dziwne zachowanie ch³opaka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-12, 14:38   #31
boulinka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

.

Edytowane przez boulinka
Czas edycji: 2012-01-25 o 08:15
boulinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:41   #32
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 2 155
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez boulinka Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e po prostu nie dzi¶, ale np jutro czy pojutrze wybierz siê do niego bez zapowiedzi, kup piwo, czipsy, pizze, mo¿e jaki¶ film na dvd czy jak tam lubicie spêdzaæ razem czas... I sprawd¼ czy wtedy reakcja bêdzie taka sama, je¶li tak to có¿, raczej nie mam dobrych wiadomo¶ci - pozwól mu siê bawiæ myszk±, ale od komputera :P
Chyba oszala³a¶, ch³opak ka¿e jej siê odpier..., mówi jej, ¿e nie chce jej widzieæ i ona ma do niego lecieæ z piwem, jedzeniem filmem i mo¿e ju¿ do po³owy zdjêtymi majtkami
Weronikapr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:41   #33
Isabello
Raczkowanie
 
Avatar Isabello
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana Isabello, problem polega glownie na tym ze on mysli ze moze powiedziec mi doslownie wszystko a ja i tak cala w skowronkach podejde do niego i bede go miziala jak szalona....wielokrotnie klocilismy sie z jego strony padaly takie okreslenia, nie powiem juz nawet jak mnie kiedys nazwal ale mu wybaczylam...chodzi mi o to ze on chyba nie rozumie jak wiele do niego czuje i ile znaczy dla mnie spedzanie czasu z nim...po tym jak mnie kiedys nazwal ostrzeglam go ze odezwal sie do mnie tak po raz ostatni...powiedzialam mu ze albo sie zmieni albo ja tego nie wytrzymam bo nie chce byc traktowana jak jakies g*wno, ktorego sie nie dotyka, tylko jak dziewczyna...no i...zmiany nie widze....
Skoro wybaczy³a¶ mu raz, drugi i trzeci, to on poczu³ siê bezkarnie i teraz pewnie uwa¿a, ¿e wolno mu tak do Ciebie mówiæ, bo i tak nic z tym nie zrobisz. Straci³ do Ciebie szacunek, bo na zbyt du¿o mu pozwala³a¶. Teraz to zabrnê³o ju¿ za daleko i nie widzê dla Ciebie innego wyj¶cia poza zostawieniem go. Nie pozwól mu tak siê traktowaæ!
Isabello jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:44   #34
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana Isabello, problem polega glownie na tym ze on mysli ze moze powiedziec mi doslownie wszystko a ja i tak cala w skowronkach podejde do niego i bede go miziala jak szalona....wielokrotnie klocilismy sie z jego strony padaly takie okreslenia, nie powiem juz nawet jak mnie kiedys nazwal ale mu wybaczylam...chodzi mi o to ze on chyba nie rozumie jak wiele do niego czuje i ile znaczy dla mnie spedzanie czasu z nim...po tym jak mnie kiedys nazwal ostrzeglam go ze odezwal sie do mnie tak po raz ostatni...powiedzialam mu ze albo sie zmieni albo ja tego nie wytrzymam bo nie chce byc traktowana jak jakies g*wno, ktorego sie nie dotyka, tylko jak dziewczyna...no i...zmiany nie widze....
Nie widzisz i nie zobaczysz, bo brak w Twoim zachowaniu konsekwencji. Skoro powiedzia³a¶ mu wtedy, ¿e to po raz ostatni, to gdy us³ysza³a¶ drugi raz wulgarne s³owo pod swoim adresem powinna¶ by³a zerwaæ.
__________________
"Nie mów mi, ¿e nie lubisz ¿yæ..."
Salomeasoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:47   #35
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Poka¿ wiadomo¶æ
Nie widzisz i nie zobaczysz, bo brak w Twoim zachowaniu konsekwencji. Skoro powiedzia³a¶ mu wtedy, ¿e to po raz ostatni, to gdy us³ysza³a¶ drugi raz wulgarne s³owo pod swoim adresem powinna¶ by³a zerwaæ.
jak na razie nie bede sie do niego odzywala...zobaczymy w jaki sposob to poskutkuje...jestem zla na niego jak nie wiem....nie dlugo wylysieje z tych nerwow
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:55   #36
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak na razie nie bede sie do niego odzywala...zobaczymy w jaki sposob to poskutkuje...jestem zla na niego jak nie wiem....nie dlugo wylysieje z tych nerwow
Rozumiem Ciê, ale pomy¶l.
Raz siê przemêczysz - podenerwujesz i bêdziesz mia³a go z g³owy na resztê ¿ycia. Znajdziesz sobie kogo¶, kto bêdzie Ciê szanowa³.
Inaczej, to na pewno nie bêdzie ostatni raz.
__________________
"Nie mów mi, ¿e nie lubisz ¿yæ..."
Salomeasoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 14:57   #37
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak na razie nie bede sie do niego odzywala...zobaczymy w jaki sposob to poskutkuje...jestem zla na niego jak nie wiem....nie dlugo wylysieje z tych nerwow
Zmieniam zdanie: komunikacja u Was nie le¿y i nie kwiczy, bo jej najzwyczajniej na ¶wiecie nie ma, umar³a lub nigdy jej po prostu nie by³o. Póki by³o zauroczenie, to zwi±zek siê toczy³ si³± rozpêdu, spacerków i przytulanek, jak minê³o, to nic nie zosta³o w zamian. Ani siê nie szanujecie, ani chyba nawet za bardzo nie lubicie. Twierdzisz, ¿e nie mo¿esz mu powiedzieæ co my¶lisz, bo bêdzie ¼le - zatem mówiæ komu¶ co siê my¶li mo¿na tylko agresywnie, przekleñstwami, w niefajny sposób? Powodzenia ¿yczê, serio - nie tylko w tym zwi±zku, ale w ewentualnym kolejnym. Je¿eli nie nauczysz siê mówiæ facetowi wprost, ale rzeczowo, bez agresji, co my¶lisz, czego nie powinien mówiæ, czy robiæ, nie nauczysz siê stawiaæ granic w normalny, naturalny sposób, to nigdy, ¿aden zwi±zek Ci nie wyjdzie. Ju¿ nie mówi±c o zaufaniu - skoro nie odzywanie siê do siebie oznacza, ¿e partner pewnie ju¿ zdradza, z kim¶ siê spotka³, to wow, nawet trudno to skomentowaæ. Pewnie niejedn± niez³± jazdê ju¿ macie za sob±. Dziecinada.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2012-01-12 o 14:58
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 15:04   #38
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Ciê, ale pomy¶l.
Raz siê przemêczysz - podenerwujesz i bêdziesz mia³a go z g³owy na resztê ¿ycia. Znajdziesz sobie kogo¶, kto bêdzie Ciê szanowa³.
Inaczej, to na pewno nie bêdzie ostatni raz.
tyle ze nie rozumiem...mowi ze mnie kocha, ze mu zalezy, ze chcialby byc ze mna na zawsze, a zachowuje sie jak ostatni cham w stosunku do mnie....jak mozna mowic takie rzeczy a potem pokazywac sie z takiej okropnej strony?
szczerze powiedziawszy czasami sie zastanawiam czy to na pewno ta sama osoba ktora kiedys poznalam....jest mi przykro, ze osoba ktora jest w tym momencie dla mnie najwazniejsza i zrobilabym dla niej wszystko, potrafi w tak beszczelny sposob sie odzywac do wlasnej dziewczyny...niepojete naprawdê

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Zmieniam zdanie: komunikacja u Was nie le¿y i nie kwiczy, bo jej najzwyczajniej na ¶wiecie nie ma, umar³a lub nigdy jej po prostu nie by³o. Póki by³o zauroczenie, to zwi±zek siê toczy³ si³± rozpêdu, spacerków i przytulanek, jak minê³o, to nic nie zosta³o w zamian. Ani siê nie szanujecie, ani chyba nawet za bardzo nie lubicie. Twierdzisz, ¿e nie mo¿esz mu powiedzieæ co my¶lisz, bo bêdzie ¼le - zatem mówiæ komu¶ co siê my¶li mo¿na tylko agresywnie, przekleñstwami, w niefajny sposób? Powodzenia ¿yczê, serio - nie tylko w tym zwi±zku, ale w ewentualnym kolejnym. Je¿eli nie nauczysz siê mówiæ facetowi wprost, ale rzeczowo, bez agresji, co my¶lisz, czego nie powinien mówiæ, czy robiæ, nie nauczysz siê stawiaæ granic w normalny, naturalny sposób, to nigdy, ¿aden zwi±zek Ci nie wyjdzie. Ju¿ nie mówi±c o zaufaniu - skoro nie odzywanie siê do siebie oznacza, ¿e partner pewnie ju¿ zdradza, z kim¶ siê spotka³, to wow, nawet trudno to skomentowaæ. Pewnie niejedn± niez³± jazdê ju¿ macie za sob±. Dziecinada.
jesli czyjs problem jest dla Ciebie dziecinada to nie wypowiadaj sie w tym temacie...i nie osadzaj calego zwiazku jako dziecinade, bo przedstawilam tylko jedna sytuacje, wiec nie wyciagaj pochopnych zwiazkow


---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

pochopych wnioskow*
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:09   #39
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
tyle ze nie rozumiem...mowi ze mnie kocha, ze mu zalezy, ze chcialby byc ze mna na zawsze, a zachowuje sie jak ostatni cham w stosunku do mnie....jak mozna mowic takie rzeczy a potem pokazywac sie z takiej okropnej strony?
szczerze powiedziawszy czasami sie zastanawiam czy to na pewno ta sama osoba ktora kiedys poznalam....jest mi przykro, ze osoba ktora jest w tym momencie dla mnie najwazniejsza i zrobilabym dla niej wszystko, potrafi w tak beszczelny sposob sie odzywac do wlasnej dziewczyny...niepojete naprawdê

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------



jesli czyjs problem jest dla Ciebie dziecinada to nie wypowiadaj sie w tym temacie...i nie osadzaj calego zwiazku jako dziecinade, bo przedstawilam tylko jedna sytuacje, wiec nie wyciagaj pochopnych zwiazkow


---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

pochopych wnioskow*
Nie naskakuj na Doris tylko dlatego, ¿e zwraca uwagê na problem, który zauwa¿y³a. Postaraj siê przeanalizowaæ jej post, to zauwa¿ysz, ze niewiele jest tam pochopnych wniosków, a sporo trafnych rad, które mog³aby¶ odnie¶æ do swojego zwi±zku i jednocze¶nie odpowiedzi na Twoje pytania, dlaczego Twój facet zachowuje siê tak a nie inaczej, czego nie jeste¶ w stanie sama zrozumieæ.
__________________
"Nie mów mi, ¿e nie lubisz ¿yæ..."
Salomeasoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:13   #40
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Salomeasoul Poka¿ wiadomo¶æ
Nie naskakuj na Doris tylko dlatego, ¿e zwraca uwagê na problem, który zauwa¿y³a. Postaraj siê przeanalizowaæ jej post, to zauwa¿ysz, ze niewiele jest tam pochopnych wniosków, a sporo trafnych rad, które mog³aby¶ odnie¶æ do swojego zwi±zku i jednocze¶nie odpowiedzi na Twoje pytania, dlaczego Twój facet zachowuje siê tak a nie inaczej, czego nie jeste¶ w stanie sama zrozumieæ.
przepraszam, masz racje...powiem o kolejnym problemie o ktorym wspomniala Doris...brakuje nam juz tematow na ktore moglibysmy rozmawiac...denerwuje mnie to ze kiedy sie spotykamy, potrafimy sie przez dluzszy czas nie odzywac tylko patrzec w sufit....
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:22   #41
Salomeasoul
Rozeznanie
 
Avatar Salomeasoul
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 713
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam, masz racje...powiem o kolejnym problemie o ktorym wspomniala Doris...brakuje nam juz tematow na ktore moglibysmy rozmawiac...denerwuje mnie to ze kiedy sie spotykamy, potrafimy sie przez dluzszy czas nie odzywac tylko patrzec w sufit....
Zastanów siê dobrze, czy chcesz, ¿eby tak wygl±da³o Twoje ¿ycie. Nie do¶æ, ¿e on Ciê nie szanuje, to jeszcze czas spêdzany wspólnie nie jest zbyt przyjemny, czy ciekawy.
__________________
"Nie mów mi, ¿e nie lubisz ¿yæ..."
Salomeasoul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 15:24   #42
boulinka
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

.

Edytowane przez boulinka
Czas edycji: 2012-01-25 o 08:18
boulinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:25   #43
mm444
W³adca Wiza¿u
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 17 366
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Tre¶æ usuniêta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:00
mm444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:27   #44
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Zmieniam zdanie: komunikacja u Was nie le¿y i nie kwiczy, bo jej najzwyczajniej na ¶wiecie nie ma, umar³a lub nigdy jej po prostu nie by³o. Póki by³o zauroczenie, to zwi±zek siê toczy³ si³± rozpêdu, spacerków i przytulanek, jak minê³o, to nic nie zosta³o w zamian. Ani siê nie szanujecie, ani chyba nawet za bardzo nie lubicie. Twierdzisz, ¿e nie mo¿esz mu powiedzieæ co my¶lisz, bo bêdzie ¼le - zatem mówiæ komu¶ co siê my¶li mo¿na tylko agresywnie, przekleñstwami, w niefajny sposób? Powodzenia ¿yczê, serio - nie tylko w tym zwi±zku, ale w ewentualnym kolejnym. Je¿eli nie nauczysz siê mówiæ facetowi wprost, ale rzeczowo, bez agresji, co my¶lisz, czego nie powinien mówiæ, czy robiæ, nie nauczysz siê stawiaæ granic w normalny, naturalny sposób, to nigdy, ¿aden zwi±zek Ci nie wyjdzie. Ju¿ nie mówi±c o zaufaniu - skoro nie odzywanie siê do siebie oznacza, ¿e partner pewnie ju¿ zdradza, z kim¶ siê spotka³, to wow, nawet trudno to skomentowaæ. Pewnie niejedn± niez³± jazdê ju¿ macie za sob±. Dziecinada.
No ja siê zgadzam z Doris.

A czy Tobie, autorko nie zdarza siê przypadkiem równie¿ wypaliæ z przekleñstwem do swojego ch³opaka, kiedy ju¿ nie mo¿esz wytrzymaæ i mówisz mu co Ci le¿y na sercu?
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzaj± siê w dziewiêciu przypadkach na dziesiêæ."
.:aniah:. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:28   #45
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jak narazie wylaczylam telefon i domyslam sie ze gdy bedzie dzwonil do mnie i uslyszy abonent jest niedostepny to padna podejrzenia ze z kims sie spotkalam...mam na mysli jakiegos chlopaka....
- przepraszam, ale ty z idiot± jeste¶, ¿e tak pomy¶li,bo wy³±czony jest telefon???
Powiem tak, k³ótnie i wkurzanie zdarzaj± siê w KA¯DYM zwi±zku, ale NIC nie usprawiedliwia odezwania siê do kochanej osoby w TAKI sposób- je¶li godzisz siê na to, sama strzelasz sobie w kolano- bo im bardziej (na zasadzie "no tak go koooocham") bêdziesz na to pozwalaæ, tym czêsciej to bêdziesz s³yszeæ.
Mam nadziejê, ¿e masz w ogóle ¶wiadomo¶æ, ¿e zwracanie siê do kochanej osoby przez "spierd....aj" w ¿aden sposób nie mo¿e ¶wiadczyæ o mi³o¶ci???
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:31   #46
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez mm444 Poka¿ wiadomo¶æ
Tre¶æ usuniêta
jasne ze czasami padaja takie slowa ale dopiero gdy jestem tak wkurzona ze moge za chwile zwariowac, nigdy gdy jest normalnie, ale nic nie usprawiedliwia jego odpyskniecia w ten sposob....przeciez nic zlego mu nie zrobilam, tylko zapytalam, a on na mnie z geba i bluzgami...
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:43   #47
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
przepraszam, masz racje...powiem o kolejnym problemie o ktorym wspomniala Doris...brakuje nam juz tematow na ktore moglibysmy rozmawiac...denerwuje mnie to ze kiedy sie spotykamy, potrafimy sie przez dluzszy czas nie odzywac tylko patrzec w sufit....
Niestety, ale wiele zwi±zków rozpoczêtych w m³odym wieku (a Wasz siê zacz±³ chyba, gdy mieli¶cie, czy te¿ mia³a¶ 17 lat) nie ma szans na przetrwanie. Zmieniacie siê jako ludzie i nagle siê okazuje, ¿e cz³owiek, z którym super siê ¶mia³o i - nie wiem - rzuca³o kaczki na wodzie, nie jest ju¿ dla nas interesuj±cy. W starszym wieku szuka siê partnera wg nieco innego klucza, zaczyna siê rozumieæ, ¿e kocha siê nie "bo tak", ale za co¶ - za konkretne rzeczy, a przy tym widzi siê wady partnera oraz swoje. Bardzo ¼le, ¿e za pierwszym razem, gdy wybuch³, czy siê ¼le odezwa³ do Ciebie nie powiedzia³a¶ "s³uchaj, ale tak rozmawiaæ nie bêdziemy, nie masz prawa tak siê do mnie zwracaæ, je¿eli co¶ Ci we mnie przeszkadza, czym¶ Ciê denerwujê to powiedz mi to normalnie, na pewne zachowania sobie nie pozwolê". Zamiast tego chyba dusi³a¶ to w sobie, obiera³a¶ dziecinne, bo to trzeba nazwaæ po imieniu, strategie pt. no to wy³±czê telefon, niech siê martwi; no to siê przestanê odzywaæ - niech siê domy¶li etc. Jeste¶ w takim wieku, ¿e jest dla Ciebie nadzieja, nie martw siê, tylko ucz siê, wyci±gaj wnioski na przysz³o¶æ, zastanów siê, co jest wa¿ne, a co nie jest. Zgubi³o Was równie¿ trochê to, ¿e postawili¶cie na ilo¶æ, a nie na jako¶æ - lepiej spotkaæ siê 2-3 razy w tygodniu, ale co¶ ciekawego porobiæ (oczywi¶cie nie zawsze, ponudziæ siê ze sob±, w sensie "nic nie robimy" równie¿ jest fajnie, to jest bycia z kim¶), ni¿ spotykaæ codziennie na zasadzie "no spotkajmy siê, bo musimy odbêbniæ codzienn± rutynê". Zabrak³o miêdzy Wami rozmowy i postawienia jakich¶ granic. Przestali¶cie siê przyja¼niæ, lubiæ - tak po prostu. Czy da siê co¶ z tym zrobiæ? Szczerze mówi±c w±tpiê. Mo¿esz to wszystko przemy¶leæ, spotkaæ siê z nim, powiedzieæ mu od serca co czujesz, mo¿ecie co¶ ustaliæ i potem konsekwentnie te ustalenia realizowaæ, ale oboje musicie tego chcieæ, nie tylko Ty i bêdzie to sporo pracy. Niektóre zwi±zki, same z siebie plus z winy osób, które je tworz±, trac± "przydatno¶æ do spo¿ycia". Mo¿liwe i ¿e w tym przypadku tak jest. Spróbuj jednak przynajmniej rozmowy - czego¶ siê zawsze w ten sposób nauczysz, chocia¿by na przysz³o¶æ.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:52   #48
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety, ale wiele zwi±zków rozpoczêtych w m³odym wieku (a Wasz siê zacz±³ chyba, gdy mieli¶cie, czy te¿ mia³a¶ 17 lat) nie ma szans na przetrwanie. Zmieniacie siê jako ludzie i nagle siê okazuje, ¿e cz³owiek, z którym super siê ¶mia³o i - nie wiem - rzuca³o kaczki na wodzie, nie jest ju¿ dla nas interesuj±cy. W starszym wieku szuka siê partnera wg nieco innego klucza, zaczyna siê rozumieæ, ¿e kocha siê nie "bo tak", ale za co¶ - za konkretne rzeczy, a przy tym widzi siê wady partnera oraz swoje. Bardzo ¼le, ¿e za pierwszym razem, gdy wybuch³, czy siê ¼le odezwa³ do Ciebie nie powiedzia³a¶ "s³uchaj, ale tak rozmawiaæ nie bêdziemy, nie masz prawa tak siê do mnie zwracaæ, je¿eli co¶ Ci we mnie przeszkadza, czym¶ Ciê denerwujê to powiedz mi to normalnie, na pewne zachowania sobie nie pozwolê". Zamiast tego chyba dusi³a¶ to w sobie, obiera³a¶ dziecinne, bo to trzeba nazwaæ po imieniu, strategie pt. no to wy³±czê telefon, niech siê martwi; no to siê przestanê odzywaæ - niech siê domy¶li etc. Jeste¶ w takim wieku, ¿e jest dla Ciebie nadzieja, nie martw siê, tylko ucz siê, wyci±gaj wnioski na przysz³o¶æ, zastanów siê, co jest wa¿ne, a co nie jest. Zgubi³o Was równie¿ trochê to, ¿e postawili¶cie na ilo¶æ, a nie na jako¶æ - lepiej spotkaæ siê 2-3 razy w tygodniu, ale co¶ ciekawego porobiæ (oczywi¶cie nie zawsze, ponudziæ siê ze sob±, w sensie "nic nie robimy" równie¿ jest fajnie, to jest bycia z kim¶), ni¿ spotykaæ codziennie na zasadzie "no spotkajmy siê, bo musimy odbêbniæ codzienn± rutynê". Zabrak³o miêdzy Wami rozmowy i postawienia jakich¶ granic. Przestali¶cie siê przyja¼niæ, lubiæ - tak po prostu. Czy da siê co¶ z tym zrobiæ? Szczerze mówi±c w±tpiê. Mo¿esz to wszystko przemy¶leæ, spotkaæ siê z nim, powiedzieæ mu od serca co czujesz, mo¿ecie co¶ ustaliæ i potem konsekwentnie te ustalenia realizowaæ, ale oboje musicie tego chcieæ, nie tylko Ty i bêdzie to sporo pracy. Niektóre zwi±zki, same z siebie plus z winy osób, które je tworz±, trac± "przydatno¶æ do spo¿ycia". Mo¿liwe i ¿e w tym przypadku tak jest. Spróbuj jednak przynajmniej rozmowy - czego¶ siê zawsze w ten sposób nauczysz, chocia¿by na przysz³o¶æ.
jesli chodzi o to czy rozmawialismy na temat zmian w naszym zwiazku, co nam pasuje a co nie, co wolno i nie wolno itp. to owszem rozmowy takie byly prowadzone...tyle ze ja czesto mowilam mu zmien sie w koncu zmien sie...a on z tekstem ze dopoki ja sie nie zmienie to on tez nie...nie moglam juz wytrzymac tego ciaglego powtarzania tego samego z jego strony...skoro jest sie w zwiazku z druga osoba, to jesli oczekujemy od siebie nawzajem zmiany, to pomagamy sobie obie i staramy sie raem zeby bylo lepiej...ale nieeee przeciez on zawsze ma racje i to co powie, to tak musi byc...jak mam mu przetlumaczyc ze zeby bylo dobrze musimy dzialac razem...?

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

pomagamy sobie oboje razem*
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 15:56   #49
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
jesli chodzi o to czy rozmawialismy na temat zmian w naszym zwiazku, co nam pasuje a co nie, co wolno i nie wolno itp. to owszem rozmowy takie byly prowadzone...tyle ze ja czesto mowilam mu zmien sie w koncu zmien sie...a on z tekstem ze dopoki ja sie nie zmienie to on tez nie...nie moglam juz wytrzymac tego ciaglego powtarzania tego samego z jego strony...skoro jest sie w zwiazku z druga osoba, to jesli oczekujemy od siebie nawzajem zmiany, to pomagamy sobie obie i staramy sie raem zeby bylo lepiej...ale nieeee przeciez on zawsze ma racje i to co powie, to tak musi byc...jak mam mu przetlumaczyc ze zeby bylo dobrze musimy dzialac razem...?
Ale przerzucanie siê has³ami "no zmieñ siê", "nie, Ty siê zmieñ" to nie jest rozmowa, to tylko taki s³owny tenis - pi³eczka do Ciebie, a ja odbijam. Zabrak³o ustaleñ i siêgniêcia gdzie¶ g³êbiej. Plus, z tego co piszesz, wynika ¿e facetowi nie za bardzo siê chce cokolwiek robiæ - ze sob±, z Wami. Za to ma zapêdy dyktatorskie.

Powiedz mu szczerze, prosto z serca, co czujesz, dlaczego tak czujesz i jakich konkretnie zmian by¶ chcia³a - zarówno w swoim zachowaniu, jak i jego, w Waszym zwi±zku. Daj mu czas na przemy¶lenie sprawy. Powiedz, ¿e powinni¶cie ze sob± trzymaæ tzw. sztamê, nie walczyæ ze sob±, ale Wy konta ¶wiat. Je¿eli przemy¶lenia nic nie dadz± lub od razu wszystko zaneguje, stwierdzi, ¿e on nic nie musi, to có¿ - bêdziesz mia³a odpowied¼, czy jakakolwiek zmiana, przet³umaczenie mu czegokolwiek jest mo¿liwe. Nie ka¿dego da siê zmieniæ - w ogóle lub na danym etapie ¿ycia. Poza rozmow±, zaproponowaniem jakich¶ rozwi±zañ, nic nie mo¿esz. Albo mu zale¿y, albo nie.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 16:03   #50
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale przerzucanie siê has³ami "no zmieñ siê", "nie, Ty siê zmieñ" to nie jest rozmowa, to tylko taki s³owny tenis - pi³eczka do Ciebie, a ja odbijam. Zabrak³o ustaleñ i siêgniêcia gdzie¶ g³êbiej. Plus, z tego co piszesz, wynika ¿e facetowi nie za bardzo siê chce cokolwiek robiæ - ze sob±, z Wami. Za to ma zapêdy dyktatorskie.

Powiedz mu szczerze, prosto z serca, co czujesz, dlaczego tak czujesz i jakich konkretnie zmian by¶ chcia³a - zarówno w swoim zachowaniu, jak i jego, w Waszym zwi±zku. Daj mu czas na przemy¶lenie sprawy. Powiedz, ¿e powinni¶cie ze sob± trzymaæ tzw. sztamê, nie walczyæ ze sob±, ale Wy konta ¶wiat. Je¿eli przemy¶lenia nic nie dadz± lub od razu wszystko zaneguje, stwierdzi, ¿e on nic nie musi, to có¿ - bêdziesz mia³a odpowied¼, czy jakakolwiek zmiana, przet³umaczenie mu czegokolwiek jest mo¿liwe. Nie ka¿dego da siê zmieniæ - w ogóle lub na danym etapie ¿ycia. Poza rozmow±, zaproponowaniem jakich¶ rozwi±zañ, nic nie mo¿esz. Albo mu zale¿y, albo nie.
mam jeszcze jedno pytanie...kiedy juz dojdzie do klotni tym razem....to sytuacja jest wtedy taka: on wygarnie mi co ma wygarnac, ja slucham uwaznie, a kiedy juz przyjdzie moja kolej zebym teraz ja powiedziala o co mi chodzi i co mnie boli jakie sytuacje, to ( jestesmy np. u niego domu) on wtedy do mnie mowi: nie chce mi sie z Toba rozmawiac, wyjdz z tad...no masakra, jak ja mam nie zwariowac? to co powie on jest swiete i ja musze tego wysluchac, ale kiedy to on skonczyl rozmowe i przychodzi kolej na mnie, on nie raczy nawet wysluchac...odwraca sie do mnie d*upa na lozku, i traktuje mnie jak smiecia...
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:06   #51
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 17 072
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
mam jeszcze jedno pytanie...kiedy juz dojdzie do klotni tym razem....to sytuacja jest wtedy taka: on wygarnie mi co ma wygarnac, ja slucham uwaznie, a kiedy juz przyjdzie moja kolej zebym teraz ja powiedziala o co mi chodzi i co mnie boli jakie sytuacje, to ( jestesmy np. u niego domu) on wtedy do mnie mowi: nie chce mi sie z Toba rozmawiac, wyjdz z tad...no masakra, jak ja mam nie zwariowac? to co powie on jest swiete i ja musze tego wysluchac, ale kiedy to on skonczyl rozmowe i przychodzi kolej na mnie, on nie raczy nawet wysluchac...odwraca sie do mnie d*upa na lozku, i traktuje mnie jak smiecia...
- nie, on nie traktuje ciê jak ¶miecia: TY POZWALASZ SIÊ tak traktowaæ, dlatego on tak robi.
madana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:07   #52
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim,
Chcia³abym poradziæ siê was co mam zrobiæ w takiej oto sytuacji:
Mój ch³opak nieodpowiednio siê do mnie odzywa, np. sytuacja z dzisiaj....Dzwoniê do niego, pytam siê co planuje na dzisiejszy dzieñ, on wymienia ¿e to tamto itd, wiêc pytam a czy dzi¶ siê zobaczymy a on na to ¿e nie chce siê ze mn± widzieæ...g³ównym problemem jest to, ¿e w nastêpnym tygodniu nie bêdziemy siê widzieli wgl bo bêdzie pracowa³ od 15 do 23 wiêc nie ma nawet jak...a teraz ma zwolnienie lekarskie, siedzi w domu i z racji tego ¿e bêdziemy mieli od siebie tydzieñ odpoczynku, to chcia³abym spêdziæ z nim jak najwiêcej czasu....tyle ¿e on nie chce, powiedzia³ ¿e chce pograæ na komputerze(ma20 lat), i to nie pierwsza sytuacja kiedy woli graæ ni¿ widzieæ siê ze mn±...a dzi¶ powiedzia³ mi ¿ebym siê od niego odpie***li³a....zgrywa wielkiego cwaniaka, co mam o tym my¶leæ? Znudzi³am mu siê? jeste¶my razem ponad 2 lata....
Uszanuj wiêc jego pro¶bê. Powa¿nie. Bo znaj±c ¿ycie po prostu nie wie, jak Ci powiedzieæ prosto w oczy, ¿e to jednak nie to, wiêc takie uniki z jego strony to tylko zastêpstwo dla faktycznego zerwania. Nie by³abym w zwi±zku z nikim, kto by siê w ten sposób do mnie odezwa³. Szanuj, i wymagaj szacunku dla siebie.
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2012-01-12 o 16:08
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:09   #53
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez ulicznica Poka¿ wiadomo¶æ
Uszanuj wiêc jego pro¶bê. Powa¿nie. Bo znaj±c ¿ycie po prostu nie wie, jak Ci powiedzieæ prosto w oczy, ¿e to jednak nie to, wiêc takie uniki z jego strony to tylko zastêpstwo dla faktycznego zerwania.
ciezko mi sie to czyta... zerwanie...matko Boska jakie to musi byc okrutne;(

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Poka¿ wiadomo¶æ
- nie, on nie traktuje ciê jak ¶miecia: TY POZWALASZ SIÊ tak traktowaæ, dlatego on tak robi.
najwidoczniej musze sie w koncu postawic i pokazac ze nie jestem glupia dziewczynka, ktora na wszystko pozwala
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:12   #54
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Faceci w tym wieku i o takiej mentalno¶ci nie nale¿± zwykle do go¶ci, którzy podejmuj± jak±kolwiek walkê o zwi±zek. Kolejne laski przychodz±, i odchodz±, nie ta, to nastêpna. Zw³aszcza ¿e on nie jest nawet w stanie podj±æ z Tob± normalnej rozmowy na temat tego, ¿e co¶ Ci mo¿e nie pasowaæ, zbywa Ciê, s³owem ma w du*ie to, co siê bêdzie dalej z wami dzia³o. A jest zbyt wielkim tchórzem, ¿eby to zakoñczyæ, wiêc traktuje Ciê tak, by¶ to Ty podjê³a ten krok. Wysy³a tylko sygna³y, ¿e ma dosyæ. I na pewno nie bêdzie p³aka³ po rozstaniu, tylko "bêdzie gra³ w grê".

Wiêc i Ty nie masz po czym p³akaæ - naprawdê. Powinno Ci byæ ³atwiej to zakoñczyæ, kiedy w zasadzie wiesz, ale sama siê nie chcesz przyznaæ do tego, ¿e zale¿y g³ównie Tobie.
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."

Edytowane przez ulicznica
Czas edycji: 2012-01-12 o 16:17
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:14   #55
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 5 437
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
mam jeszcze jedno pytanie...kiedy juz dojdzie do klotni tym razem....to sytuacja jest wtedy taka: on wygarnie mi co ma wygarnac, ja slucham uwaznie, a kiedy juz przyjdzie moja kolej zebym teraz ja powiedziala o co mi chodzi i co mnie boli jakie sytuacje, to ( jestesmy np. u niego domu) on wtedy do mnie mowi: nie chce mi sie z Toba rozmawiac, wyjdz z tad...no masakra, jak ja mam nie zwariowac? to co powie on jest swiete i ja musze tego wysluchac, ale kiedy to on skonczyl rozmowe i przychodzi kolej na mnie, on nie raczy nawet wysluchac...odwraca sie do mnie d*upa na lozku, i traktuje mnie jak smiecia...
Niedobrze mi siê zrobi³o jak to przeczyta³am. Co TY chcesz kobieto ratowaæ? Jeszcze siê zastanawiasz nad zerwaniem? Zero szacunku do siebie, ZERO. On Ciê traktuje jak gumow± lalê, która nie ma prawa g³osu, a Ty grzecznie siê na to godzisz, nie chcesz zrywaæ "bo to okrutne" i boisz siê mu powiedzieæ w twarz, ¿e jest skoñczonym chamem, prostakiem i palantem. Sama na to pozwalasz, mo¿esz mieæ pretensje TYLKO do siebie, nikt Ciê nie zmusza, ¿eby¶ by³a z tym facetem.
Nuova jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:16   #56
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez ulicznica Poka¿ wiadomo¶æ
Faceci w tym wieku i o takiej mentalno¶ci nie nale¿± zwykle do go¶ci, którzy podejmuj± jak±kolwiek walkê o zwi±zek. Kolejne laski przychodz±, i odchodz±, nie ta, to nastêpna. Zw³aszcza ¿e on nie jest nawet w stanie podj±æ z Tob± normalnej rozmowy na temat tego, ¿e co¶ Ci mo¿e nie pasowaæ, zbywa Ciê, s³owem ma w du*ie to, co siê bêdzie dalej z wami dzia³o. I na pewno nie bêdzie p³aka³ po rozstaniu, tylko "bêdzie gra³ w grê".
bylabym zawiedziona jesli by tak sie stalo...zreszta jak w takim wieku mozna tak dziecinnie postrzegac swiat i zwiazek? zamiast postarac sie by bylo lepiej, to posiedzi sobie, pogra a potem jak gdyby nigdy nic odezwie sie i powie...no wczoraj sobie pogralem, to dzis mozemy sie spotkac. Przyjdziesz do mnie? Nosz nie wytrzymam jak tak bedzie
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:16   #57
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: sk±din±d
Wiadomo¶ci: 9 099
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez kasica6662 Poka¿ wiadomo¶æ
A wcze¶niej te¿ tak siê do Ciebie odnosi³?
pierwsze co mi na my¶l przysz³o to jaka¶ dziewczyna, któr± bajeruje za Twoimi plecami, ale ja jestem jaka¶ dziwna, wiêc pewnie wymy¶lam.
ogolnie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:18   #58
anqa1992
Raczkowanie
 
Avatar anqa1992
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 83
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez ogolnie Poka¿ wiadomo¶æ
pierwsze co mi na my¶l przysz³o to jaka¶ dziewczyna, któr± bajeruje za Twoimi plecami, ale ja jestem jaka¶ dziwna, wiêc pewnie wymy¶lam.
gdyby tak bylo to nawet nie mialby po co sie tlumaczyc, dowidzenia i tyle
anqa1992 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:31   #59
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
bylabym zawiedziona jesli by tak sie stalo...zreszta jak w takim wieku mozna tak dziecinnie postrzegac swiat i zwiazek? zamiast postarac sie by bylo lepiej, to posiedzi sobie, pogra a potem jak gdyby nigdy nic odezwie sie i powie...no wczoraj sobie pogralem, to dzis mozemy sie spotkac. Przyjdziesz do mnie? Nosz nie wytrzymam jak tak bedzie
Mo¿na je¶li przed Tob± np nie mia³ nikogo, albo po prostu nie dojrza³ psychicznie, emocjonalnie do zwi±zku.
Ty jeste¶ dodatkiem do jego gry. Skoro ju¿ skoñczy³ graæ, to mo¿ecie siê spotkaæ. I lecisz. Mam nadziejê, ¿e masz w³asne zajêcia poza czekaniem na jego telefon. Przepraszam, ale moim zdaniem ten zwi±zek to fikcja - nie ma porozumienia, komunikacja le¿y, a ka¿da próba zmiany czegokolwiek jest przez niego traktowana jako atak na jego nieskaziteln± osobê.
__________________
CZERWCOWE NOWO¦CI KOSMETYCZNE

KSI¡¯KOWE NOWO¦CI W W¡TKU - KLIK!

Bi¿u i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-01-12, 16:48   #60
kasieñka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieñka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 655
Dot.: dziwne zachowanie ch³opaka

Cytat:
Napisane przez anqa1992 Poka¿ wiadomo¶æ
gdyby tak bylo to nawet nie mialby po co sie tlumaczyc, dowidzenia i tyle
Dziewczyno, nie pisz takich bzdur, bo podejrzewam, ¿e w takiej sytuacji powsta³ by co najwy¿ej w±tek na wiza¿u o tym, jak to ta z³a i okropna kobieta omota³a Twojego misia i wszystko co by siê miêdzy nimi wydarzy³o by³o by z jej winy, a on zosta³ praktycznie do tego zmuszony

Ogólnie to czytam i nie wierze: ch³opak karze swojej dziewczynie siê od niego odpier****c, potem wychodzi, ¿e u niego takie odzywki to norma, wyrzucenie jej z domu to te¿ nic nowego, nie maj± o czym ze sob± gadac a wspólny czas spêdzaj± na patrzeniu w sufit. Autorka te¿ rzuca bluzgami w ch³opa swego, tyle, ¿e "ona w tedy kiedy jest bardzo z³a a on jak jest normalnie" . Rozmowa na temat zwi±zku wygl±da jak gra koreañczyków w ping-ponga : Zmieñ siê - nie, to Ty siê zmieñ- Ty pierwszy - Nie, Ty! Ale autorka uknu³a dziki i szalony plan i wy³±czy³a telefon, bo on pewnie pomy¶li, ¿e ona z innym kozio³ki fika - niech zazdro¶ci buc jeden! Ale autorka kocha ch³opczyka swego taaaak bardzo, zrobi³a by przecie¿ dla niego wszystko, wiêc pewnie jak napluje jej w twarz to autorka stwierdzi, ¿e deszcz pada. A zerwanie ? Eeee gdzie tam, "jakie to musi byc takie okrutne " .

Rêce, witki, koñczyny i wszystko inne - opada.
__________________



kasieñka:) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.