Głupia grzywka ; / - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-30, 14:59   #1
Lusia_62
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Exclamation

Głupia grzywka ; /


Hey ; )
Nie dawno zrobiłam sobie grzywkę na bok. Wszystko było ok. do czasu, kiedy ta głupia grzywka nie zaczęła się rozdzielać<ale to jeszcze nic>. Teraz jest zima, więc noszę czapkę<wiadomo>. Gdy zdejmuję tą czapkę np. w szkole to ta grzywka jest ochlapnięta brzydka i wgl... Zanim wyjdę z łazienki szkolnej to ją poczesze poukładam itd. Po kilku godz. ona wygląda na tłustą! Nie można jej ułożyć<masakra!>.Grzywkę myje codziennie<a włosy co 2 dni>, więc to nie możliwe, że tak naturalnie była tłusta...

Kilka tyg. temu malowałam włosy i od tego czasu ta głupia grzywka mi się nie układa jest coraz gorzej...<używam szamponu i odżywki do włosów "ochrona koloru"> Może to przez ten szampon? Sama nie wiem...
Używam także prostownicy, żeby trochę tę grzywkę wyprostować.

Co mam zrobić, żeby ta grzywka nie rozdzielała się i wyglądała normalnie? Pomóżcie!

Edytowane przez Lusia_62
Czas edycji: 2010-12-30 o 15:04
Lusia_62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 15:12   #2
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Głupia grzywka ; /

nawiń grzywkę na wałek, tak żeby odbić ją od skóry głowy
rano lekko podtapiruj i spryskaj lakierem
możesz używać również szampony i odżywki dodające objętości
gdy suszysz włosy to głową w dół
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 10:05   #3
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Głupia grzywka ; /

Cytat:
Napisane przez Lusia_62 Pokaż wiadomość
Hey ; )
Nie dawno zrobiłam sobie grzywkę na bok. Wszystko było ok. do czasu, kiedy ta głupia grzywka nie zaczęła się rozdzielać<ale to jeszcze nic>. Teraz jest zima, więc noszę czapkę<wiadomo>. Gdy zdejmuję tą czapkę np. w szkole to ta grzywka jest ochlapnięta brzydka i wgl... Zanim wyjdę z łazienki szkolnej to ją poczesze poukładam itd. Po kilku godz. ona wygląda na tłustą! Nie można jej ułożyć<masakra!>.Grzywkę myje codziennie<a włosy co 2 dni>, więc to nie możliwe, że tak naturalnie była tłusta...

Kilka tyg. temu malowałam włosy i od tego czasu ta głupia grzywka mi się nie układa jest coraz gorzej...<używam szamponu i odżywki do włosów "ochrona koloru"> Może to przez ten szampon? Sama nie wiem...
Używam także prostownicy, żeby trochę tę grzywkę wyprostować.

Co mam zrobić, żeby ta grzywka nie rozdzielała się i wyglądała normalnie? Pomóżcie!

Jakbym czytała siebie Ja też myję włosy co dwa dni a grzywkę codzień... i też przeciągałam zawsze grzywkę prostownicą i też była tłusta i oklapnięta... Ale wiesz co teraz robie? Nawijam ją na gruby wałek taki maks gruby i suszę lub sama wysycha, a potem tylko raz delikatnie przejeżdżam po niej prostownicą, ukłdam i pryskam lakierem. Całych włosów juz nie prostuję , gdyż chce dać im odpoczać.. I nie noszę czapki tylko kaptur i jest ok. Spróbuj będzie lepiej
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.