Atrederm - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 20:04   #2401
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

on nie byl najsilniejszy.. 0,025%. I nie widzial co mi sie stalo, bo jak wczesniej pisalam nie bylo mnie w kraju. Nie chodzilam na kontrole i jak mi sie zaczelo to dziac to nie przestalam stosowac :/
Teraz sie nawet nie pokaze bo to moja wina... :/ powinnam byla od razu to skonsultowac ale nie mialam jak, wiec moge obwinic tylko siebie.
Mam nauczke.
To rowniez przestroga dla innch... dla tych ktorzy kupuja to bez recepty i bez konsultacji, a z tego co wyczytalam nie malo tu takich przypadkow.
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 08:16   #2402
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Atrederm

No dobrze, nie przestałaś tego stosować, ale moim zdaniem powinnaś i tak iść do dermatologa. Nie wiadomo czy od razu po odstawieniu Ci to świństwo zejdzie, a po co tyle się z tym męczyć. Ale rozumiem, że już się boisz stosować jakichkolwiek maści
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 11:32   #2403
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Ja myślę, że to i tak nie twoja wina, a lekarza, który przepisał ci nieodpowiednie leki. Koniecznie powinnaś do niego pójść i pokazać, co ci zasponsorował.
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:40   #2404
pyskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Atrederm

Wiesz co jak mam płacic za wizyte to wole to przeznaczyc na cos bardziej potrzebnego. Robie lasery - jestem po drugim i jak na razie jest duzo lepiej. Pokaze Wam za 2 tyg jak to bedzie wygladalo. Oczywiscie jak calkiem nie zejdzie to pojde do lekarza...
pyskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:55   #2405
kasiunia0504
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia0504
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 543
GG do kasiunia0504
Dot.: Atrederm

No skoro pomaga Trzymam kciuki.
kasiunia0504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:32   #2406
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez pyskotka Pokaż wiadomość
Wiesz co jak mam płacic za wizyte to wole to przeznaczyc na cos bardziej potrzebnego. Robie lasery - jestem po drugim i jak na razie jest duzo lepiej. Pokaze Wam za 2 tyg jak to bedzie wygladalo. Oczywiscie jak calkiem nie zejdzie to pojde do lekarza...
Ale to na pewno nie jest normalna reakcje na tretioine, oczyszczenie tak, ale nie takie wielkie cysty. Jak dla mnie lekarz w tej sytuacji niezbędny. Nieważne czyja wina, ważne żeby to wyleczyć, ani tu na całym wątku o atre, ani na LU nie było ani 1 takiego przypadku jak twój, a ludzie gorsze zdzierki sobie robili. To nie Twoja wina, każdy organizm reaguje inaczej, ja raz po tabletkach na gardło (b/r) wylądowałam w szpitalu. Zdarza się.

Edytowane przez rotten_lilly
Czas edycji: 2012-08-16 o 15:38
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:45   #2407
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez rotten_lilly Pokaż wiadomość
Ale to na pewno nie jest normalna reakcje na tretioine, oczyszczenie tak, ale nie takie wielkie cysty. Jak dla mnie lekarz w tej sytuacji niezbędny. Nieważne czyja wina, ważne żeby to wyleczyć, ani tu na całym wątku o atre, ani na LU nie było ani 1 takiego przypadku jak twój, a ludzie gorsze zdzierki sobie robili. To nie Twoja wina, każdy organizm reaguje inaczej, ja raz po tabletkach na gardło (b/r) wylądowałam w szpitalu. Zdarza się.

To może być jakaś alergia albo nie wiadomo co jeszcze, lekarz jest potrzebny. A może jakieś zakażenie Podejrzewam, że lekarz zaleci antybiotyk zewnętrznie, ale też nie chcę wyrokować.
Strasznie współczuję Na tak mały problem wystarczyłby delikatny lek, np. Differin, a lekarz walnął z grubej rury bez potrzeby
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 09:44   #2408
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Zgadzam się, niepotrzebnie użył czegoś tak mocnego, moim zdaniem w ogóle nie potrzebowałaś dermatologa tylko kilku zabiegów kosmetycznych...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:36   #2409
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cześc dziewczyny.

Nie zabijcie mnie od razu mam tylko jedno którtkie pytanie: Który z tych produktów jest silniejszy? Zorac0,05 czy Artederm 0,025? Przepraszam ze pytam bo pewnie zaraz gdzieś mnie odeslecie, ale jesli któras z was wie, to proszę odp
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 17:41   #2410
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny.

Nie zabijcie mnie od razu mam tylko jedno którtkie pytanie: Który z tych produktów jest silniejszy? Zorac0,05 czy Artederm 0,025? Przepraszam ze pytam bo pewnie zaraz gdzieś mnie odeslecie, ale jesli któras z was wie, to proszę odp
Zorac 0,5
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-20, 18:05   #2411
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Czyli po Zoracu bedę łuszczyc się mocniej?

Dzięki za odp!!
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 23:45   #2412
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Zorac 0,5
Atre może być, bo Atre jest na alkoholu. W sumie ciężko to kwestie rozstrzygnąc, ale jak na początek to polecałabym jednak zorac.
Cytat:
podłoże retinoidów a siła działania

Siła działania retinonoidów zależy od stężenia substancji aktywnej, jak również od podłoża preparatu:
0.025% krem <Retin-A micro 0.04%<0.05% krem< 0.01% żel<Retin-A micro 0.1%<0.025% żel< 0.1% krem<0.05% żel<0.05% płyn na bazie alkoholu<0.1% żel<0.1% płyn na bazie alkoholu
Ogólne zalecenie jest takie, żeby osoby o suchej skórze wybierały preparaty bogate w emolienty, osoby o skórze tłustej bądź skłonnej do powstawania zaskórników - płyny i żele.
Źródło
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 14:38   #2413
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
Czyli po Zoracu bedę łuszczyc się mocniej?

Dzięki za odp!!
Ja stosowałam atrederm 0.5% i zorac 0.5% . Po zoracku skóra bardziej sie łuszczy wiekszości przypadków w tym i tez moim
( z tego co pamietam bo kilka watków o tych preparatach czytałam )
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.

Edytowane przez Wenus21
Czas edycji: 2012-09-21 o 14:41
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 18:46   #2414
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

dziękuje serdecznie za odpowiedz. Uzywam obecnie artedermu 0,25 ale mam tez zorac 0,5 a chcę się mocniej złuszczyć bo niebawem powrót na uczelnie.

Dzieki za odp!
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-21, 21:38   #2415
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny.

Nie zabijcie mnie od razu mam tylko jedno którtkie pytanie: Który z tych produktów jest silniejszy? Zorac0,05 czy Artederm 0,025? Przepraszam ze pytam bo pewnie zaraz gdzieś mnie odeslecie, ale jesli któras z was wie, to proszę odp
To są dwa różne retinoidy, więc raczej nie da się obiektywnie porównać, tym bardziej, że oba są dość mocne. Już np. z adaptalenem byłoby łatwo, bo to też retinoid, ale delikatniutki.

Dla mnie mocniejszy jest Atrederm, ale: Atre złuszcza mocniej i szybciej, bardziej zdecydowanie i mnie nie podrażnił. Zorac za to może podrażniać i u mnie niestety to robił Z Atredermem mogłam przesadzać do woli, tylko się łuszczyłam z Zorakiem nie, bo twarz potrafi boleć, jeśli używa się za często.
Ale też działa. Może nie złuszcza płatami, ale działa. Ciężko porównać działanie przeciwtrądzikowe, bo ciężko to zmierzyć i na różne osoby działa różnie.

I tylko nie przesadzaj z retinoidami, bo zamiast pięknej, nowej skóry możesz mieć "poparzoną" błonkę, która też się wygoi i złuszczy do ładnej skóry, ale nie masz gwarancji, że zrobi to przed październikiem Dlatego lepiej nie używać codziennie. Tym bardziej, że retinoidy to bomba z bardzo opóźnionym zapłonem
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:24   #2416
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Absolutnie nie odważyłabym się uzywać tego codziennie. Używam z reguły co 3 dni czyli dopiero wtedy kiedy juz złuszczę po porzedniej aplikacji. Raz mi się zdarzyło nałożyc co drugi dzien ale nie miałam podrażnienia. Bałabym się uzywać tego codziennie. Kiedys nałozyłam troszkę za dużo i miałam lekko czerwoną twarz nastepnego dnia, wiec uzywam tego co 3 dni, absolutnie rzadziej

Ja mam wrazenie ze efekty są, ale tylko na świeżych bliznach, te starszę są jakby nie do ruszenia. W czerwcu tego roku zrobił mi sie ogromny jakby pryszcz na policzku, ale nie byl to taki standardowy pryszcz tylko jakby jakies zgrubienie, które kiedy schodziło zostawilo ubytek w skorze czyli bliznę. Traktowana artedermem trochę zbladła i się zmniejszyła, ale te wczesniejsze blizny potrądzikowe poki co są niewzruszone. Nie mam ich jakos super wiele, wszystki jak juz na jedym policzku, ale wiadomo ze kazda z nas chce wygladac super, a ja dodatkowo mam obsesję na punkcie trądziku i blizn jakie pozostawia, walcze z tym kazdego dnia i ciągle gapie sie w lustro nie widząc rezultatów
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 12:20   #2417
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dla mnie mocniejszy jest Atrederm, ale: Atre złuszcza mocniej i szybciej, bardziej zdecydowanie i mnie nie podrażnił. Zorac za to może podrażniać i u mnie niestety to robił Z Atredermem mogłam przesadzać do woli, tylko się łuszczyłam z Zorakiem nie, bo twarz potrafi boleć, jeśli używa się za często.
Ale też działa. Może nie złuszcza płatami, ale działa. Ciężko porównać działanie przeciwtrądzikowe, bo ciężko to zmierzyć i na różne osoby działa różnie.

Ja mam podobne doświadczenia ,gdyby tylko zamienić miejscami nazwy retinoidów Wniosek jest prosty każda skóra reaguje inaczej , dopóki człowiek na sobie nie spróbuje to sie nie dowie jak na niego cos działa
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 22:02   #2418
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Ja dałam atre jeszcze jedna szanse, i tydzien temu jakos go uzylam i nie chce go wiecej a mam cala butelke praktycznie i do pazdziernika jest waznosc...
Skóra moja wiadomo łuszczyła sie ale po nim znow mi zaczely pryszcze wylazic
i teraz musze buzie mega nawilżac by wrocila do normalnosci wiec jemu juz podziekuje bo mam dosc krost
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 09:31   #2419
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Atrederm

Ja używałam Atre w zeszłą zimę, spowodował pojawienie się nowego typu pryszczy..I teraz mój dermatolog znowu zamierza mi go dac - już za 2 tygodnie :/
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-23, 21:26   #2420
Judit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

nie wiem ile trzeba go stosować, moje blizny wogóle nie schodzą, nie wiem czemu
Judit1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-23, 21:58   #2421
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

wg mnie atrederm powoduje jeszcze wiekszy wysyp i u mnie pojawila sie kaszka i jakies drobne krosty
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 09:33   #2422
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Judit1 Pokaż wiadomość
nie wiem ile trzeba go stosować, moje blizny wogóle nie schodzą, nie wiem czemu
Na blizny tradzikowe jest dobrze isc na zabieg kwasami do kosmetyczki dobrej, wiem po sobie bylam i blizn nie ma
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 11:13   #2423
_Enea_
Raczkowanie
 
Avatar _Enea_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 281
Dot.: Atrederm

Ja uwielbiam atrederm, fakt mam większy wysp, jest wylinka, ale dla efektu mogę to przecierpieć. Ja dla "podkręcenia" atrederm, to po jakiś 15 min od jego nałożenia, nakładam kwas hialuronowy.
__________________
Słowa są ponadczasowe. Powinieneś je wypowiadać lub pisać ze świadomością o ich wieczności.

"Światło myśli, że podróżuje szybciej niż cokolwiek innego.
Ale myli się. Nieważne, jak szybko światło podróżuje,
dowiaduje się, że ciemność dotarła tam pierwsza i czeka na nie
."
_Enea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-24, 12:45   #2424
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Poczytajcie wątek. U wielu osób na początku jest wysyp, który potem się uspokaja i zaczyna się poprawa.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-26, 14:48   #2425
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

Ja podziekuje za wysyp, bo dawno go nie mojej buzi nie widzialam i odstawiam ten plyn. Z mila chcecia bym komus oddala bo termin mam do pazdziernika tego roku ale jak komus oddam jak nikt nie mieszka kolo mnie
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:43   #2426
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Hej
Uzywam Atredermu od trzech tygodni. Robię tak, że smaruje trzy/cztery dni pod rząd i zaczyna się złuszczanie, które przeczekuję i wtedy nie smaruję buzi atre oczywiście, jak się skończy to na nowo, zaś kilka dni smarowania, łuszczenie i tak na okrągło. Zajmuje to około tygodnia, więc robiłam to akurat trzy razy, dziś smarowałam trzeci dzień w tej trzeciej "fazie", jutro ostatni raz i na weekend złuszczanie.
Mam sporo niewielkich blizn i plamek potrądzikowych, które strasznie uprzykrzają mi życie, czasem nie mogę spojrzeć w lustro niepomalowana, bo ryczeć się człowiekowi zaraz chce... No generalnie są gorsze i lepsze dni. Narazie efektów nie widzę zbytnich, przy robieniu tej drugiej serii smarowania kilka dni pod rząd narobiłam sobie krzywdy bo niepotrzebnie do tego peelingowałam mechaniczne dzień w dzień buzię i na domiar złego po wsmarowaniu atre nałożyłam maseczkę aspirynową, chyba się to cholernie pogryzło bo miałam po tym ogromne zaczerwienienia i poparzenia na buzi, broda wręcz zaczęła pękać. Jednak w około tydzień, może ciut więcej doprowadziłam buzię do stanu normalności, jednak skóra w poparzonych miejscach ma odrobinkę bardziej różowawy kolor... Teraz już posłusznie smaruję tylko atre bez żadnego wydziwiania no i czekam na weekendowe złuszczanie. Mam nadzieję, że usunie to moje przebarwienia, albo chociaż znacznie je wybieli... Do tego stosuje także Pharmaceris T sebo almond-peel z 10 % kwasu migdałowego (krem) i krem No-Scar. Codziennie, systematycznie na wieczór przed snem traktuję podanymi specyfikami twarz. Trwa to około miesiąc (jedynie atre od 3 tygodni, bo troszkę później zaczęłam) no i na razie nie zauważyłam jakiejś szczególnej zmiany Jest ktoś kto mógłby się wypowiedzieć na temat jego działania na blizny (w moim przypadku nie głębokie, ale takie ciemne/sine, niektóre czerwonawo-brązowe) ? Ktoś używał, skończył kurację? Kurcze, nie chcę mieć już tego świństwa na twarzy... Trądzik wyleczyłam dawno, a tu klapa, kolejny problem z przebarwieniami

Aha - używam póki co najmniejszego stężenia - 0,025%, bo to mój "pierwszy raz" z atre i ogólnie z preparatami z tretinoiną.

Edytowane przez aaash
Czas edycji: 2012-10-04 o 19:46
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 19:53   #2427
anianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 55
GG do anianka
Dot.: Atrederm

A nie lepiej zainwestowac w dobre kwasy u kosmetyczki ??
Dla mnie atre jest za mocny i podziekuje mu, i gorsza mam cere po nim a blizny szczerze tak jakbym po nim miala wiecej plam czerwonych. Ja wolalabym zainwestowac w kwas u kosmetyczki, mialam tez to co ty takie podskorne bordowe czasem blizny i kwas mi pomogl rok temu sie meczylam i teraz sporadycznie mi cos wyskoczy ale mialam stany zapalne no i z tego przebarwienia blizny po tradziku, obecnie po uslugach kosmetczki nie mam zadnych dziur w buzi.
A po atre piekla mnie skora jak ogien i wygladalam jakbym tydzien na sloncu siedziala bylam jakby spalona hehe
Jezeli chodzi o coś na retinoidzie lepiej znosilam EPIDUO i jak dla mnie jest super, wiadomo tez nie przesadzic ze stosowaniem ale wolalam go

Edytowane przez anianka
Czas edycji: 2012-10-05 o 19:57
anianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:07   #2428
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Ja wczoraj trzeci raz smarowałam Atre, jednak nie użyłam do tego wacików jak do tej pory, tylko nabrałam trochę płynu na dłoń i wcierałam palcami w skórę twarzy jak olejek i muszę przyznać, że tak o wiele lepiej działa, czuć że wchłania się w skórę delikatnie podszczypując, ale nie mam jej wtedy podrażnionej, czerwonej i zaognionej, co zdarzało się gdy aplikowałam go przy użyciu wacików kosmetycznych. Dziś już solidnie się złuszczam więc smarowania zaprzestałam, czekam teraz cały weekend na złuszczenie i koło środy znowu. Na kwasy niestety mnie nie stać, uczę się jeszcze, nie zarabiam samodzielnie tak więc nie mam ponad stówy czy więcej co miesiąc na zabiegi u kosmetyczki, tak więc zainwestowałam jedną stówę w Atrederm + Pharmaceris z kwasem migdałowym + NoScar i liczę na pozytywne efekty jak już pisałam, pokładam w tym ogromne nadzieje.
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 20:33   #2429
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez anianka Pokaż wiadomość
A nie lepiej zainwestowac w dobre kwasy u kosmetyczki ??
Dla mnie atre jest za mocny i podziekuje mu, i gorsza mam cere po nim a blizny szczerze tak jakbym po nim miala wiecej plam czerwonych. Ja wolalabym zainwestowac w kwas u kosmetyczki, mialam tez to co ty takie podskorne bordowe czasem blizny i kwas mi pomogl rok temu sie meczylam i teraz sporadycznie mi cos wyskoczy ale mialam stany zapalne no i z tego przebarwienia blizny po tradziku, obecnie po uslugach kosmetczki nie mam zadnych dziur w buzi.
A po atre piekla mnie skora jak ogien i wygladalam jakbym tydzien na sloncu siedziala bylam jakby spalona hehe
Jezeli chodzi o coś na retinoidzie lepiej znosilam EPIDUO i jak dla mnie jest super, wiadomo tez nie przesadzic ze stosowaniem ale wolalam go

Czyżbyś była kosmetyczką? Przeczytaj chociaż ze dwie strony wątku, najlepiej początkowe, to się dowiesz, czemu nie lepiej wywalać kasę na zabiegi u kosmetyczki (co wyniesie pewnie tysiące, bo tyle zabiegów trzeba zrobić, a przebicie cenowe w porównaniu do rzeczywistego kosztu zabiegu są przynajmniej dziesięciokrotne).
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-06, 04:54   #2430
aaash
Raczkowanie
 
Avatar aaash
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 130
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość

Czyżbyś była kosmetyczką? Przeczytaj chociaż ze dwie strony wątku, najlepiej początkowe, to się dowiesz, czemu nie lepiej wywalać kasę na zabiegi u kosmetyczki (co wyniesie pewnie tysiące, bo tyle zabiegów trzeba zrobić, a przebicie cenowe w porównaniu do rzeczywistego kosztu zabiegu są przynajmniej dziesięciokrotne).
Popieram. Jak chcesz polecać zabiegi kwasami u kosmetyczki to napisz to w temacie temu poświęconym.. Tu jest mowa o czymś innym. Nie pierwszy raz zresztą spotykam się z takim za przeproszeniem wpieprzaniem się w temat. Prawda jest taka że nie każdy chwali sobie tak bardzo kwasy u kosmetyczek, a wydaje się na to kupę kasy.
aaash jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.