Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>? - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 07:59   #2401
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez Call girl Pokaż wiadomość
Problem polega na tym, że jak waży się o 20 kg za dużo to wystarczy wprowadzić trochę aktywności fizycznej i zdrowo się odżywiać i waga leci na łeb i szyję.
Dokładnie, ważyłam 91kg i waga spadała mi w tempie błyskawicznym, a teraz chcę schudnąć jakieś 8kg i nie mogę.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 08:31   #2402
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Witam! To mój pierwszy post na Wizażu także jestem trochę podekscytowana Tak jak Wy walczę ze zbędnymi kilogramami..katorga..pra ktycznie całe moje życie byłam troszke większa z "pomocą" nadopiekuńczej ciotki która nie dawała mi żyć kiedy nie zjadłam deseru po baaardzo obfitym obiedzie..i tak oto w niecałe pół roku przybyło mi 12kg..;/ (wzrost:165; waga 72)...próbowałam każdego rodzaju diety od dukana po śródziemnomorską..przy dukanie zjechałam do 65 ale wszystko wróciło błyskawicznie..teraz mam 70kg i strasznie słomiany zapał zrywy do prowadzenia diety i ćwiczeń nie trwają dłużej niż tydzień..:P mam nadzieje ze razem się jakoś zmotywujemy do działania i dzieki Wam rusze mój ciężki tyłek:P
Pozdrawiam serdecznie
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:31   #2403
Fruuziaa
Raczkowanie
 
Avatar Fruuziaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 136
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez glass artist Pokaż wiadomość
Witam! To mój pierwszy post na Wizażu także jestem trochę podekscytowana Tak jak Wy walczę ze zbędnymi kilogramami..katorga..pra ktycznie całe moje życie byłam troszke większa z "pomocą" nadopiekuńczej ciotki która nie dawała mi żyć kiedy nie zjadłam deseru po baaardzo obfitym obiedzie..i tak oto w niecałe pół roku przybyło mi 12kg..;/ (wzrost:165; waga 72)...próbowałam każdego rodzaju diety od dukana po śródziemnomorską..przy dukanie zjechałam do 65 ale wszystko wróciło błyskawicznie..teraz mam 70kg i strasznie słomiany zapał zrywy do prowadzenia diety i ćwiczeń nie trwają dłużej niż tydzień..:P mam nadzieje ze razem się jakoś zmotywujemy do działania i dzieki Wam rusze mój ciężki tyłek:P
Pozdrawiam serdecznie
Witamy Będziemy się wszytskie wzajemnie motywować

Cześć Dziewczynki Jak po świętach? i jakie plany na weekend majowy?
Soooorry że się nie odzywałam ale miałam pomieszanie poplątanie w tej Barcy... A po powrocie to ehh... właśnie wracam do rzeczywistości Waga mi zjechała o 1kg Buziaczki
__________________
"Świadomość, że nasze marzenia mogą się spełnić, czyni nasze życie interesującym..."

1. Walka z tłuszczykiem i rozstępami.
2. Dostać się wreszcie na medycynę! ZALICZONE!!!
3. Być szczęśliwa!!
Fruuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 11:38   #2404
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

glass artist fajnie ze do nas dolaczasz im nas wiecej tym mysle ze lepiej, wieksza motywacja. Powodzenia w walce z tluszczykiem zycze!

Fruuziaa moje plany na weekend to siedzenie w domu, nauka i cwiczenia
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:00   #2405
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Dziewczyny macie jakiś ustalony plan diety, albo konkretną dietę na której jesteście? Czy poprostu rozważne jedzenie, unikanie słodyczy i produktów mącznych + masa ćwiczeń? bo ja szczerze mówiąc jestem strasznie zmęczona tymi dietami i po diecie dukana żygam na widok tuńczyka i serków odtłuszczonych:P :P
jakiś konkretny plan ćwiczeń? czy co kto woli byle sie ruszać?
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:29   #2406
Fruuziaa
Raczkowanie
 
Avatar Fruuziaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 136
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Ja jestem przeciwniczką wszelkich diet... a w szczególności dukana... bo ona prowadzi do niewydolności nerek....
Jeżeli jakakolwiek dieta to south beach, ale to też nie tak w 100%....

Jestem zwolenniczką ograniczania słodyczy, jedzenia jakoś mega kalorycznego, tłustego... Ale nie lubie mieć sztywnych reguł... Bo mnie to męczy....
Zresztą ileż można być na dietach?... Dieta powinna być podobno na całe życie.... Więc ja jeśli chodzi o diety to odpadam...

Lepiej robić coś co można mimo wszystko z przyjemnością robić całe życie Np ograniczyć pieczywo, słodycze itp... Raz na jakiś czas wszystko można ale w granicach rozsądku Po np.miesiącu bez pieczywa w ogóle nie odczuwam jego braku i nawet nie mam na nie ochoty....

A ćwiczonka?! Mmmm... siłownia, roleczki iii skakanie do muzyki
__________________
"Świadomość, że nasze marzenia mogą się spełnić, czyni nasze życie interesującym..."

1. Walka z tłuszczykiem i rozstępami.
2. Dostać się wreszcie na medycynę! ZALICZONE!!!
3. Być szczęśliwa!!
Fruuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 14:47   #2407
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Ciaaao..Dziewczynki..

Długo mnie nie było...qrdee..zaległości, że hooo..hooo...w czytaniu postów..

Ja mam wielki problem..pomijając fakt, że mam problemy po wyrostku.. mam powiększoną wątrobę.. problemy jelitowe.. bleeeeeee.. zrobiłam serie badań..od gastroskorpii.. przez zwykle usg.. czy.. rtg.. czy morfologię.. i czekam na diagnozę..
Najgrosze jest to.. że niestety przybyło mi ostatnio 5 kg.. lekarz mówi, że to przez moje dolegliwości, ale czuje się fatalnie..
Codziennie dwa razy dziennie śmigam.. na rowerku.. jakieś 12.. km.. czyli dziennie 24 km.. nie wyglądam tragicznie.. ale.. mam mega wzdęty brzuch.. kumulują mi się w nim gazy.. mam bulgotania.. czuje się okropnie..
Masakra normanie..
Jem mega mało.. generalnie to.. jem, bo musze, bo 3 razy dziennie przyjmuje leki..

Katastrofen.. ;(
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 13:25   #2408
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Ja zadnej specjalnej diety nie mam, po prostu staram sie ograniczac to co niezdrowe

CrazyOlcia wracaj szybko do zdrowia!
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:37   #2409
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Oj..3mam się.. 3mam.. ale to czasami naprawdę nie jest łatwee.. :/ Ale jak nie.. ja .. to kto? haha!
Będzie dobrze.. dziś zmienili mi leki.. mam nadzieje,że z dnia na dzień będzie lepiej.. bo jak nie.. to dostane skierowanie do szpitala.. bleeee..
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 06:58   #2410
aldi30
Przyczajenie
 
Avatar aldi30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Witam,jestem tu nowa i z 10kg więcej!!! Jestem miesiąc po porodzie...z pierwszym dzieckiem przytyłam 8kg i nie było problemu z wagą a teraz po siedmiu latach prztyłam 19kg i zostało mi 10...buuu... moja wina jadłam jak za dwudziestu! wszystko było by ok ale brzusio został jakies 10cm i zmieściła bym sie w ciuszki w spodnie a tak chodze w dresie i jak tu zrobić żebyto zgubić??? Pytam bo nigdy nie miałam problemu z wagą zawsze każdy mowił że nic nie jem a ja mam taka rzemiane a teraz po trzydziestce chyba już nie da rady tego zgubić!!! Mam pas sciągający ale to nic nie daje a już mogę zaczynać ćwiczyć tylko jakie ćwiczenia wykonywać żeby były skuteczne??? Prosze o jakieś rady! Jestem z wami dziewczyny z tymi zbędnymi kilogramami!!!!!!!! 3majcie się dzielnie. Pozdrawiam Aldona
aldi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:34   #2411
powsinoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 107
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Walczę z tym tłuszczem i walczę i robię co mogę, ale chyba jakimś dziwolągiem jestem. Z brzucha i nawet z bioder spadło mi kilka centymetrów, około 4-5. Generalnie na wadze 6,5 kg mniej, ale z ud nie schudłam ani milimetra!!!!!!!!!!!! To jakaś porażka!
powsinoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 07:33   #2412
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Na odchudzanie najlepsza jest dieta (rozsadna, nie zadna glodowka!) z ujemnym bilansem kalorycznym. Cwiczenia to aeroby/interwaly 2-3razy w tygdoniu przeplatane treningiem silowym rowniez 2-3razy na tydzien
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 11:30   #2413
aldi30
Przyczajenie
 
Avatar aldi30
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

http://www.youtube.com/watch?v=AzKzb...feature=relmfu


poszukałam coś takiego, może uda mi się poćwiczyć przy miesięcznym dziecku....


pozdrawiam
__________________
aldi30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 08:59   #2414
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Hmm...ja tam nie jestem zwolenniczką żadnej diety...Diety..może i są fajne.. ale zawsze jednokierunkowe..jedz to, a nie jedz tego...
A przecież całę życie na diecie nie będziemy...
Najlepiej po prostu tak..zmodernizować swój jadłospis.. żeby nie wyluczać żadnych dań...a po prostu jeść w racjonalny sposób...

Do tego..ćwiczenia.. ja ostatnio odpadłam z ćwiczeniami w domu.. pracuje tylko na rowerku.. + basen.. ;D hahaha! Nie mam czasu już siedzieć w domku.. i leżeć na podłodze.. pewnie znowu w okresie jesienno-zimowym przeproszę się z kocykiem..i będę dalej nogami wymachiwać właśnie w domku ;D

Ja w ciagu 2,5 miesiąca spadłam o 8kg.. teraz..przytyłam.. 5kg.. ale to przez leki, które biorę..mój brzuch ciagle jest wzdęty.. i generalnie jest lipa...no, ale dam radę..
Widzę,że z każdym dniem.. mój brzuch znowu staje się fajny i ładny.. i oby tak dalej.. ;D
Nooo!

A poza tym.. to ostatnio kupiłam kieckę.. bo w niedziele mam komunię.. hahah! I.. będzie za✂✂✂iście..

Żeby jeszcze pogoda się poprwaiła.. to byłby już całkowity czaaaad!
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 21:58   #2415
glass artist
Raczkowanie
 
Avatar glass artist
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 73
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Dokładnie racjonalne żywienie to podstawa.. Ja np nie potrafię sobie odmówić domowych polskich obiadków, a bedąc na przeróżnych męczących dietach musiałam..efekt? był..tak jak efekt jojo..bo po zakończeniu diety jadłam wszystko na co miałam ochotę zeby "wynagrodzić" sobie te okropne diety...Teraz jem wszystko co lubie ale w mniejszych porcjach..malutkich wręcz bo 5 posiłkow dziennie to dużo..
Przykładowy jadłospis:
8:00- jogurt(przeważnie activia)
10.30- kromka razowca (lub nie zależy od nasilenia głodu :P) + serek wiejski
13.00- porcja makaronu brązowego z pesto(objętościowo to taka moja garstka tego makaronu)
15.30- owoc
18.00- sałatka z fetą

taki sposób jedzenia mi na prawde odpowiada bo jem wszystko..od schabowych przez rolady i sosy ale w malutkich ilościach..Niestety nie mogę się zmusić do ćwiczeń...;/ a one niewątpliwie spotęgowałyby efekty..
Do tego 1,5- 2 litry wody dziennie i od czasu do czasu cola light dla osłody:P

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Crazy Olcia: Udanej Komunii trzymam kciuki za pogode
__________________
stay cool
glass artist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 07:50   #2416
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Oj..Kobitki..

Niech ten wątek nie umiera.. co z Wami?

Hmm. ..komunia była mega udana.. hahaha.. kiecka..przyciągała uwagę.. a do tego.. najważniejsze.. moja ciotka której nie lubie ciągle się gapiła.. na nią.. więc.. cel osiągniety..

Chudnę.. znowu spadam z wagą.. To znaczy jest powód do zadowolenia.. bo już 1,5 kg.. za mną.. no, ale.. szkoda,że przytyłam.. całe 5 kg muszę zrzucić.. aleee.. dam radę..

Wydłużam sobie na maksa.. moje jazdy rowerem..więc.. tak codziennie.. z godzinkę.. może i 1,5 godzinki na rowerku spędzam.. WIeczorem jakieś wygłupy ze znajomymi.. i już nie mam czasu na inne ćwiczenia..

Aleeeee.. powoli mi się wszystko układa.. powychodziły kłamstwa mojego ex chłopaka.. jak mnie zdradzał na lewo i prawo.. był ze mną.. i jeszcze z dwoma, albo trzema dziewczynami na boku.. więc.. jestem mega szczęsliwa, że to ja pierwsza zerwałam.. no i żeee.. już zapomniałam o nim.. i jest mi tylko wstyd... że się tak skompromitowałam będąc tyle z nim.. bo nie zasługuje na mnie..

Nooo! Aleee..niedługo staje się właścicielką domu, który od dziecka jest moim wielkim marzeniem..

A dodatkowo! Dziewczyny...3majcie dziś kciuki za Fruźkę!!! ;D
Fruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuź.. ;* ;* ;* ;*
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 10:33   #2417
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Hej u mnie ostatnio mega źleeee Ale powoli wychodzę z doła. Przymierzyłam dzisiaj kostium kąpielowy i jest tragedia, moje ciało nie nadaje się do tego by je pokazywać, dlatego też mam dużą motywację by zrzucić trochę ,,sadełka''
Wątek nie może tak oooo poprostu umrzec!!!! Póki mam czas będę tu zaglądac i pisac co u mnie. Aleeeee...... No właśnie będę musiała się z Wami pożegnac na jakiś czas ponieważ wyjeżdżam za dwa tygodnie i wrócę w lipcu, a może i wcześniej. Tego jeszcze nie wiem.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:46   #2418
Fruuziaa
Raczkowanie
 
Avatar Fruuziaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 136
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Dziękuję tym, którzy trzymali kciuki xD
Olcia kochana jesteś
U mnie z wagą tragedia... przez maturkę przybyło kilka kg;(....
__________________
"Świadomość, że nasze marzenia mogą się spełnić, czyni nasze życie interesującym..."

1. Walka z tłuszczykiem i rozstępami.
2. Dostać się wreszcie na medycynę! ZALICZONE!!!
3. Być szczęśliwa!!
Fruuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 06:43   #2419
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez Fruuziaa Pokaż wiadomość
Dziękuję tym, którzy trzymali kciuki xD
Olcia kochana jesteś
U mnie z wagą tragedia... przez maturkę przybyło kilka kg;(....
I jak Ci poszło???

U mnie kg w górę mimo, że nie jem słodyczy i się nie obżeram
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 10:28   #2420
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Dziewczyny i tak jesteśmy piękne!
Nie ma innej opcji! Piękno..jest w Nas..

Fruuuuuuuuuuuuuuuuuź.. ja dalej 3mam mega mocno kciukasy.. ;D ;*
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 18:59   #2421
Fruuziaa
Raczkowanie
 
Avatar Fruuziaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 136
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;26865997]I jak Ci poszło???

U mnie kg w górę mimo, że nie jem słodyczy i się nie obżeram[/QUOTE]

Wypowiem się po 30tym czerwca...;p Ale generalnie rzeczowych błędów to zrobiłam może na strate z 5-7pkt... A reszta to zależy czy się egzaminatorowi spodobają sformułowania czy nie;/ Jak narazie to jeszcze walczę z chemią w środę


Ogólnie to w tamtym roku pisałam maturkę, a teraz poprawiam wyniki...
__________________
"Świadomość, że nasze marzenia mogą się spełnić, czyni nasze życie interesującym..."

1. Walka z tłuszczykiem i rozstępami.
2. Dostać się wreszcie na medycynę! ZALICZONE!!!
3. Być szczęśliwa!!
Fruuziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 21:31   #2422
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Hej dziewczyny!

Dopiero dzisiaj weszlam na watek i przykro mi Fruuziaa ale nie trzymalam za cb kciukow bo nie wiedzialam Ale trzymam juz od teraz! Powodzenia!

A co do odchudzania to moje cialo jest rowniez porazka i jedna wielka pomylka genetyczna Ja nie wiem jak cos tak fatalnego moglo powstac Poki co waga wciaz ta sama.
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 12:53   #2423
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Kochane moje ja mam dzisiaj stresa i zjadłam kilka kawałków ciasta przez to. Siedzę i boli mnie strasznie brzuch, czekam na przesyłkę kurierską z walizką. Miałam wyjechać w piątek za granicę, ale niedawno odebrałam telefon żeby przyjechac już we wtorek. Zakupy nie zrobione, ja nie gotowa, masakra jakaś Idę się zbierać powoli, zrobię jeszcze jakieś pranie. A i pogoda mnie dołuje, wczoraj gorąco i ładnie, a dzisiaj deszcz, co chwilkę jakaś burza nachodzi, dach mi w domu przecieka. I muszę sobie radzić z tym sama bo wszyscy w pracy. Głowa mi już pęka. Mam nadzieję, że Wam milej mija dzionek.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 19:34   #2424
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;26891496]Kochane moje ja mam dzisiaj stresa i zjadłam kilka kawałków ciasta przez to. Siedzę i boli mnie strasznie brzuch, czekam na przesyłkę kurierską z walizką. Miałam wyjechać w piątek za granicę, ale niedawno odebrałam telefon żeby przyjechac już we wtorek. Zakupy nie zrobione, ja nie gotowa, masakra jakaś Idę się zbierać powoli, zrobię jeszcze jakieś pranie. A i pogoda mnie dołuje, wczoraj gorąco i ładnie, a dzisiaj deszcz, co chwilkę jakaś burza nachodzi, dach mi w domu przecieka. I muszę sobie radzić z tym sama bo wszyscy w pracy. Głowa mi już pęka. Mam nadzieję, że Wam milej mija dzionek.[/QUOTE]
A po co za granice wyjezdzasz?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:30   #2425
figurawoskowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 102
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez Agaciok xD Pokaż wiadomość
A co do odchudzania to moje cialo jest rowniez porazka i jedna wielka pomylka genetyczna Ja nie wiem jak cos tak fatalnego moglo powstac Poki co waga wciaz ta sama.
Zabraniam Ci tak o sobie mówić!! Pewnie potrzebujesz tylko niewielkiego odpicowania
figurawoskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 15:10   #2426
monix07
Raczkowanie
 
Avatar monix07
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 196
GG do monix07
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Dziewczyny ja też się do was dołączam Co prawda chce schudnąć tylko 3 kg ale to i tak jest dla mnie cieżkie, schudłam już 2 bo zrezygnowałam z słodkich napojów i fast foodów ale teraz moja waga stoi w miejscu pomimo ćwiczeń. Nie wiem co jejść żeby mi jeszcze te 3 kg ubyły. Macie jakieś pomysły na zdrową diete? ;>
__________________


' i chciałabym powrócić do tych czasów ,

kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy ,
uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to ,
że miłość istnieje '
monix07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 18:38   #2427
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez figurawoskowa Pokaż wiadomość
Zabraniam Ci tak o sobie mówić!! Pewnie potrzebujesz tylko niewielkiego odpicowania
potrzebuje sporego odpicowania!

Cytat:
Napisane przez monix07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też się do was dołączam Co prawda chce schudnąć tylko 3 kg ale to i tak jest dla mnie cieżkie, schudłam już 2 bo zrezygnowałam z słodkich napojów i fast foodów ale teraz moja waga stoi w miejscu pomimo ćwiczeń. Nie wiem co jejść żeby mi jeszcze te 3 kg ubyły. Macie jakieś pomysły na zdrową diete? ;>
Jesli trenujesz to zadbaj o posilki okolotreningowe. Poszukaj sobie takiego watku o tym, ja ci niestety nie pomoge bo mi cos wyszukiwarka szwankuje Kolacja powinna byc czysto bialkowa. Nie przesadzaj z iloscia weglowodanow, ogranicz biale pieczywo i makaron. Moze napisz swoj przykladowy jadlospis a bedzie latwiej ci doradzic
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:51   #2428
monix07
Raczkowanie
 
Avatar monix07
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 196
GG do monix07
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Agaciok xD a więc mój jadlospis wygląda bardzo podobnie. Na początek powiem że chciałam zacząć jejść regularnie ale słabo mi to wychodzi ponieważ jak ide do szkoły to śniadanie jem o 7, w weekend jem o 10. I jeżeli jestem w szkole to drugie śnniadanie jem co przerwe od 10 do 12 bo jestem juz taka głodna, a jak jestem w domu to jem o 12stej. Bo obiad i kolacje to juz zawsze o tej samej porze.
A więc tak:
Rano jem zawsze płatki jak wstane( rózne czasem cheerios albo nesquik) zawsze tak ok 60g zeby wyszło z 300 kcal razem z mlekiem
Na drugie śniadanie zawsze jabłko i kanapki dwie z kiełbasą i sałatą, czasem też jeszcze z ogórkiem i pomidorem.
Obiady nie sa tłuste, jem najczęściej mięso z kurczaka z ryżem, albo w sałatce z brokułami, czasem pierogi z owocami, albo makaron z serem i śmietaną, i czasem zupa albo ogorkowa albo kapuśniak.
I na kolacje z dwie średnie kanapki z almette
I cały czas piję wode mineralna czasem też jakąs kawe rozpuszczalną.
Chciałabym zmienic swoja diete ale nie mam żadnego pomysłu i dla tego licze na Twoją pomoc
__________________


' i chciałabym powrócić do tych czasów ,

kiedy jedynym makijażem była pomadka mamy ,
uśmiech był zawsze szczery i istniała wiara w to ,
że miłość istnieje '
monix07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 18:27   #2429
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

Cytat:
Napisane przez monix07 Pokaż wiadomość
Agaciok xD a więc mój jadlospis wygląda bardzo podobnie. Na początek powiem że chciałam zacząć jejść regularnie ale słabo mi to wychodzi ponieważ jak ide do szkoły to śniadanie jem o 7, w weekend jem o 10. I jeżeli jestem w szkole to drugie śnniadanie jem co przerwe od 10 do 12 bo jestem juz taka głodna, a jak jestem w domu to jem o 12stej. Bo obiad i kolacje to juz zawsze o tej samej porze.
A więc tak:
Rano jem zawsze płatki jak wstane( rózne czasem cheerios albo nesquik) zawsze tak ok 60g zeby wyszło z 300 kcal razem z mlekiem
Na drugie śniadanie zawsze jabłko i kanapki dwie z kiełbasą i sałatą, czasem też jeszcze z ogórkiem i pomidorem.
Obiady nie sa tłuste, jem najczęściej mięso z kurczaka z ryżem, albo w sałatce z brokułami, czasem pierogi z owocami, albo makaron z serem i śmietaną, i czasem zupa albo ogorkowa albo kapuśniak.
I na kolacje z dwie średnie kanapki z almette
I cały czas piję wode mineralna czasem też jakąs kawe rozpuszczalną.
Chciałabym zmienic swoja diete ale nie mam żadnego pomysłu i dla tego licze na Twoją pomoc
nie jestem specjalistka, na pewno lepiej doradza ci dziewczyny na watku pt Nasze codzienne jadlospisy na dietetyce Ale widze juz rzeczy, ktore powinno sie zmienic A wiec do kazdego posilku chociaz troche warzyw. Na sniadanie jesz kiepskie platki Moglabys zastapic je muesli np. Poza tym nie kazdemu odpowiada mleko. Ale jesli tobie nie przysparza ono problemow, to je 'wcinaj'. Aha no i moze lepiej nie jedz ich tak codziennie, organizm potrzebuje roznorodnosci zeby sie nie spowolnil. Jakie jesz pieczywo? Jesli ciemne to nie ma problemow, ale jesli biale to lepiej wlasnie zastap je na ciemne. Twoje obiady nie wygladaja za fajnie Zupy domowe jak najbardziej moga byc. Ale pierogi i makaron odpadaja (jesli makaron jest razowy to moze byc). Smietana tez nie bardzo, lepiej zastap ja jogurtem naturalnym. Kolacje tez mozna by zmienic, zeby ciagle tego pieczywa nie bylo. Jak juz mowilam kolacja powinna byc bialkowa. Mozesz wtedy zjesc dietetycznego omleta, jajecznice, jakas rybke Mam nadzieje ze pomoglam I pamietaj: kalorie kaloriom nierowne!
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:17   #2430
mmadzik
Zadomowienie
 
Avatar mmadzik
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 345
GG do mmadzik
Dot.: Kto chce ze mną zacząć walkę z tłuszczykiem ;>?

dziewczyny ja zaczelam od nowa a6w , nie moge teraz przerwac
__________________
TURYSTKA
mmadzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.