Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwości III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 15:46   #811
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
U nas było powiedziane:
"Jak nie odkryjemy, czyj to telefon, to wszyscy kończą egzamin".
Znam taki przypadek z kilka lat wstecz. Mamusia dzwoniła do synka jak tam matura. no i niestety wyszedl od razu, a reszta pisała dalej
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:48   #812
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

http://fakty.interia.pl/raport-matur...cje,nId,964629 here! nie anulują nam, spróbowaliby!
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:49   #813
Sewillka
Raczkowanie
 
Avatar Sewillka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: tam, gdzie najcieplej !
Wiadomości: 228
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
nie wiem ile mi odejmą z ostatniego i czy uznają dowód, w czymś innym jeszcze porobiłam głypie strasznie błędy... po prostu załamka po samym wyjściu byłam pewna że będzie 100, później że z 96% teraz wydaje mi się że będzie poniżej 90%... już się zdołowałam, że R z którego i tak nie jestem zbyt wybitna zawale totalnie
na jakim profilu byłaś w LO ?
__________________
AGH !

España

Włosomaniaczka
Sewillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:49   #814
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez rocknroll Pokaż wiadomość
Ja opowiadania nie mogę pisać, bo mam na ponad 500 słow i nie mam serca skracać moich wypocin
Mam to samo, ale jednak skracam. Opowiadanie i rozprawkę pisze mi się przyjemnie. Recenzja...to zależy. Chciałaby, być konkretna itp. ale nie znam żadnych filmów, seriali tak szczegółowo, by np. opisywać grę aktorów lub język autora. Ufam sobie przy rozprawkach i opowiadaniach i przy tym zostanę.
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:51   #815
Sewillka
Raczkowanie
 
Avatar Sewillka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: tam, gdzie najcieplej !
Wiadomości: 228
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Nawet tak nie żartuj .. Nie chciałabym pisać tego drugi raz.
a ja bym chciała
http://fakty.interia.pl/raport-matur...cje,nId,964629

a tutaj nawet gościu zdjęcie zrobił fajni nauczyciele..
http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,sk...u,1119573.html
__________________
AGH !

España

Włosomaniaczka
Sewillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:55   #816
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Sewillka Pokaż wiadomość
a ja bym chciała
http://fakty.interia.pl/raport-matur...cje,nId,964629

a tutaj nawet gościu zdjęcie zrobił fajni nauczyciele..
http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,sk...u,1119573.html
http://zadanie.pl/katalog/liceum/matematyka ... dla użytkownika "seszele", na pewno ten "spryt" wyjdzie mu na dobre...
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:01   #817
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez brunetka236 Pokaż wiadomość
Witajcie. Wiem, że dużo tu tego typu postów, ale bardzo proszę o jakąś odpowiedź. Z zamkniętych będę miała około 13 pkt. Wypracowanie na 2,5 strony, robiłam często akapity, uważałam na przecinki. Głównie odniosłam się tylko do analizy tekstu, tak jak było wskazane. Oprócz tego napisałam epokę i że Cezary, po stracie rodziców przybył do Gajowca, a ten pomógł odnaleźć mu się w Polsce. No i analizowałam tekst, że byli to ludzie bardzo ważni, że odgrywali dużą rolę. Byłam zadowolona, ale teraz po przeczytaniu rzeczy w necie to po prostu lecą mi łzy.
No i zrobiłam błąd w tym, że ten ostatni był wzorem do naśladowania, a chyba źle odczytałam. Napisałam wnioski, że ich pokolenia się róźniły. Bardzo się boję, że nie starczy mi pkt.... Błagam o odpowiedzi...
Ja nawet nie patrzyłam na klucz w internecie i nie radzę się tym sugerować i zamartwiać, bo i tak teraz nic już nie zmienisz i po co sobie humor psuć? Wszystko zależy od egzaminatora, poza tym, na podstawie próbują zawsze dodawać pkt, a nie odejmować.
Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Znam taki przypadek z kilka lat wstecz. Mamusia dzwoniła do synka jak tam matura. no i niestety wyszedl od razu, a reszta pisała dalej
U mnie w szkole tak było.. Jesteś z okolic Warszawy ?
Cytat:
Napisane przez Sewillka Pokaż wiadomość
a ja bym chciała
http://fakty.interia.pl/raport-matur...cje,nId,964629

a tutaj nawet gościu zdjęcie zrobił fajni nauczyciele..
http://kontakt24.tvn24.pl/artykul,sk...u,1119573.html
Haha no sprytny koleś tylko nie przewidział jakie może to mieć dla niego skutki.
magne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:04   #818
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez magne Pokaż wiadomość
Ja nawet nie patrzyłam na klucz w internecie i nie radzę się tym sugerować i zamartwiać, bo i tak teraz nic już nie zmienisz i po co sobie humor psuć? Wszystko zależy od egzaminatora, poza tym, na podstawie próbują zawsze dodawać pkt, a nie odejmować.

U mnie w szkole tak było.. Jesteś z okolic Warszawy ?


Haha no sprytny koleś tylko nie przewidział jakie może to mieć dla niego skutki.
Oj nie. Raczej okolice Wrocławia. I też u mnie w szkole w klasie mojego brata. ale moze zadzwonil ktos inny a tlumaczyl sie mama
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:04   #819
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez iloveyou2 Pokaż wiadomość
Jak myślicie czy jeżeli w zadaniu z ostrosłupem za 4 pkt narysowałam rysunek z oznaczeniami i policzyłam krawędź podstawy to będę miała 2 pkt? Zrobiłam dalej, myślę dobrym tokiem myślenia ale według mnie pole trójkąta liczy się ze wzoru a*h
Myślałam, że tylko ja jestem taka (przepraszam) głupia dobrze, że nie jestem sama

Przez ten głupi błąd straciłam punkty. Nie wiem ile przyznają, 1 może tak
jeśli 1, to mam 74%.

Dziewczyny, czy odpowiedzi na angielskim na pewno są pomieszane? Nie chcę jakoś specjalnie się zasłaniać jutro
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:06   #820
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Sewillka Pokaż wiadomość
na jakim profilu byłaś w LO ?
Byłam na humanie ( )
A czemu pytasz?
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:07   #821
laczupakabra
Rozeznanie
 
Avatar laczupakabra
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: gdzie nogi poniosą
Wiadomości: 708
GG do laczupakabra
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez RozowaKotka Pokaż wiadomość
Myślałam, że tylko ja jestem taka (przepraszam) głupia dobrze, że nie jestem sama

Przez ten głupi błąd straciłam punkty. Nie wiem ile przyznają, 1 może tak
jeśli 1, to mam 74%.

Dziewczyny, czy odpowiedzi na angielskim na pewno są pomieszane? Nie chcę jakoś specjalnie się zasłaniać jutro
na bank skoro z matmy były pomieszane
laczupakabra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:08   #822
magne
Zadomowienie
 
Avatar magne
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 201
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Oj nie. Raczej okolice Wrocławia. I też u mnie w szkole w klasie mojego brata. ale moze zadzwonil ktos inny a tlumaczyl sie mama
A już myslałam, że może się znamy
magne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:11   #823
szaramieta
Rozeznanie
 
Avatar szaramieta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 786
GG do szaramieta
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez brunetka236 Pokaż wiadomość
Witajcie. Wiem, że dużo tu tego typu postów, ale bardzo proszę o jakąś odpowiedź. Z zamkniętych będę miała około 13 pkt. Wypracowanie na 2,5 strony, robiłam często akapity, uważałam na przecinki. Głównie odniosłam się tylko do analizy tekstu, tak jak było wskazane. Oprócz tego napisałam epokę i że Cezary, po stracie rodziców przybył do Gajowca, a ten pomógł odnaleźć mu się w Polsce. No i analizowałam tekst, że byli to ludzie bardzo ważni, że odgrywali dużą rolę. Byłam zadowolona, ale teraz po przeczytaniu rzeczy w necie to po prostu lecą mi łzy.
No i zrobiłam błąd w tym, że ten ostatni był wzorem do naśladowania, a chyba źle odczytałam. Napisałam wnioski, że ich pokolenia się róźniły. Bardzo się boję, że nie starczy mi pkt.... Błagam o odpowiedzi...
Dlaczego miałoby Ci nie wystarczyć? Z tego co piszesz, to miałaś mniej wiecej na temat. Nikt Ci nie powie na ile to dobrze, bo klucze będą pod koniec czerwca, ale juz za sam język mozna dostać 25pk. Po co sie tak nakręcac
szaramieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:11   #824
rocknroll
Raczkowanie
 
Avatar rocknroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 287
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez kisiej25 Pokaż wiadomość
Mam to samo, ale jednak skracam. Opowiadanie i rozprawkę pisze mi się przyjemnie. Recenzja...to zależy. Chciałaby, być konkretna itp. ale nie znam żadnych filmów, seriali tak szczegółowo, by np. opisywać grę aktorów lub język autora. Ufam sobie przy rozprawkach i opowiadaniach i przy tym zostanę.
Cały urok recenzji jest właśnie w tym, ze możesz wymyślić sobie np. film od początku do końca (kto powiedział, że w Azejberdżanie nie ma jakiegoś innego reżysera, który nazywa się Woody Allen? Nikt tego nie będzie sprawdzał :P ). Praktycznie każdy aspekt możesz sobie dopasować pod temat i znane przez Ciebie słownictwo
Jeszcze w szkole pisałam recenzję ksiażki mówiącej o konflikcie pokoleń... Tak nawymyślałam, ze na końcu stwierdziłam, ze chyba muszę napisać taką ksiażkę, bo z wielką checią przeczytałabym coś takiego
__________________
rocknroll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:13   #825
eyeonfire
Raczkowanie
 
Avatar eyeonfire
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

A słuchajcie, jak ma się tą magiczną karteczkę z hasłem ( niektórzy dostawali dawno, niektórzy pisali, że dziś, a niektózy nie dostali ), to na jaką stronę ja to loguję ?
Wybaczie za pytanie, ale nikt nam nic nie mówi
eyeonfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:13   #826
kisiej25
Tajka
 
Avatar kisiej25
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Świat
Wiadomości: 4 742
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez laczupakabra Pokaż wiadomość
na bank skoro z matmy były pomieszane
U nas były takie odległości między ławkami, że nie byłoby nawet możliwości ściągania. + z przodu i z tyłu siedzieli nauczyciele.
Mnie nawet jakoś nie korciło, by ściągać, byłam tak zajęta swoją pracą
__________________
I'm not fat. I've got fat and I need to get rid of that.

kisiej25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:14   #827
brunetka236
Przyczajenie
 
Avatar brunetka236
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 14
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Dzięki bardzo. Nie wiem co mi się dzieje, nie mogę na niczym się skupić tylko o tym myślę. Tak naprawdę niczym się nie stresowałam na maturach, dopiero teraz tym debilnym polskim...
brunetka236 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:15   #828
Sewillka
Raczkowanie
 
Avatar Sewillka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: tam, gdzie najcieplej !
Wiadomości: 228
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
Byłam na humanie ( )
A czemu pytasz?
bo napisałaś ze nie czujesz się za dobrze jeśli mowa o rozszerzonym ..
ja jestem po profilu ang-geo-pol i też czuje ze rozszerzenie z majcy będzie porażką ..
a gdzie się wybierasz dalej ?
__________________
AGH !

España

Włosomaniaczka
Sewillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:16   #829
irmoony
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 49
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Jak robiłam zadanie z ostrosłupem to mój mózg chyba siadł na chwilę przy czytaniu polecenia, bo na początku narysowałam graniastosłup
Ogółem, może nie będę miała wysokiego wyniku, bo jestem ułomem matematycznym, ale przynajmniej zdam. Za to jutro luzik, pisanie matury z angielskiego to dla mnie prawie rozrywka
irmoony jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:16   #830
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez eyeonfire Pokaż wiadomość
A słuchajcie, jak ma się tą magiczną karteczkę z hasłem ( niektórzy dostawali dawno, niektórzy pisali, że dziś, a niektózy nie dostali ), to na jaką stronę ja to loguję ?
Wybaczie za pytanie, ale nikt nam nic nie mówi
Powinnaś znaleźć na stronie swojego OKE.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:16   #831
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Czokou Pokaż wiadomość
ja to samo ale moje opowiadanie to będzie coś w stylu 'kotek idzie ulicą. Słońce świeci na niebie. Dzisiaj jest piątek.'
I ci nie uznają, bo pisałaś w czwartek. : D

A co do małej ilości słów w liście formalnym (sorry, ale tak pędzicie z pisaniem, że nie było mnie przez dwie godziny, a nastukaliście chyba z 10 stron ) to jeżeli jest to zażalenie, zawsze można po czymś oburzającym dorzucić tekst w stylu "That was outrageous" "I felt very disappointed with your service" etc etc.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:17   #832
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez irmoony Pokaż wiadomość
Jak robiłam zadanie z ostrosłupem to mój mózg chyba siadł na chwilę przy czytaniu polecenia, bo na początku narysowałam graniastosłup
Mi tam w ogóle mózg siadł na tym zadaniu, bo najpierw walnęłam trójkąt w podstawie i graniastosłup , potem dopiero przeczytałam jeszcze raz i zrobiłam poprawnie.
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:18   #833
xxxGosia1234xxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Oj nie. Raczej okolice Wrocławia. I też u mnie w szkole w klasie mojego brata. ale moze zadzwonil ktos inny a tlumaczyl sie mama
Jakie okolice tego Wrocławia? Bo ja tez o tym słyszałam i mieszkam też w okolicach
xxxGosia1234xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:18   #834
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
I ci nie uznają, bo pisałaś w czwartek. : D

A co do małej ilości słów w liście formalnym (sorry, ale tak pędzicie z pisaniem, że nie było mnie przez dwie godziny, a nastukaliście chyba z 10 stron ) to jeżeli jest to zażalenie, zawsze można po czymś oburzającym dorzucić tekst w stylu "That was outrageous" "I felt very disappointed with your service" etc etc.
Pozmyślać coś w stylu "bardziej się cieszyłam po kupnie tego produktu, chciałam zrobić to, to i to, ale niestety nie udało mi się, bo się zepsuł i byłam smutna i musiałam robić inaczej" .
Zawsze piszę już byle co jak mi słów brakuje .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:19   #835
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
nie wiem ile mi odejmą z ostatniego i czy uznają dowód, w czymś innym jeszcze porobiłam głypie strasznie błędy... po prostu załamka po samym wyjściu byłam pewna że będzie 100, później że z 96% teraz wydaje mi się że będzie poniżej 90%... już się zdołowałam, że R z którego i tak nie jestem zbyt wybitna zawale totalnie
high five!
mam problem z czytaniem ze zrozumieniem zadań albo zaznaczam nie te kąty co potrzeba. Tak naprawdę nie potrafiłam zrobić jednego zadania, cała reszta to moje błędy wynikające z niedokładności.
ale oj tam, na rozszerzeniu sobie odbijemy
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:22   #836
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
I ci nie uznają, bo pisałaś w czwartek. : D

A co do małej ilości słów w liście formalnym (sorry, ale tak pędzicie z pisaniem, że nie było mnie przez dwie godziny, a nastukaliście chyba z 10 stron ) to jeżeli jest to zażalenie, zawsze można po czymś oburzającym dorzucić tekst w stylu "That was outrageous" "I felt very disappointed with your service" etc etc.
ooooo zawsze cos. a jak informacje o kursie jezykowym? i juz wszystko zapytalam i dalej ie wiem co napisac?

Cytat:
Napisane przez xxxGosia1234xxx Pokaż wiadomość
Jakie okolice tego Wrocławia? Bo ja tez o tym słyszałam i mieszkam też w okolicach
Około 120km od
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"

Edytowane przez agne19s
Czas edycji: 2013-05-08 o 16:23
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:23   #837
eyeonfire
Raczkowanie
 
Avatar eyeonfire
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Powinnaś znaleźć na stronie swojego OKE.
bardzo pomogłaś, rzeczywiście udało się.
A od kiedy jest możliwość zapisywania się na jakieś kierunki? I z jakich stron?

Wychodzę na jakąś niedoinformowaną, ale naprawdę nic a nic nam nikt nie powiedział, więc pytam
eyeonfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:27   #838
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

w tamtym roku nie bylo mieszanych odpowiedzi z j. angielskiego? http://www.cke.edu.pl/images/stories...ski/pp_mod.pdf
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:28   #839
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
w tamtym roku nie bylo mieszanych odpowiedzi z j. angielskiego? http://www.cke.edu.pl/images/stories...ski/pp_mod.pdf
były mieszane
pffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:29   #840
Cammila123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 231
Dot.: Maturzystki, maturzyści czyli MATURA 2013 - przygotowania, problemy, wątpliwośc

Cytat:
Napisane przez rocknroll Pokaż wiadomość
Cały urok recenzji jest właśnie w tym, ze możesz wymyślić sobie np. film od początku do końca (kto powiedział, że w Azejberdżanie nie ma jakiegoś innego reżysera, który nazywa się Woody Allen? Nikt tego nie będzie sprawdzał :P ). Praktycznie każdy aspekt możesz sobie dopasować pod temat i znane przez Ciebie słownictwo
Jeszcze w szkole pisałam recenzję ksiażki mówiącej o konflikcie pokoleń... Tak nawymyślałam, ze na końcu stwierdziłam, ze chyba muszę napisać taką ksiażkę, bo z wielką checią przeczytałabym coś takiego
Na serio można zmyślać i wymyślić swój własny film który wpasuje się w temat recenzji? Wymyślić bohaterów, reżysera itp.?
Cammila123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.