Pędzle do makijażu... do Agi i Sam! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-04, 18:55   #1
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789

Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!


Chciałabym zainwestować w naprawdę dobre pędzle do makijażu, aczkolwiek dotychczas zadowalałam się tymi dołączanymi do kosmetyków, więc w zasadzie zielonego pojęcia na ich temat nie mam W artykule Agi dotyczącym narzędzi kosmetycznych znalazły się zdjęcia kilku pędzli, aczkolwiek nie znalazłam tam wzmianki jakiej firmy by one były. Wyczytałam też na wizażu, że bardzo dobre są pędzle WE-MA, ale niestety nie będę miała przez długi okres możliwości wybrać się do Warszawy. Jakiej innej firmy pędzle polecacie najbardziej? I jaki byłby koszt (może się orientujecie, tak w przybliżeniu zestawu: pędzel do pudru, różu, cieni, eyelinera i korektora? Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 18:57   #2
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Pędzle WE-MA można zamowic przez telefon sa tanie i bardzo dobrej jakości.Numerek telefonu też już się przewijał gdzies przez wizaz
__________________
http://taktutak.blogspot.com/
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 19:14   #3
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Zamawiałam swoje pędzle telefonicznie, mam 8 sztuk i zapłaciłam około 45 zł. Dzwoniłam pod nr (22)827-35-75.

WE-MA Wyrób Szczotek i Pędzli
ul.Widok 10
00-023 Warszawa

Dzwoniłam w poniedziałek a w środę paczka już przyszła do domu. Przez telefon bardzo miły pan pomoże Ci wybrać pędzle i na pewno będziesz bardzo zadowolona.

Pozdrawiam Ania
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-04, 19:23   #4
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Nie wiedziałam, że istnieje możliwość telefonicznego zamówienia, dlatego ślicznie Wam dziękuję za informację i namiary Zapewne skorzystam, bo przyznam, że te pędzelki bardzo mnie zaintrygowały. Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 08:30   #5
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Witaj
Pędzle zamieszone a artukule Agi pochodza z firmy Screen face.Maja bardzo duzy wybór pędzli - niestety ceny sa bardzo wysokie - pędzel do rózu to wydatek rzędu 300 zł.Swietne pedzle ma Shu Uerma - nie dostepne w Polsce.
Jeżeli chodzi o pędzle We-Ma nie są może tak wysokiej jakości jednak z czystym sumieniem moge je polecić. Sa bardzo tanie, a jakość maja porządną
Starszy pan, który zajmuje się ich wyrobem i sprzedazą jest bardzo miły i na pewno pomoze Ci w wyborze. Z resztą wybór nie będzie aż tak trudny poniewaz nie oferuje od kilkunatu pędzli np. do różu tylko 1 czy dwa. Wiekszy wybór masz w pędzelkach do cieni - jest kilka grubości- na pewno przydałby Ci sie jeden szerszy do nakładania bazowego cienia, średni - może być ścięty do malowania powieki cieńszy do precyzyjniejszych wykończeń i mniejszych powierzchni np. dolnej powieki.
Są tam także pedzelki do ust i eyelinery.
pozdrawiam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 10:00   #6
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Witam
Ślicznie dziękuję za odpowiedź. Chyba jednak telefonu do We-Ma nie wykonam, gdyż koleżanka zadzwoniła, iż ma dla mnie pędzle Chanela (te z KWC
Natomiast zainteresowały mnie pędzle Screen face - może kiedyś sprawiłabym sobie taki jeden do pudru. Gdzie ewentualnie można się w nie zaopatrzyć? Dostępne są w drogeriach, czy może tylko na zamówienie u przedstawicieli? Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 10:15   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

hey
przedstawiciel screenface jesy szkoła Dziewulskich-ale ceny maja duże wyższe niż w londyńskiej siedzibie dlatego ja zazwyczaj zamawiam z londynu, przesyłki dochodą w 3 dni po złożeniu zamówienia i zapłaceniu.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-05, 10:18   #8
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

osobiscie polecam pędzle wemy -są naprawde rewelka ,mam pędzle mac'a i po jednym umyciu włosy zaczęły wychodzic ,a tak na marginesie mam kolezanke która nie uzywa pedzli a potrafi tak wymalowac ,że szok.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 10:53   #9
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Witam
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Prawdopodobnie kiedy się zdecyduję to również je sobie zamówię.
Chciałabym też skorzystać z okazji i spytać... Natknęłam się na Twoje posty na wizażu, w których piszesz o korektorze Vanish. Z jego zakupem również muszę jeszcze trochę poczekać, ale chciałabym się dowiedzieć, czy jego także sprowadzasz z Londynu, a jeśli tak to skąd, ile to trwa i jaka jest jego cena Pozdrawiam
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 11:21   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

hey
zamawiałam kilka rzeczy z londynu ,zawsze dochodziły szybko i bez problemów ,co do Vanisha to znajomy przez pomyłke przywiózł kilka sztuk za dużo i juz je sprzedał.
wejdż na stronkę www.screenface.com -pooglądaj ,popytaj ,bardzo chętnie odpowiadaja na maila.
pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 13:31   #11
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Re: Pędzle do makijażu... do Agi i Sam!

Jeszcze raz dziękuję Ci za namiary Nie omieszkam do nich napisać, bo przeglądnęłam stronkę i znalazłam bardzo dużo produktów, które by mnie zainteresowały. Tylko muszę trochę poczekać na napływ gotówki :P Buziaki, pozdrawiam ciepło
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.