Komentarze: konkurs manicure Konad - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 18:08   #271
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Maglować w kółko to racja, sensu większego nie ma, ale przemilczeć tego też nie można... A nóż komuś przemówimy do rozsądku?
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:02   #272
hirkaa
Raczkowanie
 
Avatar hirkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 73
GG do hirkaa
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

troche mnie tu nie było i powiem szczerze jestem ZNIESMACZONA całą ta sytuacja na wizazu .. wg mnie ten portal bez paulikrk i byliczki to juz nie to samo, ponieważ były to osoby ZNAJĄCE sie na tym co robia, SŁUŻĄCE radą, a zostały tak potraktowane? WSTYD!
__________________

hirkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:18   #273
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

O mamo! Dziewczyny dajcie już spokój! Rozumiem, że każdy chce wypowiedzieć się na temat tej bulwersującej sprawy, ale ile można pisać, że NIE W TYM WĄTKU!
Administracja prosiła już o to niezliczoną ilość razy, jak zaczną się sypać punkty karne będzie płacz. Na technicznym jest co najmniej jeden wątek na ten temat. Złośliwiec nawet sugerował, żeby założyć wątek na paznokciowym.
Naprawdę niektórzy chcieliby poczytać opinii na temat prac uczestniczek/uczestników.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:25   #274
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez hirkaa Pokaż wiadomość
troche mnie tu nie było i powiem szczerze jestem ZNIESMACZONA całą ta sytuacja na wizazu .. wg mnie ten portal bez paulikrk i byliczki to juz nie to samo, ponieważ były to osoby ZNAJĄCE sie na tym co robia, SŁUŻĄCE radą, a zostały tak potraktowane? WSTYD!
Hmm - zostały potraktowane zgodnie z regulaminem portalu? Jedna próbowała sobie nabić głosy poza portalem, za wycofanie pracy z konkursu zaczęła się awanturować, i jako recydywistka została zbanowana, a druga stanęła w jej obronie i w niesmaczny sposób zaczęła udowadniać rację pierwszej (do teraz nie wiem, co byliczce, którą bardzo lubiłam i miałam za rozsądną i kulturalną dziewczynę, strzeliło do głowy).

Wstydem jest dla mnie podbijanie sobie głosów podczas konkursu. Zauważ, że wiele prac zostało wycofanych - czy którakolwiek z dziewczyn, których prace zostały wycofane, robiła taką szopkę? Nawet to, że ktoś jest mistrzem i ekspertem w swojej dziedzinie, a brak mu elementarnych podstaw kultury, honoru i gry fair-play, nie upoważnia do takiego zachowania.

Ja całkowicie zgadzam się z administracją forum w tym przypadku, regulamin był jasny i klarowny, a to, że niektórzy stawiają siebie ponad regulaminem, to ich problem, a nie adminów (chociaż przez to im tych problemów przysparzają).
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:28
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 19:17   #275
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Ja mam pytanie techniczne, gdzie jest praca nr.24? Bo sie nie wyświetla a w rankingu jest.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 21:50   #276
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

A ja mam pytanie - dlaczego w wątku z pracami jest zapis: wyniki konkursu, a link prowadzi do wyników konkursu makijażowego?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 21:59   #277
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;11332650]A ja mam pytanie - dlaczego w wątku z pracami jest zapis: wyniki konkursu, a link prowadzi do wyników konkursu makijażowego? [/quote]

też się właśnie nad tym zastanawiałam

chyba przez przypadek zostały pomylone wątki z konkursami?
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 10:54   #278
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Na szczęście koniec konkursu- koniec problemów. Brawa dla wszystkich uczestniczek. Bo pewnie każda z Was albo przynajmniej większość zetknęła się z ostrą krytyką i trzeba mieć mocne nerwy żeby to przecierpieć
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 14:39   #279
ratatuj022
Przyczajenie
 
Avatar ratatuj022
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Na szczęście koniec konkursu- koniec problemów. Brawa dla wszystkich uczestniczek. Bo pewnie każda z Was albo przynajmniej większość zetknęła się z ostrą krytyką i trzeba mieć mocne nerwy żeby to przecierpieć
Ale konkurs jeszcze trwa
ratatuj022 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 15:48   #280
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

hmm... niektore prace to totalna porazka xD hah...
np nr 33, 15, 14

a nr 8 byloby fajniej, gdyby autorka zrobila usmiechnietego tego czarnego frencha ;]


podoba mi sie nr 18 i 17
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 10:24   #281
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Niewiele tych prac zostało

Właśnie przed chwilą oddałam swoje głosy. To prace 8 (bardzo fajny, dyskotekowy efekt),13 (kolorowe, kojarzą mi się z fajerwerkami, bardzo ładne ) 20 (już wcześniej zwróciłam na nie uwagę, tylko czarny zawijasek mi się nie podoba bo krzywy ) , 23 (kojarzą się z nocą i balem, ładne)
madie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 12:06   #282
misia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Angry Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Od pewnego czasu obserwuje ten kokurs...

Nie chciałabym nic sugerować ani nikogo oskarżać ale dziwi mnie to, że praca nr 23 była przez długi czas na niższym miejscu a nagle przed końcem zaczęła zdobywać podejrzanie duże ilości głosów i "nagle" przed końcem konkursu wybiła się na wyższe miejsce...
przez cały czas wyzażanki głosowały na pewne prace(które cieszyły sie największa popularnością) a teraz zmieniły zdanie i zaczeły głowosować tylko na tę jedną??ehh

Szkoda, że niektóre (nie mówię, że wszystkie) wizażanki nie potrafią grać fair i nabijają sobie głosy żeby tylko zająć wyższe miejsce. A to miała być przecież zabawa a nie niezdrowa rywalizacja.

Najbardziej nie mogę znieść tego, że wizażanki, które dotychczas były na najwyższych miejscach(i naprawde na nie zasługują) zostaną zepchnięte na niższe miejsca przez osobę, która grając ne fair robi wszystko by zająć najwyższe miejsce i dostanie nagrodę nie za ciekawe zdobienie ale za "nabijanie sobie głosów"

Jeśli czyta to autorka pracy 23 niech przemyśli swoje zachowanie ...

Najgorsze jest to, że prawdopodobnie najwyższe miejsce zajmie osoba( już nie chodzi o to czy jej praca zasługuje na to miejsce czy nie - niee oceniam tego ) która gra nie fair.

Szkoda... że tak wiele osób w tym konkursie gra nie fair. Dobrze, że chociaż w innych konkursach nie panuje taka niezdrowa atmosfera.
misia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:46   #283
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Obejrzałam sobie wszystko dokładnie i jestem troszkę zdziwiona.
Niektóre prace są co najmniej średnie, a niektóre paznokcie wręcz koszmarne

Moje oko wyróżnia:
- 12 - ciekawy pomysł, ładny efekt, fajny kształt paznokcia i długość;
- 17 - ładne wykonanie, delikatny efekt, stonowane kolory, paznokcie ok;
- 20 - podobnie jak wyżej, wszystko ładne, z paznokciem włącznie;
- 23 - fajny pomysł, kolory, ale niestaranne wykonanie (brzegi!);
- 29 - niezłe wykonanie, delikatny efekt;
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:18   #284
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez misia123 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu obserwuje ten kokurs...

Nie chciałabym nic sugerować ani nikogo oskarżać ale dziwi mnie to, że praca nr 23 była przez długi czas na niższym miejscu a nagle przed końcem zaczęła zdobywać podejrzanie duże ilości głosów i "nagle" przed końcem konkursu wybiła się na wyższe miejsce...
przez cały czas wyzażanki głosowały na pewne prace(które cieszyły sie największa popularnością) a teraz zmieniły zdanie i zaczeły głowosować tylko na tę jedną??ehh

Szkoda, że niektóre (nie mówię, że wszystkie) wizażanki nie potrafią grać fair i nabijają sobie głosy żeby tylko zająć wyższe miejsce. A to miała być przecież zabawa a nie niezdrowa rywalizacja.

Najbardziej nie mogę znieść tego, że wizażanki, które dotychczas były na najwyższych miejscach(i naprawde na nie zasługują) zostaną zepchnięte na niższe miejsca przez osobę, która grając ne fair robi wszystko by zająć najwyższe miejsce i dostanie nagrodę nie za ciekawe zdobienie ale za "nabijanie sobie głosów"

Jeśli czyta to autorka pracy 23 niech przemyśli swoje zachowanie ...

Najgorsze jest to, że prawdopodobnie najwyższe miejsce zajmie osoba( już nie chodzi o to czy jej praca zasługuje na to miejsce czy nie - niee oceniam tego ) która gra nie fair.

Szkoda... że tak wiele osób w tym konkursie gra nie fair. Dobrze, że chociaż w innych konkursach nie panuje taka niezdrowa atmosfera.
Hm, z tego co ja widziałam to praca n 23 cały czas utrzymywała się w czołówce i była zachwalana przez wiele Wizażanek w tym wątku (między innymi przeze mnie).
Nie rozumiem oburzenia
Ja tam się cieszę, że wygrywa, bo podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 14:45   #285
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez misia123 Pokaż wiadomość
Od pewnego czasu obserwuje ten kokurs...

Nie chciałabym nic sugerować ani nikogo oskarżać ale dziwi mnie to, że praca nr 23 była przez długi czas na niższym miejscu a nagle przed końcem zaczęła zdobywać podejrzanie duże ilości głosów i "nagle" przed końcem konkursu wybiła się na wyższe miejsce...
przez cały czas wyzażanki głosowały na pewne prace(które cieszyły sie największa popularnością) a teraz zmieniły zdanie i zaczeły głowosować tylko na tę jedną??ehh

Szkoda, że niektóre (nie mówię, że wszystkie) wizażanki nie potrafią grać fair i nabijają sobie głosy żeby tylko zająć wyższe miejsce. A to miała być przecież zabawa a nie niezdrowa rywalizacja.

Najbardziej nie mogę znieść tego, że wizażanki, które dotychczas były na najwyższych miejscach(i naprawde na nie zasługują) zostaną zepchnięte na niższe miejsca przez osobę, która grając ne fair robi wszystko by zająć najwyższe miejsce i dostanie nagrodę nie za ciekawe zdobienie ale za "nabijanie sobie głosów"

Jeśli czyta to autorka pracy 23 niech przemyśli swoje zachowanie ...

Najgorsze jest to, że prawdopodobnie najwyższe miejsce zajmie osoba( już nie chodzi o to czy jej praca zasługuje na to miejsce czy nie - niee oceniam tego ) która gra nie fair.

Szkoda... że tak wiele osób w tym konkursie gra nie fair. Dobrze, że chociaż w innych konkursach nie panuje taka niezdrowa atmosfera.
Dokładnie to samo zauwazyłam...
__________________
(*) Sara 03.11.2016 r.

Edytowane przez aniulkaa88
Czas edycji: 2009-03-11 o 14:48
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:32   #286
agataa121
Raczkowanie
 
Avatar agataa121
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: >
Wiadomości: 291
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
Hm, z tego co ja widziałam to praca n 23 cały czas utrzymywała się w czołówce i była zachwalana przez wiele Wizażanek w tym wątku (między innymi przeze mnie).
Nie rozumiem oburzenia
Ja tam się cieszę, że wygrywa, bo podoba mi się chyba najbardziej ze wszystkich
Masz rację...tylko że utrzymywała sie cały czas na 3 miejscu przez cały konkurs i dzieliła ją dość spora różnica głosów z pracami na wyższych miejscach a tu nagle pod koniec konkursu wysunęła się na prowadzenie
Dla mnie to trochę dziwne...
Ala nikogo o nic nie oskarżam
__________________
* * *
- "A dlaczego panna młoda ma wtedy białą sukienkę?
-To jest symbol
dziedzictwa"

agataa121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:10   #287
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez agataa121 Pokaż wiadomość
Masz rację...tylko że utrzymywała sie cały czas na 3 miejscu przez cały konkurs i dzieliła ją dość spora różnica głosów z pracami na wyższych miejscach a tu nagle pod koniec konkursu wysunęła się na prowadzenie
Dla mnie to trochę dziwne...
Ala nikogo o nic nie oskarżam
Niekoniecznie - sama głosowałam na te pracę
Może to być kwestia tego, że niektórzy brali się do głosowania na ostatnia chwilę.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 23:06   #288
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Niekoniecznie - sama głosowałam na te pracę
Może to być kwestia tego, że niektórzy brali się do głosowania na ostatnia chwilę.
ja również na nią zagłosowałam. Też czekałam z głosowaniem praktycznie na koniec konkursu.
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 08:54   #289
obria
Przyczajenie
 
Avatar obria
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

A mi się spodobaly najbardziej prace 17-18. Te z tymi kwiatuszkami bylyby super do jakiejs sukni wieczorowej A co do grania fair bądź niefair, to w sieci jest to popularne. W mojej przygodzie z konkursami, gdzie było rowneiz glosowanie na poszczegolne osoby, rowniez pojawil sie nagle ktos lepszy ode mnie, bo ktos zaczal "podbijac" dana osobe;/ Samo życie. Na szczescie jest tyle konkursow w sieci, ze mozna wybrac cos dla siebie
__________________
.... | the art of beauty | ....
obria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 12:40   #290
AnusiaPn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 75 632
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

wszystkie bardzo ladne i kazda ma cos w sobie.. ale urzekły mnie paznokietki nr 17
przepiękne
AnusiaPn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 13:02   #291
olaaa1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez obria Pokaż wiadomość
A mi się spodobaly najbardziej prace 17-18. Te z tymi kwiatuszkami bylyby super do jakiejs sukni wieczorowej A co do grania fair bądź niefair, to w sieci jest to popularne. W mojej przygodzie z konkursami, gdzie było rowneiz glosowanie na poszczegolne osoby, rowniez pojawil sie nagle ktos lepszy ode mnie, bo ktos zaczal "podbijac" dana osobe;/ Samo życie. Na szczescie jest tyle konkursow w sieci, ze mozna wybrac cos dla siebie
No niestety tak bywa i trzeba się z tym pogodzić ...
olaaa1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 15:16   #292
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

To zależy od definicji słowa "pogodzić". Zgodzę się, że nie warto z tego powodu rozpaczać i rwać włosów z głowy, ale uważam też że nie wolno na to machać ręką. Jeżeli coś takiego zostanie wykryte, należy wyciągać wobec winnych konsekwencje...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-12, 19:02   #293
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
To zależy od definicji słowa "pogodzić". Zgodzę się, że nie warto z tego powodu rozpaczać i rwać włosów z głowy, ale uważam też że nie wolno na to machać ręką. Jeżeli coś takiego zostanie wykryte, należy wyciągać wobec winnych konsekwencje...
Modki pilnują i sprawdzają. Już wycofano jedną czy dwie prace za takie podbijanie sobie głosów
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 10:31   #294
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

No i właśnie o to chodzi, Aggie
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:10   #295
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

jesli oddało sie raz głos,to chyba nie mozna oddać po raz drugi
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 11:50   #296
Agusia_pa2
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_pa2
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 020
GG do Agusia_pa2
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jesli oddało sie raz głos,to chyba nie mozna oddać po raz drugi
Nie można a zreszta głosowanie było do wczoraj
__________________
Moje skromne PAZURKI i BLOG PAZURKOWY

Moje ROBÓTKI RĘCZNE

WIKUSIA I JULCIA MOJE KRÓLEWNY






Agusia_pa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 19:03   #297
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Uwaga! Wyniki konkursu
Gorąco zapraszam do działu Trends&News - Konkursy
https://wizaz.pl/Trends-News/Konkurs...s-Konad-wyniki
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 19:50   #298
glizdziuszek
Przyczajenie
 
Avatar glizdziuszek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 4
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Moim zdaniem praca ktora wygrała wogóle na to nie zasługiwała....żenada i tyle ...
Powinna wygrac praca ktora zajeła III miejsce.
glizdziuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:03   #299
Elliannia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 3 739
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

A ja znowu jestem zadowolona że wygrała ta praca, to jedyna na którą głosowałam

I gratuluję autorce

Ago, czy teraz autorki mogą się ujawnić?

I może na przyszłe konkursy, żeby zabezpieczyć się przed głosowaniem po znajomości, tak jak to miało miejsce w przypadku tego konkursu, należy ustalić limit postów, od którego można głosować? Przykładowo osoby, które mają powyżej 100, 150 bądź 200 postów na wizażu? Żeby nie było tak, że się koleżanki koleżanek autorki rejestrują tylko po to, żeby oddać jeden głos - wydaje mi się, że to będzie uczciwe i w pewnym stopniu zapobiegnie nieuczciwej konkurencji
__________________
Zawsze jest trochę prawdy w każdym "żartowałam", trochę wiedzy w każdym "nie wiem", trochę emocji w każdym "nie obchodzi mnie to" i trochę bólu w każdym "u mnie wszystko w porządku"
...



Edytowane przez Elliannia
Czas edycji: 2009-03-13 o 20:07
Elliannia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-13, 20:12   #300
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Komentarze: konkurs manicure Konad

Cytat:
Napisane przez Agusia_pa2 Pokaż wiadomość
Nie można a zreszta głosowanie było do wczoraj
wiem o tym,dlatego zastanawia mnie fakt,że dziewczyny znowu podejrzewały spisek.

cieszę się,że moja faworytka ma choć trzecie miejsce.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.