Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 16:28   #631
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Napisałam do pani Sylwii w sprawie odcienia podkładu Pixie, wysłałam jej swoje zdjęcia i doradziła mi tak: Calista stopień "1", Ailive, Aubrey, Pari oraz Trixie wszystkie stopień "0". I mimo, że pomogła mi wyeliminować resztę odcieni, to dalej nie wiem który zamówić Wpadło mi trochę kasy i zamawiam podkład z EDM i z Pixie też bym chciała. Patrząc na moje zdjęcia (stronę albo dwie wcześniej) który odcień z Pixie byście mi doradziły? Bo z EDM mila17 doradziła mi odcień Fair z tonacji Cool. A z Pixie? Pomóżcie Kochane
Patrząc na twoje zdjęcia wydaje mi się, że masz cerę chłodno-neutralną
Doradziłabym Ci Pari 0, Adorabelle 0, Ailive 0. Trochę trudno mi wybierać, bo na każdej fotce masz inny odcień skóry.

Złożyłam dzisiaj zamówienie na Pixie Przyleci do mnie korektor żółty i 5 próbek (Breena, Calista, Tinkerbell i Ayperi O, Breena 1), bo mój Tinkerbell1 zaczął być minimalnie za ciemny. O dziwo w lato zbladłam
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:34   #632
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

Słyszę, że nasze zacne wrocławianki planują Blady Zlot... Może i my, krakowianki coś zorganizujemy?
ja mam do Krakowa około 50km

a jest ktoś z Katowic?


eh czemu każdy podkład tak szybko ściera mi się z twarzy ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:40   #633
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Adorabell jest brzowskwiniowy
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:08   #634
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane Bladolice
Tęskniłyście?

Wróciłam O ile w Zakopanem cały czas lało i mnie nie miało co opalić, to w Warszawie, na koncercie (Metallicy ) odrobinę mnie na policzkach chwyciło. Na szczęscie dwa peelingi sobie poradziły z moją 'opalenizną'

Słyszę, że nasze zacne wrocławianki planują Blady Zlot... Może i my, krakowianki coś zorganizujemy?

Zamist schudnąć podczas 'forsownych wycieczek', chyba przytyłam znów... Ale restauracyjne jedzonko było taaak dobre, że szkoda mi było zostawiać cokolwiek na talerzu... No cóż, powrót do diety, od dziś!
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
To może zamów na razie próbki kilku odcieni, ja tak zrobiłam i czekam na nie z niecierpiliwością



Ja jestem jak najbardziej za zlotem, ale prosze: po 28 czerwca! Hmm z krakowianek jest jeszcze klariss, black bubu, loss_lauri pomieszkuje troche w krakowie z tego co kojarzę (ah, te twoje zdjęcia na plantach! ), no i ktoś pewnie jeszcze
zgadza się
fajnie by było się spotkać, tylko że ja właśnie 29 czerwca wyjeżdżam do domu, bo potem niedługo jadę na SLOT i obóź kendo ()
więc pewnie załapię się dopiero na jakieś powakacyjne spotkanie krakowskich Bladolicych (po na takim jednorazowym chyba nie poprzestaniemy, co). no a teraz muszę jeszcze przeżyć 2 egzaminy
i muszę się wam pochwalić - awansowałam w hierarchii, bo w czwartek dostanę własne bogu (zbroja ochronna do kendo) i będę wyglądała tak(): - przepraszam za złą jakość zdjęć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl

Edytowane przez loss_lauri
Czas edycji: 2010-06-22 o 17:09
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:11   #635
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Roxanko, zamów kilka próbek, jest najpewniej i rzeczywiście, na każdym zdjeciu masz inny kolor skóry, na jednym chłodną, na drugim oliwkową
a, i zapomnaiłam napisać: ten zestaw 3 pędzli (mały, stojący kabuki, kabuki z długą rączką i flat top) za 39 zł to są identyczne pędzle jak te od EDM czy Pixie Opłaca się, biorąc pod uwagę że sam flat czy kabuki kosztuje prawie 30.

znacie firmy produkujące kosmetyki mineralne (oprócz EDM), dostepne w Polsce (allegro albo sklepy internetowe), mające w swojej ofercie róże? i najlepiej jeszcze rozświetlacze

loss_lauri gratuluję!
widzę, że bladolice odnoszą sukcesy też mam dzisiaj świetny nastrój, bo nauczyciele mnie pochwalili na przeglądzie prac (z technik malarskich i pozłotniczych), mojej klasie też świetnie poszły egzaminy gimnazjalne (gdyby nie jeden chłopiec, który nie wie, że suma to wynik dodawania i na jakie pytania odpowiada czasownik, byłybyśmy najlepsze w Kielcach)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-22 o 17:18
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:25   #636
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Fiasco, Loss_lauri - gratuluję Wam sukcesów

A co do KSB - Krakowskiego Spotkania Bladych, to uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zaplanować je na "po wakacjach", jak wszystkie już zjedziemy z wojaży Ocenimy czy nas słońce czasem nie przywędziło podczas letnich miesięcy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:34   #637
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rinaa ja mieszkam w pobliżu Katowic

Napisałam do Pani Sylwii w sprawie kolorów dla mnie. Zobaczymy co mi odpisze.
Acne- derm sprawuje się znakomicie. Poprawa cery bardzo znaczna. Wyrównał mi koloryt. Smaruję dalej.

Dziewczyny mam taki problem. Mam zamiar zacząć używać coś na poprawę stanu włosów, skóry i paznokci. Jakąś skrzypowitę czy coś w tym stylu. Czy to mi nie wpłynie na koloryt skóry? Czytałam kiedyś, że niektóre z suplementów mogą barwić skórę na kolor pomarańczowy. A to byłaby katastrofa.


natrix witaj!
Boże, ale Ci zazdroszczę tego koncertu!!! Jak brzmią na żywo? I w ogóle przeglądałam Twoje wpisy i widzę, że jesteś fanką Kelly Family! Ja też ich z uwielbieniem słucham. Teraz już nie robi się takiej muzyki....

Fiasco, Loss_lauri również gratuluję.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 18:00   #638
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Fiasco, Loss_lauri - gratuluję Wam sukcesów

A co do KSB - Krakowskiego Spotkania Bladych, to uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zaplanować je na "po wakacjach", jak wszystkie już zjedziemy z wojaży Ocenimy czy nas słońce czasem nie przywędziło podczas letnich miesięcy

jeeeej ale super
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:05   #639
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Patrząc na twoje zdjęcia wydaje mi się, że masz cerę chłodno-neutralną
Doradziłabym Ci Pari 0, Adorabelle 0, Ailive 0. Trochę trudno mi wybierać, bo na każdej fotce masz inny odcień skóry.
Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Roxanko, zamów kilka próbek, jest najpewniej i rzeczywiście, na każdym zdjeciu masz inny kolor skóry, na jednym chłodną, na drugim oliwkową
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
To może zamów na razie próbki kilku odcieni, ja tak zrobiłam i czekam na nie z niecierpiliwością

Dziękuję Wam dziewczyny Ja od razu decyduję się na pełnowymiarowe opakowanie, jak szaleć to szaleć I naprawdę nie mam pojęcia czemu za każdym razem inaczej wychodzę na zdjęciach
Wybrałam sobie kolor Aubrey "0", jak będzie nieodpowiedni to pójdzie na wymianę
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:10   #640
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Roxanko, mam już prawie wykończone próbki Aubrey, Allive, Trixie i Pari, wszystkie "0" i wszystkie różowawe, albo lekko brzoskwiniowe. Poza tym mam Sinnie, Breena, Faylinn, Ayperi Jak chcesz, to mogę cyknąć zdj (tylko napisz które)

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny Ja od razu decyduję się na pełnowymiarowe opakowanie, jak szaleć to szaleć I naprawdę nie mam pojęcia czemu za każdym razem inaczej wychodzę na zdjęciach
Wybrałam sobie kolor Aubrey "0", jak będzie nieodpowiedni to pójdzie na wymianę
ok, widzę ,że już nie potrzeba
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:53   #641
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Roxanko, mam już prawie wykończone próbki Aubrey, Allive, Trixie i Pari, wszystkie "0" i wszystkie różowawe, albo lekko brzoskwiniowe. Poza tym mam Sinnie, Breena, Faylinn, Ayperi Jak chcesz, to mogę cyknąć zdj (tylko napisz które)

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



ok, widzę ,że już nie potrzeba

Ależ potrzeba! Jeśli tylko możesz to poproszę o zdjęcia Aubrey, Allive, Trixie i Pari jeśli można oczywście Bo jeszcze nie zamówiłam Będę bardzo wdzięczna
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:14   #642
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

do 30 min wrzucę
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:19   #643
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Roxanko, zamów kilka próbek, jest najpewniej i rzeczywiście, na każdym zdjeciu masz inny kolor skóry, na jednym chłodną, na drugim oliwkową
a, i zapomnaiłam napisać: ten zestaw 3 pędzli (mały, stojący kabuki, kabuki z długą rączką i flat top) za 39 zł to są identyczne pędzle jak te od EDM czy Pixie Opłaca się, biorąc pod uwagę że sam flat czy kabuki kosztuje prawie 30.

znacie firmy produkujące kosmetyki mineralne (oprócz EDM), dostepne w Polsce (allegro albo sklepy internetowe), mające w swojej ofercie róże? i najlepiej jeszcze rozświetlacze

loss_lauri gratuluję!
widzę, że bladolice odnoszą sukcesy też mam dzisiaj świetny nastrój, bo nauczyciele mnie pochwalili na przeglądzie prac (z technik malarskich i pozłotniczych), mojej klasie też świetnie poszły egzaminy gimnazjalne (gdyby nie jeden chłopiec, który nie wie, że suma to wynik dodawania i na jakie pytania odpowiada czasownik, byłybyśmy najlepsze w Kielcach)
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Fiasco, Loss_lauri - gratuluję Wam sukcesów

A co do KSB - Krakowskiego Spotkania Bladych, to uważam, że nic nie stoi na przeszkodzie, by zaplanować je na "po wakacjach", jak wszystkie już zjedziemy z wojaży Ocenimy czy nas słońce czasem nie przywędziło podczas letnich miesięcy
Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Rinaa ja mieszkam w pobliżu Katowic

Napisałam do Pani Sylwii w sprawie kolorów dla mnie. Zobaczymy co mi odpisze.
Acne- derm sprawuje się znakomicie. Poprawa cery bardzo znaczna. Wyrównał mi koloryt. Smaruję dalej.

Dziewczyny mam taki problem. Mam zamiar zacząć używać coś na poprawę stanu włosów, skóry i paznokci. Jakąś skrzypowitę czy coś w tym stylu. Czy to mi nie wpłynie na koloryt skóry? Czytałam kiedyś, że niektóre z suplementów mogą barwić skórę na kolor pomarańczowy. A to byłaby katastrofa.


natrix witaj!
Boże, ale Ci zazdroszczę tego koncertu!!! Jak brzmią na żywo? I w ogóle przeglądałam Twoje wpisy i widzę, że jesteś fanką Kelly Family! Ja też ich z uwielbieniem słucham. Teraz już nie robi się takiej muzyki....

Fiasco, Loss_lauri również gratuluję.
Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
jeeeej ale super
dzięki dziewczyny trochę się boję, że mnie mogą zmasakrować, widząc, że teraz to już mnie będzie można bezkarnie bić, ale co tam
a spotkanie po wakacjach to naprawdę dobry pomysł
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:33   #644
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny - gratuluję!

Mam takie pytanie (pewnie głupie) - czy mogłabym w celu rozjaśnienia pudru dosypać do niego trochę skrobii?
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:40   #645
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Roxanka ,na wstępie przepraszam za jakość zdjęć(zgubiłam kabelek do innego aparatu ) poza tym słońce już zachodziło i "znikało" za budynkiem więc przepraszam z góry jeśli kolory się pozmieniały choć troche.. i ośmielę się o prywatny komentarz co do odcieni
od lewej :
- Breena 0 <tak dla porównania z moim,neutralnym,lekko oliwkowym odcieniem>
-Pari 0 beż z różowymi tonami
-Allive 0 brudny beż i dużymi ilościami różu
-Trixie 0 typowa lekko różowa brzoskwinka jak dla mnie
-Aubrey 0 przygaszony, z różową tonacją beżyk (ale mniej różowy niż Pari)
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:17   #646
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Roxanka ,na wstępie przepraszam za jakość zdjęć(zgubiłam kabelek do innego aparatu ) poza tym słońce już zachodziło i "znikało" za budynkiem więc przepraszam z góry jeśli kolory się pozmieniały choć troche.. i ośmielę się o prywatny komentarz co do odcieni
od lewej :
- Breena 0 <tak dla porównania z moim,neutralnym,lekko oliwkowym odcieniem>
-Pari 0 beż z różowymi tonami
-Allive 0 brudny beż i dużymi ilościami różu
-Trixie 0 typowa lekko różowa brzoskwinka jak dla mnie
-Aubrey 0 przygaszony, z różową tonacją beżyk (ale mniej różowy niż Pari)
Bardzo serdecznie Ci dziękuję Po tych zdjęciach jestem już przekonana do Aubrey Bardzo dziękuję Pozostaje teraz tylko kwestia czy wybrać bardziej kryjącą formułę czy Natural Finish. Na forum Pixie dziewczyny o dziwo piszą, że NF ładniej wygląda, lepiej się trzyma, a kryje tak samo jak Cover...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:20   #647
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość

natrix witaj!
Boże, ale Ci zazdroszczę tego koncertu!!! Jak brzmią na żywo? I w ogóle przeglądałam Twoje wpisy i widzę, że jesteś fanką Kelly Family! Ja też ich z uwielbieniem słucham. Teraz już nie robi się takiej muzyki....
Koncert był cudowny! James był w rewelacyjnej dyspozycji wokalnej Wymiatali, że hoho!

Ale hałas na widowni podczas koncertów Kellych był MILIARD razy większy Super, że też jesteś fanką Kellych - dla mnie są najlepsi i zawsze będą


Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
jeeeej ale super
widzę, że pomysł się spodobał

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny trochę się boję, że mnie mogą zmasakrować, widząc, że teraz to już mnie będzie można bezkarnie bić, ale co tam
a spotkanie po wakacjach to naprawdę dobry pomysł
To uważaj na siebie żebyś cało i zdrowo dotarła na powakacyjne spotkanie Bladych

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie (pewnie głupie) - czy mogłabym w celu rozjaśnienia pudru dosypać do niego trochę skrobii?
Ja tak zrobiłam kiedyś i efekt u mnie był super


A ja będąc w Zakopanem zakupiłam sobie w Naturze śliczną szminkę-błyszczyk Essence Almost Famous nr 44 - taki arbuzowo-malinowy odcień, dość delikatny i błyszczący. Jestem bardzo zadowolona z nabytku

I jeszcze marzy mi się matowa pomadka w takim, hmmmm.... naturalnym, brzoskwiniowawym odcieniu. Nie taka nude, ale delikatnie koloryzująca usta i raczej w tonacji neutralnej. Przychodzi Wam Dziewczyny coś na myśl?
Może jakieś przykładowe fotki uda mi się namierzyć, to wrzucę, żeby zobrazować w czym rzecz

Edit: np. coś takiego, znalezione w google:
http://cosmetic-candy.com/wp-content...to-Sharing.jpg
http://blog.cleveland.com/shopaholic...reemesheen.jpg

Pewnie w Inglocie coś takiego bym znalazła? Ale i tak proszę, doradźcie!
I jeszcze rodzi się pytanie czy taki kolor w ogóle będzie mi pasował...
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-22 o 21:35
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 21:56   #648
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam taki problem. Mam zamiar zacząć używać coś na poprawę stanu włosów, skóry i paznokci. Jakąś skrzypowitę czy coś w tym stylu. Czy to mi nie wpłynie na koloryt skóry? Czytałam kiedyś, że niektóre z suplementów mogą barwić skórę na kolor pomarańczowy. A to byłaby katastrofa.
prawie zawsze w takich suplementach jest beta-karoten, czyli ta zła substancja, która sprawia, że skóra robi sie pomarańczowa (dlatego unikam soczków typu Kubuś). nie wiem, czy jest akurat w skrzypowicie; bezpieczniej jest kupić np. sam skrzyp, bratek też jest świetny.
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
I jeszcze marzy mi się matowa pomadka w takim, hmmmm.... naturalnym, brzoskwiniowawym odcieniu. Nie taka nude, ale delikatnie koloryzująca usta i raczej w tonacji neutralnej. Przychodzi Wam Dziewczyny coś na myśl?
Może jakieś przykładowe fotki uda mi się namierzyć, to wrzucę, żeby zobrazować w czym rzecz

Edit: np. coś takiego, znalezione w google:
http://cosmetic-candy.com/wp-content...to-Sharing.jpg
http://blog.cleveland.com/shopaholic...reemesheen.jpg

Pewnie w Inglocie coś takiego bym znalazła? Ale i tak proszę, doradźcie!
I jeszcze rodzi się pytanie czy taki kolor w ogóle będzie mi pasował...
ten drugi odcień bardzo mi się podoba tylko skąd wziąć takie cudo?
bo ten pierwszy zbyt pomarańczowy, nie dla takiego białasa jak ty
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 22:12   #649
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
ten drugi odcień bardzo mi się podoba tylko skąd wziąć takie cudo?
bo ten pierwszy zbyt pomarańczowy, nie dla takiego białasa jak ty
Hyhy, dziękuję za cudowny komplement zwłaszcza z ust jeszcze Bielszej Bladolicej
Jakby Ci się rzucił w oczy taki odcień, to sygnalizuj! I Wy, Dziewczyny też!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 22:15   #650
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

widzę, że pomysł się spodobał



To uważaj na siebie żebyś cało i zdrowo dotarła na powakacyjne spotkanie Bladych



Ja tak zrobiłam kiedyś i efekt u mnie był super


A ja będąc w Zakopanem zakupiłam sobie w Naturze śliczną szminkę-błyszczyk Essence Almost Famous nr 44 - taki arbuzowo-malinowy odcień, dość delikatny i błyszczący. Jestem bardzo zadowolona z nabytku

I jeszcze marzy mi się matowa pomadka w takim, hmmmm.... naturalnym, brzoskwiniowawym odcieniu. Nie taka nude, ale delikatnie koloryzująca usta i raczej w tonacji neutralnej. Przychodzi Wam Dziewczyny coś na myśl?
Może jakieś przykładowe fotki uda mi się namierzyć, to wrzucę, żeby zobrazować w czym rzecz

Edit: np. coś takiego, znalezione w google:
http://cosmetic-candy.com/wp-content...to-Sharing.jpg
http://blog.cleveland.com/shopaholic...reemesheen.jpg

Pewnie w Inglocie coś takiego bym znalazła? Ale i tak proszę, doradźcie!
I jeszcze rodzi się pytanie czy taki kolor w ogóle będzie mi pasował...
dzięki, natrix trochę się boje tego 'wejścia smoka', ale przeważają jednak pozytywne odczucia( takie jak na przykład to->)
a to spotkanie to naprawdę świetny pomysł, bo wg mnie, w naszym wątku są bardzo fajne osoby, z którymi warto byłoby się spotkać w rzeczywistości pozawizażowej
także będę się dzielnie trzymać żeby dotrwać do KSB
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 22:28   #651
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

cześć dziewczyny dawno mnie nie było, ale byłam zajęta programowym pielęgnowaniem hipochondrii, tymczasem złośliwcy mi wynaleźli rzeczywistą dolegliwość i byłam trochę skołowana i w kropce, ale ogarnęłam się z życiem na razie nadrobiłam tylko od 19 strony, ale jutro przeczytam resztę... co do wątku tildy swinton, to istotnie, dziewczyna jest dość niesamowita, w najbardziej szablonowym i pierwotnym znaczeniu tego słowa, zresztą jest to powszechnie docenione, bo i jakie role dostaje, to archanioła w constantine'ie, czy tam hellboy'u, nie pamiętam, kojarzę tylko, że w którymś takim komiksowym filmie... to białej wiedźmy w opowieściach z narnii...

co do szminki, to też się chętnie dowiem, jaki znacie odpowiednik tej z drugiego zdjęcia, bo to MAC, a na niego chwilowo mnie nie stać a chwilowo ponadto to zapewne niestety eufemizm...

co do minerałków, to jestem w posiadaniu dwóch nietkniętych pędzli bareminerals (i mnie dusza testera uwiera, żeby dokupić te pixie/edmy i porównać... ), bo mama kupiła sobie niegdyś zestaw starterowy w promocji a nie zna angielskiego a ja złe i krnąbrne i niewdzięczne dziecko (teraz mnie wyrzuty sumienia żrą) się uniosłam i uparłam, że nie będzie używać bo to zbyt złożone i skomplikowane i problematyczne...

i ją zostawiłam samą sobie, tzn. podejrzanie wyglądającym pędzlom i proszkom nie opatrzonym polską instrukcją, ale nawet w tak niesprzyjających okolicznościach moja samo(a raczej z moim wyraźnym wsparciem)spełniająca się przepowiednia się nie ziściła, jakkolwiek mama używała tylko pudru, który był w zestawie, wklepując go palcami, dziwiąc się tylko, czemu ten podkład nic nie kryje...

i teraz chyba w ramach zadośćuczynienia i odkupienia ją wreszcie zasłużenie wezmę pod swoje skrzydła i postaram się przekonać i wdrożyć do używania pędzli i dopiero, jeśli da zdecydowany odpór, to biedne i niechciane zaadoptuję... niech to będzie wróżbą, nawet wtedy dokupię do nich jakieś minerałki pixie, ot co. ale muszę przyznać, że osiągała rewelacyjny efekt tą swoją techniką aplikacyjną, więc jak widać przy odpowiedniej determinacji wszystko można doprowadzić do perfekcji.

EDIT: loss_lauri, będziesz wyglądała jak vader z japońskiego remake'u GW
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-06-22 o 22:32
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 22:44   #652
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Natrix witaj

Zazdroszczę koncertu, szczególnie Slayera ;>

Dzisiaj oglądałam zdjęcia ze swojej osiemnastki. Urodziny obchodzę w sierpniu, tak więc wszyscy cieszą się opalenizną. I natknęłam się na jedno komiczne zdjęcie, gdzie jestem otoczona rodzicami i wujkiem spalonymi na czerwono, podczas gdy ja bladolica dmucham w ubrana w czerń mój urodzinowy torcik. Efekt naprawdę komiczny
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:13   #653
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wrzucaj to zdjęcie
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 23:25   #654
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

natrix,tak jak denq pisze- z MAC rzecywiście jest taka szminka https://wizaz.pl/Makijaz/Trendy/Letn...cje-makijazowe zjedź troszkę na dół i będzie

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

aha no i w końcu jest dostępny matowy miętowy lakier z Revlona .Na tym linku co dałam też jest pokazany

Edytowane przez Klariss
Czas edycji: 2010-06-22 o 23:26
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 00:12   #655
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość

Mam takie pytanie (pewnie głupie) - czy mogłabym w celu rozjaśnienia pudru dosypać do niego trochę skrobii?
Pewnie że możesz z tego co wiem to dosyć często stosowana metoda.
o spotkanie świetny pomysł
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:08   #656
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie (pewnie głupie) - czy mogłabym w celu rozjaśnienia pudru dosypać do niego trochę skrobii?
Pewnie, że możesz Aczkolwiek ja miłośniczką skrobi nie jestem Kiedyś jej trochę poużywałam i na początku byłam zadowolona, więc dosypałam jej do reszty mojego Inglota, ale później szał na skrobię minął... Ja ją strasznie czuję na twarzy, właśnie taką mąkę, a jestem miłośniczką pudrowego wykończenia... No i po pewnym czasie na twarzy zaczęło robić mi się ciasto

Elianko, zaraz powrzucam zdjęcia lakierów Jeszcze jeden wczoraj doszedł...
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:50   #657
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
EDIT: loss_lauri, będziesz wyglądała jak vader z japońskiego remake'u GW
nie tylko tobie zbroja kojarzy się z Gwiezdnymi Wojnami. na jednego z naszych senpai'ów mówimy Darth Vader...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 09:24   #658
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wrzucam obiecane lakiery Pogrubione są moje ulubione i jak najbardziej polecane

Róże:
Essence Multi Dimension 34 Hot stuff
Essence Nail Art Twins Colour Base 04 Mr. Big
Miss Sporty Lasting Colour nr nie znalazłam
Lovely Crystal Strenght 137
Avon Nailwear Lilac Glaze
Lovely Crystal Strenght 283
Essence Multi Dimension 56 Princesses rule!
Rimmel Lycra French Manicure 439 Rose Corset
Essence Pro White Rosé

Czerwienie:
Inglot Nail Enamel 183
Essence Multi Dimension 29 Glam girl
Lovely Party Nail nr nie znalazłam

Fiolety:
Vipera Creation Nail Design 34
Avon Nail Wear Amethyst
Manhattan Lotus Effect Nail Polish 65W
Essence Cute as Hell 04 Date me!
+ wczoraj dokupiłam lakier Wibo Express Growth w kolorze bardzo zbliżonym do tego z E. (128) i już widzę, że zostanie moim ulubieńcem - łatwiej się rozprowadza, jest rzadszy, nie robi smug

Inne:
Essence Multi Dimension 20 Fatal
Inglot Nail Enamel 39
Wibo Express Growth 18
Inglot Nail Enamel nr się starł
Isabelle Dupont 39
Essence Pro White French

Zielenie:
Essence Multi Dimension 53 All access
Essence Show Your Feet 10 In the jungle
Lovely Crystal Strenght Color Collection Summer 2010
Miss Sporty Colour Clubbing nr nie znalazłam

Dorzucam jeszcze zdjęcia kupionych przeze mnie ostatnio essencowych cieni
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:10   #659
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
I jeszcze marzy mi się matowa pomadka w takim, hmmmm.... naturalnym, brzoskwiniowawym odcieniu. Nie taka nude, ale delikatnie koloryzująca usta i raczej w tonacji neutralnej. Przychodzi Wam Dziewczyny coś na myśl?
Może jakieś przykładowe fotki uda mi się namierzyć, to wrzucę, żeby zobrazować w czym rzecz

Edit: np. coś takiego, znalezione w google:
http://cosmetic-candy.com/wp-content...to-Sharing.jpg
http://blog.cleveland.com/shopaholic...reemesheen.jpg

Pewnie w Inglocie coś takiego bym znalazła? Ale i tak proszę, doradźcie!
I jeszcze rodzi się pytanie czy taki kolor w ogóle będzie mi pasował...
natrix takie rzeczy udało mi się znaleźć:

- Rimmel Lasting nr 202 CRUSH Klik

- Maybelline Watershine Diamonds Lipstick ~ Peach Shimmer 109 dark pink case Klik

- Mac, Charismatic, Viva Glam VI, Hug Me, See Sheer, Meltdown, Curtsy, Honey Flower szminki i jak wyglądają na ręce

- Estee Lauder Signature Lipstick, Coral Klik

- YSL Rose Pure Shine Sheer Lipstick nr 02 Klik

- Błyszczyk Sublime Lips Care, Sothys, 84 zł (nie ma zdjęcia)

- Błyszczyk dający efekt mokrych ust, Collistar, ok. 59 zł, w Douglasie

- Błyszczyk, H&M, 9,90 zł Klik

-Mary Kay Nourishine 50zl Klik

- Make up Factory Push up Lipgloss 54zl Klik

- Givenchy Precious SARI 98zl Klik

- DIORKiss 100zl Klik

- Yves Rocher Błyszczyk powiększajacy usta 45zl Klik

-Max Factor pomadka i błyszczyk 48zl Klik

- Bourjois Gloss Effet 4D 45zl Klik

- Vipera Aphrodisiac 13zl Klik

- Oriflame:
melonowo-imbirowy Glitzy
morelowo-waniliowy Sweetie
10 zł

I tutaj znalazłam zestawienia pomadek różnych firm. Jest dużo takich brzoskwiniowych kolorków Klik

Mam nadzieję, że pomogłam. Ale mam takie wrażenie, że w pobliskiej drogerii znajdziesz fajną szminkę w tym kolorze jakiejś firmy "no name" i w cenie, przez którą nie zbankrutujesz Bo ja osobiście nawet gdybym miała fundusze to nie kupiłabym szminki za ponad stówę :P Chyba krakowska dusza skąpca się we mnie odzywa (dzięki babciu ).

EDIT: Srebrnousta zazdroszczę tych lakierów Ja wczoraj kupiłam 2 świetne ( za 2,5- cud) atramentowy i w kolorze wrzosu (bardziej fioletowego niz różowego ) Trochę boję się go zaaplikować, bo czuję, że jest to jakaś dziadowska firma.

fiasco zapomniałam Ci podziękować!!!
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-23 o 10:18
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 10:53   #660
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Srebrnousta- super kolekcja, może ja też swoją pokaże kiedyś...?

Dziś mam na pazurkach malinową ciemną czerwień (essence creamylicious rasperry sorbet) a na oczach bordo z nutką brązu (pokaże na blogu po południu, mam foty). Do tego bordo bolerko. Wyglądam... wampirycznie
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.