Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 16:24   #2341
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Używając sformułowania "to coś", nie miałam na myśli niczego konkretnego, bo tego się po prostu nie da określić! Czasem nie potrafię powiedzieć, dlaczego podoba mi się jakiś facet. Po prostu ma coś takiego w sobie, w sposobie bycia, że moje myśli ciągle krążą wokół niego Kurczę, dziś moje wypowiedzi są chyba wyjątkowo zawiłe
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:00   #2342
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Kurczę, dziś moje wypowiedzi są chyba wyjątkowo zawiłe
Nie nie to tylko mój samczy niedomyślny umysł
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:11   #2343
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Nie nie to tylko mój samczy niedomyślny umysł
Nie obruszaj się tak Chodziło mi o cały dzień, jestem jakaś zakręcona, skupić się nie mogę, nie wiem po co to tutaj piszę, ale nie mam w tej chwili komu tego powiedzieć
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 18:14   #2344
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

oj tak... "to coś" to coś urzekającego, niepowtarzalnego, co zachwyci Cię bez wątpienia. Nie da się tego skonkretyzować...


straciłam jakąkolwiek nadzieję...
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:45   #2345
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
straciłam jakąkolwiek nadzieję...
Co się stało?
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:51   #2346
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Nie obruszaj się tak
Nie czuję się niczym dotknięty. Zawsze biorę wszystko na humor
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:07   #2347
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Co się stało?

Jak wcześniej pisałam podoba mi się chłopak z klasy. Dobrze się dogadujemy, aż za dobrze... Straciłam nadzieję na cokolwiek, bo on ma mnie za dobrą kumpelę. TYLKO

nie wiem co mam robić, straciłam jakikolwiek zapał
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 20:27   #2348
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Ze swojego doświadczenia wiem, że to przeważnie bywa odwrotnie, że to faceci sobie wyobrażają coś więcej a dziewczyny widzą w nich tylko kolegów.
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:33   #2349
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Jak wcześniej pisałam podoba mi się chłopak z klasy. Dobrze się dogadujemy, aż za dobrze... Straciłam nadzieję na cokolwiek, bo on ma mnie za dobrą kumpelę. TYLKO

nie wiem co mam robić, straciłam jakikolwiek zapał
Ale przecież tak często się zdarza, że z przyjaźni rodzi się miłość... szczerze mówiąc to chyba większość związków tak właśnie się zaczyna-z tego co słyszałam z różnych opowieści. Więc nie ma się co załamywać, kochana!!
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 20:40   #2350
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Jak wcześniej pisałam podoba mi się chłopak z klasy. Dobrze się dogadujemy, aż za dobrze... Straciłam nadzieję na cokolwiek, bo on ma mnie za dobrą kumpelę. TYLKO

nie wiem co mam robić, straciłam jakikolwiek zapał
Czyli rozmawiałaś z nim o swoich uczuciach?
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:51   #2351
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia wiem, że to przeważnie bywa odwrotnie, że to faceci sobie wyobrażają coś więcej a dziewczyny widzą w nich tylko kolegów.
Tyle, że on sobie pewnie nic o mnie nie wyobraża...
Jestem zaprzeczeniem totalnym jakichkolwiek zasad. Próbuję być miła, uprzejma, przyjacielska i otwarta na wszystko a tu co? Jestem zwykłą koleżanką... a może ja się za bardzo w to wczuwam, może powinnam go subtelnie olac? Kurde już sama nie wiem



Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ale przecież tak często się zdarza, że z przyjaźni rodzi się miłość... szczerze mówiąc to chyba większość związków tak właśnie się zaczyna-z tego co słyszałam z różnych opowieści. Więc nie ma się co załamywać, kochana!!
ale ja już nie wiem... nie znamy się tak jakoś bardzo długo, no od września w sumie, ale dopiero "się sobą zainteresowaliśmy" około 2 miesięcy temu... Może i zbytnio dramatyzuje, ale obawiam się trochę tego wszystkiego, bo zaraz koniec roku, wakacje... i na 2 miesiące adios amigo! Zapomni o tym wszystkim, może sobie kogos znajdzie i pozamiatane
Na ogól to jeszcze trochę przed nami, kilka koncertów będzie, czy coś w tym rodzaju... no ale jak mi ucieknie?
I tak teraz jego priorytetem jest gitara... czemu nie mogę być instrumentem, od razu by się we mnie zakochał


Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Czyli rozmawiałaś z nim o swoich uczuciach?
W sumieto rozmawialiśmy o sprawach uczuciowych tylko w żartach, a z tego tylko wywnioskowałam, że woli dziewczyny
Na ogół to trochę za ciężki temat teraz chyba, a nie chcę żeby popsuło się coś między nami...
Wiem wiem, może zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzę... Miałam ostatnio taki dzień że sama chodziłam, nie chciało mi sie z nikim gadac, to o dziwo ludzie kleili sie do mnie jak muchy (on też). Może poprostu wrzucić na luz i przyjąć postawę "co ma być to będzie"?
Choć już kiedyś takie coś przerabiałam, "postawa biernej księżniczki" jak to nazywam
i tak naprawdę olałam swoją szansę na swietnego chłopaka, więc teraz sama nie wiem mam sie w to bawić i angazować (przypominam, że chodzę z nim do klasy, więc cokolwiek by sie miedzy nami zdarzylo, to bedzie to dokladnie analizowane) czy poprostu olac i czekać na własny bieg zdarzeń...

Edytowane przez famra
Czas edycji: 2011-05-06 o 21:55
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 22:57   #2352
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

mhm Czyli to raczej taki typ bardziej brylujący w towarzystwie ja jestem bardziej milczek outsider. Najlepiej znanymi mi dziewczynami z którymi miałem dobry kontakt i można pokusić się o powiedzenie, że to koleżeństwo to dziewczyny moich kolegów
Np gdybym miał z Tobą dobry kontakt i sobie coś tam wyobrażał i w pewnym momencie byś mnie ''subtelnie olała'' dałoby mi to do myślenia. Skoro by mi zależało żebyśmy mieli się ku sobie to pewnie zacząłbym wychodzić z inicjatywą częstszego spędzania ze sobą czasu.

Więc zrób się na bóstwo, odmaluj pazurki czy co tam się robi żeby się dobrze przygotować na zaloty. Jak zobaczy że miło spędzasz czas bez niego a ''coś sobie wyobraża'' to pewnie ''uderzy'' . Oczywiście wypadałoby go też subtelnie kokietować.

Jak sobie tak pomyśle teraz to z połową dziewczyn z ostatniej klasy to nawet słowa nie zamieniłem

Edytowane przez bosky_Roman
Czas edycji: 2011-05-06 o 23:53
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 23:44   #2353
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Wiem wiem, może zbyt emocjonalnie do tego wszystkiego podchodzę... Miałam ostatnio taki dzień że sama chodziłam, nie chciało mi sie z nikim gadac, to o dziwo ludzie kleili sie do mnie jak muchy (on też). Może poprostu wrzucić na luz i przyjąć postawę "co ma być to będzie"?
Choć już kiedyś takie coś przerabiałam, "postawa biernej księżniczki" jak to nazywam
i tak naprawdę olałam swoją szansę na swietnego chłopaka, więc teraz sama nie wiem mam sie w to bawić i angazować (przypominam, że chodzę z nim do klasy, więc cokolwiek by sie miedzy nami zdarzylo, to bedzie to dokladnie analizowane) czy poprostu olac i czekać na własny bieg zdarzeń...
Spróbuj jeszcze trochę poczekać Tak jak napisałaś - wrzuć na luz, może On potrzebuje czasu Oczywiście możesz dawać jakieś delikatne sygnały, ale ja bym to rozegrała subtelnie Myślę, że jeśli macie być razem, to prędzej, czy później będziecie
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:39   #2354
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

ale się wściekłam... Kiedyś spotykałam się z pewnym kolesiem. Nasza znajmość urwała się dość brutalnie, bo przestał się nagle odzywać, a później tłumaczył mi się, że po prostu nie wiedział jak mi powiedzieć, że nie chciał się spotykać ... A przed chwilą mi pisze, że chciałby się ze mną kochać i czy przyjdę . Co za cham pieprzony! Szybciej przyszłabym po to, żeby mu przywalić w odpowiednie miejsce


ehhh... aż mi lepiej :P
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:28   #2355
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
ale się wściekłam... Kiedyś spotykałam się z pewnym kolesiem. Nasza znajmość urwała się dość brutalnie, bo przestał się nagle odzywać, a później tłumaczył mi się, że po prostu nie wiedział jak mi powiedzieć, że nie chciał się spotykać ... A przed chwilą mi pisze, że chciałby się ze mną kochać i czy przyjdę . Co za cham pieprzony! Szybciej przyszłabym po to, żeby mu przywalić w odpowiednie miejsce


ehhh... aż mi lepiej :P
Co za palant!
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 15:42   #2356
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Ma tupet Pewnie w twarz by się nie odważył tego powiedzieć bo zostawiłabyś mu zapewne pamiątkę

Kiedyś widziałem jak robili takie badanie. Przed uczelnią kazali się pytać ładnej dziewczynie i fajnemu chłopakowi o to czy by się z nimi nie przespali. Dziewczynie odmówił 1 facet z 10 a chłopakowi 9 kobiet na 10

Edytowane przez bosky_Roman
Czas edycji: 2011-05-07 o 15:43
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:15   #2357
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Po tym jak kazałam mu spadać, to powiedział że nie mam się co złościć bo to żart .... A minute wcześniej napisał, że nie żartuje

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Ma tupet Pewnie w twarz by się nie odważył tego powiedzieć bo zostawiłabyś mu zapewne pamiątkę

Kiedyś widziałem jak robili takie badanie. Przed uczelnią kazali się pytać ładnej dziewczynie i fajnemu chłopakowi o to czy by się z nimi nie przespali. Dziewczynie odmówił 1 facet z 10 a chłopakowi 9 kobiet na 10
Myślę, że odważyłby się powiedzieć to w twarz...

Ale chociaż jeden porządny się znalazł
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:48   #2358
bosky_Roman
Rozeznanie
 
Avatar bosky_Roman
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 935
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Na waszym miejscu zostałbym les...
bosky_Roman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 16:56   #2359
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Ma tupet Pewnie w twarz by się nie odważył tego powiedzieć bo zostawiłabyś mu zapewne pamiątkę
Niektórzy są na tyle bezczelni, że się nie krępują i potrafią prosto w twarz rzucić taką propozycją Ja się z takimi nie patyczkuję, nie przebieram w słowach, bo odbieram takie teksty jako zwyczajny brak szacunku.

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałem jak robili takie badanie. Przed uczelnią kazali się pytać ładnej dziewczynie i fajnemu chłopakowi o to czy by się z nimi nie przespali. Dziewczynie odmówił 1 facet z 10 a chłopakowi 9 kobiet na 10
Nieźle...

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
Po tym jak kazałam mu spadać, to powiedział że nie mam się co złościć bo to żart .... A minute wcześniej napisał, że nie żartuje
To ma bardzo specyficzne poczucie humoru
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 17:07   #2360
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Niektórzy są na tyle bezczelni, że się nie krępują i potrafią prosto w twarz rzucić taką propozycją Ja się z takimi nie patyczkuję, nie przebieram w słowach, bo odbieram takie teksty jako zwyczajny brak szacunku.



Nieźle...


To ma bardzo specyficzne poczucie humoru
Bo to jest brak szacunku... I właśnie ten brak szacunku mnie rozwścieczył najbardziej...

Nie wiem po co do mnie pisze... Już drugi raz odkąd się nie widujemy. Za pierwszym razem też się wkurzyłam, bo napisał do mnie jak gdyby nigdy nic: "hello! co tam?" . Dałam mu jasno do zrozumienia, że nie mam ochoty z nim gadać.
Dla mnie to było oczywiste, że to koniec znajomości, tym bardziej, że na koniec wymieniliśmy parę ostrzejszych smsów... No i właśnie... Facet, który ma prawie 29 lat i nie potrafi przeprowadzić poważniejszych rozmów z osobą młodszą o 8 lat . Wszystkie odbywały się albo przez smsy albo przez gadu
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 17:30   #2361
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez bosky_Roman Pokaż wiadomość
mhm Czyli to raczej taki typ bardziej brylujący w towarzystwie ja jestem bardziej milczek outsider. Najlepiej znanymi mi dziewczynami z którymi miałem dobry kontakt i można pokusić się o powiedzenie, że to koleżeństwo to dziewczyny moich kolegów
Np gdybym miał z Tobą dobry kontakt i sobie coś tam wyobrażał i w pewnym momencie byś mnie ''subtelnie olała'' dałoby mi to do myślenia. Skoro by mi zależało żebyśmy mieli się ku sobie to pewnie zacząłbym wychodzić z inicjatywą częstszego spędzania ze sobą czasu.

Więc zrób się na bóstwo, odmaluj pazurki czy co tam się robi żeby się dobrze przygotować na zaloty. Jak zobaczy że miło spędzasz czas bez niego a ''coś sobie wyobraża'' to pewnie ''uderzy'' . Oczywiście wypadałoby go też subtelnie kokietować.

Jak sobie tak pomyśle teraz to z połową dziewczyn z ostatniej klasy to nawet słowa nie zamieniłem
Ale cokolwiek bym nie zrobiła, to on nie wychodzi z żadną inicjatywą, no najczęsciej zaczyna rozmowę, dosiada się do mnie czy cokolwiek... ale nigdy nie zaproponował jakiegoś wypadu... wspomina, że gdzieś idzie, ale zazwyczaj idzie tam z kolegą (nie wiem czy pisałam , ale ma "świetnego" kolegę z którym chyba powinien się ozenić , ale moje kontakty z tym kolegą są raczej wporządku), ten kolega z dziewczyną, przy okazji ta dziewczyna zabiera jeszcze jakąś koleżankę i kaput... nawet nie znam tych dziewczyn

Ja go już tak kokietuję, tak z nim rozmawiam, że inni nawet to zauważają, że flirtuję z nim.. kurde czy on taki tępy, nieogarnięty w tym czy poprostu nie chce?
Dziewczyny nie ma. Jestem pewna.



Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Spróbuj jeszcze trochę poczekać Tak jak napisałaś - wrzuć na luz, może On potrzebuje czasu Oczywiście możesz dawać jakieś delikatne sygnały, ale ja bym to rozegrała subtelnie Myślę, że jeśli macie być razem, to prędzej, czy później będziecie
Czekać, czekać, czekać... a czas ucieka i zaraz wakacje, baj baj na 2 miesiące, zapomni o mnie, urwiemy kontakt i wszystko zaniknie
Wysylam mu subtelne sygnaly, jestem nieprzeciętnie miła wobec niego, a on kurde nic.
No wiadomo, co ma być to bedzie, niech się dzieje co chce!
Jeszcze przed nami 2 lata...





Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
Bo to jest brak szacunku... I właśnie ten brak szacunku mnie rozwścieczył najbardziej...

Nie wiem po co do mnie pisze... Już drugi raz odkąd się nie widujemy. Za pierwszym razem też się wkurzyłam, bo napisał do mnie jak gdyby nigdy nic: "hello! co tam?" . Dałam mu jasno do zrozumienia, że nie mam ochoty z nim gadać.
Dla mnie to było oczywiste, że to koniec znajomości, tym bardziej, że na koniec wymieniliśmy parę ostrzejszych smsów... No i właśnie... Facet, który ma prawie 29 lat i nie potrafi przeprowadzić poważniejszych rozmów z osobą młodszą o 8 lat . Wszystkie odbywały się albo przez smsy albo przez gadu

Czy on nie ma świadomości tego, co pisze? I to jeszcze chłop 29 lat... uhuu.
Desperacja...szuka kobiety na siłę chyba. Nie no wiadomo, mamy XXI wiek, maile, smsy itp. są na porządku dziennym, ale jeśli mu zależy to powinien się tradycyjnie spotkać, a nie z takimi tekstami Ci wyjeżdżać... w ciele dorosłego faceta kryje się dziecko
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 17:48   #2362
LostInTranslation
Rozeznanie
 
Avatar LostInTranslation
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 658
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
Bo to jest brak szacunku... I właśnie ten brak szacunku mnie rozwścieczył najbardziej...

Nie wiem po co do mnie pisze... Już drugi raz odkąd się nie widujemy. Za pierwszym razem też się wkurzyłam, bo napisał do mnie jak gdyby nigdy nic: "hello! co tam?" . Dałam mu jasno do zrozumienia, że nie mam ochoty z nim gadać.
Dla mnie to było oczywiste, że to koniec znajomości, tym bardziej, że na koniec wymieniliśmy parę ostrzejszych smsów... No i właśnie... Facet, który ma prawie 29 lat i nie potrafi przeprowadzić poważniejszych rozmów z osobą młodszą o 8 lat . Wszystkie odbywały się albo przez smsy albo przez gadu
To przykre, ale pomyślałam, że on pisze do Ciebie wtedy, jak nie ma nikogo na oku... Pewnie sobie myśli: a była taka skunny, napiszę, a nuż będzie się chciała spotkać Skoro dawałaś mu już jasno do zrozumienia, że nie masz ochoty z nim gadać, to może jego mózg potrzebuje jaśniejszych znaków, żeby to wreszcie zakodować

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Czekać, czekać, czekać... a czas ucieka i zaraz wakacje, baj baj na 2 miesiące, zapomni o mnie, urwiemy kontakt i wszystko zaniknie
Wysylam mu subtelne sygnaly, jestem nieprzeciętnie miła wobec niego, a on kurde nic.
No wiadomo, co ma być to bedzie, niech się dzieje co chce!
Jeszcze przed nami 2 lata...
Eee, od razu zapomni. Chyba masz do niego jakiś kontakt, nr telefonu, gg? W czasie wakacji możesz przecież zapytać co słychać i zaproponować spotkanie Nawet możesz stwierdzić, że się stęskniłaś Ja tak piszę do mojego Przyjaciela, On do mnie też i żadne z nas nie dopatruje się jakichś ukrytych intencji
__________________
Dorośli są naprawdę bardzo dziwni.
LostInTranslation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 18:38   #2363
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Jak wcześniej pisałam podoba mi się chłopak z klasy. Dobrze się dogadujemy, aż za dobrze... Straciłam nadzieję na cokolwiek, bo on ma mnie za dobrą kumpelę. TYLKO

nie wiem co mam robić, straciłam jakikolwiek zapał
Tak trafiłam na to forum i przeczytałam ten post- tak jakby ktoś pisał za mnie .
Podziwiam wszystkie dziewczyny, które potrafią same zagadać czy działać. Dla mnie to nierealne ;/ Ok-do jakiegoś nieznajomego chłopaka potrafię zagadać, ale żeby uśmiechnąć się do takiego co znam i który mi się podoba - nie ma opcji ; /
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:09   #2364
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
Tak trafiłam na to forum i przeczytałam ten post- tak jakby ktoś pisał za mnie .
Podziwiam wszystkie dziewczyny, które potrafią same zagadać czy działać. Dla mnie to nierealne ;/ Ok-do jakiegoś nieznajomego chłopaka potrafię zagadać, ale żeby uśmiechnąć się do takiego co znam i który mi się podoba - nie ma opcji ; /
kikla lat temu też bym się nie odważyła, ale powiedziałm sobie: "raz kozie śmierć, wolę żałować, że coś zrobiłam, a nie, że bałam sie zrobić!" i wyszło na dobre otworzylam się na ludzi..

hej przecież przez jeden uśmiech czy coś w tym stylu łamiesz lody i stajesz się bardziej dostępna.... i urocza
zachęcisz go jakoś i wasza znajomość się rozwinie! Przecież to nic trudnego i zobowiązującego, choć wiem, jak ktoś sobie ubzdura, ze przez jeden usmiech, czy jakiekolwiek spojrzenie ta druga osoba może się domyśleć... miałam tak samo!
Z czasem się człowiek rozkręca musi być tylko to przełamanie, ten pierwszy raz, a później samo idzie... przekonasz się jeśli zaryzykujesz


tak namiętnie to pisałam, że aż mi pomidor spadł na klawiarurę...

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Eee, od razu zapomni. Chyba masz do niego jakiś kontakt, nr telefonu, gg? W czasie wakacji możesz przecież zapytać co słychać i zaproponować spotkanie Nawet możesz stwierdzić, że się stęskniłaś Ja tak piszę do mojego Przyjaciela, On do mnie też i żadne z nas nie dopatruje się jakichś ukrytych intencji
jasne że mam wszelakie dostępne do niego numery...
Spotkania mu nie zaoferuje, bo zaraz zabierze ze sobą "żonę"
a że się stęskniłam to może może

Edytowane przez famra
Czas edycji: 2011-05-07 o 19:02
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:14   #2365
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Ja nie raz myślałam żeby "puścić" komuś uśmiech . Jednak nigdy nie mogłam przemóc się i tylko na zerkaniu kończyło się Boję się olania albo wyśmiania... No i jeśli ktoś mi się podoba, to zazwyczaj już kogoś ma (mam chyba pecha ) i boję się zrobić z siebie idiotkę...


Cytat:
Napisane przez LostInTranslation Pokaż wiadomość
Skoro dawałaś mu już jasno do zrozumienia, że nie masz ochoty z nim gadać, to może jego mózg potrzebuje jaśniejszych znaków, żeby to wreszcie zakodować
Jak to pierwszy raz przeczytałam to pomyślałam, że jaśniej się nie da, ale przypomniało mi się, że przecież mogę go zablokować na gadu (co zobaczy ) i właśnie to zrobiłam ... W takim razie jaśniej się nie da...dopiero teraz A wątpię, żeby chciało mu się marnować pieniądze z telefonu na mnie
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:35   #2366
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
Ja nie raz myślałam żeby "puścić" komuś uśmiech . Jednak nigdy nie mogłam przemóc się i tylko na zerkaniu kończyło się Boję się olania albo wyśmiania...
Usiądź i przeczytaj to jeszcze raz...
Czy kiedy się do kogoś uśmiechniesz, to ten ktoś może Cię wyśmiać? No prosze Cię... chyba ze nie masz zębów
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 19:52   #2367
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Usiądź i przeczytaj to jeszcze raz...
Czy kiedy się do kogoś uśmiechniesz, to ten ktoś może Cię wyśmiać? No prosze Cię... chyba ze nie masz zębów
... albo wyglądasz jak troll. Mówię o sobie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:02   #2368
skunny
Raczkowanie
 
Avatar skunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 167
GG do skunny
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez famra Pokaż wiadomość
Usiądź i przeczytaj to jeszcze raz...
Czy kiedy się do kogoś uśmiechniesz, to ten ktoś może Cię wyśmiać? No prosze Cię... chyba ze nie masz zębów
No nie wiem, ale mam takie obawy . A zęby mam wszystkie .
Kurcze coraz bardziej mam ochotę, żeby spróbować w najbliższej przyszłości .


Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
... albo wyglądasz jak troll. Mówię o sobie
Na pewno przesadzasz
skunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 20:08   #2369
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
No nie wiem, ale mam takie obawy . A zęby mam wszystkie .
Kurcze coraz bardziej mam ochotę, żeby spróbować w najbliższej przyszłości .
To do dzieła! nic Ci sie nie stanie obiecuję
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 09:30   #2370
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Cicha woda brzegi rwie, czyli nieśmiałe rwą facetów! cz. 2

Cytat:
Napisane przez skunny Pokaż wiadomość
Na pewno przesadzasz
Nie no, śmieję się może aż tak źle jeszcze o sobie nie myślę
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.