Grudniowe mamy 2023 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-06-14, 21:19   #421
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Współczuję tych wszystkich trudności
Ja chodzę tylko prywatnie na wizyty i wczoraj dostałam skierowanie na połówkowe na nfz, bo powiedział, że w ramach ryzyka 1:400 już może mnie wciągnąć do tego programu na nfz i przynajmniej 400zł zaoszczędzę. Więc zapewne zależy to od tego czy ma umowę z nfz podpisaną czy nie, a nie czy prywatny.
Bardzo możliwe, że to o to chodzi.

Jeżeli jeszcze raz będę w ciąży to chyba do czasu prenatalnych badań to będę chodzić i tak i tak co by uniknąć takich problemów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-16, 05:48   #422
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Hejka
Ja byłam 13 ale na NFZ normalne badania , zmierzył maluszka , dał posłuchać 2 razy serduszka. Nawet widziałam jak drapię się po nosie. Pokazał głowę wymiar, nóżki, rączki,inne organy, kręgosłup prościutki (nie pamiętam czy w poprzedniej tak też pokazywał 😂&#128514
Nadal u mnie zabójcze kolejki na krew . Będę się go pytać czy na glukozę mogę wgl iść do innego laboratorium (jest prywatne i tam nie ma kolejek,to jedno badanie jestem w stanie zapłacić)
Czuję się naprawdę bez porównania do pierwszej . Umówiłam się na sesję brzuszkiem i synkiem , mąż nie jest fanem zdjęć 😄
Życzę wszystkim mamusią dużo zdrowia dla Was i maluszków
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-16, 09:23   #423
Sankur91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 15
Dot.: Grudniowe mamy 2023

My jutro mamy prenatalne jestem ich strasznie ciekawa ale też trochę się stresuję..
Ja też w porownaniu do poprzedniej ciąży czuję się super procz niskiego cisnienia i spania co chwilę.🫣 Moze ginekolog coś na to poradzi, moja mama 30lat temu dostała jakies krople na podniesienie cisnienia, moze i ja coś dostanę. Za tydzien wyjezdzamy na urlop szkoda zebym cały przespała.

Sesje brzuszkowe podziwiam, ja bym w życiu się na taką nie wybrała. Na codzień mam masę kompleksów a co dopiero w ciąży. Mam juz 4 kg na plusie i nie czuję się z tym dobrze.🫣

Wysłane z mojego 2201117TY przy użyciu Tapatalka
Sankur91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-16, 09:39   #424
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Hejka
Ja byłam 13 ale na NFZ normalne badania , zmierzył maluszka , dał posłuchać 2 razy serduszka. Nawet widziałam jak drapię się po nosie. Pokazał głowę wymiar, nóżki, rączki,inne organy, kręgosłup prościutki (nie pamiętam czy w poprzedniej tak też pokazywał )
Nadal u mnie zabójcze kolejki na krew . Będę się go pytać czy na glukozę mogę wgl iść do innego laboratorium (jest prywatne i tam nie ma kolejek,to jedno badanie jestem w stanie zapłacić)
Czuję się naprawdę bez porównania do pierwszej . Umówiłam się na sesję brzuszkiem i synkiem , mąż nie jest fanem zdjęć
Życzę wszystkim mamusią dużo zdrowia dla Was i maluszków
Ja z tego co patrzyłam to w Diagnostyce krzywą cukrowa coś ok 40 zł więc znośna cena. Ja będę robić za tydzień ale w szpitalu w mieście rodzinnym, bo w razie jakbym się kiepsko czuła mam prościej, bo moje 2 siostry mieszkają niedaleko szpitala i mogę taksówką podjechać do nich czy tata po mnie podjedzie . Tylko Pani w rejestracji kazała być już na 7 rano.
Cytat:
Napisane przez Sankur91 Pokaż wiadomość
My jutro mamy prenatalne jestem ich strasznie ciekawa ale też trochę się stresuję..
Ja też w porownaniu do poprzedniej ciąży czuję się super procz niskiego cisnienia i spania co chwilę.🫣 Moze ginekolog coś na to poradzi, moja mama 30lat temu dostała jakies krople na podniesienie cisnienia, moze i ja coś dostanę. Za tydzien wyjezdzamy na urlop szkoda zebym cały przespała.

Sesje brzuszkowe podziwiam, ja bym w życiu się na taką nie wybrała. Na codzień mam masę kompleksów a co dopiero w ciąży. Mam juz 4 kg na plusie i nie czuję się z tym dobrze.🫣

Wysłane z mojego 2201117TY przy użyciu Tapatalka
Moja siostra kiedyś też miała jakieś krople, bo jej strasznie przeszkadzało niskie ciśnienie. Ja od jakiegoś czasu mam takie w normie. Nie licząc wizyt, bo wtedy mam zawsze wyższe.



U mnie nadal zabawa z uzyskaniem skierowania do tego programu badań prenatalnych. Miałam umówiony termin na poniedziałek ale chyba zadzwonię i zrezygnuję i będę próbować jakoś dostać się do poradni w szpitalu, może tam mi pomogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-17, 12:39   #425
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Nie byłam nigdy w diagnostyce jestem ciekawa czy mój lekarz zakceptuje wyniki z innego laboratorium 😂 Wolę się spytać,by potem jeszcze raz nie robić.
Co do sesji miałam 3 lata temu w domu z rodzicami ,wiecie pierwszy wnuk, tym razem letnia Bardziej porfesjonalnie w plenerze . Ja tam uwielbiam,syn też fan zdjęć. Lubię taką zabawę
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-17, 12:42   #426
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ja z tego co patrzyłam to w Diagnostyce krzywą cukrowa coś ok 40 zł więc znośna cena. Ja będę robić za tydzień ale w szpitalu w mieście rodzinnym, bo w razie jakbym się kiepsko czuła mam prościej, bo moje 2 siostry mieszkają niedaleko szpitala i mogę taksówką podjechać do nich czy tata po mnie podjedzie . Tylko Pani w rejestracji kazała być już na 7 rano. Moja siostra kiedyś też miała jakieś krople, bo jej strasznie przeszkadzało niskie ciśnienie. Ja od jakiegoś czasu mam takie w normie. Nie licząc wizyt, bo wtedy mam zawsze wyższe.



U mnie nadal zabawa z uzyskaniem skierowania do tego programu badań prenatalnych. Miałam umówiony termin na poniedziałek ale chyba zadzwonię i zrezygnuję i będę próbować jakoś dostać się do poradni w szpitalu, może tam mi pomogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest naprawdę śmieszne, że jest taki problem z uzyskaniem skierowania... tym bardziej w takiej sytuacji. Myślę, że przychodnia powinnam beż problemu Cię przyjąć, skoro jesteś w ciąży. Masz wyniki prenatalnych więc nie powinni mie problemu. Trzymam kciuki!

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-17, 12:48   #427
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

W poniedziałek będę dzwonić bo już mnie to po prostu przerasta. Myślę, że szpital akurat nie odmówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-06-19, 08:10   #428
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
W poniedziałek będę dzwonić bo już mnie to po prostu przerasta. Myślę, że szpital akurat nie odmówi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać, czy sie udało. Trzymam kciuki!


Dziewczyny, jak Wasze brzuszki? Ja mam wrażenie, że większy brzuch miałam na tym weselu 2 tygodnie temu niz teraz i się zastanawiam, czy wszystko okej... niby usg robiłam dopiero co, ale wiecie jak to jest.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 09:20   #429
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Nie powiem nic o brzuchu bo wyglądam ,napewno nie na tyle miesięcy co powinnam 😂 Właśnie siedzę w pracy w sukience i myślę,że niedługo będę mogła trzymać miseczkę na brzuchu😄. Patrząc na zdjęcia z ostatniego wesele gdzie ubrałam kobinezon to był strzał w dziesiątkę nic nie widać .

Ja zbytnio nie chce ,aby było widać wśród rodzinny. Bo zaczną się złote rady ,wpychania jedzenia.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-19, 11:39   #430
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Daj znać, czy sie udało. Trzymam kciuki!


Dziewczyny, jak Wasze brzuszki? Ja mam wrażenie, że większy brzuch miałam na tym weselu 2 tygodnie temu niz teraz i się zastanawiam, czy wszystko okej... niby usg robiłam dopiero co, ale wiecie jak to jest.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Dam
Ja mam całkiem całkiem zaokrąglony brzuszek, ostatnio to głównie w spodniach ciążowych chodzę albo zwykłe spodenki, które mam nisko. Jeansów nie próbowałam zakładać.
Mierzyłam sukienkę na weselę i na szczęście mieszczę się w nią . wtedy też nie powiem najszczuplejsza nie byłam ale mimo wszystko jakoś inaczej się ten tłuszczyk rozkładał ;-)

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Nie powiem nic o brzuchu bo wyglądam ,napewno nie na tyle miesięcy co powinnam 😂 Właśnie siedzę w pracy w sukience i myślę,że niedługo będę mogła trzymać miseczkę na brzuchu😄. Patrząc na zdjęcia z ostatniego wesele gdzie ubrałam kobinezon to był strzał w dziesiątkę nic nie widać .

Ja zbytnio nie chce ,aby było widać wśród rodzinny. Bo zaczną się złote rady ,wpychania jedzenia.
U mnie mało kto wie o mojej ciąży, ostatnio spotkałam kuzyna żonę w galerii to nic nie wiedziała

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Udało się, mam skierowanie i umówiłam się na 03.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 13:21   #431
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Dam
Ja mam całkiem całkiem zaokrąglony brzuszek, ostatnio to głównie w spodniach ciążowych chodzę albo zwykłe spodenki, które mam nisko. Jeansów nie próbowałam zakładać.
Mierzyłam sukienkę na weselę i na szczęście mieszczę się w nią . wtedy też nie powiem najszczuplejsza nie byłam ale mimo wszystko jakoś inaczej się ten tłuszczyk rozkładał ;-)



U mnie mało kto wie o mojej ciąży, ostatnio spotkałam kuzyna żonę w galerii to nic nie wiedziała

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Udało się, mam skierowanie i umówiłam się na 03.07

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w końcu się udało, super Będę trzymać kciuki, ile na wyniki się czeka?

Mój brzuch jest całkiem spory, mam już problem w nocy z wygodnym ułożeniem się i tak pół nocy się przekładam z boku na bok :/

Ja dopiero dzisiaj wróciłam do życia, mój pierworodny zaraził mnie jelitówką z przedszkola. Matko co to było, 2 dni wyjęte z życia, dawno mnie nic tak nie poskładało, nie mogłam nawet nic mówić, bo od razu mi się chciało wymiotować. Dobrze, że już po wszystkim, chociaż ciągle męczę się nawet nalaniem wody z czajnika.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-20, 13:32   #432
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
No w końcu się udało, super Będę trzymać kciuki, ile na wyniki się czeka?

Mój brzuch jest całkiem spory, mam już problem w nocy z wygodnym ułożeniem się i tak pół nocy się przekładam z boku na bok :/

Ja dopiero dzisiaj wróciłam do życia, mój pierworodny zaraził mnie jelitówką z przedszkola. Matko co to było, 2 dni wyjęte z życia, dawno mnie nic tak nie poskładało, nie mogłam nawet nic mówić, bo od razu mi się chciało wymiotować. Dobrze, że już po wszystkim, chociaż ciągle męczę się nawet nalaniem wody z czajnika.
Na wyniki chyba od 2 do 4 tyg się czeka.

Współczuję jelitówki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 14:55   #433
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Na wyniki chyba od 2 do 4 tyg się czeka.

Współczuję jelitówki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, to jeszcze się naczekasz trochę biedna.

A tak w ogóle czujecie już ruchy dziecka? Ja już od jakiegoś czasu czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 15:05   #434
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Oj, to jeszcze się naczekasz trochę biedna.

A tak w ogóle czujecie już ruchy dziecka? Ja już od jakiegoś czasu czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nic nie czuję jeszcze ale mam łożysko na przedniej ścianie to później mogę czuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 16:01   #435
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja też nie czuje. Z 3 dni temu wieczorem miałam wrażenie, że czuję małą, to były jakieś takie 'bąbelki' w podbrzuszu, ale raczej się nie powtorzyło. W sumie dopiero kończe 14 tydzień, wiec na pierwszą ciążę to chyba za wcześnie żeby poczuć

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 00:19   #436
zielonakropka123
Przyczajenie
 
Avatar zielonakropka123
 
Zarejestrowany: 2023-04
Wiadomości: 26
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Oj, to jeszcze się naczekasz trochę biedna.

A tak w ogóle czujecie już ruchy dziecka? Ja już od jakiegoś czasu czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie już prawie połowa 17 tygodnia i czuje takie nieśmiałe smyranie, czasem delikatny kopniaczek

Mierzył wam lekarz długość szyjki macicy?
zielonakropka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 07:51   #437
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja nie wiem czy to ruchu czy tylko brzuch mi bulgocze
Mi nie badał szyjki.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 07:54   #438
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja jeszcze badania szyjki nie miałam, we wtorek mam wizytę to zobaczymy co powie.

Dzisiaj muszę w końcu ogarnąć paznokcie u stóp, bo jutro jadę na rzęsy i zostaję u siostry na noc bo w piątek idę na krzywą cukrową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 09:06   #439
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ja miałam badaną szyjkę, no niestety trochę się skracała. Po 20 tygodniu lekarz mówił, że może będziemy się spotykać co 2 tygodnie, żeby ją sprawdzać. Ale mam nadzieję, że to był tylko chwilowy problem i jednak nie będę co dwa tygodnie latać bez majtek

Ja musze się ogarnąć, bo w weekend mam wyjazd panieński- przyjaciółka wychodzi za mąż i zorganizowałam jej weekend w Gdańsku. Tylko robiłam to jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży... trochę przeraża mnie 5h w pociągu + weekend z (glownie) szalonymi singielkami, podczas gdy Ja musze przespać minimum 9h na dobę. Ale i tak jest super, czuje się już dużo lepiej, wczoraj po raz pierwszy nie wzięłam xonvea i póki co normalnie funkcjonuje. Trzymajcie kciuki!

Trochę nie mogę się doczekać aż mała zacznie kopać.

Kasia, juz robisz krzywą? Myślałam że to dopiero po 20 tygodniu ciąży.
Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-06-21, 09:24   #440
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Ja miałam badaną szyjkę, no niestety trochę się skracała. Po 20 tygodniu lekarz mówił, że może będziemy się spotykać co 2 tygodnie, żeby ją sprawdzać. Ale mam nadzieję, że to był tylko chwilowy problem i jednak nie będę co dwa tygodnie latać bez majtek

Ja musze się ogarnąć, bo w weekend mam wyjazd panieński- przyjaciółka wychodzi za mąż i zorganizowałam jej weekend w Gdańsku. Tylko robiłam to jak jeszcze nie wiedziałam o ciąży... trochę przeraża mnie 5h w pociągu + weekend z (glownie) szalonymi singielkami, podczas gdy Ja musze przespać minimum 9h na dobę. Ale i tak jest super, czuje się już dużo lepiej, wczoraj po raz pierwszy nie wzięłam xonvea i póki co normalnie funkcjonuje. Trzymajcie kciuki!

Trochę nie mogę się doczekać aż mała zacznie kopać.

Kasia, juz robisz krzywą? Myślałam że to dopiero po 20 tygodniu ciąży.
Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Standardowo robi się ok 26 tygodnia ale mi glukoza z krwii wyszła wyższa, robiłam kilka razy i strasznie mi się waha poziom więc zrobimy krzywą i zobaczymy.



My mamy w sobotę wesele, żeby nie to to byśmy na weekend wyskoczyli nad morze, bo mój brat z dziewczyną jedzie to byśmy ich zgarnęli .


Udanego wyjazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 15:39   #441
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Hej, co u Was? Ale tu cisza na wątku

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 17:33   #442
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Hejka .
Ja byłam dzisiaj na wizycie, na ten moment jest ok. Lekarz obejrzał dzidziona,wyniki i na ten moment nie widzi nieprawidłowości w USG więc kazał być dobrej myśli . Tym razem się pokazał i będzie chłopak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 17:52   #443
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Ooo super! Bardzo się cieszę! A jak się czujesz?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 20:42   #444
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Na ten moment dobrze, mdłości nie ma . Tylko problem z cukrem u mnie.

A Ty jak tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-27, 21:42   #445
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Wróciłam do żywych moge normalnie jesc, aktualnie łykam tylko witaminy, całą resztę odstawiłam za zgodą lekarza. Pracuje jeszcze z 2 tygodnie I biorę się za odpoczywanie powoli rozglądam się za wózkiem itd, coraz bardziej przekonuje się do kupienia takich rzeczy z drugiej ręki...
Mąż wyjechał na miesiąc, woec siedzę w domu (pracuje już zdalnie) z kotem 8 próbuję nie zwariować. W sumie czy gadanie do kota jest lepsze niż do samej siebie?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-28, 06:09   #446
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

To super . Czas odpoczywać, już za chwilę połowa ciąży .
Kot to też stworzenie, ja ze swoim kotem i psem też gadam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-30, 09:26   #447
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Hejka 😅 Mówiłam cały czas czuję się świetnie 😅 od 3 dni jakby mnie coś połamało najpierw łopatki ból,teraz kręgosłup,skurcze łydek i puchną mi stopy. Stwierdziłam, że wypadało by komode dokupić najlepiej z tej samej serii co mam 😂😂Jaka ja naiwna, że kupię 😅 Ja tylko kupiłam już podkłady higieniczne,pampersy zaczynam kupować powoli. Jedynie co to szukam waniennki jakiegoś fajnego rozwiązania na nią.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 12:04   #448
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Hejka 😅 Mówiłam cały czas czuję się świetnie 😅 od 3 dni jakby mnie coś połamało najpierw łopatki ból,teraz kręgosłup,skurcze łydek i puchną mi stopy. Stwierdziłam, że wypadało by komode dokupić najlepiej z tej samej serii co mam 😂😂Jaka ja naiwna, że kupię 😅 Ja tylko kupiłam już podkłady higieniczne,pampersy zaczynam kupować powoli. Jedynie co to szukam waniennki jakiegoś fajnego rozwiązania na nią.
Zamówisz przez internet



Ja się melduję już po amniopunkcji, wyniki za ok. 3 tyg. Lekarka, która przeprowadzała badanie bardzo sympatyczna, dokładnie obejrzała dzidziusia. Powiedziała, że USG w porządku, nie widzi nieprawidłowości a tym bardziej oznak zespołu Edwardsa.
Na 27.07 jestem zapisana na połówkowe i na 17.08 na echo serca to już w ramach tego samego jednego skierowania mi ogarnęli tam
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 12:29   #449
Cruxia
Raczkowanie
 
Avatar Cruxia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 248
GG do Cruxia Send a message via Skype™ to Cruxia
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Zamówisz przez internet







Ja się melduję już po amniopunkcji, wyniki za ok. 3 tyg. Lekarka, która przeprowadzała badanie bardzo sympatyczna, dokładnie obejrzała dzidziusia. Powiedziała, że USG w porządku, nie widzi nieprawidłowości a tym bardziej oznak zespołu Edwardsa.

Na 27.07 jestem zapisana na połówkowe i na 17.08 na echo serca to już w ramach tego samego jednego skierowania mi ogarnęli tam
Super, że kilka rzeczy na raz możecie ogarnąć. To teraz trzymamy kciuki za szybkie i dobre wyniki


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Cruxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-03, 12:39   #450
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Grudniowe mamy 2023

Cytat:
Napisane przez Cruxia Pokaż wiadomość
Super, że kilka rzeczy na raz możecie ogarnąć. To teraz trzymamy kciuki za szybkie i dobre wyniki


Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
Już mi odpadł stres z kombinowaniem skierowań, chociaż byłam nastawiona na zrobienie odpłatnie tych badań.

Nie wiem czemu nie chciało w poradni diabetologicznej przejść moje skierowanie od ginekologa, na szczęście rodzinna mi wypisze
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 10:42:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.