Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 09:38   #4351
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Do czasu, az moderatorzy nie podejma regulaminowych krokow by zadoscuczynic naruszeniu ogolnie panujacych praw - nie ma sensu uczestniczenie w tej dyskusji.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:42   #4352
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej dziewczynki, pisze jako nowa, z nikim nie zaprzyjaźniona obiektywna osoba
Nie psujcie tego forum, tak fajnie było wejść, pośmiać się, wysłac i dostać buziaka,dowiedzieć się o ciekawych rzeczach.
Nię wysyłam zaproszeń, nie chcę oglądac Waszych prywatnych zdjęć, chcę tylko żeby było jak dawniej, nie zamierzam nikogo krytykowac ani tym bardziej oceniać
No, to tyle, smutno mi
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:46   #4353
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

jedynusia- my nie psujemy, zaraz zostanie posprzatane.

To forum jest niezbedne - by niesc pomoc, jednak najpierw nalezy zamiesc.
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:48   #4354
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

zaczyna to byc nawet zabawne! 7 uzytkownikow jest tutaj.Trzech widocznych,a reszta niewidzialna sie zrobila
Blad ,to nie jest smieszne .To jest zalosne!
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:49   #4355
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Bardzo prosze zamknac temat kopiowanych zdjec itd. poniewaz Masima nie zlamala Regulaminu Forum-ale na pewno zawiodla Wasze zaufanie-jednak to jest sprawa pomiedzy Wami i nic wiecej w tej sprawie nie zostanie zrobione.
Gdyby doszlo do kopiowania zdjec,ktore sa wlasnoscia Forum to inna sprawa ale w tym przypadku to prywatny album i same decydujecie,kogo dopuszczacie do wlasnego grona.

Cala sytuacja jest nieprzyjemna i koncze OT w tym temacie-prosze sobie wyjasnic wlasne sprawy na privie.


Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:58   #4356
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

chciałam sobie sprawdzić swoje ustawienia, żeby nie okazało się, że jest i do nich dostep, ale chyba pozaznaczałam nie to, co trzeba myslalam, ze niewidzialna oznacza brak dostepu do osobistych danych

to tyle.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:05   #4357
November17
Rozeznanie
 
Avatar November17
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: podkarpacka wiocha
Wiadomości: 896
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

W zwiazku z wypowiedzią Hexxany- rozumiem że Masima nadal jest na tym forum.
Mam do Ciebie pytanie:
Proszę się odnieśc do rannych wypowiedzi Natali- w każdym z postów.
Dlaczego niby ja , Iv i Anturek miałybyśmy wiedziec że wócisz tu (gdybyś została usunięta) pod innym Nickiem?
Przepraszam- do tego czasu nie wypowiadalam sie na temat Natali- a jak już to nie negatywnie, szanując jej prywatnośc i dziwny sposób zycia.
Po tych wypowiedziach uważam ją za osobę z dużymi problemami psychicznymi i nie życzę sobie byc mieszana w te wasze ciemne sprawki.
W tym momencie poczułam się na tyle lat ile mam i nie pozowlę byc traktowana jak gówniara.
Przepraszam Hexxano- piszę o tym na forum nie na priv- bo nie chce by moja wypowiedz została przez kogoś zmanipulowana.

Dennuś... nie odchodż
__________________
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę ale to i tak nic nie zmieni...

Edytowane przez November17
Czas edycji: 2009-01-23 o 10:09
November17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 10:13   #4358
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez November17 Pokaż wiadomość
W zwiazku z wypowiedzią Hexxany- rozumiem że Masima nadal jest na tym forum.
Mam do Ciebie pytanie:
Proszę się odnieśc do rannych wypowiedzi Natali- w każdym z postów.
Dlaczego niby ja , Iv i Anturek miałybyśmy wiedziec że wócisz tu (gdybyś została usunięta) pod innym Nickiem?
Przepraszam- do tego czasu nie wypowiadalam sie na temat Natali- a jak już to nie negatywnie, szanując jej prywatnośc i dziwny sposób zycia.
Po tych wypowiedizach uważam ją za osobę z dużymi problemami psychicznymi i nie życzę sobie byc mieszana w te wasze ciemne sprawki.
W tym momencie poczułam się na tyle lat ile mam i nie pozowlę byc traktowana jak gówniara.
Przepraszam Hexxano- piszę o tym na forum nie na priv- bo nie chce byc by moja wypowiedz została przez kogoś zmanipulowana.

Dennuś... nie odchodż
Rozumiem,ze jestescie zle,rozzalone itd. ALE Masima nie zlamala Regulaminu Forum-gdyby doszlo do kopiowania zdjec,ktore sa zawartoscia Forum to inna sprawa ale tutaj to Wasze prywatne albumy i to WY decydowalyscie kto i co oglada,same zamieszczalyscie takie a nie inne zdjecia.
Zawiodla Wasze zaufanie.
Jednak w tym wszystkim jest ogromny niesmak-wywlekanie tego na Forum,w watku ktory nie dotyczy tego tematu itd.wchodzimy w OT ktory juz troche sie ciagnie.
Wydawalo mi sie,ze stanowiscie zgrana ekipe,ktora lubi wspolnie spedzic czas na Forum-a teraz wychodza kolejne "sensacje"
Nie dysponuje taka iloscia czasu aby wszystko sledzic na biezaco tymbardziej,ze swiat wirtualny traktuje jedynie jako mily dodatek

Decyzja zapadla w porozumieniu ze Zlosliwcem i nie chce aby ktos inny ingerowal w ten watek ale prosze po raz kolejny,by zakonczyc temat poniewaz bede ciac posty,ktore stana sie OT.

Pozdrawiam serdecznie i jest to moja ostatnia wypowiedz w/w tematu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:14   #4359
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Witam.
Wlasciwie nie wiem,co napisacOd wczoraj jest mi potwornie przykro.Nie wiedzialam nawet,ze dorosle kobiety moga robic glupoty,rodem ze szkolnej lawki.Po co to wszystko
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:18   #4360
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Saga76 Pokaż wiadomość
Po co to wszystko

I to mnie najbardziej nurtuje.PO CO TO WSZYSTKO !!!!
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:22   #4361
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

bo to sa durne baby z kompleksami ( sore za te określenie ale tak mi sie szczerze ciśnie na jęzor)
nie akceptują siebie , chyba nawet siebie nie lubia i mącą
takie macicielki
zdaża sie - trzeba to obejść wielkim łukiem
damy rade dziewczyny , bedzie dobrze
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-23 o 10:28
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 10:42   #4362
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No to dajmy rade please (to chyba nie OT)

Tak z wami jest dobrze i wogóle i najlepszy lukier jaki w zyciu jadłam i same achyyyyy.

Ja dziś jestem potłuczona czuję grypę i uciekam stąd po apsirynkę i cetebe.
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:43   #4363
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Nigdy tu nie było taaaaaaaaakiej ciszy
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:46   #4364
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
No to dajmy rade please (to chyba nie OT)

Tak z wami jest dobrze i wogóle i najlepszy lukier jaki w zyciu jadłam i same achyyyyy.

Ja dziś jestem potłuczona czuję grypę i uciekam stąd po apsirynkę i cetebe.
co to jest OT?


Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Nigdy tu nie było taaaaaaaaakiej ciszy
to cisza mnie wnerwia



właśnie wcinam pamelo http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,887,...,73299490.html
czestuje Was pipeczki

kurka wodna to pamelo jeste skrzyzowaniem grejfruta z pomaran cza i uwaga sterydami????????
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-23 o 10:52
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:49   #4365
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

No to Wam powiem o....nowym shiseido który nałaożyłam dzis rano jest świetny taki jedwabisty jak to piszą wreklamach.Ale dla mnie ciut za jasny no i nie ma szans na nałożenie 2 ml gdzyż jest rzadki.Nie zamierzan stąd odchodzić chyba że odejdą wszystkie moje stare kumpele.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:50   #4366
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
No to Wam powiem o....nowym shiseido który nałaożyłam dzis rano jest świetny taki jedwabisty jak to piszą wreklamach.Ale dla mnie ciut za jasny no i nie ma szans na nałożenie 2 ml gdzyż jest rzadki.Nie zamierzan stąd odchodzić chyba że odejdą wszystkie moje stare kumpele.
a kto jest Twoja starą kumpelą?
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:53   #4367
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

A na przykład kudłaty Winylek
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 10:54   #4368
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Madziusia!!!!!!Gdzie kawa?
To tak na temat,a z rzeczy nie na temat:moje usta nie zareagowaly na cosmelanNic,zero.Ani powabnej czerwieni,ani luszczenia



Wiinii pipeczko
__________________
Kobieta nigdy nie wie czego chce,ale nie spocznie,dopoki celu nie osiagnie.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:00   #4369
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
A na przykład kudłaty Winylek
dobre dobre to było
fajnie ze mamy jeszcze poczucie humoru


ja tam lubie być kudłata hehe

kudłata tu i mniej kudłata tam ...
lalalalalalallal
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 11:02   #4370
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
dobre dobre to było
fajnie ze mamy jeszcze poczucie humoru


ja tam lubie być kudłata hehe

kudłata tu i mniej kudłata tam ...
lalalalalalallal


Saga76

zacytowałam siebie ;mdleje;
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:14   #4371
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Pół godziny przegadałam z November przez telefon zamiast pisać. Ale już pisze dalej. Nie wiem od czego zacząc od końca czy od poczatku lepiej. W każdym badź razie historia jest niewiarygodna i nadaje się na film według mnie (albo ja sie za dużó filmów naoglądałam).

Wszystko się rozpoczęło kilka miesiecy temu jak pojawiłam się na naszym watku. Była to końcówka lipca. W tym samym czasie pojawiła się na forum inna dziewczyna. Nazwijmy ją A. Napisała na forum ale i też zwróciła się bezposrednio do kilku z nas o porade. Między innymi do Buczki. Ale pech chciał ze to ja na to odpowiedziałam. No i zaczęło się.
Była bardzo niezadowolona z tego co się dzieje na forum, miała bardzo złe zdanie. Przede wszystkim na temat osób które na wątku się pojawiają. Zarzucała też i to że mało konkretów a w zamian za to pisze sie o dupie marynie i szkoda czasu na czytanie tego co tu wypisują, ma ciekawsze rzeczy do poczytania niz to co się tu wygaduje. Początkowo pisałysmy na priv, ona zaledwie kilka razy się odezwała na forum. Potem zaproponowała żeby wymienic się mailami, telefonami, zeby po prostu było szybciej. Rozmowy przede wszystkim o cosmelanie. Kilka meili dziennie, rozmowy na gg, no codziennie praktycznie. Ja byłam akurat przed cosmelanem, potem po masce w trakcie kuracji również pisałyśmy, wysłałam jej zdjęcia zeby zobaczyła jak to wszystko przebiega, dałam namiary na swojego lekarza, opowiadałam szczegółówo co i jak itd.Bardzo się bała cosmelanu ze względu na wrażliwą skórę a przede wszystkim pękające i podrażnione nacyznka. To od niej dowiedziałam się właśnie ze po cosmelanie nie wolnolaserem zamykać naczynek tylko elektrokoagulacją. Była przewrażliwiona na punkcie tych naczynek, plamy nie były juz nawet tak ważne jak to. Przejmowała się również bardzo wielką plamą na czole. Nie wspomniałam o bardzo istotnej rzeczy. Dlaczego napisała akurat do Buczki i dlaczego pisała juz potem wyłącznie ze mną. Ponieważ była to osoba która mieszka i pracuje w Niemczech, ale pochodzi z moich terenów i tutaj przyjeżdza kilka razy do roku. Między innymi na ostatnie swieta. Była więc zainteresowana lekarzami z tego terenu. Dostała ode mnie namiary na dwóch lekarzy którzy robili cosmelan na tym terenie, zaden jej nie odpowiadał, ale w koncu zdecydowała się na tego lekarza co ja. Z racji tego że przyjeżdzała z Niemiec dopiero na święta Bozego Narodzenia i to tylko na góra 3 tygodnie umówiła się w tym terminie na zabieg cosmelanu. Od kiedy zaczęłyśmy ze sobą pisać minęły dwa miesiące. Pewnego dnia weszła na forum, a było to po naszej akcji ze zdjeciami, kiedy to zaczęłyśmy się ze sobą zaprzyjaźniać i zobaczyła że mam na swoim profilu wpisanych tyle przyjaciół. Wpadła w szał, zaczęła mnie oskarżać o rózne rzeczym, że na pewno powysyłałam wszystkim jej zdjećia również żeby pokazać jak to przed cosmelanem było i zerwała znajomość. To było 20.09.08 r. Maile się skończyły.
21.09.2008 r. zakłada na forum konto już jako inna osoba. Nazwijmy ją R.Nie chce się na forum pojawić pod swoim nickiem bo wie że ja od razu rozpoznam, jest tu cały czas. W ten sposób była niezauważona z nami dzień w dzień i śledziła dalsze losu cosmelanu. Niezauważona do momentu gdy nasz niesforny Castrolek wywołał ją pewnego dnia do odpowiedzi. Bardzo się tym denerwuje i oczywiscie robi się zamieszanie i afera z tego tytułu. Czy to watek dla uprzywilejowanych ? Oczywisćie pada zarzut o pisanie o dupie marynie. Skoro musi się ujawnić pisze o tym ze jest przed cosmelanem, maile do November, która ma w opisie swojego profilu że pochodzi stąd. Brama Bieszczad (Do mnie juz nie musi bo o moim lekarzu wie wszystko, więc szuka innych lepszych) I co ważne jest po cosmelanie, pisze do niej, bo cały czas szuka lekarza, ale November odradza swojego i znowu wspomina o moim lekarzu. Więc znowu zostaje odesłana do mnie, a tego ona chce raczej uniknąć. I tak nadchodzi dzień 15.12.2008 r. wyznaczony termin cosmelanu u mojej doktorki. Tak się skłąda ze doktorce coś wyskoczyło i przesuneła wszystkich na jeden termin i zabieg cosmelan o którym pisałam wcześniej, i zabieg mezo naszej November. November wspomina po powrocie od lekarza na naszym foerum ze długo się wyczekała bo przed nią była dziewczyna na cosmelan która przyjechała z Niemiec. Bardzo wystraszona więc doktorka poświęciła jej więcej czasu za co pózniej przepraszała wszystkie pacjentki. Od razu skojarzyłam wtedy o kogo chodzi, nawet jak sie z November spotkałysmy powiedziałam jej że ją znam. Nie wiedziałyśmy tylko wtedy jeszcze że jest to również inna osoba która w listopadzie pisała do November. Nie wiedziała ze to jest ta sama osoba.
I tak nadchodzi koniec roku. W sylwestra pojawia się nam na forum kolejna nowa cosmelanka, nazwijmy ją dla rozróżnienia K, która oswiadcza ze jest w trakcie cosmelanu i że "idzie" jej właśnie trzeci tydzień po masce.Że ma duże problemy z naczynkami pękającymi i to własnie głównie chodzi jej o naczynka a nie o plamy.Że już 8 dni po masce miała elektrokoagulacje jednego naczynka. Niestety tak się skłąda że ja jej znowu odpowiadam jako pierwsza, u mnie naczynka takie sobie, wiec walcze z tym cały czas jak mogę tylko. Zaprzyjaźniamy się, ogląda moje zdjecia po cos i pisze do mnie na priv, wypytuje cały czas o plame na czole i naczynka. Po paru dniach pojawia się znowu na forum, niestety znowu ja odpowiadam, a jej się to bardzo nie podoba. Że to znowu jestem ja. Bo od pól roku tylko mnie czyta.Robi na forum awanture. Zarzuca wszystkim że tylko o dupie marynie się tu rozmawia. W tym samym momencie pisze do mnie na priv i informuje mnie ze otrzymuje 6 meili od osób zalogowanych na forum, w tym dwa bardzo negatywne dotyczące mojej osoby. Pisze co w nich było nie wskazując na nikogo konkretnie. Meila czytam rano i odpisuje że nie jest to przyjemne dla mnie wcale co czytam. Dostaje w zamian potwierdzenie ze tak własnie było, mało tego doszły dwa nowe od osób których poprzedniego dnia nie było na forum (niby się powinno zgadzać bo następnego dnia rano pojawiają się trzy osoby i jedna z nich Madziusia akurat się przyznaje że napisała maila, który nie dotyczył mnie ale zachowania na forum). Nie ujawnia kto pisał ale w tym co pisze wskazuje na jedną z osób, która akurat tak sugestywnie w ten dzień pisała że mozna się było przyczepić.Oczywiście odwołuje się do mojej inteligencji całay czas, ze czytając te posty od razu wiadomo kto sam zrobił z siebie "ofiare". Następuje wymiana meili, wszystkie bardzo miłe i przyjemne, ostrzegajace mnie wręcz przed "fałszymi przyjaciółkami" i wrogami na forum. Wszystko do czasu gdy wracam na forum i każdy wypowiada się "głośno" co myśli o tym co się wydarzyło. Jedna z osób (jedna z nas) sugeruje) że szkalujace meile mogły być spreparowane. I tu się zaczyna prawdziwa jazda. Nie otrzymuje już miłych meili, wręcz przeciwnie, bluzgi z góry na dół, nie da się przytoczyć wszystkich epitetów. Kwintesencja tego to to ze powinnam się leczyć bo jestem chora. Dziewczyny ja po prostu zgłupiałam jak to przeczytałam. Przecież wy wiecie co pisałam na forum, przecież wyraźnie napisałam że ta osoba nie uraziła mnie w niczym, normalnie w głowie mi się nie mieściło że ktoś w ten sposób moze się zachowywać. I o co mnie oskarżać ? Co ja winna jestem tego wszystkiego.
Doszłam do wniosku że nie jest to osoba zrównoważona psychicznie, zresztą same chyba doszłyście do takiego wniosku czytajac to wszystko.

To co napisałam to jest duży skrót, nie chciałam się wdawać w szczegóły jak do tego doszłam, a właściwie w konsekwencji doszłyśmy wspólnie że jedna osoba ukrywa się pod postacią trzech (ja miałam tylko podejrzenia o których nie miałam nawet śmiałości głośno powiedzieć, ale ktoś mi bardzo pomógł i utwierdził w przekonaniu ze mam rację).

Nie wymieniłam tylko nicków tych trzech osób a właściwie jednej. Pewne jest to że nie jest to żadna z nas.

Zostałam poproszona o odnalezienie tego postu.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:15   #4372
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Bardzo prosze zamknac temat kopiowanych zdjec itd. poniewaz Masima nie zlamala Regulaminu Forum-ale na pewno zawiodla Wasze zaufanie-jednak to jest sprawa pomiedzy Wami i nic wiecej w tej sprawie nie zostanie zrobione.
Gdyby doszlo do kopiowania zdjec,ktore sa wlasnoscia Forum to inna sprawa ale w tym przypadku to prywatny album i same decydujecie,kogo dopuszczacie do wlasnego grona.

Cala sytuacja jest nieprzyjemna i koncze OT w tym temacie-prosze sobie wyjasnic wlasne sprawy na privie.


Pozdrawiam
Hexx, rozumiem, ze pozostaje nam zgloszenie sprawy na policję oraz doniesie o przestepstwie z art. 81 ust. 1 Prawa autorskiego do prokuratury ?


tu przytoczę wyciąg z regulaminu forum :

8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.


Zaliczenie innego uzytkownika do grona friends listy nie jest rownoznaczne z udzieleniem pisemnej zgody na kopiowanie mojej wlasnosci autorskiej.
__________________


Edytowane przez dome
Czas edycji: 2009-01-23 o 11:32 Powód: regulamin forum
dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:19   #4373
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Hej dziewczyny! Buziaczkam każdą
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:21   #4374
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Buziaczkam każdą
ja tyz Cie buziaczkuje
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:22   #4375
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

przyszła ni paczka z apteki zamówiłam peeling enzymatyczny z dax cosmetics bo był najtańszyi biogal za Waszą namową .wieczorem wypróbuję peelin oczywiście .łuszczy mi się cała gęba oprócz czoła of kors
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:29   #4376
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

piszcie tu dziewczyny nie na PW
PROSZE WAS
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:33   #4377
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Dziewczyny proponuję otwarcie włąsnego zamkniętego forum, pisanie tu nie ma dla mnie sensu. Na priva się zapychamy...
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:37   #4378
wiiniii
Rozeznanie
 
Avatar wiiniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 817
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dziewczyny proponuję otwarcie włąsnego zamkniętego forum, pisanie tu nie ma dla mnie sensu. Na priva się zapychamy...
dobrze tylko dajcie znac jak takie cudo otworzycie
Anturium - myslisz ze trole nas tam nie znajda wszedzie nas znajda
ja bym olała trole ciepłym .......
__________________
carpediem
27 wrzesień 2008r.
http://img.userbars.pl/80/15960.jpg

Edytowane przez wiiniii
Czas edycji: 2009-01-23 o 11:38
wiiniii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:42   #4379
Anturium
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 053
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez wiiniii Pokaż wiadomość
dobrze tylko dajcie znac jak takie cudo otworzycie
Anturium - myslisz ze trole nas tam nie znajda wszedzie nas znajda
ja bym olała trole ciepłym .......

Otworzyłam przed chwilą forum niedostępne dla nikogo, kto nie zostanie do niego dołączony. Administratorami będziemy my i wspólnie zdecydujemy kogo wpuszczamy na forum. Nie da się czytać żadnego tekstu tego forum, jeśli się nie jest do niego dodanym.
Anturium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:43   #4380
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Hexx, rozumiem, ze pozostaje nam zgloszenie sprawy na policję oraz doniesie o przestepstwie z art. 81 ust. 1 Prawa autorskiego do prokuratury ?


tu przytoczę wyciąg z regulaminu forum :

8.1. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zdjęć i innych utworów stanowiących własność użytkowniczki Wizaż.pl bez jej pisemnej zgody jest zakazane i stanowi przestępstwo. Osoby łamiące ten zakaz będą bezzwłocznie banowane. W uzasadnionych przypadkach będziemy informować prokuraturę o popełnieniu przestępstwa.


Zaliczenie innego uzytkownika do grona friends listy nie jest rownoznaczne z udzieleniem pisemnej zgody na kopiowanie mojej wlasnosci autorskiej.
Skontaktuj sie prosze ze Zlosiem lub AgaZ.

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Dziewczyny proponuję otwarcie włąsnego zamkniętego forum, pisanie tu nie ma dla mnie sensu. Na priva się zapychamy...
Jezeli macie taka potrzebe to czemu nie.


Nie rozumiem tylko jednego,przez tyle czasu dobrze sie czulyscie w swoim gronie-bywalo tutaj zabawnie a od kilku dni pietrza sie dziwaczne problemy.

Wiem,ze to nie sa mile sytuacje ale uwazam,ze chyba dobrze jest utrzymac konwencje watku?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.