Jak urzadzić to mieszkanie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 13:13   #31
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Puk puk, jest tam kto?
autorka watku zapewne zabrała sie już za remoncik...
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 16:36   #32
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

jestem jestem, tylko nikt juz wiecej nie pisał to i ja zamilkłam sprawdzałam na allegro ceny luksferów i znalazłam takie za 5 zł, sa calkiem calkiem zainspirowana dzisiejsza wycieczka do sklepow pomyslalam, ze mozna by było tez takie okragle okno wstawic w tej scianie kuchenno - pokojowej, ale juz sama nie wiem.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:09   #33
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Witajcie
Wtrącę sie do dyskusji jesli pozwolicie.
I jak z tym mieszkankiem? sweetish podała bardzo ciekawe inspiracje.

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
bardzo cenne rady, dziekuje ciekawa jestem, ile nas bedzie kosztowal ten caly remont, ech
To zalezy z jakiego regionu Polski jestes, w Małopolsce cena za m2 remontu (gładzie + malowanie) to ok 30 zł. W świętokrzyskim ok połowę mniej. W waszym przypadku skorzystałabym z fachowców. Widze ze chcecie robić gruntowy remont a nie tylko odświeżać. Warto wyłożyć teraz kase na np gładzie na ścianach, odrazu ekipa zrobi wam wszelkie wyburzenia i dobudowy czy zabudowy. Wierz mi, ze jeśli zdecydujecie sie tylko pomalować to nie będziecie zadowoleni z rezultatów. Jesli zlecicie komuś wyrównanie ścian i sufitów to pozniej sami możecie sobie pomalowac, to już zadna filozofia. A troche zaoszczedzicie. Sama jestem na etapie wykanczania mieszkania wiec wiem

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
Samą kuchnię ze względu na brak okna utrzymałabym w jasnych kolorach. Kuchnia, którą zaproponowałaś jak na moje oko jest za ciemna(pasowałoby ja troszkę rozjaśnić).Oto kilka moich propozycji.Może coś cie zainspiruje. Poszukam jeszcze w sieci kuchni podobnych do tej, którą zaproponowałaś.
A nie mysłałyscie dziewczyny o tym żeby wyburzyć ścianke między kuchnia i małym pokojem i tego małego zrobić pokój dzienny ?
Jeśli wiązecie dalekosiężne plany z tym mieszkaniem i szybkie powiększenie rodziny to będzie zły pomysł, ale jeśli wiecie ze za jakiś czas zmienicie miejsce zamieszkania to spokojnie przez pierwsze lata małżenstwa możecie z dużego pokoju zrobić własna sypialnię, garderobę i kącik dla dziecka w jednym.
Takie wybirzenie spowodowałoby ze kuchnia ktore jest teraz ciemna zyskałaby wieksza ilość światła, a na całej przestrzeni zmieściłby sie np stół, albo wyspa z barkiem i czesc dzienna - kanapa , stolik, jakas witrynka.
Poza tym byloby chyba bardziej przestronnie. Szkoda ze duzy pokoj ma tylko jedno okno, gdyby mial tez na drugiej scianie, mozna by go podzielic na dwa mniejsze.
Łazienka - może wanna narożna asymetryczna - nie sa takie drogie a mozna ja zbudować parawanem. Albo tak jak któras kolezanka doradzała prysznic z głebokim brodzikiem.
sweetish doradzała szafe w przedpokoju - super sprawa !! Sciana po lewo jest dośc długa mozna ja zagospodarować na dosc sporą garderobę, tylko czy nie będzie za ciasno wtedy i zbyt przytlaczająco. Musicie sprawdzić. Takie szafy maja okolo 65 cm głębokości.
Jeśli zdecydujesz sie na pozostawienie ściany miedzy malym pokojem a kuchnia, mozna faktycznie wykorzystac luksfery , albo zabudować dziure mlecznym szklem. Kupisz u szklarza. Często w firmach ktore robią meble kuchenne można dostać szkło z nadrukiem - bardzo fajn emotywy ozdobne, albo jeśli chcesz tansza wersje, kupić folie do naklejenia ( w sieci) z dowolnym motywem ozdobnym, cos jak te wszystkie szablony do malowania na ścianach. Możesz też dać szybę do firmy poligraficznej aby na niej nadrykowano dowolne zdjęcie lub motyw. Ja robiłam kiedys dla kolezanki dogabinetu taką ozdobę , tyle ze drukowali mi to na plexi. Ni ejest to taki drogi wydatek. Zapłaciłam chyba okolo 250 zł za plexe o wymiarach 220 x 100 cm i kolorowym nadrukiem.
Jeśli bedziecie miec tam sypialnie - w malym pokoju - zrezygnuj z zaluzji bo wszystkie zapachy z kuchni powędrują do sypialni.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 20:23   #34
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

witajcie
troszke mnie nie bylo bo bylam na urlopie. Ale wrocilam z mini aranzacja duzego pokoju w programie vox box. Meble sa jakie sa ze wzgledu na maly wybor

Co do wyburzenia scianki miedzy kuchnia a malym pokojem to raczej zly pomysl, stracimy jeden pokoj, a podejrzewam, ze rodzinka nam sie szybko po slubie powiekszy narazie nie odbywaja sie zadne remonty...mam nadzieje, ze niedlugo cos zaczniemy robic. A oto moje zabawy w projektowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj1.jpg (44,5 KB, 178 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj2.jpg (48,4 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj3.jpg (45,7 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj4.jpg (41,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj5.jpg (46,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj7.jpg (43,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj8.jpg (50,8 KB, 87 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:14   #35
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Witam
Z racji swojego zajęcia mogę pomóc przy projektowaniu kuchni. Tylko mam kilka pytań woda widzę gdzie jest umiejscowiona, kuchenka będzie gazowa czy elektryczna? Bo podłączenie do gazu tez widoczne jest na zdjęciu. Jakiś sprzęt do zabudowy czy wolnostojący? W wolnym czasie w pracy pomyśle nad twoja kuchnia J
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:33   #36
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

JanuszAgnieszka- nie podoba mi sie rozmieszczenie mebli w tym pokoju. No ale cóż, kwestia gustu. :x
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 04:42   #37
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Witam
Z racji swojego zajęcia mogę pomóc przy projektowaniu kuchni. Tylko mam kilka pytań woda widzę gdzie jest umiejscowiona, kuchenka będzie gazowa czy elektryczna? Bo podłączenie do gazu tez widoczne jest na zdjęciu. Jakiś sprzęt do zabudowy czy wolnostojący? W wolnym czasie w pracy pomyśle nad twoja kuchnia J
Witaj!
kuchenke chcemy miec gazowa z elektrycznym piekarnikiem,chcielibysmy ja zabudowac. Jesli bedziesz miec czas to prosze o pomysly

Cytat:
Napisane przez sweetish Pokaż wiadomość
JanuszAgnieszka- nie podoba mi sie rozmieszczenie mebli w tym pokoju. No ale cóż, kwestia gustu. :x
To jest tylko taka zabawa programem i niedoskonale kombinowanie
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 17:21   #38
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

a to zabawy z malym pokojem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj1.jpg (28,2 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj2.jpg (32,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj3.jpg (33,9 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj4.jpg (42,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj5.jpg (45,7 KB, 35 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 17:58   #39
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

albo tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj a.jpg (31,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj b.jpg (34,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj c.jpg (25,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg maly pokoj d.jpg (26,0 KB, 19 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 18:53   #40
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Kolejne proby ustawienia w duzym pokoju.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj aa.jpg (25,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj b.jpg (42,2 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj c.jpg (37,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj d.jpg (37,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg duzy pokoj e.jpg (42,8 KB, 23 załadowań)
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:35   #41
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Witam oto obiecane wizualizacja i kuchnia w czterech wariantach, dwie pierwsze róznia sie tylko szafkami,kazda ma inne kolory. Jak któryś sie spodoba a chcesz zobaczyć go na innej kuchnie to pisz jak jakies sugestje to bedziemy poprawiac wizualki . Pozdrawiam ,miłego ogladania i mam nadzieje że się coś spodoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (49,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (46,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (49,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (57,7 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (60,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (60,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (52,1 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (48,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (48,4 KB, 34 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 12:39   #42
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Ciag dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (43,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (42,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (50,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (43,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (48,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (48,0 KB, 33 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 15:09   #43
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

bardzo dziekuje za wizualizacje!!!!! jestes kochana te z ciemnymi meblami najbardziej mi sie podobaly mam pytanko - czy to takie wysokie to zabudowana lodowka? jesli tak to moze dac ja bardziej w kąt tznna tej samej scianie co ją postawilas, ale wsunac jakby do srodka kuchni, a dopiero obok tej lodowki reszte szafek, bo wydaje mi sie, ze lodowka bedzie za bardzo w wejsciu i spowoduje, ze bedzie sie wydawalo mniej miejsca i ciemniej. Jak sadzisz? tym bardziej, ze w tym miejscu jest rura ogrzewajaca....

Jeszcze jedno, co to jest takie duze z piekarnikiem?czy to jakies szafki? wydaje mi sie, ze zajmuja strasznie duzo miejsca...a moze daloby sie jakis malutki stolik tam zrobic?moze jakis skladany?sama nie wiem..
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2009-08-19 o 15:26
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 16:04   #44
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Witam, to wysokie w koncie to zabudowa wysokiej lodówki ( 1700-1800mm) . Postawiłam ja w tamtym kacie, bo narysowałaś tam ściankę, która by ja zasłaniała chyba ze jest mniejsza niż 600 mm, ale jak jest dużo mniejsza to może być kłopot (jak tak jest to będzie problem w ogóle z szafkami). Ale szczerze w tej kuchni to jest optymalne miejsce dla niej. Można było by ja postawić z drugiej strony, ale tam jest podłączenie gazu a dopiero później wody, co daje kolejny problem do rozwiązania (brak ergonomii).
Ta szafka z piekarnikiem to wysoki słupek 600 mm na dole jest zwykła szafka wysokości pozostałych w kuchni a nad piekarnikiem kolejna. Obok postawiłam 400 mm szafki z półkami lub cargo (kosze).
Daj znać, jakiej szerokości jest ta ścianka, To będę działać dalej.
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 16:23   #45
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
Witam, to wysokie w koncie to zabudowa wysokiej lodówki ( 1700-1800mm) . Postawiłam ja w tamtym kacie, bo narysowałaś tam ściankę, która by ja zasłaniała chyba ze jest mniejsza niż 600 mm, ale jak jest dużo mniejsza to może być kłopot (jak tak jest to będzie problem w ogóle z szafkami). Ale szczerze w tej kuchni to jest optymalne miejsce dla niej. Można było by ja postawić z drugiej strony, ale tam jest podłączenie gazu a dopiero później wody, co daje kolejny problem do rozwiązania (brak ergonomii).
Ta szafka z piekarnikiem to wysoki słupek 600 mm na dole jest zwykła szafka wysokości pozostałych w kuchni a nad piekarnikiem kolejna. Obok postawiłam 400 mm szafki z półkami lub cargo (kosze).
Daj znać, jakiej szerokości jest ta ścianka, To będę działać dalej.
Niestety lodowka nie moze stac w tym miejscu , bo na tej sciance sa rury grzewcze, a dodatkowa dobudowana scianka calkowicie zablokowalaby drzwi. Scianka, o ktora pytasz (mam nadzieje, ze dobrze zrozumialam - szerokosc od sciany z oknem/luskferami - do futryny) to ok 43 cm. Myslalam o lodowce postawionej na scianie z oknem, ale glebiej - tak jakby na przeciwko zlewu.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2009-08-19 o 16:24
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:40   #46
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

skoro ma 43 cm to rzeczywiscie mało co sie tam dra zrobić(niewiem czemu mi sie ubzduralo ze ona jest szersza)tak wiec lodóka dostała eksmisje w drugi kąt i powstało miejsce do zjedzenia czegoś dobrego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (59,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (66,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (58,7 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (59,5 KB, 56 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:03   #47
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
skoro ma 43 cm to rzeczywiscie mało co sie tam dra zrobić(niewiem czemu mi sie ubzduralo ze ona jest szersza)tak wiec lodóka dostała eksmisje w drugi kąt i powstało miejsce do zjedzenia czegoś dobrego
no teraz jest super naprawde fajnie wydaje sie tez o wiele wiecej miejsca. A ten stolik to skladany czy taki zwyczajny by sie zmiescil?
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40

Edytowane przez JanuszAgnieszka
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:08
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:17   #48
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

zwykły stół nie wejdzie chyba ze wlasnie kawałek blatu o szerokosci 400 mm umieszczoeny na 2 nogach i przymocowany do sciany. Powiniena też wejśc przystawka czyli taki sładany stolik otwierany z dwuch strony w formie klapy opieranej na nużkach. Niemoge znalesc teraz w internecie ale w domu w ksiazce od meblarstwa jest chyba to zrobie zdjecie i pokaze oco mi chodzi

Edytowane przez Koniec
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:18
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:31   #49
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez Koniec Pokaż wiadomość
zwykły stół nie wejdzie chyba ze wlasnie kawałek blatu o szerokosci 400 mm umieszczoeny na 2 nogach i przymocowany do sciany. Powiniena też wejśc przystawka czyli taki sładany stolik otwierany z dwuch strony w formie klapy opieranej na nużkach. Niemoge znalesc teraz w internecie ale w domu w ksiazce od meblarstwa jest chyba to zrobie zdjecie i pokaze oco mi chodzi
ok, dziekuje
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:31   #50
Koniec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

oto obiecane zdjecia przystawki i jeszcze jednego stołu który pasował ale niewidziałam go nigdzie w sklepie ale może ty trafisz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05196.jpg (142,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05198.jpg (139,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05199.jpg (140,0 KB, 15 załadowań)
Koniec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 20:44   #51
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

wielkie dzieki dzieki Twojej wizualizacji jeszcze bardziej spodobaly mi sie te luksfery miedzy kuchnia a pokojem moze byc ciekawie a juz jutro zaczynamy remont w mieszkaniu - tzn narazie zdzieranie tapet
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 19:51   #52
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

hej! wlasnie wrocilismy ze spotkania z fachowcami no i odradzili nam te luksfery, bo daja za malo swiatla...myslimy teraz o zastapieniu tego beznadziejnego okna jakims innym - ladniejszym. Jakie byloby odpowiednie? W korytarzu nie bedzie tez podwieszanego sufitu, bo to jeszcze bardziej zmniejszy pomieszczenie...
pozdrawiam
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:36   #53
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:51   #54
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
hej! wlasnie wrocilismy ze spotkania z fachowcami no i odradzili nam te luksfery, bo daja za malo swiatla...myslimy teraz o zastapieniu tego beznadziejnego okna jakims innym - ladniejszym. Jakie byloby odpowiednie? W korytarzu nie bedzie tez podwieszanego sufitu, bo to jeszcze bardziej zmniejszy pomieszczenie...
pozdrawiam
Skoro luksfery odpadaja i chcecie tam wstawić okno, to ja na waszym miejscu wybrałabym takie jak na załaczonym zdjeciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oknoplast_okno.jpg (80,3 KB, 126 załadowań)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:00   #55
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Cytat:
Napisane przez JanuszAgnieszka Pokaż wiadomość
hej! wlasnie wrocilismy ze spotkania z fachowcami no i odradzili nam te luksfery, bo daja za malo swiatla...myslimy teraz o zastapieniu tego beznadziejnego okna jakims innym - ladniejszym. Jakie byloby odpowiednie? W korytarzu nie bedzie tez podwieszanego sufitu, bo to jeszcze bardziej zmniejszy pomieszczenie...
pozdrawiam
zamiast tego okna w kuchni mozesz zastapic je jak juz ktoś wczesniej napisał płytą z plexi z jakims fajnym wzorem - imitacja szkła piaskowanego. takie cos robi sie za pomoca specjalnej folii - po prostu wycina się ploterem tnącym wzór na folii a folię przykleja na szybie badź plexi. przepuszcza to prawie tyle samo swiatła co normalne okno (sprawdzone - miałam tak zaklejone szyby w pracy)

EDIT: na zdzieranie tapet polecam specjlalny płyn do tego - tapety po nasaczeniu tym plynem same spadaja ze scian (też sprawdzone )
__________________
Forum o wiewiórkach: Wiewiórki

Edytowane przez dirt
Czas edycji: 2009-08-28 o 23:02
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 15:32   #56
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

dziekuje za cenne rady. Zdzieraniem tapet zajmie sie ekipa fachowcow, wiec to juz nie moja sprawa od wtorku zaczynaja remont. Okna zostaly juz wstawione, oprocz tego do kuchni.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 19:13   #57
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Byłam dzis na mieszkaniu, prace trwaja - za 3 tyg ma byc koniec chyba jednak beda luksfery tylko musimy dac ich troszke wiecej niz pojedyncze sztuki. Poza tym myslimy nad drzwiami do pokojow. Stad pytanie nr 1)Czy harmonijki pasowalyby? Zajmuja malo miejsca i znajomy doradzil, zeby wlasnie takie drzwi zamontowac chociaz do malego pokoju.
Pytanie nr 2) Jakie parapety wybrac? Widzialam, ze sa rozne - marmurowe, z pcv, drewniane, granitowe itd. Co bedzie ladne, ale tez trwale?
3) Oprocz tego postanowilismy zamontowac prysznic z glebokim brodzikiem (80 cm) - nie jest on chyba strasznie malutki, hm?
No i chcemy wbudowac w sciane wc. Mysle, ze zrobi sie wiecej miejsca dzieki temu.
4) co wybrac? deski czy panele na podloge?
5) fachowcy maja nam zburzyc scianke w kuchni - taka laczaca z przedpokojem i zrobic szersze wejscie do kuchni, z tym ze bedzie ono jakby pod skosem..nie wiem czy to bedzie ladnie wygladalo?
pozdrawiam
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:15   #58
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Deski są drogie, wiec pewnie zdecydujecie sie na panele. Tylko nie bierzcie tych najtanszych, bo kijowo wygladaja.
Podobnie z parapetami, jakos drewniane nie pasuja jak okna z plastiku, jak to w bloku pewnie.
WC w scianie to teraz standard w zasadzie. Polecam sprzet Geberita, jest dosc drogi, ale niezawodny.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 06:32   #59
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Parapety kupione - marmurowe, wezmiemy tez panele, ale na pewno nie najtansze w dodatku przeszla propozycja z luksferami!!!! tylko teraz nie wiemy jak je ulozyc, zeby wpadalo duzo swiatla kupilismy juz drzwi wejsciowe w kolorze zlotego debu, bardzo podobal mi sie jasny orzech, ale trzeba bylo czekac na niego 4 tyg W tym tygodniu pojedziemy kupic glazure i terakote, panele, wc, prysznic, umywalke itp.
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 20:31   #60
JanuszAgnieszka
Wtajemniczenie
 
Avatar JanuszAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 130
Dot.: Jak urzadzić to mieszkanie?

Bylam dzis na mieszkaniu i widzialam wielkie gruzowisko fantastycznie! cos sie dzieje

Bardzo Was prosze o rade!!!!! Jakie kupic drzwi do pokojow i lazienki? doradzcie mi, bo jutro musze kupic drzwi! Jaki kolor i styl????
__________________
Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie usmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"



Teraz czekamy na Karolinkę - 27/40
JanuszAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.