Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-19, 17:55   #1
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15

Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?


Witam, piszę na kobiecym forum, ale nie wiem gdzie o to zapytać, a te forum wydaje mi się najbardziej odpowiednie.

Otóż jestem chłopakiem, niedługo idę do liceum. Nigdy nie przywiązywałem uwagi do tego w co się ubieram ( wyglądało to beznadziejnie ). Teraz nadchodzi nowa szkoła i chciałem się jakoś odpicować, kupić coś fajnego, ale okazało się szybko, że to w ogóle nie moja nisza. Jak próbuje coś dobrać to jest tragedia, a w szkole jest naprawdę dużo chłopaków którzy umieją się ubrać. Nie jestem jakimś gejem, żeby przebierać w ciuchach, ale chciałbym wyglądać jakoś modniej :/. Dużo osób mówi, żeby przeglądać blogi modowe, ale nie znalazłem żadnego bardziej młodzieżowego i trudno mi jest coś z nich skopiować.

Liczę na pomoc, może być na pw. Wielkie dzięki.
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:40   #2
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Nie umiesz dobrać ubrań, bo nie masz doświadczenia. Możesz na początek wzorować się na kimś, kogo styl ci się podoba.

A upodobanie do ubrań nie ma związku z orientacją seksualną.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:45   #3
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46102269]Nie umiesz dobrać ubrań, bo nie masz doświadczenia. Możesz na początek wzorować się na kimś, kogo styl ci się podoba.

A upodobanie do ubrań nie ma związku z orientacją seksualną.[/QUOTE]

Nie chodzi mi o to, ale niektórzy chłopacy przebierają się i w ogóle... ( myślę, że wiecie o co chodzi ). Właśnie podoba mi się ubiór kolegi z klasy, na prawdę, on chyba musi spędzać godziny w internecie żeby to wszystko znaleść...
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 19:55   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Cytat:
Napisane przez T1gger Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to, ale niektórzy chłopacy przebierają się i w ogóle... ( myślę, że wiecie o co chodzi ). Właśnie podoba mi się ubiór kolegi z klasy, na prawdę, on chyba musi spędzać godziny w internecie żeby to wszystko znaleść...
W przebieraniu się nie ma niczego złego tak samo jak nie ma nic złego w długaśnych poszukiwaniach w Internecie.
Kolega z klasy niekoniecznie musi się wysilać. Może rodzice kupują mu ubrania. Może ma do tego talent po prostu. Poza tym to, że tobie podoba się jego styl, nie oznacza, że wszyscy inni są zachwyceni
Oprócz przeglądania blogów możesz jeszcze wchodzić na strony sklepów odzieżowych. Tam wyszukujesz jakieś rzeczy z aktualnej kolekcji i potem ewentualnie idziesz po nie do sklepu. Ja sama nienawidzę szukać w stercie szmat, więc wole pójść po konkretną rzecz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 23:52   #5
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;46102454]W przebieraniu się nie ma niczego złego tak samo jak nie ma nic złego w długaśnych poszukiwaniach w Internecie.
Kolega z klasy niekoniecznie musi się wysilać. Może rodzice kupują mu ubrania. Może ma do tego talent po prostu. Poza tym to, że tobie podoba się jego styl, nie oznacza, że wszyscy inni są zachwyceni
Oprócz przeglądania blogów możesz jeszcze wchodzić na strony sklepów odzieżowych. Tam wyszukujesz jakieś rzeczy z aktualnej kolekcji i potem ewentualnie idziesz po nie do sklepu. Ja sama nienawidzę szukać w stercie szmat, więc wole pójść po konkretną rzecz.[/QUOTE]

Oh, źle mnie zrozumiałaś. Oczywiście, nie ma nic złego w przebieraniu się, chłopak też powinien o siebie dbać, ale z drugiej strony chłopak w łazience nie powinien przesiadywać godzinami. Po za tym, niektórzy chłopacy ubierają się bardzo kobieco. Co do kolegi, to naprawde przegląda internet, zna pełno sklepów, na prawdę, kiedy przeglądałem polecone mi przez niego sklepy to szmat czasu mi minął. Oczywiście mu nie bronie, każdy robi to co lubi. - co do mnie to ostatnio kupiłen pare ubrań do ktorych nie jestem przekonany. Nie znam blogów, często biore coś z wystaw sklepowych np. w bershce i staram sie dobierać mniej więcej te kolory. Nie kupuje odważnych rzeczy i nauczyłem się, jakie kolory ze soba pasują i że np. podstawy do ktorych pasuje wiekszosc kolorów to szary/czarny/biały. No nic, zazdroszczę szczerze mówiąc chłopakowi talentu czy obeznania i staram się jakos sobie radzic. Boje sie tez podczas kupna, że dana rzecz mi się znudzi, a tak bywa. Jest gdzies moze dzial gdzie moge pokazac co mam obecnie w szafie i mozna by mi było pomóc coś do tego dobrać? Dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za błędy, pisze z telefonu.
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 07:42   #6
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Cytat:
Napisane przez T1gger Pokaż wiadomość
Oh, źle mnie zrozumiałaś. Oczywiście, nie ma nic złego w przebieraniu się, chłopak też powinien o siebie dbać, ale z drugiej strony chłopak w łazience nie powinien przesiadywać godzinami. Po za tym, niektórzy chłopacy ubierają się bardzo kobieco.
Nikt nie powinien przesiadywać godzinami w łazience niezależnie od płci Zwłaszcza kiedy ma współlokatorów.
Cytat:
Co do kolegi, to naprawde przegląda internet, zna pełno sklepów, na prawdę, kiedy przeglądałem polecone mi przez niego sklepy to szmat czasu mi minął. Oczywiście mu nie bronie, każdy robi to co lubi. - co do mnie to ostatnio kupiłen pare ubrań do ktorych nie jestem przekonany. Nie znam blogów, często biore coś z wystaw sklepowych np. w bershce i staram sie dobierać mniej więcej te kolory. Nie kupuje odważnych rzeczy i nauczyłem się, jakie kolory ze soba pasują i że np. podstawy do ktorych pasuje wiekszosc kolorów to szary/czarny/biały. No nic, zazdroszczę szczerze mówiąc chłopakowi talentu czy obeznania i staram się jakos sobie radzic. Boje sie tez podczas kupna, że dana rzecz mi się znudzi, a tak bywa. Jest gdzies moze dzial gdzie moge pokazac co mam obecnie w szafie i mozna by mi było pomóc coś do tego dobrać? Dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za błędy, pisze z telefonu.
Jest na wizażu cały dział do pokazywania ubrań i stylizacji https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=107
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 19:18   #7
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Dzięki
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 20:14   #8
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Nie każdy ma takie samo wyczucie jeśli chodzi o modę. Są takie osoby, którym podstawisz pod nos mnóstwo naprawdę fajnych ubrań, a oni tak je zestawią, że będą wyglądać komicznie. Przejrzyj Lookbook'a i nie spinaj się tak, bo ostatecznie moda ma być zabawą.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 21:07   #9
MadameBlossom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 245
Dot.: Dlaczego niektórzy mają trudność z dobraniem stylizacji?

Przede wszystkim każdy musi mieć swój styl, cała sztuka polega na tym by inspirować się, czerpać z innych wyglądów ale zachować siebie !
__________________
Mój blog osobisty

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-21 22:07:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.