Najlepszy i najgorszy podklad :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-12, 10:04   #181
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ja też co jakiś czas sprawdzam czy coś się pojawia oprócz bibułek i pudru ryżowego z Palladio i niestety nic nie ma. Zazdroszczę też i dostępności do kolorów Mary Kay w USA, u nas znów ubogo w tej kwestii, czasem na allegro pojawia się 105, ale szybko znika, a dla mnie idealny jest i mimo że mocno kryje koleżanki czasem twierdzą uparcie że je się nie maluję bo nic a nic nie widać tego podkładu
Mam pytanie odnoście tego podkładu Marry Kay - znalazłam na Allegro do cery mieszanej i tłustej w kolorze Beżowym (304) - faktycznie jest tak dobry? Wciąż szukam czegoś naprawdę dobrego co nie zatyka porów
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 10:12   #182
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście tego podkładu Marry Kay - znalazłam na Allegro do cery mieszanej i tłustej w kolorze Beżowym (304) - faktycznie jest tak dobry? Wciąż szukam czegoś naprawdę dobrego co nie zatyka porów
Dla mnie jest naprawdę rewelacyjny, mnie nie zatyka porów, jestem z niego bardzo zadowolona, świetnie kryje i dopasowałam idealnie kolor mimo że brałam go w ciemno podczas wizażowej wymiany na Targowisku. Sama teraz poluję na allegro na ten kolor 105, miałam wersję Full, ciekawa jestem wersji Medium bo moja skóra bardziej w kierunku mieszanej się skłania.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 10:23   #183
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dla mnie jest naprawdę rewelacyjny, mnie nie zatyka porów, jestem z niego bardzo zadowolona, świetnie kryje i dopasowałam idealnie kolor mimo że brałam go w ciemno podczas wizażowej wymiany na Targowisku. Sama teraz poluję na allegro na ten kolor 105, miałam wersję Full, ciekawa jestem wersji Medium bo moja skóra bardziej w kierunku mieszanej się skłania.
O dziękuję za wyczerpującą wypowiedź Teraz to mnie naprawdę kusi zakup tego podkładu tylko boję się czy nie będzie za ciemny do mojej cery (niby przeważnie kupuję odcień beżu no ale...). Ja mam cerę mieszaną więc wiadomo co się dzieje podczas upałów
Niestety póki co nie widziałam tego odcieniu ale jakbym znalazła to dam znać
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 11:03   #184
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Susanna, ja osobiscie do Mary Kay nie moge sie przekonac - mam wer. srednio kryjaca, kolor kosc sloniowa (o ile sie nie myle 200, wpadjacy lekko w zolc). podklad jest ciemny i dodatkow zolknie na twarzy - poraz pierwszy zdarzylo mi sie, ze podklad tak zmienia kolor :/. dodatkow krycie prawie zadne (choc duzego krycia nie potrzebuje, bo problemow z cera generalnie nie mam) i tepo sie rozprowadza nawet na kremie do skory suchej z filtrami (a mam mieszana)

zatem najlepszy podklad dla mnie to:

Estee Lauder Double Wear (tylko najjasniejszy kolor i tak jest za ciemny)
Loreal Visible Lift - dobre krycie, dlugo sie trzyma
Revlon Colorstay Natural (ale zapycha)
LP Toleriane
Cover Girl Continuous Wear - swietny, dlugo sie trzyma
Maybelline Shine Free - ladnie kryje i matuje
AA wypelniajacy zmarszczki
Rimmel Recover

najgrorszy:
wspomniany MK
Avon Personal Match (twarz wyglada jak wysmarowana maslem)
MF Lasting Performance - przypomina gladz szpachlowa, fatalnie sie rozsmarowuje
Maybelline Fresh Matte (jw)
Almay typu long lasting (nie pamietam nazwy) - kolor ivory w odcieniu marchewkowym, tepy w nakladaniu

Edytowane przez kociolek
Czas edycji: 2007-06-15 o 07:56
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 11:33   #185
nellana
Raczkowanie
 
Avatar nellana
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zachodnia Strona
Wiadomości: 220
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Skóra atopowa ze skłonnością do błyszczenia w strefie T

Najlepszy i bezkonkurencyjny:LANCOME TEINT IDOLE ULTRA-cena dość wysoka ale uważam,że jest tego wart.Buzia po nim wygląda bajecznie,nie błyszczy się,jest świeżutka,mięciutka,po prostu śliczna,utrzymuje się baaaardzo długo.Uwialbiam go i nie zamienie na inny!

A co do najgorszego-nie trafiłam jeszcze na jakiś fatalny,kompletnie godny odradzenia.

Buziaczki
nellana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 12:37   #186
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Susanna, ja osobiscie do Mary Kay nie moge sie przekonac - mam wer. srednio kryjaca, kolor kosc sloniowa (o ile sie nie myle 200, wpadjacy lekko w zolc). podklad jest ciemny i dodatkow zolknie na twarzy - poraz pierwszy zdarzylo mi sie, ze podklad tak zmienia kolor :/. dodatkow krycie prawie zadne (choc duzego krycia nie potrzebuje, bo problemow z cera generalnie nie mam) i tepo sie rozprowadza nawet na kremie do skory suchej z filtrami (a mam mieszana)
A mi chodziło właśnie o ten średnio kryjący, już mi się go odechciało nie chcę się codzień męczyć z nakładaniem :/ szkoda że ten Rstee Lauder taki drogi jaki to jest najjaśniejszy kolor z tej serii??



Cytat:
Loreal Visible Lift - dobre krycie, dlugo sie trzyma
Hmm po ostatniej wpadce Loreala boję się że też będzie taki byle jaki i nic nie warty jak Infallible Make-Up

Cytat:
Cover Girl Continuous Wear - swietny, dlugo sie trzyma
O ten mnie zainteresował - to ejst taki w buteleczce??

Cytat:
najgrorszy:

Avon Personal Match (twarz wyglada jak wysmarowana maslem)
Maybelline Fresh Matte (jw)
Miałam oba i faktycznie są beznadziejne
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 19:33   #187
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

cera : typowa tlusta, dziala tylko skrobia

ulubiony podklad: revlon colorstay - PEWNIAK moze nie na codzien, ale naprawde dobry ; isadora hydralight tez mi pasuje

najgorszy: oriflame t-balance.. co to w o ogole jest.. tak jakbym krem nalozyla
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 06:49   #188
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Susanna, najjasniejszy DW to obecnie IVORY CREAM (jasny, zolty)
Visible Lift naprawde polecam jesli masz cere mieszana - podklad zachowuje sie jak long-lasting. CG continuous wear dostalam ze stanow, pozniej udalo mi sie kupic go jeszcze na all (w polsce niedostepny)- podklad jest w plastikowym opakowaniu, ma swietny wybor kolorow - cos kolo 15, w tym superjasne
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 07:44   #189
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Visible Lift naprawde polecam jesli masz cere mieszana - podklad zachowuje sie jak long-lasting.
Mam cerę mieszaną! to najpierw poproszę o próbkę w kosmetycznym. Na allegro nie są te podkłady drogie, zastanawiam się tylko czy mogę go używać...on jest przeciwzmarszczkowy a ja mam póki co 23 lata

Cytat:
CG continuous wear dostalam ze stanow, pozniej udalo mi sie kupic go jeszcze na all (w polsce niedostepny)- podklad jest w plastikowym opakowaniu, ma swietny wybor kolorow - cos kolo 15, w tym superjasne
Znalazłam 2 rodzaje CG na allegro, tani ten podkład jak barszcz...
204320311.jpg 204951961.jpg
Kociołku możesz napisać czy to jest to??
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 10:48   #190
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Susanna,
ja takze nie jestem az tak stara , zeby uzywac podkladow przeciwzmarszczkowych - nie masz sie tutaj czego obawiac, bo zadnych skladnikow 'rozleniwiajacych skore/superaktywnych' w podkladzie nie ma (ew. efekt przeciwzmarszczkowy w kosmetykach liftingujacych to zasluga bialek, ktore kurczac sie napinaja skore). przeczytaj sobie recenzje na KWC, jesli nie masz superjasnej karnacji, to moge goraco polceic (dla mnie odcien chair - najjasniejszy jest ciut za ciemny), na all cena to 25zl. co do CG, to podklad continuous wera przypomina opakowaniem fresh look (ten drugi). podobno fresh look jest takze calkiem niezly (recenzje na makeupalley), ostatnio go sobie zamowilam, gdy tylko dojdzie napisze co i jak
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 11:35   #191
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Susanna,
ja takze nie jestem az tak stara , zeby uzywac podkladow przeciwzmarszczkowych - nie masz sie tutaj czego obawiac, bo zadnych skladnikow 'rozleniwiajacych skore/superaktywnych' w podkladzie nie ma (ew. efekt przeciwzmarszczkowy w kosmetykach liftingujacych to zasluga bialek, ktore kurczac sie napinaja skore). przeczytaj sobie recenzje na KWC, jesli nie masz superjasnej karnacji, to moge goraco polceic (dla mnie odcien chair - najjasniejszy jest ciut za ciemny), na all cena to 25zl. co do CG, to podklad continuous wera przypomina opakowaniem fresh look (ten drugi). podobno fresh look jest takze calkiem niezly (recenzje na makeupalley), ostatnio go sobie zamowilam, gdy tylko dojdzie napisze co i jak
Ufff to mnie uspokoiłaś no ja rocznikowo zaliczam się do 24 latek może jeszcze dziś podjadę i poproszę o próbkę tego l'oreala.
No i czekam na Twoją wypowiedź na temat CG możliwe że go kupię bo jest taniutki.
Raz jeszcze dziękuję za ogromną pomoc! Może wreszcie znajdę pokład dla siebie
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 11:55   #192
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

to ja dorzucę coś od siebie o podkładzie Mary Kay

Mam wersję full , mocno kryjącą i jak dla mnie to jeden z lepszych podkładów których używałam .

Mam porównanie z wieloma - na połce stoi Lancome Teint Idole , Double Wear EL , Kanebo - wiele innych tez testowałam min. Sisley , Dior Sculpt ...
i co się okazuje , właśnie podkładu MK używam a tamte czekaja nie wiem na co ....

Jestem zdziwiona ,że ten podklad jest tak dobry i ustepuje jakosciowo najwyższej półce . Używam już 3 tubkę .
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 12:08   #193
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Lola ale ten mocno kryjący jest do cery normalnej i chyba suchej, obawiam się że na tłustej/mieszanej mógłby się nie sprawdzić.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 12:38   #194
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
to ja dorzucę coś od siebie o podkładzie Mary Kay

Mam wersję full , mocno kryjącą i jak dla mnie to jeden z lepszych podkładów których używałam .

Mam porównanie z wieloma - na połce stoi Lancome Teint Idole , Double Wear EL , Kanebo - wiele innych tez testowałam min. Sisley , Dior Sculpt ...
i co się okazuje , właśnie podkładu MK używam a tamte czekaja nie wiem na co ....

Jestem zdziwiona ,że ten podklad jest tak dobry i ustepuje jakosciowo najwyższej półce . Używam już 3 tubkę .
Ja tez jestem pod ogromnym wrażeniem tego podkładu mam cerę mieszaną i u mnie sprawdza się bardzo dobrze.
Znalazłam w zakończonych aukcjach na allegro namiary gg na dziewczynę która sprowadzałam Mary Kay z USA na sprzedaż allegro, więc jak skończy się obecny to zamówię kolejne opakowanie Full i na próbę Medium w kolorach 105
Kupiłam miniaturowe opakowanie Teint Idole Ultra 010 i czeka na testy jeszcze, ciekawe czy dorówna Mary Kay, który jest ideałem zwłaszcza że nie ciemnieje na skórze, co przy Ideal Balance w sztyfcie, DMM Maybelline się zdażało niestety.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 18:33   #195
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Lola ale ten mocno kryjący jest do cery normalnej i chyba suchej, obawiam się że na tłustej/mieszanej mógłby się nie sprawdzić.
mam cerę mieszaną i na niej sprawdza się doskonale
a z tymi podkładami to jest tak , że zgodnie z tym co mówia przeszkolone konsultantki MK obydwa maja taki sam stopień krycia tylko różnią się rodzajem cery do jakiej są przeznaczone
testowałam obydwie wersje na dłoni i bardziej odpowiada mi full
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 21:19   #196
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera tlusta ze sklonnoscia do tradziku.
Najlepszy:
Vichy Aera Teint (matujacy) - swietnie kryje, dobrze sie rozprowadza, trwale matuje. Jedyny minus - niewygodne opakowanie.
Jeszcze Dermablend jest niezly jak chodzi o krycie, ale niestety nie matuje, a to dla mnie wazne.
Najgorszy:
Avon Color Trend
Maybelline Pure Make up - moze i nienajgorszy, ale zupelnie nie do mojego typu cery, zero krycia, dziwna konsystencja, ciezko sie rozprowadza
Astor Anti Shine - w ogole nie matuje
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 08:05   #197
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Z pełną odpowiedzialnością polecam podkłady z MAX FACTOR lasting performance-rewelacja jak dla mojej 21 letniej twarzyczki! Fakt nie są tanie ale też nie należą do bardzo drogich. Polecam
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 09:34   #198
ana~`
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 20
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cera mieszana lekko blyszcząca strefa T
Najlepszy podkład Helena Rubinstein Sensual Clone - dluugo sie utrzymuje buźce,nie zatyka porów i świetnie wygładza.
E.Lauder Equalizer - wyglada naturalnie,matuje,nie daje efektu maski
Najgorsze to:
Maybelline matujacy-wałkuje się okropnie i powstaja po pewnym czasie plamy na buźce
ana~` jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 11:46   #199
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Susanna,
ja takze nie jestem az tak stara , zeby uzywac podkladow przeciwzmarszczkowych - nie masz sie tutaj czego obawiac, bo zadnych skladnikow 'rozleniwiajacych skore/superaktywnych' w podkladzie nie ma (ew. efekt przeciwzmarszczkowy w kosmetykach liftingujacych to zasluga bialek, ktore kurczac sie napinaja skore). przeczytaj sobie recenzje na KWC, jesli nie masz superjasnej karnacji, to moge goraco polceic (dla mnie odcien chair - najjasniejszy jest ciut za ciemny), na all cena to 25zl. co do CG, to podklad continuous wera przypomina opakowaniem fresh look (ten drugi). podobno fresh look jest takze calkiem niezly (recenzje na makeupalley), ostatnio go sobie zamowilam, gdy tylko dojdzie napisze co i jak
Kociołku wczoraj wyprosiłam próbkę tego podkładu L'oreala (fajnie bo w Sephorze dobrałam sobie odpowiedni kolor :P ) no i dziś rano go użyłam. Właśnie mija 6 godzina a ja nadal jestem zadowolona z wyglądu mojej cery! nie ma idealnego matu ale jest nieporównywalnie lepiej! Zawsze po 2-3 godzinach wyglądałam tak ze musiałam użyć pudru a teraz nic! Dodatkowo jeździłam dziś autem bez klimy w tym upale Póki co jestem bardzo zadowolona, chyba go kupię! Dziękuj.ę za pomoc!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 11:58   #200
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnoście tego podkładu Marry Kay - znalazłam na Allegro do cery mieszanej i tłustej w kolorze Beżowym (304) - faktycznie jest tak dobry? Wciąż szukam czegoś naprawdę dobrego co nie zatyka porów

Hmm...a ja nie jestem zadowolona mam kolor 100<niedostępny w Polsce> wersje Midium...skórę mieszana z problemami... specjalnie nie matuje na długo,a na twarzy zostawia taką dziwną''maske''...jest z rodzaju tych''zastygających'' podkładów... nie czuje się w nim dobrze i juz...lezy sobie na dnie szuflady i odpoczywa ... dodam jeszcze,ze mam całkiem spore doswiadczenie z wszelakimi podkładami,wiec to nie jest kwestia nieumiejętnego nakładania itd.... ideału nadal szukam
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:17   #201
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez kociolek Pokaż wiadomość
Susanna,
ja takze nie jestem az tak stara , zeby uzywac podkladow przeciwzmarszczkowych - nie masz sie tutaj czego obawiac, bo zadnych skladnikow 'rozleniwiajacych skore/superaktywnych' w podkladzie nie ma (ew. efekt przeciwzmarszczkowy w kosmetykach liftingujacych to zasluga bialek, ktore kurczac sie napinaja skore). przeczytaj sobie recenzje na KWC, jesli nie masz superjasnej karnacji, to moge goraco polceic (dla mnie odcien chair - najjasniejszy jest ciut za ciemny), na all cena to 25zl. co do CG, to podklad continuous wera przypomina opakowaniem fresh look (ten drugi). podobno fresh look jest takze calkiem niezly (recenzje na makeupalley), ostatnio go sobie zamowilam, gdy tylko dojdzie napisze co i jak

... moze jeszcze 2 słowa o fresh look... kupiłam go kiedys będąc w stanach w kolorze jaśniutkiego beżu i dodatkowo kilka próbek w innych kolorach...pięknie się rozprowadzał...i tyle...po pół godzinie świeciłam sie jak latarnia spływał i wazył się... to tyle..przelezał w szufladzie az się przeterminował
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:23   #202
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
... moze jeszcze 2 słowa o fresh look... kupiłam go kiedys będąc w stanach w kolorze jaśniutkiego beżu i dodatkowo kilka próbek w innych kolorach...pięknie się rozprowadzał...i tyle...po pół godzinie świeciłam sie jak latarnia spływał i wazył się... to tyle..przelezał w szufladzie az się przeterminował
zatem może skusisz się na ten L'oreala Visible Lift Póki co go testuję w dość ekstremalnych warunkach i spisuje się b. dobrze! O dziwo
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:27   #203
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Susanna, ciesze sie, ze moglam pomoc - wyprobowalam juz tyle podkladow i pudrow (te wymienione przeze mnie to chyba tylko 1/3 calosci), ze jakas tam rade moge sluzyc (rowniez i w kwestii pudru).

dark01, widze, ze rowniez nie jestes zadowolona z MK - ja po przeczytaniu tak pozystynych recenzji na KWC bylam zaskoczona tym, jak podklad ten zachowuje sie na mojej skorze. fresh look kupowalam za 10zl, wiec jesli rzeczywiscie bedzie fatalny, to nic strasznego sie nie stanie
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 15:59   #204
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
zatem może skusisz się na ten L'oreala Visible Lift Póki co go testuję w dość ekstremalnych warunkach i spisuje się b. dobrze! O dziwo

...znam znam ten podkład...miałam najaśniejszy odcień... był nawet nawet,ale to jeszcze nie to... Generalnie mówiąc kombinuje z podkładami...mieszam je ze sobą w zaleznosci od tego jaki chce uzyskac kolor i własciwości... to się sprawdza,ale bywa uciazliwe...
...niedługo mam zamiar wypróbować jeszcze podkład Gosha X-ceptional... ma niezłe recenzje i w miare fajne kolory.... a jak się nie sprawdzi to juz nie mam pomysłu co dalej
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:04   #205
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

dark01, ja robie to samo - mieszam po kilka podkladow (bo czesc jest za jasna, czesc za ciemna, czesc za toporna w nakladaniu, szkoda mi niektore wyrzucac, szczegolnie jesli placi sie ponad 100zl). x-ceptional mialam kilka ml i jakos mnie nie zachwycil - wydawalo mi sie, ze jest malo kryjacy (tyle, ze mialam porcelain, a najjasniejsze odcienie najgorzej kryja)
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:08   #206
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

podkłady Mary Kay zastygające ??? , Colorstay- tak , Double Wear - tak ale ten ??? , używam go już od dłuższego czasu i nie mogę się z tym zgodzić
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:24   #207
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
podkłady Mary Kay zastygające ??? , Colorstay- tak , Double Wear - tak ale ten ??? , używam go już od dłuższego czasu i nie mogę się z tym zgodzić
Ja tez nie odczulam zastygania-to chyba jego najwieksza zaleta-ze kryje mocno ale zarazem jest latwy do rozprowadzenia,twarz nie wyglada jak maska i nie czuje zastygania-no ale pewnie duzo zalezy od cery a moze i od tego jak duzo sie naklada.
MK-to chyba najlzejszy z dobrze kryjacych jaki znalazlam-preferuje lekkie podklady ale ten mi odpowiada w prawie 100%.
Ja obecnie mam odcien ivory 100 full coverage-ciekawa jestem jakby sie u mnie sprawdzil ten medium coverage(moja skora ostatnio szaleje-czasami jest sucha czasami mieszana-szalu mozna dostac
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:53   #208
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

.... mi tam zastyga... no być moze to nie najtrafniejsze okreslenie,ale w moim przypadku znacznie mu blizej własnie do wymienionych przez Lole podkładów... zostawia taką specyficzną powłokę na skórze... swoją drogą kiedys byłam zachwycona podkładami MK... ale to chyba były stare wersje,jeszcze w buteleczkach z rózową zakrętką...ubolewam,ze nie mogę ich juz dostać
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 21:59   #209
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.... mi tam zastyga... no być moze to nie najtrafniejsze okreslenie,ale w moim przypadku znacznie mu blizej własnie do wymienionych przez Lole podkładów... zostawia taką specyficzną powłokę na skórze... swoją drogą kiedys byłam zachwycona podkładami MK... ale to chyba były stare wersje,jeszcze w buteleczkach z rózową zakrętką...ubolewam,ze nie mogę ich juz dostać
Kurcze cos w tym jest-mi tez wersja z rozowa nakretka bardziej odpowiadala-ta ze srebna nakretka troche mnie zapycha-chyba chcieli udoskonalic sklad

edit-pomylilam sie mi srebrna nakretka bardziej odpowiadala-te z rozowa to jest nowa wersja.

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2007-06-14 o 22:36
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 08:02   #210
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Najlepszy i najgorszy podklad :)

ja mam MK z rozowa nakretka. hm, jestem juz stara pudernica i problemow w nakladaniu podkladu nie mam, ale ten medium coverage fatalnie sie rozprowadza, mimo ze klade cienka warstwe, dodatkow na kremy z bardzo wysokimi filtrami (nawet colorstay lepiej udawalo sie nakladac) i w dodatku bardzo zolknie . przyznam, ze wiele oczekiwalam po tym podkladzie a teraz nie nadaje sie nawet do mieszania z inymmi superjasnymi fluidami, bo calosc jest i tak ciemna i zolta
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.