Lakiery hybrydowe cz.5 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-23, 21:43   #1921
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Widziałam te kolory na żywo, ale dupy nie urywają
Będziesz szukać wyposażenia do gabinetu? Bo pisałaś kiedyś tu lub na jakiejś grupie na fb, że planujesz otworzyć coś swojego

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Tak dokładnie narazie muszę wybrać bo jak już przyjdzie co do czego to nie będzie niestety czasu na szukanie :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 21:47   #1922
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Tak dokładnie narazie muszę wybrać bo jak już przyjdzie co do czego to nie będzie niestety czasu na szukanie :/
to powodzenia życzę
ja jestem właśnie na etapie rozważania rzucenia obecnej roboty i przejścia na swoje, ale mam pewne obawy jak to wyjdzie
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 06:23   #1923
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
to powodzenia życzę
ja jestem właśnie na etapie rozważania rzucenia obecnej roboty i przejścia na swoje, ale mam pewne obawy jak to wyjdzie
Nie dziękuję . Teraz wszystko zależy od dotacji... mam lokal, zapłaciłam za niego kaucję i zobaczymy.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 06:26   #1924
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina A masz cos z NC ? Ja z ta firma nie mialam nigdy nic wspolnego, a na targach jakos mnie nie ciagnelo w ich strone zeby poogladac
Trzymam kciuki za otwarcie salonu ! ;*

Gejsza Nie wiedziałam, że też pracujesz w salonie Ja robie coraz więcej kursów, ćwiczę technike i te bym chciała zacząć pracę jako stylistka, ale obawiam sie ponieważ teraz mam stałą wypłate co miesiac a cholera wie ile mi dadza w salonie i znajac zycie jakas byle jaka umowe..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 07:08   #1925
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Dziewczyny czym różni się Hard Base od Extra Base Neonail?
I jak wypadają w porównaniu do proteiny, której obecnie używam?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 07:22   #1926
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Domina A masz cos z NC ? Ja z ta firma nie mialam nigdy nic wspolnego, a na targach jakos mnie nie ciagnelo w ich strone zeby poogladac
Trzymam kciuki za otwarcie salonu ! ;*

Gejsza Nie wiedziałam, że też pracujesz w salonie Ja robie coraz więcej kursów, ćwiczę technike i te bym chciała zacząć pracę jako stylistka, ale obawiam sie ponieważ teraz mam stałą wypłate co miesiac a cholera wie ile mi dadza w salonie i znajac zycie jakas byle jaka umowe..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No, już prawie dwa lata pracuję w salonie niestety w takim miejscu nie ma co liczyć na dobrą kasę :/ przynajmniej u mnie w regionie. Ja pracuję na pół etatu, gdyż jest to w obecnej sytuacji dla mnie bardziej opłacalne niż na cały etat. Ale za tę kasę co zrobię w tym salonie to chyba wolę przejść na swoje, zarobić nawet na początku mniej niż kisić się w obecnym miejscu bez jakichkolwiek możliwości rozwoju zawodowego

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 08:57   #1927
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Możliwe, że już było gdzieś pytanie o to, ale nie mogę znaleźć.

Co to za pyłki, które po wtarciu robią na paznokciu taką gładką taflę?

Na jednym z filmikow RLM, gdzie robiła ombre i syrenkę używała właśnie takiego, może któraś z was kojarzy.
Kupiłam arielle effect z NN i to nie jest zupełnie to, tu normalnie widać te drobinki glitteru na paznokciu, a na tym konkretnie filmiku, po wtarciu jest gładziutka tafla...
__________________
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 11:05   #1928
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez ythas Pokaż wiadomość
Możliwe, że już było gdzieś pytanie o to, ale nie mogę znaleźć.

Co to za pyłki, które po wtarciu robią na paznokciu taką gładką taflę?

Na jednym z filmikow RLM, gdzie robiła ombre i syrenkę używała właśnie takiego, może któraś z was kojarzy.
Kupiłam arielle effect z NN i to nie jest zupełnie to, tu normalnie widać te drobinki glitteru na paznokciu, a na tym konkretnie filmiku, po wtarciu jest gładziutka tafla...
Na tym filmiku widać, że to nie jest gładka tafla jak w przypadku pyłków np. mirror, ale widać delikatnie i z bliska, że jednak są te drobinki. Przyjrzyj się na większym ekranie, albo przybliż filmik. RLM mówi, że to efekt syrenki, a syrenka zawsze ma drobinki, nie jest gładką taflą. Pamiętaj, że z bliska większość pyłków będzie miała widoczne drobinki.
Z NN chyba chrome effect będzie taki gładki, indigo metal manix i glass me, semilac flash (kameleony i semiflash podstawowy).

Edytowane przez 3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Czas edycji: 2017-11-24 o 11:17
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 15:34   #1929
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
No, już prawie dwa lata pracuję w salonie niestety w takim miejscu nie ma co liczyć na dobrą kasę :/ przynajmniej u mnie w regionie. Ja pracuję na pół etatu, gdyż jest to w obecnej sytuacji dla mnie bardziej opłacalne niż na cały etat. Ale za tę kasę co zrobię w tym salonie to chyba wolę przejść na swoje, zarobić nawet na początku mniej niż kisić się w obecnym miejscu bez jakichkolwiek możliwości rozwoju zawodowego

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


No właśnie tak myślałam ;( Martwie sie ze dostane 1000brutto a reszta na % i dupa z tego bedzie ;p u mnie w miescie co kawalek jest salon choc takich bardzo dobrych to raczej za duzo nie ma.. sama nie wiem :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:13   #1930
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Mi z 4 Nailac'ów kupionych w grudniu ubiegłego roku 3 się zepsuly (po prostu zglucialy) a czwarty mocno zgęstniał... Więc ja nie polecam... Na grupie Nailac na fb też dużo osób skarżyło się na to samo, ale posty te są usuwane i zostają same superlatywy. Mam ok 100 hybryd różnych marek i oprócz wyżej wymienionych zepsuly mi się 3 lakiery cosmetics zone (tanie kiedyś były), 2 w których utlenił się różowy pigment, jeden zgluciał. Niektóre lakiery z indigo, semilac mam ponad 3 lata i wszystko z nimi ok, a Nailaci kupiłam 4 i wszystkie szlag trafił

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Miałaś NaiLac schowane w ciemnym miejscu? Bo oni niestety nie maja zbyt dobrze zabezpieczonych butelek przed światłem, przynajmniej taka opinia o nich była jak wchodziły na rynek. Ja trzymam Nailaca schowanego w szafie i żaden lakier poki co nie zgęstniał, mam je od lutego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 17:38   #1931
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Miałaś NaiLac schowane w ciemnym miejscu? Bo oni niestety nie maja zbyt dobrze zabezpieczonych butelek przed światłem, przynajmniej taka opinia o nich była jak wchodziły na rynek. Ja trzymam Nailaca schowanego w szafie i żaden lakier poki co nie zgęstniał, mam je od lutego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie są w całkowitej ciemności, ale też nie stoją w naslonecznionym miejscu. Ale tak jak piszesz to możliwe, że to wina białych butelek

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 17:42   #1932
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Lakiery hybrydowe cz.5

Dużo było skarg na samym początku na butelki, dziewczynom lakiery sie utwardzały wręcz. Dosyć poważna wada jak dla mnie, lakiery indigo to do lampy możesz wsadzić nawet i nic sie nie stanie a tez są białe.

Zamówiłam sobie nowy pyłek holo z indigo, kolor indigo dzień darmowej dostawy maja to nie opalaca mi sie jechać samochodem po sam pyłek a na targi sie nie wybieram.

A tak w ogóle to słaby u nas w pl ten BF, liczyłam na reformę. Niby maja promo ale na wybrane produkty a mnie sie podobają nowe hybrydy brokatowe od nich w słoiczkach Let’s play, na zdjęciach cudnie wyglądają na violet i sielver sie czaje ale drogie trochę są. Niestety weszłam na stronę i na to promocji brak, na bazę cover tez jest promo tylko na jeden kolor ten co mnie nie interesuje bo Dark Pink.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2017-11-24 o 17:51
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 19:30   #1933
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dużo było skarg na samym początku na butelki, dziewczynom lakiery sie utwardzały wręcz. Dosyć poważna wada jak dla mnie, lakiery indigo to do lampy możesz wsadzić nawet i nic sie nie stanie a tez są białe.

Zamówiłam sobie nowy pyłek holo z indigo, kolor indigo dzień darmowej dostawy maja to nie opalaca mi sie jechać samochodem po sam pyłek a na targi sie nie wybieram.

A tak w ogóle to słaby u nas w pl ten BF, liczyłam na reformę. Niby maja promo ale na wybrane produkty a mnie sie podobają nowe hybrydy brokatowe od nich w słoiczkach Let’s play, na zdjęciach cudnie wyglądają na violet i sielver sie czaje ale drogie trochę są. Niestety weszłam na stronę i na to promocji brak, na bazę cover tez jest promo tylko na jeden kolor ten co mnie nie interesuje bo Dark Pink.
nie zarobią na twoim zamówieniu :P
ja się zastanawiam czy nie zamówić oliwki do skórek i pyłku holo fushia, u mnie w robocie niektóre klientki mają na jego punkcie bzika

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

ma któraś z was cążki z indigo?
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 19:53   #1934
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Domina A masz cos z NC ? Ja z ta firma nie mialam nigdy nic wspolnego, a na targach jakos mnie nie ciagnelo w ich strone zeby poogladac
Trzymam kciuki za otwarcie salonu ! ;*

Gejsza Nie wiedziałam, że też pracujesz w salonie Ja robie coraz więcej kursów, ćwiczę technike i te bym chciała zacząć pracę jako stylistka, ale obawiam sie ponieważ teraz mam stałą wypłate co miesiac a cholera wie ile mi dadza w salonie i znajac zycie jakas byle jaka umowe..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam i dla mnie to to samo co Indigo. Uważam że to ich największą konkurencja bo idą krok w krok

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 08:14   #1935
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja mam juz nowe holo od indigo i polecam Wstawiam fotke pozniej

Domina a co od NC mialas? Mialas moze pyłki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 08:37   #1936
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Mam i dla mnie to to samo co Indigo. Uważam że to ich największą konkurencja bo idą krok w krok

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja tam widzę różnice w hybrydach indigo i NC owszem są bardzo do siebie podobne, ale konsystencja NC bardziej mi odpowiada i lepiej mi się nimi pracuje, lepsze krycie i poziomowanie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 14:28   #1937
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja teraz się skusiłam na bazę i top z reformy, mam nadzieję że się spiszą. Z topami nie kombinowałam do tej pory, zawsze miałam z semiliaca. Natomiast bazy miałam różne ale zawsze wracałam do NN.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 19:08   #1938
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja mam juz nowe holo od indigo i polecam Wstawiam fotke pozniej

Domina a co od NC mialas? Mialas moze pyłki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam lakiery, top i pyłki też. Hybrydy które kupiłam ok 1,5roku temu były bardzo ale to bardzo gęste. Teraz zmieniły konsystencję albo jak mówią pędzelek jest krótszy i konsystencja jak dla mnie taka sama jak Indigo, jakość też taka sama. Co topu to miałam chyba high gloss i dla mnie ttagedia.... rzadki jak woda, nie błyszczał... pyłki mąją przepiękne! Dziś kupiłam jeden. Mam też od nich ten który w indigo nazywa się glass me i nie widzę różnicy.
Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Ja tam widzę różnice w hybrydach indigo i NC owszem są bardzo do siebie podobne, ale konsystencja NC bardziej mi odpowiada i lepiej mi się nimi pracuje, lepsze krycie i poziomowanie

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Teraz się zmieniła. Mówią że to przez pędzelki ale jak dla mnie one są rzadsze.

Moje łupy z targów. Zakochałam się w Truscadzie!!!! Wszystko cudne... kolory, butelki żele.... wstawiam foty IMG_20171125_112621-1248x1664.jpgIMG_20171125_112632-1664x1248.jpgIMG_20171125_112734-1664x1248.jpgIMG_20171125_183650-1248x1664.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-25, 22:23   #1939
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja tez niedawno odkryłam Truscadę��Mam kilka kolorów, są mega. Teraz domówilam baze i top czekaja na wyprobowanie.
Domina, Masz jakies kolorki? Chetnie zobaczę, bo te na stronie trochę przeklamane.
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 07:51   #1940
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Oo w ogóle nie słyszałam o takiej marce ale kolory świetne to teraz czekam na recenzje ich produktów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 09:19   #1941
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Na targach zdobyli tytuł Najlepszy produkt roku 2017. Pochwalę sie swoimi kolorami. Kryją jedną warstwą. Nawet jasne kolory, choć ja wolę dac dwie cienkie. Juz myślę co dokupić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20171126_094413.jpg (90,2 KB, 97 załadowań)
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 11:55   #1942
lilymb
Raczkowanie
 
Avatar lilymb
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 195
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Podejrzałam Truscade właśnie i faktycznie wyglądają na nieźle kryjące. No to dziewczyny czekam na wątek "Truscada" Będzie trzeba coś od nich wypróbować
lilymb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 07:31   #1943
ewela247
Przyczajenie
 
Avatar ewela247
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 27
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

W zastawie z lampą kupiłam lakiery semilac, także ich do tej pory używała. Teraz pojawiło się więcej możliwości, coraz więcej firm ma w ofercie hybrydy, także testuję różne marki. Eveline ma fajne kolory, lakiery są dobre jakościowo warto je sprawdzić.
ewela247 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 09:15   #1944
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ktoś wie o co chodzi na tym zdjęciu z papierosem i pistoletem?IMG_0197.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:01   #1945
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Domina! Z tego co pamiętam pisałaś kiedyś, że używasz oliwek do skórek z indigo dlatego mam pytanie odnośnie nich proszę powiedz czy one są tłuste? Bo w pracy mam teraz oliwkę z Nails company i ona jest bardzo rzadka (niemal jak woda) i po wtarciu w skórki nie zostawia takiego tłustego filmu nie trzeba po niej też przemywac paznokci przed zrobieniem zdjęcia, wystarczy wypolerowac suchym wacikiem
Dlatego też zastanawiam się czy te oliwki indigo też są takie rzadkie i nie tłuszczą, czy może są takie jak zwykłe oliwki i paluchy po nich są jak po moczeniu w garze rosołu?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:07   #1946
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Domina! Z tego co pamiętam pisałaś kiedyś, że używasz oliwek do skórek z indigo dlatego mam pytanie odnośnie nich proszę powiedz czy one są tłuste? Bo w pracy mam teraz oliwkę z Nails company i ona jest bardzo rzadka (niemal jak woda) i po wtarciu w skórki nie zostawia takiego tłustego filmu nie trzeba po niej też przemywac paznokci przed zrobieniem zdjęcia, wystarczy wypolerowac suchym wacikiem
Dlatego też zastanawiam się czy te oliwki indigo też są takie rzadkie i nie tłuszczą, czy może są takie jak zwykłe oliwki i paluchy po nich są jak po moczeniu w garze rosołu?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Też mam oliwka indigo, spn i semilaca. I ta indigo pasuje bardziej do tego Twojego pierwszego opisu oliwek ale nie mA zbyt dużego doświadczenia:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:22   #1947
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Ja mam olwiki spn i indigo i spn jest konkretniejsza, zostaje na paznokciu, ta z indigo chwila moment i nie ma, jak woda ale moze ktos inny jeszcze moze sie wypowiedziec ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:41   #1948
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
Też mam oliwka indigo, spn i semilaca. I ta indigo pasuje bardziej do tego Twojego pierwszego opisu oliwek ale nie mA zbyt dużego doświadczenia:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Ja mam olwiki spn i indigo i spn jest konkretniejsza, zostaje na paznokciu, ta z indigo chwila moment i nie ma, jak woda ale moze ktos inny jeszcze moze sie wypowiedziec ;p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki za opinię

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:44   #1949
Agacior_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Agacior_Pie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 459
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

A ja zamówiłam z Bluesky Cat eye chameleon dwa kolory, bo marzy mi się taki piękny efekt jak na niektórych filmikach na yt. Ma może któraś z was je? Zastanawiam się jak wyglądają na żywo. Bo z tymi z indigo nie jestem w stanie współpracować...:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agacior_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-27, 11:51   #1950
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.5

Cytat:
Napisane przez Agacior_Pie Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam z Bluesky Cat eye chameleon dwa kolory, bo marzy mi się taki piękny efekt jak na niektórych filmikach na yt. Ma może któraś z was je? Zastanawiam się jak wyglądają na żywo. Bo z tymi z indigo nie jestem w stanie współpracować...:-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się jaram tymi koccimi okami ale nie chcę kupować z Ali, bo na klientkach takich nie użyje... A w pl ma takie Modena, ale chyba coś ok 40 zł za szt i szkoda mi kasy trochę

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-14 10:50:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.