kompleks piersi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 17:49   #1
saphira89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2

kompleks piersi


hej
mam 19 lat i moim odwiecznym problemem jest kompleks bardzo małego biustu.Od zawsze miałam z tym problem...mam chłopaka-nie uprawiamy jeszcze seksu ale mysl ze stanę przed nim kompletnie naga mnie paraliżuje...już teraz w sytuacjach intymnych zakrywam się nie pozwalam się ''tam'' dotykać i pieścić-nie pozwalam nawet rozpiąć stanika
Czy macie lub miałyście podobne problemy ze swoim ciałem?
I co robiłyście by zaakceptować się taką jaką jest?
saphira89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:14   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kompleks piersi

Operacje plastyczną
zmienic chlopaka,wizyta u psychologa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:19   #3
CytrynowyJednorozec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: kompleks piersi

Za kilkoma pierwszymi razami sama się zasłaniałam, moze nie miałam kompleksu, ale nie lubiłam swojego ciała. Potem, kiedy się przełamałam już nie miałam problemu, skoro mój Tż akceptuje moje ciało i twierdzi że jest idealne ;p
zacytuję swojego kolegę 'najpiękniejsze piersi to takie, które mieszczą sie w dłoni'
CytrynowyJednorozec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:21   #4
phoenix1991
Raczkowanie
 
Avatar phoenix1991
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: kompleks piersi

Tak, miałam ten sam problem i zachowywałam sie podobnie. Na szczeście z czasem mi przeszło za sprawą Tż który zachwyca sie moim małym biustem i Go uwielbia Polecam jedno- przełam sie... Musisz zrobić ten krok, pokazać mu sie, jeśli poczujesz akceptacje Twojego chłopaka prawdopodobnie spojrzysz na swoje małe piersi przychylniejszym okiem

ps Twój nick bardzo miło mi sie kojarzy Saphiro;-)
phoenix1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:21   #5
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: kompleks piersi

Czas, czas, czas... Też nie mam największego biustu na świecie i też się nieco obawiałam. Chłopak nie naciskał, ale w jakimś momencie powiedział, że bardzo chciałby dotknąć moich piersi. Najpierw zgadzałam się po ciemku, na chwilę, a teraz... Teraz wiem, że wszystko jest ok. Że tak jak ja lubię, gdy ich dotyka, tak on uwielbia na nie patrzeć i ich dotykać. Wierz mi - jeśli Twój chłopak jest normalny, to po prostu będzie zachwycony widząc Twoje piersi. Bo są one piersiami i są one Twoje. To mu wystarczy Im więcej będziesz robić "halo" wokół Twoich piersi tym bardziej on będzie się zastanawiał, co Ci przeszkadza tak naprawdę. Podejdź do tego w ten sposób - one są MOJE i dlatego on będzie je lubić. Tak jak każdą inną część mojego ciała.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:23   #6
Smirnoffka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: piaseczno
Wiadomości: 24
Dot.: kompleks piersi

powiem tak wolalabym miec male niz ogromne balony zwisajace po kolana nie ma sie czym lamac ;p jesli twoj chlopak nie mowi nic na ten temat odwaz sie i stan na wysokosci zadania wieczne ukrywanie i tak ci nie pomoze ;p
Smirnoffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 18:24   #7
myslov
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: kraina mojego bloku i moich kredek
Wiadomości: 110
Dot.: kompleks piersi

a czy Twój TŻ kiedykolwiek powiedział Ci coś przykrego, obraźliwego na temat Twojego biustu? Podejrzewam, że nie... w takim razie kocha go i Ty też zacznij go akcepptować Ja też nie mam dużego biustu, a mimo to czuję się z nim świetnie. Tak już jest- gdzieś się ma zbyt dużo, gdzieś za mało
myslov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 18:26   #8
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: kompleks piersi

Pytanie: Bardzo maly to jaki dla Ciebie?
Nie pomyslalas nigdy ze moze z duzym biustem wygladalabys komicznie, ze nie pasowalby do reszty twojej figury?
Prawda jest taka ze jak ma sie maly biust to chce sie wiekszy, gdy ma sie duzy wolaloby sie miec go mniej a panie ktore maja sredni to albo chca mniejszy albo wiekszy.
Twoj chlopak raczej widzial twoje proporcje i nawet przez bluzke ma niejako pojecie o wielkosci twojego biustu. Jestescie razem wiec to zaakceptowal. A watpie ze wiazalabys sie z tłuczkiem ktory mysli ze twoje piersi pod jego cudownym dotykiem urosna.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:21   #9
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: kompleks piersi

Miałam dokładnie to samo co Ty, więc wspaniale Cię rozumiem. Też bardzo wstydziłam się moich piersi, często się smuciłam z tego powodu. Ale kiedy mój Tż mi powiedział, że one są śliczne i je lubi takie to... Przestałam się już tym przejmować. Grunt, że jemu takie pasują. A Twój Tż też pewnie Twoje piersi zaakceptuje. Myślę, że NORMALNYM I DOJRZAŁYM facetom, bardziej podobają się mniejsze piersi niż te przesadnie duże. Powodzenia, przełam się
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:36   #10
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez saphira89 Pokaż wiadomość
hej
mam 19 lat i moim odwiecznym problemem jest kompleks bardzo małego biustu.Od zawsze miałam z tym problem...mam chłopaka-nie uprawiamy jeszcze seksu ale mysl ze stanę przed nim kompletnie naga mnie paraliżuje...już teraz w sytuacjach intymnych zakrywam się nie pozwalam się ''tam'' dotykać i pieścić-nie pozwalam nawet rozpiąć stanika
Czy macie lub miałyście podobne problemy ze swoim ciałem?
I co robiłyście by zaakceptować się taką jaką jest?
Ja nie nosiłam stanika.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:39   #11
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: kompleks piersi

A, i jeszcze jedno - jak będziesz odlatywać z przyjemności, gdy będzie Cię dotykać i pieścić trochę niżej to... i tak nie będziesz myśleć o tym, jakie masz piersi tylko o tym, żeby sąsiedzi nie słyszeli jak krzyczysz
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 20:00   #12
phoenix1991
Raczkowanie
 
Avatar phoenix1991
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 77
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez zoofil95 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc sam miałem taki problem. Dobrze Cię rozumiem. Jednak nie wszystko stracone. Polecam zwierzęta. Są bardzo miłe i włąchate. Ja np. lubię masować dziki, ich nie obchodzi wielkość cycków. Zostań zoofilką!
To spadaj z wizażu do swoich dzików Trollu!
phoenix1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:14   #13
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: kompleks piersi

moja siostra miała identyczny problem. ją dodatkowo dobijało to, że nasza najmłodsza, wtedy 16-letnia siostrzyczka, ma większy rozmiar od niej. z czasem jej przeszło- popatrzyła, że większość modelek wcale nie ma dużego biustu, poszukała jak się ubierać, żeby optycznie powiększyć biust i co najważniejsze- kompleks zupełnie zniknął, kiedy zaczęła współżyć ze swoim chłopakiem i on powiedział jej "uwielbiam je"
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:22   #14
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: kompleks piersi

Zawsze byłam przekonana że mam rozmiar "małe B". Moje piersi wyglądały komicznie... zresztą, co ja mówię, one w ogóle nie wyglądały bo ich nie było
Dzięki wizażowi wyliczyłam że mam zupełnie inny rozmiar, dziś odkryłam że mam 65 E Byłam w porządnym sklepie z bra-fittingiem. Pani była bardzo cierpliwa w doradzaniu... Powiem Ci że dopiero w tym staniku zobaczyłam że mam całkiem apetyczny dekolt (niestety te staniki tanie nie są...)

Dobry stanik --> połowa sukcesu. A po jego zdjęciu to faceta i tak nie obchodzi jakiej wielkości są, bo jest tak zaaferowany że uwierz mi nie będzie analizował

Edytowane przez 201608251020
Czas edycji: 2011-01-04 o 20:27
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:24   #15
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: kompleks piersi

Ja tam uważam, ze mały biust jest super Fakt, nie mogę ubrać każdego ciucha, bo niektóre są przewidziane na osoby o bujniejszych kształtach, ale od tego też są staniki typu push-up Ale wychodzę z załozenia, że małe jest piękne. I gwarantuję Ci, ze Twój chłopak nie będzie patrzył na to jak wielki masz biust, a na to że jest naturalny
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:42   #16
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Dzięki wizażowi wyliczyłam że mam zupełnie inny rozmiar, dziś odkryłam że mam 65 E Byłam w porządnym sklepie z bra-fittingiem. Pani była bardzo cierpliwa w doradzaniu... Powiem Ci że dopiero w tym staniku zobaczyłam że mam całkiem apetyczny dekolt (niestety te staniki tanie nie są...)

Dobry stanik --> połowa sukcesu.
Jak już masz dobrany rozmiar i obracasz się w różnych firmach, to można dorwać zawsze o wiele tańsze na allegro.
Potwierdzam powyższą całość - dobry stanik potrafi wręcz pozbierać okolicę piersi na tyle dobrze, że mają one po jakimś czasie o wiele lepszy kształt i są pełniejsze.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:52   #17
chillie
Raczkowanie
 
Avatar chillie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 384
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Czas, czas, czas... Też nie mam największego biustu na świecie i też się nieco obawiałam. Chłopak nie naciskał, ale w jakimś momencie powiedział, że bardzo chciałby dotknąć moich piersi. Najpierw zgadzałam się po ciemku, na chwilę, a teraz... Teraz wiem, że wszystko jest ok. Że tak jak ja lubię, gdy ich dotyka, tak on uwielbia na nie patrzeć i ich dotykać. Wierz mi - jeśli Twój chłopak jest normalny, to po prostu będzie zachwycony widząc Twoje piersi. Bo są one piersiami i są one Twoje. To mu wystarczy Im więcej będziesz robić "halo" wokół Twoich piersi tym bardziej on będzie się zastanawiał, co Ci przeszkadza tak naprawdę. Podejdź do tego w ten sposób - one są MOJE i dlatego on będzie je lubić. Tak jak każdą inną część mojego ciała.
dokładnie tak w 100% się zgadzam
__________________

Namiętność pojawia się i znika, ale uczucia pozostają.
chillie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:11   #18
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez saphira89 Pokaż wiadomość
hej
mam 19 lat i moim odwiecznym problemem jest kompleks bardzo małego biustu.Od zawsze miałam z tym problem...mam chłopaka-nie uprawiamy jeszcze seksu ale mysl ze stanę przed nim kompletnie naga mnie paraliżuje...już teraz w sytuacjach intymnych zakrywam się nie pozwalam się ''tam'' dotykać i pieścić-nie pozwalam nawet rozpiąć stanika
Czy macie lub miałyście podobne problemy ze swoim ciałem?
I co robiłyście by zaakceptować się taką jaką jest?
Zaakceptuj siebie taką jaka jesteś Nikt z nas nie ma idealnego ciała. Każdy z chęcią by coś w sobie zmienił. Ale ze wszystkimi defektami urody (mały biust niekoniecznie nim jest- wielu osobom się podoba) można żyć.

Powiedz swojemu chłopakowi, że masz kompleksy z powodu piersi. Niech wie, że Twoje zasłanianie się itd. to nie kwestia tego, że nie chcesz jego dotyku, tylko wina tego, że boisz się, że uzna Cię za nieatrakcyjną. Jak to usłyszy, to powinien sam spróbować jakoś przełamać Twój opór i zmniejszyć obawy, że mu się nie spodobasz jak będziesz nago.

Ale spodobasz mu się. Widział Cię przecież w ubraniu- zauważył, że nie masz ogromnego biustu. A mimo to jest z Tobą. Podobasz mu się taka jaka jesteś
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:35   #19
anioleczek25
Rozeznanie
 
Avatar anioleczek25
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 895
Dot.: kompleks piersi

Ja też nie mam dużego biustu, ale obecnie nie mam z tego powodu kompleksów, bo wolę mniejszy biust od takiego dużego. Jakbym miała duży biust to wydaje mi się, że nie czułabym się z nim dobrze.
Jak zaczęłam spotykać się z moim chłopakiem to zastanawiałam się czy mój biust nie będzie dla niego odpowiedni (bo zazwyczaj jest tak, że faceci wolą duże piersi). Jednak się pomyliłam, niepotrzebnie się przejmowałam tym, bo jak się okazało mój chłopak powiedział mi, że woli mniejsze piersi i że one są bardziej czułe na dotyk. Pozatym to nie raz mi mówi, że uwielbia moje ciało. Dlatego dzięki niemu nie zawracam sobie głowy rozmiarem biustu, bo podobam się cała mojemu TŻ-owi a to jest dla mnie najważniejsze.
anioleczek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 22:02   #20
Majuniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Majuniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: kompleks piersi

Saphira male tzn jaki masz rozmiar?
bo jak masz rozmiar tzn ze jest dobrze i ze nie jest tak zle

wiem ze jak kobieta sobie cos wmawia od dziecka i sie doluje to potem wpada w komplex i nic ja z tego nie wyleczy..

ja widze takie rozwiazania - drastyczne ale zmieniajace twe zycie i pozbycie sie komplexu - operacja plastyczna...
lub mniej drastyczne - polubienie swoich cycochoooow, zadbane piersi w odpowiednim staniku,blusce moga wyglada mega sexy i ja OSOBISCIE podobnie jak wiele innych osob wolalabym male cycki ,ktore mozna bez stanika nosic pod bluzeczka niz zwisajace do pepka cyce,ktore trzeba w staniku non stop nosic zeby sie nie majtaly...


jestes mloda,zdrowa
nad tym sie skup i ciesz sie zyciem


p/s a twoj chlopak napewno cie kocha i dla niego bedziesz mega sexy taka jaka jestes
__________________
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.......
Majuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:08   #21
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez Majuniaaa Pokaż wiadomość
ja widze takie rozwiazania - drastyczne ale zmieniajace twe zycie i pozbycie sie kompleksu - operacja plastyczna...
Operacja plastyczna powiększy piersi, ale niekoniecznie zmniejszy problem autorki Jak ktoś nie jest pewien swojego ciała, to żadna operacja nie pomoże. To tylko operacja, a nie pomoc psychologiczna. Poza tym- łatwo zamienić jeden kompleks na drugi- np. z poczucia, że ma się za mały biust, w poczucie, że np. wygląda nienaturalnie (co się zdarza po operacji) itd.

Najpierw trzeba zaakceptować siebie. Zrozumieć, że nasze ciało jest robione przez naturę, a nie wychodzi spod ręki chorego grafika komputerowego, który musi wszystko wygładzić, wypukłości zmniejszyć, a tłuszcz odessać.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:14   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: kompleks piersi

Co znaczy mały biust ???
Jaki nosisz rozmiar? Albo inaczej jakie masz wymiary w biuscie i pod biustem ???

Może mas zproblem z doborem stanika? Wiele kobiet narzekalo na maly biust, a po prostu nie potrafiło sobie dobrac odpowiedniego stanika.

A po za tym kompleksy to sobie sami tworzymy w głowie i operacje nie zawsze nas z tego lecza.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 22:26   #23
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: kompleks piersi

Wyobraź sobie siebie nagą, siedzącą luzacko na fotelu, palącą papierosa, z pomalowanymi paznokciami, pewną siebie, zalotną, "spryciulę".
Masz na szyi długi łańcuszek z mega seksi nieśmiertelnikiem.
Podchodzi Twój chłopak i nie może się opanować by Cię nie dotknąć.


Małe piersi grają mega podrzędną rolę w tym co widzimy w takich sytuacjach. Liczy się całość (całokształt) w tym najbardziej Twoje zachowanie i twoje eksponowanie pewności siebie, samoakceptacji.

Na 100% Twój chłopak wie mniej więcej że Twój biust jest mniejszy i wciąż jest z TOBĄ. Spędza czas z TOBĄ. Dąży do kontaktu fizycznego z TOBĄ. nie twoimi piersiami. Z Tobą jako całością.

powodzenia!!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 23:05   #24
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: kompleks piersi

On na pewno widzi co bierze (wielkość piersi przez bluzkę), czyli cię akceptuje.

Możesz mieć inny atut małych piersi- sterczące brodawki.

Np. dla mnie to olbrzymi atut- wielka frajda dla ust, języka, palców, oczu...

On może też mieć kompleks wielkość, chyba wiesz jaki.


To działa w obie strony.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 23:56   #25
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: kompleks piersi

Cytat:
Napisane przez saphira89 Pokaż wiadomość
hej
mam 19 lat i moim odwiecznym problemem jest kompleks bardzo małego biustu.Od zawsze miałam z tym problem...mam chłopaka-nie uprawiamy jeszcze seksu ale mysl ze stanę przed nim kompletnie naga mnie paraliżuje...już teraz w sytuacjach intymnych zakrywam się nie pozwalam się ''tam'' dotykać i pieścić-nie pozwalam nawet rozpiąć stanika
Czy macie lub miałyście podobne problemy ze swoim ciałem?
I co robiłyście by zaakceptować się taką jaką jest?
też tak kiedyś myślałam :P że nigdy nie pokaże się facetowi naga, bo jak mnie zobaczy to ucieknie i poczuje sie oszukany (ze przez bluzkę wyglądały na większe). Faceci uwielbiają każdy biust od minimalnego A do E. Dla niego jest ważne, że jest Twoj i i tak jest piękny. Mnie pomógl TŻ z tym problemem. Powiedział, że moje piersi są piękne i on tylko takie chce i tylko takie go podniecają. I też sie broniłam i stroniłam od tego zeby mnie tam dotykał, a on sam kiedyś włozył tam rękę i powiedział, że mam się nie bać, że jemu się takie podobają i że jestem piękna, a piękne kobiety nie powinny sie niczego wstydzić.

Też tak pomyśl, że dla swojego faceta jestes piękna, a piękna kobieta nie powinna się niczego wstydzić i nie powinna mieć kompleksów. tęz walczylam z tym wiele lat, zeby polubic siebie taką jaką jestem, a tak naprawdę wystarczył jeden wieczór i jedno zapewnienie TŻta, ze kocha mnie taką a nie inną. U Ciebie jest tak samo więc nie martw się na zapas, nie ucieknie od CIebie
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112

Edytowane przez just_me
Czas edycji: 2011-01-04 o 23:57
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 00:43   #26
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: kompleks piersi

A ja mam bardzo duże, dużeee D.. I cholernie mi to przeszkadza, chociaż mój facet to uwielbia to mi strasznie przeszkadząją.. Marze o małych zgrabnych piersiach, najlepiej takie no żeby się w dłoni TŻ mieściły a tu troszkę za bardzo mnie Bozia obdarzyła.
Nie przejmuj się, nie ma reguły na ładne piersi na pewno Twój facet je pokocha.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 08:50   #27
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: kompleks piersi

..

Edytowane przez panna tofu
Czas edycji: 2014-05-22 o 15:45
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 09:18   #28
love to love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 211
Dot.: kompleks piersi

Mezczyzna ..gdzies czytalem w ciągu sekundy jest w stanie ocenic czy dziewczyna mu odpowiada..i potrzy własnie na piersi,talie,pupe, ale to wystarczy sekunda ,oczywiscie pod kątem czysto seksualnym..więc jesli facet jest z kobieta i chce z nią kontaktu fizycznego to znaczy ze go ta kobieta podnieca...chocby obiektywnie nie miała piersi w ogóle...to nieistotne takze głowa do góry
love to love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 09:47   #29
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: kompleks piersi

Miałam nieco inny problem, ale związany z tematem.

Jestem niska, ale biust urósł mi już w wieku 10 lat, w związku z czym miałam kiedyś straszne kompleksy. W dodatku sutki sterczą mi jak na reklamie Mentosów, są ciemne i duże. Najpierw jako dziecko nie chciałam nosić stanika, żeby piersi zwisały, potem ubierałam bardzo zabudowane "sutkoukrywacze".

Jako "lolitka z balonami" na ulicy byłam zaczepiana i nieraz macana przez starszych panów o pedofilskich zapędach

Było mi bardzo ciężko, gdy mój pierwszy chłopak chciał dotknąć lub zobaczyć mój biust.

Przez parę lat się z tym męczyłam, a potem po prostu zmieniłam nastawienie
Jeśli Twój facet Cię kocha, będzie kochał także Twoje piersi, bo są częścią Ciebie, bo go pociągasz
Głowa do góry, nikt nie jest idealny, a ewentualne niedociągnięcia natury stają się nieistotne, gdy między dwojgiem ludzi jest chemia
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 10:00   #30
edzina
Raczkowanie
 
Avatar edzina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 164
Dot.: kompleks piersi

Dla wszystkich zakompleksionych polecam wątek:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=92043
A tutaj jest porównanie o ile lepiej można wyglądać w dobrze dobranym staniku:
http://www.balkonetka.pl/katalog/bra/ed ... nd?c=99433
A te z małym biustem niech przestaną nosić staniki z coraz wiekszymi gąbkami! One spłaszczają biust i wygląda na coraz mniejszy. Wtedy kupuje się z jeszcze większymi gąbkami i kółko się zamyka. Uwierzcie w siebie. Dobrze dobierzcie stanik, wtedy okaże się, że wcale nie macie rozmiaru 75A, tylko.. 65C! Brzmi lepiej prawda?
A dziewczyny z dużym biustem też powinny sobie dobrze dobrać, bo wtedy wszystko jest na swoim miejscu i okazuje się, że mają świetną talię!
edzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.