Twarz mojego TŻ-ta :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-30, 08:43   #1
dziewczyna_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5

Twarz mojego TŻ-ta :(


Witam.
Problem dotyczy mjego TŻ - ta. Ma on trądzik i dodatkowo bardzo wrażliwą skórę na twarzy. Najgorsze jest jak się ogoli, wtedy na drugi dzień (a czasem zaraz po goleniu) jest caly w kropki (narazie) później już ma normalne pryszcze. Szkoda mi go bo bardzo sie męczy i chciałabym mu pomóc. Z tym się właśnie zwracam do was ponieważ ja nie mam żadnych pomysłów. Jeżeli chodzi o dermatologa to chodził kiedyś ale bardzo źle znosił smarowanie się różnymi maściami (wiecie jak to faceci z kremami) najbardziej denerwował się tym że te smarowanie nie dawało żadnej poprawy. Powiedzcie co moglibyśmy zrobić. Nie żałjcie go ja moge go nawet pomęczyć maseczkami (mam juz na niego sposoby) Doradźcie co w sprawie golenia bo to jest największy problem. Z góry dziekuje za jakiekolwiek zainteresowanie i rady.
Pozdrawiam
dziewczyna_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 01:34   #2
05c43c97dafbf36431149ae5c1813ca9febe9387
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: Twarz mojego TŻ-ta :(

A czy on oprócz trądziku nie jest uczulony na golenie? Czy zaczerwienienia i krostki wychodzą mu również poniżej żuchwy? Mój brat nie ma trądziku ale nie może się golić bo wychodzą mu krostki czerwone a później trochę się to paprze. Do tego włosy wrastają w skórę. Dlatego nosi brodę. Koleżanki mąż goli się maszynką do włosów ustawia sobie na 1 milimetr i codziennie wygląda jakby miał jednodniowy zarost.
Po goleniu polecam użycie balsamu nivea ale białego, który jest dla wrażliwej skóry.
Dobrze, że my się nie musimy golić na twarzy
05c43c97dafbf36431149ae5c1813ca9febe9387 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 09:16   #3
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Twarz mojego TŻ-ta :(

wiesz co mogę Ci poradzić?
skoro on nie chce stosować kremów ani innych specyfików, to moze niech zmieni dietę.Pije więcej soków zamiast herbaty czy kawy Chipsy i tłuste rzeczy tez odpadają.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.