Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 13:45   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?


Pytanie rzecz jasna do tych, którzy mieli konto i usunęli po jakimś czasie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:50   #2
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31227538]Pytanie rzecz jasna do tych, którzy mieli konto i usunęli po jakimś czasie [/QUOTE]
Ja nie tyle usunęłam, co przestałam używać konta na nk. Po części dlatego, że mi się znudziło, po części dlatego, że przeniosłam się na fb. Z facebooka póki co ani myślę rezygnować, bo traktuję go trochę jak książkę adresową
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:51   #3
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z Naszej-klasy choćby dlatego, że stała się jednym wielkim narzędziem marketingowym i maszynką do robienia pieniędzy i w nic nie dało się już dopatrzyć tych pierwotnych idei portalu.
Na FB konto mam nadal i jak na razie mi służy, choć i tu wprowadzają nowe udziwnienia
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:52   #4
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z nk bo zaczęły mnie wkurzać różne śledziki, nie śledziki, dziwni ludzie zaczęli mnie zapraszać do znajomych.. nie chciałam tam się więcej udzielać jednym słowem
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 13:58   #5
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Ja zrezygnowałam z NK, bo przestało spełniać swoją pierwotną funkcję, a poza tym, po załapaniu kontaktu ze starymi znajomymi przestało być potrzebne. Konta na Fb nie mam i nie mam zamiaru mieć .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:07   #6
Sylvviiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Sylvviiaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 95 155
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Z Naszej-klasy choćby dlatego, że stała się jednym wielkim narzędziem marketingowym i maszynką do robienia pieniędzy i w nic nie dało się już dopatrzyć tych pierwotnych idei portalu.
Na FB konto mam nadal i jak na razie mi służy, choć i tu wprowadzają nowe udziwnienia
jak wyżej
__________________
Sylvviiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 14:29   #7
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Ja jeszcze mam konta na obydwu portalach.

Słyszałam, że fb sprzedaje nasze dane i chyba rzeczywiście bo już kilka razy miałam na fb na swojej tablicy, że kliknęłam "lubię to" w jakiś link np radia zet, a ja nawet nie wchodziłam na taką stronkę!
__________________
Mój BLOG

PM 2017
Nasz synek Igor
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 14:57   #8
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Miałam konta na jednym i drugim, ale jest mi to zupełnie niepotrzebne... Dla mnie to jest zbyt komercyjne. Nie pociąga mnie to jakoś. Wolę mieć konta na innych portalach, bardziej tematycznych.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:00   #9
agnes098
Raczkowanie
 
Avatar agnes098
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 48
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Ciekawe pytanie sama usunełam konto na nk ponieważ mi się znudziło, a fb nie zamierzam zakładać.
agnes098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:02   #10
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Z Naszej-klasy choćby dlatego, że stała się jednym wielkim narzędziem marketingowym i maszynką do robienia pieniędzy i w nic nie dało się już dopatrzyć tych pierwotnych idei portalu.
Na FB konto mam nadal i jak na razie mi służy, choć i tu wprowadzają nowe udziwnienia
a co FB niby nie ?
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:06   #11
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

NK usunęłam, bo zrobiła się z tego druga fotka.pl, a nie po to zakładałam tam konto, aby ktoś oceniał moje zdjęcie na punkty
Ponadto zaczęli kombinować z wyglądem, co chwilę coś się zmieniało, dodawali mnóstwo niepotrzebnych pierdół.

Z fb, zrezygnowałam jakieś 2 tygodnie temu, po niecałych 6 miesiącach użytkowania.
Powód - znudziło mi się po prostu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 15:11   #12
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:20   #13
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Ja usunęłam konto na nk bo mi się znudziło Poza tym ten śledzik, ocenianie zdjęć to dla mnie beznadzieja
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:22   #14
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
NK usunęłam, bo zrobiła się z tego druga fotka.pl, a nie po to zakładałam tam konto, aby ktoś oceniał moje zdjęcie na punkty
Ponadto zaczęli kombinować z wyglądem, co chwilę coś się zmieniało, dodawali mnóstwo niepotrzebnych pierdół.
O to to!



A fb mam, korzystam.
Jeśli się studiuje warto mieć takie konto, ponieważ można się w ostatniej chwili dowiedzieć, że zajęcia odwołane, że kolos przełożony na następny tydzień itp., itd.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:22   #15
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
a co FB niby nie ?
Na Fejsie za nic nie muszę płacić.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:24   #16
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:25   #17
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No jasne, że nie, ale nie lubię, kiedy jakieś funkcje są dostępne tylko dla tych, którzy zapłacą. Albo serwis jest darmowy albo nie.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:28   #18
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
NK usunęłam, bo zrobiła się z tego druga fotka.pl, a nie po to zakładałam tam konto, aby ktoś oceniał moje zdjęcie na punkty
Ponadto zaczęli kombinować z wyglądem, co chwilę coś się zmieniało, dodawali mnóstwo niepotrzebnych pierdół.
Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
A fb mam, korzystam.
Jeśli się studiuje warto mieć takie konto, ponieważ można się w ostatniej chwili dowiedzieć, że zajęcia odwołane, że kolos przełożony na następny tydzień itp., itd.
Tak samo, tylko zamiast odwołanych zajęć dowiaduję się innych szkolnych, z czego co jest itd.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 15:54   #19
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z nk w sumie zrezygnowałam chyba dwa dni temu pod wpływem impulsu, znowu dostałam jakąś głupią wiadomość od administracji nk i stwierdziłam, że wchodzę tam tylko po to, żeby usuwać maile od nich. FB mam i nie zamierzam na razie usuwać.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 15:58   #20
lipiec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 014
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z nk zrezygnowałam już chwile temu, bo nie widziałam sensu mieć tam konta, zalozylam je wtedy gdy była na to moda, potem mi jakoś przeszło. Fejsbóczka nigdy nie miałam i nie zamierzam zakładać, bo kompletnie nie widzę sensu użytkowania tego portalu, zdecydowanie bardziej wole poczytać sobie posty na forum niż przeglądać co kto robi w danym momencie co czasami jest dość żałosne, no ale różni ludzie .
__________________

lipiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:00   #21
Anonimka1992
Wtajemniczenie
 
Avatar Anonimka1992
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 645
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

ja slyszalam ze nie da sie usunac konta na FB
ze zawsze jakies dane pozostana po nas;P

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez lipiec Pokaż wiadomość
Z nk zrezygnowałam już chwile temu, bo nie widziałam sensu mieć tam konta, zalozylam je wtedy gdy była na to moda, potem mi jakoś przeszło. Fejsbóczka nigdy nie miałam i nie zamierzam zakładać, bo kompletnie nie widzę sensu użytkowania tego portalu, zdecydowanie bardziej wole poczytać sobie posty na forum niż przeglądać co kto robi w danym momencie co czasami jest dość żałosne, no ale różni ludzie .
popieram !!
tam kazdy sie chwali wszystkim i to zaczyna byc denerwujace:P nie zebym zazdroscila ale na co komu to wiedziec??
Anonimka1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:00   #22
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Na nk miałam konto,ale usunęłam,bo zaczęli udziwniać - jakieś śledzie czy inne pierdoły.Tak mnie to zraziło,że nie mam facebooka
Kolega się do mnie śmieje,że muszę założyć,bo nie istnieję skoro nie mam konta nigdzie
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:10   #23
ourlastsummer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 22
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z nk zrezygnowałam około dwa lata temu, po prostu nie było już tam nic ciekawego.
Facebookowi opierałam się baardzo długo i byłam bardzo przeciwna, aż w końcu parę tygodni temu założyłam Nie wciągnęło mnie jakoś, mam 30 znajomych, ale utrzymuję kontakt z kilkoma osobami zza granicy.
ourlastsummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:19   #24
Bayje
Zakorzenienie
 
Avatar Bayje
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 4 012
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

hmmmm przed chwilą miałam dość śmieszną sytuacje. Jedna dziewczyna zamieściła zdjęcie papci jakie dostała pod choinkę - i dużo próśb w stylu 'o jejku' też takie chcę. Napisałam, że widziałam pełno w koszach w TESCO EXTRA i koleżanka się obraziła, że ONE NIE SA Z TESCO TYLKO Z DAJŚMANA i że w ogóle w TESCO takich nie ma. na to ja jej, że to jedno z drugim nie wyklucza bo Deichman nie jest eklsuzywnym butikiem z włoskimi butami... I rozpętała się wielka kłótnia bo być może się wydało, że jej papcie są z tesco..
(a zapewniała, że dla Niej to jest mało wazne jaki to prezent i gdzie kupiony - najwidoczniej nie )

Kurde to nawet nie była krytyka - a dziewczyna się obraziła bo jej papcie być może są z Tesco ... nie kupujcie nic z Tesco bo wstyd mięc produkty z tamtego sklepu ..

Na NK moje konto jakby umarło - usunięcie konta i tak nic nie ma bo dane tam są więc ewentualnie wywale zdjęcie i będzie leżało suche konto.

Denerwuje mnie to, że ludzie wrzucając jakiekolwiek zdjęcie czy cokolwiek chcą od razu pochlebne 'komentarzyki'.
__________________




Have you noticed the saddest person always has the most beautiful smile
Kid Cudi

Edytowane przez Bayje
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:20
Bayje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:20   #25
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Na nk miałam konto,ale usunęłam,bo zaczęli udziwniać - jakieś śledzie czy inne pierdoły.Tak mnie to zraziło,że nie mam facebooka
Kolega się do mnie śmieje,że muszę założyć,bo nie istnieję skoro nie mam konta nigdzie
No jak nie masz? Na najlepszym portalu społecznościowym wizaz.pl
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:31   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31229169]No jak nie masz? Na najlepszym portalu społecznościowym wizaz.pl [/QUOTE]
Hahhahahaah to się nie liczy,bo wizaż to nie byle jakiś portal społeecznościowy - to jedyny w swoim rodzaju portal

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayje Pokaż wiadomość
hmmmm przed chwilą miałam dość śmieszną sytuacje. Jedna dziewczyna zamieściła zdjęcie papci jakie dostała pod choinkę - i dużo próśb w stylu 'o jejku' też takie chcę. Napisałam, że widziałam pełno w koszach w TESCO EXTRA i koleżanka się obraziła, że ONE NIE SA Z TESCO TYLKO Z DAJŚMANA i że w ogóle w TESCO takich nie ma. na to ja jej, że to jedno z drugim nie wyklucza bo Deichman nie jest eklsuzywnym butikiem z włoskimi butami... I rozpętała się wielka kłótnia bo być może się wydało, że jej papcie są z tesco..
(a zapewniała, że dla Niej to jest mało wazne jaki to prezent i gdzie kupiony - najwidoczniej nie )
: hahaha:
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 16:37   #27
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Z naszej klasy zrezygnowałam dlatego, że zaczęła się robić z tego jakaś fotka.pl Śledziki, gąbki i inne cuda. Zdecydowanie nie zamierzam tam wracać.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:08   #28
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

NK usunęłam właśnie przed chwilą. Nie zaglądałam tam już od ponad roku jak nie więcej, a jak już zajrzałam to same reklamy, jakieś śledzie, ocenki, pierdółki no masakra.

Facebooka założyłam kiedy jeszcze mało kto miał tam konto, na początku kilka miesięcy leżało że tak powiem opuszczone bo nie wiedziałam co i jak ale później jak zapisałam się na drugi kierunek studiów się rozkręciłam bo stwierdziłam że na pewno się przyda chociażby po to, żeby być na bieżąco ze sprawami na uczelni, wiadomo jak to jest, najlepiej poinformowanym się jest dzięki temu portalowi właśnie. I się wciągnęłam, nie ma dnia żebym tam nie zajrzała.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:29   #29
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

Miałam i facebook( jeszcze przed tym wielkim szałem) i nk. Uunęłam grubo ponad rok temu. Założyłam, bo wiadomo - wszyscy mają, korzystają. Jednak, kiedy się zorientowałam, że nie ma dnia bym nie logowała się na te portale - usunęłam. Poza tym zaczęły mnie wkurzać te innowacje, śledziki, konta fake, oceny zdjęć. Dla mnie to czysta durnota.
Fejsa miałam może z miesiąc, ale korzystałam z niego sporadycznie.
Poza tym wkurzało mnie wścibstwo ludzi, szczególnie niektórych "znajomych", które dzień i noc oglądały moje zdjęcia, przeżywały kto mnie zaprosił do znajomych, kogo mam w znajomych, kto jest moim chłopakiem - chciałam się odciąć od tego raz na zawsze i chociaż na tych portalach na takie panienki się nie natykać

Usunęłam i w ogólnie nie żaluję. Jestem zadowolona i nigdy zakładać nie zamierzam.
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010



Edytowane przez Cocos_
Czas edycji: 2011-12-26 o 17:33
Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 17:37   #30
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Dlaczego rezygnujecie z kont na fejcie, nk i tym podobnych portalach?

z NK zrezygnowałam bardzo dawno... jeszcze przed erą "śledzików" czemu? bo nie spełniał moich oczekiwań. ok. znalazłam paru znajomych z klasy.. ale tylko oglądnęłam zdjęcie i nawet nikt mi nie odpisał na wiadomość w stylu "hey co tam u ciebie?". ... jedynie każdy tylko chciał żebym zamieściła tonę zdjęć- jedno wg mnie wystarczyło. a dodoatkowo każdy mógł wszystko - wtedy- oglądać. wiec nie widziałam sensu żeby być trendy z naszą klasą

fb mam.. wciągnęłam sie dawno temu. i coraz bardziej jestem z niego zadowolona. mam garstkę znajomych, i tylko one mają dostęp do moich danych, do zdjęć, ogólnie do tablicy. wszystko co tylko mozliwe jest pozablokowywane. nie przyjmuję żadnych "dziwacznych" znajomości- zresztą nawet trudno mnie tam znaleźć... dodatkowym plusem jest to, że utrzymuje kontakt ze znajomymi z zagranicy. i mogę porozmawiać z różnymi ludźmi o podobnych gustach muzycznych, filmowych, hobby.. itd.
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.