Ratujmy drzewa! - Wizażowy las ! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-02, 15:51   #91
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

chyba wlasnie tamta Wizazanka zrobila zła promocje tej stronie:/
A czemu umieszczala te watki w kazdym mozliwym miejscu ,pewnie dlatego zeby skorzystal na tym jej prywatny lasek.
Przejrzalam ta strone doladnie,strone tej fundacji w poszukiwania "badziewia" i nie rzucilo mi sie w oczy,.
W kazdym razie klikam na swoj
Jesli ktos ma dokladne info ,gdzie tkwi jakis haczyk to niech sie podzieli z nami,bo szkoda byloby gdyby to bylo jakies oszustwo
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 16:01   #92
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

No i chciałam wspomóc
ale już nie ma czego...
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 16:05   #93
Nati femme fatale
Zadomowienie
 
Avatar Nati femme fatale
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 1 449
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No i chciałam wspomóc
ale już nie ma czego...
Ano.....
__________________
"Kobiety są jak przekład: piękne nie są wierne, wierne nie są piękne."
G.B.Shaw

tu znajdował się podpis mojego ex-męża o treści:
dokładnie, kochanie, dokładnie(znał moje hasło) więc...Tobie(skoro zgadzasz się z powyższym cyt.pana Shaw) pozostaje znaleźć sobie taką niepiękną!może Cię nie zdradzi
Nati femme fatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 16:35   #94
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Mi sie nie wydaje, ze to bylo coś złego?
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 16:49   #95
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

w sumie to moze i nie dowiemy sie czy te pieniadze faktycznie trafily na konto fundacji, ale intencje mamy szczere. Haczyka nie widze tu zadnego..
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:31   #96
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

W sumie to wszystko moja wina bo ja podałam linka z prośbą o dodanie go do wątku Pajacyka gdzie klikamy codziennie... ale nie wiedziałam że to coś złego, wydawało mi się że ratujemy lasy chciałam dobrze..
Przepraszam.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:12   #97
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Kiniaczq- to nie Twoja wina. A jeśli to ma być coś podejrzanego, to chyba lepiej, ze tak się stało
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 19:28   #98
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

no tak ale to ja jej napisałam PW żeby zamieściła linka tam więc przyczyniłam się do tego..
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 19:34   #99
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

E, nie przejmuj się!
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 20:03   #100
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Gdyby to była uczciwa akcja z tym laskiem, to nikt nie cenzurowałby linek.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 20:09   #101
Gween
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 701
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

No, ale co w takim razie jest nie tak z tym laskiem?
__________________

Gween jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 20:23   #102
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Gdyby to była uczciwa akcja z tym laskiem, to nikt nie cenzurowałby linek.
trochę szkoda, no ale cóż
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 20:27   #103
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
E, nie przejmuj się!
dzięki
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 21:09   #104
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
No, ale co w takim razie jest nie tak z tym laskiem?
własnie
wyjasnij nam Pomadko, bo az ciekawa jestem
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 22:01   #105
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
własnie
wyjasnij nam Pomadko, bo az ciekawa jestem
Ja nie Pomadka ale wyjasnie tak bardzo w skrocie

To jest reklama i promocja strony z grami, ktora stworzyla ta strone, w taki sposob aby uzytkownicy sami sobie przekazywali linki do tej strony w internecie na ktorej jest reklama z linkiem do strony z grami a tym samym reklamowali ja.

Kazdy sposob jest dobry, byle skuteczny

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 22:06   #106
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

haha to dziwny sposob na reklame skoro nikt jej tam nawet nie dostrzegl... pewno kazdy wchodzil zeby lasek rosl, a nikt sie nie przygladal jakie tam sa linki i do czego prowadza...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 22:07   #107
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Aniołku dzięki.


Dziewczyny bądźcie trochę nieufe wobec takich linek-klikanek, bo w ten sposób robicie komuś reklamę-za darmo!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 07:04   #108
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

hmmm to dziwne. Ja zaczelam klikac wlasnie dlatego, ze jest to strona tworcow Prizee.com, bo dalo mi to jakis rodzaj potwierdzenia, ze sa w stanie oddac te pieniadze na las. Zreszta prizee jest tak popularne, ze chyba nie trzeba mu reklamy
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 10:43   #109
Malena
Raczkowanie
 
Avatar Malena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Aniołku dzięki.

Dziewczyny bądźcie trochę nieufe wobec takich linek-klikanek, bo w ten sposób robicie komuś reklamę-za darmo!
hmmm kilka dni mnie nie było, a tu taka afera w wątku, który założyłam. Jesteś pewna swoich podejrzeń???

Owszem jest link i znaczek do prizee.com, bo to oni zorganizowali tę akcję i jak się uda to oni dają pieniądze, a są na tyle bogaci, że suma którą zaproponowali jest dla nich mała i realna.

Czy w takim razie nie należy klikać na pajacyka bo na dole są linki do BZ WBK, BPH, IKEA itd itp ??? Czy mam nie klikać na polskieserce.pl, bo mi potem wyskakują bannery kart Visa, MasterCard i jakiejś tam diety ???
Przecież takie akcje opierają się właśnie na sponsorach dzięki, którym to klikanie ma sens. Za możliwość reklamy dają pieniądze na akcje charytatywne.

Jak już wspomniała myShaczeQ Prizee.com jest zbyt znaną i bogatą firmą by musiała uciekać się do podstępów by bardziej się rozreklamować. Swoją drogą przyznam, że osoby które znam i klikają na tę stronę, jeśli nie znały wcześniej prizze.com to nawet nie zauważyły linku.

Temat założyłam z jak najlepszą intencją, bo pomysł załżenia "wizażowego" lasu uważałam za fajna zabawę, która może pomóc w osiągnięciu wartościowego celu i nie rozumiem powodu zablokowania linku. Prosiłabym o konkretne powody, dla których ta akcja różni się od pajacyków itp!! Wizaż też "żyje" ze sponsorów i nie narzekam, że wyskakują mi jakieś reklamy czy dostaję maile z informacją o (jak dla mnie głupich) działach czy artykułach o np. korekcie nosa!, które swą treścią mogą pogłębić czyjeś kompleksy na tym tle.
Malena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 11:36   #110
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

dokładnie, tak samo mozna by powiedziec o pajacyku, ze jest kryptoreklama BGŻ czy IKEI, a wysylajac link dalej przyczyniamy sie do reklamowania banku, co jest malo szlachetne w porownaniu z zamierzonym celem. I wybacz Pomadko, ale dla mnie to naprawe z pogranicza absudru, zeby wszystko uwazac od razu za jakies zło. Internet jest na tyle popularny, ze takie akcje nie naleza do rzadkosci.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 11:48   #111
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Malena w pełni sie z Tobą zgadzam, wszystkie klikanki działają na zasadzie reklamy.

Ja uważam, że cel jest szczytny tak jak i inne pajacyki oraz sztuczne serca.

Nie wiem według jakiego systemu jeden link ma prawo się znaleźć na tej stronie a inny nie.

Cieszyłabym się jednak gdyby link ponownie wrócił na stronę i "wizazanki - ekolożki" mogły nadal klikać.

Ja na szczęście dodałam link do ulubionych i mogę to dalej robić.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:47   #112
meredith91
Wtajemniczenie
 
Avatar meredith91
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 334
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Malena w pełni sie z Tobą zgadzam, wszystkie klikanki działają na zasadzie reklamy.

Ja uważam, że cel jest szczytny tak jak i inne pajacyki oraz sztuczne serca.

Nie wiem według jakiego systemu jeden link ma prawo się znaleźć na tej stronie a inny nie.

Cieszyłabym się jednak gdyby link ponownie wrócił na stronę i "wizazanki - ekolożki" mogły nadal klikać.

Ja na szczęście dodałam link do ulubionych i mogę to dalej robić.
zgadzam się na szczęście też mam link w ulubionych.
__________________
full time traveller, somewhere in the sky in love with my life , books, learning new languages, law (hopefully becoming a future lawyer soon) and visiting new countries currently living in the Middle East, but my heart is in Poland
meredith91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:51   #113
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !



To typowy przyklad dobrze zrobionej promocji markietingowej marki firmy za pomoca metody "sponsoringu na pokaz" przy pomocy gry markietingowej - lub zapowiedz powstania nowej gry (czy jak sie to tam fachowo nazywa )
Rekalam jest ogolnie bardzo droga, dobry sponsoring moze okazac sie bardziej oplacaly niz pieniadze wydane na tradycyjna reklame.

..........

Poza tym cala zabawa polega na tym ze kazdy moze zalozyc sobie las - wlasny las z wlasnym linkiem, ktory potem wkleja na rozne fora, grupy i gdzie sie tylko da, aby "budowac swoj las" spamujac w ten sposob fora ( jak kazdy wklei swoj rozny link do lasu)
Na forum ktos juz powklejal linki do swojego lasu na roznyc forach, Zlo zablokowal caly link, a tym samym zablokowal tez "wizazowy"
Nie da sie inaczej, albo wszystkim albo nikomu.
A ta cala zabawa to ewidentna reklama, grajaca na uczuciach innych.

ps. juz sie nie wymandrzam bo to nie "moje forum" EOT.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 14:13   #114
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


To typowy przyklad dobrze zrobionej promocji markietingowej marki firmy za pomoca metody "sponsoringu na pokaz" przy pomocy gry markietingowej - lub zapowiedz powstania nowej gry (czy jak sie to tam fachowo nazywa )
Rekalam jest ogolnie bardzo droga, dobry sponsoring moze okazac sie bardziej oplacaly niz pieniadze wydane na tradycyjna reklame.

..........

Poza tym cala zabawa polega na tym ze kazdy moze zalozyc sobie las - wlasny las z wlasnym linkiem, ktory potem wkleja na rozne fora, grupy i gdzie sie tylko da, aby "budowac swoj las" spamujac w ten sposob fora ( jak kazdy wklei swoj rozny link do lasu)
Na forum ktos juz powklejal linki do swojego lasu na roznyc forach, Zlo zablokowal caly link, a tym samym zablokowal tez "wizazowy"
Nie da sie inaczej, albo wszystkim albo nikomu.
A ta cala zabawa to ewidentna reklama, grajaca na uczuciach innych.

ps. juz sie nie wymandrzam bo to nie "moje forum" EOT.

aniolek
Aniele dobrze, że się wymądrzasz (), bo to moje forum - ale ja, jako internetowy laik nie jestem w stanie wytłumaczyć dziewczynom na czym to polega i dlaczego nie mają swojego lasu

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 17:13   #115
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

Jeśli chcecie, to klikajcie ja wam tego nie zabraniam, ba nawet mi to obojętne, z tym że akcja z lasem jest podszyta reklamą... A cel charytatywny to będzie wyglądał tak, że albo się dogadali z jakąś fundacją i rzucą jej pare zł-na otuchę, albo jest to fikcją wymyślona na potrzeby promocji.
Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
hmmm to dziwne. Ja zaczelam klikac wlasnie dlatego, ze jest to strona tworcow Prizee.com, bo dalo mi to jakis rodzaj potwierdzenia, ze sa w stanie oddac te pieniadze na las. Zreszta prizee jest tak popularne, ze chyba nie trzeba mu reklamy
Być może są popularni, ale to nie przeszkadza w wypromowaniu-takim sposobem-jakiegoś nowego produktu, czy w ogóle firmy.

Że firma jest bogata i znana, to jeszcze o niczym nie świadczy! Żeruje [próbuje to robić] na innych jak każdy kto ma w tym cel...

Cytat:
Napisane przez Malena Pokaż wiadomość
hmmm kilka dni mnie nie było, a tu taka afera w wątku, który założyłam. Jesteś pewna swoich podejrzeń???
Nie, tak se plotę.

I jaka tam afera, nie tragizuj...
Staramy się Wam tylko uzmysłowić jak podstępne są bogate firmy i jak nabierają ludzi na [niby] szlachetne cele.

Cytat:
Napisane przez Malena Pokaż wiadomość
Owszem jest link i znaczek do prizee.com, bo to oni zorganizowali tę akcję i jak się uda to oni dają pieniądze, a są na tyle bogaci, że suma którą zaproponowali jest dla nich mała i realna.

Czy w takim razie nie należy klikać na pajacyka bo na dole są linki do BZ WBK, BPH, IKEA itd itp ??? Czy mam nie klikać na polskieserce.pl, bo mi potem wyskakują bannery kart Visa, MasterCard i jakiejś tam diety ???
Przecież takie akcje opierają się właśnie na sponsorach dzięki, którym to klikanie ma sens. Za możliwość reklamy dają pieniądze na akcje charytatywne.


Temat założyłam z jak najlepszą intencją, bo pomysł załżenia "wizażowego" lasu uważałam za fajna zabawę, która może pomóc w osiągnięciu wartościowego celu i nie rozumiem powodu zablokowania linku. Prosiłabym o konkretne powody, dla których ta akcja różni się od pajacyków itp!! Wizaż też "żyje" ze sponsorów i nie narzekam, że wyskakują mi jakieś reklamy czy dostaję maile z informacją o (jak dla mnie głupich) działach czy artykułach o np. korekcie nosa!, które swą treścią mogą pogłębić czyjeś kompleksy na tym tle.
Tak, wizaż i tysiące innych stron żyje z reklamy, ale tutaj sprawa jest jasna-przychodzi facet, zamawia wyświetlanie reklamy przez X dni, Szefowa mu wystawia fakturę-facet płaci określoną sumę pieniędzy, reklama leci na wizażu. Koniec ceregieli. A tutaj WY PROMUJECIE firmę ZA DARMO poprzez kliknięcia i zakładanie jakiś lasów z których nie wiadomo co ma być... Chodzi o to, aby jak najczęściej i jak najwięcej ludzi odwiedzało ten [wasz] las, bo wtedy link www.jakiśtamadres. ma liczną/bardzo dużą ilość odwiedzin, co przekłada się na popularność i wyświetlanie adresu www. np w wyszukiwarce na początkowych miejscach.
Po prostu firma w ten sposób nabiera swoich leśnych Mietków klikających w link-robi to pod płaszczykiem zbierania [klikania] liści, bo gdyby WAm to powiedział otwarcie, że klikając promujecie ją-to podejrzewam, że nikt by nawet przez pomyłkę nie otworzył takiego linku.

Jasne, czy jeszcze nie jasne i dalej mam tłumaczyć...?

Cytat:
Napisane przez Malena Pokaż wiadomość
Jak już wspomniała myShaczeQ Prizee.com jest zbyt znaną i bogatą firmą by musiała uciekać się do podstępów by bardziej się rozreklamować. Swoją drogą przyznam, że osoby które znam i klikają na tę stronę, jeśli nie znały wcześniej prizze.com to nawet nie zauważyły linku.
NO i czego to dowodzi, bo nie bardzo rozumiem ten wtręt?

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
dokładnie, tak samo mozna by powiedziec o pajacyku, ze jest kryptoreklama BGŻ czy IKEI, a wysylajac link dalej przyczyniamy sie do reklamowania banku, co jest malo szlachetne w porownaniu z zamierzonym celem. I wybacz Pomadko, ale dla mnie to naprawe z pogranicza absudru, zeby wszystko uwazac od razu za jakies zło. Internet jest na tyle popularny, ze takie akcje nie naleza do rzadkosci.
Jasne, ale pajacyk nie jest podszyty wypromowanie czegoś tam. Sprawa jest jasna, klikasz w brzuszek pajacyka->sponsor daje pieniądze na posiłki, a dzięki temu, że daje kasę, wyświetlają jego baner. Koniec polityki reklamowej.

I widać że ta akcja-rzekomo dobroczynna, nie zyskała poparcia Szefostwa tak jak Pajacyk, czy Polskie Serce, zatem jest coś na rzeczy.

MIłego klikania.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 07:41   #116
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Ratujmy drzewa! - Wizażowy las !

ja klikam codziennie, wydaje mi się, z lasem jest wszsytko ok i zgadzam się w opinią Maleny, ze firma prizee jest na tyle bogata, ze zysk ze strony bedzie tak ogromny, ze bedzie mógł jeszcze przekazac pieniązki na drzewa nie tracąc na tym zbytnio.
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.