Jakie kolory cieni dla zimy...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-11, 12:35   #1
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506

Jakie kolory cieni dla zimy...?


Hejka! Jestem zimą o zielonych oczach (typ poludniowy ale cera jaśniejsza niż u takich "typowych" poludniowych zim - bardziej w kierunku "Królewny Śnieżki" ). Jestem zdecydowanie "chłodnym" typem. Czy możecie mi doradzić jakieś ciekawe kolory cieni - używam różów i fioletów ale już mi się "przejadły", podobnie jak makijaż naturalny (zimne jasne beże). W brązach wyglądam jakby ktoś mi oko podbił albo jak gruźliczka Nie mam już pomysłu na nowy makijaż więc proszę o podpowiedzi - może jakieś zaskakujące połączenia kolorystyczne?
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 12:54   #2
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Jakie kolory cieni dla zimy...?

Szkoda,że nie określiłaś jaki masz kolor włosów.Według ekspertów najlepsze cienie do tego typu urody to przede wszystkim:szare,sine,gran atowe,niebieskie(lodowty błękit i świetlisty chaber),fioletowe i śliwkowe.Dobrze ci będzie w perłowych i srebrnych odcieniach Jeżeli chodzi o szminki do ust to stra czerwień,wiśniowa,fioleto wa lub jaskrawy róż(jednak nie dla wszystkich pasują tak ostre kolory ale warto spróbować)Zima może sobie pozwolić na mocny kontur ust,nawet gdy ma bardzo jasną karnację.Na co dzień wybieraj błyszczyki w delikatnym odcieniu różu.Mam nadzieję że pomaogłam
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 13:08   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Jakie kolory cieni dla zimy...?

No to określam włoski: bardzo ciemny chłodny brąz. Farbuję Wellą Saphira - Aksamitna noc (najciemniejszy - prawie czarny ale nie czarny - wychodzi prawie ton-w-ton z moimi naturalnymi).
Dzięki bardzo bardzo! No właśnie róże i fiolety już mi się kompletnie przejadły. Czerwienie mówisz ... zobaczymy (spróbuję coś a la japońska maska teatralna). Co do błękitów to nie jestem przekonana - mam zielone (a wlasciwie zielono-niebieskie oczy - dość jasne). Jeśli masz jakiś przklad błekitnego makijażu do jasnych oczu to pliiiiz pliiiz zapodaj . Myślałam o zieleniach (butelkowa, malachitowa, szmaragdowa, jabłkowa itd) ale nie wiem czy pasuje zimie
Dzięki ogormniaste jescze raz
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-11, 17:06   #4
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Jakie kolory cieni dla zimy...?

A jednak jesteś typową zimą.Według mnie idealnie by pasował dla ciebie lodowy makijaż
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.