Ojczym ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-19, 11:21   #31
zielinek34
Raczkowanie
 
Avatar zielinek34
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 122
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
tylko jej mama chyba chce się z nią widywać..? więc jak ona odmówi spotykania się z nim, chyba że gość przyhamuje te swoje zboczone odzywki i zachowania, to ona chyba nie stanie po stronie faceta?
Już tłumaczę.
Mają gospodarstwo rolne, w tym 20 byków. I, niestety ktoś musi być w domu zawsze. A ojczym jeszcze dodatkowo pracuje.
Mama nie zawsze ma czas, ale stara się jak może, by się ze mną zobaczyć.
zielinek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:24   #32
Jesienny_listek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 99
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez zielinek34 Pokaż wiadomość
Witam
Na wstępie mówię, że wątek jest co najmniej idiotyczny, ale sama już nie wiem co robić.
Chodzi o zachowanie mojego ojczyma, lat 44, rok od ślubu z Mamą.
Niby wszystko ładnie, pięknie, śmichy - chichy, ale...
On zachowuje się tragicznie. Jest monotematyczny. Potrafi przy mnie łapać moją Mamę za cycki i zaraz teksty typu: "Ale Ci cycki urośli" (!). Żeby tylko tyle... Jak jestem u nich to jeść nie mogę , bo non stop komentarze do mojej mamy typu:"umyłaś sikorkę/sowę?", "będziem się dzisiaj seksowali" . Najgorszy moment? Raz nie mogłam spać to sobie zaświeciłam światło i zaczęłam czytać gazetkę. I z drugiego pokoju co? - odgłosy kopulacji . Zemdliło mnie momentalnie - zrozumiałabym, gdyby myśleli że śpię, ale coś takiego?
Jak reagować na teksty ojczyma, olewanie i tłumaczenie, że to idiotyczne nie pomaga
Ja nie chciałabym słyszeć odgłosów rodziców. W mojej rodzinie to zawsze był temat "tabu".

Jak jesteś odważna to mu powiedz,że nie ma tego robić przy Tobie.(te lapanie za cycyki itd)
Jesienny_listek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:28   #33
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez zielinek34 Pokaż wiadomość
To jest trudne dla mnie jak jasny piorun, nie chcę Mamy urazić
Ale jak następnym razem przyjadę, to zachowam się chamstwo za chamstwo
ja rozumiem,że nie chcesz urazić mamy,ale ona rani ciebie.
nie potrafi przyjąć do wiadomości,że ciebie bolą takie zachowania?
zrozumiałabym,gdyb y mi w tajemnicy powiedziała,że on nie chce się zmnienić,a ona boi się narzucać mu swojego podejścia ,bo jest u niego i na jego zasadach.wtedy spotykałabym się z matką poza domem.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:30   #34
zielinek34
Raczkowanie
 
Avatar zielinek34
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 122
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja rozumiem,że nie chcesz urazić mamy,ale ona rani ciebie.
nie potrafi przyjąć do wiadomości,że ciebie bolą takie zachowania?
zrozumiałabym,gdyb y mi w tajemnicy powiedziała,że on nie chce się zmnienić,a ona boi się narzucać mu swojego podejścia ,bo jest u niego i na jego zasadach.wtedy spotykałabym się z matką poza domem.
Mama mi wyznała ostatnio, że ojczym jest zazdrosny o mojego Tatę - który nie żyje od 12 lat. Byłam w szoku.
zielinek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:49   #35
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Ojczym ...

I to go tłumaczy z takich szczeniackich zachowań?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:53   #36
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
nie! a już na pewno nie przyszłoby mi do głowy rzucać zboczonymi tekstami przy własnej matce, boże to obleśne
wypada wykazać choćby MINIMALNE zrozumienie dla osób trzecich, nie każdy sobie życzy takich sytuacji, dla większości ludzi to po prostu niesmaczne i krępujące.
heh, jak ja odwiedzam rodziców pytam się wcześniej czy coś będzie bo nie wiem o której wracać ;-) wykażcie trochę zrozumienia, prosty chłop, rolnik hodujący byki, jak podopuszcza ich tyle do krów to nachodzi go ochota ;-), zielinek pisała, że nie odwiedza domu, za często, może się zapominają ? może nie sądzą że aż tak jej to przeszkadza bo nie powiedziała tego dosadnie ? Jak, pisałem nie jest to szczyt super smaku, erudytą nigdy już ten chłop nie będzie, ale mogły się trafić sporo gorsze zachowania. W wieku 20 lat można być trochę zniesmaczonym takim zachowaniem rodzica, ale ja szczerze mówiąc cieszyłbym się szczęściem mojej matki.
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:54   #37
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez zielinek34 Pokaż wiadomość
Mama mi wyznała ostatnio, że ojczym jest zazdrosny o mojego Tatę - który nie żyje od 12 lat. Byłam w szoku.
WTF??? Czy on jest normalny??
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:01   #38
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
heh, jak ja odwiedzam rodziców pytam się wcześniej czy coś będzie bo nie wiem o której wracać ;-) wykażcie trochę zrozumienia, prosty chłop, rolnik hodujący byki, jak podopuszcza ich tyle do krów to nachodzi go ochota ;-), zielinek pisała, że nie odwiedza domu, za często, może się zapominają ? może nie sądzą że aż tak jej to przeszkadza bo nie powiedziała tego dosadnie ? Jak, pisałem nie jest to szczyt super smaku, erudytą nigdy już ten chłop nie będzie, ale mogły się trafić sporo gorsze zachowania. W wieku 20 lat można być trochę zniesmaczonym takim zachowaniem rodzica, ale ja szczerze mówiąc cieszyłbym się szczęściem mojej matki.
moja mama jest po rozwodzie i też jest związana z nowym facetem. i ja się cieszę, bo w przeciwieństwie do mojego ojca ma jakieś swoje życie [nie wiem co poradzić na ojca, czasem mam wrażenie, że jedynym jego sensem życia jest praca i moje odwiedziny co tydzień ]. WIEM, że nie wzięłam się z powietrza, wiem, że moja matka to nie dziewica maryja i seks uprawia/ła. ale nie chciałabym tego widzieć ani słyszeć. po prostu, bo dla mnie jest przede wszystkim matką, a nie kobietą. i dlatego takie zboczone zachowania w mojej obecności nie miałyby prawa bytu. nie wiem jak bardzo musiałoby mnie sparaliżować, żebym nie reagowała na takie coś
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:14   #39
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ojczym ...

Mało ważne, że to jest własna matka. Tu raczej chodzi o zachowanie, dla mnie żałosne jest jak facet przy dziecku swojej kobiety łapie ją za piersi i rzuca jakieś obleśne teksty Na wszystko jest miejsce i pora, są normy zachowań i należy się do nich stosować.

Fajnie, że matka Autorki ma udane życie seksualne, ale czy musi się z tym obnosić wszem i wobec? W miejscach publicznych też chichocze jak jej facet złapie ją za piersi czy tyłek?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:17   #40
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
moja mama jest po rozwodzie i też jest związana z nowym facetem. i ja się cieszę, bo w przeciwieństwie do mojego ojca ma jakieś swoje życie [nie wiem co poradzić na ojca, czasem mam wrażenie, że jedynym jego sensem życia jest praca i moje odwiedziny co tydzień ]. WIEM, że nie wzięłam się z powietrza, wiem, że moja matka to nie dziewica maryja i seks uprawia/ła. ale nie chciałabym tego widzieć ani słyszeć. po prostu, bo dla mnie jest przede wszystkim matką, a nie kobietą. i dlatego takie zboczone zachowania w mojej obecności nie miałyby prawa bytu. nie wiem jak bardzo musiałoby mnie sparaliżować, żebym nie reagowała na takie coś
rozumiem do czego pijesz, ale jakby nie było to jest trochę egoistyczne podejście ;-) swoją drogą Ty jesteś w innej sytuacji, bo masz rodziców po rozwodzie. Większy niesmak pozostaje, wiedząc że Twój Ojciec gdzieś tam jest i że rodzicom nie pykło, miałem podobnie ;-)
Cytat:
WTF??? Czy on jest normalny??
przypuszczam że jest, jakby nie było, żyje ze świadomością, że gdyby nie śmierć to nigdy nie byliby razem, to nie był rozwód, niezgodność charakterów itd. jest po prostu drugi i będzie się zawsze zastanawiał czy tamten był lepszym mężem.
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:20   #41
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
rozumiem do czego pijesz, ale jakby nie było to jest trochę egoistyczne podejście ;-) swoją drogą Ty jesteś w innej sytuacji, bo masz rodziców po rozwodzie. Większy niesmak pozostaje, wiedząc że Twój Ojciec gdzieś tam jest i że rodzicom nie pykło, miałem podobnie ;-)

przypuszczam że jest, jakby nie było, żyje ze świadomością, że gdyby nie śmierć to nigdy nie byliby razem, to nie był rozwód, niezgodność charakterów itd. jest po prostu drugi i będzie się zawsze zastanawiał czy tamten był lepszym mężem.
Jak można byc zazdrosnym o kogoś, kto już nie żyje od 12 lat?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:40   #42
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Jak można byc zazdrosnym o kogoś, kto już nie żyje od 12 lat?
wyobraź sobie odwrotną sytuację i w niej się postaw, związałaś się z wdowcem, chłop ma dziecko. Siłą rzeczy wychodzą sytuacje kiedy pojawia się temat zmarłej matki. Nie mówię o cmentarzu i paleniu świeczek, ale niech dziecko powie pamiętasz tato jak byliśmy z mamą robiliśmy to i to ? byli szczęśliwi - bez Ciebie, mają tematy o których nic nie wiesz itd. jak byś się wtedy czuła ?
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:46   #43
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Ojczym ...

Obawiam się, że ten ojczym jest po prostu "tępy", nie umie się kulturalnie zachować. Zwracałaś mu już kilkakrotnie uwagę, a on nic na to. Po prostu dla niego te "teksty" są normalne i nic na to nie poradzisz. Jedyna nadzieja w Twojej matce, że jej się uda przemówić mu do rozsądku.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Poza tymi "obleśnymi" tekstami to jest jeszcze w jakiś sposób nie miły wobec ciebie ? Np. zazdrosny o Twoją osobę?
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:49   #44
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
wyobraź sobie odwrotną sytuację i w niej się postaw, związałaś się z wdowcem, chłop ma dziecko. Siłą rzeczy wychodzą sytuacje kiedy pojawia się temat zmarłej matki. Nie mówię o cmentarzu i paleniu świeczek, ale niech dziecko powie pamiętasz tato jak byliśmy z mamą robiliśmy to i to ? byli szczęśliwi - bez Ciebie, mają tematy o których nic nie wiesz itd. jak byś się wtedy czuła ?
Na pewno nie zabroniłabym temu dziecku wspominać zmarłej matki i ich wspólnych chwil. Dla mnie liczy teraźniejszośc i przyszłość. Poza tym wiążąc się z kimś z przeszłością trzeba byc tego świadomym.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2011-09-19 o 12:50
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 12:53   #45
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
rozumiem do czego pijesz, ale jakby nie było to jest trochę egoistyczne podejście ;-) swoją drogą Ty jesteś w innej sytuacji, bo masz rodziców po rozwodzie. Większy niesmak pozostaje, wiedząc że Twój Ojciec gdzieś tam jest i że rodzicom nie pykło, miałem podobnie ;-)
nie nie, to że im nie pykło, to już inna sprawa. ojciec pił, awanturował się, a policja przyjeżdżała bardzo często. ja się wcale mojej matce nie dziwię, że w końcu się rozwiodła [dziwię się jedynie dlaczego tak późno to zrobiła]. także to zupełnie inna bajka. tak naprawdę wszystko jedno czy ten zbok byłby facetem mojej matki, ciotki czy kuzynki. jedynie takie wygłupy o zabarwieniu erotycznym toleruję z bliskimi znajomymi. ale nie w odniesieniu do matki/babki/ciotki, bo one nie są dla mnie kobietami, ale przede wszystkim bliskimi członkami rodziny.
czy to jest egoistyczne? dlaczego niby? ja nikomu nie zabraniam się miziać ani gadać o myciu sowy, jedynie wymagam odrobiny kultury i nie zachowywania się w ten sposób przy mnie.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:00   #46
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ojczym ...

A ja mam wrażenie, że ciebie drażni sam fakt, że twoja mama ma życie seksualne...ten mężczyzna jest u siebie w domu, twojej matce taki typ zberaźnych żarcików odpowiada (chichra się jak czternastolatka, napisałaś - to też świadczy o twoim pejoratywnym stosunku do życia seksualnego mamy), kobieta czuje się pewnie i atrakcyjnie wobec swego partnera, czuje się pożądana, czemu ma to ją martwić? Oni są u siebie - nie odpowiada ci ich styl - nie przyjeżdżaj.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
heh, jak ja odwiedzam rodziców pytam się wcześniej czy coś będzie bo nie wiem o której wracać ;-) wykażcie trochę zrozumienia, prosty chłop, rolnik hodujący byki, jak podopuszcza ich tyle do krów to nachodzi go ochota ;-), zielinek pisała, że nie odwiedza domu, za często, może się zapominają ? może nie sądzą że aż tak jej to przeszkadza bo nie powiedziała tego dosadnie ? Jak, pisałem nie jest to szczyt super smaku, erudytą nigdy już ten chłop nie będzie, ale mogły się trafić sporo gorsze zachowania. W wieku 20 lat można być trochę zniesmaczonym takim zachowaniem rodzica, ale ja szczerze mówiąc cieszyłbym się szczęściem mojej matki.
Ja też. I zgadzam się z każdym twoim słowem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:12   #47
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Na pewno nie zabroniłabym temu dziecku wspominać zmarłej matki i ich wspólnych chwil. Dla mnie liczy teraźniejszośc i przyszłość. Poza tym wiążąc się z kimś z przeszłością trzeba byc tego świadomym.
chyba żaden cywilizowany człowiek by nie zabronił, ja pytam co byś czuła ;]
Grin co byś nie napisała, cieszysz się, że matka się z ojcem rozstała bo było to lepsze wyjście, bo było jak było, ale piszesz z drugiej strony, że Ty i praca to jego jedyna radość, ojca nie skreśliłaś i mniej lub bardziej może boleć.
Cytat:
czy to jest egoistyczne? dlaczego niby?
Ten egoizm to nie do mycia sowy ;-), ale do tego że matka to dla Ciebie nie kobieta tylko matka. Matkować matkuje się do pewnego czasu, całe życie nie powinno się poświęcać. A o dziwo czasami można trochę "oddać", w tym przypadku traktując matkę jak kobietę. Kultura w tym przypadku, jak dla mnie plan drugi.
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:25   #48
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
A ja mam wrażenie, że ciebie drażni sam fakt, że twoja mama ma życie seksualne...ten mężczyzna jest u siebie w domu, twojej matce taki typ zberaźnych żarcików odpowiada (chichra się jak czternastolatka, napisałaś - to też świadczy o twoim pejoratywnym stosunku do życia seksualnego mamy), kobieta czuje się pewnie i atrakcyjnie wobec swego partnera, czuje się pożądana, czemu ma to ją martwić? Oni są u siebie - nie odpowiada ci ich styl - nie przyjeżdżaj.
Ma urwać kontakt z matką, bo jej partner nie potrafi się zachować przy gościach? Naprawdę można mieć udane życie seksualne i nie obnosić się z tym w tak obleśny sposób. Wyobrażacie sobie, że mieszkacie z chłopakiem, odwiedza Was mama, Twój facet mówi do Ciebie przy wspólnym obiedzie "Ogoliłaś bobra? Dzisiaj szykuje się ostre ruchanko.", a Twoja mama cieszy się, że masz super udane życie seksualne.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:32   #49
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Ojczym ...



A tak serio to po prostu poproś mamę, żeby jakoś na niego wpłynęła, bo to nie jest fajne. Chyba że ojczym jest takim typem buraka, który wychodzi z założenia że w jego domu wszystko mu wolno. Wtedy zostają wam spotkania na bardziej neutralnym gruncie. Może mama przyjedzie do Ciebie?
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:35   #50
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
chyba żaden cywilizowany człowiek by nie zabronił, ja pytam co byś czuła ;]
Grin co byś nie napisała, cieszysz się, że matka się z ojcem rozstała bo było to lepsze wyjście, bo było jak było, ale piszesz z drugiej strony, że Ty i praca to jego jedyna radość, ojca nie skreśliłaś i mniej lub bardziej może boleć.

Ten egoizm to nie do mycia sowy ;-), ale do tego że matka to dla Ciebie nie kobieta tylko matka. Matkować matkuje się do pewnego czasu, całe życie nie powinno się poświęcać. A o dziwo czasami można trochę "oddać", w tym przypadku traktując matkę jak kobietę. Kultura w tym przypadku, jak dla mnie plan drugi.
a ja uwazam,że trochę przesadzacie,bo co innego brzydzić się na sam fakt sexualności matki,a co innego na obleśne żarciki jej faceta. i łapanie za piersi przy ludziach.
być może matka jest równiez zażenowana i dlatego chichocze,bo nie wie co powiedzieć.

czytając kolejny post autorki zastanawiam się nad tym szczęściem matki,czy ona jest rzeczywiście szczęśliwa,czy tylko gra,bo boi sie przyznac do porażki.
ciekawe,jak ojczym ją traktuje POZA syplainią
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:43   #51
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja uwazam,że trochę przesadzacie,bo co innego brzydzić się na sam fakt sexualności matki,a co innego na obleśne żarciki jej faceta. i łapanie za piersi przy ludziach.
być może matka jest równiez zażenowana i dlatego chichocze,bo nie wie co powiedzieć.

czytając kolejny post autorki zastanawiam się nad tym szczęściem matki,czy ona jest rzeczywiście szczęśliwa,czy tylko gra,bo boi sie przyznac do porażki.
ciekawe,jak ojczym ją traktuje POZA syplainią
słuchaj dla Ciebie jest to obleśne, dla niego nie, dla większości to burak dla mnie niekoniecznie, nie każdy ma warunki by czytać książki, obywać się ze światem, niektórzy po prostu robią swoje, co nie znaczy że są źli.
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:44   #52
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Ma urwać kontakt z matką, bo jej partner nie potrafi się zachować przy gościach? Naprawdę można mieć udane życie seksualne i nie obnosić się z tym w tak obleśny sposób. Wyobrażacie sobie, że mieszkacie z chłopakiem, odwiedza Was mama, Twój facet mówi do Ciebie przy wspólnym obiedzie "Ogoliłaś bobra? Dzisiaj szykuje się ostre ruchanko.", a Twoja mama cieszy się, że masz super udane życie seksualne.

Nie wyobrażam sobie, bo mnie by to nie pasowało i poprosiłabym partnera, by tego nie robił.
Ale matce autorki to pasuje, a autorka przyjeżdża do domu tego mężczyzny.
Nie mówię o zerwaniu kontaktów tylko o nieprzyjeżdżaniu do jego domu, jeśli ich styl ją drażni.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:44   #53
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
słuchaj dla Ciebie jest to obleśne, dla niego nie, dla większości to burak dla mnie niekoniecznie, nie każdy ma warunki by czytać książki, obywać się ze światem, niektórzy po prostu robią swoje, co nie znaczy że są źli.
nie trzeba być obytym z kultura i mieszkać w miescie,żeby zrozumieć prosbę o zmiane zachowania.autorka mówiła obojgu,że ją to razi i prosi,aby pochamowali się tylko przy niej.
czy to trudne?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:47   #54
ulicznica
Zakorzenienie
 
Avatar ulicznica
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 071
Send a message via Skype™ to ulicznica
Dot.: Ojczym ...

Feel so tight, Ale głupoty opowiadasz. Wymagam od innych, a zwłaszcza od rodziny (autorka też) minimalnej kultury osobistej w stosunku do mnie - ale to już kwestia wychowania i stopnia schamienia. Do tego niepotrzebne jest wykształcenie i chodzenie do opery.
Chociaż te dwie sprawy często ze sobą się łączą, nie zawsze idą w parze.
__________________
CZERWCOWE NOWOŚCI KOSMETYCZNE

KSIĄŻKOWE NOWOŚCI W WĄTKU - KLIK!

Biżu i ciuchy M, L, XL

"Bo gdy Bóg zamyka drzwi, otwiera okno..."
ulicznica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:51   #55
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie trzeba być obytym z kultura i mieszkać w miescie,żeby zrozumieć prosbę o zmiane zachowania.autorka mówiła obojgu,że ją to razi i prosi,aby pochamowali się tylko przy niej.
czy to trudne?
Jak pisałem, być może autorka nie powiedziała tego dosadnie, może trzeba częściej powtarzać bo wizyty autorki są na tyle rzadkie że z głowy wylatuje ;] pewno jak byłaś młoda słyszałaś wiele razy posprzątaj pokój, wynieś śmieci ile razy mam Ci powtarzać, czy to trudne było?
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:53   #56
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
Jak pisałem, być może autorka nie powiedziała tego dosadnie, może trzeba częściej powtarzać bo wizyty autorki są na tyle rzadkie że z głowy wylatuje ;] pewno jak byłaś młoda słyszałaś wiele razy posprzątaj pokój, wynieś śmieci ile razy mam Ci powtarzać, czy to trudne było?
a może teriapaia szokowa?ponoć działa cuda
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:58   #57
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez ulicznica Pokaż wiadomość
Feel so tight, Ale głupoty opowiadasz. Wymagam od innych, a zwłaszcza od rodziny (autorka też) minimalnej kultury osobistej w stosunku do mnie - ale to już kwestia wychowania i stopnia schamienia. Do tego niepotrzebne jest wykształcenie i chodzenie do opery.
Chociaż te dwie sprawy często ze sobą się łączą, nie zawsze idą w parze.
No to cały czas tłumaczę, jeżeli chowałeś się na wsi, od małego zapier...ałeś, dostawałeś w łeb jak nie było coś zrobione, nie myślałeś o kulturze, jeżeli dodatkowo miałeś takich samych sąsiadów, nie wyjeżdżałeś, nie znasz innego świata, poznałeś jeden model rodziny, to jaki masz być ? Czego wymagasz ? Dla Ciebie to buractwo dla niego coś naturalnego, że może w domu żonę w każdej chwili za cycka czy za dupę złapać.
edit:
Cytat:
a może teriapaia szokowa?ponoć działa cuda
na Ciebie działała ? na mnie nie ;-)
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)

Edytowane przez feelsotight
Czas edycji: 2011-09-19 o 14:00
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:59   #58
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
Grin co byś nie napisała, cieszysz się, że matka się z ojcem rozstała bo było to lepsze wyjście, bo było jak było, ale piszesz z drugiej strony, że Ty i praca to jego jedyna radość, ojca nie skreśliłaś i mniej lub bardziej może boleć.
kiedy nic mnie nie boli tak samo jak nie chciałabym żeby facet matki przy mnie łapał ją za cycki i rzucał zboczone odzwierzęce teksty, tak samo nie chciałabym żeby robił to mój ojciec [jakby byli razem]. tak samo zresztą ja nie zachowuję się w ten sposób z tż-tem przy rodzicach.

Cytat:
Ten egoizm to nie do mycia sowy ;-), ale do tego że matka to dla Ciebie nie kobieta tylko matka. Matkować matkuje się do pewnego czasu, całe życie nie powinno się poświęcać. A o dziwo czasami można trochę "oddać", w tym przypadku traktując matkę jak kobietę. Kultura w tym przypadku, jak dla mnie plan drugi.
głównie, głównie, a nie tylko. moją matką będzie zawsze, a nie tylko do pewnego czasu. i tu nie ma żadnego poświęcania się, tylko jest właśnie kultura. po prostu w towarzystwie się nie łapie za cycki i tyle - chyba że całemu towarzystwu to odpowiada. ale autorce to nie odpowiada.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
[/B]
Nie wyobrażam sobie, bo mnie by to nie pasowało i poprosiłabym partnera, by tego nie robił.
a jakby ci to pasowało, a twojej matce nie, to powiedziałabyś, żeby do was nie przyjeżdżała skoro ją to drażni?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:14   #59
feelsotight
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: łuć
Wiadomości: 311
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
kiedy nic mnie nie boli tak samo jak nie chciałabym żeby facet matki przy mnie łapał ją za cycki i rzucał zboczone odzwierzęce teksty, tak samo nie chciałabym żeby robił to mój ojciec [jakby byli razem]. tak samo zresztą ja nie zachowuję się w ten sposób z tż-tem przy rodzicach.
głównie, głównie, a nie tylko. moją matką będzie zawsze, a nie tylko do pewnego czasu. i tu nie ma żadnego poświęcania się, tylko jest właśnie kultura. po prostu w towarzystwie się nie łapie za cycki i tyle - chyba że całemu towarzystwu to odpowiada. ale autorce to nie odpowiada.
a jakby ci to pasowało, a twojej matce nie, to powiedziałabyś, żeby do was nie przyjeżdżała skoro ją to drażni?
boli Cię sens życia Twojego ojca o którym wspomniałaś, choćby to. W każdym razie, ja nigdzie nie napisałem, że chciałbym by moją matkę ojciec za cycki przy mnie łapał, piję do tego, że to nie powinno być na tyle istotne by determinować jakieś ostre działanie, typu "nie będę przyjeżdżała dopóki, dopóty, przestaniecie świntuszyć, koleś robi to we własnym domu, z własną żoną, nie na ulicy. Świadkiem jest pasierbica której się nie krępuje, ma to + i - jak wszystko.
__________________
„Bądźcie dobrzy dla kobiet, gdyż one są u was brankami(…). Jeśli one czynią nieposłuszeństwo widoczne, to pozostawiajcie je w łożach i bijcie je w sposób nieszkodliwy.” (Sahih Ibnu Huzejma, Hadis Nr 2809)
feelsotight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:24   #60
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ojczym ...

Cytat:
Napisane przez feelsotight Pokaż wiadomość
No to cały czas tłumaczę, jeżeli chowałeś się na wsi, od małego zapier...ałeś, dostawałeś w łeb jak nie było coś zrobione, nie myślałeś o kulturze, jeżeli dodatkowo miałeś takich samych sąsiadów, nie wyjeżdżałeś, nie znasz innego świata, poznałeś jeden model rodziny, to jaki masz być ? Czego wymagasz ? Dla Ciebie to buractwo dla niego coś naturalnego, że może w domu żonę w każdej chwili za cycka czy za dupę złapać.
Na jakiej Ty wsi się wychowałeś, na Boga w innych czasach? Twój ojciec był chłopem pańszczyźnianym, że was dziedzice bili?

Urodziłam się we wsi liczącej pare domów i jak Mamę kocham, nie poznałam takich obrazków (dopóki nie przeczytałam "Antka").
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:42.