdzie Wizażanka innej Wizażance napisała, co na "fejsbuku" pisał do niej jej chłopak, a ta na nią napadła z brzydkimi tekstami i oskarżeniami, że ta jej chce związek rozwalić

ale są i takie, które na serio nie mają o niczym pojęcia i nie wynika to z ich usilnego idealizowania "misiaczka", ale z tego, że jednak "misiaczkowi" ufają, a ten tak dobrze się stara, że kobieta o niczym nie wie i działa na 2, 3 czy więcej frontów.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:42   #22
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Czemu on to zrobił, nic dla niego nie znaczyłam?

Cytat:
Napisane przez martasdz Pokaż wiadomość
tak też bywa, nawet niedawno na pewnym wątku miałyśmy tego dowód gdzie Wizażanka innej Wizażance napisała, co na "fejsbuku" pisał do niej jej chłopak, a ta na nią napadła z brzydkimi tekstami i oskarżeniami, że ta jej chce związek rozwalić
własnie nigdy nie mogłam pojąc tego że nie ma kobiecej solidarności
tylko każda kobieta w drugiej widzi tylko rywalkę ;/
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.