TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 09:09   #1
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811

TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..


TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..(zdanie wyrwane z kontekstu rozmowa dotyczyła mojego stroju) i chyba ma troche racji

Po ciąży zostało mi niby tylko 6kg ale nie mieszcze sie w żadne z swoich ubrań i musze stworzyc "szafę" na nowo i to okazja by stworzyć ją inaczej.
Czas by dodać do swoich strojów kobiecości.. mozecie mi w tym pomoc?
Jak wygladać kobieco chodząc na plaskim obcasie? to mozliwe? pokazcie swoje buciki lub linki z netu? takie ktore sa wygodne a kobiece
ja wygladac kobieco i zarazem wygodnie? nie umiem dobrac nic do balerinek

jak ukryc brzuszek? niby teoretycznie wiem ale w sklepach nie moge nic znalezc, same bluzki obcisle na brzuchu a to moj naslabszy punkt i musze cos z nim zrobic. Macie jakies bluzki zakrywajace odstajcy brzuszek, moze odcinane pod biustem. ? jakeis linki do takich bluzek?

Jak delikatnie wprowadzic kolor? bo zawsze mam przyciemnione, szare ubrania. sama kolorowa bluzka zaloznona poprostu do jeansow daje i tak lipny efekt. Polecicie jakies modne dodatki? Moze dzieki Wam przekonam sie do paskow, bransolet, opasek. A moze podpowiecie jak wybrac modną duża torbe.

Podsumowując
Mozecie przedstawic kilka gotowych zestawow ubran dla kogos bardzo aktywnego wiec raczej w miejskim stylu ktore beda wygladac kobieco?

Dzieki z gory za wszystko
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:13   #2
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

przede wszystkim pozazdroscic faceta

jest naprawde duzo ładnych butow ba plaskim obcasie (sama takie nosze gdyz wysokie obcasy nie sa dla mnie stworzone ) poszukaj na allegro i w sklepach takich jak ALDO,ZEBRA,BRONX, czy RYłKO-na pewno cos dla siebie znajdziesz-powodzenia
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:21   #3
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Myślę, że mogłabym Ci pomóc bo podobny problem miała moja mama, dobrałam jej od nowa prawie całą szafę. Ale niezbędna będzie dla Ciebie analiza kolorystyczna (jakie kolory sa dla Ciebie najlepsze, jeśli będa dobrze dobrane, praktycznie w każdym ubraniu będziesz wyglądać dobrze), i określenie typu figury, a może jakieś zdjęcia zajrzyj do wątku " Biblia kształtów kobiecych" i spróbuj określić swój typ figury.

P.S. Cudowny awatarek
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:44   #4
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Byłam juz na tym watku, zreszta ogladam fcaly odcinek o tym T i S
Ciezko mi okreslic ale bedzie to chyba cegla, patrzac po wymiarach biust 86, talia 89 biodra 92. brzuch i biodra na jednym poziomie
ale czuje sie jak jablko

ogolnie patrzac wygladam szczuplo ale bezksztaltnie

przez 26 lat zycia hehe nie udalo mi sie stworzyc wlasnego stylu wiec juz chyba sie nie uda, i wole przekopiowac troche cudzy styl, lub ogolny nurt niz nadal wygladac jak szara masa..
nie chodzi o to by zadowolic mojego TŻ bo on i tak woli styl a'la Doda , zupelnie nie dla mnie ale chodzi o tym by dobrze sie ze soba czula, bym nie wstydzila sie samej siebie a tak narazie jest

p.s. zaraz poszukam jakichs fotek

Edytowane przez Bezcielesna
Czas edycji: 2008-03-13 o 10:11
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:24   #5
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Kilka fotek pogladowych, nie służą celom rozrywkowym typu śmianie sie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9467.jpg (25,1 KB, 1038 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9468.jpg (22,9 KB, 1277 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3388.jpg (22,0 KB, 1543 załadowań)
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:35   #6
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Tuniki powinny zakryć brzuszek,do tego jakies fajne dopasowane spodnie(bo te na zdjeciu sa okropne),moze jakies buty na kaczuszce,żakiety(wyekspo nują biust).

A buty jezeli koniecznie na niskim obcasie to moze balerinki z minimalnym szpicem??

I masz bardzo ładną buzie,jak podkreslicz oczy makijazem to bedzie super.

Proponowałabym zrobic jeszcze jakąs fryzure,nadać tej obecnej jakis kształt.


Edit: Wyrzuć tą rózową bluzkę w kropki. A w grzywce na bok lepiej Ci niz w prostej.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:41   #7
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Iziaczek ino wszystkie tuniki jakie znajduje sa obcisle na brzuchu i go uwydatniaja. Znalazlam jedna dobra w Orsay ale nosze ja co drugi dzien i niebawem sie rozpadnie

A ja glupia myslalam ze wlasnie te spodnie sa ok hehehe ale fakt jak spojrzalam z boku, na nie na fotkach to zwykla padaka
a co mam rozumiec przez dopasowane? podpowiedz
nie moga byc biodrowki, nie moga byc rurki a w wiekszosci to wlasnie oferuja sklepy
ma ktos z obecnych nietypowe spodnie by mi je pokazac?
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 10:43   #8
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Te bluzke nosze tylko po domu na szczescie

co do grzywki to dziekuje za rade
sama tez tak myslalam ale fryzjerka tak ciachnela a ja nie zwracalam na to wiekszej uwagi
laski na metamorfozach przekonaly mnie o slusznosci tego ze prosta jest ble i zapuszczam i bede nosic na bok
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:50   #9
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Bezcielesna bardzo ładna z Ciebie kobieta - a twój TŻ trochę nie za ładnie się zachował Nie bierz przykładu ze mnie ale ja bym mu udowodniła że moge się podobać ( nie bede pisać jak).
Teraz jest bardzo duży wybór w tunikach, bluzkach odcinanych pod biustem - lekko spływających na brzuch i biodrach - napewno coś znajdziesz w sklepach, przeglądnij allegro Balerinki to nie jedyny model butów na płaskiej podeszwie , są też i różne czółenka , niskie a baardzo kobiece.
Poprzeglądaj wątki na wizażu - forum moda będa inspiracją.
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:03   #10
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

kodeina a wlasnie ze napisz!! niech dziewczyna wie ,ze nie bedzie jej facet w kasze dmuchal!! nienawidze takich typow wrrr
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:06   #11
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

przepiękna z ciebie kobieta-i figurę też masz niczego sobie
a te oczy...

ja myslę,że ładna fryzura i dobrze dobrane ciuchy podkreślą twoje atuty-
spróbuj spodni z szerszym paskiem-lekko rozszerzonych ku dołowi-takie jak do kostiumu
a co do butów-czółenka nawet na niskim obcasie "wyciągną" sylwetkę
a nie myślałaś o bluzkach koszulowych(oczywiście takich mniej oficjalnych)?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 11:12   #12
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

co powiesz o takich butkach?sa kobiece i ultralekkie,z pewnoscia wygodne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (57,2 KB, 102 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:14   #13
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Bezcielesna - Twój nick i posty sugerują, że brak Ci wiary w siebie. Zupełnie niepotrzebnie!! Masz śliczną buzię (rzeczywiście w grzywce na bok lepiej), jesteś w sumie szczupła - na ten niewielki brzuszek na pewno pomogą ćwiczenia (regularne) i dieta/

Idzie wiosna więc może zainwestuj w jakieś ładne, rozszerzane spódnice do kolan lub lekko przed - one ładnie komponują się z balerinami i innymi płaskimi butami. Na okazje kiedy nie będziesz musiała biegać za dzidzią przydadzą się też na pewno jakieś buciki na obcasie, którre dodadzą smukłości sylwetce.

Na pewno przydadzą się bluzki koszulowe - możesz zaszaleć z odważnym kolorem, bo to teraz bardzo modne.

Tworzenie własnego stylu to dobra zabawa i tak naprawdę trwa całe życie, bo zmieniają się mody i nasze upodobania. Musisz sama wybrać to, co Ci się podoba, w czym się dobrze czujesz, a lektura wątków na tym forum jest bardzo przydatna

Twój TŻ jeszcze się zdziwi, bo naprawdę masz mozliwości, żeby niewielkim nakładem pracy zmienić się w super laskę

Odwagi!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:18   #14
DeeDee13
Rozeznanie
 
Avatar DeeDee13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Miasto smoków
Wiadomości: 508
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Bezcielesna , piekna kobieta z Ciebie wiecej wiary w siebie !!

Tej rozowej bluzeczkji nie nos nawet po domu, bez sentymentu ja wyrzuc

W gzrywce na bok wygladasz slicznie
__________________
Kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta mozliwość nie może być pewnością.
/Milan Kundera/
DeeDee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:50   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

moim zdaniem jestes bardzo ładną dziewczyną.

Jesteś szczupła i poza brzuszkiem (który można poprawic ćwiczeniami) nie można nic zarzucic Twoje figurze... pomijając fakt, że niektóre dziewczyny mają większe brzuszki i bez ciązy

Myśle tak jak dziewczyny - brzuszek zakryć bluzkami koszulowymi, które naprawde ładnie podkreslają kobiecą sylwetkę, tym bardziej, że można znaleźć ich mnóstwo w różnych stylach

Przydałaby Ci się wizyta u fryzjera i jakaś zmiana - choćby po to, abys poczuła, że sama o siebie dbasz

Odrobina wiary w siebie, bo naprawde niewiele Ci trzeba, aby zrobić na ulicy furore!
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:52   #16
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

pozwol ze na temat tzta sie nie wypowiem mam dla Ciebie troche oklepana,ale przede wszystkim bezpieczna i efektowna propozycje. na gore tunika typu babydoll,czyli wyeksponowanie biustu i zakryty brzuszek; http://allegro.pl/item324047811_vict...p_czarna_.html kieruj sie fasonem bo ciuchy wklejam tak pogladowo polecam takze na gore sportowa marynarke a pod nia ciemna bluzke-sprawdzony sposob na ukrycie brzuszka. pisalas o balerinkach-ja tez je kocham i uważam je zamega kobiece butki praktycznie w każdym fasonie to już kwestia gustu, ale ja polecam zwykłe czarne, z miekkiej skórki + mała kokardka:P spodnie dla Ciebie hmm w rurkach raczej niet, dzwony też odpadają, bo sylwetka będzie wydawała się masywna. na pewno BEZ przetarć i innych *******, na pewno tez dosyc sztywny jeans, a nie opinajacy ze streczem - jak druga skora wg mnie dla Ciebie są spodnie o prostej nogawce lub lniane tkaniny albo eleganckie, nieprzesadzone szwedy . Teraz jest w sklepach multum kolorowych torebek, płaszczyków czy innych ciuszków. Przewazają soczyste zielenie i żółcie, a Tobie, jaki brunetce będzie w nich naprawde dobrze Masz warunki naprawdę i pięknego potomka pozdrawiam
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:54   #17
jennifer87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 598
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

tez jestem 8 miesiecy po porodzie ,akurat nie mam problemow z waga bo waze bardzo malo praktycznie tyle samo co przed ciaza,ale nie ulega watliwosci ze cialo sie pogorszylo,rozsey na poslakach ,obwisle piersi to wyszstko mnie doluje,ale mozna sprobowac cos zmienic ciwczyc ,fajniej sie ubierac..to duzo daje przedewszystkim zyskasz pewnosc siebie a facet jeszcze zrobi gały
jennifer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 12:28   #18
animeq
Rozeznanie
 
Avatar animeq
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 582
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Masz bardzo ładną buzię (fotka numer 3).

Jedynie na Twoim miejscu maskowałabym brzuszek (może z czasem uda ci się znaleźć czas na ćwiczenia - wyrobisz sobie ladną talię .
Na obecną chwilę polecam mały obcas, tuniki, płaszczyki i mała wyprawę po sklepach - pooglądać co Ci się podoba w obecnych kolekcjach i co by Ci pasowało (łatwiej doradzić jak już masz coś konkretnego na oku czy będzie pasować i jakie dodatki dobrać .
animeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 12:53   #19
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Hej, słaba jestem w wyszukiwaniu rzeczy w internecie, ale wydaje mi się,że właśnie dla Ciebie stworzone są kolory, których obecnie pełno w sklepach-soczyste i nasycone czerwienie,żółcie, fiolety, zielenie. (Wiem co mówię, sama jestem brunetką . Wklepiłam przykładowe butki i te kolory. Dodatki w takich kolorach mogą odmienić utrzymaną w czerniach czy szarościach garderobę
Możesz pozwolić sobie też na duże ozdoby i biżuterię - np. korale, dużą srebrną branzoletę.
Wkleiłam tunikę taką zwyczajną, fakt że jest pokazana na chudym manekinie, ale chodzi raczej o zasadę-odcinana pod biustem, niżej rozkloszowana. I fajnie jeśli z przodu na dekoldzie jest taka zakładka-kopertowa, bo to optycznie wysmukla
Izuu wkleiła Ci super fason tuniki i wydaje mi się,że w tym kolorze też ślicznie byś wyglądała. A jak się zapatrujesz na spódniczki? Lekko rozkloszowana spódniczka +balerinki to zestaw niezawodny i zawsze kobiecy

Masz poza tym ładną buzię. Jak coś jeszcze znajdę, to wkleję


EDIT: zerknij jeszcze tutaj, dziewczyna też szukała kkobiecych ciuszków
http://www.snobka.pl/artykul/2641/metamorfoza_40
Na ostatnim zdjęciu fajna przykładowa sukienka, a obcasy zupełnie niepotrzebne, moim skromnym zdaniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (25,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg baler.jpg (38,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s13_blue_2.jpg (45,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tunik.jpg (39,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fdaf96bc001a9c2f479d01d4.jpg (22,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9faea2160bf07c8d3b40f0c87a7aef9c.jpg (14,1 KB, 207 załadowań)
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 13:33   #20
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

bezcielesna-naprawde ladnie wygladasz i wystarczy tylko podkreslic to i owo,a faceci i to masowo beda sie za Toba ogladac na ulicach!!!

Na poczatek prponowalabym lekko zatuszowac brzuszek odpowiednimi bluzkami. Napewno stawialabym na tuniki,najlepiej lekko odcianne pod biustem <moga byc np.z tasemkami po bokach do wiazanai z tylu,wowczas mozna lekko regulowac szerokosc bluzki>. Dekolt najlepiej w ksztalcie literki v-ladnie podkresli biust i przyciagnie spojrzenia do gory sylwetki.

spodnie najlepiej z prostymi nogawkami,lub lekko zwezane do dolu. Stawialabym na stna srendije wysokosic-ani nie biodroweczk,ani nie zapiecie siegajace biusty-w momencie gdy troszke sie wypchaja na brzuszku,bedziesz wygladala na grubsza niz jestes w rzecyzwistosci. Na lato postaw moze na spodnie do kolan lub tuz za, raczej waskie-beda dobra przeciwwaga do szerszych ciuszkown a gorze.
A na bardziej eleganckie okazje zainwestowalabym w klasyczne spodnie w kant

Butki -wcale niekoniecznie baleriny...mysle,ze dobrze wygladalabys w niemal plaskich butkach z delikatnie wydluzonym czubkiem-dzieki temu sylwestka zyskuje nieco na lekkosci a i noga wydaje sie dluzsza. Oczywiscie nie mowimy o butach z wielkim,najlepiej zadartym czubem,ale cos podobnego do propozycji,ktore wkleila ziola.

No i zaszalej z torba-spokojnie mozesz zalozyc duza torebeczke, moze cos w intensywnym odcieniu zolci lub zieleni? do tego fajny cienki szaliczek,dopasowany odcieniem <jest ich teraz spory wybor np.w H&Mie>-prosty zestaw,a od rauz bedziesz wygladac modniej.

i jeszcze jedno: MASZ SLICZNA BUZKE!!! przypominasz mi pewna aktorke z M jak milosc,zdaje sie ma na nazwisko Fraszynska <to komplement oczywiscie>
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:40   #21
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Kilka fotek pogladowych, nie służą celom rozrywkowym typu śmianie sie
na ostatnim zdjęciu (bez grzywki) ślicznie wyglądasz i wcale nie jestes gruba


współczuję faceta mój mąż nigdy by mi tak nie powiedział
trzeba było mu powiedziec " dziwne a ostatnio szłam np.do sklepu i się za mną oglądało dwóch przystojniaczków" gęba by mu opadła z zazdrości '


EDIT:sliczny dzieciaczek
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:49   #22
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Hej, słaba jestem w wyszukiwaniu rzeczy w internecie, ale wydaje mi się,że właśnie dla Ciebie stworzone są kolory, których obecnie pełno w sklepach-soczyste i nasycone czerwienie,żółcie, fiolety, zielenie. (Wiem co mówię, sama jestem brunetką . Wklepiłam przykładowe butki i te kolory. Dodatki w takich kolorach mogą odmienić utrzymaną w czerniach czy szarościach garderobę
Możesz pozwolić sobie też na duże ozdoby i biżuterię - np. korale, dużą srebrną branzoletę.
Wkleiłam tunikę taką zwyczajną, fakt że jest pokazana na chudym manekinie, ale chodzi raczej o zasadę-odcinana pod biustem, niżej rozkloszowana. I fajnie jeśli z przodu na dekoldzie jest taka zakładka-kopertowa, bo to optycznie wysmukla
Izuu wkleiła Ci super fason tuniki i wydaje mi się,że w tym kolorze też ślicznie byś wyglądała. A jak się zapatrujesz na spódniczki? Lekko rozkloszowana spódniczka +balerinki to zestaw niezawodny i zawsze kobiecy

Masz poza tym ładną buzię. Jak coś jeszcze znajdę, to wkleję


EDIT: zerknij jeszcze tutaj, dziewczyna też szukała kkobiecych ciuszków
http://www.snobka.pl/artykul/2641/metamorfoza_40
Na ostatnim zdjęciu fajna przykładowa sukienka, a obcasy zupełnie niepotrzebne, moim skromnym zdaniem
Skąd ta sukieneczka? jest boska

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1205415699
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:09   #23
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..(zdanie wyrwane z kontekstu rozmowa dotyczyła mojego stroju) i chyba ma troche racji

Po ciąży zostało mi niby tylko 6kg ale nie mieszcze sie w żadne z swoich ubrań i musze stworzyc "szafę" na nowo i to okazja by stworzyć ją inaczej.
Czas by dodać do swoich strojów kobiecości.. mozecie mi w tym pomoc?
Jak wygladać kobieco chodząc na plaskim obcasie? to mozliwe? pokazcie swoje buciki lub linki z netu? takie ktore sa wygodne a kobiece
ja wygladac kobieco i zarazem wygodnie? nie umiem dobrac nic do balerinek

jak ukryc brzuszek? niby teoretycznie wiem ale w sklepach nie moge nic znalezc, same bluzki obcisle na brzuchu a to moj naslabszy punkt i musze cos z nim zrobic. Macie jakies bluzki zakrywajace odstajcy brzuszek, moze odcinane pod biustem. ? jakeis linki do takich bluzek?

Jak delikatnie wprowadzic kolor? bo zawsze mam przyciemnione, szare ubrania. sama kolorowa bluzka zaloznona poprostu do jeansow daje i tak lipny efekt. Polecicie jakies modne dodatki? Moze dzieki Wam przekonam sie do paskow, bransolet, opasek. A moze podpowiecie jak wybrac modną duża torbe.

Podsumowując
Mozecie przedstawic kilka gotowych zestawow ubran dla kogos bardzo aktywnego wiec raczej w miejskim stylu ktore beda wygladac kobieco?

Dzieki z gory za wszystko
Jestes sliczna kobieta i co do tego nie ma watpliwosci. a jesli nie podoba Ci sie Twoja szafa to radze wybrac sie na spokojne zakupy i poprzymierzac rzeczy w roznych fasonach i kolorach - po ciazy cialo sie zmienia i moze warto sprawdzic w czym teraz wyglada najlepiej. Wiesz ze czasem dodatki tworza stroj - moze to w nie zainwestuj?
Jesli chodzi o bluzki to polecam podkreslajace biust i puszczone luzno, albo tuniki tylko takie z paskiem albo ze sciagaczem na brzuchu zeby nic sie nie marszczylo. Do tego dobrze dobrane dzinsy... Postawilabym tez na kolor - musztardowy, czerwien, mocna, ciemna zielen. Wklejam kilka fotek na szybcika (wyjete z mojej szafy wiec prosze nie komentowac )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3910.jpg (109,3 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3913.jpg (116,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3915.jpg (112,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3911.jpg (119,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3912.jpg (108,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3918.jpg (121,5 KB, 13 załadowań)
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:11   #24
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Kwestia tego że TŻetowi zabraklo taktu to zupelnie inna kwestia
Nie uważam sie za brzydką, czy grubą.. ale jestem zaniedbana, bezstylowa i bezksztaltna i dlatego poprosilam wlasnie o pomoc

dzieki za wszelkie rady
szczere dzieki
czytam wlasnie na temat tunik babydoll
boje sie tylko ze nie uda mi sie wprowadzic dodatkow, jakos nie umiem, ciagle wydaje mi sie ze nic do nieczego nie pasuje
w zyciu nie mialam paska, apaszki itp
nie umiem tego zestawic

ciezko mi znalesc bluzki odcinane pod biustem luzne na dole, tym bardziej ze upracie szukam tych z dekoltem caro. a nie mam czasu na wyjazd na zakupy wiec dlatego duzo grzebie w necie.
triny i susanah zawsze maskowaly brzuszek wystajacym bialym dolem bluzki musz o tym pomyslec
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:15   #25
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Jeanette83 DZIEKI!!!
Super bluzeczka (gdzie kupilas? ), dzieki za mozliwosc podpatrzenia Twojego zestawu i dodatkow
na dzien kobiet TŻ kupil mi okulary
wybralam dosc duze choc zawsze sie ich balam i uwazalam ze mi nie psuja

co o nich myslicie?
foto znow z synkiem bo innych nie mam a jego i tak milo ogladac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9414.jpg (39,0 KB, 501 załadowań)
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:18   #26
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
boje sie tylko ze nie uda mi sie wprowadzic dodatkow, jakos nie umiem, ciagle wydaje mi sie ze nic do nieczego nie pasuje
w zyciu nie mialam paska, apaszki itp
nie umiem tego zestawic
W razie czego wizażanki na pewno chętnie pomogą

A wielkie okulary kocham i kochac zawsze będę, choćby i niemodne były
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:23   #27
Jeanette83
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanette83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 104
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Jeanette83 DZIEKI!!!
Super bluzeczka, dzieki za mozliwosc podpatrzenia Twojego zestawu i dodatkow
na dzien kobiet TŻ kupil mi okulary
wybralam dosc duze choc zawsze sie ich balam i uwazalam ze mi nie psuja

co o nich myslicie?
foto znow z synkiem bo innych nie mam a jego i tak milo ogladac
Okularki w porzadku
A Ty chcesz na nowo kompletowac szafe czy dobierac nowe rzeczy zeby ozywic stare?
Wiem ze w pierwszym przypadku jest ataka metoda - decydujesz sie na noszenie max. 5 kolorow, z czego:
- wybierasz 1-2 kolory podstawowe, w miare neutralne (np. czern, szary, braz, beż) - to bedzie baza stroju, w tym kolorze moga byc spodnie, zakiety, plaszcz, buty, torebka, kostium;
- wybierasz 2 kolory dodatkowe ktore beda pasowac do podstawowego (np. do czerni - czerwien i beż, do szarości - czerwień i zielen, do brązu - beż i czerwien, do bezu - brąz i blady róż) - w tych kolorach kupujesz bluzki, sweterki, dodatki.
Wtedy masz praktycznie gotowe zestawy gdzie wszystko do wszystkiego pasuje. oczywiscie potem mozna szalec z innymi kolorami ale skoro twierdzisz ze masz problem z doborem stroju to moze warto do tego podejsc od tej strony

A bluzeczka jest z Zary, z tamtego roku.
__________________


Jeanette83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:23   #28
poula19
Raczkowanie
 
Avatar poula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 132
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Jeanette83 DZIEKI!!!
Super bluzeczka (gdzie kupilas? ), dzieki za mozliwosc podpatrzenia Twojego zestawu i dodatkow
na dzien kobiet TŻ kupil mi okulary
wybralam dosc duze choc zawsze sie ich balam i uwazalam ze mi nie psuja

co o nich myslicie?
foto znow z synkiem bo innych nie mam a jego i tak milo ogladac
wyglądasz super !
__________________
M A T U R Z Y S T K A 2 0 0 8

poula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:44   #29
Bezcielesna
Rozeznanie
 
Avatar Bezcielesna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 811
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

taka metoda - decydujesz sie na noszenie max. 5 kolorow, z czego:
- wybierasz 1-2 kolory podstawowe, w miare neutralne (np. czern, szary, braz, beż) - to bedzie baza stroju, w tym kolorze moga byc spodnie, zakiety, plaszcz, buty, torebka, kostium;
- wybierasz 2 kolory dodatkowe ktore beda pasowac do podstawowego (np. do czerni - czerwien i beż, do szarości - czerwień i zielen, do brązu - beż i czerwien, do bezu - brąz i blady róż) - w tych kolorach kupujesz bluzki, sweterki, dodatki.


hmm ciekawe
musze to przemyslec
musze wywalic wszystko z szafy i zostawic kilka wybranych kolorow a reszte dokupic

wiekszosc mowi ze jako brunetka z ciemnymi oczami moge sobie pozwolic na intensywne barwy ale nie wiem czy to wpali
Bezcielesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 14:49   #30
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: TŻ powiedział, że nikt sie za mna na ulicy nie obejrzy..

Jeżeli uważasz,że Twoim słabym punktem jest brzuszek to zainwestuj w tuniki, a żeby rozświetlić garderobę to kup takie w ślicznych wiosennych kolorach. Znalazłam na allegro coś takiego:
http://www.allegro.pl/item322286988_...or_.html#photo
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=327556377
http://www.allegro.pl/item328852264_...r_s_m_uni.html
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.