Ostatnio obejrzane filmy cz. II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 10:17   #4651
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

F&F 4 - 10/10 jak dla mnie rewelacja, podobało mi się, że obok tuningowych aut, pojawia się wątek sensacyjny

Piła 5 - 8/10 - sceny, wiadomo....jakie... poza tym w 5-tce wyjaśnia się wszystko kto i dlaczego kontynuował myśl Jigsawa, jak powstawały resocjalizacyjne pułapki...
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:25   #4652
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

[quote=Celestia;11799946]
Cytat:
Napisane przez Ciarra Pokaż wiadomość
Fast & Furious 4

jak zwykle szybke auta i piekne kobiety oraz pewne niemila niespodzianka w scenariuszu; akcja toczy sie szybko, no i oczywiscie Vin Diesel obecny


też własnie obejrzałam, bez vina nie ma co
ja nawet ogladnelam wszystkie pitch blacki i inne xxx a nienawidze sf ale podziwianie vina rekompensuje :P
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:04   #4653
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Generał - zamach na Gibraltarze - hmm.. ogólnie nie był zły, dobry też nie. Zobaczyć pewnie warto, ale może niekoniecznie w kinie. Oceniając całokształt stwierdzam, że film jest średni.
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:08   #4654
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Lektor - nie wiem nad czym się tu tak bardzo zachwycać Film robi jakąś furorę, a dla mnie był jednym z wielu. Historia smutna, ale film momentami nudny Zgadzam się co do gry Kate Winslet - bardzo dobra, ale ten młody chłopaczek też nieźle wypadł
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:47   #4655
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dzielny Despero - fajny film dla dzieci, jak dla mnie trochę za bardzo "skomputeryzowany". Aha i jak ktoś się boi myszy to nie polecam, bo efekty dźwiękowe przy niektórych scenach są mniej więcej takie jakby pod fotelami jakieś pokaźne stadko maszerowało . Ocena 6/10
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 10:28   #4656
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

A oglądała któraś XXY? Właśnie ściągam. Ponoć kontrowersyjny i daje do myślenia
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 15:42   #4657
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A oglądała któraś XXY? Właśnie ściągam. Ponoć kontrowersyjny i daje do myślenia
Oglądałam jakiś czas temu, nie pamiętam już dokładnie. Problem faktycznie poważny. Film kontrowersyjny, bo problem pokazany również ze strony seksulaności, mniej sfery psychicznej, chociaż też.
Bez jakiegoś zachwytu z mojej strony, ale warto obejrzeć.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 15:45   #4658
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A oglądała któraś XXY? Właśnie ściągam. Ponoć kontrowersyjny i daje do myślenia
slyszalam dobre opinie, ale osobiscie nie ogladalam
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 16:31   #4659
liquefy
Wtajemniczenie
 
Avatar liquefy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 726
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
A oglądała któraś XXY? Właśnie ściągam. Ponoć kontrowersyjny i daje do myślenia
oglądałam dość dawno. Ciekawy jak dla mnie. Bez fajerwerków, ale porzadny
__________________
Tonight
We are young
So let’s set the world on fire
We can burn brighter than the sun
liquefy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 17:41   #4660
tyska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z wrocławia ;)
Wiadomości: 236
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

wczoraj obejrzany "Szybko i wściekle" i... właśnie wyszłam z kina z lekkim niedosytem... najfajniejsze w tej części było to,że wróciła stara ekipa - w/g mnie najlepsza,również teksty były dobre,szczególnie te nawiązujące do pierwszej części ,aczkolwiek póki co to żadna część nie przebije pierwszej części...,ale do obejrzenia jak najbardziej 9/10
tyska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 21:43   #4661
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Kawaler/The Bachelor (1999)
Nic szczególnego, dla mnie nudny, fajna Renee Zellweger ale to wszystko, końcówka marna.5/10

Jak zostać gwiazdą/American Dreamz (2006)
Świetna satyra na cały show biznes muzyczny i nie tylko. Zakulisowe kontakty i próba wchodzenia oknem gdy drzwi nam zamkną przed nosem. Kłamstwo, obłuda i sława trwająca pięć minut.
8/10

Pora mroku (2008)
Bardziej thriller niż horror przynajmniej dla mnie. Trochę nieskładny, ale ujdzie. Bardzo mi się podobała Natalia Rybicka-fajna z niej aktorka. Muzyka bardzo fajna. Zwłaszcza dwie piosenki na samym końcu wykonywane przez Skaldów jedna i Daab druga. Końcówka mnie nie zaskoczyłam, spodziewałam się takiej.
7/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 21:47   #4662
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Oglądałam jakiś czas temu, nie pamiętam już dokładnie. Problem faktycznie poważny. Film kontrowersyjny, bo problem pokazany również ze strony seksulaności, mniej sfery psychicznej, chociaż też.
Bez jakiegoś zachwytu z mojej strony, ale warto obejrzeć.
Cytat:
Napisane przez liquefy Pokaż wiadomość
oglądałam dość dawno. Ciekawy jak dla mnie. Bez fajerwerków, ale porzadny
dzięki, zaraz zaczynam oglądać
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 08:18   #4663
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wrestler - autentycznie zrobiony, rewelacyjny Mickey Rourke! Mimo, że sam wrestling jest durny do bólu polecam film.

Gran Torino - film dobry, ale zawsze ten patos Clinta Eastwooda!
podobno to jego ostatni film, tak zapowiedział.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:32   #4664
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Dziennik nimfomanki udało mi się obejrzeć. Całkiem inny niż książka. Można się utożsamić z bohaterką, przeżywać z nią jej samotność. Ale film mnie nie powalił...książka owszem, bardzo porusza wyobraźnię, film nieco odbiega i stawia nacisk na psychologię bohaterki.

ocena? 8/10
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 09:47   #4665
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Che-rewolucja - piękne krajobrazy, dość ciekawa fabuła (z reszta napisana prze życie, a nieciekawych biografii się nie filmuje ) Wyraźnie widać ze ejst to pierwsza część, akcja urywa się w środku wydarzeń. Czegoś mu brakowało... fajny, ale nie porywający 6/10

Yes-man - lekka komedia, optymistyczna, nawet całkiem zabawna momentami. Dobra opcja na wieczór po ciężkim dniu, kiedy nie mamy ochoty zagłębiać się w melodramaty 6,5/10
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 12:52   #4666
zetka89
Zakorzenienie
 
Avatar zetka89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 874
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Wimbledon - miłość, tenis, kariera sportowa. film mi się podobał, można spokojnie sobie obejrzeć w wolny wieczór 7/10.

Rozmowy nocą - spodziewałam się totalnej porażki, ale nie było aż tak źle. nie zerkałam co chwilę na zegarek czekając aż się skończy zdarzały się gorsze polski filmy ;P
6.5/10.

Expecting Love (Mała wielka miłość)
- typowa bajka, komedia romantyczna polsko-amerykańska produkcja, którą da się obejrzeć ;P 6.5/10.

7 dusz - spodziewałam się dużo po tym filmie i na początku byłam zawiedziona, jednak później było 'coraz lepiej' i ostatecznie film bardzo mi się podobał, choć po wszystkich opiniach spodziewałam się jeszcze więcej polecam. 9/10.

Requiem For A Dream
- w końcu udało mi się obejrzeć ten film, zbierałam się do niego długo i po wielu dobrych opiniach spodziewałam się trochę czegoś innego. Choć faktycznie nie jest to zwykły film i daje do myślenia. 8/10.
__________________

zetka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:06   #4667
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Madagaskar 2" - 3/10.
nie wiem, za co takie dobre opinie zarty slabiutkie, ktore najwyzej powodowaly leciutki usmiech pod nosem. tylko raz z TŻ sie zasmialismy, a podkresle, ze lubimy wesole bajki! postaci fajne, ale ogolnie - cienizna. nie polecam
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 20:41   #4668
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Zapaśnik (Wrestler) Sama nie wiem co myśleć.
Sfera uczuciowa,życie prywatne tytułowego zapaśnika są pokazane przepięknie,ale jestem chyba zbyt wrażliwa by znieść sceny walki,przedstawione w tym filmie z dość sporą dokładnością i zbliżeniami,także wolałabym film zostawić bez konkretnej oceny.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 22:14   #4669
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

THE INTERNATIONAL - rany, co za nudy... nic więcej nie napiszę.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 22:15   #4670
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Marley i ja. Film opowiada o zwariowanym labradorze, który ma ADHD i wszystko dzieje się wokół niego. Komedia... ale tak się zryczałam przy końcu, jak na jakimś wyciskającym łzy melodramacie Piękny film, bardzo podobała mi się postawa właścicieli, zwłaszcza na finale. I te ostatnie zdania, które wypowiadał John, złamały mnie już totalnie. Właśnie to jest tej jeden najważniejszy argument, przez który nie chcę psa...
Film gorąco polecam miłośnikom piesków
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:19   #4671
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Rachel Getting Married - dobry film o trudnościach w odnalezieniu się w rodzinie po długiej nieobecności, chęci zwrócenia na siebie uwagi i próbie stawienia czoła przeszłość i swoich błędów. Ukazuje dysfunkcyjność na pozór szczęśliwej rodziny. Szkoda że nie wszedł do polskich kin.
Australia - film zdecydowanie za długi, bardzo podobała mi się postać króla George'a, właściwie sama nie wiem dlaczego. To pewnie ta magia i zgoda z naturą.
Borat(:podpatrzone w Ameryce, aby blablabla) - naprawdę nie wiem dlaczego to obejrzałam. Przyznaję zaśmiałam się raz (ale tak do łez), przypuszczam że to po prostu zdolności komiczne głównego aktora. Chociaż kiedy został sam autentycznie było mi go szkoda. Zdecydowanie może się podobać jeśli masz takie poczucie humoru lub wyłączysz myślenie.

Sin City - Miasto grzechu - bezprawie, przemoc, okrucieństwo, niebezpieczne i półnagie kobiety, korupcja i psychopatyczni mordercy przeniesione z komiksu na duży ekran. Reżyseria: Robert Rodriguez, Frank Miller (autor komiksu) i Quentin Tarantino co tłumaczy pierwsze zdanie. Jeśli ktoś lubi ich wcześniejszą twórczość to zdecydowanie polecam (chociaż zdecydowanie brak filozofii Pulp Fiction).

Edytowane przez pineapple
Czas edycji: 2009-04-11 o 13:30
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:45   #4672
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Marley i ja lekki, przyjemny, familijny film, główną gwiazdą oczywiście pies, ale gra Jen i Owena też nie najgorsza. Momentami rzeczywiście wzrusza, jak to zawsze bywa gdy na ekranie pojawia się pies.
7/10

LEktor - zgadzam się z poprzedniczką, film tak wychwalany, że spodziewałam się niemalże cudu w dziejach kinematografii... Słyszałam opinie znajomych jakoby był to najpiękniejszy film jaki oglądały. Więc napaliłam się na niego jak szczerbaty na suchary. Czy mnie rozczarował? Hm... trochę tak. Najbardziej interesująca była gra Kate Winslet i Davida Krossa, ze wskazaniem przede wszystkim na młodego, niedoświadczonego aktorsko Krossa. Film nie wbił mnie jednak w fotel, może dlatego, ze nie przepadam za bardzo za tego typu trochę mdłymi, romantycznymi historiami. Wolę raczej żywszą, bardziej dynamiczną fabułę. Ale przyznaję, że psychologiczne i emocjonalne aspekty postaci zostały ukazane bardzo dobrze.
8/10

Knowing - Zapowiedź - Z Nicolasem Cage'm. Uwielbiam trzymające w napięciu thillery, a w trakcie oglądania tego doszczętnie obgryzłam całego kciuka
Chwilami nie wiedziałam czy uciekać czy wyłączyć ekran raczej nie należę do osób o słabych nerwach, chociaż jak mnie bardzo zainteresuje jakiś film to przeżywam go całą sobą. Najlepsze w tym filmie było to, że nie miałam pojęcia jak się skończy. Wymyslałam setki mozliwych zakończeń i w żadne nie trafiłam. Zwykle większość filmów jest bardzo przewidywalna, łatwo wywnioskować zakończenie (zwykle szczęśliwe). W tym przypadku niewiedza wytrącała mnie z równowagi.
Nie ma ideałów dlatego daję 9,9 / 10

PS. Ale przyznaję, ze nie jest to jakiś typowo genialny film, czy perełka filmowa. Trochę akcji i mnóstwo efektów specjalnych, nic szczególnego.
Mnie dostarczył dużo adrenaliny, dlatego jestem na wielkie TAK.

Obywatel MILK - dobry, bez achów i ochów, ale naprawdę porządny film. Bez przynudzania, jak to czasami bywa przy biografiach.
Czy Sean Penn zasłużył za tą rolę Oskara? Nie wiem, bo muszę skonfrontować ocenę 'Obywatela Milka' z 'Zapaśnikiem'
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]

Edytowane przez bojestemtegowarta
Czas edycji: 2009-04-11 o 13:56
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 13:55   #4673
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Ostrożnie, pożądanie" A.Lee. Zostawił w głowie mnóstwo pytań; czasem banalnych -"Czy to miłość czy pożądanie?" - jaka jest granica? Co czuła główna bohaterka do pana Yee? - strach, pożądanie, miłość,fascynację, odrazę? -a może mieszankę tych wszystkich uczuć? Czy liczyła, że ujdzie cało z tej sytuacji, czy była świadoma, że każąc mu uciekać, demaskuje się i jest świadoma konsekwencji, które poniesie? Nie mam jednoznacznych odpowiedzi. Plus niezwykle wysmakowana atmosfera filmu, niespieszna narracja. Podobał mi się
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 14:42   #4674
Lanessa
Zadomowienie
 
Avatar Lanessa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Gdańsk/Trones
Wiadomości: 1 996
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Piotrus Pan z 2003- Magia, wreszcie znalazlam swojego Piotrusia Pana idealnego. Plus urocza Wendy (aktorka ktora pozniej grala w Pachnidle, pare lat w przod, jak wypiekniala!), cudowny nastroj filmu i moral. Nikt nie chce dorastac, ale dorastanie wiaze sie nie tylko z odpowiedzialnoscia, ale z calkiem nowymi doznaniami, uczuciami. Bardzo mi sie podobal.
Wyznania gejszy-ta muzyka, od pierwszej nuty, do ostatniej. Gejsze- wspaniale, podziwiane, wyksztalcone, piekne, ale zamkniete w sumie w wiezieniu, w pozie. Szykuje sie na ksiazke.
Lanessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:53   #4675
xMisery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

" WALL - E ' oscarowa bajka z 2008 roku. zakochalam się. cudowna futurystyczna bajka o miłości z morałem. w zaledwie 100 minutach filmu zmieszczono wszystkie motywy science - fiction i jak dla mnie - zagorzałej przeciwniczki tegoż gatunku - było to świetne naprawdę. polecam gorąco.
xMisery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:44   #4676
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
"Ostrożnie, pożądanie" A.Lee. Zostawił w głowie mnóstwo pytań; czasem banalnych -"Czy to miłość czy pożądanie?" - jaka jest granica? Co czuła główna bohaterka do pana Yee? - strach, pożądanie, miłość,fascynację, odrazę? -a może mieszankę tych wszystkich uczuć? Czy liczyła, że ujdzie cało z tej sytuacji, czy była świadoma, że każąc mu uciekać, demaskuje się i jest świadoma konsekwencji, które poniesie? Nie mam jednoznacznych odpowiedzi. Plus niezwykle wysmakowana atmosfera filmu, niespieszna narracja. Podobał mi się
Bardzo mi się podobał. Myślę, że pasuje do niego cytat: "Dla mężczyzn miłość nie jest życiem całym, dla kobiet miłość jedyne istnienie". Wydaje mi się mi się, że bohaterce zależało na panu Yee, a nawet prawdopodobnie go kochała, bo przecież go ostrzegła przed zagrożeniem no i pewnie cały czas liczyła na to, że on ją uratuje (nie połknęła przecież tej tabletki nie wiem czy dobrze pamiętam, bo oglądałam to jakiś czas temu, ale chyba ją wyrzuciła). Napisałam na szaro żeby ktoś kto nie oglądał nie przeczytał jeśli zamierza obejrzeć. Strasznie nie lubie jak ktoś wygaduje co się zdarzy w filmie w taki oto sposób nie miałam 100% z ogladania przyjemności z 7 dusz dzięki zbyt długiemu językowi koleżanki.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 09:58   #4677
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Szybko i wściekle
Wspaniały film w swoim gatunku. Nie jestem obiektywna, bo jestem fanką serii i Vina Diesla
Ogólnie bardzo lubię takie filmy i niewiele od nich wymagam, ma być efektownie, szybko i zabawnie. Ten film taki jest, a co więcej nie denerwują mnie nawet wszelkie nieprawdopodobne sceny. Jedynie kilka dialogów było zbyt drewnianych dlatego 9/10 Polecam!

Miasto Ślepców
Świetny pomysł i brawa dla J.Moore. Ale z kolei tutaj było kilka niedopatrzeń które denerwowały. Po prostu nie wierzę, że zamknięto by tych ludzi w jakimś obskurnym getcie, gdzie kilkudziesięciu ślepców (!) ma sobie radzić samemu. To mnie wkurzało.Końcówka rozwleczona moim zdaniem, tak jakby już nie wiedzieli jak zakończyć historię.
Ale wizja takiej katastrofy- porażająca. I okropna świadomość, że naprawdę są tacy głupi i tępi ludzie na świecie, którzy w razie takiej sytuacji będą wykorzystywać i terroryzować innych oraz rozwalać wszystko co inni próbują zorganizować. 6/10
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 11:56   #4678
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

Shrek 2 poraz kolejny - I znowu się uśmiałam 10/10
Kochaj i tańcz - 1/10... Nie skomentuję tego
Slumdog - 8/10 Dobry, ale spodziewałam się czegoś więcej.
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:32   #4679
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

"Shrek 2"
bardzo lubie Shreka, uwazam, ze to jedna z najlepszych bajek tego typu. swietne dialogi, genialne postaci, super dubbing, fajna muzyka, fajna historia. zero nudy. ale pierwsza czesc byla lepsza, dlatego "tylko" 9/10. (oczywiscie w kategorii animowanych )
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 18:44   #4680
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. II

kategoria animowane:
shrek 1 i 2 -uwielbiam 10/10
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.