Buty Melissa Vivienne Westwood - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 19:42   #961
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez annemarie24 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/vivienne-westwood-...595743055.html
a to pewnie podrobki, jak myslicie?
podróby
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:08   #962
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
podróby
skąd wiesz?
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:21   #963
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Myślę, że możesz mieć rację, ale bałam się, że beige będą zbyt blade, takie komunijne, dopóki nie znalazłam tych fantastycznych zdjęć: http://www.shoeperwoman.com/2010/07/...boom-boom.html. Cudna stylizacja, taka baśniowa.

Szkoda, że nie ma możliwości poprzymierzania wcześniej, tylko człowiek w ciemno kupuje...
tez sie bałam ze beda biale bylam mile zaskoczona jak zobaczylam ich kolorek .

ale blush tez sa rewelacyjnie, a jesli juz tak bardzo ich nie chcesz zawsze mozzesz wystawic na all i kupic inne
ale najpierw przespij sie z tymi wisniami ( jakkolwiek to brzmi ) i na spokonie zadecyduj .
a czemu Ci sie nie podobaja juz ? chodzi o to ze ograniczaja Cie kolorystycznie , czy o wygode ?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
skąd wiesz?
jakies dwie strony wczesnie mowilismy o tym sprzedawcu
mysle ze on tych butpw w ogole nawet nie ma .. skoro wysyla nieswoje zdjecia
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:29   #964
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
tez sie bałam ze beda biale bylam mile zaskoczona jak zobaczylam ich kolorek .

ale blush tez sa rewelacyjnie, a jesli juz tak bardzo ich nie chcesz zawsze mozzesz wystawic na all i kupic inne
ale najpierw przespij sie z tymi wisniami ( jakkolwiek to brzmi ) i na spokonie zadecyduj .
a czemu Ci sie nie podobaja juz ? chodzi o to ze ograniczaja Cie kolorystycznie , czy o wygode ?

\
Tzn. powiem Ci tak, gdy wyciągnęłam je z pudełka, zaskoczyło mnie, że wiśnie są AŻ tak duże, a buty AŻ tak świecące. Ja na co dzień jestem w stroju minimalistką i po prostu nie jestem do tego przyzwyczajona. Wolałabym też, żeby były bardziej matowe, najlepiej, gdyby istniał kolor pomiędzy beige i blush. Jeśli chodzi o stylizację, to miałam nadzieję, że bardziej będzie można przy nich poszaleć z kolorami, ale chyba raczej nic z tego. One grają sobą pierwsze skrzypce w każdym stoju i właściwie potrzebują tylko delikatnego tła, wręcz klasyki i elegancji, żeby całość nie popadała w kicz (tak myślę). Ciekawa jest stylizacje katalogowa - ta z sukienką w paseczki, ktoś widział gdzieś podobną? http://xarchiwum.pl/vivienne-westwoo...543211364.html

Potem doszła też niewygoda, ale powiem Wam że celowo stanęłam w nich na chwilę koło grzejnika i faktycznie zrobiły się bardziej miękkie, takie plastyczne, więc jest nadzieja.

Faktycznie się z tym prześpię, przegrzebię jeszcze szafę, albo wybiorę się na jakieś zakupy i popatrzę na wszystko z wiśniowej perspektywy. A jeśli nic z tego, faktycznie zostaje allegro.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:39   #965
bloondyna
Zakorzenienie
 
Avatar bloondyna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 13 124
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
tez sie bałam ze beda biale bylam mile zaskoczona jak zobaczylam ich kolorek .

ale blush tez sa rewelacyjnie, a jesli juz tak bardzo ich nie chcesz zawsze mozzesz wystawic na all i kupic inne
ale najpierw przespij sie z tymi wisniami ( jakkolwiek to brzmi ) i na spokonie zadecyduj .
a czemu Ci sie nie podobaja juz ? chodzi o to ze ograniczaja Cie kolorystycznie , czy o wygode ?

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------



jakies dwie strony wczesnie mowilismy o tym sprzedawcu
mysle ze on tych butpw w ogole nawet nie ma .. skoro wysyla nieswoje zdjecia
przepraszam, nie doczytałam
bloondyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 22:37   #966
miliris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Witajcie,
Jestem wielbicielka i posiadaczka melissy. Jak na razie moja kolekcja liczy 4 pary (wlasciwie dwie sa w drodze hehe). Nie nosze obcasow (ach jak zaluje, bo pokusilabym sie na kulki albo wisnie), wiec mam na stanie takie (a co mi tam,pochwale sie)
1. http://www.sarenza.com/melissa-melis...77-p0000023433 w kolorze fioletowym - wygodne, ale jak na moj gust sa troche za plaskie
2.http://www.idontlikemondays.us/page/...OMENS/09010612 --- cudowne wygodne, ale po 12 godzinach noszenia najlepiej je wrzucic pod przysznic. Niby skromne, ale przyciagaja uwage
3.http://ofantasticomundodeyasmim.file...rchcovitch.jpg (niebieskie)

http://www.myshoes.com/melissa-shoes/coral/teal (ciemnoniebieskie)

Dwie ostatnie pary beda przyslane pod koniec miesiaca ggrrrr.. juz nie moge sie doczekac
miliris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 08:34   #967
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Miliris- urocza ta Twoja kolekcja
Jestem ciekawa czy wszystkie melisski pachną jednakowo i tak samo mocno?
Używasz do ultragirl jakichś stopek? Bo wczoraj jak łaziłam w moich royalkach na boso to troszkę mi się spociły stopy, a że chiałabym je nosić też latem to zadtanawiam się czy są dostępne jakieś mocno wycięte stopki, jeśli tak to gdzie

A oto moje cudeńka
http://schaffashoes.pl/gfx/produkty/...087dc09b99.jpg
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 09:12   #968
miliris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 6
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

dzieki marza mi sie ultragirl niebieskie z kokardka i alice au pays de merveille - czekam na promocje
Nie uzywam stopek (kurcze, nawet o tym nie pomyslalam) i faktycznie nogi sie troche poca.
A twoje czarne sa zamszowe, czy gumowe? Bo sie zastanawialam nad nimi, moze niekoniecznie czarnymi... A w ogole to szkoda, ze nie wymyslili balerinek z wisniami ani kulkami;(
miliris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:20   #969
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez pola28 Pokaż wiadomość
w koncu sie zmobilizowałam i załączam moja MINI kolekcje viviennek
zdejcia robione wieczorem z lampa i dzis w swietle dziennym-dla porownania odcien blush
wisienki blush piekne

ja nadal pragne bezowych kulek, ale mysle tez nad sercami perlowymi czekam na jakas korzystniejsza cene
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:25   #970
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Miliris- urocza ta Twoja kolekcja
Jestem ciekawa czy wszystkie melisski pachną jednakowo i tak samo mocno?
Używasz do ultragirl jakichś stopek? Bo wczoraj jak łaziłam w moich royalkach na boso to troszkę mi się spociły stopy, a że chiałabym je nosić też latem to zadtanawiam się czy są dostępne jakieś mocno wycięte stopki, jeśli tak to gdzie

A oto moje cudeńka
http://schaffashoes.pl/gfx/produkty/...087dc09b99.jpg
zamawiałaś z scahffaschoes? jak długo czekalaś na realizację? ja kupiłam we wtorek i cisza.. a nawet nie wiem czy dobry rozmiar wybrałam i zapytałam się w uwagach, czy jednak nie lepiej mniejszy i nic..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:36   #971
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez miliris Pokaż wiadomość
dzieki marza mi sie ultragirl niebieskie z kokardka i alice au pays de merveille - czekam na promocje
Nie uzywam stopek (kurcze, nawet o tym nie pomyslalam) i faktycznie nogi sie troche poca.
A twoje czarne sa zamszowe, czy gumowe? Bo sie zastanawialam nad nimi, moze niekoniecznie czarnymi... A w ogole to szkoda, ze nie wymyslili balerinek z wisniami ani kulkami;(
W sumie az dziw ze do tej pory na to nie wpadli, ja tez srednio lubie chodzic na obcasach, a baleriny z kula albo wisienkami bardzo chetnie bym nabyla
Moje melisski sa cale z gumy, zastanawialam sie nad calymi czarnymi, z zamszem i swiecacym czubem i sercem, ale nie bylo juz mojego rozmiaru zakochalam sie tez w nowych ultragirl czarnych z kolorowymi wzorami , ale nastepnym zakupem najprawdopodobniej beda sandalki z motylkiem

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zamawiałaś z scahffaschoes? jak długo czekalaś na realizację? ja kupiłam we wtorek i cisza.. a nawet nie wiem czy dobry rozmiar wybrałam i zapytałam się w uwagach, czy jednak nie lepiej mniejszy i nic..
Ja zamawialam w sklepie internetowym Hego's. Jedynie zdjecie zapozyczylam z schaffy. Ale z tego co wiem schaffa to porzadny sklep. Sprawdzalas status zamowienia na swoim koncie schaffa.pl?
Ja na swoje czekalam od czwartku przed majowka i dotarly dopiero wczoraj. W hego's nie racza nawet informowac o numerze kurierskim przesylki, wiec mozna sie domyslac kiedy kurier przyjedzie... Serdnio mi sie to podobalo, ale grunt ze buty juz sa u mnie.
Najlepiej jest zadzwonic do firmy i sie popytac, wtedy bedziesz miec pewnosc czy buty wyslali, czy moze dopiero czekaja w kolejce ba wysylke.
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 09:44   #972
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

zastanawia mnie właśnie ile im to zjamuje ( od 2 do 7 dni wg. regulaminu)- a co dziwne, na stronie nie mogę śledzić statusu mojego zamówienia, dopiero firma kurierska poinformuje mnie przesyłając mi tracking. Tu nawet nie chodzi o czas, a o sam fakt, bo niepokoję się czy nie wzięłam zbyt dużych.
Ty brałaś rozmiar jak zawsze czy większy?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:54   #973
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zastanawia mnie właśnie ile im to zjamuje ( od 2 do 7 dni wg. regulaminu)- a co dziwne, na stronie nie mogę śledzić statusu mojego zamówienia, dopiero firma kurierska poinformuje mnie przesyłając mi tracking. Tu nawet nie chodzi o czas, a o sam fakt, bo niepokoję się czy nie wzięłam zbyt dużych.
Ty brałaś rozmiar jak zawsze czy większy?
Ja wzięłam 39 i mam stopę na 25cm. Buciki pasują w sam raz. Obawiałam się że będą za małe, ale gdybym zamówiła 40 musiałabym wymienić.
Najlepiej zadzwoń do schaffy.
Jak się zastanawiałam nad rozmiarem to napisałam do schaffy na allegro, odpisała mi kobitka która stwierdziła że normalnie nosi 39 ale baleriny ma 40 i jest ok. Wszystko zależy od stopy, ja mam szczupłą, więc być może dlatego 39 mi pasuje.
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:23   #974
anior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 335
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zastanawia mnie właśnie ile im to zjamuje ( od 2 do 7 dni wg. regulaminu)- a co dziwne, na stronie nie mogę śledzić statusu mojego zamówienia, dopiero firma kurierska poinformuje mnie przesyłając mi tracking. Tu nawet nie chodzi o czas, a o sam fakt, bo niepokoję się czy nie wzięłam zbyt dużych.
Ty brałaś rozmiar jak zawsze czy większy?
Ja zamawiałam w shaffashoes w czasie promocji majówkowej model royale sp ad black flocked, czyli czarne z niby zamszem i gumowymi czubkami. Buty dostałam wczoraj po poludniu, ale też sie bardzo denerwowałam. Buty dostałam szybko, ale kontakt z sklepem fatalny. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują, nie naliczyli mi znizki, wogóle mam wrażenie, że nie dbaja za bardzo o klienta.
Jeśli chodzi o buty zamówiłam rozmiar 37 a noszę 36 i jest ok. Prawie ok, bo prawą stopę mam ciut mniejsza i mam trochę luzu, ale to u mnie inny problem. Reasumując jeśli zamówiłaś buty o rozmiar większe niż zwykle nosisz to powinno byc ok. I nie denerwuj się bo buty pewnie dostaniesz, tylko pewnie w poniedziałek. Wygląda na to, że Shaffashoes to uczciwy sklep, tylko maja tam troche bałagan.
anior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 10:58   #975
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Ja wzięłam 39 i mam stopę na 25cm. Buciki pasują w sam raz. Obawiałam się że będą za małe, ale gdybym zamówiła 40 musiałabym wymienić.
Najlepiej zadzwoń do schaffy.
Jak się zastanawiałam nad rozmiarem to napisałam do schaffy na allegro, odpisała mi kobitka która stwierdziła że normalnie nosi 39 ale baleriny ma 40 i jest ok. Wszystko zależy od stopy, ja mam szczupłą, więc być może dlatego 39 mi pasuje.
Cytat:
Napisane przez anior Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam w shaffashoes w czasie promocji majówkowej model royale sp ad black flocked, czyli czarne z niby zamszem i gumowymi czubkami. Buty dostałam wczoraj po poludniu, ale też sie bardzo denerwowałam. Buty dostałam szybko, ale kontakt z sklepem fatalny. Telefonów nie odbierają, na maile nie odpisują, nie naliczyli mi znizki, wogóle mam wrażenie, że nie dbaja za bardzo o klienta.
Jeśli chodzi o buty zamówiłam rozmiar 37 a noszę 36 i jest ok. Prawie ok, bo prawą stopę mam ciut mniejsza i mam trochę luzu, ale to u mnie inny problem. Reasumując jeśli zamówiłaś buty o rozmiar większe niż zwykle nosisz to powinno byc ok. I nie denerwuj się bo buty pewnie dostaniesz, tylko pewnie w poniedziałek. Wygląda na to, że Shaffashoes to uczciwy sklep, tylko maja tam troche bałagan.
dziękuję wam za odpowiedzi No własnie według tabeli na szaffie wybrałam 41/42, stopę mam 26 cm, czyli normalną 40. Szczupła to ona nie jest, ale nie wiem czy z rozmiarem nie przesadziłam i to jest ten mój problem. Maila napisałam wczoraj. Ale gdy jakiś czas temu do nich pisałam z problemem z doborem rozmiaru to też nie odpisali mi.
Też rozważałam buty z zamszem. Jak ponosisz daj znać jak się sprawuje ten zamsz. Zwłaszcza po deszczu. Bo " na żywo" wygląda fajnie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:27   #976
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dziękuję wam za odpowiedzi No własnie według tabeli na szaffie wybrałam 41/42, stopę mam 26 cm, czyli normalną 40. Szczupła to ona nie jest, ale nie wiem czy z rozmiarem nie przesadziłam i to jest ten mój problem. Maila napisałam wczoraj. Ale gdy jakiś czas temu do nich pisałam z problemem z doborem rozmiaru to też nie odpisali mi.
Też rozważałam buty z zamszem. Jak ponosisz daj znać jak się sprawuje ten zamsz. Zwłaszcza po deszczu. Bo " na żywo" wygląda fajnie
Wg mnie 40 byłaby za mała. Ja mam 25,6 cm i mam 40 i jest na styk. Moja mama ma 26 cm i ma 41/42 i jest dobra
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 20:51   #977
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Dziękuję Ci za uspokojenie mnie mogę swobodnie odetchnąć i czekać na nie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:27   #978
ewelinkka20
Zadomowienie
 
Avatar ewelinkka20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 032
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Musze sie pożalić na moje nowe melisski,wczoraj je miałam na nogach i mi totalnie obtarły największe paluchy Nie chodziłam w nich jakoś specjalnie długo,ale pocieszam sie tym,ze ja nie jestem przyzwyczajona do tego typu butów jeszcze na obcasie,wiec może stopa i paluchy się przyzwyczaja...oby bo buty sa cudne,nie bylo osoby,ktora by na nie nie spojrzała
__________________

ewelinkka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 15:35   #979
Ibiza777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Witam. Oto moje melisski, na początku było ciężko, nawet myślałam o pozbyciu się ich bo mnie bardzo cisnęły, ale teraz jest już wszystko ok. Są bardzo wygodne no i pięknie pachną, chociaż poci mi się w nich noga.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00028.jpg (133,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00027.jpg (87,3 KB, 171 załadowań)
Ibiza777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:28   #980
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Mnie też dziś obtarły melisskowe balerinki (!) w pięty...
Pocieszam się że to ich chrzest bojowy i jakoś się ułożą
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 16:40   #981
misiaczek187
Zadomowienie
 
Avatar misiaczek187
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 084
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Też kupiłam baletki Melissy te z serii VW i niestety pocą się w nich nogi są faktycznie całkiem wygodne dobre dla troszkę szerszych stóp.
__________________
MOJA WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=338589
misiaczek187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:42   #982
ferdysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 44
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Dziewczyny błagam napiszcie mi coś pocieszającego bo zwariuje w oczekiwaniu na moje melisski wisienki... Zamówiłam 41 i obawiam się że będą za duże............ Ach!!!! 27 cm długość stopy, mierzę wszystkie buty i bywają takie co mają wkładka 26 i są ok, sama nie wiem jak moja stopa się w nich mieści, bo po odrysowaniu na kartce ma równe 27 cm...
ferdysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:53   #983
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 529
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Decyzja zapadła - zostawiam sobie wiśnie. Musiałam do nich po prostu dojrzeć. Fakt, że robią furrorę, co ciekawe, zwłaszcza wśród starszych osób. Wczoraj sąsiadka, dziś dziadek mojego TŻeta (oboje po 70.), przystawali nad nimi i się zachwycali, "jakie piękne". Kiedy sąsiadce powiedziałam, że nie jestem pewna, czy je sobie zatrzymać, ona mi na to - ależ koniecznie, kiedy indziej będzie czas na takie piękne buty?! Rozczuliła mnie

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2011-05-08 o 20:54
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:06   #984
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez ferdysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam napiszcie mi coś pocieszającego bo zwariuje w oczekiwaniu na moje melisski wisienki... Zamówiłam 41 i obawiam się że będą za duże............ Ach!!!! 27 cm długość stopy, mierzę wszystkie buty i bywają takie co mają wkładka 26 i są ok, sama nie wiem jak moja stopa się w nich mieści, bo po odrysowaniu na kartce ma równe 27 cm...
może źle odrysowujesz? sama to robisz? bo może pod kątem czy coś zaznaczasz?
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:10   #985
ferdysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 44
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Decyzja zapadła - zostawiam sobie wiśnie. Musiałam do nich po prostu dojrzeć. Fakt, że robią furrorę, co ciekawe, zwłaszcza wśród starszych osób. Wczoraj sąsiadka, dziś dziadek mojego TŻeta (oboje po 70.), przystawali nad nimi i się zachwycali, "jakie piękne". Kiedy sąsiadce powiedziałam, że nie jestem pewna, czy je sobie zatrzymać, ona mi na to - ależ koniecznie, kiedy indziej będzie czas na takie piękne buty?! Rozczuliła mnie
Gratuluję decyzji!!!

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Nie no dobrze raczej odrysowuje... mierze no i 27 wyhodzi...
ferdysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:49   #986
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Ferdysia- może spróbuj wziąć patyczek, taki jak do sprawdzania ciasta (długa i nieco grubsza wykałaczka) przyłóż go prostopadle do ściany i stań na nim stopą, tak żeby pięta stykała się ze ścianą a patyk był pod stopą w najdłuższym jej miejscu. Potem odrysuj na patyczku przy dużym palcu najdłuższe miejsce na stopie i zmierz linijką na patyku resztę patyka odetnij i zostaw tylko ten o długości stopy. u mnie ten sposób jest najskuteczniejszy jeśli chodzi o mierzenie stóp, patyk można brać ze sobą do sklepu- przydatne przy kupowaniu bucików dla małych dzieci
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:25   #987
_Effa_
Rozeznanie
 
Avatar _Effa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 623
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez ferdysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam napiszcie mi coś pocieszającego bo zwariuje w oczekiwaniu na moje melisski wisienki... Zamówiłam 41 i obawiam się że będą za duże............ Ach!!!! 27 cm długość stopy, mierzę wszystkie buty i bywają takie co mają wkładka 26 i są ok, sama nie wiem jak moja stopa się w nich mieści, bo po odrysowaniu na kartce ma równe 27 cm...
Ja ma kulki 40,buciki mają 27 cm długości całkowitej.
Jeżeli twoja stopa to 27 cm ,41 powinny być odpowiednie,
czego Ci życzę
_Effa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:47   #988
ferdysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 44
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Effa napisz mi proszę co rozumiesz przez dł całkowita? Ile ma wkładka w Twoich Meliskach i jaką masz dł stopy?
ferdysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 09:03   #989
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Decyzja zapadła - zostawiam sobie wiśnie. Musiałam do nich po prostu dojrzeć. Fakt, że robią furrorę, co ciekawe, zwłaszcza wśród starszych osób. Wczoraj sąsiadka, dziś dziadek mojego TŻeta (oboje po 70.), przystawali nad nimi i się zachwycali, "jakie piękne". Kiedy sąsiadce powiedziałam, że nie jestem pewna, czy je sobie zatrzymać, ona mi na to - ależ koniecznie, kiedy indziej będzie czas na takie piękne buty?! Rozczuliła mnie
uwazam ze to bardzo fajny i prawdziwy argument
modą trzeba sie bawic, nie mozna brac wszystkiego tak na powaznie, a te buty wlasnie wyrazaja pewien taki dystans do swiata
przynajmniej ja tak uwazam
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 11:28   #990
ferdysia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 44
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Ferdysia- może spróbuj wziąć patyczek, taki jak do sprawdzania ciasta (długa i nieco grubsza wykałaczka) przyłóż go prostopadle do ściany i stań na nim stopą, tak żeby pięta stykała się ze ścianą a patyk był pod stopą w najdłuższym jej miejscu. Potem odrysuj na patyczku przy dużym palcu najdłuższe miejsce na stopie i zmierz linijką na patyku resztę patyka odetnij i zostaw tylko ten o długości stopy. u mnie ten sposób jest najskuteczniejszy jeśli chodzi o mierzenie stóp, patyk można brać ze sobą do sklepu- przydatne przy kupowaniu bucików dla małych dzieci
Numer z patyczkiem- 26,9 i nie chce być inaczej...;-)
ferdysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.