Metamorfoza dla 15-latki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-12, 18:55   #1
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906

Metamorfoza dla 15-latki


Witam
Mam lat 15 i chciałabym zmienić nieco swoj wygląd.

Jestem osobą z nadwagą.
Moje wymiary to 96-84-106.
Włosy mam mniej wiecej do ramion.
Oczy niebieskie.
Cera tłusta

Chciałabym się dowiedzieć jaki jest typ mojej urody, jak moge się malować - tak delikatniej, jak i mocniej. Chciałabym się takze dowiedzieć jakich ubrań i kolorów powinnam unikać, a jakie nosić.

Z fryzurą nie chce zmian, ponieważ włosy zapuszczam (głupia sciełam w czerwcu), farbowanie narazie niemozliwe (szkoła ;/).

Daje takze 3 najaktualniejsze fotki.


Z góry dziękuję ^^
jesli potrzebujecie ejszcze jakiś informacji, z checia dodam o ile bede wiedziec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) Obraz.jpg (47,0 KB, 510 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia (2) y 001.jpg (33,3 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia y 002.jpg (33,5 KB, 454 załadowań)
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 21:24   #2
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Odpowiedz na pytania
Cytat:
Napisane przez lexie
Pytania dot. typu kolorystycznego:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

To najważniejsze rzeczy . Bez nich określenie typu będzie baaardzo niepewne - z powodu braku wystarczajacych informacji.

Warto też pamiętać, że "diagnoza" wystawiona przez internet, bez osobistego spotkania z wizażystką, może być błędna - najpewniejszą ocenę da tylko profesjonalna porada specjalisty.
Po pierwsze - jesli już w tak młodm wieku chcesz sie malować to nie zaczynaj z ciężkimi kosmetykami, odpuść wiec podkłady, bazy (IMHO) na to jest czas a po co niszczyć teraz cerę

Po drugie - delikatny i lekki makijaz jest piękny w kadym wieku; a w wieku 15 lat doda uroku

Po trzecie na zdjeciach sie nie uśmiechasz dlaczego?

Po czwarte - skrobia! "ku zmatowieniu"

Po piąte - modeluj twarz różem lub pudrem. niewiele tego wystarczy na policzki i kości żuchwy, wroszkę po obu stronach noska - i już wygladasz szcuplej

Jeśli lubisz się malować, to testuj różne makijaze w domu, prezentuj je na wizazu, na MM, i wszelkie poprawki doradzone przez wizazystki stosuj i bedzie ok
nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11930517382large2ct.jpg (7,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 048.jpg (64,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikat13.jpg (68,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g_gls_tldt_imglg_longshort.jpg (9,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalny4.jpg (37,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg raszynska_e_4.jpg (28,7 KB, 23 załadowań)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-15 o 09:20 Powód: post pod postem
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 08:59   #3
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
A dlaczego chcesz zapuścić włosy? Masz pociągła twarz i długie proste włosy przy twarzy dodatkowo ją wydłuża. Na drugim zdjęciu masz fajna fryzurke, poleciłabym włoski przy buzi pocieniować i grzywkę po skosie. Co do ubioru to zrezygnuj z poziomych pasków/prążków gdyż optycznie poszerzają sylwetkę. Najlepsze sa pionowe lub po skosie. Tak samo rzeczy z duzymi wzorami dodatkowo poszerzaja. Ciuszki mozesz nosic dopasowane ale nie obcisłe, nieco lejace sie. W ciepłej kolorystyce wygladasz bardzo ładnie, takie odcienie ozywiają Cie. Co do makijazu to jakiś lekki matujący podkład dobrany do odcienia cery, zeby nie było maski, na to sypki transparentny puder lub skrobia. Brązerek do modelowania buzi, tusz na rzesy, bezbarwny błyszczyk na usta,korektor na niespodzianki i makijaż w sam raz do szkoły. Jesli bardzo chcesz uzywac cieni to najlepiej jakies w cielistych, bezowych odcieniach nalepiej matowe, nie rzucają się w oczy i ładnie je podkreslają. Polecam ingloty, wybór jest naprawde bardzo duzy. Tymczasem dobrze by było żebyś odpowiedziała na pytania które umieściła aprzybyła.
Pozdrawiam.

Aha co do fryzury to najlepiej zeby włosy odsłoniły szyję, chociaż częsciowo to dodatkowo wysmukli sylwetkę do tego dekolt w szpic, nie półokragye, ładnie wydłuży szyję . Co do farbowania to jesteś za młoda, ale kolor włosów możesz ozywić szamponem koloryzującym najlepiej ton w ton
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem


Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-15 o 09:25 Powód: post pod postem
Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:16   #4
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Co do pytań:
1. Jak się opalasz - Przez pierwszy dzien-dwa opalania na czerwono, potem już na brązowo.


2. Kolor oczu - oczy niebieskie, obwódka wokół teczówki taka jakby jasnobrązowa, oko ma kilka plamek ciemnoniebieskich. oprawa oczu raczej zdecydowana


3. Piegi - nie mam piegów


4. Cera - przyznam sie, nie umiem okreslic kolorytu mojej cery, moja amam ma nawet z tym problemy... ale wiem, ze rumienię się na różowo


5. Naturalny kolor włosów - raczej ciemny. brąz, jasny bądz sredni. przebłyski raczej złotawo-brązowe.


6. Kolor ust - koral, tak mi sie wydaje.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w brązie, czerwieni, ogólnie w raczej ciepłych kolorach.





Cytat:
Napisane przez Camilla
Aha co do fryzury to najlepiej zeby włosy odsłoniły szyję, chociaż częsciowo to dodatkowo wysmukli sylwetkę do tego dekolt w szpic, nie półokragye, ładnie wydłuży szyję . Co do farbowania to jesteś za młoda, ale kolor włosów możesz ozywić szamponem koloryzującym najlepiej ton w ton
no jakiekolwiek farbowanie niestety nie wchodzi w gre




Cytat:
Napisane przez Camilla
A dlaczego chcesz zapuścić włosy? Masz pociągła twarz i długie proste włosy przy twarzy dodatkowo ją wydłuża.
Czemu chce zapuscic włosy? Czuje sie lepiej w dłuzyszych popostu




Cytat:
Napisane przez Camilla
Co do ubioru to zrezygnuj z poziomych pasków/prążków gdyż optycznie poszerzają sylwetkę. Najlepsze sa pionowe lub po skosie. (...)
Zrezygnowac z poziomych pasków? oj, bedzie trudno bo wielbie takowe




Cytat:
Napisane przez aprzybyla
Po trzecie na zdjeciach sie nie uśmiechasz dlaczego?
Nie lubie. Czuje się...głupio?
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:00   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Skoro lepiej czujesz sie w dłuzszych to ok. ale wydaje mi się że w krótszych lepiej byś wygladała. Co do pasków, wzorków na ciuchach to już indywidualna sprawa, ja poprostu napisałam o tzw. trikach które moga zmienić optycznie sylwetkę, w końcu prosisz o metamorfozę czyli jakby na to nie patrząc o zmianę. Skoro nawet szampon koloryzujący nie wchodzi w grę to ok. Twój naturalny kolor włosów jest bardzo ładny .
Co do typu kolorystycznego to trudno stwierdzić ale wydaje mi się że jesteś wiosna, chociaż wiosny zazwyczaj łatwo się opalają i raczej od razu na brąz. No ale nie ma co sztywno trzymac si e granic, ja sama jestem wiosenno-jesienno mixem .
Pozdrawiam
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:23   #6
Agatka91
Raczkowanie
 
Avatar Agatka91
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 34
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Tez mam tyler lat co ty wydaje mi się, że mamy podobne kształty twarzy ;P Ja na twoim miejscu podcięła bym jednak włosy. Pocieniowała je jakoś i zrobiła sibie asymetryczna grzywkę. Zreszta mysle, że jak pojdziesz do dobrego fryzjera to Ci też trochę doradzi. Ale jesli chcesz je zapuszczac to zapuszczaj , a pozniej sama zdecydujesz czy wolisz siebie w dłuższych czy w krótszych włoskach. W końcu to ty się masz dobrze czuć w swoim ciele i musisz sie sama sobie podobać.

Poziome paski poszerzaja, lepsze są pionowe i skosne. Chyba bedziesz musiala jednak z nich zrezygnowac :P. Bluzki z dekoltem w szpic.



Co do makijażu to się zbytnio nie znam ,ale wiem, że wytapetowane 15latki nie wygladaja ładnie, wiec makijaż ograniczyłabym do minimum.

Przede wszystkim UśMIECHNIJ SIę!!! Naprawde nikt z uśmiechem nei wygląda głupio, a uśmiech może zdziałać cuda.
Agatka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 17:46   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Z Agtką w pełni się zgadzam=
usmiech dodaje uroku, lepiej niż jakikolwiek makijaż
odnośnie ubioru tez powyższe posty popieram - włoski równiez lepiej krócej
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 17:46   #8
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Cytat:
Napisane przez Camilla
Skoro nawet szampon koloryzujący nie wchodzi w grę to ok. Twój naturalny kolor włosów jest bardzo ładny.
No niestety mam głupią szkołe i farbować nie mozna... A kolor az tak nanaturalny nie jest, zostały mi ejszcze rudawe przebłyski po szamponetce boro która miałam w wakacje mieedzy 1 a 2 klasa gimanzjum (teraz jestem w 3).


Cytat:
Napisane przez Agatka91
Przede wszystkim UśMIECHNIJ SIę!!! Naprawde nikt z uśmiechem nei wygląda głupio, a uśmiech może zdziałać cuda.
Wiem..ale jakoś tak dziewnie sie czuje majac usmiech na zdjeciu...


No a włosków za nic nie podetne, juz w tej długosci nie czuje sie komfortowo

Edytowane przez synesthesia
Czas edycji: 2006-09-13 o 17:50 Powód: dodanie pare rzeczy do posta
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 19:32   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

to może ich nie ścinaj tylko je wystopniuj, będziesz mogła zawsze związać a coś się zmieni, wycieniowane włosy wokół buzi optycznie ją wyszczuplą
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 20:07   #10
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to może ich nie ścinaj tylko je wystopniuj, będziesz mogła zawsze związać a coś się zmieni, wycieniowane włosy wokół buzi optycznie ją wyszczuplą
Z tym wystopniowaniem chyba tez nie bardzo, i tak teraz mam trudności ze związaniem tych włosów, połowa z nich ucieła mi bo nie sięga do gumki...
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 07:37   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

to musisz podjąć decyzję- czy faktycznie chcesz coś zmienić czy postawić tylko na wygodę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 07:40   #12
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Z tym wystopniowaniem chyba tez nie bardzo, i tak teraz mam trudności ze związaniem tych włosów, połowa z nich ucieła mi bo nie sięga do gumki...
Popieram Agabil
Zawsze mozesz spiąć uciekające kosmyki jakąs fajną spinka lub podtrzymac opaską, tyle fajnych ozdób do włosów mamy obecnie w sklepach
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:00   #13
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Hmmm jak poprzedniczki myślę, że w ciepłych kolorach ci lepiej ale gdzieś słyszałam, ze żółty poszerza może jeszcze jakaś Wizażanka mnie zruga jeśli kłamię xD. Co do makijażu to jakiś matujący puder ja mam akurat od SENSIQUE jest zadziwiająco tani i nie narzekam ponadto tusz i jakiś bronzer żeby wyszczuplić twarz.
Ciemne spodnie proste albo rurki (nikt w nich nie wygląda głupio, ważne, żeby je lubić) ja też mam trochę ciałka i moje uda zadziwiająco dobrze zachowują się w granatowych nieprzecieranych rurkach.
A kolor włosów cudny dobrze, ze nie chcesz go zmieniać.
P.S. Nawiedzę jeszcze tego posta, bo jesteśmy dość podobne Powodzenia
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:16   #14
akalyna
Raczkowanie
 
Avatar akalyna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Witaj
Jestem dokładnie w Twoim wieku i mniej więcej postaram Ci się pomóc.
Z tego co widzę wcale się nie usmiechasz...A to błąd.
Twoja buzia wymaga intensywnej terapii...Ja osobiście używam Garnier z tej niebieskiej serii i szczerze mogę Ci go polecić :yes:
makijaż.?
Oczywiście może być. Wg mnie jakis cielisty cień do powiek, tusz podkręcający rzęsy wystarczą
Masz śliczne włoski... Jeśli koniecznie chcesz juz cos z nimi zrobić to przyciemnij je troszkę domowymi sposobami
Rób peelingi kawowe, kup sobie balsam z rozświetlającymi drobinkami...
I UŚMIECHAJ SIĘ!! )
akalyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 16:28   #15
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Metamorfoza dla 15-latki

Noś dłuższe bluzki/tuniki/sweterki, bo takie jak na fotkach niepotrzebnie Cię poszerzają. Absolutnie żadnych poziomych pasków. Kup dobrze dobrany biustonosz, bo na ostatnim zdjęciu hmm wygląda jak bys go nie miała...
Spodnie o prostym kroju.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.