czy być miłą czy być szczerą? :-)) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 11:39   #61
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
być szczerą ale zarazem miła aby nie urazić prawdą(która łatwo jest to zrobić), ja cenię bardzo szczerość i sama też szczera jestem
Tak, rozumiem. Żeby nie urazić. Ale niektórych urazi już drobnostka, dla drugiego niegodna wzmianki.
Co więcej, czasami- gdy poruszane sa jakieś ważniejsze sprawy, nie tylko wyglądu, może bardziej postępowania i światopoglądu- kryterium nieurażania schodzi na plan dalszy.
I może być, że swoją ostrą wypowiedzią kogoś urażę, i to bardzo. Ale może jest szansa, że, gdy przetrawi ta urazę, da mu toś do myslenia? Wtedy może warto urazić?
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:50   #62
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tak, rozumiem. Żeby nie urazić. Ale niektórych urazi już drobnostka, dla drugiego niegodna wzmianki.
Co więcej, czasami- gdy poruszane sa jakieś ważniejsze sprawy, nie tylko wyglądu, może bardziej postępowania i światopoglądu- kryterium nieurażania schodzi na plan dalszy.
I może być, że swoją ostrą wypowiedzią kogoś urażę, i to bardzo. Ale może jest szansa, że, gdy przetrawi ta urazę, da mu toś do myslenia? Wtedy może warto urazić?
też masz z tym rację, choc sa osobty które urażone moga być złośliwe, obrażone, albonawet zrywają kontakt, roznie to bywa, generalnie ja jestem szczera i często urażam tym, wiele osob się nie przyznaje, ale po czasie ja stwierdzam że przesadziłam, treba ważyc słowa, bo granicajest bardzo delikatna
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 11:51   #63
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Rozwaliłaś mnie z lekka, Nat. Zły humorek od rana..?
Ja tam nie zauważyłam, żeby Fresa była zarozumiała (nie bardziej, niż dopuszcza ogólnie przyjęta 'norma', charakterystyczna dla zadowolonych z siebie i swojego życia ludzi, ale ja nie uważam pewności siebie za wadę), czym się chwali, też nie bardzo wiem. No chyba, że gryzie, gdy ktoś sobie oznajmia, że ma np. ładną cerę.


Co do szczerości, net to net, nie przeżywam go zbytnio, choć tu częściej już wolę nic nie pisać niż po napisaniu musieć pisać jeszcze więcej.
Natomiast w realu wolę pewne uwagi zachować dla siebie, poza tym, ja nie mam aż tak krytycznego podejścia do świata.
(Np. Gdy patrzę sobie na psiapsiółę, to jak Chandler: duża głowa, duża głowa - nie 'powtarzam' sobie kiszka-grzywka, kiszka-grzywka, suknia beza. Skoro chciała bezę, to ją ma, ślepa przecież nie była. ) Natomiast bliskim osobom, uważam, należy w miarę delikatnie uświadomić, gdy jest (jeśli tylko jest) problem, a przecież nie chce się, by padli ofiarą spojrzeń spode łba.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:06   #64
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Rozwaliłaś mnie z lekka, Nat. Zły humorek od rana..?
Ja tam nie zauważyłam, żeby Fresa była zarozumiała (nie bardziej, niż dopuszcza ogólnie przyjęta 'norma', charakterystyczna dla zadowolonych z siebie i swojego życia ludzi, ale ja nie uważam pewności siebie za wadę), czym się chwali, też nie bardzo wiem. No chyba, że gryzie, gdy ktoś sobie oznajmia, że ma np. ładną cerę.
Skoro Aeterna tak mówi,to coś w tym jest.
Bo już wątpić zaczynałam,czy aby na pewno znam samą siebie .
Thx.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:10   #65
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość
....i mało błyskotliwa też jesteś, tym bardziej szkoda czasu



To takie jakieś anglosaskie żarciki typu zagadka prezentujesz na forum? Aaaaa...

A prawdę mówiąc, jeżeli chodzi o sam wątek, to już lepsza szczerość niż słodzenie, bo przez to słodzenie wątki typu "jak wyglądasz" są strasznie nudne. Byłoby ciekawiej, jakby ludzie pisali naprawdę, co myślą, a nie, że same piękne dziewczyny na wizazu, ahh jaka jesteś śliczna, jakie masz cudowne oczka.

Ehh...coccinelle mi czasem brakuje.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:16   #66
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Fresiaku, przecież to oczywiste, że przyszłam tu po to, by Cię 'obronić'...
Zatem: ależ prosz.

Spoko, to była tak zwana szczerość ''leniwa''.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 12:27   #67
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
To takie jakieś anglosaskie żarciki typu zagadka prezentujesz na forum? Aaaaa...

A prawdę mówiąc, jeżeli chodzi o sam wątek, to już lepsza szczerość niż słodzenie, bo przez to słodzenie wątki typu "jak wyglądasz" są strasznie nudne. Byłoby ciekawiej, jakby ludzie pisali naprawdę, co myślą, a nie, że same piękne dziewczyny na wizazu, ahh jaka jesteś śliczna, jakie masz cudowne oczka.

Ehh...coccinelle mi czasem brakuje.
Jak nie,jak tak-zgadzam się .
Szkoda,że nie wszyscy potrafią docenić,że ktoś jest szczery :/ ,ale to szczegół .

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Fresiaku, przecież to oczywiste, że przyszłam tu po to, by Cię 'obronić'...
Zatem: ależ prosz.

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Spoko, to była tak zwana szczerość ''leniwa''.
No ba!
Na szczęście oprócz małej błyskotliwości mam też poczucie humoru .
Do czasu ofkors .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 12:53   #68
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Przeraża mnie jak ktoś nie mający określonego poza dowaleniem celu uświadamia delikwenta, że posiada on cudaczne włosy, źle dobraną szminkę, spódnicę o 5 cm za długą/krótką. Według mnie to niczemu nie służy. No może dowartościowaniu samego siebie.

Co do błyskotliwości Fresy - można uważać tak jak ktoś chce, oczywiście , bo ile wizażanek, tyle różnych stopni tego błysku intelektu.
Ale wyparowywać tak ni z gruszki ni z pietruszki, to moim zdaniem mało eleganckie...

Fresa - ja mam troszeczkę odmienne zdanie od Nati
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 13:01   #69
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
jak ktoś nie mający określonego poza dowaleniem celu uświadamia delikwenta, że posiada on cudaczne włosy, źle dobraną szminkę, spódnicę o 5 cm za długą/krótką. Według mnie to niczemu nie służy. No może dowartościowaniu samego siebie.
Nom, a poza tym to tak w ogóle uważam przeżywki dot. cudzego wyglądu za nieźle płytkie.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:00   #70
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Miło takich komplementów od rana słuchać .

A z równowagi mnie nie wyprowadzisz,choćbyś na rzęsach stanęła .
Więc daruj sobie epitety pod moim adresem , zanim powiesz o jedno słowo za dużo ,bo mogę zgłosić ZP .
Bezpodstawnie obrażać się nie pozwolę,a uwaga odnośnie małej błyskotliwości=temu,że mam niby małą inteligencję.

Wcale nie chcę Cię z równowagi wyprowadzić, to raz, a dwa, sama twierdzisz, że jeśli ktoś przedstawi swoją opinię w sposób kulturalny to nie ma w tym nic złego, ja tak właśnie sądzę i to wyraziłam, zdaje się przyzwoicie[nie rzucam tu mięsem, ani nie twierdzę, że np.jesteś głupia, nie wiem beznadziejna, czy co tam jeszcze], a na temat błyskotliwości to już chyba sama sobie odpowiedziałaś.

A po trzecie nie musisz mnie straszyć, że gdzieś coś zgłosisz, bo gdybym miała Ci coś jeszcze do powiedzenia, to zrobiłabym to bez względu na skargi.



Ps.przecież wolisz usłyszeć gorszą prawdę, niż miłe kłamstwo.





Aha, co do humoru Aete , to mam dobry....jak zawsze
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 14:35   #71
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez bluekaktus Pokaż wiadomość
dzięki Paula, bo już myslałam, ze tylko ja jestem taka "nieprzystosowana", sama nie wiem jak to ująć, krytyczna?, kręcąca nosem?

fuu, wyszlo na to, że juz na starcie zrażę do siebie połowę forum :-(
a tam gadasz, szczerym byc, ale szczerym aby nikogo nie urazic
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-23, 15:47   #72
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

ja wole byc szczerze miła.
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 15:52   #73
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Tylko, że gdy czytam Wasza skromną wymianę zdań, nasuwa mi się skojarzenie, że z Was dwojga, akurat to Ty masz jakiś problem.

Bez sensu takie uwagi ni z gruszki ni z pietruszki <''okazja'' >, np. 1300 postów to na tyle już dużo, by móc się samemu o sobie nasłuchać, chcesz, to mogę Ci coś napisać i może humor Ci nieco zjedzie (); jeśli masz do kogoś jakieś wąty, to bądź miła pofatygować się z nimi w pw, już samo określenie: mało błyskotliwa też jesteś, więc (tym bardziej) szkoda <na ciebie> czasu podpada pod uprzejme karne, pomijam już fakt, że ja np. mam wrażenie, że niechcący sobie przyatakowałaś userkę.
To tyle.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:09   #74
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Tylko, że gdy czytam Wasza skromną wymianę zdań, nasuwa mi się skojarzenie, że z Was dwojga, akurat to Ty masz jakiś problem.

Bez sensu takie uwagi ni z gruszki ni z pietruszki <''okazja'' >, np. 1300 postów to na tyle już dużo, by móc się samemu o sobie nasłuchać, chcesz, to mogę Ci coś napisać i może humor Ci nieco zjedzie (); jeśli masz do kogoś jakieś wąty, to bądź miła pofatygować się z nimi w pw, już samo określenie: mało błyskotliwa też jesteś, więc (tym bardziej) szkoda <na ciebie> czasu podpada pod uprzejme karne, pomijam już fakt, że ja np. mam wrażenie, że niechcący sobie przyatakowałaś userkę.
To tyle.

__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:12   #75
9anonimka2
Przyczajenie
 
Avatar 9anonimka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

spróbuj to zrobić jakoś delikatnie, ale napewno bądź w stu procentach szczera bo lepsza najgorsza prawda od najlepszego kłmstwa naprawdę słońce
9anonimka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:13   #76
9anonimka2
Przyczajenie
 
Avatar 9anonimka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 13
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Tak, rozumiem. Żeby nie urazić. Ale niektórych urazi już drobnostka, dla drugiego niegodna wzmianki.
Co więcej, czasami- gdy poruszane sa jakieś ważniejsze sprawy, nie tylko wyglądu, może bardziej postępowania i światopoglądu- kryterium nieurażania schodzi na plan dalszy.
I może być, że swoją ostrą wypowiedzią kogoś urażę, i to bardzo. Ale może jest szansa, że, gdy przetrawi ta urazę, da mu toś do myslenia? Wtedy może warto urazić?
spróbuj to zrobić jakoś delikatnie, ale napewno bądź w stu procentach szczera bo lepsza najgorsza prawda od najlepszego kłmstwa naprawdę słońce
9anonimka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:22   #77
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Jakiś czas temu miałam wątpliwą przyjemność trafiać na analizy psychologiczne Aete gdziekolwiek się nie ruszyłam.
Teraz, o dziwo, repertuar zmienił się na Fresę.

Nati femme fatale - od niepamiętnych czasów na wizażu wycieczki odnośnie inteligencji Wizażanek są zabronione, niezależnie od tego kto się z kim kłóci i ile ma racji.
Ponad to, jeśli chcesz omówić swój prywatny stosunek do Fresy i jej zachowań, proszę zrób to na PW - wątek o ile się nie mylę nie dotyczy tematu "Wyrzuć Fresie wszystko co o niej myślisz".

Otrzymujesz czerwoną kartkę i jeden punkt karny wygasający po 10 dniach za Atak na Wizażankę.




I proszę skończcie tą dyskusję, przynajmniej na forum publicznym.
Ani to miłe, ani owocne - i tylko się punktami kończy.
Ech.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:36   #78
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez 9anonimka2 Pokaż wiadomość
spróbuj to zrobić jakoś delikatnie, ale napewno bądź w stu procentach szczera bo lepsza najgorsza prawda od najlepszego kłmstwa naprawdę słońce
Wiesz, ja to piszę teoretycznie, nie w odniesieniu do konkretnej sytuacji. I chyba nie dość jasno wyraziłam się. Czasami właśnie urażenie, a nie powiedzenie delikatne osiąga cel.
Nie mówię o sobie że tak robię nagminnie. Ale czasem może by było trzeba.
Nie piszę też w tym momencie o postach na forum- tu nie widzę potrzeby, żebym miała psuć sobie i innym nerwy. Tu przychodzę dla odpoczynku lub żeby się czegoś konkretnego dowiedzieć.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 18:37   #79
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Jestem szczerze wzruszona waszą solidarnością i lata mnie to gdzieś, co o mnie pomyślicie i powiecie.


A co do Fresy, to nie widzę powodu kontynuacji na pw, temat się wyczerpał, powiedziałam, co miałam powiedzieć[i byłam przecież szczera] i niczego nie odwołuję.



Ps.Aete - zabrzmiało groźnie


no, to by było na tyle......
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-25, 13:36   #80
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

najgorsza jest taka szczerosc, dla mojego dobra. Ni z gruszki, ni z pietruszki:

- ale wiesz, masz te wlosy takie bez polysku...

taaaa...tyle, ze raz, ze nie pytalam, a dwa, ze jestem w pelnii swiadoma tego faktu. I miliony tego typu szczerych uwag, o ktore nikt nie pytal.

Rozumiem odpowiedziec szczerze na pytanie, ale samemu wyskakiwac tylko po to, zeby szczerze powiedziec: "widac, ze przytylas wiesz?" to ja dziekuje.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 14:37   #81
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

dlatego nie wchodze na watki w ktorych trzeba oceniac, i jestem przeciwna ich zakładaniu. jakby nie było bedzie zle.
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:46   #82
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Nati femme fatale Pokaż wiadomość

A co do Fresy, to nie widzę powodu kontynuacji na pw, temat się wyczerpał, powiedziałam, co miałam powiedzieć[i byłam przecież szczera] i niczego nie odwołuję.
A ja chyba rozumiem o co chodzilo Nati, tak mi sie przynajmniej wydaje...

Osobiscie lubie Frese i czesto zgadzam sie z jej opiniami. Przyznaje, ze jest kulturalna i nikogo nie urazi. Ale..., no wlasnie, wielokrotnie napotykalam w jej postach takie slowa, po ktorych zastanawialam sie czy ta osoba jest prawdziwa czy to jakas kreacja idealu na potrzeby forum. Na jej charakterze, na podstawie jej postow, nie mozna dopatrzec sie zadnej rysy. Jest to osoba moralna, zawsze obiektywna, prawdomowna, nie majaca nic do ukrycia ani zadnych kompleksow. Co wiecej , jak sie wyrazila w ktoryms watku "uczucie zazdrosci jest jej kompletnie obce". Wydaje mi sie to zbyt piekne zeby bylo prawdziwe bo takich idealow po prostu nie ma...

To jest szczerosc w moim wydaniu. Mam nadzieje, ze nie zapracowalam tym samym sobie na bana...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 15:53   #83
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

a ja sie zastanawiam czy wizazanki nie maja nic innego do roboty jak analizowac posty Fresy i jej cech charakteru?
omg to ja musze sie pilnowac zeby zaraz mnie nie oceniano.
btw ocena kogos, charakterystyka jakiejs osoby na podstawie jej wypowiedzi nie jest adekwatna do rzeczywistosci i jest troche dziecinna.
pozwolmy odejsc watkowi w zapomnienie. pis
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:17   #84
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez ufcio Pokaż wiadomość
btw ocena kogos, charakterystyka jakiejs osoby na podstawie jej wypowiedzi nie jest adekwatna do rzeczywistosci i jest troche dziecinna.
pozwolmy odejsc watkowi w zapomnienie. pis
Czyzby nieadekwatna? Nie mam prawa wyrobic sobie opinii na temat danej osoby na podstawie jej wypowiedzi na forum? Kilkunastu tysiecy postow tak na marginesie...

Pewnie, niech watek odejdzie w zapomnienie... Powinnam byla wiedziec, ze wizazanki z paronastoma tysiacami postow traktuje sie na forum jak przyslowiowe "swiete krowy"... EOF
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:26   #85
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Powinnam byla wiedziec, ze wizazanki z paronastoma tysiacami postow traktuje sie na forum jak przyslowiowe "swiete krowy"... EOF
Aaliyah,jak to rozumieć ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:27   #86
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Aaliyah,jak to rozumieć ?
No tak Freso, ze masz zagorzale fanki na forum
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:41   #87
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No tak Freso, ze masz zagorzale fanki na forum
Jeśli fikcyjna postać może mieć fanki ,to powinnam się teraz czuć jak Ania z Zielonego Wzgórza .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 16:57   #88
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Jak dla mnie bycie miłą i szczerą idzie w parze

można być szczerym, ale nie mówić : O RANY JAKIE KUDLISKA KIEDY TY JE MYŁAŚ, WIESZ CO TO SZA-MPON albo FRY-ZJER? Czytaj mi z ust - SZA-MPON, FRY-ZJER...

tylko powiedzieć : Będę wybierać się do fryzjera, chcesz iść ze mną? podobno działa cuda/ zmieniłaś fryzurę? tamta była lepsza wg. mnie
itp



w ogóle taki off top ale co to za minka : ?
co ona wyraża?
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:05   #89
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Jeśli fikcyjna postać może mieć fanki ,to powinnam się teraz czuć jak Ania z Zielonego Wzgórza .
Wyglada na to ze moze I slowo "wykreowana" bardziej tu pasuje
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 17:16   #90
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy być miłą czy być szczerą? :-))

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Wyglada na to ze moze I slowo "wykreowana" bardziej tu pasuje
Każdy ma prawo do własnego zdania .




○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nuży mnie już ta dyskusja .
Nie kce mi się pisać po raz enty,że jak najbardziej można-nie dłubać w nosie,nie zazdrościć Kowalskiemu mercedesa a Kowalskiej urody i jak najbardziej z człowiekiem jest ok .

Można wrócić do tematu wątku ?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.