Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 09:56   #4501
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Dziś w małym sklepiku trafiłam na tusz Wibo różowy w cenie 6,50. Jeśli może tyle kosztować w stałej cenie, w zwykłym sklepie to w Ross... jest drogo.
:conf used:
Chyba ktoś źle trafił...
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:19   #4502
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny ktoraz was uzywa kwiatowego zelu hialuronowego?Odnosze wrazenie,ze kiepsko sie wchlania i zostaje taka swiecaca powloka na twarzy. I ogolnie po posmarowaniu odczuwam jakis taki dziwny dyskomfort. Przy odzywczym zelu ktory jest dwukrotnie tanszy nie mialam czegos takiego. Moglybyscie sie wypowiedziec czy tez tak macie? Zaluje troche,ze tego peptydowego nie wzielam.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:23   #4503
Paris167
Raczkowanie
 
Avatar Paris167
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 106
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie chciałam go zamówić jestem ciekawa waszych opinii. Zastanawiam się też nad eliksirem winogronowym - serum. Trochę kosztują więc zbieram opinie.
Myślę, że zamówię krem regenerujący z kwasem liponowym wraz z hydrolatem z róży damaceńskiej. Czy może któraś z was miała te produkty?
Paris167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:57   #4504
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paris167 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam go zamówić jestem ciekawa waszych opinii. Zastanawiam się też nad eliksirem winogronowym - serum. Trochę kosztują więc zbieram opinie.
Myślę, że zamówię krem regenerujący z kwasem liponowym wraz z hydrolatem z róży damaceńskiej. Czy może któraś z was miała te produkty?
Własnie stosuję od dwóch tygodni eliksir i krem . Krem zrobiłam na bazie hydrolatu z róży stulistnej , stosuję na noc , troche czasu potrzebuje by się wchłonąć , lekki błysk zostaje . Rano buzia przyjemnie gładka , mięka i nawilżona. Eliksir nakładam na dzień szybko się wchłania ale zostawia lekki błysk co mi nie przeszkadza bo nakładam filtr i minerały . To pierwsze specyfiki , po których nic nie wyskoczyło na mojej kapryśnej skórze i nie podrażniają mnie od pierwszego użycia . Twarz wygląda promiennie . Zmarszczek mi nie zlikwidowały ale takiego cudu raczej nie oczekiwałam . Bedę zadowolona jeśli wolniej będą przybywać . Ogólnie jestem zadowolona.

Dziewczyny chwalą żel peptydowy jak skończę swoje opakowanie napewno go zamówię .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-05-28 o 19:01
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:10   #4505
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Paris167 Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam go zamówić jestem ciekawa waszych opinii. Zastanawiam się też nad eliksirem winogronowym - serum. Trochę kosztują więc zbieram opinie.
Myślę, że zamówię krem regenerujący z kwasem liponowym wraz z hydrolatem z róży damaceńskiej. Czy może któraś z was miała te produkty?
To ja sie ciesze, ze nei zamowilam kwiatowego, tylko peptydowy w takim razie . Peptydowy jest najbardziej tresciwy ze wszystkich żeli HA jakie używałam, ma w składzie mleczko jedwabne, o ile dobrze pamiętam i peptydy i moim zdaniem lepiej nawilża niż inne. Kwiatowego nei miałam.

Co do serum winogronowego to uważam, że jest idealne na lato, bo bardzo lekkie. Wchłania się do matu, czasem mam wrażenie, że za słabo nawilża na noc i jeszcze coś na nie paćne przed snem, ale tak naprawde zostawia warstwe na twarzy. O dzialaniu trudno mi cos powiedziec, bo stosuje rozne produkty jednoczesnie, ale wierze na slowo
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:51   #4506
Paris167
Raczkowanie
 
Avatar Paris167
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 106
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

@grazkako @sunsister
wielkie dzięki czyli eliksir i krem pewnie zamówię, zainteresowałyście mnie też żelem peptydowym, miałam teraz ten z alantoiną i pantenolem i jako środek leczniczo łagodzący jest super moim zdaniem. Wyleczył mi jakieś dziwne problemy z powiekami, a stan był dramatyczny - nie mogłam się malować!
Paris167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:57   #4507
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
:conf used:
Chyba ktoś źle trafił...
Oj, pomyliłam wątki.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 23:19   #4508
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
To ja sie ciesze, ze nei zamowilam kwiatowego, tylko peptydowy w takim razie . Peptydowy jest najbardziej tresciwy ze wszystkich żeli HA jakie używałam, ma w składzie mleczko jedwabne, o ile dobrze pamiętam i peptydy i moim zdaniem lepiej nawilża niż inne. Kwiatowego nei miałam.

Co do serum winogronowego to uważam, że jest idealne na lato, bo bardzo lekkie. Wchłania się do matu, czasem mam wrażenie, że za słabo nawilża na noc i jeszcze coś na nie paćne przed snem, ale tak naprawde zostawia warstwe na twarzy. O dzialaniu trudno mi cos powiedziec, bo stosuje rozne produkty jednoczesnie, ale wierze na slowo
Ja mialam czysty 1% i odzywczy. Ten drugi bardzo dobrze wspominam. Fajnie nawilzal, wyrownywal koloryt. Peptydowy chwalilo tutaj wiele osob ,ale poczytalam troche o stosowaniu kosmetyku w zaleznosci od potrzeb mojej cery i uznalam,ze mi az tak intensywna kuracja przeciwzmarszczkowa nie jest potrzebna. A po co dawac skorze skladniki ktorych nie potrzebuje. I tak juz dzialanie przeciwzmarszczkowe ktore w pelni mi wystarcza maja zele hialuronowe.

Kwiatowemu dam jeszcze szanse,bo z kosmetykami z BU mam tak,ze dopiero zaczynaja dzialac po jakims czasie stosowania. Ale pierwsze efekty srednio mi sie spodobaly.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:03   #4509
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, chciałabym prosić Was o poradę dotyczącą mojego 1 zamówienia. Mam skórę z niedoskonałościami i naczynkami, zaprawioną w bojach z kwasami. Zastanawiałam się nad zamówieniem toniku z BHA i jakiegoś pudru. Czy doradziłybyście mi, czy to dobry wybór. A może zamówić sobie jakieś serum. Już sama nie wiem, bo tyle tego tam jest.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:46   #4510
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Orientujecie się czy BU wysyła paczki zagranicę? bo czytam info o wysyłce na ich stronie, ale nie mogę się dopatrzeć.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:03   #4511
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym prosić Was o poradę dotyczącą mojego 1 zamówienia. Mam skórę z niedoskonałościami i naczynkami, zaprawioną w bojach z kwasami. Zastanawiałam się nad zamówieniem toniku z BHA i jakiegoś pudru. Czy doradziłybyście mi, czy to dobry wybór. A może zamówić sobie jakieś serum. Już sama nie wiem, bo tyle tego tam jest.
A z jakimi niedoskonalosciami masz cere?Zaskorniki, przebarwienia, blizny? Tonik z BHA to przeciez tez kwasy, a skoro masz cere zaprawioa w bojach z kwasami, to jedyne co moge Ci polecic to tonik PHA. Ponad to lepiej skup sie na jakichs lagodnejszych kwasach. Ja mam cere mieszana z ogromnatendencja do zapychania, wczesniej mialam nierownomierny koloryt. Mialam serum Lemon wlasnie z kwasemm BHA ale po pierwsze zaognial mi stany naczynkowe,po drugie podraznial po trzecie zapychal. Tylko,ze moja cera jest bardzo ale to bardzo wrazliwa i naprawde musze uwazac, bo jakis nie taki kosmetyk i zaraz mam reakcje niekorzystna.

Ze swojej strony na walke z niedoskonalosciami moge Ci polecic serum azelo-oliwkowe. Fajnie nawilza, jest to delikatna emulsja wiec dosc szybko sie wchlania, pozostawia delikatny filmik, ladnie wyrownuje koloryt. I co dla mnie najwazniejsze swietnie lagodzi stany zapalne,niemalze zaraz po uzyciu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 12:42   #4512
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym prosić Was o poradę dotyczącą mojego 1 zamówienia. Mam skórę z niedoskonałościami i naczynkami, zaprawioną w bojach z kwasami. Zastanawiałam się nad zamówieniem toniku z BHA i jakiegoś pudru. Czy doradziłybyście mi, czy to dobry wybór. A może zamówić sobie jakieś serum. Już sama nie wiem, bo tyle tego tam jest.
Ja też mam cerę z rozszerzonymi naczynkami i tonik BHA2% nie podrażnia ich wcale. Skórę mam po nim fajnie wygładzoną a ewentualne "syfki" dość szybko znikają. Czasami nie nakładam po nim już nic, bo nie ściąga skóry, raczej ją nawilża.
Nie mogę za to używać kwasów AHA, bo tylko ogień na twarzy i inne atrakcje...
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:40   #4513
beata1414
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny doradźcie mi coś
Chciałam sobie zakupić hydrolat oczarowy jako tonik(mam cerę trądzikową),ale tak się zastanawiam czy będzie on również dobry do zmywania makijażu?? Czy jakiś inny hydrolat??
beata1414 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 14:12   #4514
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez beata1414 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie mi coś
Chciałam sobie zakupić hydrolat oczarowy jako tonik(mam cerę trądzikową),ale tak się zastanawiam czy będzie on również dobry do zmywania makijażu?? Czy jakiś inny hydrolat??
hydrolat nie służy do zmywania makijażu, tylko do tonizowania. Do demakijażu są mleczka/żele/micele itp.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 17:18   #4515
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ktoraz was uzywa kwiatowego zelu hialuronowego?Odnosze wrazenie,ze kiepsko sie wchlania i zostaje taka swiecaca powloka na twarzy. I ogolnie po posmarowaniu odczuwam jakis taki dziwny dyskomfort. Przy odzywczym zelu ktory jest dwukrotnie tanszy nie mialam czegos takiego. Moglybyscie sie wypowiedziec czy tez tak macie? Zaluje troche,ze tego peptydowego nie wzielam.

Ja go mam i tez nie jestem zadowolona. Nie zauwazylam zeby mial na moja skore jakis dobroczynny wplyw. To prawda, ze pozostawia taka lekko lepka wartswe, swiecaca. Ja sie zawiodlam na tym kosmetyku, a kosztuje niemalo
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:52   #4516
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez bursztynka007 Pokaż wiadomość
Ja też mam cerę z rozszerzonymi naczynkami i tonik BHA2% nie podrażnia ich wcale. Skórę mam po nim fajnie wygładzoną a ewentualne "syfki" dość szybko znikają. Czasami nie nakładam po nim już nic, bo nie ściąga skóry, raczej ją nawilża.
Nie mogę za to używać kwasów AHA, bo tylko ogień na twarzy i inne atrakcje...
Ja też na moją naczynkową cerę stosuję BHA 2% nigdy nie zwiększa rumienia. Jest to jedyny kwas, jaki usuwa moje zaskórniki. Z PHA z BU nie byłam zadowolona, czułam pieczenie, był lepki i nic a nic nie było efektów.

Co do żelu kwiatowego, to już o nim pisałam obszernie, ale dopowiem tylko tyle, że zaraz po tym jak się skończył, to zaczęłam używać HA 1% i czuję różnicę - kwiatowy bardziej nawilżał i łagodził moją skórę. Ale i tak nie umywa się do peptydowego
Jeśli chodzi o zarzuty do żelu peptydowego, że jak nie ma zmarszczek, to nie stosować - peptydy mają także działanie nawilżające i to naprawdę czuć, bardzo polecam ten żel
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:06   #4517
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Czy pamiętacie jaki był termin realizacji zamówień PRZED 30 maja? zamawiałam bodajże 26 i nie pamiętam jaki był wtedy czas oczekiwania bo on to co tydzień się zmienia..
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:29   #4518
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez crawik15 Pokaż wiadomość
Czy pamiętacie jaki był termin realizacji zamówień PRZED 30 maja? zamawiałam bodajże 26 i nie pamiętam jaki był wtedy czas oczekiwania bo on to co tydzień się zmienia..
15 dni.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 22:05   #4519
crawik15
Raczkowanie
 
Avatar crawik15
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Dokładnie to lewy,górny róg dużego pokoju :P
Wiadomości: 248
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
15 dni.
ja nie mogę no nic,dziękuję
crawik15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 23:13   #4520
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Ja też na moją naczynkową cerę stosuję BHA 2% nigdy nie zwiększa rumienia. Jest to jedyny kwas, jaki usuwa moje zaskórniki. Z PHA z BU nie byłam zadowolona, czułam pieczenie, był lepki i nic a nic nie było efektów.

Co do żelu kwiatowego, to już o nim pisałam obszernie, ale dopowiem tylko tyle, że zaraz po tym jak się skończył, to zaczęłam używać HA 1% i czuję różnicę - kwiatowy bardziej nawilżał i łagodził moją skórę. Ale i tak nie umywa się do peptydowego
Jeśli chodzi o zarzuty do żelu peptydowego, że jak nie ma zmarszczek, to nie stosować - peptydy mają także działanie nawilżające i to naprawdę czuć, bardzo polecam ten żel
A moglabyc wkleic ten link do swojej recenzji?Pytam na zas bo nie wiem czy znajde. Odnosnie kwiatowego to w sumie jednak w moim przypadku sprawdza sie coraz lepiej. Z odzwyczym tez mialam "okres rozruchu" i po jakims czasie fajnie sie sprawowal.Tutaj tez - podczas wieczorej pielegnacji, lepiej sie wchlonal, twarz jest wygladzona i taka rozjasniona. Tylko to lekkie swiecenie zostaje.Wiec na dzien odpadnie;d A wlasnie go kupilam,zeby chronil moja cere przed czynnikami zewnetrznymi;d No nic jakos sie przemecze,by moc kupic peptydowy;d

A co do nawilzania to kwiatowy zdecydowanie lepiej wypada niz 1% czy odzwyczy. Ja wczesniej uzywalam ich i czuje odmiane.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:31   #4521
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A z jakimi niedoskonalosciami masz cere?Zaskorniki, przebarwienia, blizny? Tonik z BHA to przeciez tez kwasy, a skoro masz cere zaprawioa w bojach z kwasami, to jedyne co moge Ci polecic to tonik PHA. Ponad to lepiej skup sie na jakichs lagodnejszych kwasach. Ja mam cere mieszana z ogromnatendencja do zapychania, wczesniej mialam nierownomierny koloryt. Mialam serum Lemon wlasnie z kwasemm BHA ale po pierwsze zaognial mi stany naczynkowe,po drugie podraznial po trzecie zapychal. Tylko,ze moja cera jest bardzo ale to bardzo wrazliwa i naprawde musze uwazac, bo jakis nie taki kosmetyk i zaraz mam reakcje niekorzystna.

Ze swojej strony na walke z niedoskonalosciami moge Ci polecic serum azelo-oliwkowe. Fajnie nawilza, jest to delikatna emulsja wiec dosc szybko sie wchlania, pozostawia delikatny filmik, ladnie wyrownuje koloryt. I co dla mnie najwazniejsze swietnie lagodzi stany zapalne,niemalze zaraz po uzyciu.
Mam cerę mieszaną z zaskórnikami i pojawiającymi się niespodziankami i kilkoma nazynkami. Używałam już takich produktów jak: Acne Derm, Differin, retinoidy i tym podobne. Jedyne czego jeszcze nie próbowałam, to właśnie BHA, stąd moje zainteresowanie. A Ty miałaś tę nową wersję serum Lemon czy starą? Bo może było w niej coś konkretnego, co Cię podrażniało. BHA jest z tego co czytałam bezpieczne dla naczynek, natomiast AHA nie są wskazane. A to serum azelo-oliwkowe dobrze nawilża? Kiedy go używasz i czy trudno jest je zrobić?


Cytat:
Napisane przez bursztynka007 Pokaż wiadomość
Ja też mam cerę z rozszerzonymi naczynkami i tonik BHA2% nie podrażnia ich wcale. Skórę mam po nim fajnie wygładzoną a ewentualne "syfki" dość szybko znikają. Czasami nie nakładam po nim już nic, bo nie ściąga skóry, raczej ją nawilża.
Nie mogę za to używać kwasów AHA, bo tylko ogień na twarzy i inne atrakcje...
A jaki masz rodzaj skóry? Jak u Ciebie wspomaga leczenie niespodzianek, to ja chyba się skuszę, bo u mnie strasznie ciężko goją się te wszystkie pryszcze.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:40   #4522
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mam cerę mieszaną z zaskórnikami i pojawiającymi się niespodziankami i kilkoma nazynkami. Używałam już takich produktów jak: Acne Derm, Differin, retinoidy i tym podobne. Jedyne czego jeszcze nie próbowałam, to właśnie BHA, stąd moje zainteresowanie. A Ty miałaś tę nową wersję serum Lemon czy starą? Bo może było w niej coś konkretnego, co Cię podrażniało. BHA jest z tego co czytałam bezpieczne dla naczynek, natomiast AHA nie są wskazane. A to serum azelo-oliwkowe dobrze nawilża? Kiedy go używasz i czy trudno jest je zrobić?
Milam nowa wersje serum lemon. Nie wiem co mnie podraznialo,ale niestety serum lemon albo mie zapychal albo podraznial. Dalam mu wiele szans,ale ostatecznie zrezygnowalam,bo nie chcialam katowac mojej cery. Tylko,ze moja jest po prostu wrazliwa i dlatego mam taki efekt. Musze uwazac na kwasy i inne agresywne srodki.

Azelo dobrze nawilza,uzywam go na noc,ale na dzien tez mozna. A ze zrobieniem nie ma problemu - po prostu musisz wymieszac skladniki wg kolejnosci. Jedyny problem moze byc z zelem hialuronowym,bo jest dosc gesty ale przy odrobinie wysilku mozna go wybrac z probowki. Generalnie azelo uspokaja moja cere.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-05-30 o 12:47
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 12:45   #4523
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

pseudofemistko, dzięki za odpowiedź. A używałaś jakiś hydrolatów? Zastanawiam się, czy one cokolwiek dają. Z toników już dawno zrezygnowałam, bo nie widziałam żadnych rezultatów.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 13:55   #4524
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

ja używam hydrolatu z kocanki, jestem w połowie butli - wydaje mi sie ze znacznie przyspiesza gojenie niespodzianek
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:53   #4525
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja używam hydrolatu z kocanki, jestem w połowie butli - wydaje mi sie ze znacznie przyspiesza gojenie niespodzianek
Z kocanki? O tym jeszcze nie czytałam, do tej pory myślałam o oczarowym. A Ty używasz swojego jak toniku?

Doczytałam, że ten z kocanki jest dla skóry naczynkowej. Zauważyłyście, że wszystkie produkty do cery naczynkowej są 2 razy droższe niż inne? Np. serum ma 2 x mniejszą pojemność niż inne. Ciekawe czy to kwestia składników.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2011-05-30 o 14:54 Powód: literówka
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 14:57   #4526
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
pseudofemistko, dzięki za odpowiedź. A używałaś jakiś hydrolatów? Zastanawiam się, czy one cokolwiek dają. Z toników już dawno zrezygnowałam, bo nie widziałam żadnych rezultatów.
Na naczynka najlepszy jest śmierdziel wszechczasów - hydrolat z kocanki Jak się pokona odruch wymiotny, to rumieńce giną w oczach
Bardzo dobry na naczynka oraz rozszerzone pory jest hydrolat oczarowy.
Moim odkryciem ostatnich - sucharkowych - czasów jest aloesowy albo ze słodkich migdałów. Świetnie nawilżają i łagodzą.

Pseudofeministko - żel odżywczy nie zawiera HA małocząsteczkowego, jak kwiatowy - u mnie od razu czuję różnicę w stosowaniu jak jest tylko 1% HA. Pisałam w kwietniu, że dodam sobie niacynamidu do żelu kwiatowego, ale... zapomniałam i zużyłam cały bez ingerencji w skład ;P Miałam 20ml żelu i starczył mi na miesiąc stosowania 2x dziennie.
Tak czy siak, moim nr 1 jest żel peptydowy, następnie żel kwiatowy. Czysty HA 1% nie podbił mojego serca - może dlatego, że opisane powyżej żele stosowałam jako pierwsze i to one wyznaczyły dla mnie "normy" dla żeli hialuronowych Odżywczego nie używałam, bo jestem uczulona na mleko, a nie wiem jak bardzo oczyszczone lipidy mleczne mają w składzie.
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:11   #4527
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie przyszedł pan listonosz i przyniósł moją pierwszą paczuszkę z BU. Część rzeczy musiałam włożyć do lodówki, gdyż jak rozpakowałam to strasznie ciepłe wszystko było, pewnie przez tą pogodę.

Moje zamówienie:
hydrolat oczarowy
olej z kocanki
puder bambusowy
żel hialunorowy odżywczy
pudełko na puder sypki
butelka z atomizerem

Mam nadzieję, że będę z nich zadowolona
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:05   #4528
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Na naczynka najlepszy jest śmierdziel wszechczasów - hydrolat z kocanki Jak się pokona odruch wymiotny, to rumieńce giną w oczach
Bardzo dobry na naczynka oraz rozszerzone pory jest hydrolat oczarowy.
Moim odkryciem ostatnich - sucharkowych - czasów jest aloesowy albo ze słodkich migdałów. Świetnie nawilżają i łagodzą.

Pseudofeministko - żel odżywczy nie zawiera HA małocząsteczkowego, jak kwiatowy - u mnie od razu czuję różnicę w stosowaniu jak jest tylko 1% HA. Pisałam w kwietniu, że dodam sobie niacynamidu do żelu kwiatowego, ale... zapomniałam i zużyłam cały bez ingerencji w skład ;P Miałam 20ml żelu i starczył mi na miesiąc stosowania 2x dziennie.
Tak czy siak, moim nr 1 jest żel peptydowy, następnie żel kwiatowy. Czysty HA 1% nie podbił mojego serca - może dlatego, że opisane powyżej żele stosowałam jako pierwsze i to one wyznaczyły dla mnie "normy" dla żeli hialuronowych Odżywczego nie używałam, bo jestem uczulona na mleko, a nie wiem jak bardzo oczyszczone lipidy mleczne mają w składzie.
Dziękuję Ci bardzo, że ostrzegłaś mnie przed zapachem. Ja ledwo co znoszę delikatne zapachy, więc hydrolat nie dla mnie, bo nie dam rady używać.


Powiedźcie mi proszę jeszcze, czy polecacie jakiś konkretny puder z BU. Czytałam komentarze na Biochemicznym KWC, ale wychodzi na to że wszystkie świetnie. Chodzi mi o puder, który zmatowi, ale nie przesuszy cery, bo z jednej strony strasznie mi się świeci cera, ale z drugiej pudry często podkreślają mi skórki. Sam puder bambusowy może wysuszać, może lepiej wziąć go z jedwabiem?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:44   #4529
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Lemko!
Mam cerę przetłuszczającą się + gdzie nie gdzie zaskórniki i rozszerzone pory+ czasami ohydne syfki + rozszerzone naczynka a nawet chyba ze dwa pęknięte właśnie po kremie, który w składzie miał kwas AHA, więc jak widzisz łatwo nie jest. I zazdroszczę tym, którzy nie muszą nic robić a ich skóra jest po prostu piękna
Tonik BHA na mnie działa, jest jednym z moich ulubionych produktów z BU, choć nie jest tak, że raz posmarujesz i wszystko w 5 minut zniknie. Jednak goi się duuużo szybciej i nie zostawia śladu tzn. blizenki po pryszczu. I to mi się podoba. Nie stosuję go codziennie, ale raz na parę dni. Codziennie to używam Acne-Derm na noc.

Ktoś tu wcześniej napisał,że hydrolat z kocanki działa dobrze na rozszerzone naczynka. Niestety ja jakoś nie mogę się doczekać tego zbawiennego wpływu na nie. A dużo sobie obiecywałam po tym śmierdziuszku. Nie wiem, czy dalej go stosować, bo może w końcu zadziała, czy spasować i przerzucić się na coś innego?
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 16:56   #4530
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Część rzeczy musiałam włożyć do lodówki, gdyż jak rozpakowałam to strasznie ciepłe wszystko było, pewnie przez tą pogodę.
Nie powinno się od razu wkładać nagrzanych rzeczy do lodówki - taka nagła zmiana temperatury moze im zaszkodzić. Lepiej niech 'ostygną' w temperaturze pokojowej i dopiero do lodówki.
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.