Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-06, 18:47   #1891
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Avatar- ...

Nie ma sensu nic pisac, nie ma słowa, które wyraziłoby moje zadowolenie
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 18:48   #1892
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Poza reżyserem i scenarzystą jest jeszcze ktoś taki jak producent. Jak ktoś uważnie ogląda ceremonie rozdania Oscarów to zauważy, że nagroda dla najlepszego filmu odbierana jest przez producenta/producentów. Reżyseria, scenariusz, itd to oddzielne kategorie. Oczywiście czasem jest to 2 lub 3 w 1, w zależności jaką kto aktywność przejawia reżysersko-scenariuszowo-produkcyjną.
Czyje filmy wg tego kryterium? Bardzo Tarantino, bo wyprodukował obydwa.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 19:42   #1893
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Pamietnik- dosc banalna historia milosna typu "kochaja sie, ale nie moga ze soba byc" (oczywiscie do czasu). Fajnie zrealizowana, calkiem ciepla, wyroznia sie na plus w porownaniu do innych tego typu produkcji- 7/10.

Miedzy slowami- nie zainteresowal mnie ani forma ani trescia. Przez pierwsza polowe wciaz mialam nadzieje, ze sie jeszcze rozkreci, przez druga juz tylko czekalam na koniec. Film wlasciwie o niczym, po prostu nudny. Jedyne co mi sie podobalo to rola Billa Murraya- 3/10.

Przeklenstwa niewinnosci- kolejny film Sofii Coppoli, tym razem znacznie lepszy wg mojej oceny. Mlodziencza fascynacja, pierwsze milosci, a to wszystko okraszone purytanskim podejsciem do wychowania i wszelkimi konsekwencjami jakie sie z tym wiaza- 7/10.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:56   #1894
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Big Lebowski - nie rozumiem zachwytów nad tym filmem. Dla mnie bez rewelacji. 6/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 13:46   #1895
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

2012 - treść 2/10 - bo ktoś to musiał jednak napisać, efekty specjalne 9/10, cóż były bardzo dobre.

avatar - ja chcę jeszcze raz!!! bosko zrealizowane 3 godziny filmu 3-d. nie wypowiadam się na temat scenariusza, bo nie ma o czym mówić. Ale polatać w nieważkowści i pobiegać czy polatać z Na'vi to bym chciała
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 17:46   #1896
innamoratissima
Raczkowanie
 
Avatar innamoratissima
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 247
GG do innamoratissima
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Siła strachu - b. wciągający i momentami przerażający - polecam 9/10
Kłamstwo - no cóż, trzeba zobaczyć 8/10
Niewidzialny - 9/10 świetna muzyka
__________________
"Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie"
A. Sapkowski

2012 - 6

"Chciałabym, żeby kiedyś ktoś tak na mnie czekał, że z tej wielkiej tęsknoty nie mógłby zasnąć"
T. Jonsson
innamoratissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:39   #1897
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dom zły - faktycznie, mialyscie racje dziewczyny Nie zaluje wyboru. Jeden z lepszych polskich filmow, jakie widzialam. Duzo na temat tego filmu zostalo juz napisane i z wiekszoscia sie zgadzam - przejmujacy, pesymistyczny obraz Polski czasow PRL. Aktora, ktory gral glowna role zwykle nie trawie (po "13 posterunku"), ale tym razem nawet on mi nie przeszkadzal. No i milo bylo zobaczyc Bartlomieja Tope w koncu w roli nie-przyglupa. Zreszta cala ekipa niezle sie spisala. 8/10
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 18:45   #1898
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
To sie zdecyduj - albo to, ze ktos rezyseruje, czyni film jego, albo to, ze pisze scenariusz - bo sie jedno z drugim wyklucza i teraz idziesz wg zasady - wszystko w czym maczal palce, jest jego.
jedno nie wyklucza drugiego.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Poza reżyserem i scenarzystą jest jeszcze ktoś taki jak producent. Jak ktoś uważnie ogląda ceremonie rozdania Oscarów to zauważy, że nagroda dla najlepszego filmu odbierana jest przez producenta/producentów. Reżyseria, scenariusz, itd to oddzielne kategorie. Oczywiście czasem jest to 2 lub 3 w 1, w zależności jaką kto aktywność przejawia reżysersko-scenariuszowo-produkcyjną.
Czyje filmy wg tego kryterium? Bardzo Tarantino, bo wyprodukował obydwa.
no właśnie, dzięki

Cytat:
Napisane przez Killa Ree Pokaż wiadomość

avatar
- ja chcę jeszcze raz!!! bosko zrealizowane 3 godziny filmu 3-d. nie wypowiadam się na temat scenariusza, bo nie ma o czym mówić. Ale polatać w nieważkowści i pobiegać czy polatać z Na'vi to bym chciała
ja idę jeszcze raz, teraz do kina z większym ekranem, już się nie mogę doczekać
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 23:15   #1899
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Oglądałam jeszcze przed Nowym Rokiem, ale nadal nie mogę się powstrzymać, by nie napisać:
Avatar 10/10! Wspaniały, przepiękny film. Piękno świata, piękno postaci, muzyki, tego jak to wszystko jest harmonijnie skomponowane- poraża. Avatar wzbudził we mnie tyle emocji, że siedząc w kinie chwilami chciałam zatrzymać film, żeby móc odetchnąć kilka razy. Byłam oczarowana, zupełnie jakbym się cofnęła o kilkanaście lat i oglądała bajki Disney'a Oczywiście od razu zauważyłam podobieństwo do Pocahontas , ale bez przesady, moim zdaniem prostota fabuły podkreśla magię tego filmu- nie zastanawiasz się tylko chłoniesz (myślę, że oglądanie w 3D jest nieodzowne).
Najwyższa ocena dlatego, że absolutnie nic mi w tym filmie nie przeszkadzało. Dałam się ponieść, może dlatego, że uwielbiam fantastykę, a poza tym idąc do kina właściwie nic o filmie nie wiedziałam i na nic się nie nastanawiałam.
Polecam we wszech miar, być może nie jest to uczta dla ducha ale dla zmysłów na pewno.
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 23:41   #1900
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Avatar- ...

Nie ma sensu nic pisac, nie ma słowa, które wyraziłoby moje zadowolenie
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 09:15   #1901
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Jesteście niesamowite, przez wasze recenzje Avatara idę do kina
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 10:25   #1902
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Chyba jestem jedną z nielicznych osób, które Avatarowi nie dałyby pełnej 10. Moim zdaniem to świetna bajka oparta na solidnej pracy grafików komputerowych. Dla mnie film był trochę przewidywalny, trochę zbyt podniosły ( tak wiem chodziło o to , by film miał charakter ogromnego rozmachu). Był dla mnie również zbyt długi. Jednak trzeba podkreślić iż efekty 3-d wgniatały i jednocześnie umożliwiały w pełni uczestniczyć w opowiadanej bajce. Dla mnie to 9/10

Dla osób chętnych obejrzeć film psychologiczny/thiller/dramat - zapraszam na Ale Kino na film "Eksperyment". Przyznam szczerze ,iż włączyłam go ze względu na bardzo dobre opinie i znaczek "Filmweb poleca". Pierwszą godzinę biłam się z myślami by go przełączyć i zakończyć farse. Ale z upływającym czasem było co raz lepiej. Oczywiście dobijał tu fakt, iż cała historia przerobiona na filmowe przedstawienie była zbyt "podrasowana" i przerysowana, jednak muszę stwierdzić, iż film można zaliczyć do tych, które w jakiś sposób odziałują na psychikę. Dam mu 8/10
A tu macie inf. o filmie http://www.filmweb.pl/f32268/Eksperyment,2001
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 10:38   #1903
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

SZKOŁA ŻYCIA - umiera stary pedagog, który przez ponad 40 lat z rzędu dostawał tytuł "Nauczyciela roku". Jego syn (biolog) ostrzy sobie pazurki na to wyróżnienie, jednak na miejsce zmarłego przychodzi młody mężczyzna (Pan D.), pełen życia i wigoru, który chce uczniów zaciekawić wydarzeniami z przeszłości (podczas lekcji rekonstruuje wojnę secesyjną, przebiera się za wodza apaczów itp). Jest uwielbiany i kochany przez uczniów oraz (prawie) wszystkich nauczycieli w szkole. Biolog próbuje znaleźć haka na nowego kolegę, przy czym kilka razy nieźle się kompromituje. Przez przypadek odkrywa, że wiecznie uśmiechnięty i tryskający energią oraz entuzjazmem Pan D. choruje na nieoperacyjnego raka płuc... Jak dalej potoczy się historia? Gorąco zachęcam do oglądania - dla osób wrażliwych, radzę przygotować chusteczki

10/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 10:44   #1904
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

dla fanów avatara, jak grali aktorzy

http://www.youtube.com/watch?v=P2_vB7zx_SQ
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:27   #1905
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Julie and Julia - bardzo przyjemna komedia z Meryl Streep o gotowaniu. to tak po krótce. 7/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 15:16   #1906
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Klątwa 3 6/10 był taki sobie, po prostu. Niestety nie lepszy od 1 czy 2.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 15:56   #1907
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
SZKOŁA ŻYCIA - umiera stary pedagog, który przez ponad 40 lat z rzędu dostawał tytuł "Nauczyciela roku". Jego syn (biolog) ostrzy sobie pazurki na to wyróżnienie, jednak na miejsce zmarłego przychodzi młody mężczyzna (Pan D.), pełen życia i wigoru, który chce uczniów zaciekawić wydarzeniami z przeszłości (podczas lekcji rekonstruuje wojnę secesyjną, przebiera się za wodza apaczów itp). Jest uwielbiany i kochany przez uczniów oraz (prawie) wszystkich nauczycieli w szkole. Biolog próbuje znaleźć haka na nowego kolegę, przy czym kilka razy nieźle się kompromituje. Przez przypadek odkrywa, że wiecznie uśmiechnięty i tryskający energią oraz entuzjazmem Pan D. choruje na nieoperacyjnego raka płuc... Jak dalej potoczy się historia? Gorąco zachęcam do oglądania - dla osób wrażliwych, radzę przygotować chusteczki

10/10
zgadzam się.
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 16:20   #1908
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Marie-Antoinette - moze byc, bez rewelacji, piekne kostiumy za to 6/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 20:21   #1909
Leara
Rozeznanie
 
Avatar Leara
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 868
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez de em Pokaż wiadomość
zgadzam się.
JA także, bardzo poruszający film [ straciłam chyba całe opakowanie chusteczek ]
a już myślałam że nie będzie ratunku dla ojca tego chłopaka [ głównego bohatera ] a Ryan Reynolds w roli pana D. spisał się b.doooobrze
__________________



Leara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 20:34   #1910
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Leara Pokaż wiadomość
JA także, bardzo poruszający film [ straciłam chyba całe opakowanie chusteczek ]
a już myślałam że nie będzie ratunku dla ojca tego chłopaka [ głównego bohatera ] a Ryan Reynolds w roli pana D. spisał się b.doooobrze
dokładnie, szczególnie że do tej pory kojarzył mi się z Wiecznym Studentem. A tutaj... takie ciasteczko
Wcześniej też był niczego sobie, ale bardziej hmmm dorosły, wygląda lepiej wiek mu zdecydowanie służy
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się

Edytowane przez ankasz
Czas edycji: 2010-01-08 o 20:36
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 08:03   #1911
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ciacho 8/10 strasznie spodobał mi się Małaszyński i Bosak w roli ciamajdy niektóre sceny i teksty naprawde rozwaliły ludzi w kinie,mnie również Tż stwieerdził,że spodziewał się czegoś ciekawszego,ale mi sie podobał.
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 08:10   #1912
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Parnassus, jestem zdecydowanie na . Zawiodłam się, nie ogarnęłam tego filmu, stracone 2,5 godziny.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 12:32   #1913
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Rain Man, klasyk w całości, 10/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:13   #1914
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Kaligula -superprodukcja holywoodzka 1979 roku film bardzo kontrowersyjny, brutalny, wręcz skandaliczny, niezliczona ilość scen orgii i bezsensownego okrucieństwa, jednak na pochwałe zasługuje odtwórca tytułowej roli: Malcolm McDowell
Genialnie zagrał powoli pogłębiające się szaleństwo. Jak bardzo skandaliczny jest to film świadczy chocby to, ze podobno kiedyś na polsacie puszczali bardzo ocenzurowaną wersję Kaliguli, wycięli aż 1.5 godziny filmu!

7/10 głównie za rolę Malcolma
__________________
Moja biżuteria sutasz:
http://sutaszula.blogspot.com/
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:26   #1915
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dom zły - 7/10
Biała Wstążka - 5/10
Generał Nil - 9/10
Jestem Sam - 10/10
Generał, zamach na Gibraltarze - 6/10
Zdrajca - 8/10
Public Enemies - 8/10
Kolor zbrodni - 6/10
__________________


AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 13:48   #1916
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Parnassus, jestem zdecydowanie na . Zawiodłam się, nie ogarnęłam tego filmu, stracone 2,5 godziny.
A widzialas inne filmy tego rezysera? Las Vegas Parano, Monty'ego Pythona?
Ja sie dopiero wybieram na ten film, ale dziwią mnie bardzo złe oceny. Rozumiem, że obsada Depp + Law+ Ledger+ Farrel to jest obietnica, ale jednak poprawke trzeba brac na rezysera.
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:17   #1917
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Daybreakers - Świt
Czyli połączenie "Zmierzchu" z "Matrixem". Większość populacji ludzkiej została przemieniona w wampiry, z czym wiąże się główny problem - brak krwi ludzkiej do wyżywienia.
Bardzo krwawy film.
W sumie polecam, nie jest to dzieło wiekopomne, ale plus dla muzyki, charakteryzacji tzw. głodomorów, efektów specjalnych w postaci spalenia wampirów.
I przystojny Ethan Hawke
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:16   #1918
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Życie jest piękne- połączenie komedii i dramatu wojennego- to trzeba zobaczyć. Magiczny film. 9/10

Piękny umysł- ponoć zaskakujący i poruszający, ale na mnie nie zrobił jakiegoś bardzo dużego wrażenia. Pierwsza połowa wlokła się w nieskończoność, dopiero jak okazało się co się dzieje z Johnem to zaczęłam uważnie oglądać. Dobra rola Crowe'a, 8/10

Gdyby ściany mogły mówić 2- film złożony z trzech historii o związkach lesbijskich na przestrzeni różnych dekad. Fajnie pokazana ewolucja tolerancji, szacunku oraz waga uczucia samego w sobie. Chloe Sevigny w męskich ciuchach i bez makijażu zuelnie nie poznalam, swietna rola. Natomiast ostatnia historia ze Sharon Stone i Ellen DeGeneres rozwaliła mnie na łopatki, mega pozytywne role 8/10

Monster- Film na pewno wstrząsający, tym bardziej, ze to historia autentyczna prostytutki- morderczyni. Przede wszystki brawo dla Charlize Theron, zasłużony Oskar za tę rolę. Nie wiem jak charakteryzatorzy tego dokonali, ale wyglądała niemal identycznie jak Wuornos. 9/10

Porozmawiaj z nią
- domyślałam się, jak film się rozwinie, ale to wcale nie przeszkodziło siedzieć z otwartą buzią i chłonąć. Jak zwykle po filmie Almodovara ciężko mi tak naprawdę określić, jakie uczucia we mnie wzbudził, za dużo ich. 9/10
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 16:21   #1919
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez AsiaW** Pokaż wiadomość
Dom zły - 7/10
Biała Wstążka - 5/10
Generał Nil - 9/10
Jestem Sam - 10/10
Generał, zamach na Gibraltarze - 6/10
Zdrajca - 8/10
Public Enemies - 8/10
Kolor zbrodni - 6/10
to nie wyliczanki, napisz coś o filmie, co ci się podobało, a co nie. To, że napiszesz cyferki, wcale nam nie powie, na który film warto sie wybrać, a który lepiej sobie odpuścic.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:17   #1920
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Parnassus, jestem zdecydowanie na . Zawiodłam się, nie ogarnęłam tego filmu, stracone 2,5 godziny.
Również byłam, na tym filmie wczoraj(pt). Nie jestem nim zachwycona. Oglądałam go z kolezanka, która smiała sie nawet z normalnych rzeczy, które zdecydowanie mnie nie smiesza;/, zreszta kazdy ma inne poczucie humoru. Spodziewałam sie czegos superoskiego, oglądajac ciagle zapowiedzi w tv, czy słuchajac radia. Nie chce, wiecej nic na ten temat pisac, wybieram sie na arturka i tyle;D
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.