Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-06, 10:26   #2611
adakowalska009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

a ja chyba niedorosłam do seksu..ciągle boję się, że jestem w ciąży. na yazie mam okropne libido.. mój związek to ciągły kryzys.. boję się, że facet będzie mnie zdradzał, bo nie ma komfortu współżycia. kiedy współżyjemy w gumie on ma problemy- uczulenie i plamki na członku po seksie. . eh... jak mam się z tego wyleczyć? ciągle się boję ciąży.. chyba nie ma dla mnie odpowiedniej metody antykoncepcji
adakowalska009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:45   #2612
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

A jak brałam już rok Diane 35 z przerwą miesięczną, a teraz lekarz mi przepisał YAZ (bo niby Diana 35 jest bardzo szkodliwa i wogóle ma dużo hormonów, nie zajdę w ciąże potem itp. tylko, że ja się po nich czułam dobrze...) to czy będę miała takie jazdy po tych tabsach Jejku jak mnie denerwują ci ginekolodzy. Mieszkam w małym mieście, miałam zaufanego ginekologa to gdzieś wyjechał, nie przyjmuje już. Jak miałam problem, to żaden to ŻADEN nie chciał mi przepisać tabletki PO, dopiero zapłaciłam to się udało, a teraz już mają problem jak prosi się ich o antykoncepcje, zwariuje. A za prywatną wizytę biorą jak za zboże :/
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie

Edytowane przez Cola_Ola
Czas edycji: 2010-11-06 o 10:47
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 10:56   #2613
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez helvete1 Pokaż wiadomość
przepraszam, że zadam być może głupie pytanie: czy maść z antybiotykiem Tobrex, którą mam smarować oko może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek?
A niby jakim cudem, skoro maść jest do użytku zewnętrznego?
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 11:25   #2614
helvete1
Raczkowanie
 
Avatar helvete1
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
A niby jakim cudem, skoro maść jest do użytku zewnętrznego?
czytałam gdzieś w necie, że jakieś składniki tej maści dostają się do krwi. też wydaje mi sie to wszystko mało prawdopodobne, ale koleżanka mnie postraszyła więc chciałam zapyta ć Was
helvete1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:53   #2615
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez helvete1 Pokaż wiadomość
przepraszam, że zadam być może głupie pytanie: czy maść z antybiotykiem Tobrex, którą mam smarować oko może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek?
nie
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:53   #2616
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez helvete1 Pokaż wiadomość
przepraszam, że zadam być może głupie pytanie: czy maść z antybiotykiem Tobrex, którą mam smarować oko może wpłynąć na zmniejszenie skuteczności tabletek?
oczywiście, że może mieć wpływ. ale pod warunkiem, że ją zjesz
nie dajmy sie zwariowac, moim zdaniem nie ma zadnego wpływu, cos tam moze przejdzie do krwi, ale to naprawde niewielka ilosc raczej
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 12:54   #2617
201610041047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 416
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez adakowalska009 Pokaż wiadomość
a ja chyba niedorosłam do seksu..ciągle boję się, że jestem w ciąży. na yazie mam okropne libido.. mój związek to ciągły kryzys.. boję się, że facet będzie mnie zdradzał, bo nie ma komfortu współżycia. kiedy współżyjemy w gumie on ma problemy- uczulenie i plamki na członku po seksie. . eh... jak mam się z tego wyleczyć? ciągle się boję ciąży.. chyba nie ma dla mnie odpowiedniej metody antykoncepcji
sama sobie odpowiedziałaś - nie dorosłaś jeszcze do seksu. może zdecydujesz się za kilka lat na coś bardziej na stałe np wkładka wewnątrzmaciczna czy cos
201610041047 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 14:55   #2618
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez adakowalska009 Pokaż wiadomość
a ja chyba niedorosłam do seksu..ciągle boję się, że jestem w ciąży. na yazie mam okropne libido.. mój związek to ciągły kryzys.. boję się, że facet będzie mnie zdradzał, bo nie ma komfortu współżycia. kiedy współżyjemy w gumie on ma problemy- uczulenie i plamki na członku po seksie. . eh... jak mam się z tego wyleczyć? ciągle się boję ciąży.. chyba nie ma dla mnie odpowiedniej metody antykoncepcji
a może pogadasz z psychologiem? skoro Twój związek się wali przez Twoje lęki to ja bym szukała źródło moze gdzie indziej.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:56   #2619
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez ewaski77 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!
Moja przygoda z Yazem kończy się po prawie roku jego zażywania. Początki były trudne bo trochę się źle czułam, cera mi się pogorszyła no i trochę przytyłam. Ale tak po 4 miesiącach wszystko wróciło do normy. Doskonale się czułam libido super. Krwawienie jak w szwajcarskim zegarku na 2-3 tabletce placebo. We wrześniu nie dostałam plamień z odstawienia, więc zgłosiłam to swojemu lekarzowi. Ten zlecił mi szereg badań, które wyszły dobrze. Kazał się nie martwić i powiedział, że tak czasami bywa. W październiku dostałam krwawienia normalnie ale... za nie całe dwa tygodnie zaczęłam krwawić znowu. Oczywiście znowu wizyta u lekarza i decyzja zmiany tabletek na Cilest. Trochę mi szkoda rozstawać się z Yazem, ale cóż.... siła wyższa. Pozdrawiam.
Hello, no wlasnie sie zastanawialam czy to tylko u mnie takie problemy z cera, jestem w polowie drugiego opakowania. W sumie mnie to zdziwilo bo zawsze mi sie wydawalo ze dzieki tabletka (tzn hormonom) cera sie poprawia
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:00   #2620
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Kasiulek1029 Pokaż wiadomość
Hello, no wlasnie sie zastanawialam czy to tylko u mnie takie problemy z cera, jestem w polowie drugiego opakowania. W sumie mnie to zdziwilo bo zawsze mi sie wydawalo ze dzieki tabletka (tzn hormonom) cera sie poprawia
ponoc najpierw jest zwykle pogorszenie (w koncu zachodza spore zmiany w gospodarce hormonalnej), a po około 3 miesiacach jest poprawa
ja wlasnie jestem na ostatniej tabletce trzeciego opakowania i jest już troche lepiej, nawet mimo to że mam "okres"
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:05   #2621
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
ponoc najpierw jest zwykle pogorszenie (w koncu zachodza spore zmiany w gospodarce hormonalnej), a po około 3 miesiacach jest poprawa
ja wlasnie jestem na ostatniej tabletce trzeciego opakowania i jest już troche lepiej, nawet mimo to że mam "okres"
U mnie było pogorszenie (stawiam na to, że organizm wywalał toksyny na zewnątrz ) a potem piękna cera, zero wyprysków Mam tylko przebarwienia od słońca
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 18:22   #2622
Kasiulek1029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 272
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
ponoc najpierw jest zwykle pogorszenie (w koncu zachodza spore zmiany w gospodarce hormonalnej), a po około 3 miesiacach jest poprawa
ja wlasnie jestem na ostatniej tabletce trzeciego opakowania i jest już troche lepiej, nawet mimo to że mam "okres"
Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze to tylko etap przejsciowy i pozniej moja cera wroci do normalnego stanu
Kasiulek1029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 18:37   #2623
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Ja miałam koszmarną cerę zanim zaczęłam brać Yaz (dostałam jakiegoś potwornego trądziku po odstawieniu Yasminelle), teraz kończę pierwsze opakowanie i zaczyna się poprawiać, mam nadzieję, że jeszcze 2-3 miesiące, wszystko się unormuje i znowu będę się cieszyć śliczną buzią jak kiedyś.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:26   #2624
adakowalska009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
sama sobie odpowiedziałaś - nie dorosłaś jeszcze do seksu. może zdecydujesz się za kilka lat na coś bardziej na stałe np wkładka wewnątrzmaciczna czy cos
za kilka lat? teraz mam 23;] dziewicą nie jestem od maja. chyb wystarczająco się naczekałam.. zastanawiam się nad zmianą tabletek, ale z drugiej strony nie chcę przytyć a już przy yazie mam wrażenie ciężkich ud. boję się, że zwymiotuję tabletkę lub dostanę grypy żołądkowej albo zwyczajnie się nie wchłonie i zostanę mamą..
adakowalska009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 12:45   #2625
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez adakowalska009 Pokaż wiadomość
za kilka lat? teraz mam 23;] dziewicą nie jestem od maja. chyb wystarczająco się naczekałam.. zastanawiam się nad zmianą tabletek, ale z drugiej strony nie chcę przytyć a już przy yazie mam wrażenie ciężkich ud. boję się, że zwymiotuję tabletkę lub dostanę grypy żołądkowej albo zwyczajnie się nie wchłonie i zostanę mamą..
Wiek nic nie znaczy
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:13   #2626
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez adakowalska009 Pokaż wiadomość
za kilka lat? teraz mam 23;] dziewicą nie jestem od maja. chyb wystarczająco się naczekałam.. zastanawiam się nad zmianą tabletek, ale z drugiej strony nie chcę przytyć a już przy yazie mam wrażenie ciężkich ud. boję się, że zwymiotuję tabletkę lub dostanę grypy żołądkowej albo zwyczajnie się nie wchłonie i zostanę mamą..
W ulotce masz wyraźnie napisane co robić w takich sytuacjach, żeby właśnie w ciążę NIE zajść.
Ja też mam czasem pewne obawy kiedy z TŻtem "idziemy na całość", ale to nie jest tak, że od razu panikuję i nieustannie myślę o tym, czy przypadkiem nie zostanę mamą. Tabletki to jest ogromny komfort i naprawdę bardzo duża skuteczność (ale nie stuprocentowa!).
Albo uprawiasz seks i bierzesz pod uwagę ewentualne* zajście w ciążę (*nie każdy uprawiający seks musi planować dziecko) albo seksu nie uprawiasz, prosta sprawa.
Nie wiem, może to kwestia tego, że współżyjesz od niedawna i dopiero nabierasz doświadczenia. Ja na ten moment rzeczywiście nie widzę dla Ciebie żadnej metody antykoncepcji.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 14:24   #2627
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez wjosna20 Pokaż wiadomość
W ulotce masz wyraźnie napisane co robić w takich sytuacjach, żeby właśnie w ciążę NIE zajść.
Ja też mam czasem pewne obawy kiedy z TŻtem "idziemy na całość", ale to nie jest tak, że od razu panikuję i nieustannie myślę o tym, czy przypadkiem nie zostanę mamą. Tabletki to jest ogromny komfort i naprawdę bardzo duża skuteczność (ale nie stuprocentowa!).
Albo uprawiasz seks i bierzesz pod uwagę ewentualne* zajście w ciążę (*nie każdy uprawiający seks musi planować dziecko) albo seksu nie uprawiasz, prosta sprawa.
Nie wiem, może to kwestia tego, że współżyjesz od niedawna i dopiero nabierasz doświadczenia. Ja na ten moment rzeczywiście nie widzę dla Ciebie żadnej metody antykoncepcji.
Całkowicie się zgadzam. Uprawiasz seks, więc jesteś gotowa na dziecko
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 14:59   #2628
Tala3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

cześć mam problem. jestem na 6 opakowniu yazu ale od 2 miesiecy spoznia mi sie okres tz dostaje go dopiero na 3,4 tabletce z nowego opakowania( krwawie w normalnych "ilosciach") nie bardzo wiem co robić... pomóżcie
Tala3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:26   #2629
kaktusica
Raczkowanie
 
Avatar kaktusica
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 154
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cześć dziewuszki!
Mam pytanie - wiem, że był oddzielny wątek na temat ceny Yazu, ale jak zauważyłam, stał się wątkiem 'problemowym' a nie 'cenowym' wiec postanowiłam zapytac tutaj.
Z góry więc przepraszam, za offtop.

Jakie są dane cenowe ze Szczecina?
Wiem, że są tutaj Szczecińskie Yazowiczki, gdzie, i za ile, moje drogie kupujecie?
__________________
nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową..
kaktusica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 16:02   #2630
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Tala3 Pokaż wiadomość
cześć mam problem. jestem na 6 opakowniu yazu ale od 2 miesiecy spoznia mi sie okres tz dostaje go dopiero na 3,4 tabletce z nowego opakowania( krwawie w normalnych "ilosciach") nie bardzo wiem co robić... pomóżcie
Moim zdaniem nic się nie dzieje. Po prostu przesunął Ci się dzień krwawienia, może ze stresu, może przyjmowałaś jakieś leki. Miałam tak jak brałam Yasminelle - na początku dostawałam krwawienie w czwartek, potem w piątek, kiedyś nawet czekałam do soboty, to dopiero były nerwy.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:46   #2631
honey1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hello ja rowniez dołączyłam do grona "Yazowiczek" to moje 1-sze tabsy i dopero 3 tabletke zjadłam poki co czuje sie swietnie, ale obawiam się, że to moze byc jakas cisza przed burzą xD chcialabym wiedzieć czy od 1-szej tabletki mialyscie jakies skutki uboczne? czy dopiero w pozniejszym czasie.... pewnie pytanie oklepane i sorki jesli sie powtórzylam. Wiem, ze kazda z nas jest inna, ale pytam tylko orientacyjnie
honey1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 16:08   #2632
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez honey1989 Pokaż wiadomość
Hello ja rowniez dołączyłam do grona "Yazowiczek" to moje 1-sze tabsy i dopero 3 tabletke zjadłam poki co czuje sie swietnie, ale obawiam się, że to moze byc jakas cisza przed burzą xD chcialabym wiedzieć czy od 1-szej tabletki mialyscie jakies skutki uboczne? czy dopiero w pozniejszym czasie.... pewnie pytanie oklepane i sorki jesli sie powtórzylam. Wiem, ze kazda z nas jest inna, ale pytam tylko orientacyjnie
ja nie mam zadnych skutkow ubocznych, a biore tabletki juz ponad 3 miesiace w pierwszym miesiacu mialam tylko lekkie plamienia, a tak to nic zupelnie.
z tymi skutkami ubocznymi moze byc różnie, niektore kobiety reaguja negatywnie od razu, inne nagle niz tego ni z owego dostaha plamien po paru miesiacach, a niektore nie maja zadnych objawow w ogole
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 17:37   #2633
wjosna20
Raczkowanie
 
Avatar wjosna20
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 408
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Ze skutkami ubocznymi bywa różnie, ale nie sądzę by pojawiły się już przy 3 tabletce. Ja w trakcie pierwszego opakowania miałam plamienia, minęły po dwóch tygodniach. Zauważyłam już pogorszenie mojego stanu psychicznego i kilka razy miałam silną migrenę. Poza tym wszystko okej.
Jak brałam Yasminelle to skutki uboczne pojawiły się po roku.
__________________
pozwalam aby kołysały mnie kolejne dni, jest cudnie
wjosna20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 09:10   #2634
honey1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 29
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziękuje dziewczynki za odpowiedź Ehh to nie pozostaje mi nic innego jak pozytywne myślenie... z tych wszystkich skutków ubocznych jakby mi się powiększyly piersi to bym się nie obraziła hihi ;D wczoraj wieczorem zaczęła boleć mnie...miednica i troszku pobolewają piersi, być może, że to od tych tabsów;|
honey1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:02   #2635
madeinpolska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Nie wiecie może czy w aptekach dr Max jest przecena yazu?
__________________


'bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęczę'



madeinpolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:27   #2636
jbgrace
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

W aptece na Szewskiej we Wrocławiu YAZ za około 39 zł - chyba dość tanio
jbgrace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:30   #2637
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez jbgrace Pokaż wiadomość
W aptece na Szewskiej we Wrocławiu YAZ za około 39 zł - chyba dość tanio
na Joannitów 37 zl
w DR Max już chyba nie ma tej promocji. Jak ostatnio dzwoniłam (ale to chyba we wrzesniu/październiku) byla cena 36,90 chyba. to w sumie i tak tanio, ale przedtem kosztowal ponizej 30
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:34   #2638
madeinpolska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Na Joannitów w Lege Artis?
__________________


'bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęczę'



madeinpolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:40   #2639
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

tak
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 10:42   #2640
madeinpolska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dzięki wielkie!
__________________


'bo wiesz słońce z deszczem wywołuje tęczę'



madeinpolska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.