Mam 87 kg, 176 cm wzrostu i 17 lat. Co robić? ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-20, 11:32   #1
catoween
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5

Mam 87 kg, 176 cm wzrostu i 17 lat. Co robić? ;(


Nie mogę na siebie patrzeć. Nie mam siły ćwiczyć, jestem bardzo słaba, ledwo wstaję z łóżka, nwm co mi jest i się objadam, biorę leki, może to dlatego, ale nie zwalam winy na leki, tylko sięstaram, biorę witaminy i wgl staram się ograniczyć jedzenie, ale myślę nad głodówką, ale, czy nie będzie efektu jojo i, czy ją wytrzymam? Co mam robić ? Żeby mieć więcej siły i motywacji.
catoween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:04   #2
Kofeinka13
Przyczajenie
 
Avatar Kofeinka13
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 15
Dot.: Mam 87 kg, 176 cm wzrostu i 17 lat. Co robić? ;(

Cytat:
Napisane przez catoween Pokaż wiadomość
Nie mogę na siebie patrzeć. Nie mam siły ćwiczyć, jestem bardzo słaba, ledwo wstaję z łóżka, nwm co mi jest i się objadam, biorę leki, może to dlatego, ale nie zwalam winy na leki, tylko sięstaram, biorę witaminy i wgl staram się ograniczyć jedzenie, ale myślę nad głodówką, ale, czy nie będzie efektu jojo i, czy ją wytrzymam? Co mam robić ? Żeby mieć więcej siły i motywacji.
Będzie jojo. Może i wytrzymasz ale na pewno nie będziesz miała więcej siy potem.

Na co się leczysz?

Najpierw dobrze by było opanować normalne jedzenie bez objadania, dopiero potem myśleć o jakichkolwiek dietach.
Kofeinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 11:27   #3
_Lilly
Rozeznanie
 
Avatar _Lilly
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 822
Dot.: Mam 87 kg, 176 cm wzrostu i 17 lat. Co robić? ;(

Głodówka jest najgorszym pomysłem jaki mógł Ci wpaść do głowy przy odchudzaniu. Może spróbuj wizyty u dietetyka? Naprawdę można przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki. Ruch też jest bardzo ważny, a motywacji nikt Ci nie da, sama musisz ją w sobie znaleźć. Powodzenia
_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-21 12:27:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.