Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-04, 14:05   #1
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088

fryzjer - NYSA


Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego fryzjera w Nysie? Z góry dzięki
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 20:53   #2
Lapinkoira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1
GG do Lapinkoira
Dobry Fryzjer - Opole i okolice

poszukiwany dobry fryzjer w opolu

Edytowane przez Lapinkoira
Czas edycji: 2005-09-14 o 21:11
Lapinkoira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:16   #3
axolot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer - NYSA

Witam.Jesli masz cierpliwosc i duzo pieniedzy to polecam 'mirage'
tel.4339827
Ja sie Scinalam u Andrzeja i bylam bardzo zadowolona,ale z tego co wiem to ceny poszly w gore-50zl.Vip jest rownie drogi ale nie polecam.Podobna cena jest u Wojtka-jesli tam to tylko do niego (kolo dworca).Slyszalam ze w nowej kamienicy na rynku jest dobra fryzjerka.Natomiast jesli tylko masz podciac wlosy to spokojnie mozesz sie wybrac na Krolowej Jadwigi.Ceny rozpoczynaja sie od 15zl.
axolot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 17:28   #4
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez axolot
Witam.Jesli masz cierpliwosc i duzo pieniedzy to polecam 'mirage'
tel.4339827
Ja sie Scinalam u Andrzeja i bylam bardzo zadowolona,ale z tego co wiem to ceny poszly w gore-50zl.Vip jest rownie drogi ale nie polecam.Podobna cena jest u Wojtka-jesli tam to tylko do niego (kolo dworca).Slyszalam ze w nowej kamienicy na rynku jest dobra fryzjerka.Natomiast jesli tylko masz podciac wlosy to spokojnie mozesz sie wybrac na Krolowej Jadwigi.Ceny rozpoczynaja sie od 15zl.


Dzięki
__________________




Edytowane przez paula007
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:52
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 12:15   #5
anaeva
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Z całego serca polecam Jolę z salonu „Metamorfoza”.

Pozdrawiam
anaeva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 15:02   #6
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

A ja czystym sumieniem polecam Andrzeja z salonu Beaty Berendowicz. A wielu fryzjerów już zmierzyło się z moją czupryną
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-16, 21:37   #7
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: fryzjer - NYSA

Witaj Odpisuję trochę z zapłonem diesla Polecam "Wojtka" i tylko Jego pracę. Do pozostałych osób zatrudnionych się nie wypowiem gdyż sprawdziłam tylko Jego. :/Ceny owszem może ma wysokie, ale jedno jest pewne, jakiekolwiek metamorfozy nie pozbawią Ciebie włosów i z pewnością nie pogorszą ich kondycji. A to jest bardzo ważne.

Edytowane przez arleta_akb
Czas edycji: 2005-10-16 o 21:43 Powód: Zdublowany post
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 21:40   #8
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: fryzjer - NYSA

Witaj Odpisuję trochę z zapłonem diesla Polecam "Wojtka" i tylko Jego pracę. Do pozostałych osób zatrudnionych się nie wypowiem gdyż sprawdziłam tylko Jego. :/Ceny owszem może ma wysokie, ale jedno jest pewne, jakiekolwiek metamorfozy nie pozbawią Ciebie włosów i z pewnością nie pogorszą ich kondycji. A to jest bardzo ważne.Pozdrawiam
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 14:00   #9
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: fryzjer - NYSA

dzięki Ci bardzo za rady!
__________________




Edytowane przez paula007
Czas edycji: 2011-09-06 o 18:52
paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:51   #10
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: fryzjer - NYSA

Nie ma za co Polecam się na przyszłość Gdybyś miała jakieś wątpliwości - arleta_akb@poczta.onet.pl. Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez arleta_akb
Czas edycji: 2005-10-23 o 18:54 Powód: Błąd
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 19:01   #11
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: fryzjer - NYSA

ja czasem jak mam pilną potrzebę, a jestem u rodziców to chodze do mojego osiedlowego (tzn. już nie mojego ) fryzjera - do p.Oli na os. Gałczyńskiego na zapleczu Eko, fakt salo wygląda bardzo zwyczajnie,ale zawsze jestem zadowolona jka wychdzę od p. Oli - szczególnie z pasemek ale od kilku lat bywam tam naprawde rzadkoa w ogóle to sporo dziewczyn z NYsy tu ostatnio pozdrawiam !!
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 19:08   #12
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Dot.: fryzjer - NYSA

Gdyby któraś z Was chciała się wybrać do extra specjalisty.. musi się niestety udać do Wrocka. Ja jestem tam klientką od zeszłego roku. Polecam z zamkniętymi oczami
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:17   #13
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Talking Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez arleta_akb
Gdyby któraś z Was chciała się wybrać do extra specjalisty.. musi się niestety udać do Wrocka. Ja jestem tam klientką od zeszłego roku. Polecam z zamkniętymi oczami
Arletko a kogo polecasz?

Ja w Nysie chodziłam do Mirage, zarówno do Mateusza jaki i Andrzeja, byłam zadowolona. Ostatnio byłam parę razy w Vipie i było ok, dopóki była p. Kasia, teraz odeszła podobno otwiera własny salon.
Mam ochotę udać sie do Wojtka, zachwalany jest przez moją koleżankę z pracy która jest mu "wierna" od kilku lat.

Może warto wybrać się do Wrocławia...
Ja jestem w trakcie przeprowadzki do Wrocławia i napewno niedługo będę poszukiwała dobrego fryzjera...
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 20:47   #14
arleta_akb
Raczkowanie
 
Avatar arleta_akb
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 107
GG do arleta_akb
Talking Dot.: fryzjer - NYSA

Witaj Fioneczko
Nie znam usług Mirage, więc nie wypowiem się na ich temat.Bywałam w VIP-ie, omijam go szerokim łukiem!!! Brak właściwej fachowości. To Oni musza wiedzieć w czym Ci będzie dobrze, a niekoniecznie TY.Nie cierpię sytuacj, która poniekąd jest sprawdzianem fryzjera: mówię że chcę dokonac jakichś zmian ale nie bardzo wiem co, a oni nie potrafią Ci niczego konkretnego poradzić, uciekaj jak najszybciej stamtąd!!! Wojtka,(patrz wątek wyżej), równiez polecam. Zawsze byłam zadowolona. Teraz bywam częściej we Wrocku i dlatego łącze wyjazd z pobytem u fryzjera. Polecam CESARE Group, ul. Sukiennice 6 tel.: 71 342 74 65 - prosić z salonem z P.Ewą (w samym Rynku, przy Urzędzie, możesz powołać się na mnie). A teraz wątek cenowy: sa porównywalni z cenami np. u Wojtka. Ale jest pewien atut: posiadają jako wyłączny dystrybutor kosmetyki TIGI czy Inebrya oraz własny brend o zapachach wanilli czy migdałów. Palce lizać Poradzą i napewno zaniechają czegokolwiek co choćby minimalnie mogłoby źle wpłynąć na strukturę włosa i na ogólny Twój image. Polecam bo naprawdę warto. Z szatynki zamieniałam się w blond platynową lolitkę, po czym zostałam dystyngowaną cieplutką czekoladką "Kobieta ma wiele twarzy" I mimo to mam piękne zdrowe i lśniące włosy. Za jakiś czas pewnie znów coś zmienimy przy współudziale P.Ewy.Ale póki co włoski odpoczywają na okres zimy Pozdrawiam i polecam się na przyszlość.

Edytowane przez arleta_akb
Czas edycji: 2005-10-23 o 20:51 Powód: Błąd
arleta_akb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 21:14   #15
A.S.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 552
Dot.: fryzjer - NYSA

Cytat:
Napisane przez arleta_akb
Witaj Fioneczko
Nie znam usług Mirage, więc nie wypowiem się na ich temat.Bywałam w VIP-ie, omijam go szerokim łukiem!!! Brak właściwej fachowości. To Oni musza wiedzieć w czym Ci będzie dobrze, a niekoniecznie TY.Nie cierpię sytuacj, która poniekąd jest sprawdzianem fryzjera: mówię że chcę dokonac jakichś zmian ale nie bardzo wiem co, a oni nie potrafią Ci niczego konkretnego poradzić, uciekaj jak najszybciej stamtąd!!! Wojtka,(patrz wątek wyżej), równiez polecam. Zawsze byłam zadowolona. Teraz bywam częściej we Wrocku i dlatego łącze wyjazd z pobytem u fryzjera. Polecam CESARE Group, ul. Sukiennice 6 tel.: 71 342 74 65 - prosić z salonem z P.Ewą (w samym Rynku, przy Urzędzie, możesz powołać się na mnie). A teraz wątek cenowy: sa porównywalni z cenami np. u Wojtka. Ale jest pewien atut: posiadają jako wyłączny dystrybutor kosmetyki TIGI czy Inebrya oraz własny brend o zapachach wanilli czy migdałów. Palce lizać Poradzą i napewno zaniechają czegokolwiek co choćby minimalnie mogłoby źle wpłynąć na strukturę włosa i na ogólny Twój image. Polecam bo naprawdę warto. Z szatynki zamieniałam się w blond platynową lolitkę, po czym zostałam dystyngowaną cieplutką czekoladką "Kobieta ma wiele twarzy" I mimo to mam piękne zdrowe i lśniące włosy. Za jakiś czas pewnie znów coś zmienimy przy współudziale P.Ewy.Ale póki co włoski odpoczywają na okres zimy Pozdrawiam i polecam się na przyszlość.
Arletko!

Ogromnie dziękuję za infomację.
Ja jestem po eksperymentach z kolorami, miałam zawsze jasny blond potem balejaz, następnie ciemny blond, jaśniejszy i teraz powróciłam do punktu wyjścia - platynowy blond. Włosy mam przez to strasznie przesuszone, płace teraz za błędy.
Jedno już wiem,że "jestem skazana na blondynkę" ha ha ha ..., najlepiej się czuję w tym kolorze.
Zgadzam się z Tobą, fryzjer ma doradzić, zaproponować najlepsze rozwiązanie a nie czekać na nasze wytyczne.
Teraz czekam aż wrównają mi się włoski po cieniowaniu, jednak cały czas regularnie musze farbować odrosty.
Napisze o moich wrażeniach jak będę po wizycie w polecanym CESARE Group.
Pozdrawiam!
A.S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:22   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Cytat:
Napisane przez roztoczanka
A ja czystym sumieniem polecam Andrzeja z salonu Beaty Berendowicz. A wielu fryzjerów już zmierzyło się z moją czupryną

Moglabys cos wiecej napisac o tym salonie i fryzjerze,na jakiej ulicy jest i ceny jakie maja.Wybieram sie w grudniu na kilka dni kolo Opola.Pozdrawiam
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 20:00   #17
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Cytat:
Napisane przez kaska222
Moglabys cos wiecej napisac o tym salonie i fryzjerze,na jakiej ulicy jest i ceny jakie maja.Wybieram sie w grudniu na kilka dni kolo Opola.Pozdrawiam
Proszę bardzo! ul. Ozimska 23, obok "Kaskady", tel. /77/4542734, www.berendowicz-kublin.pl, www.deja-vu.pl. Ceny: strzyżenie 60 zł, farbowanie + strzyżenie 130 zł. Jeśli chcesz skorzystać z usług p. Andrzeja musisz umówić się dużo wcześniej, możesz telefonicznie. Pozdrawiam
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 17:41   #18
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Dziekuje Tobie bardzo
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 10:10   #19
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Ja polecam salon w opolu "trendy hair design" ul. krakowska 53/3 tel:077/ 4532565. Dziewczyny maja super pomysly, naprawde dobrze obcinaja, szefowa ma mistrza (robila go na zachodzie). Mozna tam rownie zrobic sobie przdluzanie i zageszczanie wlosow. polecam.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 19:50   #20
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Polecam salon Iza na Waryńskiego, P.Izę lub P. Basię, ceny są bardzo przystępne
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 11:22   #21
Samii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Potwierdzam umiejetnosci w Studio Metamorfoza ... zreszta wystarczy pojsc i sie przekonac ... ul Ozimska na przeciwko Rzemieslnika .. widac juz reklamy z ulicy ..

)
Samii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 16:10   #22
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

a jakie ceny w tym salonie metamamorfoza??
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 14:44   #23
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

Jamaica tu masz cennik i zniżkę 20 %. Ja coprawda jeszcze nie byłam, ale się wybieram ) http://www.studio-metamorfoza.pl/cennikfryz.php
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 10:27   #24
madzik1000
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 576
Dot.: Szukam dobrego fryzjera w opolu

to ja dodam jeszcze mojego fryzjera - p.mirka z salonu benefis. nie tylko jest dobry technicznie, ale ma wizje , nie boi sie wyzwan. ja jestem bardzo zadowolona
madzik1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 18:52   #25
opolanka
Rozeznanie
 
Avatar opolanka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 504
Dobry Fryzjer - Opole

Dodam, że w Opolu byłam u 2 fryzjerów:
-na Reymonta (obok wszystko za 4zł, wchodzi się po schodkach)- niedobrze dobrany odcień (chciałam chłodny-wyszedł ciepły brąz), ale bardzo profesjonalne i dokładne nałożenie pasemek
-Berendowicz- w razy Natalia. Hmm...nie jej wina,że farba schodzi po 2 tygodniach, ale za 120 zł??!! Początkowo zachwyt, bo pięknie!! dobrany odcień, po 2 tygodniach klęska.... Co do cięcia- podobnie. W salonie wszystko ok, ładnie dobrana fryzura, ale wymagająca dużo zabiegów, mało praktyczna. Ogólnie - nie za tą cenę !
opolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 19:35   #26
kruszka 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 26
Talking Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Witam!!!
Ja byłam kilka razy u fryzjera na kołątaja. Pierwszym razem mieścił się pod starym (4 moda męska), tam strzygła mnie pani która ładnie dobierała mi fryzurę i wychdziłam z salonu jak królowa za około 40 zł. Hmm no niby nie drogo ...
Natomiast od ok roku zmienili miejce i przenieśli się wyzej - gdzie przedtem był sklep - jest nowa ekipa i Zmnieniła sie cena . Tzw sezonowców obsługują uczniowie.Takie jest moje zdanie
__________________
Don't worry, be happy !
kruszka 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:02   #27
eMPi
Rozeznanie
 
Avatar eMPi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 896
GG do eMPi
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Ja polecam tego fryzjera przy hotelu Piast,konkretnie Laurent.Ja bylam juz parę razy i jestem bardzo zadowolona, polecam kazdemu kto dba o swoje włosy i lubi ładnie wyglądac
__________________
Może to prymitywne, ale ludzie tacy są, chcą mieć coś co dla innych znaczy coś

wymianka
eMPi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 11:20   #28
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Czy ktoś był w salonie "Metamorfoza",podobno jest najlepszy w opolu.
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 08:58   #29
BeataBeata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1
Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Cytat:
Napisane przez patrycja77
Czy ktoś był w salonie "Metamorfoza",podobno jest najlepszy w opolu.
Witam ,
jestem stałą klientką Metamorfozy, i zawsze wychodze zadowolona i zaskoczona nowymi propozycjami, nie wiem czy mam szczeście, czy taki jest tam styl pracy ,ale zawsze trafiam na jakąś promocje, i wychodze z prezentem ,polecam gorąco Iwonke
BeataBeata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 09:02   #30
ostra21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 17
GG do ostra21
Thumbs up Dot.: OPOLE!! Dziewczyny, kogo polecacie, a kogo lepiej omijać szeroki łukiem???

Hejka, ja polecam studio metamorfoza, bylam tam w sobote, obsluga profesjonalna, dziewczyny bardzo sympatyczne,
slyszalam,ze jezdza na szkolenie roznego rodzaju i to widac po fryzurach jakie tworza na glowach,poza tym wystarczy wejsc na strone i zobaczyc jakie metamorfozy przeszly niektore dziewczyny ekstra, z kopciuszkow zrobily sie prawdziwe ksiezniczki, jestem bardzo zadowolona, mila atmosfera, az sie chce tam siedziec, wiec Patrycju77 wal jak w dym do metamorfozy, a nie pozalujesz...polecam Jole, klawa babka!!!
ostra21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.