"Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 15:46   #391
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cześć dziewczyny

Tak w kwestii okresu to nie chcę absolutnie nikogo nakręcać, bo to zbędne nerwy, ale ja byłam pewna, że okresu dostałam - nawet zaaplikowałam sobie tampona. Byłam pewna, ze nie jestem w ciąży, nawet piłam wino na imprezie - dopiero następnego dnia rano pomyślałam, że coś podejrzanie skąpy ten okres i zrobiłam wtedy test

A mnie mdli szalenie i nie mogę patrzeć na jedzenie ani podchodzić do lodówki, a przy tym burczy mi w brzuchu jakbym od rana nie jadła - a jem na siłę, nawet sporo. Beznadzieja, zwłaszcza, że jadę teraz do Włoch i tam będą takie pyszne rzeczy...
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:29   #392
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Byloby super gdyby w moim przypadku bylo podobnieale to @ na 100% mam bóle jak zawsze w dole brzuchazreszta w poprzednich ciazach tez nie mialam zadnych plamien ani nic.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:34   #393
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez nikotynkaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny byłam u ginekologa i zobaczyłam małą kropkę
lekarz kazał sie zjawic za 2 tyg i wtedy podobno juz zobacze coś większego hehe
ale się cieszę
i nie mogę się doczekać

tymczasem idę spać
( też jesteście takie senne ? normalnie śpie po 12 godzin, a później i tak przez cały dzień ziewam i pewnie jakbym się położyła to spałabym cały czas hehe)
dobranoc Wam
ja to jestem taka senna, że mogłabym spać non stop. ostatnio jak jechałam samochodem, to myślałam, że zasnę. męczy mnie to. czuję sie jak staruszka bez sił. mam nadzieję, że wkrótce będzie lepiej, jeszcze tylko miesiąc..

Cytat:
Napisane przez mirabelka19 Pokaż wiadomość
Tzn pecherzyk zoltkowy jest i to spory ale powiedzial ze nei widac zadnych zarysow plodu ;/ mam isc za tydzien i sie wyjasni...
Mam tez dylemat co do studiow. Nie wiem czy w ogole oplaca mi sie teraz zaczynac ten pierwszy rok ( tymbardziej ze to Prawo ) czy juz za rok podejsc bo termin na styczen.
jezeli prawo na UW - to zapomnij, nie dasz rady, I rok jest przełomowy, logikę zdaje 10 proc.w pierwszym terminie, ogólnie jest duży przesiew. także na UW to raczej odpada. inaczej by było na III roku, jak wykładowcy znają już Ciebie, a tak to lipa. chyba że idziesz do Łazarskiego, albo innej prywatnej uczelni, tam jest o wiele łatwiej.

muszę się poskarżyć, jestem senna, mam dzisiaj non stop mdłości i boli mnie głowa. podejrzewam, że to przez to, że 7 tydzień trwa i się kształtują te wszystkie nogi i ręce i przez to nie mam siły na nic. oby te nogi już urosły.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:11   #394
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

ja tez bym nie zalecala zaczynac studiow. ciesz sie,. ze nie jestes w trakcie.
ja co prawda studiuje adminsitracje publiczna, ale prawa mialam duzo (i niestety nadal mam kilka przedmiotow zwiazanych z prawem) i nie poleca, studiowania w ciazy. Duzo sie bedziesz stresowac, martwic, chyba ze nauka takich przedmiotow to dla ciebie pestka...

lepiej poczekac, na studia zawsze mozna pojsc, odchowaj dzieciaka troche i pojdziesz, bo (jesli to zaoczne) t raczej kasa w bloto, nie wiadomo jak sie bedziesz czuc, czy ci lekarz nie bnedzie kazal lezec (u mnie tak bylo pod koniec ciazy) i potem mialam problemy z odrobieniem i zawalilam jeden rok. teraz powtarzam, pisze prace i to tylko wieczorami bo w ciagu dnia nie mam czasu, wiec jesli masz dylemat czy zaczynac studia bedeac jeszcze w cioazy to ja zdecydowanie odradzam.To tylko moja opinia, nie musisz sie z zgadzac (czy inne dziewczyny) ale naprawde bedzie ciezko a szkoda bys brala dziekankę (rzadko sie wraca po dziekance na studia)

mallinka to o co pytalas na wizycie?

mnie czasem cos dziwnego "lapie" w okolicy prawego jajnika. Tak jakby "skurcz" tzn np dzis szybko wstalam z podlogi i tak mnie "szarpnelo" ze musialam sie skulic i podtrzymac... chwile bolalo i puscilo. mialam tak juz kilka razy. i od razu panika, ze cos nie trak.
na sczescie jutro wizyta to sie dowiem.

poza tym mam MEEEEGA wzdecia, jak nigdy.... mecza mnie tylko na wieczor. no i ok 17 czuje sie strasznie wypompowana ale to chyab przez to, ze caly dzien sie zajmuje corką.

aha i wczoraj poznym wieczorem w trakcie rozmowy z mezem nagle przestalam slyszec co mowi, czulam jakbym miala glowe w imadle, taki mega scisk i myslalam ze zarz zemdleje, maz zaczl mnie przytulac i glaskac i po chwili przeszlo. ale strasznie glupie uczucie.
JA przeczuwam cos zlego ....
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:18   #395
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Gosiaczek pytałam o brak magnezu - mam skurcze i powieka mi drży, poza tym czy mogę chodzić na basen i na aerobic dla ciężarnych, i inne dolegliwości teraz też już nie pamiętam, ale już szykuję listę pytań na kolejną wizytę, np. dotyczące wyjazdu nad morze
A ten ból w okolicy jajników też miałam - już sie nie pojawia ale kilka razy się skuliłam z bólu... gin mówiła że to normalne, zwłaszcza że na każdym usg lekarz ogląda nasze jajniki i sprawdza czy wszystko w porządku mam nadzieje że jutro Cię lekarz uspokoi
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:34   #396
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

jezeli prawo na UW - to zapomnij, nie dasz rady, I rok jest przełomowy, logikę zdaje 10 proc.w pierwszym terminie, ogólnie jest duży przesiew. także na UW to raczej odpada. inaczej by było na III roku, jak wykładowcy znają już Ciebie, a tak to lipa. chyba że idziesz do Łazarskiego, albo innej prywatnej uczelni, tam jest o wiele łatwiej.
Oj bez przesady z tą trudnością I roku na UW - mogę z doświadczenia powiedzieć, że nie jest wcale tak trudno- zależy od podejścia. Chociaż jeśli termin na styczeń to raczej nie jest najlepszy pomysł, bo właśnie wtedy trzeba się uczyć do sesji. A wykładowcy co rok są inni, więc to akurat nie ma znaczenia. Ja sama się zastanawiam nad rozpoczęciem aplikacji w styczniu i chyba w tym roku odpuszczę - myślę, że nie dam rady pogodzić wszystkiego.

Gosiaczek- nie stresuj się! Wszystko będzie dobrze- zobaczysz! Ja też sobie wkręcałam jakieś głupoty i miałam złe przeczucie, wręcz wpadałam w panikę! a na usg okazało się, że wszystko ok.

Edytowane przez dżiza
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:38
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 20:13   #397
Molalala
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Z bajki....
Wiadomości: 230
GG do Molalala
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ja tez bym nie zalecala zaczynac studiow. ciesz sie,. ze nie jestes w trakcie.
ja co prawda studiuje adminsitracje publiczna, ale prawa mialam duzo (i niestety nadal mam kilka przedmiotow zwiazanych z prawem) i nie poleca, studiowania w ciazy. Duzo sie bedziesz stresowac, martwic, chyba ze nauka takich przedmiotow to dla ciebie pestka...

lepiej poczekac, na studia zawsze mozna pojsc, odchowaj dzieciaka troche i pojdziesz, bo (jesli to zaoczne) t raczej kasa w bloto, nie wiadomo jak sie bedziesz czuc, czy ci lekarz nie bnedzie kazal lezec (u mnie tak bylo pod koniec ciazy) i potem mialam problemy z odrobieniem i zawalilam jeden rok. teraz powtarzam, pisze prace i to tylko wieczorami bo w ciagu dnia nie mam czasu, wiec jesli masz dylemat czy zaczynac studia bedeac jeszcze w cioazy to ja zdecydowanie odradzam.To tylko moja opinia, nie musisz sie z zgadzac (czy inne dziewczyny) ale naprawde bedzie ciezko a szkoda bys brala dziekankę (rzadko sie wraca po dziekance na studia)

mallinka to o co pytalas na wizycie?

mnie czasem cos dziwnego "lapie" w okolicy prawego jajnika. Tak jakby "skurcz" tzn np dzis szybko wstalam z podlogi i tak mnie "szarpnelo" ze musialam sie skulic i podtrzymac... chwile bolalo i puscilo. mialam tak juz kilka razy. i od razu panika, ze cos nie trak.
na sczescie jutro wizyta to sie dowiem.

poza tym mam MEEEEGA wzdecia, jak nigdy.... mecza mnie tylko na wieczor. no i ok 17 czuje sie strasznie wypompowana ale to chyab przez to, ze caly dzien sie zajmuje corką.

aha i wczoraj poznym wieczorem w trakcie rozmowy z mezem nagle przestalam slyszec co mowi, czulam jakbym miala glowe w imadle, taki mega scisk i myslalam ze zarz zemdleje, maz zaczl mnie przytulac i glaskac i po chwili przeszlo. ale strasznie glupie uczucie.
JA przeczuwam cos zlego ....
Na naszym Foru nie mysli sie o Zlych rzeczach....

u mnie nudy......

dobranocka
Molalala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 21:00   #398
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
Byloby super gdyby w moim przypadku bylo podobnieale to @ na 100% mam bóle jak zawsze w dole brzuchazreszta w poprzednich ciazach tez nie mialam zadnych plamien ani nic.
Też właśnie niedawno dostałam okres także możemy się nawzajem wspierać w nowych staraniach

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków.
Pozdrawiam Was serdecznie - dbajcie o siebie i dzieciaczki
Pa
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 21:30   #399
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez iwa00 Pokaż wiadomość
Też właśnie niedawno dostałam okres także możemy się nawzajem wspierać w nowych staraniach

Dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków.
Pozdrawiam Was serdecznie - dbajcie o siebie i dzieciaczki
Pa

No niezle mamy rowne cykle hehe
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 06:28   #400
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
mnie czasem cos dziwnego "lapie" w okolicy prawego jajnika. Tak jakby "skurcz" tzn np dzis szybko wstalam z podlogi i tak mnie "szarpnelo" ze musialam sie skulic i podtrzymac... chwile bolalo i puscilo. mialam tak juz kilka razy. i od razu panika, ze cos nie trak.
na sczescie jutro wizyta to sie dowiem.

poza tym mam MEEEEGA wzdecia, jak nigdy.... mecza mnie tylko na wieczor. no i ok 17 czuje sie strasznie wypompowana ale to chyab przez to, ze caly dzien sie zajmuje corką.

aha i wczoraj poznym wieczorem w trakcie rozmowy z mezem nagle przestalam slyszec co mowi, czulam jakbym miala glowe w imadle, taki mega scisk i myslalam ze zarz zemdleje, maz zaczl mnie przytulac i glaskac i po chwili przeszlo. ale strasznie glupie uczucie.
JA przeczuwam cos zlego ....
to nic nie przeczuwaj. wzdęcia ja też mam i to straszne, aż mi wstyd i to też wieczorem. najpierw myślałam, że to od ciągłego jedzenia, ale nie. one są niezależne, po prostu są. a skurcz w macicy to też normalne, bo ona rośnie i jakieś więzadła tam są i to one ciągną. także luz.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:43   #401
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Dzień dobry!
Ja dziś sobie nieźle pospałam...
Słonko świeci wieje wiatr - to chyba zrobie dzień prania
I dziś nasz pierwszy dzień matki ze świadomością że wkrótce będziemy tulić nasze maleństwa - cudownie

Aliszcze gdzie jesteś? mam nadzieję że wszystko dobrze - wczoraj się nie odzywałaś

co by tu na śniadanko zjeść... hmmm
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 08:48   #402
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

witam czy moge do was dołaczyc?Zalozylam watek ale okazalo sie ze takowy juz jest
Wiec w skrocie:staramy sie z mezem od konca stycznia
termin @ mialbyc 21.05
II kreseczki 23.05
termin porodu wg @ 27.01.2011
Udalo nam sie po piciu ziólek
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:52   #403
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Gratuluję! i Witamy
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:59   #404
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

czy ktoras z was jest z Krakowa?-pytam dlatego bo szukam dobrego ginka
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:07   #405
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
witam czy moge do was dołaczyc?Zalozylam watek ale okazalo sie ze takowy juz jest
Wiec w skrocie:staramy sie z mezem od konca stycznia
termin @ mialbyc 21.05
II kreseczki 23.05
termin porodu wg @ 27.01.2011
Udalo nam sie po piciu ziólek
Witaj
Gratulacje i spokojnych następnych miesięcy

Ja dziś wysłałam moich chłopaków na wieś do teściów... do wieczora mam luz. Zabieram się za naukę.. bo sesja się zaczęła i mam egzaminy w weekend
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:13   #406
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez dewi Pokaż wiadomość
Witaj
Gratulacje i spokojnych następnych miesięcy

Ja dziś wysłałam moich chłopaków na wieś do teściów... do wieczora mam luz. Zabieram się za naukę.. bo sesja się zaczęła i mam egzaminy w weekend
dziekuje kochana i zaciskam mocno kciukaski za egzaminek

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

myslicie juz nad imionami?
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 09:52   #407
dewi
Rozeznanie
 
Avatar dewi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 570
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

ja wiem że to za wcześnie myśleć o imionach w 5 tyg ciąży, ale to się samo nasuwa... i mam metlik w głowie
Tż uważa że będzie dziewczynka a ja nie mam narazie przeczucia... w poprzedniej ciąży od razu wiedziałam że będzie chłopak chociaż wszyscy mówili że dziewczynka...
A poza tym jakoś nie możemy się zgrać z imionami bo co nie zaproponuje to Tż się nie podoba i odwrotnie... hihi
dewi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 10:12   #408
mallinka
Zadomowienie
 
Avatar mallinka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 357
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Ja zupełnie nie mam pomysłu na imiona - i w ogóle nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka
dla chłopca podobają mi się imiona które są w mojej rodzinie: dawid lub hubert więc nie mogę ich wybrać, na inne nie mam pomysłu, a dla dziewczynki to zupełnie nie mam pojęcia?
chciałabym wybrać imię mało popularne ale też nie nietypowe mam nadzieję że podrzucicie mi jakiś pomysł...
__________________
Bartek

ur. - 28.12.2010 - 4530g, 59cm


mallinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 10:21   #409
Riana
Wtajemniczenie
 
Avatar Riana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 2 630
GG do Riana
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Ja zupełnie nie mam pomysłu na imiona - i w ogóle nie mam przeczucia czy to chłopiec czy dziewczynka
dla chłopca podobają mi się imiona które są w mojej rodzinie: dawid lub hubert więc nie mogę ich wybrać, na inne nie mam pomysłu, a dla dziewczynki to zupełnie nie mam pojęcia?
chciałabym wybrać imię mało popularne ale też nie nietypowe mam nadzieję że podrzucicie mi jakiś pomysł...
moje blizniaki to Hubcio i Dadi
ja mam w sercu nadzieje ze bedzie dziewczynka podobaja mi sie imiona Nicola i Nadia ale z tych dwoch chyba bardziej Nadia
__________________
Wkoncu Pawełek,Dawidek i Hubercik maja siostrzyczke
Nasz skarb nasze marzenie -Nicolka

ząbale
KLIK PLISSS
http://[luksjab]471229[/luksjab]
Riana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 12:37   #410
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

vilya- Ty mnie tez nieco uspokoilas bo tez myslalam ze dzidzia za mala. Tylko czemu u mnie serduszko nie pikalo... Bylysmy na usg tego samego dnia, dzidziusie tej samej niemal wielkosci . Ja termin mam na 20.01 (tak pisze na zdjeciu usg).
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:41   #411
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez Riana Pokaż wiadomość
witam czy moge do was dołaczyc?Zalozylam watek ale okazalo sie ze takowy juz jest
Wiec w skrocie:staramy sie z mezem od konca stycznia
termin @ mialbyc 21.05
II kreseczki 23.05
termin porodu wg @ 27.01.2011
Udalo nam sie po piciu ziólek

Witamy
Jakich ziółek
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:41   #412
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

witam wszystkie przyszłe Mamy!
od wczoraj przymierzałam się, żeby tu napisać...z tego co wyliczyłam wynika, że jestem w trzecim tygodniu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa! ...jedn o co mnie trochę martwi to bóle w podbrzuszu, co prawda wyczytałam gdzieś, że to normalne, bo naciągają się więzadła i powiększa domek dla Dzidziusia, ale powiedzcie...czy Wy też miałyście (macie) podobne dolegliwości?
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.



Edytowane przez stalowamagnolia
Czas edycji: 2010-05-26 o 12:43
stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:50   #413
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

dewi- ale agent z Twojego synka, szybko sie zainteresowal plcia przeciwna . Kaaamaa- Spac mi sie chce non stop odkad jestem w ciazy. Tak samo bylo w pierwszej. Teraz jak mala ma popoludniowa drzemke to zamiast cos w domu zrobic to spie z nia .

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Myszeczka86- Moja mala tak nie nawidzi mycia glowy ze raz mi nawet z wanny uciekla hehe. MONIKA1850- Trzymam kciuki! stalowamagnolia- Nie martw sie. Ja zarowno w poprzedniej jak i w obecnej ciazy odczuwalam rwanie z boku przy gwaltownych ruchach. To normalne.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:51   #414
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez mallinka Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja dziś sobie nieźle pospałam...
Słonko świeci wieje wiatr - to chyba zrobie dzień prania
I dziś nasz pierwszy dzień matki ze świadomością że wkrótce będziemy tulić nasze maleństwa - cudownie

Aliszcze gdzie jesteś? mam nadzieję że wszystko dobrze - wczoraj się nie odzywałaś

co by tu na śniadanko zjeść... hmmm
Jestem, jestem jesteś kochana, że pamiętasz o mnie niestety wczorajszy dzień miałam nerwowy, W nocy z poniedziałku na wtorek nie mogłam zasnąć, bo zaczął mnie brzuch boleć, wzięłam 2 nospy i jakoś udało mi się zasnąć. Ale rano około 7 znów zaczął mnie boleć brzuch (głównie pod pępkiem) no i dostałam znów lekkich plamień (a od kilku dni plamień nie miałam). No więc wpadłam w lekką panikę. Zadzwoniłąm do gin, ona kazała mi lezeć plackiem i brać po 2 nospy 3 razy dziennie dziennie. Bóle przeszły ok. 11.00, plamienia też Zadzwoniłam ok. 16 do gin zgodnie z umową i ona powiedziałą, że skoro już dobrze sie czuję, to nie ma sensu, żebym jechala do niej na usg, lepiej, gdy sobie poleże, odpocznę. Do niedzieli mam brać nospe, tych 6 tabletek dziennie, a po niedzieli mam stopniowo zmniejszac dawkę. No i wizyta 10 czerwca chyba, że coś w miedzy czasie (tfuu,tfuu) się wydarzy. Dziś dobrze się czuję, ale leżę i jem tabletki. Dziewczyny z innych wątków uspokoiły mnie, że takie bóle często się zdarzają i tez sporo nospy brały, takze dzis mam lepszy nastrój, ale wczoraj sie zdeenrwowałam
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:12   #415
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Ja dzis musze isc do apteki wykupic recepte co mi ginek przepisal bo mnie infekcja znowu dopadla. co do ogolnego samopoczucia to poranki sa najgorsze- jem na sile sniadanie bo mnie jakby mdli, dopiero po poludniu jem ze smakiem. Mamusie ktore maja starsze dzieci- jak rozwiazac taki problem: jak dzidzia sie urodzi to Kamilka bedzie miala 2,5 roku i watpie by na dluzszym spacerze chciala isc ciagle obok wozka a przeciez jej nie poniose ani dwoch wozkow nie poprowadze
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:52   #416
Kasiek_26
Przyczajenie
 
Avatar Kasiek_26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 29
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam Was Kobietki

Czy moge do Was dolaczyc? Dzisiaj zobaczylam II kreseczki Specjalnie zwlekalam z testem na Dzien Matki. Mam juz 13-miesiecznego synusia. Po porodzie bylam pewna,ze David bedzie jedynakiem... Jednak zdecydowalismy sie powiekszyc nasza rodzinke i "solidnie pracowalismy" nad coreczka. Zobaczymy co z tych naszych staran wyjdzie.
W/g kalkulatorow internetowych,termin wychodzi na 30.01-04.02.
Pozdrawiam
__________________
Kasiek_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:56   #417
iwa00
Raczkowanie
 
Avatar iwa00
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Wiadomości: 268
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez eevciaa Pokaż wiadomość
Ja dzis musze isc do apteki wykupic recepte co mi ginek przepisal bo mnie infekcja znowu dopadla. co do ogolnego samopoczucia to poranki sa najgorsze- jem na sile sniadanie bo mnie jakby mdli, dopiero po poludniu jem ze smakiem. Mamusie ktore maja starsze dzieci- jak rozwiazac taki problem: jak dzidzia sie urodzi to Kamilka bedzie miala 2,5 roku i watpie by na dluzszym spacerze chciala isc ciagle obok wozka a przeciez jej nie poniose ani dwoch wozkow nie poprowadze
Możesz np zastanowić się nad zakupem czegoś takiego http://www.allegro.pl/item1049492757...ggy_board.html
pozdrawiam
iwa00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:00   #418
Kasiek_26
Przyczajenie
 
Avatar Kasiek_26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 29
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Cytat:
Napisane przez stalowamagnolia Pokaż wiadomość
witam wszystkie przyszłe Mamy!
od wczoraj przymierzałam się, żeby tu napisać...z tego co wyliczyłam wynika, że jestem w trzecim tygodniu ciąży. Jestem bardzo szczęśliwa! ...jedn o co mnie trochę martwi to bóle w podbrzuszu, co prawda wyczytałam gdzieś, że to normalne, bo naciągają się więzadła i powiększa domek dla Dzidziusia, ale powiedzcie...czy Wy też miałyście (macie) podobne dolegliwości?

Bole w podbrzuszu mialam w pierwszej ciazy i teraz tez mam. Moge nawet stwierdzic,ze teraz sa mocniejsze niz wczesniej. Oczywiscie tez sie nakrecam,ale mysle ,ze to jest raczej normalne.
__________________
Kasiek_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:08   #419
Katarina89
Raczkowanie
 
Avatar Katarina89
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki/Prochowice
Wiadomości: 244
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam
Ja mam na imię Kaśka, mam 21lat i jestem w 7tc (od pierwszego dnia ost @), także urodzę prawdopodobnie w 2 tyg stycznia.
Terminu jeszcze nie znam, jutro idę do gina (trochę się z tym ociągałam, bo miałam iść z TŻ jak się już na stałe do niego przeprowadzę, ale rodzice nam troszkę plany zmienili o jakiś miesiąc :/ ), bo trzeba w końcu i szczerze powiedziawszy, chodzę do gina odkąd 18 lat skończyłam, a tej wizyty się jakoś obawiam.
Mój TŻ jest jeszcze bardziej happy niż ja z czego się cieszę

Achhh... I wszystkiego najlepszego mamuśki : roza:
__________________
Klaudunia
Katarina89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:11   #420
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: "Jestem jak małe ziarenko..."-Bejbiki-Styczeń-Luty2011

Witam nowe - przyszłe mamy
vilya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.