"MasterChef" polska edycja - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 01:23   #781
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no super, tylko czemu miedzy polską a amerykańską edycją jest taka przepaść, że tam tego nie czuje, choćby klepali wyuczone kwestie, a tutaj to aż bije po uszach i oczach i nie sa się tego przetrawic? jak dla mnie mogą sobie ustawić cały program co do slowa, ale żeby potem umieli to zagrać..
Nie no jasne, ja się zgadzam, tak tylko chciałam zwrócić uwagę, bo jak napisałaś, że w tamtej wersji jest "naturalnie", to myślałam że masz na myśli, że nie jest reżyserowane, a nie że jest po prostu lepiej odgrywane
Podobnie uważam, że większość seriali polskich ma bardzo sztuczne, sztywne sceny, nie wydaje mi się, że to wina gry aktorskiej, bo niektórzy aktorzy są znani i ogólnie uznawani za bardzo dobrych (w końcu widywało się ich w świetnych filmach) tylko po prostu beznadziejnych dialogów, kiepskiej produkcji itp. Ale żaden ze mnie krytyk i znawca, taka tylko moja opinia.

Chociaż w Masterchefie tego jakoś szczególnie nie zauważyłam, może dlatego, że na tvn miałam z nim pierwszy raz styczność w ogóle. Tylko ten "dobry dań" itp., które początkowo brzmiały może i uroczo, szybko da się wyczuć, że grane pod publiczkę, tak jak podobno u Pascala. Teraz trochę dostrzegam minusy, dopiero jak zaczęłam oglądać amerykańską wersję i widzę, to jak kogoś na castingu wywalili, a potem mieli wielki dylemat, dramat, że popełnili błąd i powrót po tego uczestnika, w zapowiedzi odcinków była już scenka, że babeczka nie chce pokroić kraba, bo jej go szkoda, nie mówiąc o powtarzających się konkurencjach.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 06:51   #782
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
jak ktoś bardzo lubi to polecam Australia Master Chef na jedną serie składa się ok 50 odcinków, tak na oko w każdym razie jest na co patrzeć i poziom równie dobry jak w edycji amerykańskiej
Australijska edycja jest świetna, można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy bo są odcinki w których jurorzy uczą nowych technik i przepisów uczestników
Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
swoją drogą dobrze, że Joe próbował i komentował pierwszy, bo jeszcze by coś palnęli
Dokładnie to samo sobie pomyślałam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 07:09   #783
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez ALL for LOVE Pokaż wiadomość
Joe jest cudowny!! Ten moment jak przyniósł bułkę Maćkowi, a potem wyciągnął majonez dla Janka ... i zabrał czosnek :P
Facet jest świeeetny!!!

Wkurzyłabym się, jakby odpadł Janek. Ostatnio zrobił najlepsze danie i dziwnie by było jakby teraz wyleciał...
Gość jest za☠☠☠isty a do tego okulary Janka bosko



Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
Pojawił się w końcu juror z prawdziwego zdarzenia i dało się oglądać ten odcinek tej całej trójki z naszej edycji mogloby nie być.. zero w nich osobowiści i zacięcia do prowadzenia takiego programu, zresztą uczestnicy też pozostawiają wiele do życzenia. Strasznie widac tą przepaść miedzy zagranicznym a polskim MC, a po dzisiejdzym odcinku to już całkiem aż sie smutno robi, że robimy takie marne kopie zagranicznych programów
aha w wczoraj to już w ogóle tak jakby ich tam nie było Mogł zostać tylko Joe a nie było by żadnej różnicy.


Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Witam )
Też uwielbiam Janka co do finału to widzę jego kinge i michała
Mam nadzieje ze wyleci agnieszka za tydzień. W ogóle odnoszę wrażenie ze reszta tak jakby nie przepada za Jankiem, może boją się konkurencji ? Choćby krytyka Agnieszki i wypowiedź Macka w dzisiejszym programie że pewnie odpadnie janek....
Ta przesadzili i bardzo dobrze że Maciek odpadł, też był wkurzający.


Swoją drogą ten Janek to taki chudziutki


hmmm w amerykańskiej wersji i uczestnicy są fajniejsi, rzadko trafia się cwaniak czy ktoś kto strasznie irytuje. A w pl wersji to większość jest denerwująca
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 08:45   #784
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez _Talitha Pokaż wiadomość
bo jest cichy i nie stara się wychodzić na pierwszy plan. Też go polubiłam i mu kibicuję


Też myślę ze kucharz powinien jadać wszystko, taki zawód, nie jedyny do którego trzeba spełniać określone warunki. Ogólnie nie mam nic do wegetarian, ale wkurzają mnie takie sytuacje jak ktoś przykładowo przychodzi do Ugotowanych i odmawia spróbowania dwóch dań na trzy bo nie je mięsa. Ja np nie znoszę ryb i nigdy z tego względu nie wzięłabym udziału w takim programie chociaż gotować uwielbiam. Dlatego takie rzeczy jak ocenianie węchem są jednak trochę nieprofesjonalne w zawodzie kucharza
Właśnie w ugotowanych to przechodzą sami siebie ... Niedawno była taka kobieta wegetariankanie dość że wszyscy pod nią jakos robili potrawy to ta zaczeła narzekać że ona wyobrazała sobie tą potrawe chyba z kurczakiem? no Masakra jakaś xD Sama nie przepadam za mięsem najwięcej jem kurczaka ale gdyby ktoś dla mnie przygotował coś z innym mięsem na pewno bym spróbowała. A węch to nie wszystko i nie wierze że ktoś ma taki talent żeby wyczuć składniki
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:10   #785
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: "MasterChef" polska edycja

A ja dla odmiany oglądałam wczoraj Hell's Kitchen i polecałabym obejrzeć to ludziom, którzy twierdzą, że Gesslerowa upokarza innych Szkoda, że w naszym Master Chefie nie ma akcji podobnych jak w tym programie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:14   #786
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez sweeney Pokaż wiadomość
No niezłe ciacho , a jeszcze niedawno wyglądał tak http://www.westchestermagazine.com/i...EFORE_0859.jpg
Hehe no to dużo mu się schudło
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:23   #787
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Podczytuję Was od początku, ale po ostatnim odcinku aż muszę skomentować, bo

Joe po prostu skradł cały show. Genialny facet, właściwa osoba na właściwym miejscu.Najlepszy odcinek jak na razie.
Nie ma porównania do naszych jurorów, ewentualnie moim zdaniem u nas program 'robi' Michel, jest największym autorytetem i do tego jest zabawny ze swoim przekręcaniem słów.

W ogóle wydaje mi się, że i Gordon Ramsey może się pojawić w takim razie, np. w finale. Ale by było :O
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 09:36   #788
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Dokładnie Zazdrość ludzi jest straszna, tym bardziej o coś co człowiek sam sobie na to zapracował. Janek choć młody jest wspaniały, przepisy ma na prawdę ciekawe. Śledzę jego bloga i sama nie wiem na co się zdecydować, na coś łatwego pewnie na początek ;p
Janek ma bloga??? Podasz adres

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
idąc dalej, najnowszy sezon amerykańskiego Master Chef wygrała niewidoma dziewczyna wiec wszystko się da, trzeba mieć talent po prostu
Nie gadaj

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
Joe jest super! Mogliby go już przytrzymać do końca tej edycji
Bardzo nie spodobało mi się takie 'olewanie' Janka jako wspolzawodnika, te teksty Maćka i Agnieszki - no mogliby sobie darować
Nie za bardzo rozumiałam ideii hamburgera Macka - no nie wiem czy chciałoby mi się na miejscu potencjalnego klienta dziabać w tych sosach, to powinno być już nałożone. Po prostu chciał być najlepszy a przedobrzył a i może to dobrze? Juz na pcozatku wiedziałam, że Agnieszka raczej nie wyleci skoro to kuchnia włoska. Swoją drogą ciekawe czemu nie mówiła do Joe'a po włosku skoro tam tyle mieszka
Agnieszka odpadła ?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:43   #789
ALL for LOVE
Zadomowienie
 
Avatar ALL for LOVE
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 058
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Jeśli zaprosili już Joe, a jesteśmy na półmetku, to ciekawe kto będzie w finale...

Gordon
__________________
Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Wspólne prowadzenie domu i przebywanie w swoim towarzystwie to wielkie wyzwanie. To nauka drugiego człowieka od nowa. Z innej perspektywy.
ALL for LOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 09:48   #790
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Janek ma bloga??? Podasz adres

Agnieszka odpadła ?
dlaczego nie czytasz uważnie wątku tylko spamujesz tutaj pytaniami na które padła już odpowiedź?

adres do bloga Janka był podany parę postów wyżej podobnie jak info, że odpadł Maciek
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:02   #791
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Janek ma bloga??? Podasz adres
Proszę, na poprzedniej stronie Ghana wrzuciła adres jego bloga
http://www.kuchniabasowa.blogspot.com/
Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Agnieszka odpadła ?
Wczoraj odpadł Maciek. Miał jedne z najgorszych dań włoskich, a później zrobił najgorszego hamburgera i Joe kazał mu oddać fartuch.

Zgadzam się z wami że Joe skradł wczorajszy odcinek naszym jurorom, dla mnie w ogóle ich mogłoby nie być sam Joe świetnie by sobie radę dał. Zauważyłam że niektóre osoby nie traktują poważnie Janka, świadczy o tym choćby wypowiedź Maćka czy Agnieszki.
Może później bliżej finału zaproszą Ramsay do programu, byłoby super jego też bardzo lubię. Zauważyłam że w naszym MChf zapraszają więcej osób przed którymi uczestnicy muszą gotować, w amerykańskiej wersji było takich osób mniej. Jak zostawały 4 osoby w programie to wtedy dopiero gotowali dla sześciu osób obiad.
W amerykańskiej wersji największe wrażenie na mnie zrobiła ta niewidoma dziewczyna, świetnie poradziła sobie z krabem(dostała żywego) i to jak skopiowała talerz Elliot'a dla mnie mistrzostwo.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-11-05 o 10:46
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 10:08   #792
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: "MasterChef" polska edycja

A czy Ania Starmach zawsze, poprostu za każdym razem musi stukać sztućcami o zęby? Nie potrafi normalnie jeść??
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:09   #793
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Proszę, na poprzedniej stronie Ghana wrzuciła adres jego bloga
http://www.kuchniabasowa.blogspot.com/

Wczoraj odpadł Maciek. Miał jedne z najgorszych dań włoskich, a później zrobił najgorszego hamburgera i Joe kazał mu oddać fartuch.

Zgadzam się z wami że Joe skradł wczorajszy odcinek naszym jurorom, dla mnie w ogóle ich mogłoby nie być sam Joe świetnie by sobie radę dał. Zauważyłam że niektóre osoby nie traktują poważnie Janka, świadczy o tym choćby wypowiedź Maćka czy Agnieszki.
Może później bliżej finału zaproszą Ramsey do programu, byłoby super jego też bardzo lubię. Zauważyłam że w naszym MChf zapraszają więcej osób przed którymi uczestnicy muszą gotować, w amerykańskiej wersji było takich osób mniej. Jak zostawały 4 osoby w programie to wtedy dopiero gotowali dla sześciu osób obiad.
W amerykańskiej wersji największe wrażenie na mnie zrobiła ta niewidoma dziewczyna, świetnie poradziła sobie z krabem(dostała żywego) i to jak skopiowała talerz Elliot'a dla mnie mistrzostwo.
czy ja wiem czy zapraszają do nas dużo gości już mi sie zlewają wszystkie edycje MCH, ale uważam, że w naszej to akurat bieda pod tym względem - wczoraj Joe, wcześniej ten kucharz ze śmiesznymi wąsami i tyle jeśli chodzi o gości którzy coś sobą reprezentują
a co do Ramseya, zapominacie że jesteśmy w Polsce, za wysokie progi wg mnie.. chyba że wyłożą na serio grubą kasę i to już drugi raz, bo Joe za darmo sie nie pojawil ale to raczej nierealne.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:10   #794
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Nie będę oryginalna... Joe Jestem pewna, że gdyby ten pan sam prowadził program, to miałby on większą oglądalność niż trzech naszych jurorów razem wziętych. Jestem pod wrażeniem tego faceta Niby stwarza pozory ostrego, wymagającego, przeszywa wzrokiem na wylot, a tak naprawdę jest mega sympatyczny i taki ludzki.

Też zauważyłam "gorsze" traktowanie Janka przez innych uczestników. Aż mi się smutno wtedy zrobiło. Pewnie to z zazdrości, że tak młody chłopak, tak dobrze gotuje.
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:21   #795
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy zapraszają do nas dużo gości już mi sie zlewają wszystkie edycje MCH, ale uważam, że w naszej to akurat bieda pod tym względem - wczoraj Joe, wcześniej ten kucharz ze śmiesznymi wąsami i tyle jeśli chodzi o gości którzy coś sobą reprezentują
a co do Ramseya, zapominacie że jesteśmy w Polsce, za wysokie progi wg mnie.. chyba że wyłożą na serio grubą kasę i to już drugi raz, bo Joe za darmo sie nie pojawil ale to raczej nierealne.
Wcześniej jeszcze zaprosili te trzy osoby, co Janek wg nich był najlepszy. Nie oglądałam MChf australijskiego i nie wiem jak tam to wyglądało, ale w amerykańskiej wersji wg mnie mało było takich osób. Jak zostały 4 osoby i dzieliły się na dwie drużyny wtedy gotowali dla 6 osób obiad, jeszcze była jakaś kobieta ale nie znam jej i to wszystko co mi się przypomina jeśli chodzi o 3 sezon amerykańskiej wersji.
Pewnie że Joe za darmo się nie pojawił to chyba jasne. Może tvn wyłoży kase na Ramsay, ciekawe ile mógłby zażądać za pojawienie się w programie.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-11-05 o 10:46
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:27   #796
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dlaczego nie czytasz uważnie wątku tylko spamujesz tutaj pytaniami na które padła już odpowiedź?

adres do bloga Janka był podany parę postów wyżej podobnie jak info, że odpadł Maciek
Już się tak nie gorączkuj, sama nie wnioslas do tematu nic nowego Nie każdy chce się przedzierac przez kilka stron, szczególnie, ze od wczoraj trochę ich przybyło.

Zawsze wiedziałam, że program ma napisany scenariusz, ale wczorajszy odcinek i zapowiedź następnego przeszły granice przyzwoitości MCh jest na amerykańskiej koncesji, a tam takie show są bardzo sztuczne, ale mogliby trochę przystopowac, bo chociaż nie oglądałam innych edycji, to pomysł ze ślubem jest chyba z kosmosu. Tym bardziej, że "panną młodą" jest kuzynka mojej znajomej, bynajmniej nie mężatka.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2012-11-05 o 10:29
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:40   #797
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
A czy Ania Starmach zawsze, poprostu za każdym razem musi stukać sztućcami o zęby? Nie potrafi normalnie jeść??
to jest straszne... aż ciarki przechodzą może nie potrafi normalnie jeść.

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Już się tak nie gorączkuj, sama nie wnioslas do tematu nic nowego Nie każdy chce się przedzierac przez kilka stron, szczególnie, ze od wczoraj trochę ich przybyło.

Zawsze wiedziałam, że program ma napisany scenariusz, ale wczorajszy odcinek i zapowiedź następnego przeszły granice przyzwoitości MCh jest na amerykańskiej koncesji, a tam takie show są bardzo sztuczne, ale mogliby trochę przystopowac, bo chociaż nie oglądałam innych edycji, to pomysł ze ślubem jest chyba z kosmosu. Tym bardziej, że "panną młodą" jest kuzynka mojej znajomej, bynajmniej nie mężatka.
to nieźle.

A ciekawe czy na prawdę oni tak wszystko przygotowują z pamięci, no bo mają niby chwile a później 2, czy 3 min w spizarni. Więc niby tak szybko wszystko ogarniają w kilka sekund już mają pomysł.


Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A ja dla odmiany oglądałam wczoraj Hell's Kitchen i polecałabym obejrzeć to ludziom, którzy twierdzą, że Gesslerowa upokarza innych Szkoda, że w naszym Master Chefie nie ma akcji podobnych jak w tym programie.
Też oglądam i tam dopiero się dzieje ogladając amerykańską wersje MC trochę mnie zdziwiło że Gordon w sumie jest łagodniejszy.
Bo w HK daje czadu więc spodziewałam się tego samego po MC.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:52   #798
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
czy ja wiem czy zapraszają do nas dużo gości już mi sie zlewają wszystkie edycje MCH, ale uważam, że w naszej to akurat bieda pod tym względem - wczoraj Joe, wcześniej ten kucharz ze śmiesznymi wąsami i tyle jeśli chodzi o gości którzy coś sobą reprezentują
a co do Ramseya, zapominacie że jesteśmy w Polsce, za wysokie progi wg mnie.. chyba że wyłożą na serio grubą kasę i to już drugi raz, bo Joe za darmo sie nie pojawil ale to raczej nierealne.
A MasterChef to nie jest pomysł stworzony przez Ramseya? Bo jeśli tak, to on zarabia na tym, że kraje kupują koncesję i na tym, że ludzie oglądają. W tym wypadku, sam by sobie dobrze zrobił, gdyby przyjechał do Polski.
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:53   #799
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: "MasterChef" polska edycja

nie będę oryginalna.. Joe od dawna mnie zachwyca (na szczęście przed polska wersją MCH oglądałam juz wersje amerykańskie i włoską).

Ale co do Janka jakos nie mogę sie przekonać. gotuje całkiem całkiem (niestety nie mamy mozliwosci smakowania) ale wygląd i podanie bezbłędne a także pomysły dań. tylko denerwuje mnie jego powolnośc, taki spokój. nie wiem, ale zawsze kucharz mi sie kojarzył z szaleństwem, wręcz obłedem w oczach a tutaj taki ciućmok ale mimo to mam nadzieję że wysoko zajdzie!
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-05, 10:54   #800
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość

Też oglądam i tam dopiero się dzieje ogladając amerykańską wersje MC trochę mnie zdziwiło że Gordon w sumie jest łagodniejszy.
Bo w HK daje czadu więc spodziewałam się tego samego po MC.
Gordon w HK jest dużo ostrzejszy, mówi to co myśli. Nawet na klienta potrafi potrafi krzyknąć.
https://www.youtube.com/watch?v=KOIA41CqyXY
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 10:58   #801
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
A MasterChef to nie jest pomysł stworzony przez Ramseya? Bo jeśli tak, to on zarabia na tym, że kraje kupują koncesję i na tym, że ludzie oglądają. W tym wypadku, sam by sobie dobrze zrobił, gdyby przyjechał do Polski.
wg przyjaciela googla piszą że MCH jest pomysłem nijakiego Franc Roddam i juz w latach 90 ten program istniał..
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:22   #802
MalaLotta
Przyczajenie
 
Avatar MalaLotta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Oczywiście, że wszystko jest wyreżyserowane, mają nawet kucharzy konsultantów, którzy pomagają im w wielu dziedzinach, ale tego to już oczywiście w telewizji nie pokażą.
MalaLotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:40   #803
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Czyli ten slub z przyszłego odc. to taki ustawiony "slub"? Ja bym nie chciała żeby na moim weselu gotowali amatorzy, co to za stres dla panny młodej A poważnie - mnie interesuja dania, świeży pomysł i ich podanie. Show jst, ludzie gadają o nim na forach, będzie druga edycja
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:51   #804
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Wcześniej jeszcze zaprosili te trzy osoby, co Janek wg nich był najlepszy. Nie oglądałam MChf australijskiego i nie wiem jak tam to wyglądało, ale w amerykańskiej wersji wg mnie mało było takich osób. Jak zostały 4 osoby i dzieliły się na dwie drużyny wtedy gotowali dla 6 osób obiad, jeszcze była jakaś kobieta ale nie znam jej i to wszystko co mi się przypomina jeśli chodzi o 3 sezon amerykańskiej wersji.
Pewnie że Joe za darmo się nie pojawił to chyba jasne. Może tvn wyłoży kase na Ramsay, ciekawe ile mógłby zażądać za pojawienie się w programie.
chyba nas na to nie stać z drugiej strony ja bym wolała jednak zeby nie przyjeżdżał i nie widział tego tym bardziej że w porównaniu do zagranicznych edycji nie ma w naszej wybitnych kucharzy
mi sie już mieszają wszystkie zagraniczne edycje i sezony, ale w takim australijskim ost sezonie zdaje się, było mnóstwo ludzi i to nie byle jakich bardzo sławni kucharze, niektorzy nawet dobrze znani osobom postronnym jak np Jamie Olivier - to jest facet dopiero, było na co patrzeć i uczestnicy na prawde mogli sie sporo nauczyć. w ogole australijski MCH jest dużo lepszy pod wzg zadan, gosci itd - uczestnicy coś z tego wyciągają - taka przyspieszona nauka gotowania na wysokim poziomie, a u nas... szkoda słów..
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 11:51   #805
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
i odpadł
I bardzo dobrze!

Nie będę już rozpływać się nad Joe ale gościu jest taki naturalny, szczery, ma coś do powiedzenia (jego komentarze nt potraw były konkretne, a nie tak jak u nas "to było pyszne, to było genialne, itd - żal).
A tak w ogóle to, czy mi się wydawało, czy Geslerowa kuleje z ang?

jak przyjedzie Gordon na finał, to padnę z zachwytu
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"

Edytowane przez kobieta_wamp
Czas edycji: 2012-11-05 o 11:52
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:05   #806
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Nad Joe rozpłynąć się mogę ja... I o... się rozpływam...
Gesslerowa jaka cicha

A cieszę się ogromnie, że Janek został! Trzymam za niego najmocniej kciuki!
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:20   #807
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Już się tak nie gorączkuj, sama nie wnioslas do tematu nic nowego Nie każdy chce się przedzierac przez kilka stron, szczególnie, ze od wczoraj trochę ich przybyło.

Zawsze wiedziałam, że program ma napisany scenariusz, ale wczorajszy odcinek i zapowiedź następnego przeszły granice przyzwoitości MCh jest na amerykańskiej koncesji, a tam takie show są bardzo sztuczne, ale mogliby trochę przystopowac, bo chociaż nie oglądałam innych edycji, to pomysł ze ślubem jest chyba z kosmosu. Tym bardziej, że "panną młodą" jest kuzynka mojej znajomej, bynajmniej nie mężatka.
Hahaha, dobre Pewnie mimo, iż wiem jak telewizja kłamie, to miałabym gdzieś w środku wrażenie, że oni faktycznie gotowali to na weselu.

Śmiesznie byłoby, jakby w finale wcisnęli jeszcze głosowanie SMS
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 12:38   #808
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
dlaczego nie czytasz uważnie wątku tylko spamujesz tutaj pytaniami na które padła już odpowiedź?

adres do bloga Janka był podany parę postów wyżej podobnie jak info, że odpadł Maciek
Przepraszam.. Umknęło mojej uwadze...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Już się tak nie gorączkuj, sama nie wnioslas do tematu nic nowego Nie każdy chce się przedzierac przez kilka stron, szczególnie, ze od wczoraj trochę ich przybyło.

Zawsze wiedziałam, że program ma napisany scenariusz, ale wczorajszy odcinek i zapowiedź następnego przeszły granice przyzwoitości MCh jest na amerykańskiej koncesji, a tam takie show są bardzo sztuczne, ale mogliby trochę przystopowac, bo chociaż nie oglądałam innych edycji, to pomysł ze ślubem jest chyba z kosmosu. Tym bardziej, że "panną młodą" jest kuzynka mojej znajomej, bynajmniej nie mężatka.
Nie doczekam się odcinka

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
A czy Ania Starmach zawsze, poprostu za każdym razem musi stukać sztućcami o zęby? Nie potrafi normalnie jeść??
Zawsze też rozdłubuje te jedzenie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:06   #809
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: "MasterChef" polska edycja

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Przepraszam.. Umknęło mojej uwadze...

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Nie doczekam się odcinka

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------



Zawsze też rozdłubuje te jedzenie
i to jest to co mnie najbardziej w niej razi. To, że stuka widelcem o zęby no cóż może sobie nie potrafi trafić w paszczę...
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:22   #810
may89
Raczkowanie
 
Avatar may89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 197
Dot.: "MasterChef" polska edycja

w finale nie będzie głosowania sms, program jest już nagrany,
pisała to Kinga na swoim blogu
may89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-12 11:40:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.